REFRESH

Nogomet » Juče » Sve utakmice

ALBANIJA: Superliga

13:00Apolonia Fier - Vllaznia 0:6
16:00Laci - Bylis 2:1
16:00Skenderbeu - Teuta 0:1

ALBANIJA: First Division - Promotion Group

13:00Egnatia Rrogozhine - Tomori Berat 2:1
13:00Pogradeci - Besa 1:3

ALŽIR: Ligue 2

23:30JSM Tiaret - Remchi 2:1

ANDORA: Primera Divisió

11:30UE Santa Coloma - Penya 7:0

ANDORA: Primera Divisió - Championship - Playoff

11:30Sant Julia - Atletic Escaldes 2:2
16:30FC Santa Coloma - Inter Escaldes 1:2

ANGOLA: Girabola

18:00Primeiro de Agosto - Wiliet 2:2

ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional

23:00Boca Juniors - Atl. Tucuman 3:1
01:15Newells Old Boys - Patronato 2:0
18:30Arsenal Sarandi - Racing Club 2:1
20:45Estudiantes - Gimnasia L.P. 0:0
23:00Independiente - Defensa y Justicia 1:0

ARGENTINA: Primera Nacional

18:30Atletico Atlanta - Dep. Riestra 2:2
20:00Atl. Rafaela - Almagro 4:1
20:00CA Estudiantes - Estudiantes Rio Cuarto 0:0
21:00Guillermo Brown - Santamarina 0:0
21:30San Martin S.J. - San Telmo 5:0

ARGENTINA: Torneo Federal

20:30CDJU Gualeguaychu - Central Norte 3:3
20:30Circulo Deportivo - Olimpo 0:0
20:30Douglas Haig - Gimnasia E.R. 0:1
20:30Independiente Chivilcoy - Sportivo Estudiantes 2:1
21:00Boca Unidos - Chaco For Ever 1:1
21:00Cipolletti - Club Sportivo Penarol 3:0
21:00Juventud Unida Universitario - Ciudad Bolivar 1:0
21:00Sansinena - Camioneros Buenos Aires 2:1
21:00Sportivo Belgrano - Defensores Belgrano VR 2:2
21:00Villa Mitre - Sol de Mayo 2:0
21:30Gimnasia y Tiro - Crucero del Norte 2:0
22:00Ferro Gen. Pico - Deportivo Madryn 0:3
23:15Sarmiento Resistencia - Union Sunchales 0:0
00:00Sportivo Las Parejas - Racing Cordoba 0:0

ARGENTINA: Primera B - Apertura

20:30Comunicaciones - Argentino de Quilmes 2:0
20:30Defensores Unidos - Fenix 2:2

ARGENTINA: Primera C - Apertura

20:30Atlas - Laferrere 2:2
20:30Club Lujan - Ituzaingo 0:1
20:30Deportivo Espanol - Argentino de Merlo 2:1
20:30General Lamadrid - Real Pilar 1:0
20:30Midland - Dock Sud 0:2
20:30San Martin Burzaco - Excursionistas 4:4

ARGENTINA: Primera A Women - Apertura

14:30Gimnasia L.P. Ž - Deportivo Espanol Ž 3:2
16:00Boca Juniors Ž - Social Atletico Television Ž 5:1
20:00Rosario Central Ž - River Plate Ž 0:3
20:30El Porvenir Ž - Defensores de Belgrano Ž 2:1

ARMENIJA: First League

13:30Sevan - Noravank 2:1

AUSTRALIJA: A-League

08:05Sydney FC - Adelaide United 2:2
10:10Macarthur FC - Newcastle Jets 2:2
12:15Perth Glory - Wellington Phoenix 1:3

AUSTRALIJA: NPL ACT

07:00Canberra Croatia - Tuggeranong Utd 4:1
07:00Gungahlin - Tigers FC 1:2

AUSTRALIJA: NPL Northern NSW

06:30Broadmeadow - Weston Workers 2:0
08:30Maitland - Charlestown Azzurri 3:1

AUSTRALIJA: NPL NSW

06:30Wollongong Wolves - Blacktown 0:5
10:30Sydney U21 - APIA Tigers 2:3

AUSTRALIJA: NPL Queensland

10:00Olympic FC - Sunshine Coast Wanderers 0:0
10:15Brisbane U21 - Capalaba FC 6:1

AUSTRALIJA: Premier League - Brisbane

09:00Brisbane K. - Bayside 0:1
09:00Gravatt - Toowong 1:5
09:00St. George Willawong - Centenary Stormers 4:1

AUSTRIJA: Tipico Bundesliga - Championship - Playoff

14:30Salzburg - LASK 2:0
14:30Wolfsberger AC - Tirol 2:0
17:00Rapid Vienna - Sturm Graz 0:0

AUSTRIJA: 2. Liga

10:30A. Klagenfurt - Grazer 3:0
11:30Rapid (Am) - Horn 1:0

AUSTRIJA: Bundesliga Women

11:00Altenmarkt Ž - Innsbruck Ž 1:4

AZIJA: AFC Champions League

19:45Al Ahli SC (Sau) - Al-Duhail (Qat) 1:1
21:00AGMK (Uzb) - Istiqlol Dushanbe (Taj) 2:3
21:00Al-Ahli Dubai (Uae) - Al-Hilal (Sau) 0:2
22:15Al Shorta (Irq) - Esteghlal F.C. (Irn) 0:3

BELGIJA: Jupiler League

18:00Club Brugge - Mouscron 4:2
18:00Kortrijk - KV Mechelen 1:4
18:00Leuven - Waasland-Beveren 1:2
18:00Oostende - Cercle Brugge 1:1
18:00St. Liege - Beerschot VA 3:0
18:00St. Truiden - Anderlecht 0:1
18:00Waregem - Gent 2:7

BENIN: Ligue 1 - Championship - Playoff

17:00AS Cotonou - Dynamo Parakou -:-
17:00Ayema - FC Esae -:-
17:00Bembereke - Requins -:-
17:00Buffles du Borgou - Eternel -:-
17:00Dragons - Damissa -:-
17:00Hodio - ASOS -:-

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga

13:00Din. Minsk - Gomel 1:2
15:00Rukh Brest - Smorgon 5:0

BJELORUSIJA: Pershaya Liga

13:00Belshina - Volna Pinsk 0:2
15:00Krumkachy - Lokomotiv Gomel 1:0
17:00Arsenal Dzyarzhynsk - Petrikov 2:0

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Women

17:00Bobruichanka Ž - Vitebsk Ž 3:2
17:00Din. Minsk Ž - Neman Ž 2:0

BOSNA & HERCEGOVINA: Premier League

15:00Olimpik Sarajevo - Zrinjski 0:3
17:00Radnik Bijeljina - Željezničar 1:1
19:00Široki Brijeg - Velež Mostar 0:2

BOSNA & HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

16:30GOSK Gabela - Budućnost B. 1:0

BRAZIL: Campeonato Alagoano

21:00Olhodaguense - ASA 0:0

BRAZIL: Campeonato Baiano

21:00Alagoinhas - Jacuipense 2:2
21:00Bahia - Bahia De Feira 1:0
21:00Fluminense de Feira - Doce Mel 1:2

BRAZIL: Campeonato Brasiliense - Drugi stupanj

20:00Capital - Ceilandia 2:2
20:30Santa Maria - Brasiliense 0:4

BRAZIL: Campeonato Capixaba

20:00Vilavelhense - SAO Mateus 2:0

BRAZIL: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

02:05Portuguesa RJ - Flamengo 2:2
20:15Bangu - Volta Redonda 1:1
20:15Nova Iguacu - Resende 4:2
23:30Boavista - Vasco 2:2

BRAZIL: Campeonato Catarinense

21:00Avai - Hercilio Luz 2:0
21:00Concordia - Criciuma 0:0
21:00Joinville - Brusque 0:0
21:00Marcilio Dias - Chapecoense-SC 2:2
21:00Metropolitano - Gremio Juventus 3:3
21:00Prospera Criciuma - Figueirense 1:0

BRAZIL: Campeonato Goiano

23:30Atletico GO - CRAC 3:1
21:00Goianesia - Goias 1:1
21:00Gremio Anapolis - Jataiense 1:2
21:00Itumbiara - Anapolis 0:1
21:00Vila Nova - Aparecidense 2:1

BRAZIL: Campeonato Matogrossense

15:00Acao - Uniao Rondonopolis 3:0
15:00Luverdense - Pocone 0:0
15:00Operario VG - Gremio Sorriso 2:1
15:00Sinop - Nova Mutum 1:2
22:00Dom Bosco - Cuiaba Esporte 0:2

BRAZIL: Campeonato Mineiro

00:00Caldense - Athletic Club 0:0
15:00Uberlandia - Tombense 1:1
16:00Pouso Alegre - Cruzeiro 1:0
21:00Atletico-MG - Boa 2:1
21:00Patrocinense - URT 0:1

