m.Rezultati.com

REFRESH

Nogomet » Juče » Sve utakmice

oglasi

AFRIKA: Afrička Liga Prvaka - Playoff

00:00Wydad - Esperance Tunis 1:1

AFRIKA: COSAFA Cup

16:30OtkazanoAngola - Eswatini -:-
16:30Eswatini - Mauricijus 2:2

ALBANIJA: Super League

17:00Flamurtari - Kamza 3:0

ARGENTINA: Copa de la Superliga

23:45Atl. Tucuman - Tigre 0:1

ARGENTINA: Primera B Nacional - Promocija - Playoff

21:35Sarmiento Junin - Ind. Rivadavia 2:0

ARGENTINA: Primera B Metropolitana - Promocija - Playoff

18:05Colegiales - San Telmo 0:1

ARGENTINA: Primera D Metropolitana - Promocija - Playoff

20:00Argentino de Rosario - Real Pilar 0:0
20:00CSR Espanol - Liniers 0:2

ARMENIJA: Premier League

15:00Gandzasar - Lori 1:1

AUSTRALIJA: NPL NSW

10:30Sutherland - Sydney Olympic 3:0
11:00Druitt Town Rangers - Blacktown 1:4
11:00Marconi - APIA Tigers 2:4
11:00Sydney U21 - Hakoah Sydney 1:0

AUSTRALIJA: NPL Victoria

07:00Green Gully - Altona Magic 2:4
07:15Avondale FC - Dandenong City 0:0
09:30Hume City - Dandenong 3:0

AUSTRALIJA: Premier League - Brisbane

09:30OdgođenoGrange Thistle - Brisbane K. -:-
10:00Acacia Ridge - Caboolture 2:1
10:00Bayside - Brisbane K. 3:4
10:00Toowong - The Gap 4:4

AUSTRALIJA: NPL Western Australia

09:00Armadale - Sorrento 2:3
09:00Balcatta - Joondalup 1:0
09:00Bayswater City - Perth Glory U21 1:0
09:00Floreat Athena - Stirling Lions 1:2
09:00Inglewood - Rockingham City 3:0
09:00Perth SC - Cockburn City 2:1

AUSTRALIJA: NPL South Australian

07:30Adelaide U21 - Adelaide Raiders 1:3
07:30Blue Eagles - Campbelltown City 0:2
07:30Croydon - Adelaide City 2:0
07:30NE Metrostars - Para 4:1
07:30West Adelaide - Adelaide Comets 1:1

AUSTRALIJA: Capital Territory

07:00Gungahlin - Riverina 5:1
07:00Tuggeranong Utd - Belconnen United 3:0

AUSTRIJA: Tipico Bundesliga - Ispadanje skupina

17:00Hartberg - Admira 3:1
17:00Innsbruck - Mattersburg 4:0
17:00Rapid Vienna - Altach 1:2

AUSTRIJA: Regionalliga - Istok

16:30St. Polten (Am) - Parndorf 2:2

AUSTRIJA: Regionalliga Central

18:30Grazer - AC Wolfsberger (Am) 1:1

AUSTRIJA: Regionalliga - Zapad

14:00Reichenau - USK Anif 3:1
16:00Grodig - Hohenems 0:2
16:30Wals-Grunau - Kitzbuhel 1:1
17:00Altach (Am) - Johann 0:1
17:00Langenegg - Saalfelden 2:4
18:00Seekirchen - Dornbirn 1:1

AUSTRIJA: Bundesliga Women

16:00Innsbruck Ž - Sturm Ž 3:4

BELGIJA: First Amateur Division - Promotion Group

20:00Deinze - Lierse K. 2:3
20:00Virton - Thes Sport -:-

BELGIJA: Second Amateur Division Play Offs - Playoff

18:00Vise - Oudenaarde 6:1
18:00Wijgmaal - Ronse 1:2

BENIN: Championnat National

15:00JAC - ASVO -:-
17:00JS Pob - ASPAC -:-
17:00Soleil - Bembereke -:-

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga

15:15FC Minsk - Gorodeja 0:3
17:15Slavia Mozyr - Torpedo Minsk 2:0
19:45Brest - Neman 6:1

BJELORUSIJA: Pershaya Liga

14:00Smolevichi - Sputnik 1:2
15:00FC Slonim - Belshina 0:1
15:00Mikashevichi - Volna Pinsk 0:0
16:00Chimik Svetlogorsk - Orsha 2:1
16:00Naftan - Smorgon 5:0
16:30Lokomotiv Gomel - Krumkachy 3:1
17:00Baranovici - Lida 0:1

BOCVANA: Premier League

15:30Black Forest - Orapa United 0:4
15:30Jwaneng Galaxy - BR Highlanders 3:0
15:30Miscellaneous - Notwane 3:2
15:30Sankoyo Bush Bucks - Extension Gunners 2:0
15:30Sharps Shooting Stars - Prisons XI Gaborone 0:1
15:30Township Rollers - Police XI 0:0

BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura

02:00Real Potosi - Royal Pari 3:1

BOSNA & HERCEGOVINA: Premier League

17:00Čelik Zenica - Široki Brijeg 1:1
17:00GOSK Gabela - Sarajevo 0:2
17:00Mladost DK - Krupa 3:1
17:00Radnik Bijeljina - Sloboda 1:0
17:00Tuzla City - Željezničar 0:3
17:00Zvijezda 09 - Zrinjski 0:0

BOSNA & HERCEGOVINA: FBiH

17:30Bratstvo Gracanica - Capljina 1:2
17:30Gorazde - HNK Orasje 4:0
17:30Igman K. - NK Vitez 1:0
17:30Metalleghe - TOSK Tesanj 2:1
17:30NK Novi Travnik - Jedinstvo Bihac 1:2
17:30Olimpic Sarajevo - Kakanj 3:1
17:30Visoko - Velež Mostar 0:2
17:30Zvijezda Gradacac - Slaven Živinice 1:2

BOSNA & HERCEGOVINA: RS - Promotion Group

17:00Borac Banja Luka - Podrinje Janja 3:0
17:00Sloga Crnjelovo - Rudar Prijedor 1:1
17:00Zeljeznicar Banja Luka - Kozara 3:1

BOSNA & HERCEGOVINA: RS - Ispadanje skupina

17:00Mrkonjic Grad - Sutjeska Foca 0:3
17:00Slavija - Drina Zvornik 2:1
17:00Tekstilac - Modrica 0:0

BRAZIL: Serie A

21:00Botafogo RJ - Palmeiras 0:1
00:00Gremio - Atletico-MG 1:0

BRAZIL: Serie B

00:15CRB - Vila Nova 1:1
02:30Sport Recife - Londrina 3:2
16:00Coritiba - Cuiaba Esporte 2:1
21:30Ponte Preta - Parana 4:2
21:30Sao Bento - Oeste 1:0
00:00Brasil de Pelotas - America MG 2:1
00:00Operario - Botafogo SP 0:2

