REFRESH

Nogomet » Danas » Tečajevi

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Banfield - Barracas Central 1:1 [ 1.66 | 3.60 | 5.25 ]
00:00Rosario - Gimnasia L.P. 0:1 [ 2.75 | 3.20 | 2.62 ]
PoluvrijemeBoca Juniors - Union Santa Fe 1:1 [ 1.65 | 3.50 | 6.00 ]
20:30Defensa y Justicia - Velez Sarsfield -:- [ 2.37 | 3.25 | 3.10 ]
20:30Talleres Cordoba - Central Cordoba -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.40 ]
23:00Colon - Huracan -:- [ 3.80 | 3.40 | 2.00 ]
23:00Estudiantes - Newells Old Boys -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.80 ]

ARGENTINA: Primera Nacional

01:00Quilmes - Gimnasia Mendoza 0:0 [ 2.30 | 2.90 | 3.60 ]
62'Instituto - CA Estudiantes 0:0 [ 2.10 | 3.00 | 4.20 ]
19:10Deportivo Moron - Gimnasia Jujuy -:- [ 2.40 | 2.80 | 3.50 ]
21:10Alvarado - Belgrano -:- [ 3.60 | 2.80 | 2.37 ]
23:10Temperley - Flandria -:- [ 2.05 | 3.20 | 4.00 ]

ARGENTINA: Primera B - Clausura

19:00Comunicaciones - Defensores Unidos -:-
20:30Canuelas - Talleres (R.E) -:-
20:30Fenix - Dock Sud -:-
20:30Ituzaingo - UAI Urquiza -:-
20:30San Miguel - Deportivo Armenio -:-

ARGENTINA: Primera C - Clausura

20:30Liniers - Deportivo Espanol -:-
20:30Puerto Nuevo - General Lamadrid -:-
20:30Victoriano A. - El Porvenir -:-

ARGENTINA: Primera D - Apertura

20:30Argentino de Rosario - CSR Espanol -:-
20:30Central Ballester - Yupanqui -:-
20:30Lugano - Mercedes -:-

ARGENTINA: Reserve League - Drugi stupanj

15:00Tigre 2 - San Lorenzo 2 -:-
16:00Newells Old Boys 2 - Estudiantes 2 -:-
16:00Sarmiento Junin 2 - Platense 2 -:-

ARGENTINA: Primera A Women

22:00Defensores de Belgrano Ž - Platense Ž -:-
22:00Deportivo Espanol Ž - Ferro Ž -:-
22:00El Porvenir Ž - Lanus Ž -:-
22:00Racing Club Ž - Estudiantes Ž -:-
22:00River Plate Ž - Independiente Ž -:-
22:00Rosario Central Ž - Boca Juniors Ž -:-
22:00San Lorenzo Ž - CA Estudiantes Ž -:-
22:00Social Atletico Television Ž - Excursionistas Ž -:-
22:00UAI Urquiza Ž - Huracan Ž -:-
22:00Villa San Carlos Ž - Comunicaciones Ž -:-

AUSTRALIJA: NPL ACT

07:00Belconnen United - Canberra Olympic -:-
07:00O'Connor Knights - Monaro Panthers -:-
07:00Tigers FC - West Canberra Wanderers -:-

AUSTRALIJA: NPL Northern NSW

06:00Charlestown Azzurri - Cooks Hill United -:-
06:00Edgeworth E. - Broadmeadow -:-

AUSTRALIJA: NPL NSW

09:30APIA Leichhardt - Sydney U21 -:-
10:00Wollongong Wolves - Manly Utd -:-
11:00Marconi - Mount Druitt Rangers -:-

AUSTRALIJA: NPL Queensland

08:00Peninsula - Sunshine Coast Wanderers -:-
09:30Brisbane City - Olympic FC -:-
10:30Logan Lightning - Brisbane U21 -:-
10:30Moreton Bay Utd - Gold Coast -:-

AUSTRALIJA: NPL South Australian

07:30Adelaide Comets - South Adelaide -:-
07:30Cumberland Utd. - White City -:-
07:30Sturt Lions - Adelaide Olympic -:-
09:30Adelaide City - NE Metrostars -:-
12:15Croydon - Adelaide U21 -:-

AUSTRALIJA: NPL Tasmania

06:30Glenorchy Knights - Clarence Zebras -:-
08:00Olympia Warriors - Riverside Olympic -:-
08:30Launceston - Devonport -:-