BRAZIL: Campeonato Paraense

15:00Bragantino - Paragominas 4:4
21:00Aguia De Maraba - Remo 1:1

BRAZIL: Campeonato Paraibano

21:00Sao Paulo Crystal - Campinense 2:1

BRAZIL: Campeonato Paranaense

16:00Parana - Londrina 1:1
21:00Coritiba - Toledo 5:1

BRAZIL: Campeonato Paulista

01:00Bragantino - Mirassol 2:1
03:15Novorizontino - Ferroviaria 3:1

BRAZIL: Campeonato Pernambucano

20:00Academica Vitoria - Central SC 1:3
21:00Afogados da Ingazeira - Vera Cruz 2:1
21:00Nautico - Santa Cruz 2:1
21:00Salgueiro - Retro 1:0
23:00Sete de Setembro - Sport Recife 0:2

BRAZIL: Campeonato Piauiense

14:00Fluminense-PI - Julho Esporte 0:0

BRAZIL: Campeonato Potiguar - Prvi stupanj

21:00America-RN - ABC 1:0

BRAZIL: Campeonato Sergipano

21:00Sergipe - Dorense 1:1

BRAZIL: Campeonato Sul-Matogrossense - Prvi stupanj

21:00Chapadao - Uniao 4:2
21:00Comercial MS - Tres Lagoas 1:2

BRAZIL: Copa do Nordeste - Playoff

23:30Vitoria - AE Altos 2:1
21:00Ceara - Sampaio Correa 3:0

BRAZIL: Brasileiro Women

01:00Corinthians Ž - Napoli Ž 3:0
01:00Internacional Ž - Santos Ž 1:1
01:00Sao Paulo Ž - Gremio Ž 1:1
20:00Botafogo RJ Ž - Bahia Ž 0:0
20:00Flamengo Ž - Minas ICESP Ž 1:1
22:00Cruzeiro Ž - Real Brasilia Ž 1:1

BUGARSKA: Parva liga

17:30Tsarsko Selo - CSKA Sofia 2:1
19:45Levski - Ludogorets 0:3

BUGARSKA: Third League - South-East

16:00Haskovo 1957 - Sokol Markovo 1:0

BUGARSKA: Third League - North-East

15:00Dobrich - Botev Novi Pazar 0:1
15:00Spartak - Topolite 3:0
15:00Sportist Toshevo - Ludogorets III 3:3

BUGARSKA: Third League - North-West

16:00Akademik Svishtov - Bdin Vidin 0:0
16:00Botev Vratsa II - Spartak Pleven 1:5
16:00Drenovets - Sevlievo 1:0
16:00Levski Lom - Parva Atomna 4:0
16:00Mezdra - Lok. Dryanovo 1:5
16:00Partizan Cerven Brjag - Tryavna 3:1
16:00Pavlikeni - OFK Levski 2:1
16:00Peshtera Galata - Etar II 3:1
16:00Yantra Polski Trambesh - Vihar Slavyanovo 1:3

BURKINA FASO: Premier League

18:00ASF Dioulasso - Royal 1:0
18:00Etoile Filante - ASFA Yennega 1:1
18:00OdgođenoSonabel Ouagadougou - Salitas -:-
18:00Vitesse - ASEC Koudougou 2:0

CIPAR: First Division - Championship - Playoff

16:00AEL Limassol - Apollon 1:2
18:30Ol. Nicosia - AEK Larnaca 2:1

CIPAR: Division 2

15:00Alki Oroklini - Thoi Lakatamias 3:0
15:00Omonia Psevda - Chloraka 2:3

CRNA GORA: Druga Liga

16:00Arsenal Tivat - Ibar 1:0
16:00Berane - Bokelj 1:1
16:00Grbalj - Mornar 1:2
16:00Jedinstvo - Igalo 3:1
16:00Kom Podgorica - Drezga 1:2

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

14:00Brno - Pardubice 1:2
14:00Zlin - Pribram 0:1
16:00Liberec - Slavia Prag 0:1
18:30Sparta Prag - Slovacko 1:0

ČEŠKA REPUBLIKA: FNL

10:15Zizkov - Usti n. L. 1:0
15:00Vysehrad - Prostejov 0:1
17:00Hradec Kralove - Trinec 1:0
17:00Jihlava - Dukla Prag 0:1
17:00Mas Taborsko - Blansko 1:0
17:00Vlasim - Varnsdorf 0:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Liga - žene

14:00Slovacko Ž - Liberec Ž 1:0

ČILE: Primera División

00:00O'Higgins - La Serena 0:0
02:30U. Calera - A. Italiano 1:1
17:00Cobresal - S. Wanderers 2:1
21:00Everton - Colo Colo 0:2

ČILE: Primera B

18:00OdgođenoLautaro - Deportes Iquique -:-
23:00Arica - Cobreloa 0:0
00:00CD Santa Cruz - U. De Concepcion 2:2
00:00San Luis - Rangers 0:1

DANSKA: Superliga - Championship - Playoff

16:00FC Kopenhagen - Nordsjaelland 2:2
18:00Brondby - Aarhus 2:2

DANSKA: Superliga - Ispadanje skupina

14:00Horsens - Lyngby 1:3
14:00Odense - Sonderjyske 1:1

DANSKA: 1st Division - Promotion Group

14:00Fredericia - Helsingor 2:0

DANSKA: 2nd Division - Group 1

13:00Thisted - Brabrand 0:2

DANSKA: 2nd Division - Group 2

13:00AB Kopenhagen - Vanløse 2:1
13:00Naestved - FA 2000 0:0
13:00Slagelse - Bronshoj 2:1

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF

23:00Delfines Del Este - Atl. San Francisco 5:1
22:00Moca - San Cristobal 2:0

DR KONGO: Ligue 1

16:30OdgođenoAS Vita Club - St Eloi Lupopo -:-
16:30Blessing - Mazembe 0:0
16:30OdgođenoDauphins Noirs - St Eloi Lupopo -:-
16:30Maniema - Simba 2:0
16:30OdgođenoMazembe - AS Vita Club -:-
16:30Sanga Balende - Motema Pembe 0:0

EGIPAT: Premier League

21:30Zamalek - Al Ahly 1:2

EKVADOR: Liga Pro - Prvi stupanj

00:30Aucas - Olmedo 1:3
03:00Guayaquil City - LDU Quito 2:2
20:00Dep. Cuenca - U. Catolica 0:1
22:30Ind. del Valle - Nueve de Octubre 2:1

ENGLESKA: Premier League

14:30Arsenal - Fulham 1:1
17:00Manchester Utd - Burnley 3:1

ENGLESKA: Championship

13:00Rotherham - Birmingham 0:1
16:00Coventry - Barnsley 2:0

ENGLESKA: Professional Development League

13:00Crewe U23 - Watford U23 1:5

ENGLESKA: FA Cup

19:30Leicester - Southampton 1:0

ENGLESKA: Premier League 2

14:00Tottenham U23 - Chelsea U23 1:4

ENGLESKA: Women’s FA Cup

13:30Birmingham Ž - Coventry United Ž 5:1
14:00West Ham Ž - Chichester City Ž 11:0
15:00Arsenal Ž - Gillingham Ž 10:0
15:00Brighton Ž - Bristol City Ž 1:0
15:00Burnley Ž - Manchester Utd Ž 0:6
15:00Crystal Palace Ž - London Bees Ž 3:0
15:00Everton Ž - Durham Ž 2:1
15:00Huddersfield Ž - Derby Ž 3:2
15:00Leicester Ž - Liverpool Ž 1:0
15:00Lewes Ž - Southampton Ž 1:2
15:00Middlesbrough Ž - Sheffield Utd Ž 0:9
15:00Oxford Utd Ž - Charlton Ž 1:2prod.
15:00Reading Ž - Tottenham Ž 2:3prod.
16:00Wolverhampton Ž - Blackburn Ž 2:5

ESTONIJA: Meistriliiga

14:00Levadia - Paide 0:4
18:00Kalju - Parnu JK Vaprus 0:1

ETIOPIJA: Premier League

15:00Sidama Bunna - Fasil Ketema 1:2
18:00Ethiopia Bunna - St. George 0:1

EUROPA: Premier League (Crimea)

13:00Kafa - Yevpatoriya 2:2
15:00Gvardeyets - Kyzyltash 1:0
15:00SKCHF Sevastopol - TSK Simferopol 1:1
17:00Krymteplytsia - Ocean Kerch 0:3

EUROPA: Liga Prvaka - Žene

14:00Lyon Ž - Paris SG Ž 1:2

FARSKI OTOCI: Faroe Islands Cup

15:00Sandur - Undri 2:1
15:00TB Tvoroyri - HB Torshavn 0:2
16:0007 Vestur Sorvagur - Hoyvik 3:0
16:00B36 Torshavn - Argir 6:0
16:00Fuglafjordur - FC Suduroy 3:0
16:00Toftir - Streymur 1:2
16:00Vikingur - Skala Itrottarfelag 2:0

