REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

BOSNA & HERCEGOVINA: Premier League

16:30Posusje - Radnik Bijeljina -:-
17:00Željezničar - Velež Mostar -:-
18:55Tuzla City - Sloboda -:-
21:10Zrinjski - Rudar Prijedor -:-

ENGLESKA: Premier League

13:30Wolves - Brentford -:-
16:00Burnley - Arsenal -:-
16:00Liverpool - Crystal Palace -:-
16:00Manchester City - Southampton -:-
16:00Norwich - Watford -:-
18:30Aston Villa - Everton -:-

FRANCUSKA: Ligue 1

17:00Lens - Lille -:-
21:00St. Etienne - Bordeaux -:-

HRVATSKA: 1. HNL

17:00Slaven Belupo - Istra 1961 -:-
19:05Šibenik - Lokomotiva -:-

ITALIJA: Serie A

15:00Genoa - Fiorentina -:-
18:00Inter - Bologna -:-
20:45Salernitana - Atalanta -:-

NJEMAČKA: Bundesliga

15:30A. Bielefeld - Hoffenheim -:-
15:30Augsburg - B. Monchengladbach -:-
15:30Bayern - Bochum -:-
15:30Mainz - Freiburg -:-
18:30FC Koln - RB Leipzig -:-

SLOVENIJA: Prva Liga

17:00Domžale - Radomlje -:-
20:15O. Ljubljana - Celje -:-

SRBIJA: Super Liga

16:00Cukaricki - Spartak Subotica -:-
16:00Proleter - Mladost -:-
18:30FK Vozdovac - Radnicki 1923 -:-

ŠPANJOLSKA: LaLiga

14:00Rayo Vallecano - Getafe -:-
16:15Atl. Madrid - Ath. Bilbao -:-
18:30Elche - Levante -:-
21:00Alaves - Osasuna -:-

AFRIKA: Afrička Liga Prvaka - Kvalifikacije

15:00OtkazanoHearts Of Oak (Gha) - Kamsar (Gui) -:-
15:00Platinum (Zim) - Sagrada (Ang) -:-
15:00Tusker (Ken) - AS Arta (Dji) -:-
15:00Zanaco (Zam) - Akonangui (Gnq) -:-
15:00Zesco Utd (Zam) - Royal Leopards (Esw) -:-
16:00Big Bullets (Mal) - AmaZulu (Rsa) -:-
17:00Petro (Ang) - Fovu Baham (Cmr) -:-
19:00Nouadhibou (Mrt) - FC Loto (Ben) -:-

AFRIKA: Afrički Kup Konfederacija - Kvalifikacije

15:00AS Kigali (Rwa) - Missiri (Com) -:-
15:00OtkazanoBayelsa (Nga) - Ashanti GB (Gui) -:-
15:00Biashara Mara United (Tan) - Dikhil (Dji) -:-
15:00Buffles du Borgou (Ben) - FAR Rabat (Mar) -:-
15:00Horseed (Som) - Azam (Tan) -:-
15:00Young Buffaloes (Esw) - Red Arrows (Zam) -:-
16:00Interclube (Ang) - Mafunzo (Tan) -:-
16:00Orapa United (Bot) - Mangasport (Gab) -:-
16:30Diables Noirs (Con) - Bumamuru (Bur) -:-
17:30Police (Nig) - Ben Guerdane (Tun) -:-

ALBANIJA: Superliga

16:45Skenderbeu - Partizani -:-
19:45Vllaznia - Teuta -:-

ALBANIJA: First Division

15:00Korabi Peshkopi - Butrinti Sarande -:-
16:00Apolonia Fier - Shkumbini Peqin -:-
16:00Burreli - Tomori Berat -:-
16:00Erzeni - Bylis -:-
16:00Lushnja - Terbuni -:-
16:00Pogradeci - Besa -:-
16:00Turbina Cerrik - Beselidhja Lezha -:-
16:00Vora - Maliqi -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

18:30Godoy Cruz - Sarmiento Junin -:-
20:45Velez Sarsfield - Aldosivi -:-
23:00Racing Club - Talleres Cordoba -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

02:00CA Mitre - Deportivo Maipu -:-
20:00Barracas Central - Gimnasia Jujuy -:-
20:00CA Estudiantes - Agropecuario -:-
20:00Villa Dalmine - Santamarina -:-
20:30Guillermo Brown - Deportivo Moron -:-
21:10Chacarita Juniors - Estudiantes Rio Cuarto -:-
23:10Almirante Brown - Dep. Riestra -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

20:30Olimpo - Camioneros Buenos Aires -:-
21:00Gimnasia E.R. - Sportivo Belgrano -:-
23:00Chaco For Ever - Defensores Belgrano VR -:-

ARGENTINA: Primera B - Clausura

18:00Flandria - Sacachispas -:-
20:00Canuelas - Acassuso -:-
20:00Comunicaciones - Fenix -:-
20:00Deportivo Armenio - Defensores Unidos -:-
20:00Deportivo Merlo - Justo Jose de Urquiza -:-
20:00San Miguel - Argentino de Quilmes -:-
20:00UAI Urquiza - Colegiales -:-

ARGENTINA: Primera C - Clausura

20:00Dock Sud - Deportivo Espanol -:-

AUSTRALIJA: NPL Queensland

11:00Magpies Crusaders - Queensland Lions -:-

AUSTRALIJA: NPL South Australian

12:00Adelaide Comets - Adelaide Olympic -:-
12:00Campbelltown City - Blue Eagles -:-
12:00Croydon - Adelaide City -:-
12:00Cumberland Utd. - Adelaide U21 -:-
12:00NE Metrostars - Adelaide Raiders -:-
12:00South Adelaide - Sturt Lions -:-

AUSTRALIJA: NPL Western Australia - Playoff

13:00Perth SC - Floreat Athena -:-

AUSTRALIJA: Premier League - Brisbane

09:00The Gap - Acacia Ridge -:-
10:00Western Spirit - Bayside -:-
11:00Toowong - Brisbane K. -:-
11:00Univ. of Queensland - St. George Willawong -:-

AUSTRIJA: Admiral Bundesliga

17:00Admira - Hartberg -:-
17:00Austria Vienna - Altach -:-
17:00Ried - Wolfsberger AC -:-

AUSTRIJA: 2. Liga

14:30Dornbirn - Floridsdorfer AC -:-
20:00Vorwarts Steyr - A. Lustenau -:-

AUSTRIJA: Regionalliga - Istok

16:30Leobendorf - Neusiedl -:-
17:00Wiener Viktoria - Stripfing -:-

AUSTRIJA: Regionalliga Central

16:00Stadl Paura - Vocklamarkt -:-
17:00Union Gurten - Wels -:-

AUSTRIJA: Regionalliga West - Tyrol

14:30Innsbruck (Am) - Kufstein -:-
16:30SC Imst - Telfs -:-

AUSTRIJA: Regionalliga West - Salzburg

16:00A. Salzburg - Bischofshofen -:-
18:00Kuchl - Seekirchen -:-

AUSTRIJA: Regionalliga West - Vorarlberg

16:00Bregenz - Hohenems -:-
16:00Wolfurt - Admira Dornbirn -:-

AZERBAJDŽAN: Premier League

15:00Gabala - Sabail -:-
17:15Zira - Sabah Baku -:-

AZIJA: Asian Cup Women - Kvalifikacije - Prvi stupanj

12:00Nepal Ž - Filipini Ž -:-

BELGIJA: Jupiler Pro League

16:15Oostende - Beerschot VA -:-
18:30KV Mechelen - Leuven -:-
18:30Royale Union SG - Waregem -:-
20:45Charleroi - Club Brugge -:-

BELGIJA: 1B Pro League

20:45Mouscron - Virton -:-

BELGIJA: National Division 1

19:30Dessel - Saint Eloois -:-
20:00Dender - Knokke -:-
20:00Mandel United - URSL Vise -:-
20:00Patro Eisden - Thes Sport -:-
20:00Tienen - OC Charleroi -:-

BELGIJA: Second Amateur Division Group ACFF

19:30Entente Durbuy - Acren -:-
20:00Couvin-Mariembourg - Meux -:-
20:00Ganshoren - Rebecquoise -:-
20:00Waremme - Verlaine -:-
20:30Jette - Givry -:-

BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV A

16:00KRC Harelbeke - Menen -:-
19:30Ninove - KRC Gent -:-
19:30Ronse - Westhoek -:-
20:00Wetteren - Lokeren-Temse -:-

BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV B

20:00Bocholter - Tongeren -:-
20:00Hades - Houtvenne -:-
20:00Hoogstraten - Londerzeel -:-
20:00K. Berchem Sport - Cappellen -:-
20:00Lyra-Lierse Berlaar - Wijgmaal -:-

BELGIJA: 1st National - Žene

15:00Gent II Ž - Zwevezele Ž -:-
15:00Moldavo Ž - Genk II Ž -:-
15:00Wuustwezel Ž - Chastre Ž -:-
15:30Tienen Ž - RSC Anderlecht II Ž -:-
16:00Famkes Merkem Ž - RFC Liege Ž -:-
17:00Mechelen Ž - St. Liege II Ž -:-
17:00Mons Ž - Leuven II Ž -:-

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga

14:00Slutsk - Gomel -:-
16:00Dynamo Brest - Slavia Mozyr -:-
18:00BATE - Soligorsk -:-

BJELORUSIJA: Pershaya Liga

12:00Dnepr Mogilev - Lida -:-
14:00Krumkachy - Lokomotiv Gomel -:-
16:00FC Slonim - Orsha -:-

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Reserve

12:00Din. Minsk 2 - Isloch 2 -:-
12:00Vitebsk 2 - Minsk 2 -:-
13:00Neman 2 - Smorgon 2 -:-

BOLIVIJA: Division Profesional

01:30Tomayapo - Guabira -:-
21:00Santa Cruz - Royal Pari -:-
23:15Aurora - Blooming -:-

BOLIVIJA: Nacional B - Prvi stupanj

17:30ABB - Fatic -:-
21:00Maestranza - Municipal Achocalla -:-
21:00U. Sucre - Fancesa -:-
21:30Ferrocarril Palmeiras - Rosario Central -:-
22:00Libertad - CD Kivon -:-
23:00Mariscal Sucre - Moto Club -:-
00:00Deportivo Shalon - Caracollo -:-
00:00Em Huanuni - Sur-Car -:-
00:00Nueva Cliza - Universitario de Vinto -:-
00:00SA Bulo Bulo - Cochabamba -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

16:00Bratstvo Gracanica - Tomislav -:-
16:00Budućnost B. - Jedinstvo Bihac -:-
16:00Gorazde - Gradina Srebrenik -:-
16:00Rudar Kakanj - Igman K. -:-
16:00Travnik - TOSK Tesanj -:-
16:00Vis Simm-Bau - HNK Orasje -:-
16:00Zvijezda Gradacac - Mladost DK -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

16:00Drina Zvornik - Krupa -:-
16:00Ljubic Prnjavor - Podrinje Janja -:-
16:00Novi Grad - Slavija -:-
16:00Sloga Doboj - Borac Kozarska Dubica -:-
16:00Tekstilac - Kozara -:-
16:00Zvijezda 09 - Buducnost Pilica -:-