AUSTRALIJA: NPL Victoria

07:00Avondale FC - Eastern Lions -:-
08:45Dandenong City - Dandenong -:-
09:30Port Melbourne Sharks - Oakleigh -:-
10:00Altona Magic - Heidelberg -:-

AUSTRALIJA: NPL Western Australia

09:00Armadale - Perth SC -:-
09:00Bayswater City - Cockburn City -:-
09:00Floreat Athena - Perth Glory U21 -:-
09:00Gwelup Croatia SC - Sorrento -:-
09:00Inglewood - Joondalup -:-
11:00Stirling Macedonia - Balcatta -:-

AUSTRALIJA & OCEANIJA: OFC Liga Prvaka - Preliminarna runda

05:00ABM Galaxy (Van) - RueRue (Van) -:-
06:00Central Coast (Sol) - Solomon Warriors (Sol) -:-
07:00Lae City (Pap) - Hekari United (Pap) -:-

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga

14:00Isloch - Gomel -:-
16:00Slutsk - Vitebsk -:-
18:00Soligorsk - Zhodino -:-
20:00Neman - BATE -:-

BRAZIL: Serie A

PoluvrijemeInternacional - Coritiba 2:0 [ 1.72 | 3.60 | 5.25 ]
21:30Athletico-PR - Bragantino -:- [ 2.60 | 3.10 | 2.87 ]
00:00Corinthians - Santos -:- [ 2.00 | 3.10 | 4.33 ]
00:00Flamengo - America MG -:- [ 1.44 | 4.33 | 8.00 ]

BRAZIL: Serie B

00:00Londrina - Guarani 3:1
00:00Vasco - Operario 3:0
16:00Criciuma - Vila Nova -:-
21:00Bahia - Novorizontino -:-
23:30Sport Recife - Brusque -:-

BRAZIL: Serie C - Prvi stupanj

20:00Atletico-CE - Ypiranga FC -:-
22:00ABC - Confianca -:-
00:00AE Altos - Vitoria -:-

BRAZIL: Serie D

20:00Crato - Sousa -:-
20:00Portuguesa RJ - Parana -:-
20:00Real Noroeste - Inter de Limeira -:-
20:00Santo Andre - Cianorte -:-
20:00SER Caxias - Sao Luiz -:-
20:30Castanhal - Julho Esporte -:-
21:00Amazonas - Porto Velho -:-
21:00Caldense - Pouso Alegre -:-
21:00Cascavel - Aimore -:-
21:00Gremio Anapolis - Costa Rica -:-
21:00Sergipe - CSE -:-
21:00Tocantinopolis - SE Juventude -:-
21:00URT - Bahia de Feira -:-
22:00Ferroviaria - Nova Venecia -:-
23:00Juazeirense - Jacuipense -:-
23:00Nautico FC - Humaita -:-

BRAZIL: Campeonato Carioca 2 - Drugi stupanj

19:45Artsul - Americano -:-
19:45Goncalense - America RJ -:-
19:45Marica - Cabofriense -:-
19:45Sampaio Correa FE - Angra dos Reis -:-

BRAZIL: Campeonato Mineiro 2 - Final Stage

21:00Ipatinga - Betim -:-

BRAZIL: Brasileiro U20

15:00Ceara U20 - Sao Paulo U20 -:-
16:00Palmeiras U20 - Fortaleza U20 -:-
18:45Flamengo U20 - Botafogo U20 -:-
20:00Atletico-MG U20 - Cruzeiro U20 -:-
20:00Chapecoense-SC U20 - Gremio U20 -:-
20:00Internacional U20 - Athletico-PR U20 -:-

ČILE: Kup

01:00San Antonio Unido - A. Italiano 1:3 [ 5.75 | 4.33 | 1.44 ]
18:30La Serena - U. De Concepcion -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.25 ]
21:00Barnechea - Cobresal -:- [ 3.00 | 3.30 | 2.20 ]
21:00Everton - Magallanes -:- [ 1.85 | 3.40 | 3.80 ]
21:00Ind. Cauquenes - Nublense -:- [ 7.00 | 4.20 | 1.40 ]
21:00Provincial Ovalle - U. Espanola -:- [ 6.50 | 4.33 | 1.40 ]
23:30U. Catolica - San Felipe -:- [ 1.30 | 5.25 | 7.50 ]