FIDŽI: Premier League

03:00Ba - Rewa 0:2
05:00Lautoka - Nadroga 1:0
05:00Navua - Nadi 2:2
05:00Suva - Labasa 0:1

FINSKA: Kansallinen Liiga Women

15:00Honka Ž - Ilves Ž 2:2

FRANCUSKA: Ligue 1

13:00PSG - St. Etienne 3:2
15:00Brest - Lens 1:1
15:00Dijon - Nice 2:0
15:00Nimes - Strasbourg 1:1
15:00Reims - Metz 0:0
17:05Bordeaux - Monaco 0:3
21:00Nantes - Lyon 1:2

GAMBIJA: GFA League

00:30Wallidan - Hawks 1:1
23:00Gamtel - Tallinding United -:-

GANA: Premier League

17:00Bechem United - Aduana Stars 4:0
17:00Berekum Chelsea - Ebusua Dwarfs 2:1
17:00Eleven Wonders - Liberty 0:1
17:00Medeama - Legon Cities 2:1
20:00Hearts Of Oak - Inter Allies 1:0

GIBRALTAR: National League - Ispadanje skupina

18:30Europa Point - College 1975 FC 0:6

GRČKA: Super League - Championship - Playoff

14:00Panathinaikos - Aris 1:2
16:15AEK - Asteras T. 3:1
18:30PAOK - Olympiakos 2:0

GRČKA: Super League 2

13:00PAE Chania - Apollon Larissa 2:1
13:45Karaiskakis - Doxa Dramas 1:1
13:45Panachaiki - Ergotelis 1:1

GRČKA: Football League

13:00Santorini - Aspropyrgos Enosis 0:0
13:30Rodos - PAE Egaleo 1:0
14:00Almopos - Apollon Pontou 4:1
14:00Asteras Vlachioti - Kallithea 1:2
14:00Ialisos - Episkopi 1:0
14:00Kavala - Kozani 5:1
14:00O. Volos - Panserraikos 0:1
14:00Pierikos - PO Triglia 2:0
14:00Veria - Thesprotos 3:1

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 1

15:30Aetos Orfani - Ampelokipon 4:0
15:30Alexandroypolis - Ethnikos Sochos 0:3
15:30Anagennisi Thalassias - Apollon Paralimniou 0:2
15:30Aris Avatou - Elpida Sapes 0:0
15:30Chrisoupolis - Iraklis 0:1
15:30Didymoteicho - M. Alexandros Orfaniou 2:0
15:30F.C. Pandramaikos - Evosmou 0:0
15:30OdgođenoSidirochori - Orfeas Xanthi -:-

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 2

15:30A. Asteras - PAO Koufalion 1:2
15:30Edessaikos - Ethnikos Giannitsa 3:1
15:30Giannitsa - Aetos Varvaras 3:0
15:30Niki Agkathia - M. Alexandros Trikala 0:2
15:30PAOK Alexandreia - Thyella Sarakinoi 0:2
15:30Plagia - Makedonikos 0:0
15:30Thermaikos FC - Nea Kallikrateia 4:1

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 3

15:30Aetos Makrychoriou - Makedonikos Foufas 3:0
15:30Dias Diou - Karitsa 0:0
15:30Elassona - Sellana 0:1
15:30Fikis - Ethnikos Neou 1:0
15:30Karditsa - Oikonomos 6:0
15:30Kozani - Amyntaio 2:2
15:30Meteora - Atromitos Palamas 1:1

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 4

15:30Atalanti - Nea Artaki 1:3
15:30GS Almyros - Fokikos 2:1
15:30Ipato - Dia. Stefanovik 1:0
15:30Thiseas Agria - Amvrysseas 1:0

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 5

15:30Acheron Kanalaki - Asteras Kalirachis 3:1
15:30Amvrakikos Loutrou - Panagriniakos 0:0
15:30Lefkimmi - Anagennisi Arta 3:0
15:30Mesolongi AE - Agios Matthaios 0:1
15:30Thyella Katsikas - Preveza 0:0
15:30Thyella Monastirakiou - Kerkyra 2:4
15:30Tilikratis L. - M. Alexandros Kastorias 1:0

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 6

15:30E. Piraeus - Aittitos Spata 0:0
15:30Fostiras - Pannaxiakos 1:0
15:30Ilioupoli - Charavgiakos 2:0
15:30Moschato - Proodeftiki 0:0
15:30Panionios - Marko 1:0

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 7

15:30Agios Ierotheos - Panarkadikos 0:1
15:30Atromitos Chiliomodi - Nafplio 3:2
15:30Ermionidas-Ermis - Rouf Pao 0:1
15:30Foinikas N. Epidavrou - Koronida Koiladas 1:1
15:30Molaikos - Ermis Meligous 2:1

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 8

15:30Aetos Loutron - Karavas 0:0
15:30AO Akratitos - Mikrasiatiki 2:0
15:30Panelefsiniakos - Keratsini 3:0
15:30Pyliou - Aiolikos 1:0
15:30Pythagoras Kontakaiikon - Aias 0:6
15:30Thyella D. - Kyanos A. V. 0:0

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 9

15:30Aias Gastounis - Ethnikos Skoulikadou 2:3
15:30Diavolitsi - PAO Varda 3:1
15:30Nafpaktiakos A. - Achaiki 1:1
15:30Pallixouriakos - Panegialios 0:2
15:30Thyella Patras - Pamisos 0:0
15:30Zakynthos - AO Tsilivi 1:0

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 10

15:30AEEK Inka - Poros 6:1
15:30AE Neapolis - Giouchtas 0:1
15:30Agios Nikolaos - Rethymniakos 2:0
15:30Almyros Gaziou - Damastas 1:0
15:30Aris Soudas - Ierapetra 3:0

GRUZIJA: Kup

11:00Zestafoni - Dusheti 1:2

GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura

23:00Santa Lucia - Coban Imperial 1:1
02:00Comunicaciones - Sanarate 3:0
19:30Antigua - Municipal 1:1
20:00Malacateco - Deportivo Achuapa 1:0
23:30Xelaju - Guastatoya 1:1

GVINEJA: Ligue 1

16:30Kamsar - Satellite -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Cosmopolites - Fica 0:3
22:00America des Cayes - Don Bosco -:-
22:00Cavaly - Real du Cap -:-
22:00Mirebalais - Violette -:-
22:00Racing des Gonaives - Arcahaie -:-
22:00Rivartibonitienne - Triomphe Liancourt -:-
23:00Racing Haitien - Ouanaminthe -:-
00:00Capoise - Baltimore -:-
00:00Tempete - Juventus -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 1st Phase

23:15Real Sociedad - Marathon 1:1
00:00UPNFM - Platense 0:0
01:00Real de Minas - Vida 2:2
03:15Honduras Progreso - Olimpia 0:5
04:00Motagua - Real Espana 1:0

HONG KONG: Premier League

09:00Hong Kong Rangers - Southern District 1:2
11:30Pegasus - Resources Capital 3:2

HRVATSKA: 1. HNL

19:05Dinamo - Istra 1961 1:0

HRVATSKA: 3. HNL Središte

11:00Trnje - Dugo Selo 2:0

HRVATSKA: 3. HNL Jug

16:30Sloga Mravince - Zmaj Makarska 3:0
16:30Urania Baska Voda - Hrvace 0:1

HRVATSKA: 3. HNL Istok

17:00Graničar Županja - Čepin 2:0

INDONEZIJA: Menpora Cup - Playoff

15:30Persija Jakarta - PSM Makassar 1:0pen

IRAK: Super League

15:00Baghdad - Alsinaat Alkahrabaiya 2:1
20:00Al Zawraa - Al Minaa 1:1

IRSKA: National League Women

15:00Treaty Utd Ž - Wexford Ž 1:7

ITALIJA: Serie A

12:30AC Milan - Genoa 2:1
15:00Atalanta - Juventus 1:0
15:00Bologna - Spezia 4:1
15:00Lazio - Benevento 5:3
18:00Torino - AS Roma 3:1
20:45Napoli - Inter 1:1

ITALIJA: Serie C - Group A

15:00Lecco - Olbia 1:1
17:30Grosseto - Pro Sesto 2:1
17:30Livorno - Como 1:2
17:30Piacenza - AlbinoLeffe 1:3
17:30Renate - Juventus U23 2:1
20:30Alessandria - Pergolettese 1:0
20:30Carrarese - Lucchese 3:1
20:30Giana Erminio - Pro Patria 1:1
20:30Novara - Pistoiese 3:2

ITALIJA: Serie C - Group B

15:00Gubbio - Mantova 0:0
15:00Legnago Salus - Arezzo 1:1
15:00Matelica - Fano 0:0
15:00Virtus Verona - Sambenedettese 0:1
17:30FeralpiSalo - Carpi 6:1
17:30Modena - Padova 3:0
20:30Cesena - Imolese 0:2
20:30Vis Pesaro - Fermana 1:1