BRAZIL: Serie C

22:15Confianca - Nautico 1:1
23:00EC Sao Jose - Juventude 1:1
00:15Santa Cruz - ABC 2:1

BRAZIL: Serie D

00:30Novorizontino - Tupi 1:1
01:30Maranhao - Atletico-CE 1:2
20:00Portuguesa RJ - Sobradinho 2:0
21:00Bahia De Feira - America-RN 1:2
21:00Floresta EC - Bragantino 3:1
21:00Juazeirense - Aparecidense 1:0
22:00Sao Raimundo RR - Rio Branco 6:1
22:00Serra - URT 0:0
23:00Ferroviaria - Maringa FC 0:1
23:00Joinville - Avenida 1:0
00:00Caldense - Vitoria ES 0:0
00:00Coruripe - Fluminense de Feira 0:1
00:00Fast Clube - Barcelona RO 1:1
00:00Sinop - Palmas 1:1

CRNA GORA: Prva Crnogorska Liga

17:30Buducnost - Sutjeska 0:2
17:30Grbalj - Mornar 4:0
17:30Iskra - Rudar 5:1
17:30Titograd - OFK Petrovac 1:1
17:30Zeta - Lovcen 3:2

CRNA GORA: Division 2

17:30Berane - Decic 1:3
17:30Bokelj - Kom Podgorica 2:0
17:30Igalo - Jezero 0:1
17:30Jedinstvo - Otrant 2:0
17:30Ljeskopolje - Arsenal Tivat 1:2

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga - Ispadanje skupina

17:00Bohemians 1905 - Opava 1:1
17:00Pribram - Dukla Prag 3:2
17:00Slovacko - Karvina 2:0

ČEŠKA REPUBLIKA: FNL

15:00Chrudim - Zizkov 1:2
15:00Hradec Kralove - Mas Taborsko 1:0
15:00Jihlava - Brno 1:6
15:00Sokolov - Usti n. L. 1:5
15:00Trinec - Ceske Budejovice 2:3
15:00Varnsdorf - Znojmo 7:1
15:00Vitkovice - Pardubice 1:0
15:00Vlasim - Prostejov 0:1

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL

10:15Pisek - Zivanice 3:1
10:15Prevysov - Vltavin 2:4
10:15Vysehrad - Usti nad Orlici 2:0
17:00Dobrovice - Domazlice 3:2
17:00Velvary - Benesov 2:1

ČEŠKA REPUBLIKA: MSFL

10:15Uhersky Brod - Hodonin 0:2
17:00Frydek-Mistek - Odra Petrkovice 2:0
17:00Valasske Mezirici - Lisen 0:4

ČEŠKA REPUBLIKA: Division A

10:15Prestice - Mas Taborsko B 2:0
15:00Marianske Lazne - Horovicko 3:1
17:00Doubravka - Klatovy 1:0
17:00MFK Dobris - Sobeslav 2:1
17:00Tachov - Beroun 5:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Division B

10:15Chomutov - Libis 4:2
10:15Motorlet Prague - Kladno 3:0
10:15Neratovice - Mostecky FK 1:3
10:15Tatran Rakovnik - Hostoun 2:1pen
10:15Zbuzany - Ostra 4:2
17:00Sous - Ostrov 6:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Division C

10:15Mseno - Turnov 6:0
10:30Prepere - Caslav 5:1
17:00Nachod - Cesky Brod 2:1pen
17:00Trutnov - Horky nad Jizerou 6:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Division D

10:15Zdar na Sazavou - Rosice 1:2
17:00Breclav - Blansko 1:4
17:00Bzenec - Tasovice 2:2

ČEŠKA REPUBLIKA: Division E

10:30Opava B - Slavicin 1:1
15:00OdgođenoUsti - Havirov -:-
17:00HFK Olomouc - Detmarovice 3:2
17:00Vsetin - Bohumin 2:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Prazsky prebor

10:15Ujezd Prague - Tempo Prague 4:2
10:30Dukla JM - Podoli 0:2
10:30Hostivar - Kralovice 1:3
10:30Vrsovice - Predni Kopanina 2:5

ČEŠKA REPUBLIKA: Stredocesky KP

10:15Kutna Hora - Nespeky 2:3
10:15Velim - Hrebec 3:0
17:00Bohemia Podebrady - Tuchlovice 1:3
17:00Nove Straseci - Banik Libusin 1:2pen
17:00Porici n. S. - Hvozdnice 7:0
17:00Slany - Spartak Pribram 4:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Jihocesky KP

17:00Blatna - Katovice 1:5
17:00Drazice - Jankov 0:0
17:00Hluboka nad Vltavou - Olesnik 0:4
17:00Rudolfov - Osek 2:0
17:00Sokol Lom - Cesky Krumlov 4:1
17:00Zelec - Malse Roudne 1:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Plzensky KP

10:15Petrin Plzen - Sokol Lhota 2:1
17:00Chotikov - Nyrsko 1:4
17:00Horni Briza - Rapid Plzen 6:2
17:00Stribro - Bolevec 6:3
17:00Vejprnice - Myto 2:3pen

ČEŠKA REPUBLIKA: Karlovarsky KP

15:00Lomnice - Touzim 2:1prod.
16:00Frantiskovy Lazne - Citice 4:3
17:00Chodov - Horni Slavkov 4:1
17:00Kralovske Porici - Zlutice 7:2
19:00Hvezda Cheb - Nejdek 8:2

ČEŠKA REPUBLIKA: Ustecky KP

10:15Kadan - Zatec 2:1pen
10:30Horni Jiretin - Steti 3:2
14:00Srbice - Brna 9:3
14:30Lovosice - Modlany 4:1
17:00FK Jilove - Louny 0:1
17:00Krupka - Perstejn 1:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Liberecky KP - Promotion Group

17:00Doksy - Skalice 1:2

ČEŠKA REPUBLIKA: Liberecky KP - Ispadanje skupina

10:30Frydlant - Rovensko p. Tr. 3:2
17:00Bily Kostel nad Nisou - Chrastava 2:2
17:00Sedmihorky - Hradek nad Nisou 0:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Kralovehradecky KP

10:15Slavia Hradec - Vrchlabi 5:0
17:00Chlumec nad Cidlinou - Trebes 1:3
17:00Libcany - Kostelec n. O. 2:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Pardubicky KP

17:00Holice - Zamberk 3:0
17:00Moravany - Hermanuv Mestec 0:1
17:00Moravska Trebova - Lanskroun 1:2
17:00Tremosnice - Hlinsko 0:5