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF

22:00Vega Real - Delfines Del Este -:-

EKVADOR: Copa Ecuador

02:00OdgođenoCD Aampetra - U. Catolica -:-
19:00OdgođenoOlmedo - Mushuc Runa -:-

ESTONIJA: Esiliiga

14:00Levadia U21 - FC Alliance -:-

EUROPA: Europsko Prvenstvo U19

20:00Austrija U19 - Srbija U19 -:- [ 2.50 | 3.50 | 2.40 ]
20:00Izrael U19 - Engleska U19 -:- [ 6.50 | 4.33 | 1.40 ]

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kvalifikacije - Preliminarna runda

14:00Tallinna FC Zapoos (Am) (Est) - Kaskelen (Am) (Kaz) -:-

FARSKI OTOCI: Premier League

18:00HB Torshavn - Klaksvik -:-
18:00Runavik - Vikingur -:-

FARSKI OTOCI: 1. Deild

18:00TB Tvoroyri - Sandur -:-

FIDŽI: Premier League

08:00Labasa - Nasinu -:-

GABON: Championnat D1

16:30Akanda - Bitam -:-
16:30Dikaki - Mberi Sportif -:-
16:30FC Libreville - Bouenguidi -:-
16:30Mangasport - Lozo -:-
16:30Pelican - CF Mounana -:-

GAMBIJA: GFA League

18:00Fortune - Wallidan -:-
18:00Team Rhino - Falcons -:-
20:00Brikama U. - WAA Banjul -:-

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga

18:00Dinamo Batumi - Bolnisi -:-
18:00Saburtalo Tbilisi - Samgurali -:-
19:00Din. Tbilisi - Torpedo Kutaisi -:-

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

16:00Rustavi - WIT Georgia -:-

INDONEZIJA: President Cup

11:00Barito Putera - Madura United -:-
15:30Persija Jakarta - Borneo -:-

ISLAND: Inkasso-deildin

16:00Vestri - Grindavik -:-

ISLAND: Division 2

15:00Magni - Reynir -:-
16:00Throttur - Fjardabyggd/Leiknir -:-
18:00Fjallabyggd - Olafsvik -:-

JAPAN: J1 League

09:00Yokohama M. - Kashiwa -:- [ 1.70 | 4.20 | 4.50 ]
11:30Avispa Fukuoka - Hiroshima -:- [ 3.75 | 3.30 | 2.05 ]
12:00Kawasaki - Iwata -:- [ 1.44 | 4.50 | 7.00 ]

JAPAN: J2 League

09:00Vegalta Sendai - Yamagata -:- [ 2.20 | 3.40 | 3.40 ]
11:00Mito - Okayama -:- [ 2.50 | 3.10 | 3.10 ]
12:00Kumamoto - Oita -:- [ 2.62 | 3.20 | 2.75 ]
12:00V-Varen Nagasaki - Blaublitz -:- [ 1.65 | 3.60 | 6.00 ]

JAPAN: J3 League

10:00YSCC - Fujieda MYFC -:-
11:00Toyama - Nagano -:-
11:30Tottori - Sagamihara -:-
12:00Ehime - Kagoshima Utd -:-

JORDAN: Premier League

17:00Al Sareeh - Al Salt -:-
19:30Al-Faisaly Amman - Al Wehdat -:-
19:30Maan - Moghayer Al Sarhan -:-

JUŽNA KOREJA: K League 1

11:00Jeonbuk - Daegu -:- [ 1.85 | 3.40 | 3.80 ]
12:00Suwon FC - Suwon -:- [ 2.50 | 3.25 | 2.60 ]
13:00Seoul - Incheon -:- [ 2.00 | 3.25 | 3.40 ]

JUŽNA KOREJA: K League 2

11:00Asan - Ansan Greeners -:- [ 1.90 | 3.25 | 3.80 ]
13:00Anyang - Seoul E. -:- [ 2.10 | 3.25 | 3.25 ]

JUŽNA KOREJA: K3 League

09:00Dangjin Citizen - Ulsan Citizen -:-
10:00Pocheon - Paju Citizen -:-
12:00Cheongju Jikji - Siheung Citizen -:-