BRAZIL: Serie A

22:00Chapecoense-SC - Palmeiras -:-
23:45Athletico-PR - Juventude -:-
00:00Atletico-MG - Sport Recife -:-

BRAZIL: Serie B

PoluvrijemeCoritiba - Vila Nova 1:0
01:30Confianca - Sampaio Correa -:-
02:30Ponte Preta - Guarani -:-
21:30Botafogo RJ - Nautico -:-
21:30Londrina - CSA -:-
00:00Goias - Brasil de Pelotas -:-

BRAZIL: Serie C - Prvi stupanj

16:00Oeste - EC Sao Jose -:-
20:00Floresta EC - Volta Redonda -:-
22:00AE Altos - Paysandu -:-
22:00Botafogo SP - Figueirense -:-
22:00Criciuma - Mirassol -:-
00:00Novorizontino - Parana -:-

BRAZIL: Serie D - Playoff

20:00Campinense - Sergipe -:-
20:00Joinville - Bangu -:-
20:00Santo Andre - Esportivo -:-
21:00Cascavel - Cianorte -:-
21:00Juazeirense - Atletico-CE -:-
21:00Julho Esporte - Penarol -:-
21:00Portuguesa - SER Caxias -:-
22:00Boa - Uniao Rondonopolis -:-
22:00Ferroviaria - Brasiliense -:-

BRAZIL: Campeonato Amapaense - Playoff

01:00Independente AP - Santos AP -:-

BRAZIL: Campeonato Gaucho 2

20:00EC Guarani - Avenida -:-
20:00Inter Santa Maria - SC Sao Paulo -:-
20:00Tupi RS - Passo Fundo -:-
21:00Igrejinha - EC Cruzeiro -:-

BRAZIL: Brasileiro U20

20:00Atletico GO U20 - Internacional U20 -:-
20:00Gremio U20 - Sport Recife U20 -:-

BUGARSKA: Parva liga

16:30Cherno More - Lok. Sofia -:-
18:45Levski - CSKA 1948 Sofia -:-

BUGARSKA: Vtora liga

14:00Minyor Pernik - Montana -:-
16:00Hebar - Septemvri Sofia -:-
16:00Ludogorets II - Spartak -:-
16:00Yantra Gabrovo - Neftochimic Burgas -:-
17:00Sozopol - Botev II -:-

BUGARSKA: Third League - South-East

16:00Beroe II - Levski Karlovo -:-
16:00Borislav Parvomay - Rozova Dolina -:-
16:00Dimitrovgrad - Yambol 1915 -:-
16:00Gigant Saedinenie - Chernomorets 1919 -:-
16:00Levski Krumovgrad - Sokol Markovo -:-
16:00Rodopa Smolyan - Nesebar -:-
16:00Zagorets - Lok. Plovdiv II -:-

BUGARSKA: Third League - South-West

16:00Bansko - Vihren -:-
16:00Chavdar Etropole - Vladaya -:-
16:00Chepintsi - Balkan Botevgrad -:-
16:00Kostinbrod - Septemvri Sofia 2 -:-
16:00Nadezhda Dobroslavci - Gotse Delchev -:-
16:00Oborishte - Vitosha Bistritsa -:-
16:00Pirin Blagoevgrad 2 - Botev Ihtiman -:-
16:00Rilski Sportist - Kyustendil -:-
16:00Slivnishki Geroy - Razlog -:-

BUGARSKA: Third League - North-West

16:00Akademik Svishtov - Lok. Gorna -:-
16:00Drenovets - Lok. Dryanovo -:-
16:00Mezdra - Spartak Pleven -:-
16:00Partizan Cerven Brjag - Juventus Malchika -:-
16:00Pavlikeni - Etar II -:-
16:00Peshtera Galata - OFK Levski -:-
16:00Vihar Slavyanovo - Bdin Vidin -:-
16:00Yantra Polski Trambesh - Botev Vratsa II -:-

BURUNDI: Primus League

15:00OdgođenoAigle Noir - Flambeau du Centre -:-
15:00Dynamik - New Oil -:-
15:00OdgođenoDynamik - Musongati -:-
15:00Kayanza - TOP Junior -:-
15:00OdgođenoKayanza - Vital O -:-
15:00OdgođenoLe Messager Ngozi - TOP Junior -:-

CIPAR: First Division

17:00Paphos - AEK Larnaca -:-
19:00Ol. Nicosia - AEL Limassol -:-

CIPAR: Division 2

18:00Ayia Napa - Anagennisi -:-
18:00Othellos Athienou - Alki Oroklini -:-
18:00Xylotympou - Omonia Aradippou -:-

CRNA GORA: Prva Crnogorska Liga

18:00Rudar - Zeta -:-
19:00Iskra - FK Podgorica -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

16:00Liberec - Mlada Boleslav -:-
16:00Slovacko - Zlin -:-
19:00Plzen - Ceske Budejovice -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: FNL

10:15Chrudim - Lisen -:-
10:15Trinec - Jihlava -:-
10:15Vyskov - Sparta Prag B -:-
15:00Opava - Mas Taborsko -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group A

10:15Pisek - Motorlet Prague -:-
10:15SK Rakovnik - Karlovy Vary -:-
10:15Vltavin - Benesov -:-
10:15Vysehrad - Kraluv Dvur -:-
16:30Domazlice - Pribram B -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group B

10:15Zbuzany - Mlada Boleslav B -:-
10:30Prepere - Hradec Kralove B -:-
11:00Teplice B - Jablonec B -:-
15:30Zivanice - Velvary -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: MSFL

10:15FK Frydek-Mistek - Kromeriz -:-
10:15Otrokovice - Blansko -:-
10:15Sigma Olomouc B - Velke Mezirici -:-
15:30Rosice - Vratimov -:-
15:30Uhersky Brod - Unicov -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division A

10:15Marianske Lazne - Sedlcany -:-
10:30Ceske Budejovice B - Jindrichuv Hradec -:-
15:30Katovice - Hvezda Cheb -:-
15:30Klatovy - Petrin Plzen -:-
15:30Prestice - Doubravka -:-
15:30Rokycany - Union Beroun -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division B

10:15Aritma Prague - Meteor Prague -:-
10:15Brandys n. Labem - Ostrov -:-
10:15Ceska Lipa - Cesky Brod -:-
10:15Kladno - Banik Most - Sous -:-
10:15Neratovice - Louny -:-
10:30Chomutov - Steti -:-
15:30Dobris - Tatran Rakovnik -:-
16:00Olympie Brezova - Slany -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division C

10:15Libis - Velke Hamry -:-
10:30Kosmonosy - Poricany -:-
15:30Letohrad - Kutna Hora -:-
15:30Trutnov - Tochovice -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division D

10:30Breclav - Slavoj Polna -:-
10:30Havlickuv Brod - Bystrice n. Pern. -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division E

15:30Bzenec - Nove Sady -:-
15:30Holesov - Vsechovice -:-
15:30Skastice - Slavicin -:-
15:30SK Hranice - Vsetin -:-
15:30Valasske Mezirici - Prerov -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division F

15:30Hermanice - Polanka nad Odrou -:-
15:30Rymarov - Vitkovice -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Moravskoslezsky KP

10:15Haj ve Slezsku - Krnov -:-
15:30Celadna - Koberice -:-
15:30Fulnek - Cesky Tesin -:-
15:30Hlubina - Bridlicna -:-
15:30Lok.Petrovice - Jakubcovice -:-
15:30Orlova - Brusperk -:-
15:30Petrvald na Morave - Pusta Polom -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Zlinsky KP

10:15Luhacovice - Nedasov -:-
15:30Bystrice pod Hostynem - Kvasice -:-
15:30Napajedla - Nevsova -:-
15:30Valasska Polanka - Morkovice -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Jihomoravsky KP

10:15Kurim - Rousinov -:-
10:30Boskovice - Mutenice -:-
16:00Bystrc - Lisen B -:-
16:00Moravska Slavia - Sparta Brno -:-
16:00Moravsky Krumlov - Ratiskovice -:-
16:00SK Krumvir - Bosonohy -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Vysocina KP

15:30Bedrichov - Pribyslav -:-
15:30Chotebor - Zirovnice -:-
15:30Sperice - HFK Trebic -:-
15:30Vrchovina B - Pelhrimov -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Kralovehradecky KP

13:00Jicin - Horice -:-
16:00Cernilov - Dobruska -:-
16:00Trebes - Vysoka n. Labem -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Liberecky KP

10:30Frydlant - Skalice u C.Lipy -:-
16:30Hradek nad Nisou - Visnova -:-
16:30Lomnice nad Popelkou - Hejnice -:-
16:30Rovensko p. Tr. - Novy Bor -:-
16:30Zelezny Brod - Sedmihorky -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Ustecky KP

10:30Horni Jiretin - Srbice -:-
14:30Modlany - Lovosice -:-
17:00Brna - Banik Most - Sous B -:-
17:00Domousice - Litomericko -:-
17:00FK Jilove - Oldrichov -:-
17:00Perstejn - Kadan -:-
17:00Vilemov - Krupka -:-
17:00Zatec - Modra -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Plzensky KP

16:30Horni Briza - Stankov -:-
16:30Nyrsko - Bolevec -:-
16:30Rapid Plzen - Zruc -:-
16:30Sokol Lhota - Domazlice B -:-
16:30Tlumacov - Vejprnice -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Jihocesky KP

10:00Olesnik - Prachatice -:-
10:15Protivin - TJ Osek -:-
16:30Cesky Krumlov - Trebon -:-
16:30Cimelice - Tyn nad Vltavou -:-
16:30Drazice - Milevsko -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Prazsky prebor

10:15Kolovraty - Kralovice -:-
10:15Podoli Praha - Predni Kopanina -:-
10:15Zizkov B - US Prague -:-
13:30Vysehrad B - Ujezd Prague -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Stredocesky KP

10:15Hrebec - Nespeky -:-
10:30FK Komarov - Vlasim B -:-
16:30Bohemia Podebrady - Cesky Brod B -:-
16:30Povltavska FA B - Kosor -:-
16:30Tuchlovice - Dobrovice -:-
17:30Porici n. S. - Klicany -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Karlovarsky KP

10:15Loko K. Vary - Nejdek -:-
13:00Vintirov - Kralovske Porici -:-
15:00Lomnice - Karlovy Vary B -:-
16:30Chodov - Nova Role -:-
16:30Hroznetin - Union Nove Sedlo -:-
16:30Zlutice - FC Cheb -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Olomoucky KP

10:30Mohelnice - Litovel -:-
15:30Jesenik - Lutin -:-
15:30Rapotin - Velke Losiny -:-
15:30Sternberk - Dolany -:-
15:30Zelatovice - Sokol Usti -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Pardubicky KP

15:30Ceska Trebova - Litomysl -:-
15:30Chocen - Hermanuv Mestec -:-
15:30Rohovladova Bela - Chrudim B -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League

