REFRESH

Nogomet » Juče » Sve utakmice

ARGENTINA: Copa Liga Profesional - Prvi stupanj

23:00Godoy Cruz - Rosario 0:1
01:15Newells Old Boys - Talleres Cordoba 1:1

AUSTRIJA: 2. Liga

18:00Kapfenberg - A. Lustenau 0:2

AUSTRIJA: ÖFB Cup

20:25Sturm Graz - Innsbruck 1:0

AZIJA: AFC Champions League

11:00Beijing Guoan (Chn) - Melbourne Victory (Aus) 3:1
11:00Tokyo (Jpn) - Shanghai Shenhua (Chn) 0:1
14:00Perth Glory (Aus) - Ulsan Hyundai (Kor) 1:2
14:00Seoul (Kor) - Chiangrai (Tha) 5:0

BELGIJA: Jupiler League

17:00Waasland-Beveren - Oostende 2:0

BRAZIL: Serie A

00:00Sport Recife - Atletico GO 0:1

BRAZIL: Serie B

00:00Botafogo SP - Avai 0:1
20:30Parana - Guarani 1:2
23:15Confianca - Cuiaba Esporte 2:0
23:15CSA - Operario 1:0
23:15Ponte Preta - Oeste 1:0

BRAZIL: Serie C

00:00Botafogo PB - Remo 0:0

BRAZIL: Serie D

19:30SE Juventude - Sao Raimundo RR 1:0

BRAZIL: Campeonato Capixaba - Playoff

19:00SAO Mateus - Rio Branco-VN 0:1
22:30Serra - Real Noroeste 0:2

BUGARSKA: Vtora liga

13:00Ludogorets II - Svoge 1:1

BURKINA FASO: Premier League

16:30ASF Dioulasso - US Ouagadougou 0:0
17:00Etoile Filante - ASEC Koudougou 1:0

ČILE: Primera División

23:15U. De Concepcion - Huachipato 0:1
01:30U. Espanola - O'Higgins 0:2

ČILE: Primera B

14:30Valdivia - Melipilla 0:1
22:00CD Santa Cruz - Arica 0:2
23:15Nublense - Rangers 4:2

ČILE: Segunda Division

14:30Arturo Fernandez Vial - Ind. Cauquenes 3:1

DR KONGO: Ligue 1

15:30OdgođenoAC Rangers - Lubumbashi Sport -:-

EKVADOR: Liga Pro - Drugi stupanj

00:00Macara - LDU Portoviejo 1:0

ENGLESKA: Championship

20:00Luton - Birmingham 1:1
20:00QPR - Rotherham 3:2
20:00Stoke - Norwich 2:3
20:00Wycombe - Huddersfield 0:0
20:45Barnsley - Brentford 0:1
20:45Preston - Blackburn 0:3
21:00Bournemouth - Nottingham 2:0

ENGLESKA: League One

19:00Gillingham FC - Wimbledon 2:1
20:00Accrington - Crewe 1:0
20:00Burton - Charlton 4:2
20:00Doncaster - Blackpool 3:2
20:00Ipswich - Hull 0:3
20:00Milton Keynes - Shrewsbury 2:2
20:00Peterborough - Plymouth 1:0
20:00Portsmouth - Oxford Utd 1:1
20:00Rochdale - Northampton 1:1
20:00Swindon - Lincoln 0:1
20:00Wigan - Bristol Rovers 0:0

ENGLESKA: League Two

20:00Barrow - Oldham 3:4
20:00Cheltenham - Cambridge Utd 1:1
20:00Crawley - Grimsby 1:2
20:00Exeter - Colchester 6:1
20:00Leyton Orient - Bradford City 1:0
20:00Mansfield - Harrogate 0:1
20:00Newport - Walsall 1:1
20:00Salford - Morecambe 2:1
20:00Scunthorpe - Bolton 0:1
20:00Southend - Forest Green 0:1
20:00Stevenage - Port Vale 2:1
20:00Tranmere - Carlisle 1:0

ENGLESKA: National League

20:00Altrincham - Bromley 0:1
20:00Barnet - Hartlepool 0:0
20:45Wrexham - Sutton 4:0

ENGLESKA: National League North

20:00Gateshead - Gloucester 1:0
20:45Darlington - Bradford PA 0:1
20:45Farsley - Chester 2:2
20:45Kettering - Guiseley 1:1
20:45Kidderminster - Alfreton 3:0
20:45Leamington - AFC Fylde 1:1