KAMBODŽA: CPL

10:45Kirivong Sok Sen Chey - Svay Rieng -:-
10:45NagaWorld - Boeung Ket -:-

KANADA: Canadian Premier League

23:00Pacific FC - HFX Wanderers -:-

KAZAHSTAN: Premier League

15:00FK Akzhayik - Ordabasy -:-
17:00Aksu - Shakhtar K. -:-

KAZAHSTAN: First Division

12:00FK Kyran - FC Astana 2 -:-
13:00Okzhetpes - Igilik -:-
14:00Ekibastuz - Yassy -:-
14:00K. Almaty 2 - Kaisar -:-
14:00Taraz-Karatau 2 - Shakhtar Bulat -:-
15:30Baykonur Kyzylorda - Akademiya Ontustik -:-

KINA: Super League

10:30Cangzhou - Beijing Guoan -:- [ 9.00 | 4.00 | 1.45 ]
13:30Tianjin Jinmen Tiger - Meizhou Hakka -:- [ 3.40 | 3.20 | 2.20 ]
13:30Wuhan FC - Shanghai Port -:- [ 5.25 | 3.80 | 1.65 ]
13:30Zhejiang Professional - Shandong Taishan -:- [ 6.00 | 4.20 | 1.57 ]

KINA: Jia League

10:00Qingdao Youth Island - Zibo Cuju -:-

LAOS: Lao League

11:00Master 7 - Luangprabang United -:-

LATVIJA: Kup

17:00Salaspils FK - Augsdaugavas -:-

LITVA: A Lyga

16:00FK Panevezys - Siauliai FA -:-
18:00Riteriai - Hegelmann -:-

MAKAO: Elite League

13:00Benfica - Monte Carlo -:-
15:00Casa de Portugal - CFB Macau -:-

MALAVI: Super League

14:30Blue Eagles - Ekwendeni Hammers -:-
14:30Kamuzu Barracks - Big Bullets -:-
14:30Karonga United - Sable Farming -:-
14:30MAFCO - Mighty Wanderers -:-
14:30Mighty Tigers - Silver Strikers -:-
14:30Moyale Barracks - Red Lions -:-
14:30Rumphi United - Moyale Barracks -:-

MALEZIJA: Super League

14:15Negeri Sembilan - Sri Pahang -:-
15:00Melaka United - Sarawak Utd. -:-

MALEZIJA: Premier League

14:15Kuching City FC - PDRM FC -:-
15:00Kelantan United - Perak -:-
15:00UiTM - Terengganu 2 -:-

MAROKO: Botola Pro

19:00Safi - Tanger -:- [ 2.55 | 2.50 | 3.10 ]
19:00Youssoufia Berrechid - Jeunesse Sportive Soualem -:-
21:30Agadir - Raja Casablanca -:- [ 3.10 | 2.80 | 2.30 ]
21:30Wydad - Difaa El Jadidi -:- [ 1.36 | 4.33 | 6.50 ]

MAURITANIJA: Ligue 1

18:30Armee - Madine Trarza -:-
18:30Ksar - SNIM -:-
21:00Nouakchott King's - Gourel Sangue -:-

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

04:05Zacatecas Mineros - Celaya -:-

MIANMAR: National League

10:30Myawady - Yangon Utd -:-

MONGOLIJA: Premier League

10:00Khaan Khuns-Erchim - Falcons -:-
13:00Ulaanbaatar City - Deren -:-

MOZAMBIK: Mocambola

14:00ENH Vilankulo - Ferroviario Maputo -:-
14:00Ferroviario Nacala - Ferroviario Beira -:-

NIGERIJA: NPFL

17:00Akwa United - Plateau -:-

NIZOZEMSKA: Tweede Divisie - Relegacija - doigravanje

14:30GVVV - Kozakken Boys -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

16:00Haugesund - Viking -:- [ 3.25 | 3.75 | 2.05 ]
18:00Rosenborg - Kristiansund -:- [ 1.40 | 4.75 | 8.00 ]

NORVEŠKA: Division 2 - Group 1

13:00Strømmen - Staal Jorpeland -:-
16:00Orn - Arendal -:-

NORVEŠKA: Division 2 - Group 2

16:00Frigg - Eidsvold -:-
16:00SK Gjovik-Lyn - Baerum Sportsklubb -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 1

12:00Sandviken - Nordstrand -:-
12:30Froya - Grei -:-
14:00Ready - Oppsal -:-
16:00Kjelsås 2 - Fyllingsdalen -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 2

