Nogomet » Danas » Tečajevi
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Oklade koje nudi bet365 - Kladi se sada!
EUROPA: Europa League - Playoff
21:00AS Roma - AC Milan -:- [ 2.90 | 3.50 | 2.38 ]21:00Atalanta - Liverpool -:- [ 4.50 | 4.75 | 1.60 ]
21:00Marseille - Benfica -:- [ 2.38 | 3.50 | 2.90 ]
21:00West Ham - Bayer Leverkusen -:- [ 3.60 | 4.00 | 1.85 ]
EUROPA: Europa Conference League - Playoff
18:45Fiorentina - Viktoria Plzen -:- [ 1.36 | 4.75 | 9.00 ]18:45Lille - Aston Villa -:- [ 2.45 | 3.50 | 2.75 ]
21:00Fenerbahce - Olympiakos -:- [ 1.55 | 4.33 | 5.00 ]
21:00PAOK - Club Brugge -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.50 ]
SLOVENIJA: Prva Liga
16:00Domžale - Koper -:-ALŽIR: U21 League
15:00Setif U21 - Saoura U21 -:-17:00Belouizdad U21 - Biskra U21 -:-
17:00Khenchela U21 - Constantine U21 -:-
17:00Magra U21 - MC Alger U21 -:-
17:00Paradou U21 - El Bayadh U21 -:-
17:00US Souf U21 - Chlef U21 -:-
18:00Kabylie U21 - Oran U21 -:-
18:00USM Alger U21 - Ben Aknoun U21 -:-
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
00:30Rosario - Dep. Riestra 1:1 [ 1.73 | 3.30 | 5.50 ]ARGENTINA: Copa Argentina
59'Union Santa Fe - Gimnasia Mendoza 1:121:00Deportivo Maipu - Juventud U.U. -:-
ARGENTINA: Reserve League - Prva faza
00:00Boca Juniors 2 - Platense 2 2:120:00Argentinos Jrs 2 - River Plate 2 -:-
20:00Estudiantes 2 - Talleres Cordoba 2 -:-
20:00Instituto 2 - San Lorenzo 2 -:-
20:00Sarmiento Junin 2 - Newells Old Boys 2 -:-
20:00Tigre 2 - Lanus 2 -:-
20:00Union Santa Fe 2 - Central Cordoba 2 -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
22:00Banfield Ž - Excursionistas Ž -:-ARMENIJA: Premier League
15:00Alashkert - West Armenia -:-17:00Shirak - Van -:-
AZERBAJDŽAN: I Liqa
13:00Zaqatala - Araz Saatli -:-13:30Difai Agsu - Imisli FK -:-
14:00Karvan - Lokbatan -:-
AZIJA: AFC Asian Cup U23
15:00Indonezija U23 - Australija U23 -:-17:30Jordan U23 - Katar U23 -:-
BAHREIN: Premier League
18:00Al-Najma - Sitra -:-18:00Busaiteen - Al-Ahli Manama -:-
18:00Manama Club - Al Khalidiyah -:-
BELGIJA: Pro League U21
20:00RFC Liege U21 - Lommel SK U21 -:-BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura - Playoff
77'The Strongest - GV San Jose 1:1 [ 1.29 | 5.50 | 11.00 ]BRAZIL: Serie A
00:00Bragantino - Vasco 2:1 [ 1.95 | 3.50 | 4.00 ]00:00Gremio - Athletico-PR 2:0 [ 2.60 | 3.25 | 2.75 ]
01:00Atletico-MG - Criciuma 1:1 [ 1.40 | 4.33 | 8.00 ]
01:00Fortaleza - Cruzeiro 1:1 [ 1.95 | 3.40 | 4.00 ]
01:00Juventude - Corinthians 2:0 [ 3.50 | 3.00 | 2.30 ]
01:00Palmeiras - Internacional 0:1 [ 1.67 | 3.60 | 5.75 ]
PoluvrijemeFlamengo - Sao Paulo 1:0 [ 1.70 | 3.40 | 5.75 ]
BRAZIL: Acreano - Druga faza