ITALIJA: Serie C - Group C

12:30Casertana - Juve Stabia 2:3
12:30Catanzaro - Catania 2:0
15:00Bari - Palermo 2:2
15:00Foggia - Paganese 0:1
15:00Virtus Francavilla - Viterbese 0:0
17:30Potenza - Monopoli 2:1
17:30Teramo - Bisceglie 2:0

ITALIJA: Serie D - Group A

15:00Borgosesia - Saluzzo 1:1
15:00Bra - Castellanzese 4:0
15:00Caronnese - Sanremese 3:1
15:00Citta di Varese - Lavagnese 2:2
15:00Folgore Caratese - Vado 1:2
15:00OdgođenoHSL Derthona - Gozzano -:-
15:00OdgođenoImperia - Casale -:-
15:00PDHA - Arconatese 2:0
15:00Sestri Levante - Legnano 0:2

ITALIJA: Serie D - Group B

15:00Brusaporto - Vis Nova Giussano 1:0
15:00Calvina - Crema 2:1
15:00Ciserano-Bergamo - Fanfulla 2:3
15:00Franciacorta - Ponte San Pietro 0:1
15:00Real Calepina - Breno 1:0
15:00Scanzorosciate - NibionnOggiono 0:1
15:00Seregno - Caravaggio 2:0
15:00USD Casatese - Sona 2:3
15:00OdgođenoVilla Alme - Tritium -:-

ITALIJA: Serie D - Group C

15:00Adriese - Delta Porto Tolle 3:2
15:00Caldiero Terme - Ambrosiana 0:0
15:00OdgođenoCampodarsego - ArzignanoChiampo -:-
15:00OdgođenoCartigliano - Chions -:-
15:00Luparense - Belluno 1:0
15:00Manzanese - Este 2:0
15:00Mestre - Feltre 0:0
15:00Montebelluna - Trento 0:1
15:00San Giorgio-Sedico - Union Clodiense 1:2
15:30Bolzano - Cjarlins Muzane 2:4

ITALIJA: Serie D - Group D

15:00Aglianese Calcio - SCD Progresso 4:2
15:00Corticella - Sammaurese 2:3
15:00Fiorenzuola - Rimini 3:2
15:00Forli - Ghivizzano Borgo 2:3
15:00G.S. Bagnolese - Lentigione 0:0
15:00Marignanese - Real Forte Querceta 2:3
15:00Prato - Sasso Marconi 2:2
15:00Seravezza Pozzi - Correggese 0:0

ITALIJA: Serie D - Group E

15:00ACN Siena - Lornano Badesse 2:2
15:00Flaminia - Cannara 1:1
15:00Foligno - Trestina 1:2
15:00Ostia Mare - Montespaccato 3:1
15:00Pianese - San Donato 3:2
15:00Sangiovannese - Scandicci 2:1
15:00Tiferno Lerchi - Grassina 1:2
15:00Trastevere Calcio - Montevarchi Calcio 2:2
15:00UC Sinalunghese - Follonica Gavorrano 1:1

ITALIJA: Serie D - Group F

15:00OdgođenoAgnonese - Porto Sant'Elpidio -:-
15:00Aprilia - Recanatese 0:5
15:00ASD Pineto Calcio - Rieti 2:0
15:00Campobasso - Vastese 0:0
15:00Castelnuovo Vomano - Cynthialbalonga 3:3
15:00Fiuggi - Giulianova 0:2
15:00Matese - S. N. Notaresco 1:1
15:00Montegiorgio - US Tolentino 2:1

ITALIJA: Serie D - Group G

14:00Carbonia - Nocerina 1:2
14:30Lanusei Calcio - Gladiator 0:2
15:00Afragolese - SS Nola 1925 0:1
15:00Cassino - Latte Dolce 1:0
15:00Monterosi FC - Insieme Formia 0:0
15:00Savoia - Calcio Giugliano 2:0
15:00Torres - Nuova Florida 0:1

ITALIJA: Serie D - Group H

15:00A.C.D. Nardo - Portici 1906 3:0
15:00Brindisi - Francavilla 1:2
15:00Casarano - Molfetta Calcio 1:1
15:00Citta di Fasano - Taranto 1:2
15:00Gravina - Fidelis Andria 0:2
15:00Picerno - Bitonto 2:1
15:00Puteolana - Lavello 1:1
15:00Real Aversa - Altamura 1:1
15:00Sorrento - Audace Cerignola 2:0

ITALIJA: Serie D - Group I

15:00Castrovillari - Marina di Ragusa 3:1
15:00Dattilo - Rende 2:1
15:00FC Messina - Biancavilla 3:1
15:00Gelbison Cilento - Cittanovese 2:1
15:00Paterno - ACR Messina 1:2
15:00Roccella - S. Agata 2:2
15:00OdgođenoRotonda - AS Acireale -:-
15:00San Luca - Troina 3:1

ITALIJA: Primavera 1

10:30Empoli U19 - Sampdoria U19 2:2
10:30Genoa U19 - Inter U19 1:1
12:30Cagliari U19 - Fiorentina U19 5:1
15:00Lazio U19 - Sassuolo U19 3:3

ITALIJA: Serie A Women

12:30AC Milan Ž - Napoli Ž 4:0
12:30Sassuolo Ž - Juventus Ž 0:3
15:00San Marino Academy Ž - Verona Ž 0:2

ITALIJA: Serie B Women

13:30Orobica Ž - Lazio Ž 0:3
15:00Cesena Ž - Brescia Ž 2:0
15:00Chievo Verona Ž - Tavagnacco Ž 3:1
15:00Cittadella Ž - Pontedera Ž 1:0
15:00Pomigliano Ž - Riozzese Como Ž 2:0
15:00Ravenna Ž - Vicenza Ž 1:1
15:00Roma CF Ž - Perugia Ž 4:0

IZRAEL: Ligat ha'Al - Championship - Playoff

19:30M. Tel Aviv - Ashdod 1:1

IZRAEL: Ligat ha'Al - Ispadanje skupina

18:00Hapoel Hadera - H. Haifa 3:0

IZRAEL: Liga Alef South - Ispadanje skupina

16:00M. Herzliya - Ironi Or Yehuda 3:1

JAPAN: J1 League

07:00Kawasaki - Hiroshima 1:1
08:00C-Osaka - Urawa 1:0
08:00Nagoya - Sagan Tosu 1:2
10:00G-Osaka - Shimizu 0:0

JAPAN: J2 League

06:00Sagamihara - Iwata 1:2

JAPAN: Nadeshiko League Women

06:00Harima Albion Ž - Ehime Ž 0:1
06:00Nittaidai Ž - C-Osaka Ž 1:0
07:00NGU Nagoya Ž - Kunoichi Ž 0:2
07:00Setagaya Sfida FC Ž - Yokohama FC Seagulls Ž 1:2

JORDAN: Premier League

21:30Sahab - Maan 1:1

JUŽNA AFRIKA: Premier League

18:30Orlando - Maritzburg Utd 2:0

JUŽNA AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00Polokwane - Cape Town All Stars 1:1
15:00Sekhukhune - Jomo Cosmos 0:1

JUŽNA AFRIKA: Diski Challenge

09:30Kaizer U23 - Black Leopards U23 3:2
10:00Chippa United U23 - Amazulu U23 0:0
12:00Mamelodi U23 - Swallows U23 4:0

JUŽNA AFRIKA: Kup

15:00Mamelodi - Tshakhuma 0:1pen

JUŽNA KOREJA: K League 1

07:00Suwon - Ulsan Hyundai 3:0
09:30Jeonbuk - Seongnam 1:0

JUŽNA KOREJA: K League 2

06:30Anyang - Asan 2:1
09:00Jeonnam - Gimcheon Sangmu 2:1

JUŽNA KOREJA: K3 League

07:00Hwaseong - Pyeongtaek Citizen 1:0
08:00Gimhae - Paju Citizen 0:1

KAMBODŽA: C-League

13:00Visakha - Electricite Du Cambodge -:-

KAZAHSTAN: Premier League

11:00Taraz - FK Akzhayik 1:0
12:00FC Astana - Kyzylzhar 3:1
15:00Kaisar - Atyrau 1:1

KIRGISTAN: Premier Liga

12:30Dordoi Bishkek - Kaganat 2:2

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

22:30America De Cali - Tolima 2:0
22:30Atl. Nacional - Patriotas 7:1
22:30Bucaramanga - Aguilas 4:1
22:30Chico - Jaguares de Cordoba 0:0
22:30La Equidad - Santa Fe 1:2
22:30Millonarios - Dep. Cali 3:1
22:30Once Caldas - Ind. Medellin 2:0
22:30Pereira - Pasto 4:2

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura - Quadrangular

00:40Huila - Fortaleza 3:0

KOSOVO: Superliga

15:00Feronikeli - FC Ballkani 0:2
15:00Trepca 89 - Drita 0:1

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

01:00Zeledon - Limon 3:2
02:00Sporting San Jose - Guadalupe 0:3
04:00Herediano - Cartagines 1:2
23:00ADR Jicaral - Grecia 1:0
00:00Saprissa - Alajuelense 0:5