13:00Raufoss 2 - Spjelkavik -:-
14:00Floro - Lillehammer -:-
15:00Aalesund 2 - Elverum -:-
16:00Toten - Brumunddal -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 3

14:00Brodd - Djerv 1919 -:-
15:00Brann 2 - Akra -:-
15:00Bremnes - Vidar -:-
15:00Fana - Lysekloster -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 4

14:00Pors Grenland - IL Express -:-
14:00Uradd - Jeloy -:-
15:00Mandalskameratene - Follo -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 5

14:00Rana FK - Strindheim -:-
14:00Steinkjer - Kolstad -:-
16:00Orkla - Melhus -:-
18:15Bodo/Glimt 2 - Tiller -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 6

14:00Funnefoss/Vormsund - Bossekop -:-
16:00Mjolner - Skjervoy -:-
16:00Senja - Skjetten -:-

OBALA BJELOKOSTI: Ligue 1

17:30Lys Sassandra - Stella Adjame -:-
19:45Bassam - Korhogo -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

23:00General Caballero JLM - Resistencia -:- [ 1.72 | 3.40 | 4.33 ]

PARAGVAJ: Division Intermedia

23:00Deportivo Santani - Rubio Nu 0:4
01:15Sp. Luqueño - San Lorenzo 1:2
16:002 de Mayo - Pastoreo -:-
16:00Martin Ledesma - Guarani de Trinidad -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

68'Melgar - Grau 1:0 [ 1.14 | 6.50 | 15.00 ]
22:30Sporting Cristal - Alianza Atl. -:- [ 1.44 | 4.75 | 6.50 ]

SAD: MLS

90+'Cincinnati - Orlando City 1:0 [ 2.30 | 3.50 | 2.90 ]
21:00Seattle Sounders - Sporting Kansas City -:- [ 1.72 | 4.00 | 4.50 ]
23:00DC United - Nashville SC -:- [ 2.25 | 3.40 | 3.10 ]

SAD: USL Championship

28'Colorado Springs - San Antonio 0:0
04:30Las Vegas Lights - Phoenix Rising -:-
19:00Hartford Athletic - Louisville City -:-

SAD: MLS Next Pro

01:00Rochester New York - Columbus Crew 2 1:0pen
04:00Vancouver 2 - San Jose Earthquakes II -:-
19:00Cincinnati 2 - Orlando City B -:-

SAD: USL League Two

00:00Pathfinder - Seacoast Utd Phantoms 1:6
01:00Charlotte Eagles - West Virginia -:-
01:00Oakland County - Ann Arbor -:-
01:00Ocean City - Reading 1:1
01:00Thunder Bay Chill - St. Croix 2:1
01:05RC New Jersey - Lehigh Valley 3:2
01:30Asheville City - Tri-Cities -:-
01:30North Carolina Fusion U23 - Charlotte Independ. 2 -:-
02:00Wichita - Chicago City -:-
04:00Ballard - OVF Alliance -:-
04:00Marin - Davis Legacy -:-
04:00Portland U23 - Oly Town -:-
21:00FC Florida U23 - Caledonia -:-
23:00New Jersey Copa - Long Island -:-
23:30South Bend Lions - Cleveland Force -:-
00:00Boston City - Blackwatch Rush -:-
00:30Western Mass Pioneers - Vermont Green -:-

SAD: NISA

04:00OdgođenoAlbion San Diego - Valley United -:-

SEJŠELI: First Division League - Championship - Playoff

15:30Foresters FC - Cote d'Or -:-

SEJŠELI: First Division League - Ispadanje skupina

16:00Northern Dynamo - Bazar Brothers -:-

SINGAPUR: Premier League

11:30Young Lions - Balestier Khalsa -:- [ 2.75 | 3.60 | 2.10 ]

SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Championship U20 - Playoff

21:00Kostarika U20 - Trinidad i Tobago U20 -:-
22:00Kuba U20 - Panama U20 -:-
23:00Honduras U20 - Curacao U20 -:-

SOMALIJA: Nation Link Telecom Championship

14:30Sahafi - Gaadiidka -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

14:00S. Rzeszow - Garbarnia -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