ČEŠKA REPUBLIKA: Vysocina KP

14:00Velke Mezirici B - Zirovnice 1:1
16:30Chotebor - Ledec nad Sazavou 5:1
16:30HFK Trebic - Okrisky 4:2

ČEŠKA REPUBLIKA: Jihomoravsky KP

16:30Tisnov - Bohunice 1:6
17:00Kurim - Sparta Brno 0:5
17:00Moravsky Krumlov - SK Krumvir 1:4
17:00Mutenice - Rousinov 3:0
17:00Svratka Brno - Moravska Slavia 4:0
17:00Vojkovice - Start Brno 1:6

ČEŠKA REPUBLIKA: Olomoucky KP

17:00OtkazanoLitovel - Hnevotin -:-
17:00Sternberk - Sokol Opatovice 4:1
17:00Zelatovice - Mohelnice 0:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Zlinsky KP

17:00Holesov - Borsice 3:1
17:00Nevsova - Hluk 3:2
17:00Provodov - Morkovice 4:5
17:00Skastice - Bystrice pod Hostynem 2:1
17:00Velke Karlovice - Brumov 1:2pen

ČEŠKA REPUBLIKA: Moravskoslezsky KP

17:00Bilovec - Brusperk 2:3
17:00Celadna - Polanka 0:2
17:00Cesky Tesin - Krnov 1:0
17:00Haj ve Slezsku - Dolni Datyne 1:2
17:00Petrovice - Frenstat p. R. 2:1
17:00Senov - Hlubina 1:3
17:00OdgođenoStara Bela - Bridlicna -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Juniorska liga - Stupanj pobjednika

13:30Plzen U21 - Sigma Olomouc U21 1:4

ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League

11:00Hradec Kralove U19 - Pribram U19 3:2
11:00Mlada Boleslav U19 - Pardubice U19 2:1
13:00Karvina U19 - Jihlava U19 2:1pen
13:00Slovacko U19 - Dukla Prag U19 1:2
14:00Ceske Budejovice U19 - Zlin U19 1:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Czech Cup Women

15:00Sparta Prag Ž - Slavia Prag Ž 2:1pen

ČILE: Primera División

00:00Cobresal - Coquimbo 4:1
02:30Everton - Huachipato 0:0
20:45Antofagasta - U. Calera 1:1

ČILE: Primera B

22:00Melipilla - D. Puerto Montt 2:0
23:00Cobreloa - Magallanes 0:0
00:00La Serena - Rangers 2:0

DANSKA: Superliga - Championship - Playoff

17:00FC Kopenhagen - Nordsjaelland 1:3
17:00Midtjylland - Esbjerg 1:2
17:00Odense - Brondby 0:2

DANSKA: 1st Division

13:45Fredericia - Hvidovre 2:2
13:45Helsingor - Lyngby 1:2
13:45Koge - Roskilde 3:1
13:45Naestved - Thisted 1:1
13:45Silkeborg - Nykobing 2:0
13:45Viborg - F. Amager 4:0

DANSKA: 2nd Division - Promotion Group

13:00Aarhus Fremad - Ringkobing 1:3
13:00Vanløse - Middelfart 1:2
14:00Jammerbugt - Hellerup 2:2
15:00Bronshoj - B.93 0:2
15:00Kolding - Brabrand 0:2

DANSKA: 2nd Division - Relegation Group

13:00Hillerod - Dalum IF 2:2
13:00Tarup-Paarup - Odder 1:2
13:00Vejgaard - Slagelse B&I 1:0
14:00BK Frem - Marienlyst 1:2
14:00Sydvest - Kjellerup 1:2

DANSKA: 3F Ligaen Women - Relegacija - doigravanje

13:00Odense Q Ž - Næsby Ž 3:0
15:00Vildbjerg Ž - Farum BK Ž 2:3

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF - Apertura

00:00Cibao - Vega Real 4:1

EKVADOR: Liga Pro

00:00U. Catolica - America de Quito 1:0
02:30Barcelona SC - Olmedo 2:0
22:00Fuerza A. - LDU Quito 1:1
00:15El Nacional - Macara 1:2

ENGLESKA: League Two - Playoff

16:00Newport - Tranmere 0:1

ESTONIJA: Esiliiga

12:00Legion - Tartu Welco 2:1
12:00Tallinna Kalev U21 - Rakvere 1:6

ESTONIJA: Kup

15:00Narva - Kalju 2:1prod.

ETIOPIJA: Premier League

14:00Jimma Aba Jifar - Mekelle 70 Enderta F.C. 2:2
14:00Sidama Bunna - Debub Police 4:2
14:00Welayta Dicha - Fasil Ketema 2:1

EUROPA: Premier League (Crimea)

17:00Krymteplytsia - Ocean Kerch 3:0
17:00Kyzyltash - TSK Simferopol 2:2
17:00SKCHF Sevastopol - Inkomport 1:0
17:00Yevpatoriya - Guardsman 2:2

FILIPINI: PFL

10:00Kaya - Green Archers 4:0
13:00Ceres - Stallion 2:2

FINSKA: Veikkausliiga

16:00HIFK - Inter Turku 1:1
16:00Rovaniemi - SJK 1:1

FINSKA: Ykkonen

16:00AC Kajaani - KTP 1:2
16:00Jaro - Haka 1:3
16:00MuSa - MyPa 1:2
16:00Oulu - TPS Turku 0:1

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

16:00JIPPO - Mikkeli 0:0
16:00MiPK - JaPS 4:1
16:00Viikingit - Lahden Reipas 2:2
16:00VJS - PEPO 2:3

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

16:00Espoo - Honka Akatemia 1:0
16:00Ilves 2 - EPS 1:2

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

16:00KuFu-98 - VIFK 3:0

FINSKA: Liiga Women

14:00ONS Oulu Ž - Myran Ž 0:2
15:00Honka Ž - Jypk Ž 2:0
15:00TiPS Ž - KuPS Ž 1:2
17:00Aland Utd Ž - Ilves Ž 1:1

FRANCUSKA: National 2 - Group A

18:00Athletico M. - Pontarlier 4:0
18:00Frejus - Marseille Endoume 1:0
18:00Grasse - Hyeres 0:1
18:00Lyon II - Jura Sud 2:2
18:00Marseille II - Nice II 3:2
18:00Martigues - Annecy 1:1
18:00Saint Priest - Monaco II 0:4
18:00Toulon - Monts 3:0

FRANCUSKA: National 2 - Group B

18:00Bergerac - Nimes II 4:1
18:00Bordeaux II - Moulins-Yzeure 1:2
18:00Colomiers - Romorantin 1:1
18:00Le Puy - Blois 2:0
18:00Les Herbiers - Stade Bordelais 1:0
18:00Saint-Pryve - Trelissac 2:0
18:00Sete - Andrezieux 1:1
18:00St Etienne II - Stade Montois 1:0

