REFRESH

Nogomet » Juče » Sve utakmice

ALŽIR: Ligue 1

16:00JS Kabylie - Oran 1:0
17:00Chlef - USM Alger 0:0

ARGENTINA: Superliga

23:10Independiente - River Plate 1:2

ARGENTINA: Torneos De Verano

02:00Boca Juniors - Athletico-PR 3:1

BAHREIN: Premier League

14:40East Riffa - Manama Club 2:1
16:00Al-Najma - Busaiteen 2:1
17:15Al-Rifaa - Al-Hidd 1:2

BELGIJA: Pro League U21

19:30Genk U21 - St. Truiden U21 3:1
20:00Leuven U21 - Gent U21 0:2
20:00Mechelen U21 - St. Liege U21 2:2

BRAZIL: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

23:00Cabofriense - Fluminense 0:1

BRAZIL: Campeonato Paraense

00:00Paysandu - Itupiranga 3:1

BURUNDI: Primus League

12:30Bujumbura C. - Dynamik 1:1
15:00Les Lierres - Flambeau du Centre 1:2

CIPAR: First Division

18:00OdgođenoPaphos - Ol. Nicosia -:-

ČILE: Primera B - Promocija - Playoff

00:00Copiapo - Deportes Temuco 2:3

DR KONGO: Ligue 1

15:30OdgođenoLubumbashi Sport - Sanga Balende -:-

EGIPAT: Premier League

13:30Aswan SC - Wadi Degla 1:3
16:00El Gaish - Al Ittihad 0:3
18:00OdgođenoAl Ittihad - Zamalek -:-
18:00OdgođenoArab Contractors - El Gaish -:-
18:00OdgođenoEnppi - Pyramids -:-
18:00OdgođenoHaras El Hodood - El Masry -:-
18:00OdgođenoMasr - El Entag El Harby -:-
18:00OdgođenoMisr Elmaqasah - Aswan SC -:-
18:00OdgođenoTanta - Wadi Degla -:-
18:30OdgođenoZamalek - El Masry -:-

ENGLESKA: Championship

21:00WBA - Stoke 0:1

ENGLESKA: Professional Development League

14:00Bristol City U23 - QPR U23 2:2
14:00Coventry U23 - Cardiff U23 1:1
20:00Bolton U23 - Sheffield Wed U23 1:2
20:00Sheffield Utd U23 - Crewe U23 2:3

ENGLESKA: Premier League Cup

14:00Burnley U23 - Middlesbrough U23 1:2
20:00OdgođenoStoke U23 - Southampton U23 -:-
20:00Sunderland U23 - Huddersfield U23 2:1
20:00Watford U23 - Plymouth U23 1:3
20:00OdgođenoWolves U23 - Derby U23 -:-

ENGLESKA: FA Youth Cup

20:00Blackburn U18 - Charlton U18 1:0
20:45Oxford Utd U18 - Preston U18 0:2

FRANCUSKA: Coupe de France

20:55Saint-Pryve - Monaco 1:3

GANA: Premier League

16:00Bechem United - Eleven Wonders 1:0

GRČKA: Super League 2

15:30Giannina - Levadiakos 0:1

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 1st Phase

23:00Motagua - Real Sociedad 2:0

INDIJA: I-League

09:30Punjab - Gokulam 3:1

IRAN: Division 1

11:30Baderan Tehran - Rayka Babol 1:1
11:30Gol Reyhan Alborz - Sorkhpooshan Pakdasht 0:0
11:30Navad Urmia - Aluminium Arak 1:1

ITALIJA: Serie A

20:45Atalanta - SPAL 1:2

ITALIJA: Serie B

21:00Cosenza - Crotone 0:1

ITALIJA: Serie C - Group B

20:45Piacenza - Triestina 1:2

ITALIJA: Primavera 1

14:30Lazio U19 - Genoa U19 1:4

ITALIJA: Serie A Women

12:30AC Milan Ž - AS Roma Ž 3:2

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00H. Kfar Saba - Bnei Yehuda 0:1
19:00H. Beer Sheva - H. Haifa 1:0
19:15B. Jerusalem - Netanya 3:1

IZRAEL: Leumit League

18:00Hapoel Afula - Ashkelon 2:2
18:00Hap. Ramat Gan - MS Kafr Qasim 0:1
18:00Sakhnin - H. Akko 0:0