10:00Botev Vratsa (Bul) - Minyor Pernik (Bul) -:-
10:00Monaco (Fra) - Cercle Brugge (Bel) -:-
10:30A. Lustenau (Aut) - Wil (Sui) -:-
10:30Chindia Targoviste (Rou) - Mioveni (Rou) -:-
10:30FK Humenne (Svk) - Presov (Svk) -:-
10:30Kosice (Svk) - Trebisov (Svk) -:-
10:30LKS Lodz (Pol) - S. Rzeszow (Pol) -:-
11:00Arka (Pol) - Elblag (Pol) -:-
11:00ASV 13 Wien (Aut) - First Vienna (Aut) -:-
11:00Jagiellonia (Pol) - Warta (Pol) -:-
11:00Komarno (Svk) - Pohronie (Svk) -:-
11:00Lisen (Cze) - Skalica (Svk) -:-
11:00MTK Budapest (Hun) - Dabas-Gyon (Hun) -:-
11:00Paks (Hun) - Siofok (Hun) -:-
11:00Slovacko (Cze) - Trencin (Svk) -:-
11:00Sosnowiec (Pol) - Podbeskidzie (Pol) -:-
11:00Sparta Prag (Cze) - Dukla Prag (Cze) -:-
11:00Teplice (Cze) - Usti n. L. (Cze) -:-
11:00Tienen (Bel) - Lierse K. (Bel) -:-
11:00Trinec (Cze) - Banska Bystrica (Svk) -:-
11:00Zilina (Svk) - Karvina (Cze) -:-
11:30Wisla (Pol) - Stal Mielec (Pol) -:-
12:00Chrobry Glogow (Pol) - KKS Kalisz (Pol) -:-
12:00Katowice (Pol) - Polkowice (Pol) -:-
12:00Korona (Pol) - Skra (Pol) -:-
12:00Leczna (Pol) - Pogon Siedlce (Pol) -:-
12:00Pribram (Cze) - Hradec Kralove (Cze) -:-
12:00Slask 2 (Pol) - GKS Jastrzebie (Pol) -:-
12:00Stomil Olsztyn (Pol) - Stezyca (Pol) -:-
12:00Widzew Lodz (Pol) - Tychy (Pol) -:-
13:00Altglienicke (Ger) - Hertha II (Ger) -:-
13:00Hamilton (Sco) - Larkhall (Eng) -:-
13:00Hannover (Ger) - Duisburg (Ger) -:-
13:00Wuppertaler (Ger) - Bochum (Ger) -:-
13:30Berliner AK 07 (Ger) - Tasmania Berlin (Ger) -:-
13:30Prostejov (Cze) - Dubnica (Svk) -:-
13:40Paderborn (Ger) - Verl (Ger) -:-
14:001860 München (Ger) - Karlsruher (Ger) -:-
14:00Aarhus (Den) - Aalborg (Den) -:-
14:00Ayr (Sco) - Stranraer (Sco) -:-
14:00Brondby (Den) - Hvidovre IF (Den) -:-
14:00Cove Rangers (Sco) - Dunfermline (Sco) -:-
14:00Elgin (Sco) - Fraserburgh (Sco) -:-
14:00Garching (Ger) - Pipinsried (Ger) -:-
14:00Illertissen (Ger) - Landsberg (Ger) -:-
14:00Javor (Srb) - FK Voždovac (Srb) -:-
14:00Kiel (Ger) - St. Pauli (Ger) -:-
14:00Liefering (Aut) - Vorwarts Steyr (Aut) -:-
14:00OtkazanoLierse K. (Bel) - Dordrecht (Ned) -:-
14:00Magdeburg (Ger) - Viktoria Berlin (Ger) -:-
14:00OtkazanoMainz II (Ger) - Koblenz (Ger) -:-
14:00Meppen (Ger) - Schalke II (Ger) -:-
14:00Michalovce (Svk) - R. Rzeszow (Pol) -:-
14:00Midtjylland (Den) - Odense (Den) -:-
14:00Montrose (Sco) - Formartine Utd (Sco) -:-
14:00Needham Market (Eng) - Ipswich (Eng) -:-
14:00Plock (Pol) - Lechia (Pol) -:-
14:00Podbrezova (Svk) - Brno (Cze) -:-
14:00Sparta Prag B (Cze) - Chrudim (Cze) -:-
14:00Sp. Moskva (Rus) - Alania Vladikavkaz (Rus) -:-
14:00Termalica B-B. (Pol) - L. Mikulas (Svk) -:-
14:00TNS (Wal) - Warrington Rylands (Eng) -:-
14:00TSC Bačka Topola (Srb) - Šibenik (Cro) -:-
14:30RKDSV (Ned) - Willem II (Ned) -:-
14:30Rudersdal (Den) - Lyngby (Den) -:-
15:00A. Klagenfurt (Aut) - Osijek (Cro) -:-
15:00Annan (Sco) - Morton (Sco) -:-