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura - Playoff

04:00Puntarenas FC - Municipal San Ramon 2:1
21:30Barrio Mexico - Cofutpa 6:1

LATVIJA: Optibet Virsliga

13:00Metta/LU - RFS 3:3
16:00Ventspils - FK Liepaja 0:1

LIBANON: Premier League - Stupanj pobjednika

15:05Al Akhaa Al Ahli - Nejmeh SC 0:0
15:05Al Ansar - Al Sahel 2:0
15:05Safa - Al Ahed 3:3

LIBERIJA: LFA First Division

16:00NPA Anchors - Nimba 0:2
17:30BEA Mountain - Nimba Kwado 2:0
17:30OdgođenoSmall Town - Mighty Barrolle -:-
17:30Watanga - MC Breweries 1:1
18:00Freeport - LPRC Oiler 2:2
19:30OdgođenoLISCR FC - Nimba FC -:-

LITVA: I Lyga

14:00Suduva 2 - Banga 2 0:2
16:00FK Panevezys 2 - BFA Vilnius 6:3

LUKSEMBURG: National Division

16:00Dudelange - Mondorf 3:0
16:00Niedercorn - Fola 1:1
16:00UNA Strassen - Ettelbruck 1:1
16:00Union Titus Petange - Hesperange 0:1
16:00OdgođenoWiltz - Differdange -:-

MAĐARSKA: OTP Bank Liga

15:15Puskas Academy - MTK Budapest 3:0
17:30Honved - MOL Fehervar 2:3

MAĐARSKA: Merkantil Bank Liga

17:00Bekescsaba - Haladas 1:2
17:00Budaorsi - Kazincbarcika 3:2
17:00Csakvari - Szentlorinc 1:2
17:00Debreceni EAC - Ajka 0:1
17:00Dorogi - Szolnoki 1:1
17:00Kaposvar - Vasas 1:2
17:00Nyiregyhaza - Siofok 1:2
17:00Pecsi - Szeged 1:1
17:00Soroksar - Gyirmot 0:1
20:00Győr - Debrecen 2:4

MAĐARSKA: NB III - East

14:30Debrecen II - Mezokovesd II 5:1
17:00Cegledi - Tiszakecske 2:1
17:00DVTK II - BVSC-Zuglo 1:0
17:00Fuzesgyarmati SK - Tallya 1:1
17:00Gyongyosi - Putnok VSE 2:2
17:00Hatvan - Eger SE 2:1
17:00Jaszberenyi - Senyo Carnifex 1:2
17:00Kisvarda II - Balassagyarmat 0:0
17:00Sajobabony - Tiszafuredi 1:1
17:00Tiszaujvaros - SBTC 1:1

MAĐARSKA: NB III - Centre

11:00Honved II - Ferencvaros II 2:2
17:00Dunaujvaros PASE - Monori 2:2
17:00ESMTK Budapest - Dabas-Gyon 0:1
17:00FC Dabas - Kecskemeti 0:0
17:00Hodmezovasarhely FC - Taksony 2:1
17:00Ivancsa - Paks II 4:1
17:00Rakosmenti KSK - Ujpest II 1:0
17:00Szegedi - Majosi 3:2
17:00Szekszardi - Korosladany MSK 2:0
17:00Vac - Kozarmisleny 1:0

MAĐARSKA: NB III - West

11:00Szabadkikoto - Komaromi VSE 0:2
11:00Tatabanya - Puskas Academy II 1:0
11:00Zalaegerszegi II - Papai Perutz 0:3
16:00SC Sopron - Elore 1:1
17:00Bicskei - MOL Fehervar II 3:2
17:00III. Keruleti TVE - Balatonfuredi 2:1
17:00Lipot - Erdi 3:1
17:00Menfocsanak - Mosonmagyarovari TE 0:1
17:00Nagyatadi - Veszprem 1:5
17:00Nagykanizsa - Gardony Varosi 5:1

MAĐARSKA: NB I Women

15:00Astra Hungary Ž - Ferencvaros Ž 1:5

MAKAO: Elite League

13:00Tak Chun Ka I - Chao Pak Kei 2:7
15:00Policia - Casa de Portugal 0:0

MALAVI: Super League

14:30Blue Eagles - Mighty Wanderers 2:2
14:30OdgođenoBlue Eagles - Ekwendeni Hammers -:-
14:30Chitipa United - Mighty Tigers 2:1
14:30Mzuni - MAFCO 1:2
14:30Ntopwa - Silver 0:3

MALDIVI: Dhivehi Premier League

19:00Valencia - Da Grande 3:1

MALEZIJA: Super League

16:00Melaka United - Selangor 2:3
16:00Petaling Jaya CFC - Penang 1:1

MALEZIJA: Premier League

16:00Negeri Sembilan - Kelantan 2:1
16:00Selangor 2 - Kuching City FC 1:1

MALI: Premiere Division

18:30AS Douanes de Sikasso - LC Bamako -:-
18:30CO Bamako - AS Nianan -:-
18:30Sonni - Onze Createurs -:-
19:00Korofina - Black Stars -:-
19:00Stade Malien - Real Bamako 1:0
21:00Yeelen - USFAS Bamako -:-

MAROKO: Botola Pro

00:00FUS Rabat - Renaissance Zemamra 1:2
00:00Safi - Rapide Oued Zem 2:1
00:00Difaa El Jadidi - Tanger 0:0
00:00Maghreb Fez - Chabab Mohammedia 1:1
00:00Youssoufia Berrechid - FAR Rabat 1:1

MAROKO: Botola 2

00:00Dcheira - Salmi 1:2
00:00Fes - RAC Casablanca 1:0
00:00Marrakech - Chabab Benguerir 1:1
18:00Raja Beni Mellal - Union Touarga 0:1
18:00Stade Marocain - Khemisset 1:2
18:00TAS Casablanca - Khouribga 2:1

MAURITANIJA: Ligue 1

23:15Nouakchott King's - Madine Trarza 0:0
01:15Inter Nouakchott - ASAC Concorde 1:4
18:00Kaedi - SNIM -:-
23:15Armee - Sahel -:-

MEKSIKO: Liga MX - Clausura

00:00Atl. San Luis - Puebla 1:4
02:00Guadalajara - Tijuana 2:0
04:05Club America - Cruz Azul 1:1
19:00U.N.A.M. - Tigres 0:0

MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Playoff

23:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Alacranes 0:0
00:00Gavilanes de Matamoros - Cruz Azul Hidalgo 0:0
02:00Colima FC - Inter Playa Del Carmen 2:2
23:00La Piedad - Irapuato 1:1

NIGERIJA: NNL

17:00DMD - FC Zamfara -:-
17:00Nigeria Airforce FC - Green Beret -:-
17:00Oyah Sports - Gombe -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Clausura

03:00Diriangen - Ferretti 1:1
03:00Ocotal - Real Madriz 1:1
23:00Chinandega - CD Junior 2:1

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura

23:00Managua FC U20 - Juventus Managua U20 5:1
00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 1:1
00:00Ocotal U20 - Real Madriz U20 3:0
20:00Chinandega U20 - CD Junior U20 3:1

NIZOZEMSKA: KNVB Beker

18:00Ajax - Vitesse 2:1

NIZOZEMSKA: KNVB Beker Women

12:15PSV Ž - Ajax Ž 1:0

NJEMAČKA: Bundesliga

15:30Bor. Dortmund - W. Bremen 4:1
18:00OdgođenoMainz - Hertha -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

13:30Bochum - Hannover 4:3
13:30J. Regensburg - Heidenheim 0:3
13:30Osnabruck - F. Dusseldorf 0:3

NJEMAČKA: 3. Liga

13:00Ingolstadt - Meppen 0:0
14:00Mannheim - Lubeck 3:2
15:00Wehen - Unterhaching 1:0

NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad

14:00Oberhausen - Bor. Dortmund II 0:1

NJEMAČKA: Bundesliga - Žene

14:00Eintracht Frankfurt Ž - Sand Ž 4:0
14:00Potsdam Ž - Duisburg Ž 1:0
14:00SGS Essen Ž - Meppen Ž 3:1
14:00W. Bremen Ž - B. Leverkusen Ž 2:1
14:00Wolfsburg Ž - Freiburg Ž 3:2

NJEMAČKA: 2. Bundesliga Women

11:00Bayern 2 Ž - E. Frankfurt 2 Ž 2:0
14:00Andernach Ž - Koln Ž 1:3
14:00OdgođenoB. Monchengladbach Ž - Berghofen Ž -:-
14:00Gutersloh Ž - Borussia Bocholt Ž 3:1
14:00OdgođenoIngolstadt Ž - FFC Niederkirchen Ž -:-
14:00Jena Ž - RB Leipzig Ž 3:1

OBALA BJELOKOSTI: Ligue 1

17:30Stella Adjame - SOL -:-
17:30Tanda - ASEC Mimosas 0:1
20:00Racing d'Abidjan - Bouake 1:1
20:00Sporting Gagnoa - Academie de FAD 1:3