FRANCUSKA: National 2 - Group C

18:00Boulogne - Oissel 0:1
18:00Chartres - Vitre 3:0
18:00Furiani Agliani - Granville 6:2
18:00Nantes II - Mantes 1:0
18:00Poissy - Lorient II 1:1
18:00Saint-Malo - Le Havre II 2:2
18:00Stade Briochin - Paris SG II 2:0
18:00Vannes - Bastia-Borgo 1:4

FRANCUSKA: National 2 - Group D

18:00Feignies-Aulnoye - Schiltigheim 0:3
18:00Fleury-Merogis - Arras 5:4
18:00Haguenau - Bobigny 0:2
18:00IC Croix - Reims II 0:2
18:00Lens II - Sainte-Genevieve 3:2
18:00Lille II - Creteil 4:1
18:00Lusitanos - Epinal 2:0
18:00Sedan - ASM Belfort 4:1

HONG KONG: FA Cup

10:00Kitchee - Southern District 2:0

HRVATSKA: 1. HNL

20:00Slaven Belupo - Rijeka 1:1

HRVATSKA: 2. HNL

17:30Bijelo Brdo - Kustošija 2:0
17:30Hr. Dragovoljac - Osijek 2 0:1
17:30Lučko - Hajduk Split 2 0:2
17:30Međimurje - Zadar 4:1
17:30Sesvete - Varaždin 1:1
17:30Solin - Dugopolje 1:0
17:30Šibenik - Din. Zagreb 2 2:2

INDONEZIJA: Liga 1

15:30PSS Sleman - Padang 1:1

IRAK: Super League

15:00Al Simawa - Al Zawraa 0:0

IRSKA: Division 1

20:30Longford - Athlone 3:1

IRSKA: FAI Cup

20:00St. Michael's - Sheriff YC 1:0

ISLAND: Pepsideild

18:00Kopavogur - Grindavik 0:0
18:30Akureyri - Vestmannaeyjar 2:0
20:00Vikingur Reykjavik - KR Reykjavik 0:1

ISLAND: Inkasso-deildin

18:00Magni - Fram 1:1

ISLAND: Division 2

16:00Kari - Fjardabyggd 1:4
16:00Vestri - Throttur Vogar 0:2
16:30Husavik - IR Reykjavik 2:0

ITALIJA: Serie A

18:00Frosinone - Chievo 0:0
20:30Bologna - Napoli 3:2

ITALIJA: Serie C - Play Out

14:30Cuneo - Lucchese 0:1
18:00Bisceglie - Paganese 4:3

ITALIJA: Serie B - Playoff

21:00Benevento - Cittadella 0:3

ITALIJA: Super Cup (Serie C)

18:00Pordenone - Juve Stabia 3:0

ITALIJA: Primavera 1

11:00Inter U19 - Palermo U19 0:1
13:00Juventus U19 - Napoli U19 4:0
15:00Cagliari U19 - Torino U19 2:2
15:00Empoli U19 - Atalanta U19 2:4
15:00Fiorentina U19 - AC Milan U19 1:1
15:00Sampdoria U19 - Chievo U19 6:1
15:00Sassuolo U19 - Genoa U19 2:0
15:00Udinese U19 - AS Roma U19 1:3

IZRAEL: Ligat ha'Al - Championship - Playoff

19:00H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 0:4
19:00Netanya - M. Haifa 1:2
19:00Yehuda - Hapoel Hadera 1:2

JAPAN: J-League

07:00Sapporo - G-Osaka 0:0
07:00Shimizu - Vegalta Sendai 4:3
08:00C-Osaka - Tokyo 1:0

JAPAN: J-League Division 2

07:00Kyoto - Renofa Yamaguchi 2:0
07:00V-Varen Nagasaki - Tokushima 1:0
08:00Verdy - Chiba 1:1
09:00Kofu - Yokohama FC 2:1
10:00Ehime - Mito 0:1
12:30Ryukyu - Albirex Niigata 2:1

JUŽNA AFRIKA: Premier League - Ispadanje skupina

15:00Tshakhuma - Royal Eagles 2:1

JUŽNA KOREJA: K League 1

10:00Pohang - Seoul 0:0
12:00Gangwon - Jeju 0:1
12:00Seongnam - Ulsan Hyundai 1:4

JUŽNA KOREJA: K League 2

10:00Suwon City - Daejeon 2:0
12:00Anyang - Seoul E. 2:1

KAMBODŽA: C-League

10:30Angkor Tiger FC - Police Commissary 4:2
10:30Boeung Ket - Asia Euro United 3:2
13:00National Defense - Visakha 1:0

KAMERUN: Elite One - Championship - Playoff

17:00UMS de Loum - Feutcheu 2:0

KANADA: Canadian Premier League

22:00York 9 - Forge 0:2
00:30Cavalry - HFX Wanderers 2:0

KANADA: CSL

00:00Vorkuta - Kingsman 4:2
00:30Hamilton City - Waterloo 0:4

KENIJA: Premier League

12:00Sony Sugar - Nzoia Sugar 0:0
14:00Chemelil - Mathare Utd. 0:1
15:05Posta Rangers - Gor Mahia 1:1

KINA: Super League

09:30Beijing Renhe - Tianjin Teda 2:1
13:35Hebei - Jiangsu Suning 3:2
13:35Wuhan Zall - Tianjin Tianhai 2:1

KINA: Jia League

09:30Heilongjiang Lava - Liaoning 2:0
13:30Beijing Baxy - Zhejiang Greentown 2:2
13:30Guangdong Tigers - Shijiazhuang 1:1
13:30Guizhou Zhicheng - Shaanxi Changan 0:0
13:30Nantong Zhiyun - Sichuan Annapurna 1:0
13:30Shanghai Shenxin - Xinjiang Tianshan 0:1

KINA: Yi League

09:00Inner Mongolia - Jiangsu Yancheng 1:1
09:00Jiangxi Liansheng - Hangzhou Wuyue 3:1
09:00Qingdao Jonoon - Yanbian Beiguo 3:1
09:00Shenzhen Pengcheng - Chengdu Qianbao 0:2
09:00Sichuan Jiuniu - Wuhan Three Towns 2:1
09:00Taizhou Yuanda - Xian Daxing Chongde 7:0
09:00Yinchuan Helanshan - Hebei Elite 2:3
09:30Jilin Baijia - Zibo Sunday 0:2
10:00Shenyang Urban FC - Dalian Chanjoy 3:1
10:30Hubei Chufeng Heli - Nanjing Shaye 1:0
13:30Guangxi Baoyun - Fujian Tianxin 0:1
13:30Suzhou Dongwu - Yunnan Kunlu 2:0
13:30Zhejiang Yiteng - Lhasa Chengtou 2:0