15:00Berwick (Sco) - Stenhousemuir (Sco) -:-
15:00Brechin (Sco) - Arbroath (Sco) -:-
15:00Offenbach (Ger) - Würzburger Kickers (Ger) -:-
15:00PSV (Ned) - Lohne (Ger) -:-
15:00Wismut Gera (Ger) - Zwickau (Ger) -:-
15:30Club Brugge (Bel) - Thes Sport (Bel) -:-
15:30Kortrijk (Bel) - KV Mechelen (Bel) -:-
15:30Linfield (Nir) - Newtown (Wal) -:-
15:30Thun (Sui) - St. Gallen (Sui) -:-
16:00Altach (Aut) - Luzern (Sui) -:-
16:00Antwerp (Bel) - Hoogstraten (Bel) -:-
16:00Bala Town (Wal) - Cliftonville (Nir) -:-
16:00Basel (Sui) - G. Fürth (Ger) -:-
16:00Bevern (Ger) - W. Bremen II (Ger) -:-
16:00Buckie Thistle (Sco) - Aberdeen (Sco) -:-
16:00Caledonian Braves (Sco) - Dumbarton (Sco) -:-
16:00Cumbernauld Colts (Sco) - Alloa (Sco) -:-
16:00Dunbar United (Sco) - Raith (Sco) -:-
16:00Eendr. Termien (Bel) - Genk (Bel) -:-
16:00Hamilton (Sco) - Newmains Utd. (Sco) -:-
16:00Hesperange (Lux) - Saarbrücken (Ger) -:-
16:00Krefeld-Fischeln (Ger) - Straelen (Ger) -:-
16:00Mauerwerk (Aut) - WSC Wels (Aut) -:-
16:00Neumarkt (Ger) - Nürnberg II (Ger) -:-
16:00Ostrava (Cze) - Otrokovice (Cze) -:-
16:00Schweinfurt (Ger) - Abtswind (Ger) -:-
16:00Sion (Sui) - Servette (Sui) -:-
16:00Spartans (Sco) - East Fife (Sco) -:-
16:00St. Polten (Aut) - Austria Vienna (Aut) -:-
16:00Ujpest (Hun) - Samorin (Svk) -:-
16:00W. Bremen (Ger) - VfB Oldenburg (Ger) -:-
16:00Worksop (Eng) - Barnsley (Eng) -:-
16:30Lanzhot (Cze) - Zlin (Cze) -:-
16:30Münster (Ger) - Uerdingen (Ger) -:-
16:30Rapid Vienna (Aut) - Neusiedl (Aut) -:-
17:00Fenerbahce (Tur) - Tirana (Alb) -:-
17:00Ferencvaros (Hun) - Ludogorets (Bul) -:-
17:00OtkazanoKirchberg (Aut) - Tirol (Aut) -:-
17:00LASK (Aut) - Cracovia (Pol) -:-
17:00Levski (Bul) - Akademija Pandev (Mkd) -:-
17:00Pardubice (Cze) - Jihlava (Cze) -:-
17:00Qarabag (Aze) - Botosani (Rou) -:-
17:00Vasas (Hun) - Kisvarda (Hun) -:-
17:00Voitsberg (Aut) - Sturm Graz (Aut) -:-
17:00Wiltz (Lux) - Seraing (Bel) -:-
17:30Galanta (Svk) - Z. Moravce-Vrable (Svk) -:-
17:30Heiligenkreuz (Aut) - Hartberg (Aut) -:-
17:30Lausanne (Sui) - Lausanne Ouchy (Sui) -:-
17:30Maribor (Slo) - Tuzla City (Bih) -:-
17:30Sabinov (Svk) - Kosice (Svk) -:-
17:30Shkupi (Mkd) - FC Hermannstadt (Rou) -:-
17:30Željezničar (Bih) - Igman Konjic (Bih) -:-
18:00F. Düsseldorf (Ger) - Olympiakos (Gre) -:-
18:00Hajduk (Cro) - CFR Cluj (Rou) -:-
18:00Pecsi (Hun) - Slaven Belupo (Cro) -:-
18:00Petegem (Bel) - Waregem (Bel) -:-
18:00Peterhead (Sco) - Inverurie Loco Works (Sco) -:-
18:00Pirin Blagoevgrad (Bul) - Spartak Varna (Bul) -:-
18:00Racing Luxembourg (Lux) - Charleroi (Bel) -:-
18:00Spartak Subotica (Srb) - Mladost GAT (Srb) -:-
18:00Torhout (Bel) - Oostende (Bel) -:-
19:00Aarau (Sui) - Kriens (Sui) -:-
19:00BW Linz (Aut) - SC St.Stefan (Aut) -:-
19:00O. Ljubljana (Slo) - Čukarički (Srb) -:-
19:00Sochi (Rus) - Zenit (Rus) -:-
19:00Terwolde (Ned) - G.A. Eagles (Ned) -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske - Žene