PANAMA: LPF - Apertura

01:00Alianza - Herrera 2:3

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

23:45Nacional Asuncion - Sp. Luqueño 1:0
02:00River Plate - Sol De America 0:2
23:45Cerro Porteno - Libertad 0:3

PARAGVAJ: Division Intermedia

16:00Deportivo Santani - 2 de Mayo 0:0
16:00San Lorenzo - Resistencia 1:1
21:00Fulgencio Yegros - Ameliano 2:1
21:00Sportivo Iteno - Atyra 0:1

PERU: Liga 1 - Apertura

22:00OtkazanoCarlos Stein - Cesar Vallejo -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

12:30Stal Mielec - Zaglebie 0:2
15:00Plock - Jagiellonia 2:2
17:30Legia - Cracovia 0:0

POLJSKA: Division 1

12:40Odra Opole - Korona 1:0
12:40Sosnowiec - Belchatow 1:1

POLJSKA: Division 2

13:00OdgođenoBlekitni Stargard - Katowice -:-
13:00Slask 2 - S. Rzeszow 3:4
17:00Ol. Grudziadz - Pogon Siedlce 1:2
17:50KKS Kalisz - Chojniczanka 0:2

POLJSKA: III Liga - Group I - Championship - Playoff

17:00Legionowo - Polonia W. 3:3

POLJSKA: III Liga - Group IV

12:00Korona 2 - Avia Swidnik 0:3
15:00Chelmianka Chelm - S. Wola 0:1
16:00Sandomierz - Wisla Pulawy 1:4
16:30Wiazownica - LKS Lagow 0:2
17:00Lewart Lubartow - Orleta Radzyn 3:0
17:00Wisloka Debica - Cracovia 2 3:1

POLJSKA: Ekstraliga Women

12:15Bydgoszcz Ž - UJ Krakow Ž 1:5
14:00Leczna Ž - Gdansk Ž 7:0

PORTUGAL: Primeira Liga

16:00Famalicao - Portimonense 0:1
18:30Nacional - Porto 0:1

PORTUGAL: Liga Portugal 2

12:15Casa Pia - Academica 0:3
15:00Penafiel - CD Cova da Piedade 2:2
16:00Porto B - Estoril 2:2
18:00Oliveirense - Mafra 0:0
21:30Chaves - Academico Viseu 2:1

PORTUGAL: Liga BPI Women - Championship - Playoff

12:00Sporting Ž - Maritimo Ž 2:0
15:00Famalicao Ž - Condeixa Ž 2:1
17:00Albergaria/Durit Ž - Torreense Ž 2:1
19:00Braga Ž - Benfica Ž 1:2

PORTUGAL: Liga BPI Women - Ispadanje skupina

17:00A-dos-Francos Ž - Damaiense Ž 0:2
17:00Amora Ž - Estoril Ž 0:1
17:00Cadima Ž - Valadares Gaia Ž 2:1
17:00CF Benfica Ž - Ouriense Ž 0:1
17:00Gil Vicente Ž - Boavista Ž 0:1
17:00Ovarense Ž - Fiaes SC Ž 6:0

RUMUNJSKA: Liga 1 - Championship - Playoff

17:30CFR Cluj - Academica Clinceni 3:0
20:00FCSB - Botosani 2:1

RUMUNJSKA: Liga 1 - Ispadanje skupina

12:30FC Arges - Poli Iasi 0:0

RUMUNJSKA: Liga 2 - Ispadanje skupina

10:00Ripensia Timisoara - U. Cluj 2:1

RUMUNJSKA: Superliga Women - Championship - Playoff

10:00Heniu Prundu Bargaului Ž - Piros Security Ž 3:1
10:00Universitatea Galati Ž - Ol. Cluj Ž 0:0
10:00Vasas Odorhei Ž - Fortuna Becicherecu Mic Ž 0:0

RUMUNJSKA: Superliga Women - Ispadanje skupina

10:00Banat Ž - Carmen Bucuresti Ž 2:0
10:00Fairplay Bucuresti Ž - Universitatea Alexandria Ž 6:4
10:00SN Constanta Ž - Baia Mare Ž 1:0

RUSIJA: Premier League

11:00Ural - Rubin Kazan 0:1
13:00Arsenal Tula - Tambov 4:0
15:30Sochi - CSKA Moscow 2:1
18:00Sp. Moscow - Ufa 0:3

RUSIJA: PFL - Group 2

17:00Lokomotiv-Kazanka - Tver 1:2

RUSIJA: PFL - Group 3

12:00FK Strogino Moscow - Khimki 2 2:1
13:00Krasnyy - Khimik-Arsenal 0:0
13:00Znamya Noginsk - Vidnoe 3:1
14:00F. Voronezh 2 - Saratov 1:1
14:00Kaluga - Kursk 2:0
14:00Salyut-Belgorod - Sakhalin 2:1
15:00M. Lipetsk - Kvant 5:0
16:00Saturn Ramenskoye - Ryazan 0:0

RUSIJA: Supreme Division Women

10:00Zvezda Ž - Lok. Moscow Ž 0:0
13:00CSKA Moscow Ž - FK Yenisey Ž 3:0
14:00Krasnodar Ž - Chertanovo M. Ž 1:1

SAD: MLS

00:00Los Angeles FC - Austin FC 2:0
02:00DC United - New York City 2:1
02:00FC Dallas - Colorado Rapids 0:0
02:00New York Red Bulls - Sporting Kansas City 1:2
02:30Chicago Fire - New England Revolution 2:2
02:30Nashville SC - Cincinnati 2:2
21:00Inter Miami - Los Angeles Galaxy 2:3
23:30Columbus Crew - Philadelphia Union 0:0

SAD: USL League One

23:00New England II - Richmond Kickers 0:3
01:00Tormenta - Fort Lauderdale 0:1

SALVADOR: Primera Division - Clausura - 2nd Phase

02:00Chalatenango - Sonsonate 2:1
03:15Alianza FC - Jocoro 4:0
03:15Metapan - Aguila 1:1
22:30Luis Angel Firpo - 11 Deportivo 1:0
23:00Municipal Limeno - Santa Tecla 2:1
23:30FAS - Atletico Marte 4:3

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Faetano - San Giovanni 1:1
15:00La Fiorita - Tre Fiori 1:0
15:00Libertas - Virtus 1:0

SINGAPUR: Premier League

14:30Lion City - Balestier Khalsa 4:1

SJEV. MAKEDONIJA: 1. MFL

13:00Akademija Pandev - Vardar 3:0
13:00Belasica - Shkendija 0:3
13:00Borec - Shkupi 0:1
13:00Rabotnicki - Makedonija GP 2:2
13:00Struga Trim & Lum - Pelister 3:0

SLOVAČKA: Fortuna liga - Championship - Playoff

16:00Z. Moravce-Vrable - Zilina 1:0

SLOVAČKA: 2. liga

10:30Samorin - Petrzalka 3:1

SLOVENIJA: 1. SZNL Women

11:00Cerklje Ž - Olimpija Ž 0:6
15:00Primorje Ž - Pomurje Ž 0:18
17:00Radomlje Ž - Krim Ž 1:2

SRBIJA: Super Liga

13:00Metalac - Indjija 0:0
13:00Novi Pazar - Cukaricki 1:3
13:00Zlatibor Cajetina - Rad 1:2
19:00Proleter - Mladost 0:1
19:00Radnički Niš - Javor 0:0
19:00Spartak Subotica - Napredak 0:2
19:00TSC Backa Topola - FK Vozdovac 4:1

SRBIJA: Prva Liga

16:00Din. Vranje - Zarkovo 2:0
16:00Dubocica - Zeleznicar Pancevo 2:1
16:00Graficar Beograd - Trayal Krusevac 4:1
16:00Sremska Mitrovica - Buducnost Dobanovci 2:1

SRBIJA: Srpska Liga - Belgrade

16:00Batajnica - BASK 0:1
16:00Crvena Zvezda MML - Radnicki Obrenovac 1:0
16:00Jedinstvo Surcin - Brodarac 2:1
16:00Lestane - BSK Borca 5:2
16:00Sremcica - OFK Beograd 3:2

SRBIJA: Srpska Liga - Vojvodina

16:30Borac Sakule - Stari Banovci 3:1
16:30Tisa Adorjan - Backa 1901 0:1

SRBIJA: Srpska Liga - East

11:00Radnicki S. - Toplicanin 2:1
11:00SFS Borac - Buducnost Popovac 2:2
16:30Kablovi - Radan Lebane 1:7
16:30Medosevac - Vlasina 1:3

SRBIJA: Srpska Liga - West

16:00Buducnost Arilje - Buducnost Krusik 3:2
16:00Josanica - Mladi Radnik 2:1
16:00Zeleznicar Lajkovac - Takovo 0:0