ENGLESKA: National League South

20:45Bath - Dulwich Hamlet 1:4
20:45Dorking - Oxford City 3:2
20:45Tonbridge - Braintree 0:2

ENGLESKA: Southern League South Division

20:45OtkazanoMerthyr Town - Truro -:-

ENGLESKA: Professional Development League

14:00Barnsley U23 - Birmingham U23 2:1
14:00Bristol City U23 - Ipswich U23 2:0
14:00Colchester U23 - QPR U23 0:0
14:00Swansea U23 - Charlton U23 0:3

ESTONIJA: Meistriliiga

17:00Legion - Kuressaare 0:1
17:00Narva - Tallinna Kalev 1:1

EUROPA: Liga Prvaka - Grupna faza

18:55Krasnodar - Sevilla 1:2
18:55Rennes - Chelsea 1:2
21:00Bor. Dortmund - Club Brugge 3:0
21:00Dyn. Kiev - Barcelona 0:4
21:00Juventus - Ferencvaros 2:1
21:00Lazio - Zenit 3:1
21:00Manchester Utd - Basaksehir 4:1
21:00PSG - RB Leipzig 1:0

FRANCUSKA: Ligue 2

19:00Grenoble - Nancy 1:0

FRANCUSKA: National

17:30Cholet - Bastia-Borgo 3:1
18:00Quevilly Rouen - Stade Briochin 2:1
18:00Red Star - Avranches 1:0
18:00Villefranche - Sete 0:1
19:00Annecy - Sporting Club Lyon 1:1
20:45Orleans - Boulogne 1:0

GANA: Premier League

19:00Hearts Of Oak - Ashanti Gold 2:2

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

09:00Merani Martvili - Bolnisi 1:0

GVINEJA: Ligue 1

17:00Loubha - SOAR -:-
17:00Wakriya - Horoya 1:1

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

23:00Real du Cap - Violette 0:1

HRVATSKA: 1. HNL

17:00Lokomotiva - Hajduk 1:2

INDIJA: ISL

15:00Jamshedpur - Chennaiyin 1:2

IRAK: Super League

12:00Al Karkh - Al Wasat 0:1

ITALIJA: Coppa Italia

14:30SPAL - Monza 2:0

IZRAEL: Ligat ha'Al

17:00H. Haifa - Bnei Yehuda 2:1
18:00Kiryat Shmona - H. Tel Aviv 1:0
19:00H. Kfar Saba - M. Haifa 3:2

JUŽNA AFRIKA: Premier League

18:30Swallows - Kaizer 1:0

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Playoff

23:15Athletico-PR (Bra) - River Plate (Arg) 1:1
23:15LDU Quito (Ecu) - Santos (Bra) 1:2

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana

23:15Bahia (Bra) - Union Santa Fe (Arg) 1:0

KAZAHSTAN: Premier League

08:00FC Astana - Kaisar 3:1
09:00Kyzylzhar - Ordabasy 0:0
09:00Taraz - Kaspij Aktau 0:1
13:00Okzhetpes - Tobol 0:2
13:00Shakhtar K. - Zhetysu 1:2

KOLUMBIJA: Liga Women - Playoff

17:00Real San Andres Ž - Ind. Medellin Ž 1:1
00:00Atl. Nacional Ž - America de Cali Ž 0:1

KOSOVO: Superliga

13:00Arberia - Gjilani 1:0
13:00Drita - Feronikeli 1:1

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura - Playoff

20:30Cofutpa - Guanacasteca 1:2

KUVAJT: Premier League

14:00Al Naser - Al-Fahaheel 1:0
16:30Al Sulaibikhat - Al Arabi 0:1

MALTA: Premier League

19:30Valletta - Sirens 1:1

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura - Playoff

00:00Zacatecas Mineros - Tepatitlan de Morelos 1:0

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

16:00Codru Lozova - Floresti 2:1

NIGER: Ligue 1

16:00OdgođenoASGNN - Sahel -:-
16:00OdgođenoUrana - Police -:-

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

18:45Jong PSV - Jong Utrecht 1:1

NIZOZEMSKA: Divisie 1 U18 - Jesenska sezona

14:30OdgođenoZwolle U18 - Feyenoord U18 -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

19:00Rosenborg - Brann 2:3

NJEMAČKA: 3. Liga

19:00Mannheim - Duisburg 2:2
19:00Turkgucu Munchen - Saarbrucken 1:1
19:00Uerdingen - Hallescher 0:1
19:00Wehen - Meppen 1:0
19:30Verl - 1860 München 1:1