10:30Plzen U19 - Slovacko U19 -:-
11:00Brno U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
11:00Meteor Prague U19 - Opava U19 -:-
11:00Slavia Prag U19 - Ceske Budejovice U19 -:-
11:00Sparta Prag U19 - Mlada Boleslav U19 -:-
13:00Pribram U19 - Ostrava U19 -:-
13:30Pardubice U19 - Karvina U19 -:-
13:30Zlin U19 - Hradec Kralove U19 -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga Women

13:00Hradec Kralove Ž - Teplice Ž -:-
14:30Branik Ž - Sparta Prag B Ž -:-
15:30Olomouc Ž - Lisen Ž -:-

DANSKA: 1st Division

13:00Esbjerg - F. Amager -:-
14:00Hobro - Horsens -:-

DANSKA: 2nd Division

14:00Aarhus Fremad - Thisted -:-
14:00Brabrand - Kolding -:-
14:00Hillerod - FA 2000 -:-
14:00Skive IK - AB Kopenhagen -:-

DANSKA: 3rd Division

13:00Dalum IF - Slagelse -:-
13:15Lyseng - Vanløse -:-
14:00BK Frem - VSK Aarhus -:-
14:00Næsby - Roskilde KFUM's -:-
14:00Young Boys FD - Herlev -:-

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF - Championship - Playoff

22:00Jarabacoa - Moca -:-
00:00Atletico Pantoja - Vega Real -:-

DR KONGO: Ligue 1

14:30AC Kuya - Tshinkunku -:-

EKVADOR: Liga Pro - Drugi stupanj

02:00Barcelona SC - Dep. Cuenca -:-
22:00Orense - Guayaquil City -:-
00:30Delfin - Aucas -:-

ENGLESKA: Championship

13:30Hull - Sheffield Utd -:-
16:00Barnsley - Blackburn -:-
16:00Cardiff - Bournemouth -:-
16:00Derby - Stoke -:-
16:00Fulham - Reading -:-
16:00Huddersfield - Nottingham -:-
16:00Luton - Swansea -:-
16:00Middlesbrough - Blackpool -:-
16:00Millwall - Coventry -:-
16:00Peterborough - Birmingham -:-
16:00Preston - WBA -:-
16:00QPR - Bristol City -:-

ENGLESKA: League One

16:00Accrington - Wigan -:-
16:00Bolton - Rotherham -:-
16:00Cheltenham - Oxford Utd -:-
16:00Crewe - Burton -:-
16:00Doncaster - Morecambe -:-
16:00Fleetwood - Sunderland -:-
16:00Gillingham FC - Milton Keynes -:-
16:00Lincoln - Ipswich -:-
16:00Portsmouth - Cambridge Utd -:-
16:00Sheffield Wed - Shrewsbury -:-
16:00Wimbledon - Plymouth -:-
16:00Wycombe - Charlton -:-

ENGLESKA: League Two

15:00Northampton - Swindon -:-
16:00Bradford City - Barrow -:-
16:00Bristol Rovers - Leyton Orient -:-
16:00Carlisle - Scunthorpe -:-
16:00Colchester - Crawley -:-
16:00Exeter - Sutton -:-
16:00Mansfield - Rochdale -:-
16:00Newport - Walsall -:-
16:00Oldham - Hartlepool -:-
16:00Port Vale - Harrogate -:-
16:00Stevenage - Forest Green -:-
16:00Tranmere - Salford -:-

ENGLESKA: National League

16:00Bromley - Barnet -:-
16:00Grimsby - Eastleigh -:-
16:00Halifax - Stockport -:-
16:00Notts County - Maidenhead -:-
16:00Solihull Moors - Boreham Wood -:-
16:00Torquay - Southend -:-
16:00Wealdstone - Aldershot -:-
16:00Wrexham - Dagenham & Red. -:-
16:00OdgođenoYeovil - Altrincham -:-
16:00Yeovil - Chesterfield -:-
18:20Weymouth - Dover -:-

ENGLESKA: NPL Premier Division

16:00Gainsborough - Stalybridge -:-
16:00Stafford - Matlock -:-

ENGLESKA: Southern League Central Division

16:00Redditch - Barwell -:-

ENGLESKA: Isthmian League Premier Division

16:00Brightlingsea - Lewes -:-
16:00Potters Bar - Bognor Regis -:-

ENGLESKA: FA Cup - Kvalifikacije

13:30Sutton Common Rovers - Jersey Bulls -:-
16:00Abbey Rangers - Marlow -:-
16:00AFC Fylde - Spennymoor -:-
16:00Ashford Town - Folkestone -:-
16:00Atherton - Witton -:-
16:00Aylesbury Utd - Bishops -:-
16:00Barking - Dunstable -:-
16:00Basingstoke - Wimborne -:-
16:00Beaconsfield Town - Havant & W -:-
16:00Bedford - Welwyn Garden -:-
16:00Bedworth United - Long Eaton -:-
16:00Belper Town - Tamworth -:-
16:00Bishop's Stortford - Bowers & Pitsea -:-
16:00Blyth - FC United -:-
16:00Boston Utd - Corby -:-
16:00Brackley Town - Coalville -:-
16:00Braintree - Billericay -:-
16:00Broadfields United - Hastings -:-
16:00Bromsgrove - Worksop -:-
16:00Burgess Hill - Dorking -:-
16:00Buxton - Rushall -:-
16:00Carshalton - Ebbsfleet -:-
16:00Chelmsford - Little Oakley -:-
16:00Chertsey - Chesham -:-
16:00Chichester - Maidstone -:-
16:00Chorley - Southport -:-
16:00Cirencester - Hamworthy -:-
16:00City Of Liverpool - Farsley -:-
16:00Cleethorpes - Alfreton -:-
16:00Colne - Guiseley -:-
16:00Concord - St. Albans -:-
16:00Curzon Ashton - Stockton -:-
16:00Darlington - Chester -:-
16:00Dartford - Hythe Town -:-
16:00Dulwich Hamlet - Bedfont Sports -:-
16:00East Thurrock - Needham Market -:-
16:00Enfield Town - Hadley -:-
16:00Frome - Oxford City -:-
16:00Gateshead - Bradford PA -:-
16:00Great Wakering - Peterborough Sports -:-
16:00Halesowen - Handsworth -:-
16:00Hanley Town - Chasetown -:-
16:00Hanwell Town - Eastbourne Boro -:-
16:00Hayes & Yeading - Tonbridge -:-
16:00Hitchin - Cheshunt -:-
16:00Hornchurch - Walthamstow -:-
16:00Hungerford - Truro -:-
16:00Kings Langley - Leiston -:-
16:00Kingstonian - Horsham FC -:-
16:00Leamington - Stone Old Alleynians -:-
16:00Leatherhead - Corinthian-Casuals -:-
16:00Lymington - Hereford -:-
16:00Marine - Warrington -:-
16:00Marske - South Shields -:-
16:00Merstham - Margate -:-
16:00Met. Police - Farnborough -:-
16:00Mickleover - Basford -:-
16:00Morpeth - Lancaster -:-
16:00Mossley - Radcliffe -:-
16:00Nantwich - Banbury -:-
16:00Norwich Utd - Mildenhall -:-
16:00Phoenix - Redhill -:-
16:00Poole - Chippenham -:-
16:00Prescot - Whitby -:-
16:00Runcorn Linnets - Bamber Bridge -:-
16:00Shaftesbury Town - Bath -:-
16:00Slough - Whitehawk -:-
16:00Spalding United - Kettering -:-
16:00Sporting Khalsa - Kidderminster -:-
16:00Squires Gate - Pontefract -:-
16:00Stratford - Nuneaton -:-
16:00Sudbury - Stowmarket Town -:-
16:00Telford - Stamford -:-
16:00Tiverton - Sholing -:-
16:00Walton Casuals - Hampton & Richmond -:-
16:00Ware - Hemel Hempstead -:-
16:00Welling - Harrow -:-
16:00Weston-super-Mare - Taunton -:-
16:00Wingate & Finchley - Baldock -:-
16:00Yate Town - Gosport -:-
16:00York - Hebburn Town -:-

ENGLESKA: Premier League 2

13:00Manchester Utd U23 - Brighton U23 -:-
16:00Manchester City U23 - Crystal Palace U23 -:-

ESTONIJA: Meistriliiga

12:00Legion - Tulevik -:-
15:00Kuressaare - Parnu JK Vaprus -:-
18:00Levadia - Narva -:-

ESTONIJA: Esiliiga

12:00Maardu - Tartu Welco -:-
12:00Nomme Utd - Paide Linnameeskond U21 -:-
12:00Parnu - Flora U21 -:-
12:00Tammeka U21 - Tallinna Kalev -:-

EUROPA: Europsko Prvenstvo U19 - Žene - Kvalifikacije - Round 1 - League A

11:00Njemačka U19 Ž - Rusija U19 Ž -:-
13:00Francuska U19 Ž - Island U19 Ž -:-
17:00Belgija U19 Ž - Slovenija U19 Ž -:-
19:00Švedska U19 Ž - Srbija U19 Ž -:-

EUROPA: Svjetsko Prvenstvo - Žene - Kvalifikacije

16:07Njemačka Ž - Bugarska Ž -:-

FARSKI OTOCI: 1. Deild

13:00Argir - Runavik 2 -:-
16:00Vikingur 2 - Sandur -:-
16:30Klaksvik 2 - FC Suduroy -:-

FIDŽI: Premier League

03:30OdgođenoLabasa - Suva -:-

FINSKA: Veikkausliiga

14:00HIFK - Mariehamn -:-
16:00Haka - Ilves -:-
16:00KTP - KuPS -:-
16:00Lahti - Oulu -:-
16:00SJK - Inter Turku -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

15:00Atlantis - KaPa -:-
16:00MiPK - Lahden Reipas -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

14:00Jazz Pori - Ilves 2 -:-
14:00KaaPo - VJS -:-
14:00SalPa - GrIFK -:-
16:00TPV - PIF Pargas -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

13:00JJK Jyvaskyla - Rovaniemi 2 -:-
15:00Kemi City - Hercules -:-
15:00VIFK - OLS Oulu -:-

FRANCUSKA: Ligue 2

15:00Sochaux - Paris FC -:-
15:00Toulouse - Grenoble -:-
19:00Bastia - Caen -:-
19:00Dijon - Dunkerque -:-
19:00Nancy - Le Havre -:-
19:00Nimes - Amiens -:-
19:00Niort - Guingamp -:-
19:00Pau FC - Valenciennes -:-
19:00Quevilly Rouen - Auxerre -:-
19:00Rodez - AC Ajaccio -:-

FRANCUSKA: National 2 - Group A

18:00Chartres - Plabennec -:-
18:00Chateaubriant - Saint-Malo -:-
18:00Granville - Vitre -:-
18:00Guingamp II - Blois -:-
18:00Poissy - Saint-Pryve -:-
18:00Romorantin - Rouen -:-
18:30Vannes - Versailles -:-
19:00Lorient II - Caen II -:-

FRANCUSKA: National 2 - Group B

16:00Lens II - ASM Belfort -:-
18:00FC 93 - Reims II -:-
18:00Fleury-Merogis - Epinal -:-
18:00Haguenau - Beauvais -:-
18:00Lusitanos - Sannois -:-
18:00Metz II - Schiltigheim -:-
18:00Paris 13 Atl. - Auxerre II -:-
18:00St Quentin - Sainte-Genevieve -:-