SVIJET: Klupske Prijateljske

12:00Bodo/Glimt (Nor) - Tromsø (Nor) 1:1
12:00Klubi 04 (Fin) - Honka Akatemia (Fin) -:-
13:00JIPPO (Fin) - LehPa (Fin) 10:0
13:00Rovaniemi (Fin) - Oulu (Fin) 1:2
13:00Sarpsborg 08 (Nor) - Stabaek (Nor) 2:2
14:00Strömsgodset (Nor) - Lilleström (Nor) 2:3
15:00Fredrikstad (Nor) - Ull/Kisa (Nor) 4:1
16:00Ham-Kam (Nor) - Strømmen (Nor) 2:0

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

13:00Asane Ž (Nor) - Sandviken Ž (Nor) 1:3

ŠKOTSKA: Scottish Cup

13:15Stranraer - Hibernian 0:4
16:00Rangers - Celtic 2:0

ŠKOTSKA: SWPL 1 Women

13:00Rangers Ž - Hibernian Ž 1:0
14:00Hearts Ž - Forfar Farmington Ž 1:1
15:00Spartans Ž - Celtic Ž 1:5
17:10Glasgow City Ž - Motherwell Ž 8:0

ŠPANJOLSKA: LaLiga

14:00Osasuna - Elche 2:0
14:00Real Sociedad - Sevilla 1:2
16:15Alaves - Huesca 1:0
16:15Atl. Madrid - Eibar 5:0
18:30Betis - Valencia 2:2
18:30Cadiz - Celta Vigo 0:0
21:00Getafe - Real Madrid 0:0
21:00Levante - Villarreal 1:5

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

14:00Albacete - Mirandes 1:0
14:00Logrones - Rayo Vallecano 0:0
18:15Cartagena - Tenerife 0:0

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 1 - Drugi stupanj

17:00Compostela - Langreo 1:1
19:00Dep. La Coruna - Numancia 2:1

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 1 - Ispadanje skupina

12:00Guijuelo - S. Gijon B 1:0
17:00Pontevedra - Lealtad 0:0
17:00Salamanca - Covadonga 1:0

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 1 - Promotion Group

12:00Celta Vigo B - Burgos CF 1:1
18:00Zamora - Leonesa 3:2

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 2 - Drugi stupanj

18:00OdgođenoR. Santander - Osasuna B -:-
18:00R. Union - Ebro 3:0

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 2 - Ispadanje skupina

18:00Barakaldo - Haro Deportivo 2:2
18:00OdgođenoPortugalete - Ejea -:-
19:30Alaves B - Mutilvera 0:0

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 2 - Promotion Group

19:00R. Sociedad B - Tudelano 3:2

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 3 - Drugi stupanj

12:00Lleida - Levante B 0:0
19:30Cornella - Hercules 1:2

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 3 - Ispadanje skupina

12:00OdgođenoEspanyol B - Pena Deportiva -:-
12:00Prat - Valencia B 1:0
17:00Olot - Orihuela 1:3

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 3 - Promotion Group

12:00Gimnastic - Ibiza 0:1
19:00Andorra - Alcoyano 0:0
19:00Barcelona B - Villarreal B 3:2

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 4 - Drugi stupanj

12:00Cadiz B - Cordoba 2:0
13:00Tamaraceite - Murcia 1:0
17:00Linense - Sevilla B 3:1

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 4 - Ispadanje skupina

18:00Huelva - Granada B 0:1
20:00Marbella - Lorca Deportiva 2:1

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 4 - Promotion Group

12:00Algeciras - UCAM Murcia 1:1
18:00San Fernando - Betis B 2:1
18:00Sanluqueno - Linares 0:2

ŠPANJOLSKA: Segunda Division B - Group 5 - Drugi stupanj

12:00Baleares - Merida AD 2:1
17:00Navalcarnero - Don Benito 0:0

ŠPANJOLSKA: Segunda Division B - Group 5 - Ispadanje skupina

12:00OdgođenoAtl. Madrid B - Melilla -:-
12:00Getafe B - Socuellamos 0:0
12:00Las Rozas - Villarrubia 1:1
12:00Poblense - Villarrobledo 4:0

ŠPANJOLSKA: Segunda Division B - Group 5 - Promotion Group

12:00San Sebastian Reyes - Badajoz 0:4
18:00Internacional de Madrid - Extremadura UD 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 1 - Drugi stupanj

12:30Silva SD - CD Choco 1:4
16:15Dep. Fabril - Rapido de Bouzas 1:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 1 - Ispadanje skupina

17:00Agrupacion Estudiantil - Ourense CF 1:2
17:00Arzua - UD Ourense 2:0
17:00Fisterra - Pontellas 2:0
17:00Paiosaco - Atios 3:2
17:30Pontes - Barco 2:3
17:30Viveiro - Ribadumia 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 1 - Promotion Group

17:00Bergantinos - Arenteiro 3:2
17:00Somozas - Arosa SC 0:1
18:00Polvorin - Alondras 2:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 2 - Drugi stupanj

12:00Lenense - Real Titanico 3:1
17:30Caudal Deportivo - Tuilla 1:2
17:30Gijon Industrial - Basico Urraca 0:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 2 - Ispadanje skupina

12:00Aviles Stadium - Valdesoto 2:0
12:00SD Navarro CF - CD Colunga 0:0
17:00Mosconia - Condal 2:1
17:00Praviano - Club Siero 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 2 - Promotion Group

12:00OdgođenoReal Aviles - Llanes -:-
12:00Union Club Ceares - L'Entregu 1:0
17:30Llanera - EI San Martin 3:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 3 - Drugi stupanj

17:30Textil Escudo - Vimenor 0:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 3 - Ispadanje skupina

11:30Revilla - Guarnizo 0:2
17:00CD Barquereno - Castro 2:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 3 - Promotion Group

11:45Siete Villas - Escobedo 3:1
17:30Cayon - Torrelavega 2:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 4 - Drugi stupanj

11:30Basconia - Santuxu 0:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 4 - Ispadanje skupina

12:00Ariznabarra - Tolosa FC 1:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 5 - Drugi stupanj

11:45Grama - Castelldefels 1:0
12:00Vilassar de Mar - San Cristobal CP 3:3
18:00Sant Andreu - CE Manresa 0:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 5 - Ispadanje skupina

12:00Horta - Pobla Mafumet 1:1
16:30Peralada - Igualada 2:0
17:00Banyoles - Montanesa 3:0
18:00UE Figueres - Santfeliuenc 0:0
19:00UE Sants - Valls 0:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 5 - Promotion Group

12:00Cerdanyola - Vilafranca 1:1
12:00Girona B - CE Europa 0:1
12:30Granollers - Terrassa 0:3

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 6 - Drugi stupanj

11:30Recambios Colon - Beniganim 2:1
12:00Silla CF - Jove 1:0
18:00Villarreal C - Olimpic Xativa 0:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 6 - Ispadanje skupina

12:00Torrent - Hercules B 2:0
17:00Benicarlo - Villajoyosa 0:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 6 - Promotion Group

18:00Alzira - Eldense 2:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 7 - Drugi stupanj

11:30AD Torrejon - Trival Valderas 1:0
12:00Pozuelo de Alarcon - Parla 1:1
17:00Flat Earth - Carabanchel 2:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 7 - Ispadanje skupina

11:30Complutense - Real Aranjuez 2:1
11:30RSD Alcala - El Alamo 2:0
11:30San Fernando - Atletico Pinto 0:1
12:00Santa Ana - Mostoles 0:2
16:00OdgođenoParacuellos Antamira - Villaverde San Andres -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 7 - Promotion Group

12:00Rayo Vallecano B - CD Mostoles 1:0
12:00Union Adarve - Leganes B 3:2
19:15Moratalaz - Alcorcon B 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 8 - Drugi stupanj

17:00Bembibre - Mirandes B 1:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 8 - Ispadanje skupina

16:30Santa Marta Tormes - Colegios Diocesanos 1:0
17:00Becerril - Bupolsa 0:0
17:30La Baneza - Real Burgos CF 4:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 8 - Promotion Group

17:00Cristo Atletico - G. Segoviana 0:3

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 9 - Drugi stupanj

12:00Huetor Vega - Malaga B 2:1
18:30Huetor Tajar - Alhaurin 0:2
19:00CD Torreperogil - Juventud Torremolinos 2:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 9 - Ispadanje skupina

12:00CP Almeria - Motril 0:0
12:00Maracena - CD Alhaurino 1:1
18:00OdgođenoLoja - Estepona -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 9 - Promotion Group

18:00OdgođenoAlmeria B - El Palo -:-
18:30Mancha - Velez 1:1
18:30Torredonjimeno - Antequera 2:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 10 - Drugi stupanj

12:00Antoniano - CD Utrera 2:3
12:00Rota - Pozoblanco 1:4
18:00Los Barrios - Cordoba B 1:3

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 10 - Ispadanje skupina

12:00Arcos CF - Sevilla C 0:0
12:00Cabecense - CD Gerena 2:2
17:30Lebrijana - La Palma 0:2
18:30Conil - Castilleja CF 2:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 10 - Promotion Group