KIRGISTAN: Premier Liga

12:00FK Kara Balta - Alay Osh 0:3
14:00Akademia-Lider - Dordoi Bishkek 2:3

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Apertura - Quadrangular

00:00Millonarios - Pasto 1:0

KOLUMBIJA: Torneo Aguila - Apertura - Quadrangular

22:30Cortulua - Barranquilla 2:0
22:30Real Cartagena - Leones 4:1

LATVIJA: Optibet Virsliga

15:00Spartaks - Metta/LU 1:0

LATVIJA: 1. Liga

14:00Auda - Rezekne 2:2
15:00FK Smiltene - New Project 3:1
16:00Tukums 2000 - Alberts JDFS 4:0
17:00Riga/Staicele - Balvu 4:0

LATVIJA: Kup

13:00Riga United - Karosta 1:0
16:00Ldz Cargo - Monarhs 7:0
16:00Talsu/Laidze - Aliance 0:1

LITVA: Kup

16:00Tera Vilnius - Banga 0:2
18:00FSK Radviliskis - Stumbras 1:2
18:00Navigatoriai Vilnius - Dziugas Telsiai 1:2pen

MAĐARSKA: Kup

19:30Honved - MOL Vidi 1:2

MAĐARSKA: NB I Women - Playoff

17:00DVTK Ž - Haladas Ž 3:2pen

MALAVI: Super League

14:30OdgođenoBlue Eagles - Big Bullets -:-

MALEZIJA: Super League

16:00OdgođenoPahang - Felda -:-
16:00Perak - Melaka United 2:3
16:00PKNS FC - Petaling Jaya CFC 3:0

MALEZIJA: Premier League

16:00Penang - Sabah 0:0
16:00Sarawak - Johor DT II 1:1
16:00Terengganu 2 - Kelantan 2:2

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

14:00Dinamo-Auto - Zimbru 0:0
16:00Codru Lozova - Speranta Nisporeni 1:3

MOLDAVIJA: Kup

16:00Edinet - Floresti -:-
16:00FCM Ungheni - Singerei -:-
16:00Maiak Chirsova - Olimp Comrat 2:0
16:00Slobozia - Sireti -:-
16:00Speranta Drochia - Iskra Ribnita -:-
16:00Tighina - Real Succes -:-
16:00Trestieni - Sucleia -:-

NAMIBIJA: MTC Premiership

15:00Orlando Pirates - Young Brazilians 2:2

NIGERIJA: Aiteo Cup

15:00Crown - Bayelsa 3:0
17:00Adamawa - Bukola -:-
17:00Amanda - Calabar Rovers -:-
17:00De-Leo - EFCC -:-
17:00Ekiti United - Ebonyi -:-
17:00Osun - Shooting Stars -:-
17:00Yobe Desert Feeders - Smart City -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Relegacija - doigravanje

18:30Waalwijk - G.A. Eagles 0:0
20:45Sparta Rotterdam - Graafschap 1:2

NIZOZEMSKA: Tweede Divisie

13:00Jong Sparta Rotterdam - De Treffers 1:2
15:30Excelsior Maassluis - Jong Vitesse 3:4
15:30GVVV - Rijnsburgse Boys 6:5
15:30HFC - Katwijk 4:0
15:30HHC - Spakenburg 1:1
15:30IJsselmeervogels - AFC 2:1
15:30Jong Almere City - Barendrecht 8:0
15:30Scheveningen - Kozakken Boys 4:2
15:30VVSB - Lienden 6:2

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

12:30Ajax (Am) - VVOG 2:1
14:30Achilles 29 - ODIN '59 1:3
14:30ASWH - SJC Noordwijk 3:1
14:30De Dijk - VV DOVO 4:3
14:30DVS '33 Ermelo - Jong Groningen 1:5
14:30Harkemase Boys - Hoek 4:2
14:30Noordwijk - Eemdijk 4:0
14:30Quick Boys - ONS Sneek 3:1
14:30Stedoco - Lisse 2:5

NORVEŠKA: Eliteserien

18:00Vålerenga - Lilleström 0:3

NORVEŠKA: OBOS-ligaen

15:30Tromsdalen - KFUM Oslo 2:3
15:30Ull/Kisa - Ham-Kam 0:0

NORVEŠKA: Division 2 - Group 1

15:00Brattvag - Fredrikstad 3:2
16:00Byåsen - Nardo 1:1

NORVEŠKA: Division 2 - Group 2

15:00Elverum - Odd 2 3:1
15:00Oppsal - Sotra 1:1
16:00Asker - Baerum Sportsklubb 0:4

NORVEŠKA: Division 3 - Group 1

15:30Aalesund 2 - Eidsvold 2:5
16:00Nordstrand - Rommen SK 1:1
16:00Spjelkavik - Traeff 1:0

NORVEŠKA: Division 3 - Group 2

16:00Follo - Orn 0:1
16:00Frigg - Grei 1:2
16:00Ready - Halsen 2:0
17:00Norild - Lyn 3:4

NORVEŠKA: Division 3 - Group 3

14:00Brodd - Viking 2 2:6
16:00Donn - Pors Grenland 1:1
16:00Flekkeroy - Flint 3:0
16:00Vindbjart - Mandalskameratene 3:3

NORVEŠKA: Division 3 - Group 4

13:00Djerv 1919 - Vestfossen 2:1
15:00Fjora - Bergen Nord 3:1
15:00OS - Sogndal 2 2:3
15:00V. Haugesund - Lysekloster 2:0
16:00Stord - Fyllingsdalen 1:2

NORVEŠKA: Division 3 - Group 5

14:00Ranheim 2 - Gjovik-Lyn 6:3
14:00Tiller - Verdal 1:0
15:00Steinkjer - Brumunddal 1:1
16:00Nybergsund - Kolstad 2:3
16:00Orkla - Strindheim 0:1
16:00Raufoss 2 - Melhus 1:4

NORVEŠKA: Division 3 - Group 6

13:00Melbo - Floya 3:0
13:30Junkeren - Leknes 5:0
16:00Tromsø 2 - Harstad 2:1

NJEMAČKA: Oberliga Hessen

14:00Lohfelden - Ginsheim 2:2
15:00Eddersheim - Viktoria Griesheim 1:2
15:00Ederbergland - Hadamar 2:2
15:00Flieden - Kassel 1:3
15:00Friedberg - Baunatal 3:1
15:00Giessen - Alzenau 2:2
15:00Hunfelder - Bad Vilbel 3:3
15:00Neu-Isenburg - Waldgirmes 0:3

NJEMAČKA: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Pforzheim - Reutlingen 1:1
14:30Neckarsulmer - Nottingen 0:4