FRANCUSKA: National 2 - Group C

16:00Lyon II - Aubagne -:-
18:00Grasse - GOAL FC -:-
18:00Hyeres - Saint Priest -:-
18:00Lyon - La Duchere - GFA74 -:-
18:00Marignane - Jura Sud -:-
18:00Marseille II - Toulon -:-
18:00Monaco II - Martigues -:-

FRANCUSKA: National 2 - Group D

16:00Nantes II - Andrezieux -:-
18:00Beziers - Le Puy -:-
18:00Canet Roussillon - Chamalieres -:-
18:00Colomiers - Bergerac -:-
18:00Stade Montois - Bourges 18 -:-
18:00Trelissac - Les Herbiers -:-
18:30Moulins-Yzeure - Angers II -:-

GRČKA: Super League

19:30Giannina - Panathinaikos -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

18:00Santa Lucia - Antigua -:-
21:00Iztapa - Comunicaciones -:-
23:00Municipal - Coban Imperial -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:00OdgođenoReal Espana - Marathon -:-

HRVATSKA: 2. HNL

16:30Dubrava - Orijent 1919 -:-
16:30Dugopolje - Cibalia -:-
16:30Jarun - Kustošija -:-
16:30Opatija - Solin -:-
16:30Rudeš - Bijelo Brdo -:-
16:30Sesvete - Inter -:-

HRVATSKA: 3. HNL Središte

17:00HAŠK - Dugo Selo -:-
17:00Lučko - Mladost Petrinja -:-
17:00Lukavec - Maksimir -:-
17:00Ravnice - Karlovac -:-
17:00Segesta - Gaj Mače -:-
17:00Vrapče - Kurilovec -:-
17:00Zagorec K. - Ponikve -:-

HRVATSKA: 3. HNL Sjever

16:00Bjelovar - NK Polet -:-
16:00Koprivnica - Podravina Ludbreg -:-
16:00Podravac Virje - Međimurje -:-
16:00Radnik Križevci - Papuk Orahovica -:-
16:00Rudar Mursko Sredisce - Varteks Varaždin -:-
16:00Virovitica - Mladost Ždralovi -:-

HRVATSKA: 3. HNL Jug

16:30GOŠK Dubrovnik - Neretva -:-
16:30HNK Zadar - HV Posedarje -:-
16:30Jadran LP - Vodice -:-
16:30Junak Sinj - Zmaj Makarska -:-
16:30Kamen Ivanbegovina - RNK Split -:-
16:30OSK Otok - Hrvace -:-
18:00Uskok Klis - Sloga Mravince -:-

HRVATSKA: 3. HNL Istok

16:30Darda - Gornja Vrba -:-
16:30Graničar Županja - Vuteks Sloga -:-
16:30Marsonia - Croatia Đakovo -:-
16:30NAŠK Našice - Kutjevo -:-
16:30Oriolik - Slavonija Požega -:-
16:30Sloga NG - Pleternica -:-
16:30Vukovar 1991 - Belišće -:-
16:30Zrinski Jurjevac - Čepin -:-

HRVATSKA: 3. HNL Zapad

16:30Buje - Krk -:-
16:30Cres - Novigrad -:-
16:30Jadran Poreč - Pomorac -:-
16:30Pazinka - Grobničan -:-
16:30Uljanik Pula - Crikvenica -:-
16:30Vinodol - Rudar Labin -:-

INDIJA: Calcutta Football League

11:00Bhawanipore - Mohammedan -:-

INDIJA: Durand Cup

11:30Delhi FC - Bengaluru FC -:-

INDONEZIJA: Liga 1

10:15Bhayangkara Solo - Madura United -:-
10:15PSIS Semarang - Persiraja Aceh -:-
13:15PSM Makassar - Persebaya -:-
15:45Bali United - Persib -:-

IRSKA: Premier Division

20:45Sligo Rovers - Shamrock Rovers -:-

ISLAND: Inkasso-deildin

16:00Fram - Afturelding -:-
16:00Grindavik - Olafsvik -:-
16:00Selfoss - Fjolnir -:-
16:00Throttur - Thor Akureyri -:-

ISLAND: Division 2

16:00Fjardabyggd - Leiknir F. -:-
16:00Haukar - Fjallabyggd -:-
16:00IR Reykjavik - Reynir -:-
16:00KV Reykjavik - Throttur Vogar -:-
16:00Magni - Kari -:-
16:00Njardvik - Volsungur -:-

ITALIJA: Serie B

14:00Ascoli - Benevento -:-
14:00Lecce - Alessandria -:-
14:00Monza - Ternana -:-
14:00Perugia - Cosenza -:-
14:00Reggina - SPAL -:-
16:15L.R. Vicenza - Pisa -:-
18:30Cittadella - Pordenone -:-

ITALIJA: Serie C - Group A

17:30Pro Sesto - Fiorenzuola -:-

ITALIJA: Serie C - Group B

17:30Gubbio - Entella -:-
17:30Pistoiese - Reggiana -:-

ITALIJA: Serie C - Group C

17:30Juve Stabia - Campobasso -:-

ITALIJA: Serie D - Group C

16:00Cjarlins Muzane - Mestre -:-

ITALIJA: Primavera 1

11:00AC Milan U19 - AS Roma U19 -:-
11:00Verona U19 - Lecce U19 -:-
13:00Juventus U19 - Napoli U19 -:-
13:00Pescara U19 - Torino U19 -:-
15:00Empoli U19 - SPAL U19 -:-

ITALIJA: Primavera 2

11:00Alessandria U19 - Pordenone U19 -:-
11:00Cesena U19 - Salernitana U19 -:-
11:00Lazio U19 - Crotone U19 -:-
14:00Pisa U19 - Frosinone U19 -:-
14:30Ascoli U19 - Ternana U19 -:-
15:00Cittadella U19 - Udinese U19 -:-
15:00Como U19 - Vicenza U19 -:-
15:00Cremonese U19 - Reggiana U19 -:-
15:00Entella U19 - Venezia U19 -:-
15:00Monza U19 - Brescia U19 -:-
15:00Reggina U19 - Cosenza U19 -:-
15:00Spezia U19 - Benevento U19 -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

16:45Sakhnin - H. Beer Sheva -:-
18:00Nof Hagalil - Ashdod -:-
19:00M. Petach Tikva - H. Tel Aviv -:-
19:30M. Tel Aviv - M. Haifa -:-

IZRAEL: Liga Alef North

15:00Hapoel Bnei Zalfa - Ironi Baka -:-
19:30Maccabi Tamra - Tzeirei Kafr Kanna -:-

JAMAJKA: Premier League - Playoff

19:00Harbour View - Mount Pleasant -:-
21:30Vere United - Tivoli -:-

JAPAN: J1 League

11:00Kashima - G-Osaka -:-
11:00Kashiwa - Hiroshima -:-
11:00Kobe - Sapporo -:-
11:00Shonan - Avispa Fukuoka -:-
11:30Tokushima - Kawasaki -:-
12:00Nagoya - Yokohama M. -:-
12:00Sagan Tosu - Oita -:-
12:00Shimizu - Vegalta Sendai -:-
12:00Tokyo - Yokohama FC -:-
12:00Urawa - C-Osaka -:-

JAPAN: J2 League

11:00Chiba - Ehime -:-
11:00Kofu - Omiya Ardija -:-
11:00Tochigi - Mito -:-
12:00Iwata - Okayama -:-
12:00Machida - V-Varen Nagasaki -:-
12:00Ryukyu - Kusatsu -:-
12:00Yamagata - Kyoto -:-

JAPAN: J3 League

06:00YSCC - Imabari -:-
12:00Tottori - Kagoshima Utd -:-
12:00Vanraure - Toyama -:-

JAPAN: WE League Women

10:00Parceiro Nagano Ž - Beleza Ž -:-
11:00Hiroshima Ž - Mynavi Sendai Ž -:-

JAPAN: Nadeshiko League Women

06:00FC Takatsuki Speranza Ž - Yokohama FC Seagulls Ž -:-
06:00Yamato Sylphid Ž - NGU Nagoya Ž -:-

JEMEN: Division 1

15:00Al Yarmuk - Al Shula -:-

JORDAN: Premier League

19:30Maan - Shabab Al Ordon -:-

JUŽNA AFRIKA: Premier League

15:00Chippa United - Orlando -:-
17:00Baroka - Sekhukhune -:-
17:00Cape Town City - Stellenbosch -:-
17:00Kaizer - Royal AM -:-

JUŽNA AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00Hungry Lions - Jomo Cosmos -:-
15:00JDR Stars - Cape Town All Stars -:-
15:00Tshakhuma - Platinum City -:-
15:00TS Sporting - Pretoria U. -:-

JUŽNA AFRIKA: Diski Challenge

10:00Golden Arrows U23 - Kaizer U23 -:-
12:00Mamelodi U23 - Amazulu U23 -:-

JUŽNA KOREJA: K League 1

07:20Jeonbuk - Suwon -:-
09:30Gwangju - Jeju -:-
12:00Daegu - Ulsan Hyundai -:-

JUŽNA KOREJA: K League 2

06:30Jeonnam - Bucheon -:-
09:00Gyeongnam - Gimcheon Sangmu -:-
11:30Busan - Anyang -:-

KANADA: Canadian Premier League

20:00York Utd - HFX Wanderers -:-
22:00Valour - Cavalry -:-

KANADA: CSL

21:00AS Toronto - BGHC -:-
23:00Serbian W. E. - St. Catharines Hrvat -:-

KANADA: U Sports

00:15Mount Allison - Acadia -:-
02:15Concordia - Laval -:-
02:15Sherbrooke - Montreal -:-
04:15UNBC - Trinity Western -:-
05:00UFV - Victoria -:-
20:15Dalhousie - Memorial -:-
20:15Moncton - StFX -:-
20:15UNB - Cape Breton -:-
22:15Lethbridge - Mount Royal -:-
00:15UPEI - Acadia -:-
00:30UBC Okanagan - Thompson Rivers -:-

KAZAHSTAN: Premier League

11:00Zhetysu - FK Akzhayik -:-
13:00FC Astana - Aktobe -:-
14:00Kaspij Aktau - Atyrau -:-
16:00Turan - Ordabasy -:-

KINA: Jia League

10:30Xinjiang Tianshan - Nantong Zhiyun -:-
13:35Sichuan Jiuniu - Kunshan -:-
13:35Wuhan Three Towns - Zibo Cuju -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

03:00Ind. Medellin - Once Caldas -:-
21:00Envigado - Quindio -:-
23:00America De Cali - Jaguares de Cordoba -:-

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

18:00Bogota - Real Santander -:-
22:00Llaneros - Boca Juniors -:-
00:00Barranquilla - Cortulua -:-

KOSOVO: Superliga

16:00FC Ballkani - KF Llapi -:-
16:00Malisheva - Feronikeli -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

04:00Alajuelense - San Carlos -:-
22:00ADR Jicaral - Zeledon -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