12:00Ceuta - Ciudad de Lucena 2:3
18:30Xerez CD - Puente Genil 3:1
18:30OdgođenoXerez D.F.C. - San Roque -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 11 - Ispadanje skupina

12:00Felanitx - Santa Catalina Atletico 3:0
12:00Ferriolense - Alcudia 0:0
17:00Cardassar - Binissalem 0:0
17:00Soller - Esporles 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 11 - Promotion Group

12:00Constancia - Platges de Calvia 2:1
12:00Ibiza Islas Pitiusas - Formentera 1:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 12

13:00Arucas - La Cuadra 1:2
13:00Lanzarote - Las Palmas C 1:0
13:00Mensajero - Union Guimar 1:0
13:00San Fernando - Panaderia 1:1
13:00UD Guia - Gran Tarajal 0:0
13:00Union Viera - Villa Santa Brigida 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 13 - Drugi stupanj

11:30La Union - Bullense 4:1
16:30Cartagena FC - UD Los Garres 3:1
17:00Mazarron CF - UCAM Murcia B 2:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 13 - Ispadanje skupina

12:30CAP Ciudad de Murcia - EG El Palmar CF 1:0
17:00Deportiva Minera - EDMF Churra 2:0
17:00Muleno - Olimpico de Totana 0:1
17:30Huercal-Overa - Minerva 3:3
18:00Lorca FC - Plus Ultra 0:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 13 - Promotion Group

12:15Racing Murcia - Pulpileno 1:1
17:00Mar Menor - Aguilas FC 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 14 - Drugi stupanj

12:00Azuaga - Extremadura UD B 1:1
12:00Miajadas - Aceuchal 2:0
18:00Arroyo - UP Plasencia 1:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 14 - Ispadanje skupina

12:00Fuente de Cantos - Chinato 3:2
12:00Olivenza - CD Calamonte 1:1
18:00Llerenense - Campanario 2:3
18:00RCP Valverdeno - Lobon 0:1
18:00Trujillo - Valdivia 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 14 - Promotion Group

12:00Montijo - Diocesano 2:2
18:00CD Coria - Cacereno 0:0
18:00Moralo - Jerez CF 2:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 15 - Drugi stupanj

16:30Murchante - Burlades 3:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 15 - Ispadanje skupina

17:00Pena Azagresa - Subiza 0:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 15 - Promotion Group

17:00Cirbonero - AD San Juan 0:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 16 - Drugi stupanj

17:00CDFC Calzada - Casalarreina 1:2
17:00Oyonesa - Yague 0:3
17:30Arnedo - Calahorra B 0:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 16 - Ispadanje skupina

12:00Berceo - Pradejon 0:2
12:00Vianes - Tedeon 2:2
12:00Villegas - Calasancio 0:3
18:30Agoncillo - River Ebro 0:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 16 - Promotion Group

12:00Varea - Logrones Promesas 2:2
17:00Alfaro - Racing Rioja 3:4
17:00Anguiano - Naxara 2:3

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 17 - Drugi stupanj

11:30Zaragoza B - Borja 1:0
17:00CF Illueca - Barbastro 0:3

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 17 - Ispadanje skupina

12:00Sabinanigo - Tamarite 2:4
17:00Epila - Atletico Monzon 2:1
17:30Sarinena - Carinena 3:0
17:30Villanueva CF - Valdefierro 2:2
18:00Robres - San Juan Zaragoza 3:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 17 - Promotion Group

12:00Belchite 97 - Utebo FC 1:2
12:00Huesca B - Brea 0:0
17:00Teruel - Cuarte 2:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 18 - Drugi stupanj

12:00La Roda - Tarancon 1:0
17:00Huracan de Balazote - Villacanas 2:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 18 - Ispadanje skupina

11:30Almansa - Illescas 2:0
12:00Manzanares - Azuqueca 1:2
17:00Atl. Ibanes - Conquense 1:1
18:30La Solana - Pedroneras 1:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 18 - Promotion Group

18:00Albacete B - Marchamalo 1:2
18:00Puertollano C.F. - Torrijos 4:1
18:00Quintanar - Toledo 0:0

ŠPANJOLSKA: Primera Division Women

11:30Sevilla Ž - Atletico Madrid Ž 3:2
12:00Real Madrid Ž - Betis Ž 1:1

ŠVEDSKA: Allsvenskan

15:00Degerfors - Kalmar 0:1
15:00Hacken - Malmo FF 1:2
15:00Östersunds - Örebro 5:0
17:30Djurgarden - Norrkoping 1:0
17:30Sirius - Halmstad 1:0

ŠVEDSKA: Superettan

13:00Östers - Landskrona 1:1
15:00Värnamo - Sundsvall 2:1

ŠVEDSKA: Division 1 - Norra

16:00Assyriska FF - Karlstad 1:3
16:00Sylvia - Sollentuna 1:0
16:15Pitea - Hammarby TFF 2:2

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

14:00Hammarby Ž - Hacken Ž 0:1
14:00Vittsjo Ž - Pitea Ž 2:1
15:00Eskilstuna United Ž - Kristianstads Ž 1:1
17:00Linköpings Ž - Rosengard Ž 0:1

ŠVEDSKA: Elitettan Women

12:00Moron Ž - Alingsas FC Ž 4:1
15:00Mallbackens Ž - IF Brommapojkarna Ž 0:1

ŠVICARSKA: Super League

16:00Basel - Servette 5:0
16:00Lausanne - Vaduz 2:1
16:00Young Boys - Lugano 3:0

ŠVICARSKA: Promotion League

14:30OdgođenoMunsingen - Bavois -:-
16:00OdgođenoEtoile-Carouge - Basel II -:-
16:00OdgođenoNyonnais - Breitenrain -:-
16:00OdgođenoZurich II - Bellinzona -:-

ŠVICARSKA: Nationalliga A Women

14:00Basel Ž - Grasshoppers Ž 0:0

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

13:30Eskhata - Ravshan 1:1

TAJVAN: Premier League

10:00CPC - NTUS 1:1
10:00Hang Yuen - Taichung 1:0
10:00Taipei Tatung - Taipower 0:1
10:00Taiwan Steel - Red Lions 3:1

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

13:00Polisi Tanzania - Tanzania Prisons 1:2
15:00Dodoma Jiji - Namungo 0:1
15:00Mwadui - Simba 0:1

TOGO: Championnat National

16:00OdgođenoASC Kara - Semassi -:-
16:00OdgođenoDynamic Togol. - AS Togo-Port -:-
16:00OdgođenoEntente II - OTR -:-
16:00OdgođenoGomido - Anges de Notse -:-
16:00OdgođenoIfodje - Kara -:-
16:00OdgođenoKoroki Metete - Unisport -:-
16:00OdgođenoMaranatha - Gbohloe-Su -:-
17:00Anges de Notse - OTR -:-
17:00Dynamic Togol. - Maranatha -:-
17:00Entente II - Gbohloe-Su 0:2
17:00Gomido - AS Togo-Port -:-
17:00Ifodje - Unisport -:-
17:00Sara Sport - Koroki Metete -:-
17:00Semassi - Kara -:-

TUNIS: Ligue Professionnelle 1

14:30Esperance Tunis - Kairouanaise 3:1
14:30Sfaxien - Etoile Sahel 1:2

TUNIS: Ligue 2 - Promotion Group

14:30Gabes - Hamam-Sousse 0:1
14:30Zarzis - SS Sfaxien 2:0

TURSKA: Super Lig

15:00Gaziantep - Kasimpasa 2:2
18:00Basaksehir - Fenerbahce 1:2

TURSKA: 1. Lig

12:30Eskisehirspor - Balikesirspor 0:3
15:00Akhisarspor - Altinordu 1:1
18:00Istanbulspor - Menemenspor 4:0

UGANDA: Premier League

15:00Kampala City - Villa 1:0

UKRAJINA: Premier League

13:00Inhulets - Rukh Lviv 0:0
16:00Mariupol - Olimpik Donetsk 1:1
18:30Kolos Kovalivka - Dnipro-1 1:1

UKRAJINA: Druha Liga

14:00Balkany - Nova Kakhovka 1:0
14:00Kryvbas - Tavriya 5:0
15:30Chernihiv - Obolon 2 1:1

VENEZUELA: Primera Division - Prvi stupanj

00:30Lara - Yaracuyanos 1:2
23:00Gran Valencia - Carabobo 1:0

VIJETNAM: V.League 1

12:00Binh Duong - Da Nang 1:0
12:00Gia Lai - Hanoi FC 1:0
13:00Nam Dinh - Ho Chi Minh 3:2

VIJETNAM: V.League 2

11:00Hue - Khanh Hoa 1:1
12:00Long An - Ba Ria Vung Tau 0:1

ZAMBIJA: Super League

13:00Buildcon - Kabwe 2:0
15:00Forest Rangers - Power Dynamos 2:0
15:00Lumwana Radiants - Nkana 1:0
15:00Nkwazi - Red Arrows 2:0

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.