22:30Sao Francisco FC - Rio Branco -:-00:30Humaita - Vasco da Gama AC -:-
BRAZIL: Copa Verde
01:00Vila Nova - Cuiaba 2:0BRAZIL: Brasileiro U20
20:00Bahia U20 - Cruzeiro U20 -:-20:15Gremio U20 - America Mineiro U20 -:-
22:00Atletico-MG U20 - Cuiaba U20 -:-
00:00Fortaleza U20 - Atletico GO U20 -:-
BRAZIL: Catarinense U20
00:30Marcilio Dias U20 - Avai U20 2:0BRAZIL: Brasileiro A3 - Žene
21:00Paysandu Ž - ESMAC Ž -:-BURKINA FASO: Premier League
18:00AS Douanes - Rahimo -:-18:00Bobo-Dioulasso - Etoile Filante -:-
18:00Salitas - Kadiogo -:-
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Emat - Ascot -:-16:45Stars J. Talents - Foullah Edifice -:-
16:45Tourbillon - Elect Sport -:-
DANSKA: 1st Division - Promocija skupina
18:00Sonderjyske - Vendsyssel -:- [ 1.67 | 4.00 | 4.75 ]DANSKA: 2nd Division - Promocija skupina
19:00Esbjerg - Middelfart -:-DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF
00:00Atletico Pantoja - Delfines Del Este 1:200:00Moca - San Cristobal 5:1
00:00Vega Real - Universidad O&M 0:1
DR KONGO: Ligue 1 - Ispadanje skupina
14:30OdgođenoCeleste - Etoile de Kivu -:-15:00OdgođenoGroupe Bazano - Simba -:-
16:30OdgođenoAC Kuya - Motema Pembe -:-
EGIPAT: Premier League
16:00Ceramica Cleopatra - Al Ittihad -:-19:00Future FC - Pharco -:-
19:00Ismaily - ZED -:-
EKVADOR: Liga Pro - Prva faza
23:30Cumbaya - Libertad 0:0 [ 2.45 | 2.90 | 3.25 ]73'Tecnico U. - Dep. Cuenca 1:1 [ 2.40 | 3.10 | 3.00 ]
21:00Imbabura - U. Catolica -:- [ 4.33 | 3.80 | 1.60 ]
23:30Ind. del Valle - Mushuc Runa -:- [ 1.30 | 5.50 | 8.00 ]
ENGLESKA: National League
20:45Halifax - Oldham -:- [ 2.00 | 3.10 | 3.50 ]ENGLESKA: National League South
20:45Taunton - Weston-super-Mare -:-20:45Truro - Weymouth -:-
ENGLESKA: Southern League South Division
20:45Hanwell Town - Plymouth Parkway -:-20:45Tiverton - Winchester -:-
ENGLESKA: Isthmian League Premier Division
20:45Potters Bar - Canvey Island -:-ENGLESKA: Professional Development League
14:00Fleetwood U21 - Millwall U21 -:-ENGLESKA: Premier League U18
19:00Aston Villa U18 - Brighton U18 -:-ETIOPIJA: Premier League
15:00Wolkite Ketema - Ethiopian Insurance -:-18:00Bahir Dar Kenema - Hadiya Hossana -:-
FARSKI OTOCI: 1. Deild
20:00Hoyvik - HB Torshavn 2 -:-FINSKA: Suomen Cup
19:15NOPS - P-Iirot Rauma -:-GAMBIJA: GFA League
18:30Banjul Utd - Falcons -:-18:30Brikama U. - Real Banjul -:-
GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura
04:00Comunicaciones - Municipal -:-GVINEJA: Ligue 1
18:00SOAR - Sangaredi -:-HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Rivartibonitienne - Triomphe Liancourt 2:0HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
23:30Marathon - Olimpia 2:1IRAN: Persian Gulf Pro League