NJEMAČKA: DFB Pokal

20:00RB Leipzig - Bayern 0:3

PANAMA: LPF - Clausura - Playoff

03:00Arabe Unido - Independiente 2:2pen

PERU: Liga 1 - Apertura

03:00Cesar Vallejo - Carlos Mannucci 1:0
18:15Sporting Cristal - Melgar 2:3
22:30Ayacucho - U. de Deportes 2:0
00:45AD Cantolao - U. San Martin 3:1

PERU: Liga 2

20:15Alianza Atl. - Los Caimanes 3:0
20:15Juan Aurich - Sport Victoria 2:1
22:30Deportivo Coopsol - Sport Loreto 3:0

POLJSKA: III Liga - Group I

11:00Legia II - Legionowo 0:1
17:00Biala Piska - Bron Radom 2:1
17:00Huragan Morag - Skierniewice 1:5
17:00LKS Lomza - W. Mazowieckie 0:3
17:00Mazur Elk - Ursus Warszawa 2:2
17:00Zambrow - Pelikan 3:0
18:00Ostroda - Polonia W. 0:2
19:00Sulejowek - T. Mazowiecki 2:4

POLJSKA: III Liga - Group II

15:00Stezyca - KP Starogard Gdanski 2:0
16:00Kotwica Kolobrzeg - Kleczew 4:1
17:00Gornik Konin - Gwardia Koszalin 0:1
17:00Jarocin - Koszalin 2:1
17:00Swit Skolwin - Lech 2 1:1
17:00Wierzyca - Sroda 1:2
18:00Wda Swiecie - KKS Kalisz 0:3

POLJSKA: III Liga - Group III

11:00Zaglebie 2 - Warta Gorzow 1:1
15:00Legnica 2 - Foto-Higiena Gac 1:6
15:00Stilon Gorzow - Gornik Z. 2 0:1
17:00Brzeg - Piast Zmigrod 0:2
17:00Gwarek Tarnowskie Gory - Bielsko-Biala 3:3
17:00Kluczbork - Pniowek 2:3
17:00Lechia Dzierzoniow - Polkowice 0:1
17:00Sleza Wroclaw - LZS Agroplon Gluszyna 5:1
17:00Zdzieszowice - Radzionkow 3:1

POLJSKA: III Liga - Group IV

17:00Biala Podlaska - Spartakus Daleszyce 2:1
17:00Lublin - NKP Podhale Nowy Targ 3:2
17:00Sandomierz - S. Rzeszow 1:1
17:00Stal Krasnik - Wolka Pelkinska 1:0

POLJSKA: Central Youth League

13:15Zaglebie U18 - Pogon Szczecin U18 1:0
13:30Jagiellonia U18 - Motor Lublin U18 3:0
14:30Belchatow U18 - Escola Warszawa U18 2:3
15:30Arka U18 - Wisla U18 3:0
17:00Torun U18 - Legia U18 0:1

POLJSKA: Ekstraliga Women - Championship - Playoff

12:00UKS SMS Lodz Ž - Leczna Ž 2:2
13:00Czarni Sosnowiec Ž - Katowice Ž 4:0

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Playoff

16:00Fafe - SC Praiense 0:1
18:00Casa Pia - Sp. Espinho 1:0
18:00Lusitania FC - Leiria 2:3
18:00Vilafranquense - Vizela 2:0

PORTUGAL: Taça de Portugal

18:15Sporting - Porto 3:2pen

RUANDA: National Football league

15:30APR - Espoir 1:2
15:30Kiyovu - Amagaju 0:0
15:30Marines - Sunrise 0:0

RUMUNJSKA: Liga 2

10:00Braila - F. Constanta 0:2
10:00Metaloglobus - Energeticianul 3:0
10:00Pandurii - Politehnica Timisoara 1:0
10:00Poli Timisoara - Mioveni 1:4
10:00Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti 1:1
10:00Sportul Snagov - Aerostar 1:0
11:00Balotesti - U. Cluj 0:2
13:00Chindia Targoviste - Luceafarul Oradea 4:1

RUMUNJSKA: Kup

19:00Astra - Viitorul Constanta 1:2prod.

RUSIJA: FNL

12:00Sibir - Krasnodar 2 0:0
14:00Armavir - SKA Khabarovsk 2:0
14:00Baltika - Tyumen 1:1
14:00FC Tambov - Zenit 2 2:1
14:00F. Voronezh - Tomsk 0:0
14:00Khimki - Luch 2:1
14:00Nizhny Novgorod - M. Saransk 3:1
14:00R. Volgograd - Chertanovo M. 1:2
14:00Sp. Moscow 2 - Sochi 1:1
14:00Yaroslavl - Kursk 4:2

RUSIJA: PFL - East

10:00Zenit Irkutsk - Omsk 1:3
11:00Chita - Dynamo Barnaul 0:0

RUSIJA: PFL - West

15:00Luki-Energiya - Murom 0:1

RUSIJA: Youth League

10:00Krasnodar U21 - Rubin Kazan U21 3:0
11:00Din. Moscow U21 - Arsenal Tula U21 1:0
11:00Lok. Moscow U21 - Ufa U21 6:1
11:00Zenit Petersburg U21 - Yenisey U21 4:2
12:00FK Orenburg U21 - Sp. Moscow U21 0:2
13:00CSKA Moscow U21 - Samara U21 3:0
14:00Akhmat Grozny U21 - FK Rostov U21 1:1

SAD: MLS

01:00Orlando City - Los Angeles Galaxy 0:1
03:00Real Salt Lake - Atlanta United 2:1
04:30Los Angeles FC - Montreal Impact 4:2
21:30Chicago Fire - New York City 1:1

SAD: USL Championship

01:00New York Red Bulls 2 - North Carolina 1:2

SAD: USL League Two

01:00North Carolina II - Tobacco Road 2:0
01:30Peachtree City MOBA - Tormenta II 0:4
01:30Western Mass Pioneers - Portland Phoenix 1:0
02:30Menace - WSA Winnipeg 5:0
03:00Calgary-Foothills - TSS Rovers 3:2
03:15Albion Hurricanes - Houston FC 0:0
04:00Breakers FC - Golden State Force 2:1
04:00Portland U23 - Seattle U23 0:4
18:00Kaw Valley - Thunder Bay Chill 3:1

SAD: NWSL Women

00:00Sky Blue Ž - Portland Thorns Ž 0:1

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Playoff

20:45La Fiorita - Tre Penne 1:3prod.