PALESTINA: West Bank League

14:00Albirah - Shabab Al-Dhahiriya 2:2
15:00Shabab Alsamu - Al Amari 1:5
17:00Al Quds - Thaqafi Tulkarem 2:0

PANAMA: LPF - Clausura

21:00Deportivo Universitario - Miguelito 1:4

PERU: Liga 1 - Clausura

17:00Sport Boys - Ayacucho 0:1
19:15U. de Deportes - Carlos Stein 0:2
21:00Binacional - Grau 1:3
21:30Cusco - Cesar Vallejo 1:1

POLJSKA: Ekstraklasa

18:00Podbeskidzie - Zaglebie 2:1

RUMUNJSKA: Liga 2

16:00U Craiova 1948 - Metaloglobus Bucharest 1:0

SAD: MLS - Playoff

00:00Toronto FC - Nashville SC 0:1prod.

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

15:50Al-Taawon - Al Wehda 1:0
17:30Al-Ettifaq - Al-Fateh 0:4

SAUDIJSKA ARABIJA: Division 1

13:05Al-Shoalah - Al Thuqbah 0:0
13:10Al Feiha - Al Jabalain 2:0
13:30Ohod - Al Taee 1:1
15:25Al Jeel - Hajer 0:1
15:25Al Khaleej - Al Draih 0:1
16:25Al-Sahel - Al Najoom 1:0

SJEVERNA IRSKA: NIFL Premiership

20:45Cliftonville - Ballymena 0:4
20:45Linfield - Glentoran 3:3

SLOVAČKA: 2. liga

12:30Poprad - Podbrezova 0:4
12:30S. Bratislava B - Zilina B 1:2

SLOVENIJA: Prva Liga

16:00Koper - Bravo 2:1
18:00ND Gorica - Mura 0:1

ŠKOTSKA: Premiership

20:00Hibernian - St. Johnstone 2:2

ŠKOTSKA: Championship

20:00Hearts - Alloa 3:0

ŠKOTSKA: League One

20:00Dumbarton - Falkirk 0:3

ŠKOTSKA: Lowland League

20:45Bonnyrigg Rose - Vale Of Leithen 5:0
20:45Civil Service Strollers - Berwick 1:0
20:45East Kilbride - Caledonian Braves 4:1
20:45Edinburgh University - Spartans 1:6

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

19:00Castellon - Alcorcon 0:2
19:00Girona - Malaga 0:1
21:30Lugo - R. Oviedo 0:0

ŠVICARSKA: Challenge League

19:00Chiasso - Xamax 3:2
19:00Winterthur - Lausanne Ouchy 2:1

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

12:00JKT Tanzania - Mbeya City 0:1
14:00Coastal Union - Ihefu 1:0
14:00Polisi Tanzania - Mtibwa Sugar 1:0

TURSKA: 3. Lig Group 1

11:00Ofspor - Malatya 1:0

TURSKA: 3. Lig Group 3

11:00Karsiyaka - Arhavispor 1:0

TURSKA: Kup

11:00Genclerbirligi - Kirsehir Belediyespor 1:0
12:30Ankaraspor - Muglaspor 1:2pen
12:30Boluspor - Kahramanmaras 2:1prod.
12:30Giresunspor - Nigde Anadolu 2:1pen
13:00Denizlispor - Turgutluspor 1:2
15:00Karagumruk - Erokspor 0:3
17:00Adanaspor - Sakaryaspor 3:2pen
17:00Bursaspor - 1922 Konyaspor 1:0
19:00Fenerbahce - Sivas Belediyespor 4:0

URUGVAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

00:15Wanderers - Progreso 3:0

URUGVAJ: Segunda Division

14:30Tacuarembo - Rocha 0:3
16:45Juventud - Central Esp. 0:0
19:00Cerrito - Villa Espanola 1:1
21:15Sud America - Albion 0:2
23:30Villa Teresa - Rampla Juniors 1:1

UZBEKISTAN: Super League

09:00Mashal Muborak - Navbahor Namangan 3:0
12:00AGMK - Andijan 4:0
13:00Qizilqum - Metallurg Bekabad 1:0

VENEZUELA: Primera Division - Drugi stupanj

01:00Portuguesa - Aragua 1:2
22:00Lara - La Guaira 1:0

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura

14:00Frontera - Urena 2:3
17:00JBL Zulia - Local Andina 3:3
20:30Hermanos Colmenares - El Vigia 2:1

VIJETNAM: National League Women

10:00Ho Chi Minh Ž - Son La Ž 4:0
12:30TKS Viet Nam Ž - Ho Chi Minh City 2 Ž 2:0

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.