15:00Peykan - Havadar SC -:-16:15Gol Gohar - Esteghlal Khuzestan -:-
17:30Sanat-Naft - Persepolis -:-
JAPAN: WE League Women
10:00Beleza Ž - Nojima Stella Ž -:-11:00Omiya Ardija Ž - Urawa Ž -:-
11:00Saitama Ž - Albirex Niigata Ž -:-
12:00Hiroshima Ž - Inac Kobe Leonesa Ž -:-
12:00JEF United Ž - C-Osaka Ž -:-
12:00Parceiro Nagano Ž - Mynavi Sendai Ž -:-
JUŽNA AMERIKA: South American Championship Women U20
23:00Urugvaj U20 Ž - Peru U20 Ž 1:201:30Argentina U20 Ž - Ekvador U20 Ž 1:1
23:00Kolumbija U20 Ž - Bolivija U20 Ž -:-
JUŽNA KOREJA: WK League Women
12:00Gyeongju Ž - Boeun Sangmu Ž -:-12:00Sejong Sportstoto Ž - Changnyeong Ž -:-
12:00Seoul Ž - Hwacheon Ž -:-
12:00Suwon FC Ž - Incheon Hyundai Steel Ž -:-
KAMERUN: Elite One - Championship - Playoff
14:00Canon Yaounde - Gazelle -:-14:00Cotonsport - Dynamo Douala -:-
16:00Victoria United - Stade Renard -:-
16:00Yong Sports Academy - Colombe -:-
KAZAHSTAN: First Division
11:00Altai - Arys -:-11:00Okzhetpes - Khan Tengri -:-
13:00Aktobe 2 - FK Kyran -:-
13:00Kaisar Kyzylorda 2 - Ekibastuz -:-
KOLUMBIJA: Primera A - Apertura
23:00Aguilas - Alianza 4:0 [ 1.80 | 3.30 | 5.25 ]01:10Millonarios - Junior 3:2 [ 1.65 | 3.50 | 6.00 ]
16'Atl. Nacional - Pereira 0:0 [ 1.85 | 3.40 | 4.50 ]
23:00La Equidad - Fortaleza -:- [ 2.20 | 3.20 | 3.50 ]
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
23:00Guanacasteca - San Carlos 0:1 [ 2.88 | 3.20 | 2.38 ]23:00Puntarenas FC - Zeledon 0:0 [ 1.70 | 3.60 | 4.50 ]
74'Sporting San Jose - AD Santos 1:1 [ 2.00 | 3.40 | 3.50 ]
04:00Alajuelense - Grecia -:- [ 1.17 | 6.50 | 12.00 ]
LATVIJA: Virsliga
16:30Grobina - FK Liepaja -:-18:30Jelgava - Valmiera -:-
LIBIJA: Premier League
16:30Al Ittihad Misurata - Al Bashaer -:-16:30Asaria - Al-Khmes -:-
MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura - Play In
36'Alebrijes Oaxaca - Cimarrones de Sonora 0:005:05Atletico La Paz - Zacatecas Mineros -:-
MONGOLIJA: Premier League
13:15Tuv Azarganuud - FC Ulaanbaatar -:-NAMIBIJA: Premiership
18:00Khomas Nampol - Tigers -:-20:30Ongos - Orlando Pirates -:-
NIKARAGVA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Ocotal 2:136'Diriangen - Sport Sebaco 3:0
36'Masachapa - Jalapa 0:1 [ 5.50 | 3.80 | 1.50 ]
NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura
00:00Diriangen U20 - Sport Sebaco U20 7:200:00Masachapa U20 - Jalapa U20 2:2
18:00Managua FC U20 - UNAN-Managua U20 -:-
22:00Ferretti U20 - Esteli U20 -:-
OBALA BJELOKOSTI: Ligue 1
18:00ASEC Mimosas - Bouake -:-OMAN: Professional League
15:45Al Seeb - Al-Wahda -:-15:50Bahla - Sur Club -:-
15:55Al Nasr - Oman Club -:-
18:10Al-Rustaq - Ibri -:-
PANAMA: LPF - Apertura
23:00Alianza - Potros del Este 0:001:15Herrera - UMECIT 2:1