82'Marineros - Municipal Garabito 2:2
03:00Cofutpa - Carmelita -:-
19:00Liberia - Escorpiones -:-
22:00Cariari Pococi - Municipal Turrialba -:-
22:00San Jose FC - Puntarenas FC -:-

KUVAJT: Emir Cup

19:00Burgan - Al Qadisiya -:-

LATVIJA: 1. Liga

14:00Auda - Tukums 2000 -:-
14:00OdgođenoDinamo Riga - Albatroz -:-
16:00Saldus SS/Leevon - FK Smiltene -:-

LIBANON: Premier League

14:30Al Sahel - Safa -:-
15:00Al Hikma - Al Ansar -:-

LITVA: A Lyga

14:00Dziugas Telsiai - Zalgiris -:-
16:00Banga - Kauno Zalgiris -:-

LITVA: I Lyga

13:00Babrungas - Silas -:-
13:00FK Minija - Siauliai FA -:-
14:00BFA Vilnius - Neptunas -:-
14:00Suduva 2 - Atmosfera -:-

LUKSEMBURG: National Division

17:00Benfica - Ettelbruck -:-
18:00Dudelange - Union Titus Petange -:-
18:00Jeunesse Esch - Racing Luxembourg -:-
18:00Wiltz - Mondorf -:-
19:30Hesperange - Victoria Rosport -:-

MAĐARSKA: Kup

13:00Senyo Carnifex - MTK Budapest -:-
14:30FC Dabas - Haladas -:-
15:00Budaorsi - Vasas -:-
15:00BVSC-Zuglo - Ivancsa -:-
15:00Cegledi - Kaposvar -:-
15:00Csepel - Szegedi -:-
15:00Debreceni EAC - Kisvarda -:-
15:00Gyomro - Paks -:-
15:00Jaszberenyi - Balassagyarmat -:-
15:00Kelen - Szeged -:-
15:00Komaromi VSE - Mezokovesd -:-
15:00Monori - Csakvari -:-
15:00Mosonmagyarovari TE - Győr -:-
15:00Tokol - Teskand -:-
15:00Vac - Zalaegerszeg -:-
15:00VLS Veszprem - Debrecen -:-
16:00Papai Perutz - Budafoki -:-
18:00DVTK - Szentlorinc -:-
18:00Kazincbarcika - Szolnoki -:-
18:00SC Sopron - MOL Fehervar -:-
18:00Tiszakecske - Ujpest -:-
19:00Bekescsaba - Dorogi -:-
19:00Tatabanya - Soroksar -:-

MALAVI: Super League

14:30Chitipa United - Red Lions -:-
14:30Civo Utd - Blue Eagles -:-

MALTA: Premier League

17:00Santa Lucia - Sirens -:-
19:00Valletta - Gzira -:-
21:00Hibernians - Mosta FC -:-

MALTA: Challenge League

17:00Mgarr - Senglea Athletics -:-
17:00Tarxien - Swieqi -:-
21:00Lija Athletic - San Gwann -:-
21:00Rabat Ajax - Zejtun Corinthians -:-

MAROKO: Botola Pro

18:00Difaa El Jadidi - Agadir -:-
20:15Tanger - Chabab Mohammedia -:-
22:30Salmi - Maghreb Fez -:-

MAROKO: Botola 2

18:00Khemisset - RAC Casablanca -:-
18:00Raja Beni Mellal - Chabab Atlas Khenifra -:-
18:00USM Oujda - Dcheira -:-

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

04:00Necaxa - Atlas -:-
00:00Leon - Juarez -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Inter Playa Del Carmen - Yalmakan -:-
03:00Alacranes - Cimarrones de Sonora 2 -:-
03:30Coras - Catedraticos Elite -:-
18:00Leones Negros 2 - Gavilanes de Matamoros -:-
19:00Canoneros Marina - Inter de Queretaro -:-
23:00Correcaminos 2 - Tecos FC -:-
23:00Escorpiones - Cafetaleros de Chiapas 2 -:-
23:00UA Zacatecas - Saltillo -:-
00:00Mineros de Fresnillo - Tritones Vallarta -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie B

23:00Ciervos - Huracanes Izcalli -:-
23:00Guerreros De Xico - Uruapan -:-
23:00Lobos Huerta - Calor De San Pedro -:-

MEKSIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Guadalajara U20 - Pachuca U20 -:-
16:00Leon U20 - Juarez U20 -:-
16:00Mazatlan U20 - U.N.A.M. U20 -:-
16:00Toluca U20 - Club America U20 -:-

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

16:00Dinamo-Auto - Floresti -:-

MONGOLIJA: Premier League

07:00FC Ulaanbaatar - Khangarid -:-
10:00Ulaanbaatar City - Khoromkhon -:-
13:00Athletic 220 - Khaan Khuns-Erchim -:-

MOZAMBIK: Mocambola

14:30Black Bulls - Ferroviario Nacala -:-

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura

18:00Diriangen U20 - Export Sebaco U20 -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

16:30Heerenveen - Sittard -:-
18:45Willem II - Groningen -:-
20:00Ajax - Cambuur -:-
21:00Utrecht - Waalwijk -:-

NIZOZEMSKA: Tweede Divisie

14:30Noordwijk - De Treffers -:-
15:00ASWH - Jong Volendam -:-
15:00Excelsior Maassluis - Quick Boys -:-
15:00Spakenburg - GVVV -:-
15:30HFC - IJsselmeervogels -:-
15:30HHC - Rijnsburgse Boys -:-
15:30Jong Sparta Rotterdam - Kozakken Boys -:-
15:30Katwijk - Scheveningen -:-

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

14:30Ajax (Am) - Ter Leede -:-
14:30GOES - DVS '33 Ermelo -:-
14:30Harkemase Boys - ODIN '59 -:-
14:30Lisse - Hoek -:-
14:30Staphorst - Excelsior 31 -:-
14:30VVOG - SteDoCo -:-
15:00Sparta Nijkerk - VVSB -:-
15:00Sportlust - Barendrecht -:-
15:00VV DOVO - ACV Assen -:-

NIZOZEMSKA: Divisie 1 U21 - Jesenska sezona

15:00Jong Den Haag - Jong Nijmegen -:-
15:00Jong Groningen - Jong Feyenoord -:-
15:15Jong FC Twente/Heracles - Jong NAC Breda -:-
16:00Jong Almere City - Jong Heerenveen -:-

NIZOZEMSKA: Divisie 1 U18 - Jesenska sezona

12:00Sparta Rotterdam U18 - Heerenveen U18 -:-
14:30Ajax U18 - Utrecht U18 -:-
14:30PSV U18 - Feyenoord U18 -:-
15:00Alkmaar U18 - Zwolle U18 -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

18:00Kristiansund - Haugesund -:-
18:00Odd - Lilleström -:-

NORVEŠKA: OBOS-ligaen

15:00Åsane - Aalesund -:-
15:00Bryne - Start -:-
15:00Grorud - Sogndal -:-
15:00Jerv - Sandnes -:-
15:00Raufoss - KFUM Oslo -:-
15:00Strømmen - Ham-Kam -:-
18:00Ranheim - Stjordals Blink -:-

NORVEŠKA: Division 2 - Group 1

15:30Brattvag - Baerum Sportsklubb -:-
16:00Eidsvold - Moss -:-
16:00Floro - Alta -:-

NORVEŠKA: Division 2 - Group 2

15:00V. Haugesund - Oygarden -:-
16:00Fram - Notodden -:-
16:00Skeid - Sotra -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 1

16:00Gjovik-Lyn - Gjellerasen -:-
16:00Nybergsund - Stovner -:-
16:00Toten - Elverum -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 2

14:00Assiden - Tonsberg -:-
14:00Halsen - Honefoss -:-
14:00Krakeroy - Flint -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 3

13:00IL Express - Viking 2 -:-
14:00Staal Jorpeland - Vidar -:-
15:00Brodd - Djerv 1919 -:-
15:00Mandalskameratene - Donn -:-
16:00Hinna - Sola -:-
16:00Start 2 - Madla IL -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 4

14:00Sandviken - Lysekloster -:-
14:30OS - Frigg -:-
16:00Stord - Fyllingsdalen -:-
17:00Fana - Ardal -:-
17:00Fjora - Lyn -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 5

13:00Spjelkavik - Melhus -:-
13:00Tiller - Volda TI -:-
16:00Byåsen - Orkla -:-
16:00Ntnui - Molde 2 -:-
16:00Strindheim - Traeff -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 6

15:00Bodo/Glimt 2 - Nordstrand -:-
15:00OdgođenoTromsø 2 - Finnsnes -:-
17:00Ullern - Rana FK -:-

NORVEŠKA: Junior U19

18:00Ull/Kisa U19 - Mjondalen U19 -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

13:30F. Dusseldorf - J. Regensburg -:-
13:30Kiel - Hannover -:-
13:30Sandhausen - Heidenheim -:-
20:30W. Bremen - Hamburger SV -:-

NJEMAČKA: 3. Liga

14:001860 München - Zwickau -:-
14:00Duisburg - Braunschweig -:-
14:00Magdeburg - Wurzburger Kickers -:-
14:00Mannheim - Hallescher -:-
14:00Osnabruck - Meppen -:-
14:00Saarbrucken - Turkgucu Munchen -:-

NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever

13:00OdgođenoHannover II - W. Bremen II -:-
13:30St. Pauli II - Kiel II -:-
14:00Hamburger SV II - Norderstedt -:-
14:00Lubeck - Teutonia Ottensen -:-
15:00Jeddeloh - BSV Rehden -:-
15:00Oberneuland - Luneburger Hansa -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Nordost

13:00Chemie Leipzig - Rathenow -:-
13:00OdgođenoChemnitzer - E. Cottbus -:-
13:00Hertha II - Jena -:-
13:00Luckenwalde - BFC Dynamo -:-

NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad

14:00Ahlen - Lippstadt -:-
14:00B. Monchengladbach II - Koln II -:-
14:00Oberhausen - Rodinghausen -:-
14:00Straelen - Munster -:-
14:00Wegberg-Beeck - Uerdingen -:-
14:00Wuppertaler - Homberg -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest

14:00Elversberg - Mainz II -:-
14:00FSV Frankfurt - Pirmasens -:-
14:00Homburg - Schott Mainz -:-
14:00RW Koblenz - Hoffenheim II -:-
14:00Steinbach Haiger - Aalen -:-
15:30Stuttgart II - Bahlinger -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Bayern

14:00Aubstadt - Eltersdorf -:-
14:00Furth II - Eichstatt -:-
14:00Nurnberg II - Augsburg II -:-
14:00Rain/Lech - Memmingen -:-
14:00Schweinfurt - Schalding -:-
14:00SpVgg Bayreuth - Unterhaching -:-

NJEMAČKA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Ludwigsfelder - Staaken -:-
14:00MSV Neuruppin - Greifswald -:-
14:00RSV Eintracht - Schwerin -:-
15:00Pampow - Neustrelitz -:-

NJEMAČKA: Oberliga NOFV - Jug

14:00Einheit Wernigerode - Oberlausitz -:-
14:00Krieschow - FC Merseburg -:-
14:00Plauen - Halle -:-
14:00Sandersdorf - Bischofswerdaer -:-
15:00Martinroda - Blau-Weiss Zorbau -:-

NJEMAČKA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Neumunster - Dornbreite Lubeck -:-
15:00Eckernforder SV - SC Weiche-08 II -:-
15:00Kronshagen - Bordesholm -:-
16:00Oldenburger - Pansdorf -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hamburg

13:00Dassendorf - Wandsbeker Concordia -:-
15:00Curslack-Neuengamme - Sasel -:-
18:00Suderelbe - HEBC Hamburg -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bremen

13:00Bremer - OSC Bremerhaven -:-
14:00Brinkumer - Geestemunde -:-

NJEMAČKA: Oberliga Niedersachsen

14:00Emden - Uphusen -:-
16:00Arminia Hannover - FT Braunschweig -:-
16:00Tundern - Eintracht Northeim -:-
17:00Wolfenbuttel - Ramlingen-Ehlershausen -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hessen

14:00Fulda-Lehnerz - SV Steinbach -:-
15:00Alzenau - Neuhof -:-
15:00Flieden - Fernwald -:-
15:00Hadamar - Bad Vilbel -:-
15:00Hanau - Stadtallendorf -:-
15:00Hunfelder - Baunatal -:-

NJEMAČKA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Rochling - Elversberg II -:-
15:30Dudenhofen - Diefflen -:-
15:30Hassia Bingen - Engers -:-
15:30Kaiserslautern II - Karbach -:-
15:30Mechtersheim - Worms -:-
15:30Pfeddersheim - Hertha Wiesbach -:-
15:30Speyer - Jagersburg -:-
16:00Eisbachtal - Koblenz -:-
16:00Eppelborn - Arminia Ludwigshafen -:-
18:30Trier - SG 2000 Mulheim-Karlich -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Nord

14:00Bamberg - Vatan Spor A'burg -:-
14:30Neumarkt - Vilzing -:-
15:00Bayern Hof - Gebenbach -:-
16:00Abtswind - Wurzburger FV -:-
16:00Sand - ATSV -:-
17:00Grossbardorf - Cham -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Süd

13:00VfB Hallbergmoos-Goldach - Schwaben Augsburg -:-
14:00Dachau - Regensburg II -:-
14:00Pullach - 1860 München II -:-
14:00TSV 1880 Wasserburg - Ismaning -:-
15:00Donaustauf - Deisenhofen -:-
15:00Gundelfingen - Landsberg -:-
15:00Turkspor Augsburg - Ingolstadt II -:-
16:00Hankofen-Hailing - Kirchanschoring -:-
16:00Kottern-St. Mang - Garching -:-

NJEMAČKA: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Backnang - Ravensburg -:-
14:00Dorfmerkingen - Bietigheim-Bissingen -:-
14:00Freiberg - Linx -:-
14:00Goppinger SV - Bruchsal -:-
15:30Nottingen - Freiburger -:-
15:30Oberachern - Pforzheim -:-
15:30Reutlingen - Villingen -:-
18:00Stuttgarter Kickers - SU Neckarsulm -:-

NJEMAČKA: Oberliga Niederrhein

16:00SC Velbert - Duisburg -:-

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Sjever

11:00Chemnitzer FC U19 - Jena U19 -:-
11:00Dresden U19 - Hamburger SV U19 -:-
12:00Viktoria Berlin U19 - E. Cottbus U19 -:-
13:00Wolfsburg U19 - Hannover U19 -:-

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Jug

11:00Ingolstadt U19 - Karlsruher U19 -:-
11:00Offenbach U19 - E. Frankfurt U19 -:-
11:00Ulm U19 - Saarbrucken U19 -:-
14:00Heidenheim U19 - Hoffenheim U19 -:-
15:00Darmstadt U19 - Kassel U19 -:-
15:30Freiburg U19 - Stuttgart U19 -:-

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Zapad

11:00Leverkusen U19 - Duisburg U19 -:-
14:00Alemannia Aachen U19 - Bielefeld U19 -:-

PANAMA: LPF - Clausura

02:00Herrera - Costa del Este -:-
23:00Arabe Unido - Veraguas -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

02:15River Plate - Libertad -:-

PARAGVAJ: Division Intermedia

16:00Diaz - Ameliano -:-
16:00Rubio Nu - Sportivo Iteno -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

01:00Melgar - Ayacucho -:-
18:00Carlos Mannucci - Alianza Huanuco -:-
20:15Cesar Vallejo - AD Cantolao -:-
22:30Binacional - Sport Boys -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

12:30Plock - Jagiellonia -:-
15:00Pogon Szczecin - Cracovia -:-
17:30Radomiak Radom - Slask -:-
20:00Lechia - Piast -:-

POLJSKA: Division 1

12:40LKS Lodz - Podbeskidzie -:-
20:30Korona - Sandecja -:-

POLJSKA: Division 2

12:30Belchatow - Lech 2 -:-
16:00Pruszkow - Ostroda -:-
16:00Wisla Pulawy - S. Rzeszow -:-
17:00Lublin - Garbarnia -:-
18:00Ruch - Suwalki -:-

POLJSKA: III Liga - Group I

15:00Skierniewice - Biala Piska -:-
16:00Legionowo - Pilica Bialobrzegi -:-
16:00LKS Lodz II - Bron Radom -:-
16:00Szczuczyn - Legia II -:-
19:11Polonia W. - T. Mazowiecki -:-

POLJSKA: III Liga - Group II

14:00Kluczevia Stargard - Sroda -:-
15:00Kotwica Kolobrzeg - Przodkowo -:-
15:00Ol. Grudziadz - Pogon Szczecin II -:-
16:00Jarocin - Elana Torun -:-
16:00Kleczew - Blekitni Stargard -:-
16:00Swit Skolwin - Starogard Gdanski -:-
17:00Zawisza - Nowe Skalmierzyce -:-
17:30Stolem Gniewino - Unia Janikowo -:-

POLJSKA: III Liga - Group III

12:00Brzeg - Legnica 2 -:-
12:00Gornik Z. 2 - Goczalkowice Zdroj -:-
13:00Zaglebie 2 - Odra W. -:-
14:00Bielsko-Biala - Polonia B. -:-
15:00Gwarek Tarnowskie Gory - Sleza Wroclaw -:-
16:30Pawlowice - Kluczbork -:-
16:30Z. Gora - Foto-Higiena Gac -:-
17:00Jelenia Gora - Warta Gorzow -:-

POLJSKA: III Liga - Group IV

14:00Korona Rzeszow - Sokol Sieniawa -:-
15:00Ostrowiec - Wisloka Debica -:-
16:00Avia Swidnik - Siarka Tarnobrzeg -:-
16:00S. Wola - Orleta Radzyn -:-
16:00Unia Tarnow - Tomasovia T. L. -:-
16:00Wolka Pelkinska - Czarni Polaniec -:-
16:30Podhale Nowy Targ - Chelmianka Chelm -:-

POLJSKA: Central Youth League

11:00Legia U18 - Pogon Szczecin U18 -:-
11:15Wisla U18 - Zaglebie U18 -:-
12:00Jagiellonia U18 - Warta U18 -:-
12:00Lech U18 - Cracovia U18 -:-
14:00Rakow Czestochowa U18 - Gwarek Zabrze U18 -:-

PORTUGAL: Liga Portugal

16:30Famalicao - Maritimo -:-
19:00Belenenses - Gil Vicente -:-
21:30Arouca - Guimaraes -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

12:00Rio Ave - Feirense -:-
16:30Mafra - Trofense -:-

PORTUGAL: Liga 3

18:00Lusitania FC - Anadia -:-
18:00Oliveira Hospital - CD Cova da Piedade -:-
18:00Oliveirense - Sanjoanense -:-
18:00Pevidem - S. Joao Ver -:-
20:30Felgueiras - Fafe -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

18:00CD Rabo Peixe - Operario -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Maritimo U23 - Belenenses U23 -:-
12:00Sporting U23 - Estoril U23 -:-
17:00Academica U23 - Vizela U23 -:-

RUMUNJSKA: Liga 1

13:30Chindia Targoviste - Farul Constanta -:-
19:00U Craiova 1948 - FCSB -:-

RUMUNJSKA: Liga 2

10:00Astra - Unirea Dej -:-
10:00FC Brasov - Calarasi -:-
10:00FC Buzau - Metaloglobus Bucharest -:-
10:00FC Hermannstadt - Braila -:-
10:00Unirea Constanta - Poli Iasi -:-
16:00Politehnica Timisoara - Csikszereda M. Ciuc -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 1

16:00Bucovina Radauti - Somuz Falticeni -:-
16:00Ceahlaul - Dante Botosani -:-
16:00CSM Bacau - Husana Husi -:-
16:00Sporting Vaslui - Foresta Suceava -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 2

16:00CS Faurei - Aerostar -:-
16:00Dinamo Bacau - CSM Focsani -:-
16:00Metalul Buzau - Sportul Chiscani -:-
16:00Otelul - Viitorul Ianca -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 3

16:00Recolta Gh. Doja - Agricola Borcea -:-
16:00Voluntari 2 - Fetesti -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 4

16:00Bradu - FC Arges 2 -:-
16:00Progresul Spartac - Unirea Bascov -:-
16:00Tunari - FCSB 2 -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 5

16:00Cetate Rasnov - FC Hermannstadt 2 -:-
16:00CS Blejoi - SR Brasov -:-
16:00FC Pucioasa - Targu Secuiesc -:-
16:00Kids Tampa Brasov - CSO Plopeni -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 6

16:00CSO Filiasi - Horezu -:-
16:00Petrolul Potcoava - CS U Craiova 2 -:-
16:00Sporting Rosiori - Minerul Costesti -:-
16:00Viitorul Daesti - Vedita Colonesti -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 7

16:00Gilortul Tg. Carbunesti - Pandurii -:-
16:00Lupac - Aurul Brad -:-
16:00Progresul Ezeris - Viitorul Simian -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 8

16:00Crisul Chisineu Cris - Progresul Pecica -:-
16:00OdgođenoPoli Timisoara - CSC Dumbravita -:-
16:00Teuz Cermei - Frontiera Curtici -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 9

16:00Gloria 2018 Bistrita - Viitorul Cluj -:-
16:00Ocna Mures - Metalurgistul Cugir -:-
16:00Unirea Alba-Iulia - CS Hunedoara -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 10

16:00Baia Mare - CSM Zalau -:-
16:00Baile Felix - Progresul Somcuta Mare -:-
16:00CA Oradea - Luceafarul Oradea -:-
16:00CSM Satu Mare - Simleul Silvaniei -:-

RUSIJA: Premier League

13:00Ufa - Khimki -:-
15:30Samara - FK Rostov -:-
18:00Akhmat Grozny - Krasnodar -:-

RUSIJA: FNL 2 - Group 1

14:00Alania 2 - Legion Dynamo -:-
14:30Anzhi - Nalchik -:-
15:00Dynamo Makhachkala - Chernomorets Novorossijsk -:-
15:00Forte Taganrog - Yessentuki -:-
15:00Kholding - Biolog -:-
16:30Maykop - Mashuk -:-

RUSIJA: FNL 2 - Group 2

08:00Chita - Krasava -:-
12:00Zenit 2 - Baltika 2 -:-
13:00Znamya Truda - Olimp-Dolgoprudny 2 -:-
15:00Kairat Moscow - Tver -:-
15:00Murom - Lokomotiv-Kazanka -:-
15:00Volna Nizhegorodskaya - Vladimir -:-
18:00Dynamo Petersburg - Leningradets -:-

RUSIJA: FNL 2 - Group 3

09:00SKA Khabarovsk 2 - FK Strogino Moscow -:-
12:00Khimki 2 - Znamya Noginsk -:-
12:00Vidnoe - Kvant -:-
13:00Ryazan - F. Voronezh 2 -:-
15:00Penza - Kaluga -:-
15:00Saratov - Salyut-Belgorod -:-
15:00Saturn Ramenskoye - FK Saransk -:-
16:00D. Bryansk - Kursk -:-

RUSIJA: FNL 2 - Group 4

11:00Ural 2 - Lada Togliatti -:-
13:00Chelyabinsk - Ulyanovsk -:-
13:00Orenburg 2 - Zvezda Perm -:-
14:00Nosta - Tyumen -:-

SAD: MLS

01:00Inter Miami - New York Red Bulls -:-
21:30Atlanta Utd - DC United -:-

SAD: USL League One

01:00New England II - Richmond Kickers -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cailungo - Fiorentino -:-
15:00Folgore - Domagnano -:-
15:00La Fiorita - Libertas -:-
15:00Tre Fiori - Murata -:-

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

17:30Al-Hilal - Al-Ettifaq -:-
17:45Al-Hazem - Abha -:-
19:30Al Nasr Riyadh - Al-Ittihad FC -:-

SIJERA LEONE: Premier League

18:00Bai Bureh Warriors - Freetown City -:-
18:00Central Parade - SLIFA -:-
18:00Sierra Leone Police - Diamond Stars -:-
20:00Mighty Blackpool - Old Edwardians -:-

SINGAPUR: Premier League

11:30Tampines - Young Lions -:-
11:30Tanjong Pagar - Hougang -:-

SIRIJA: Premier League

15:00Harjaleh - Jableh -:-

SJEVERNA IRSKA: NIFL Premiership

16:00Ballymena - Glenavon -:-
16:00C. Rangers - Portadown -:-
16:00Crusaders - Larne -:-
16:00Dungannon - Cliftonville -:-
16:00Linfield - Coleraine -:-
16:00Warrenpoint - Glentoran -:-

SJEVERNA IRSKA: NIFL Championship

16:00Ballinamallard - Knockbreda -:-
16:00Ballyclare - Newry City -:-
16:00Dergview - Queens Univ. -:-
16:00Dundela - Annagh -:-
16:00Institute - Ards -:-
16:00Loughgall - H&W Welders -:-

SJEV. MAKEDONIJA: 2. MFL

15:00Besa 1976 - FK Korab -:-
15:00Bratstvo 07 - Kit Go Pehchevo -:-
15:00Kadino Skopje - KF Gostivar -:-
15:00Kamenica Sasa - Detonit Junior -:-
15:00Kozuv Gevgelija - Belasica -:-
15:00Ohrid - Teteks -:-
15:00Osogovo - Lok. Gradsko -:-
15:00Sileks - Voska Sport -:-
15:00Sloga Vinica - Pobeda -:-
15:00Veleshta - Vardar -:-

SLOVAČKA: Fortuna liga

18:00L. Mikulas - Pohronie -:-
18:00Michalovce - Z. Moravce-Vrable -:-
18:00Ruzomberok - Dun. Streda -:-
18:00Trencin - Senica -:-

SLOVAČKA: 2. liga

15:00S. Bratislava B - Bardejov -:-
15:30Banska Bystrica - Trebisov -:-
15:30FK Humenne - Zilina B -:-
15:30Namestovo - Samorin -:-
15:30Puchov - Kosice -:-
18:00OdgođenoSkalica - Petrzalka -:-

SLOVAČKA: Divison C - Zapad

15:00FK Nove Zamky - Imel -:-
15:00Nitra - Levice -:-
15:00Povazska Bystrica - Z. Moravce-Vrable B -:-
15:00Sala - Kalna n. Hronom -:-
15:00Tempo Partizanske - Crystal -:-
19:00Myjava - Galanta -:-

SLOVAČKA: Divison C - Istok

15:00Giraltovce - Sobrance-Sobranecko -:-
15:00Spisska Nova Ves - Lipany -:-
15:00Vranov - Rudnany -:-

SLOVAČKA: Divison C Central

15:00Cadca - L. Hradok -:-
15:00MSK Martin - Filakovo -:-
15:00R. Sobota - MSK Lucenec -:-

SLOVAČKA: Divison C Bratislava

10:30Raca - Kalinkovo -:-
16:00Bernolakovo - Rovinka -:-
16:00Pezinok - Nova Dedinka -:-
16:00Vrakuna B. - Devinska N. Ves -:-

SLOVAČKA: 1. Liga Women

14:30Myjava Ž - Trnava Ž -:-
16:00Nove Zamky Ž - Ruzomberok Ž -:-

SLOVENIJA: 2. SNL

14:45Primorje - Rudar -:-
16:00Beltinci - Ilirija -:-
16:00Dob - Bilje -:-
16:00Jadran Dekani - Fuzinar -:-
16:00Nafta - Brezice -:-

SLOVENIJA: 3. SNL - East

16:00Dravinja - Dobrovce -:-
16:00Dravograd - Sampion Celje -:-
16:00Smartno - NK Bistrica -:-
16:00Zavrc - Videm -:-
16:00Zrece - Posavje Krsko -:-
18:00Korotan - Cirkulane -:-

SLOVENIJA: 3. SNL - West

16:00NK Adria - Sava Kranj -:-
16:00Skofja Loka - Ljubljana Svoboda -:-
16:00Sobec Lesce - Izola -:-
16:00Ziri - Brda -:-

SRBIJA: Prva Liga

16:00Backa - Rad -:-
16:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo -:-
16:00Mladost GAT - Buducnost Dobanovci -:-
16:00Zarkovo - Sremska Mitrovica -:-
16:00Zlatibor Cajetina - Loznica -:-
19:00Macva - Indjija -:-

SRBIJA: Srpska Liga - Belgrade

11:00Prva Iskra Baric - Zemun -:-
11:00Teleoptik - Borac Lazarevac -:-
16:00Lestane - Radnicki Obrenovac -:-
16:00Radnicki Beograd - BSK Borca -:-
16:00Studentski Grad - Zvezdara -:-

SRBIJA: Srpska Liga - Vojvodina

16:00Becej - Vrsac -:-
16:00Dinamo Pancevo - Radnicki 1912 -:-
16:00Jedinstvo SP - Hajduk 1912 -:-
16:00Radnicki Zrenjanin - Feniks 1995 -:-
16:00Stari Grad - 1. Maj Ruma -:-

SRBIJA: Srpska Liga - East

16:00Mesevo - Vlasina -:-
16:00Pcinja - Din. Vranje -:-
16:00Sloga Leskovac - Brzi Brod -:-

SRBIJA: Srpska Liga - West

16:00Borac 1926 - Sloboda -:-
16:00Mladi Radnik - Buducnost Arilje -:-
16:00Real Podunavci - Radevac -:-
16:00Sloga 1940 - Susica -:-
16:00Sloga Kraljevo - Jedinstvo U. -:-
16:00Sloga Pozega - Macva Bogatic -:-
16:00Smederevo - RSK Rabrovo -:-
16:00Trepca - Takovo -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske - Žene

16:00Estonija U19 Ž - Farski Otoci U19 Ž -:-

ŠKOTSKA: Premiership

16:00Aberdeen - St. Johnstone -:-
16:00Hibernian - St. Mirren -:-
16:00Ross County - Hearts -:-

ŠKOTSKA: Championship

16:00Dunfermline - Inverness -:-
16:00Hamilton - Ayr -:-
16:00Morton - Raith -:-
16:00Partick Thistle - Kilmarnock -:-
16:00Queen of South - Arbroath -:-

ŠKOTSKA: League One

16:00Airdrieonians - East Fife -:-
16:00Clyde - Queen's Park -:-
16:00Falkirk - Dumbarton -:-
16:00Montrose - Alloa -:-
16:00Peterhead - Cove Rangers -:-

ŠKOTSKA: League Two

16:00Albion Rovers - Kelty Hearts -:-
16:00Cowdenbeath - Forfar -:-
16:00Elgin - Annan -:-
16:00Stranraer - Stenhousemuir -:-

ŠKOTSKA: Scottish Cup

15:30Penicuik - Tranent Juniors -:-
16:00Banks O' Dee - Turriff Utd -:-
16:00Blackburn United - Rothes -:-
16:00Brechin - Vale Of Leithen -:-
16:00Broomhill - Glasgow University -:-
16:00Caledonian Braves - Stirling University -:-
16:00Clachnacuddin - Dunipace -:-
16:00Clydebank - Dalkeith Thistle -:-
16:00Coldstream - East Kilbride -:-
16:00Deveronvale - Haddington Athletic -:-
16:00Dunbar United - Camelon Juniors -:-
16:00Formartine Utd - Cumnock Juniors -:-
16:00Forres Mechanics - Bonnyrigg Rose -:-
16:00Fraserburgh - Sauchie -:-
16:00Golspie Sutherland - Civil Service Strollers -:-
16:00Huntly - Hill Of Beath -:-
16:00Inverurie Loco Works - Jeanfield Swifts -:-
16:00Irvine Meadow - Auchinleck Talbot -:-
16:00Keith - Darvel -:-
16:00Lossiemouth - Preston Athletic -:-
16:00Nairn County - Strathspey Thistle -:-
16:00Newtongrange Star - Dalbeattie Star -:-
16:00Spartans - Gala Fairydean -:-
16:00Tynecastle - Brora Rangers -:-
16:00Wick Academy - Bo'ness United -:-
16:00Wigtown & Bladnoch - St. Cuthbert Wand. -:-

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

16:00UD Ibiza - R. Oviedo -:-
18:15Leganes - Amorebieta -:-
18:15Zaragoza - R. Sociedad B -:-
20:30Girona - Valladolid -:-
21:00Cartagena - Lugo -:-

ŠPANJOLSKA: Primera RFEF - Group 1

17:00Tudelano - Zamora -:-
17:00Valladolid Promesas - San Sebastian Reyes -:-
19:00Dep. La Coruna - Badajoz -:-
21:00Rayo Majadahonda - SD Logrones -:-

ŠPANJOLSKA: Primera RFEF - Group 2

17:00Andorra - Baleares -:-
19:00Betis B - San Fernando -:-
19:00Linares - UCAM Murcia -:-
21:00Villarreal B - Albacete -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 1

18:00Langreo - Marino de Luanco -:-
18:00Union Club Ceares - Arenteiro -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 2

16:30Logrones Promesas - Tropezon -:-
17:00Mutilvera - Izarra -:-
17:30Racing Santander B - Arenas Club -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 4

18:00Cadiz B - Cacereno -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 5

20:00Hercules - Mar Menor -:-
20:00Melilla - Granada B -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 2

16:00Praviano - Basico Urraca -:-
18:30Lenense - Caudal Deportivo -:-
18:30L'Entregu - CD Colunga -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 3

17:30UD Samano - Castro -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 4

17:00Beasain - Pasaia -:-
17:00Lagun Onak - Barakaldo -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 6

17:30Atzeneta - Recambios Colon -:-
17:45Villajoyosa - Hercules B -:-
18:00Valencia B - Olimpic Xativa -:-
19:00Saguntino - Torrellano -:-
19:30Beniganim - Orihuela -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 7

19:30Complutense - Paracuellos Antamira -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 8

18:00Atl. Astorga - Bembibre -:-
18:00Leonesa B - Ribert -:-
18:00Mirandes B - Palencia CF -:-
18:30Santa Marta Tormes - Atl. Tordesillas -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 9

18:00Torredonjimeno - Intergym Melilla -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 10

19:00Sevilla C - Cabecense -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 11

17:00Murense - Son Veri -:-
17:00Platges de Calvia - Mercadal -:-
18:00Llosetense - Collerense -:-
18:00Poblense - Constancia -:-
18:00Sant Jordi - Campos -:-
18:30Rotlet Molinar - Felanitx -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 12

12:00Arucas - Tenerife B -:-
12:00Union Viera - Yaiza -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 13

18:00EG El Palmar CF - UD Caravaca -:-
18:30Archena - UCAM Murcia B -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 15

15:45Ezcabarte - Valle Egues -:-
16:30Beti Kozkor - Cortes -:-
17:30Burlades - Murchante -:-
17:30CD Gares - CD Corellano -:-
17:30Pamplona - Beti Onak -:-
18:00CD Cantolagua - Huarte -:-
18:00Subiza - Txantrea -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 18

17:00Villacanas - Conquense -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

15:00Degerfors - Sirius -:-
15:00Malmo FF - Djurgarden -:-
17:30Hacken - Mjallby -:-

ŠVEDSKA: Superettan

13:00Norrby - Trelleborgs -:-
15:00AFC Eskilstuna - Vasalunds -:-
15:00Brage - GAIS -:-
17:00Sundsvall - Landskrona -:-

ŠVEDSKA: Division 1 - Norra

13:00Brommapojkarna - Gefle -:-
14:00Haninge - Sylvia -:-
16:00Karlstad - Taby -:-

ŠVEDSKA: Division 1 - Södra

13:00Lindome - Tvaakers -:-
13:00Qviding - Atvidabergs -:-
14:00Assyriska IK - Torns -:-
15:00Lunds - Ljungskile -:-
15:00Oskarshamns - IFK Malmo -:-
16:00Osterlen FF - Skövde -:-
16:00Vanersborgs IF - Linkoping City -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Norrland

12:00IFK Ostersund - Notvikens IK -:-
14:00Bergnasets AIK - Bodens -:-
14:00Friska Viljor FC - Storfors AIK -:-
14:00Gottne IF - Umeå -:-
14:00Sandviks - Skelleftea -:-
15:00Taftea IK - Stode -:-
15:00Team TG FF - Froso IF -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Svealand

14:00Enskede - Sandvikens -:-
14:00Karlbergs - Enkopings SK -:-
15:00IFK Stocksund - Kvarnsvedens -:-
15:00Upsala - Skiljebo -:-
16:00FC Arlanda - Stockholm Internazionale -:-
16:30Lidingo IFK - Kungsangens -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Västra Götaland

13:00Hoganas - Savedalens -:-
14:00Torslanda - Eskilsminne -:-
14:00Varbergs GIF - Frölunda -:-
15:00Dalstorps IF - Angelholms -:-
16:00Onsala BK - Husqvarna -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Götaland

14:00Asarums - Kristianstads -:-
14:00Nosaby IF - Rappe GOIF -:-
14:00Olympic - Karlskrona -:-
14:00Rosengard - IFK Karlshamn -:-
15:00IFK Hassleholm - Balkan -:-
15:00Solvesborgs - Hassleholms IF -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Svealand

13:30Tyreso - Rynninge -:-
14:00Smedby - Huddinge -:-
14:00United Nordic - Trosa-Vagnharads -:-
15:00Varmbols - Mjolby AI FF -:-
16:00Karlslunds - Arameisk-Syrianska -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Götaland

13:00Vanersborgs FK - Forward -:-
14:00Angered - Ahlafors IF -:-
14:00Gauthiod - Nordvarmland -:-
14:00Grebbestads - Yxhults IK -:-
14:00Kumla - Stenungsunds -:-
16:00Lidkopings FK - Tidaholm IFK -:-

ŠVICARSKA: Promotion League

16:00Bavois - Bruhl SG -:-
17:45Bellinzona - Zurich II -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 1

17:00Echallens - Monthey -:-
17:00Oberwallis Naters - Thun II -:-
17:00Terre Sainte - Vevey -:-
17:30La Chaux-De-Fonds - Sarraz-Ecleplens -:-
19:00Lancy - Lausanne II -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 2

16:00Hongg - Schotz -:-
16:00Koniz - Solothurn -:-
16:00Kosova - Langenthal -:-
16:00Luzern II - Zug -:-
16:00Wohlen - Bassecourt -:-
19:00Delemont - Munsingen -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 3

16:00Baden - Balzers -:-
16:00Eschen - Lugano II -:-
16:00Gossau - Tuggen -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - Uzwil -:-
17:00Freienbach - St. Gallen II -:-
17:30Thalwil - Linth -:-

ŠVICARSKA: Swiss Cup

15:00Black Stars - Biel -:-
17:00Lausanne Ouchy - Sion -:-
18:00Buochs - Luzern -:-
18:00Etoile-Carouge - Winterthur -:-
18:00Paradiso - Aarau -:-
19:00Bosporus - Schaffhausen -:-
20:15Thun - Grasshoppers -:-

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

13:00Khatlon - Kuktosh -:-
13:00Khujand - Dushanbe 83 -:-
15:00Istiqlol Dushanbe - Ravshan -:-

TAJLAND: Thai League 1

12:30Port MTI FC - Khonkaen Utd. -:-
13:00Chiangrai - Ratchaburi -:-
13:00Chonburi - Nong Bua Pitchaya -:-
13:30Buriram - Chiangmai Utd -:-

TAJLAND: Thai League 2

12:00Kasetsart - Lampang -:-
12:30Raj Pracha - Trat FC -:-
13:00Sukhothai - Lamphun Warrior -:-
14:00Udon Thani - Muangkan Utd -:-

TUNIS: Super Cup

17:00Esperance Tunis - Monastir -:-

TURSKA: Super Lig

12:30Sivasspor - Gaziantep -:-
15:00Kasimpasa - Trabzonspor -:-
18:00Adana Demirspor - Rizespor -:-
18:00Antalyaspor - Besiktas -:-

TURSKA: 1. Lig

15:00Eyupspor - Erzurum BB -:-
18:00Manisa FK - Bandirmaspor -:-

TURSKA: 2. Lig Red Group

14:00H.Trabzon - Nigde Anadolu -:-
15:00Sariyer - Turgutluspor -:-

TURSKA: 3. Lig Group 1

15:00Sancaktepe - Kelkit -:-

TURSKA: 3. Lig Group 2

15:00Beyoglu Yeni Carsi - Carsambaspor -:-

TURSKA: 3. Lig Group 3

15:00Erokspor - Belediye Derince -:-

UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: UAE League

16:45Al Wasl - Al-Wahda -:-
19:00Al-Ahli Dubai - Al Sharjah -:-

UKRAJINA: Premier League

13:00Inhulets - Kolos Kovalivka -:-
16:00Dnipro-1 - Veres-Rivne -:-
16:00Mariupol - Shakhtar -:-
18:30Dyn. Kiev - Oleksandriya -:-

UKRAJINA: Persha Liga

12:15Prykarpattya - Kryvbas -:-
14:30Volyn Lutsk - VPK-Agro -:-
16:45OdgođenoObolon - Kramatorsk -:-

UKRAJINA: Druha Liga

14:00Dinaz Vyshgorod - Nyva Vinnytsya -:-
15:00Balkany - Peremoga Dnipro -:-
15:00FC Chernihiv - Bukovyna -:-
15:00FC Vovchansk - Yarud Mariupol -:-
15:00Nikopol - SC Poltava -:-
15:00Nova Kakhovka - Skoruk Tomakovka -:-
15:00Real Pharma - Tavriya -:-
15:00Trostyanets - Mykolaivka -:-
16:00Karpaty Lviv - Karpaty Halych -:-

UKRAJINA: Youth League

10:00Mariupol U19 - Shakhtar U19 -:-
10:00Zorya U19 - Ch. Odessa U19 -:-
11:00Vorskla U19 - Minaj U19 -:-
12:00Din. Kiev U19 - Oleksandriya U19 -:-
15:00Lviv U19 - Metalist 1925 U19 -:-

UKRAJINA: Championship Women

09:00Mariupol Ž - EMC Podolie Ž -:-

URUGVAJ: Primera Division - Clausura

01:00Penarol - Fenix -:-
18:15Cerrito - Cerro Largo -:-
20:30Villa Espanola - Sud America -:-

VENEZUELA: Primera Division - Prvi stupanj

01:00Zamora - Trujillanos -:-
22:00La Guaira - Puerto Cabello -:-
00:15Gran Valencia - Aragua -:-

VENEZUELA: Segunda Division

21:00Dynamo Puerto - Atletico La Cruz -:-
21:00Petare - Libertador -:-
21:00Yaracuy - Titanes -:-
21:30Fundacion AIFI - Angostura -:-
21:30Urena - Llaneros -:-

WALES: Cymru Premier

15:30Caernarfon - Cardiff Metropolitan -:-
15:30Connah's Q. - Bala Town -:-
15:30Druids - Penybont -:-
15:30Haverfordwest - Flint -:-
18:15TNS - Barry -:-

WALES: Cymru South

15:30Carmarthen - Cambrian & Clydach -:-
15:30Risca - Swansea University -:-
15:30Trefelin - Cwmbran Celtic -:-

WALES: Cymru North

15:30Airbus - Colwyn Bay -:-
15:30Conwy Borough - Holyhead -:-
15:30Guilsfield - Penrhyncoch -:-
15:30Holywell - Bangor City -:-
15:30Llandudno - Llanidloes -:-
15:30Prestatyn - Buckley -:-
15:30Ruthin - Llanrhaeadr -:-

ZAMBIJA: Super League

13:00Buildcon - Prison Leopards -:-
15:00Chambishi - Indeni -:-
15:00Forest Rangers - Kafue Celtic -:-
15:00OdgođenoKabwe - Zesco Utd -:-
15:00Lusaka Dynamos - Konkola -:-
15:00Nkwazi - Green Buffaloes FC -:-
15:00OdgođenoRed Arrows - Kansanshi -:-
15:00OdgođenoZanaco - Nkana -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.