14:00Andora Ž - Farski Otoci Ž -:-
14:00Turska Ž - Azerbajdžan Ž -:-
17:00Norveška Ž - Novi Zeland Ž -:-
20:00Portugal Ž - Grčka Ž -:-
21:10Francuska Ž - Kamerun Ž -:-
21:30Španjolska Ž - Australija Ž -:-
22:00Ekvador Ž - Panama Ž -:-
00:30Chile Ž - Venezuela Ž -:-

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

14:30Eskhata - Istaravshan -:-
14:30Faizkand - Ravshan -:-
14:30OdgođenoKhatlon - CSKA Pomir Dushanbe -:-
14:30OdgođenoKhujand - Regar-TadAZ -:-

TAJVAN: Mulan Football League Women

10:00Hang Yuan Ž - Taipei Bravo Ž -:-
10:00Hualien Ž - Kaohsiung Ž -:-
10:00Taichung Blue Ž - Taoyuan Ž -:-

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

15:00Biashara Mara United - Kinondoni MC -:-
15:00Coastal Union - Kagera Sugar -:-
15:00Mbeya City - Young Africans -:-
15:00Mbeya Kwanza - Ruvu Shooting -:-
15:00Polisi Tanzania - Geita Gold -:-
18:00Dodoma Jiji - Azam -:-

URUGVAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

15:00Fenix - Maldonado -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.00 ]
20:00Danubio - Nacional -:- [ 4.20 | 3.50 | 1.75 ]
22:30Defensor Sp. - Cerro Largo -:- [ 1.90 | 3.20 | 3.75 ]

URUGVAJ: Segunda Division

17:30Progreso - Central Esp. -:-
20:15La Luz - Sud America -:-

VENEZUELA: Primera Division

23:00OdgođenoLara - Universidad Central -:-
01:15OdgođenoEstudiantes M. - Monagas -:-
23:00OdgođenoDep. Tachira - Mineros -:-

VENEZUELA: Segunda Division

22:00OdgođenoAcademia Rey - Rayo Zuliano -:-
22:00OdgođenoAngostura - Atletico La Cruz -:-
22:00OdgođenoEl Vigia - Titanes -:-
22:00OdgođenoFrontera - Llaneros -:-
22:00OdgođenoFundacion AIFI - Libertador -:-
22:00OdgođenoLocal Andina - Urena -:-
22:00OdgođenoNueva Esparta - Bolivar -:-
22:00OdgođenoPetare - Academia Anzoategui -:-
22:00OdgođenoTrujillanos - Heroes de Falcon -:-
22:00OdgođenoYaracuyanos - Dynamo Puerto -:-

VIJETNAM: V.League 2

12:00BHTS Quang Nam - Can Tho -:-
12:00Khanh Hoa - Long An -:-
13:00Ba Ria Vung Tau - Phu Tho -:-

ZELENORTSKA REPUBLIKA: Campeonato Nacional - Playoff

19:00Botafogo RJ - Palmeira -:-
19:00Mindelo - Rosariense -:-

ZIMBABVE: Premier Soccer League

15:00Bulawayo City FC - Ngezi Platinum -:-
15:00Cranborne Bullets - Chicken Inn -:-
15:00Yadah - Dynamos -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.