IZRAEL: Liga Alef South

18:00Hak. Ramat Gan - Agudat Sport Ashdod 0:0

JAMAJKA: Premier League

23:00Humble Lions - Arnett Gardens 3:1

JUŽNA AMERIKA: Olimpijske igre - Kvalifikacije

00:00Urugvaj U23 - Paragvaj U23 1:0
02:30Brazil U23 - Peru U23 1:0

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

23:00Alajuelense - Herediano 0:0
01:00San Carlos - Zeledon 3:2

KUVAJT: Premier League

14:30Kazma SC - Al Kuwait 0:2

MALDIVI: Dhivehi Premier League

12:00Club Eagles - Foakaidhoo 7:0
17:00TC Sports Club - Da Grande 3:1

MALTA: Premier League

19:00Valletta - Sliema 2:1

MAROKO: Botola Pro

19:00Safi - Wydad 1:2

MEKSIKO: Liga MX - Clausura

23:00Queretaro - Tijuana 3:0
01:45Santos Laguna - Leon 3:2

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

00:00Canoneros Marina - Atl. San Luis 2 2:1

MEKSIKO: Liga MX Women - Clausura

22:45Club America Ž - Santos Laguna Ž 3:2
23:00Monarcas Morelia Ž - Necaxa Ž 1:2

NIGERIJA: NPFL

16:00Jigawa Golden Stars - Rivers United 1:1
16:00Nasarawa - Warri Wolves 1:2

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

20:00Jong Ajax - Dordrecht 2:0
20:00Jong Utrecht - Roda 2:1

NIZOZEMSKA: Reserve League - Stupanj gubitnika

18:30Jong De Graafschap - Jong FC Emmen 4:1
18:30Jong Excelsior - Jong FC Twente 2:1

NIZOZEMSKA: Reserve League - Stupanj pobjednika

14:00Jong Willem II - Jong Zwolle 0:1
14:30Jong Waalwijk - Jong G.A. Eagles 4:1
18:30Jong Groningen - Jong Venlo 2:2

NIZOZEMSKA: KNVB Beker Women

19:00Oranje Nassau Ž - ACV Assen Ž 1:0

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

00:15Olimpia Asuncion - Diaz 2:1

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

19:45Felgueiras - Canelas 2010 2:0

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

16:10Al-Faysaly - Al-Hilal 2:2

SOMALIJA: Nation Link Telecom Championship

13:30Mogadishu City - Midnimo 4:0

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

01:00Salvador - Island 0:1

SVIJET: Klupske Prijateljske

00:00Curico Unido (Chi) - Cerro CA (Uru) 0:0
00:00Millonarios (Col) - America De Cali (Col) 1:2
06:30Tokyo (Jpn) - Vegalta Sendai (Jpn) 1:1
11:00Istra 1961 (Cro) - Zarkovo (Srb) 1:0
11:00Sandhausen (Ger) - Sevilla (Esp) 3:1
12:00Krasnodar 2 (Rus) - FC Hermannstadt (Rou) 1:4
13:00OtkazanoFerencvaros (Hun) - Wehen (Ger) -:-
14:00Kuala Lumpur (Mys) - Hougang (Sgp) 2:2
14:00Lechia (Pol) - G. Furth (Ger) 3:0
14:30Academica Clinceni (Rou) - Kolos Kovalivka (Ukr) 0:3
14:30Gorica (Cro) - Vysehrad (Cze) 1:1
15:00Botosani (Rou) - Akhmat Grozny (Rus) 3:1
15:00Din. Moscow (Rus) - Zaglebie (Pol) 5:1
15:00Dyn. Kiev (Ukr) - Neftci Baku (Aze) 2:1
15:00Mariupol (Ukr) - Kyzylzhar (Kaz) 1:1
15:00Sandhausen (Ger) - Sanluqueno (Esp) 2:1
15:00Vardar (Mkd) - Hajduk Split (Cro) 1:3
15:30Din. Bucharest (Rou) - Osijek (Cro) 1:1
16:30FCSB (Rou) - Lok. Moscow (Rus) 3:3
17:30OtkazanoFerencvaros (Hun) - CFR Cluj (Rou) -:-
18:00Bor. Dortmund II (Ger) - RSV Meinerzhagen (Ger) 2:1
19:30Brinkumer (Ger) - Uphusen (Ger) 3:3
00:00Vitoria ES (Bra) - Botafogo RJ (Bra) 0:2

SVIJET: Arab Club Champions Cup

15:30Al Shorta - Al Shabab 0:1

SVIJET: Bangabandhu Gold Cup

12:00Sejšeli - Mauricijus 2:2

SVIJET: Internacionalne Prijateljske - Žene

23:30Kanada Ž - Haiti Ž 1:1

TURSKA: Super Lig

18:00Rizespor - Genclerbirligi 2:0

TURSKA: 1. Lig

17:00Balikesirspor - Adana Demirspor 1:6

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.