SIJERA LEONE: Premier League

18:30Bo Rangers - Ports Authority 2:0
18:30OdgođenoMighty Blackpool - Kamboi Eagles -:-

SINGAPUR: Premier League

14:30Tampines - Geylang 1:1
14:30Warriors - Hougang 3:2

SIRIJA: Syria Cup

21:00Al Karamah - Tishreen -:-

SJEV. MAKEDONIJA: Division 1

16:30Borec - Tikveš 3:1
16:30FK Korab - FK Skopje 2:1
16:30Gench Kalemler - Pelister 0:2
16:30Goblen - KF Gostivar 0:3
16:30Partizan Obrshani - Bregalnica 0:3
16:30Plackovica - Kozuv Gevgelija 2:0
16:30Struga Trim & Lum - Labunishta 6:1
16:30Vardar Negotino - Kit Go Pehchevo 1:2
16:30Vellazerimi - Teteks 4:1

SLOVAČKA: 2. liga

17:00Komarno - Trebisov 2:1
17:00Lipany - Inter Bratislava 1:0
17:00Lok. Kosice - Bardejov 2:1
17:00Poprad - Petrzalka 0:1
17:00Presov - Banska Bystrica 1:4
17:00Samorin - Pohronie 0:3
17:00Zilina B - L. Mikulas 0:2

SLOVAČKA: Divison C - Zapad

17:00AFC Nove Mesto - FC Zlate Moravce B 0:2
17:00FK Nove Zamky - Trnava B 2:3
17:00Kalna n. Hronom - Gabcikovo 0:0
17:00Puchov - Velke Ludince 2:0

SLOVAČKA: Divison C - Istok

17:00Giraltovce - Gelnica 3:0

SLOVAČKA: Divison C Central

17:00MSK Martin - Poltar 7:1
17:00Novohrad Lucenec - Cadca 3:1
17:00Zarnovica - L. Hradok 2:0

SLOVAČKA: Divison C Bratislava

17:00Bahon - Lozorno 0:1
17:00Devinska N. Ves - Rohoznik 3:1
17:00D. Luzna - Raca 3:0
17:00Ivanka pri Dunaji - Slovan Most 2:2
17:00Rusovce - Rovinka 0:4
17:00S. Bratislava B - Pezinok 5:1
17:00Vajnory - Malacky 1:4

SLOVENIJA: Prva Liga

15:45Domžale - Maribor 2:1
17:55Aluminij - O. Ljubljana 1:0
17:55Krško - ND Gorica 3:2
17:55Mura - Celje 1:1
17:55Rudar - Triglav 2:2

SLOVENIJA: 2. SNL

17:00Bilje - Brda 3:1

SVIJET: Klupske Prijateljske

02:00Forward Madison (Usa) - Hertha (Ger) 0:4
21:00Buffalo (Usa) - St. Pauli (Ger) 0:2

SVIJET: Svjetsko Prvenstvo U20

15:30Portugal U20 - Južna Koreja U20 1:0
18:00Francuska U20 - Saudijska Arabija U20 2:0
18:00Panama U20 - Mali U20 1:1
20:30Argentina U20 - Južna Afrika U20 5:2

SVIJET: Internacionalne Prijateljske - Žene

14:00Engleska Ž - Danska Ž 2:0
16:00Francuska Ž - Tajland Ž 3:0

ŠKOTSKA: Scottish Cup

16:00Hearts - Celtic 1:2

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

16:00Rayo Majadahonda - Cordoba 0:0
18:00Osasuna - Las Palmas 2:0
18:00S. Gijon - Albacete 0:2

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Play Off (gubitnici)

18:00Real Madrid B - Cartagena 3:1
19:00Badajoz - UD Logrones 0:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Play Offs

18:00Llagostera - Portugalete 2:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Promotion Play Offs

17:30EDMF Churra - G. Segoviana 0:0
18:00Cayon - SD Logrones 1:1
18:00Numancia B - Laredo 1:0
18:00Prat - Ceuta 2:1
18:00San Ignacio - Marino de Luanco 0:0
20:00Moralo - Horta 0:0

ŠPANJOLSKA: Copa del Rey

21:00Barcelona - Valencia 1:2

ŠVEDSKA: Allsvenskan

16:00Hacken - Göteborg 1:2
16:00Malmo FF - AFC Eskilstuna 5:0
18:00Helsingborg - Falkenbergs 1:1

ŠVEDSKA: Superettan

16:00Halmstad - Degerfors 3:0
16:00IK Frej - Varbergs 1:1
16:00Syrianska - Brommapojkarna 1:0
18:00Jonkopings - Brage 2:0

ŠVEDSKA: Division 1 - Norra

14:00Team TG FF - Karlslunds 4:2
16:00Bodens - Carlstad 0:1
16:00Karlstad - Gefle 1:2
16:00Sollentuna - Forward 1:1
16:00Sylvia - Akropolis 1:3

ŠVEDSKA: Division 1 - Södra

13:00Lindome - Eskilsminne 0:0
15:00Oskarshamns - Lunds 5:1
16:00Assyriska IK - Ljungskile 1:3
16:00Atvidabergs - Tvaakers 1:2
16:00Kristianstads - Värnamo 3:2
16:00Utsiktens - Oddevold 1:0

ŠVEDSKA: Division 2 - Norrland

14:00Anundsjo - Skelleftea 0:3
14:00Gottne IF - Friska Viljor FC 0:0
14:00IFK Umea - Pitea 2:0
14:00Ytterhogdals - Timra 3:0
16:00Sandviks - IFK Lulea 1:1
16:00Taftea IK - IFK Ostersund 0:2

ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Svealand

14:00Karlbergs - Kungsangens 2:1
14:00Skiljebo - Lidingo IFK 2:3
16:00Hudiksvalls - IFK Stocksund 1:1
16:00Taby - Kvarnsvedens 2:1

ŠVEDSKA: Division 2 - Västra Götaland

14:00IFK Malmo - Onsala BK 4:3
14:00Olympic - Prespa Birlik 4:2
16:00Angelholms - Assyriska BK 3:2
16:00Eslovs - Stafsinge 2:3
16:00Vinbergs - Rosengard 1:3

ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Svealand

14:00Motala - Stockholm Internazionale 0:3
14:00Tyreso - Aspudden Tellus 1:0
16:00Arameisk-Syrianska - Assyriska IF 0:0

ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Götaland

13:30Savedalens - Tidaholm IFK 0:1
14:00Amal - Grebbestads 1:0
16:00Nordvarmland - Orebro Syr. 2:3
16:00Uddevalla - Vargarda IK 0:0

ŠVEDSKA: Division 2 - Östra Götaland

14:00Almeboda/Linneryd - Dalstorps IF 1:3
14:00Bromolla - Nassjo 0:1
15:00Rappe GOIF - Hassleholms IF 3:2
16:00Nosaby IF - Osterlen FF 1:0