6'Independiente - Veraguas 0:0
PARAGVAJ: Primera Division - Apertura
01:00Nacional Asuncion - Libertad 1:1 [ 4.75 | 3.75 | 1.67 ]RUMUNJSKA: Kup - Playoff
19:30Otelul - U. Cluj -:-SAD: US Open Cup
ProdužeciHartford Athletic - New York City II 2:3 [ 1.57 | 3.80 | 4.75 ]01:00North Carolina - Carolina Core 1:0 [ 1.55 | 4.00 | 4.75 ]
ProdužeciRichmond Kickers - Loudoun 0:0 [ 3.50 | 3.60 | 1.80 ]
01:30Memphis - Miami United 2:0
90+'Miami FC - Tormenta 2:3 [ 1.83 | 3.60 | 3.40 ]
67'Birmingham - Chattanooga Red Wolves 1:1 [ 1.60 | 3.80 | 4.50 ]
74'Chicago Fire II - Indy Eleven 0:1 [ 2.70 | 3.80 | 2.05 ]
73'FC Tulsa - Northern Colorado 2:1 [ 2.30 | 3.20 | 2.70 ]
65'Union Omaha - El Paso 0:0 [ 2.40 | 3.40 | 2.50 ]
04:30Las Vegas Lights - Spokane Velocity -:- [ 1.73 | 3.75 | 3.75 ]
04:30Monterey Bay - Irvine Zeta -:- [ 1.55 | 4.20 | 4.50 ]
SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League
17:00Al-Taawon - Al Khaleej -:- [ 1.62 | 3.80 | 5.00 ]20:00Al Fateh - Al-Raed -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.25 ]
20:00Al Shabab - Abha -:- [ 1.36 | 5.00 | 7.00 ]
SEJŠELI: Premier League
16:00Foresters FC - Red Star DF -:-SIJERA LEONE: Premier League
19:00Real Republicans - Bhantal -:-SOMALIJA: National league
14:30Sahafi - Horseed -:-SVIJET: Internacionalne Prijateljske
13:00Mađarska U16 - Norveška U16 -:-15:30Cipar U16 - Crna Gora U16 -:-
19:00Malta U19 - Crna Gora U19 -:-
SVIJET: Internacionalne Prijateljske - Žene
09:30Bocvana U16 Ž - Uganda U16 Ž -:-10:00Vijetnam U16 Ž - Wales U16 Ž -:-
10:30Luksemburg U16 Ž - Gruzija U16 Ž -:-
13:00Turska U16 Ž - Kina U16 Ž -:-
15:00SAD U16 Ž - Paragvaj U16 Ž -:-
16:30San Marino U16 Ž - Estonija U17 Ž -:-
ŠKOTSKA: Lowland League
20:45Civil Service Strollers - East Kilbride -:-TAJLAND: Thai League 1
14:00Bangkok Utd - Lamphun Warrior -:-TANZANIJA: Ligi Kuu Bara
15:00Ihefu - Singida Fountain Gate -:-TOGO: Championnat National
17:30Barracuda - Kakadl -:-17:30Doumbe - Espoir -:-
17:30Entente II - Kara -:-
UGANDA: Premier League
15:00Maroons - Busoga -:-18:00Kampala City - Mbarara City -:-
UKRAJINA: Premier League
14:30Zorya - Shakhtar -:-UKRAJINA: Championship Women - Championship - Playoff
11:00Kryvbas Ž - Zhytlobud-1 Ž -:-11:00Ladomir Ž - Shakhtar Ž -:-
11:00Vorskla Poltava Ž - Kolos Kovalivka Ž -:-
UKRAJINA: Championship Women - Ispadanje skupina
11:00Dnipro-1 Ž - Veres-Rivne Ž -:-13:00Dyn. Kiev Ž - EMC Podolie Ž -:-
URUGVAJ: Copa Uruguay
01:30Penarol - Montevideo City 1:3VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:00Estudiantes M. - Rayo Zuliano -:-ZAMBIJA: Super League
15:00Mufulira - Green Eagles -:-15:00Red Arrows - Zesco Utd -:-
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.