ŠVEDSKA: Elitettan Women

13:00Borgeby Ž - AIK Ž 1:3
13:00IF Brommapojkarna Ž - Moron Ž 3:2
15:00Kvarnsvedens Ž - Kalmar Ž 3:4
15:00Mallbackens Ž - Lidkopings FK Ž 2:3
16:00Assi Ž - Umeå IK Ž 1:1

ŠVICARSKA: Super League

19:00Basel - Xamax 4:1
19:00Lugano - Grasshoppers 3:3
19:00Sion - Thun 0:1
19:00Young Boys - Luzern 4:0
19:00Zurich - St. Gallen 1:1

ŠVICARSKA: 1.Liga Promotion

16:00Basel II - Munsingen 6:0
16:00Bruhl SG - Nyonnais 3:2
16:00Cham - Zurich II 1:1
16:00Koniz - Yverdon 1:4
16:00La Chaux-De-Fonds - Bavois 0:3
16:00Sion II - Bellinzona 0:3
16:00Wohlen - Breitenrain 2:0
16:00YF Juventus - Lausanne Ouchy 2:4

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 1

16:00Azzurri Lausanne - Vevey 1:3
16:00Chenois - Thun II 2:5
16:00Echallens - Lausanne II 3:4
16:00Martigny - Etoile-Carouge 2:1
16:00Meyrin - Lancy 3:2
16:00Oberwallis Naters - Bulle 2:2

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 2

16:00Biel - Solothurn 1:0
16:00Buochs - Black Stars 1:2
16:00Delemont - Zug 3:2
16:00Grasshopper II - Bassecourt 1:3
16:00Luzern II - Schotz 5:3
16:00Old Boys - Langenthal 0:2
16:00Zofingen - Goldau 1:2

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 3

16:00Eschen - Baden 4:2
16:00Gossau - United Zurich 5:3
16:00Linth - Hongg 0:1
16:00Mendrisio - Kosova 2:2
16:00Thalwil - Red Star Zurich 1:1
16:00Tuggen - Winterthur II 3:0
16:00Wettswil-Bonstetten - St. Gallen II 3:3

ŠVICARSKA: Nationalliga A Women

19:00Servette Ž - Grasshoppers Ž 0:1
19:00Yverdon Ž - Luzern Ž 1:1

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

14:30Kuktosh - Istaravshan 3:1
14:30Panjsher - Khatlon 1:3

TAJLAND: Thai Premier League

12:45Nakhon Ratchasima - Port MTI FC 1:1
13:00Trat FC - Chiangrai 3:1
14:00Chiangmai FC - Prachuap 1:0
14:00Sukhothai - Chainat 2:0
15:00Suphanburi - PTT Rayong 0:0

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

14:00Simba - Biashara Mara United 1:1

TURKMENISTAN: Yokary Liga

14:45Energetik - Ahal 2:1
14:45Sagadam - Altyn Asyr 2:1
15:30Kopetdag Asgabat - FC Balkan 1:0

TURSKA: Super Lig

18:00Konyaspor - Akhisarspor 0:0

UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: UAE League

20:00Al-Ahli Dubai - Al Fujairah 1:3
20:00Dibba Al Fujairah - Bani Yas 3:3
20:00Emirates Club - Al Sharjah 1:2

UKRAJINA: Premier League - Ispadanje skupina

16:00Desna - A. Kiev 1:0
16:00Karpaty - Olimpik Donetsk 3:3
16:00Vorskla - Ch. Odessa 1:2

UKRAJINA: Persha Liga

13:45Mykolaiv - Dnipro-1 0:2
16:00Hirnyk-Sport - Volyn Lutsk 0:0
16:00Kolos Kovalyovka - Obolon Brovar Kyjev 3:2
16:00Kramatorsk - Metalist 1925 1:0
16:00Rukh Vynnyky - Sumy 10:1
16:30Zirka Kropyvnytskyi - Ahrobiznes Volochysk -:-

UKRAJINA: Druha Liga

16:00Hornostayivka - Nikopol 3:2
16:00Kalush - Bukovyna 1:3
16:00Kyiv-Sviatoshyn - Zhytomyr 1:3
16:00Mykolaiv 2 - Hirnyk Kryvyi Rih 1:3
16:00Nova Kakhovka - Krystal 0:0
16:00Nyva Ternopil - Minaj 1:2
16:00Podillya Khmelnytskyi - Nyva Vinnytsya 1:1
16:00Real Pharma - Kremin 1:4
16:00Tavriya - MFC Metalurh 1:3
16:00Veres-Rivne - Cherkashchyna-Ak. 2:1

UKRAJINA: Youth League - Stupanj pobjednika

11:00Zorya U21 - Oleksandriya U21 1:1
12:00Shakhtar U21 - Vorskla U21 2:0
13:00Din. Kiev U21 - A. Kiev U21 7:1

UKRAJINA: Youth League - Stupanj gubitnika

11:00Desna U21 - Mariupol U21 1:3
11:00Karpaty U21 - Lviv U21 3:2
11:00Olimpik Donetsk U21 - Ch. Odessa U21 -:-

URUGVAJ: Primera Division - Apertura

20:00Defensor Sp. - Fenix 2:4
20:00Juventud - River Plate 4:1
20:00Rampla Juniors - Nacional 0:3

UZBEKISTAN: Super League

14:45Din. Samarkand - Qizilqum 2:2
14:45Termez Surkhon - Kokand 1912 2:1
15:50Navbahor Namangan - Andijan 1:1
16:00Met. Bekobod - Bunyodkor 0:2

VENEZUELA: Primera Division - Apertura - Playoff

00:00Zamora - Mineros 2:1
22:00Zulia - Caracas 3:2

VENEZUELA: Segunda Division - Apertura - Playoff

21:30Real Frontera - Gran V. -:-
21:30Yaracuy - Universidad Central -:-

VIJETNAM: V.League 1

12:00Da Nang - Gia Lai 2:1
12:00Khanh Hoa - BHTS Quang Nam 3:2
14:00Ho Chi Minh - Song Lam Nghe An 2:1

ZAMBIJA: Super League

15:00Kabwe - Red Arrows 0:1
15:00Mufulira - Green Buffaloes FC 0:0
15:00Nakambala Leopards - Lusaka Dynamos 1:1
15:00Zanaco - Prison Leopards 2:1
15:00Zesco Utd - Kitwe United 3:0

ZELENORTSKA REPUBLIKA: Campeonato Nacional - Playoff

19:00Mindelense - Onze Estrelas -:-
19:00Oasis - Ultramarina -:-

ZIMBABVE: Premier Soccer League

15:00Chicken Inn - Black Rhinos 0:0
15:00Herentals - Chapungu Utd 0:0
15:00Yadah - Platinum 0:1
15:00ZPC Kariba - Manica 1:1

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju