Nogomet » Danas » Tečajevi
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Oklade koje nudi bet365 - Kladi se sada!
ALBANIJA: First Division
14:00Lushnja - Vora 4:3ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
01:30Lanus - Union Santa Fe 2:2 [ 1.95 | 3.25 | 4.50 ]00:00Rosario - Barracas Central -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.75 ]
ARGENTINA: Primera C - Apertura
23:00Central Cordoba - Yupanqui 0:323:00Ituzaingo - El Porvenir 1:4
23:00Mercedes - Berazategui 2:3
19:30Deportivo Muniz - Sportivo Barracas -:-
ARGENTINA: Reserve League - Prva faza
23:00Atletico Tucuman 2 - San Lorenzo 2 1:123:30Boca Juniors 2 - Union Santa Fe 2 1:1
19:00Huracan 2 - Central Cordoba 2 -:-
19:00Newells Old Boys 2 - Lanus 2 -:-
19:00Sarmiento Junin 2 - Talleres Cordoba 2 -:-
21:00Ind. Rivadavia 2 - River Plate 2 -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
00:00Belgrano Ž - Gimnasia L.P. Ž -:-AUSTRALIJA: NPL South Australian
10:00Adelaide Croatia Raiders - Adelaide City 2:010:00Adelaide U21 - NE Metrostars 0:4
AUSTRALIJA: NPL Western Australia
12:00Perth SC - Inglewood 6:0AUSTRALIJA: A-League Women
09:00Central Coast Mariners Ž - Western United Ž 1:1AUSTRIJA: Karnten
19:00ATSV Wolfsberger - SV Kraig -:-19:00Lendorf - Donau Klagenfurt -:-
19:00Volkermarkt - SAK Klagenfurt -:-
19:09KAC 1909 - Bleiburg -:-
AUSTRIJA: Oberosterreich
19:30Weisskirchen - Ostermiething -:-AUSTRIJA: Steiermark
19:00Lebring - Hohenhaus Schladming -:-19:00Weinland Gamlitz - SV Wildon -:-
AUSTRIJA: Tirol
19:00Kematen - Telfs -:-AZERBAJDŽAN: I Liqa
12:00Karvan - Difai Agsu 0:012:00Lokbatan - Iravan 3:0
13:00Araz Saatli - Mingachevir 4:0
BELGIJA: Pro League U21
19:30Beveren U21 - Eupen U21 -:-BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Women
12:00Smorgon Ž - Minsk FK Ž 0:1413:00Vitebsk Ž - Din. Minsk Ž 1:4
14:00Bobruichanka Ž - Bjelorusija U19 Ž 1:1
BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura
20:00GV San Jose - Always Ready -:- [ 3.25 | 3.50 | 2.20 ]BRAZIL: Amapaense
00:00Santos AP - Macapa 1:300:00Sao Paulo AP - Trem -:-
BRAZIL: Amazonense - Druga faza
20:45Manaus - Operario Esporte Clube -:-BRAZIL: Carioca - Taca Rio
23:30Boavista - Botafogo RJ 0:4BRAZIL: Cearense 2
00:00Tiradentes - Icasa-CE 1:300:00Tirol - Maranguape 4:1
BRAZIL: Goiano - Playoff
23:30Vila Nova - Aparecidense 3:0BRAZIL: Mineiro - 5.-8. mjesto
00:30Athletic Club - Pouso Alegre -:-BRAZIL: Paraense - Playoff
00:00Aguia De Maraba - Paysandu 1:100:00Tuna Luso - Remo -:-
BRAZIL: Paranaense - Playoff
00:00Athletico-PR - Operario 1:0 [ 1.44 | 3.75 | 7.00 ]BRAZIL: Paulista - Playoff
00:30Santos - Bragantino 3:1 [ 2.75 | 3.25 | 2.60 ]BRAZIL: Paulista A2 - Playoff
23:00Ferroviaria - Juventus-SP 0:1pen23:30Sao Bento - Noroeste 1:2
00:00Piracicaba - Portuguesa Santista 1:1
00:00Sao Jose EC - Velo Clube 1:2
BRAZIL: Potiguar - Druga faza
19:00Globo - Baraunas -:-BRAZIL: Copa Verde
00:00Cuiaba - Brasiliense 4:1BRAZIL: Copa do Nordeste
01:30America-RN - Nautico 1:001:30Botafogo PB - Bahia 4:0
01:30Ceara - Itabaiana 2:1
01:30CRB - AE Altos 2:0
01:30Maranhao - Fortaleza 3:2
01:30River-PI - ABC 0:1
01:30Sport Recife - Juazeirense 3:0
01:30Vitoria - Treze 3:0
BRAZIL: Goiano U20
19:30Trindade U20 - Goias U20 -:-BRAZIL: Brasileiro - Žene
19:00Botafogo RJ Ž - Real Brasilia Ž -:-19:00Gremio Ž - Palmeiras Ž -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Ustecky KP
19:00Usti n. L. B - Banik Most - Sous B -:-ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League
11:00Mlada Boleslav U19 - Ceske Budejovice U19 3:013:00Brno U19 - Pardubice U19 1:3
ČILE: Primera División
22:00A. Italiano - Coquimbo -:- [ 2.88 | 3.30 | 2.50 ]00:30O'Higgins - Deportes Iquique -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.40 ]
ČILE: Segunda Division
23:00Arturo Fernandez Vial - Trasandino -:-DANSKA: 2nd Division
13:00F. Amager - Middelfart 1:313:00Hellerup - FA 2000 4:2
14:00Aarhus Fremad - Skive 0:1
14:00Esbjerg - Roskilde 4:2
66'AB Copenhagen - Nykobing 1:2
67'Thisted - Brabrand 0:0
DANSKA: 3rd Division
13:00Avarta - Ishoj 0:113:00Holbaek - Lyseng 1:0
13:00Holstebro - Næsby 1:0
13:00Vejgaard - Vanløse 0:0
14:00SfB-Oure - VSK Aarhus 0:0
14:00Young Boys - BK Frem 1:1
DR KONGO: Ligue 1 - Ispadanje skupina
14:30OdgođenoRenaissance - AC Rangers -:-DŽIBUTI: Division 1
19:00CDC Q7 - AS Arta -:-21:00Dikhil - ASAS -:-
EKVADOR: Serie B
01:00Ind. Juniors - Gualaceo 3:222:30Chacaritas - Manta -:-
ENGLESKA: Southern League South Division
21:00Walton & Hersham - Harrow -:-ESWATINI: Swazi MTN Premier League
14:00Rangers FC - Manzini Wanderers 0:1ETIOPIJA: Premier League
14:00Defence Force - Welayta Dicha 1:017:00Ethiopia Bunna - Fasil Kenema -:-
EUROPA: Liga Prvaka - Žene - Playoff
18:45Barcelona Ž - Brann Ž -:- [ 1.02 | 21.00 | 41.00 ]21:00PSG Ž - Hacken Ž -:- [ 1.22 | 7.00 | 10.00 ]
GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura
03:00Antigua - Comunicaciones 3:018:00Zacapa - Xelaju -:-
21:00Municipal - Coban Imperial -:-
22:45Guastatoya - Coatepeque -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
21:00America des Cayes - Racing Haitien -:-21:00Real Hope - Ouanaminthe -:-
HRVATSKA: SuperSport Prva NL
PoluvrijemeBSK Bijelo Brdo - Sesvete 0:1 [ 1.91 | 3.20 | 4.00 ]PoluvrijemeDugopolje - Dubrava 0:0 [ 2.70 | 3.00 | 2.55 ]
INDIJA: I-League
11:00Delhi FC - Lajong 3:1PoluvrijemeAizawl - Churchill Brothers 1:0
INDONEZIJA: Liga 1
90+'Persib - FC Bhayangkara 0:014:30Persik Kediri - Persikabo 1973 5:2
IRAK: Super League
19:30Erbil - Al Karkh -:-ITALIJA: Serie C - Group A
20:45Padova - Pergolettese -:-ITALIJA: Serie C - Group B
20:30Carrarese - Perugia -:-20:45Fermana - Rimini -:-
20:45Gubbio - Torres -:-
20:45Vis Pesaro - Lucchese -:-
ITALIJA: Serie C - Group C
20:45Catania - Giugliano -:-ITALIJA: Serie D - Group A
90+'Albenga - Pinerolo 0:014:30Alcione Milano - Vogherese 3:1
90+'Asti - Derthona FbC 2:1
14:30Borgosesia - Gozzano 0:1
90+'Bra - Lavagnese 1:1
90+'Ticino - PDHA 5:2
90+'Vado - Chisola 1:1
69'Citta di Varese - Sanremese 1:1
61'Fezzanese - Alba 2:1
PoluvrijemeLigorna - Chieri 1:0
ITALIJA: Serie D - Group B
14:30Arconatese - Ciserano-Bergamo 1:390+'Caldiero Terme - Piacenza 2:1
90+'Caravaggio - USD Casatese 0:0
14:30Club Milano - Varesina 2:1
90+'Crema - Castellanzese 0:2
14:30Desenzano - Villa Valle 2:1
14:30Legnano - Brusaporto 1:0
90+'Ponte San Pietro - Clivense 1:0
90+'Tritium - Folgore Caratese 0:0
20:00Pro Palazzolo - Real Calepina -:-
ITALIJA: Serie D - Group C
90+'Adriese - Cjarlins Muzane 0:090+'Bassano - Montecchio Maggiore 4:5
90+'Luparense - Chions 1:2
14:30Montebelluna - Castegnato 0:0
90+'Mori - Breno 1:1
90+'Portogruaro - Mestre 0:1
ITALIJA: Serie D - Group D
90+'Aglianese Calcio - AC Carpi 1:290+'Certaldo - Sant'Angelo 1:0
90+'Forli - Lentigione 1:3
90+'Imolese - Fanfulla 2:0
90+'Mezzolara - Ravenna 0:4
90+'Prato - Sangiuliano City 1:0
90+'Sammaurese - Victor San Marino 1:0
90+'San Donnino - Pistoiese 1:0
14:30SCD Progresso - Corticella 2:0
ITALIJA: Serie D - Group E
14:30Follonica Gavorrano - Figline 1:190+'Montevarchi - Real Forte Querceta 2:2
90+'SC Cenaia - Livorno 1:1
90+'Seravezza Pozzi - Sangiovannese 1:2
90+'Tau - Trestina 4:0
90+'Vivi Altotevere - Poggibonsi 0:1
65'San Donato - Pianese 0:1
18:00Grosseto - Mobilieri Ponsacco -:-
ITALIJA: Serie D - Group F
90+'Avezzano - L Aquila 0:090+'Fano - Atletico Ascoli 1:1
90+'Fossombrone - Campobasso 1:0
90+'Sambenedettese - Chieti 1:1
90+'Sora - Vigor Senigallia 0:1
90+'Tivoli Calcio - Roma City 0:2
90+'United Riccione - Termoli 0:1
14:30Vastogirardi - Matese 1:0
68'S. N. Notaresco - Real Monterotondo 1:1
ITALIJA: Serie D - Group G
14:00Cavese - Budoni 3:014:30Anzio Calcio 1924 - Flaminia 0:6
90+'Atletico Uri - Trastevere Calcio 0:1
90+'Boreale - Sarrabus Ogliastra 0:0
90+'Cynthialbalonga - Ischia 2:0
90+'Latte Dolce - Gladiator 1:2
90+'Romana - Nocerina 0:2
90+'San Marzano - Nuova Florida 1:0
63'Cassino - Ostia Mare 1:2
ITALIJA: Serie D - Group H
90+'Barletta - Fidelis Andria 1:290+'Bitonto - Gelbison 0:2
90+'Paganese - Gravina 1:3
90+'Santa Maria Cilento - Casarano 3:4
60'Gallipoli - Palmese 1914 2:2
63'Manfredonia - A.C.D. Nardo 0:0
67'Matera - Rotonda 0:1
PoluvrijemeCitta di Fasano - Altamura 0:1
25'Angri - Martina Calcio 0:0
ITALIJA: Serie D - Group I
90+'Licata - Gioiese 0:014:30Portici 1906 - S. Agata 1:1
90+'Reggio Calabria - Akragas 5:1
14:30Siracusa - USD Ragusa 0:0
63'AS Acireale - Vibonese 1:0
65'Igea Virtus - Real Casalnuovo 1:1
68'San Luca - Trapani 0:0
25'Sancataldese - Canicatti 0:0
IZRAEL: Liga Alef North
14:00H. Migdal HaEmek - Tzeirei Kafr Kanna 1:017:15Kiryat Yam - Hapoel Bueine -:-
20:00Ironi Baka - Tayibe -:-
IZRAEL: Liga Alef South
13:00Maccabi Shaarayim FC - Holon Yermiyahu 1:217:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Tel Aviv -:-
19:30Shimshon Kafr Qasim - Agudat Sport Ashdod -:-
JORDAN: Premier League
20:30Moghayer Al Sarhan - Aqaba -:-JUŽNA AMERIKA: South American Championship Women U17 - Finalna grupa
22:00Brazil U17 Ž - Kolumbija U17 Ž -:-00:30Ekvador U17 Ž - Paragvaj U17 Ž -:-
KAMERUN: Elite One - Championship - Playoff
14:00Stade Renard - Canon Yaounde 1:114:30Gazelle - Victoria United -:-
25'Cotonsport - Colombe 0:0
16:00Yong Sports Academy - Dynamo Douala -:-
KAMERUN: Elite One - Ispadanje skupina
14:30Fauve Azur Elite - Fortuna Mfou -:-15:00Les Astres - Bamenda -:-
16:00UMS de Loum - APEJES Academy -:-
16:00Union Douala - Aigle Royal -:-
KAMERUN: Elite Two - Championship - Playoff
15:00Bafmeng United - Panthere -:-15:30Feutcheu - Bafoussam -:-
KAMERUN: Elite Two - Ispadanje skupina
13:30Isohsa - Renaissance 2:014:30Foncha - FC Rangers of Bafut -:-
PoluvrijemeAS Fap - Yafoot 0:0
15:30Leopard de Douala - Unisport Bafang -:-
KIRGISTAN: Premier Liga
13:30Muras United - Neftchi Kochkor-Ata 1:3KOLUMBIJA: Primera A - Apertura
00:10Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 2:0 [ 1.45 | 4.00 | 9.00 ]02:20Millonarios - Santa Fe 3:1 [ 2.45 | 3.00 | 3.20 ]
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
02:00San Carlos - Herediano 2:0 [ 2.15 | 3.25 | 3.20 ]03:00Cartagines - Saprissa 3:4 [ 3.60 | 3.20 | 2.05 ]
LIBERIJA: LFA First Division
17:00Watanga - BEA Mountain -:-MAROKO: Coupe du Trone
23:00Amal Tiznit - Adrar Souss 1:023:00FATH Casablanca - Fes 2:0
23:00Mouloudia Oujda - Kenitra 2:1pen
23:00Stade Marocain - Moghreb Tetouan 0:4
23:00Maghreb Fez - Tanger -:-
23:00Marrakech - Agadir -:-
MAURITANIJA: Ligue 1
23:30Ksar - Entou -:-MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Leones Negros - Atletico La Paz 2:404:05Correcaminos - Cimarrones de Sonora 0:2
MEKSIKO: Liga Premier Serie B
19:00Chilangos - Uruapan -:-NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever
19:30SC Weiche-08 - Drochtersen/Assel -:-19:30Spelle-Venhaus - Norderstedt -:-
NJEMAČKA: Regionalliga Nordost
19:00Erfurt - Greifswald -:-19:00Luckenwalde - BFC Dynamo -:-
NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad
19:30Oberhausen - Duren -:-NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest
19:00FSV Frankfurt - Koblenz -:-19:00Fulda-Lehnerz - Steinbach Haiger -:-
19:00Walldorf - Homburg -:-
NJEMAČKA: Regionalliga Bayern
19:00Bayern II - Schweinfurt -:-NJEMAČKA: Oberliga Schleswig-Holstein
19:00Bordesholm - Eichede -:-NJEMAČKA: Oberliga Hamburg
19:00Niendorfer TSV - Sasel -:-19:30Altona - Wandsbeker Concordia -:-
19:30Halstenbek-Rellingen - Duneberg -:-
19:30Harksheide - Turkiye Wilhelmsburg -:-
19:30HEBC Hamburg - Paloma -:-
19:30Rugenbergen - Suderelbe -:-
19:30Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08 -:-
20:00ETSV Hamburg - Tornesch -:-
NJEMAČKA: Oberliga Bremen
19:30Aumund-Vegesack - Woltmershausen -:-NJEMAČKA: Oberliga Niedersachsen
17:00Delmenhorst - BSV Rehden -:-19:00Eintracht Celle - Emden -:-
19:00Lupo-Martini Wolfsburg - Schoningen -:-
19:30Vorsfelde - Egestorf-Langreder -:-
NJEMAČKA: Oberliga Westfalen
19:00Bovinghausen - Eintracht Rheine -:-19:00Clarholz - Turkspor Dortmund -:-
19:00Ennepetal - Finnentrop/Bamenohl -:-
19:00Lotte - ASC 09 Dortmund -:-
19:00Schermbeck 2020 - Vreden -:-
19:00Westfalia Rhynern - Gievenbeck -:-
19:30Siegen - Erkenschwick -:-
NJEMAČKA: Oberliga Hessen
19:00Baunatal - Weidenhausen -:-19:00Fernwald - Stadtallendorf -:-
19:30Erlensee - Giessen -:-
19:30RW Walldorf - Alzenau -:-
NJEMAČKA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:00Worms - SpVgg Quierschied -:-20:00Arminia Ludwigshafen - Baumholder -:-
NJEMAČKA: Oberliga Bayern Nord
19:00Neudrossenfeld - Regensburg II -:-NJEMAČKA: Oberliga Bayern Süd
19:00Heimstetten - Ismaning -:-19:30Kirchheimer - 1860 München II -:-
NJEMAČKA: Oberliga Baden-Württemberg
19:00Mutschelbach - Nottingen -:-NJEMAČKA: Oberliga Mittelrhein
20:00Germania Teveren - Freialdenhoven -:-NJEMAČKA: Oberliga Niederrhein
19:30Hilden - Hamborn -:-19:30Meerbusch - Buderich -:-
19:30Mulheimer FC 97 - Baumberg -:-
19:30SW Essen - Germania Ratingen -:-
19:30Union Nettetal - Uerdingen -:-
PARAGVAJ: Primera Division - Apertura
23:00Tacuary - Ameliano 1:1 [ 2.63 | 3.20 | 2.45 ]01:30Sportivo Trinidense - Sp. Luqueño 0:1 [ 3.00 | 3.25 | 2.20 ]
PERU: Liga 1 - Apertura
21:00Deportivo Garcilaso - Comerciantes Unidos -:- [ 1.62 | 3.90 | 5.50 ]POLJSKA: Division 2
17:00Wisla Pulawy - Elblag -:-19:00GKS Jastrzebie - Kotwica Kolobrzeg -:-
19:30S. Wola - Sandecja -:-
POLJSKA: III Liga - Group II
25'Unia Swarzedz - Vineta W. 2:0POLJSKA: III Liga - Group III
PoluvrijemeSleza Wroclaw - Z. Gora 1:1POLJSKA: Central Youth League
11:00Rakow Czestochowa U19 - Jagiellonia U19 0:012:00Lech U19 - Zaglebie U19 3:1
12:00Sandecja U19 - Pogon Szczecin U19 0:3
14:00Wisla U19 - Legia U19 1:2
65'Polonia W. U19 - Warta P. U19 3:1
PORTUGAL: Taça de Portugal Women
25'Braga Ž - Racing Power Ž 0:0RUMUNJSKA: Liga 2 - Championship - Playoff
18:00Hunedoara - Gloria Buzau -:-SAD: MLS Next Pro
00:30New York City II - Chattanooga 2:1pen02:00Real Monarchs - Minnesota 2 2:1
23:00Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 -:-
00:00Chicago Fire II - Philadelphia II -:-
00:30Crown Legacy - Atlanta United 2 -:-
SAD: USL League One
00:30Charlotte Independ. - Spokane Velocity -:-SALVADOR: Primera Division - Clausura
01:30Santa Tecla - Dragon 3:102:30Metapan - Alianza FC 0:3
SAUDIJSKA ARABIJA: Division 1
19:45Al Batin - Hajer -:-20:00Al Ain - Al Jandal -:-
20:00Al Orubah - Jeddah -:-
SENEGAL: Ligue 1
17:30Dakar SC - Teungueth -:-17:30Guediawaye - Mbour -:-
17:30Linguere - Jamono Fatick -:-
17:30Ouakam - Generation F. -:-
17:30Sonacos - Jaraaf -:-
17:30US Goree - Casa -:-
SLOVAČKA: 2. liga
68'Povazska Bystrica - FK Humenne 0:3SLOVAČKA: 3. Liga - istok
15:00Lipany - Snina -:-SLOVAČKA: 3. Liga - West
15:00Dubnica - Castkovce -:-SLOVENIJA: 1. SZNL Women
17:00Krim Ž - ZNK Ljubljana Ž -:-SVIJET: Internacionalne Prijateljske
18:30Argentina U16 - Obala Bjelokosti U16 -:-18:30Češka U16 - Meksiko U16 -:-
18:30Francuska U16 - Saudijska Arabija U16 -:-
18:30Japan U16 - Wales U16 -:-
SVIJET: Klupske Prijateljske
00:00Corinthians (Bra) - Londrina (Bra) 3:011:30HJK (Fin) - TPS Turku (Fin) 5:1
12:00Orn (Nor) - Askollen (Nor) 4:0
13:00Eidsvold (Nor) - Notodden (Nor) 3:0
14:00Arendal (Nor) - Mandalskameratene (Nor) 5:1
14:00Besiktas (Tur) - Karagumruk (Tur) 1:1
14:00Sivasspor (Tur) - Sivas Dort Eylulspor (Tur) 3:0
14:00Skeid (Nor) - Kjelsås (Nor) 1:4
57'Mikkeli (Fin) - KuPS Akatemia (Fin) 2:0
SVIJET: Klupske prijateljske - žene
18:00Örebro Ž (Swe) - Norrkoping Ž (Swe) -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 1
12:00Estradense - Pontevedra B 2:112:00Gran Pena - Atletico Arteixo 3:3
12:00Polvorin - UD Ourense 4:2
12:00Rapido de Bouzas - Viveiro 1:2
12:15Silva SD - Bergantinos 0:2
17:00Arzua - Somozas -:-
17:00Barbadas-Bentraces - Alondras -:-
17:00Betanzos - Arosa SC -:-
17:00Paiosaco - Sarriana -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 2
12:00Gijon Industrial - Condal 0:112:00Lealtad - Basico Urraca 2:1
12:00Luarca - CD Colunga 0:3
12:30Union Club Ceares - L'Entregu 0:1
17:15Llanes - Real Titanico -:-
17:15Praviano - Tuilla -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 3
11:45Siete Villas - Solares 1:117:00Bezana - UD Samano -:-
17:00Castro - Atletico Albericia -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 4
11:30Basconia - Durango 1:111:30Beasain - Touring KE 1:1
11:30Portugalete - Padura 3:1
13:00Alaves C - SD Deusto 0:1
16:30Aurrera Ondarroa - Lagun Onak -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 5
18:00Vilassar de Mar - Peralada -:-20:30Reus FCR - L'Hospitalet -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 6
12:00Ilicitano - Villarreal C 3:020:00Burriana - Rayo Ibense -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 7
10:30Canillas - Leganes B 1:211:30Trival Valderas - Las Rozas 0:0
12:00Colonia M. - Collado Villalba 0:3
12:00Pozuelo de Alarcon - AD Torrejon 0:1
16:30Villanueva - Galapagar -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 8
12:00Villaralbo - Burgos CF B 1:212:30La Virgen - Santa Marta Tormes 1:0
16:30Laguna - Atl. Astorga -:-
16:30Mirandes B - Ponferradina B -:-
17:00Bembibre - Almazan -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 9
12:30Huetor Tajar - CP Almeria 0:0ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 10
12:00Atletico Espeleno - La Palma 1:012:00Cabecense - Pozoblanco 1:0
12:00Cartaya - CD Utrera 1:0
25'Ceuta B - Puente Genil 0:0
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 11
11:30Collerense - Poblense 0:211:30Ibiza Islas Pitiusas - Constancia 3:3
12:00Binissalem - Portmany 1:2
25'Llosetense - Alcudia 0:0
16:00Mercadal - Manacor -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 12
12:00Arucas - Tenerife B 1:113:00La Cuadra - Yaiza 0:1
13:00Panaderia - Lanzarote 2:1
13:00Santa Ursula - Ibarra 1:0
13:00Tamaraceite - Teror 1:1
21:00CD Marino - Atl. Victoria -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 14
12:00Castuera - CD Calamonte 3:112:30Arroyo - Trujillo 1:1
17:00Diocesano - Don Alvaro -:-
17:00Villafranca - Pueblonuevo -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 15
11:00Beti Onak - Txantrea 1:011:30Alesves - CD Ardoi 2:2
12:00Beti Kozkor - Bidezarra 1:0
20:00Cirbonero - Cortes -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 16
11:30Comillas - Arnedo 0:212:00Berceo - Anguiano 0:2
12:00Calahorra B - Varea 0:1
12:00CDFC Calzada - UD Logrones B 0:1
12:00Oyonesa - CCD Alberite -:-
12:00River Ebro - Haro Deportivo 0:1
12:00Tedeon - Racing Rioja 0:0
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 17
11:00Calamocha - Binefar 0:011:00Huesca B - Borja 0:0
11:30Epila - Cuarte 1:1
12:00Belchite 97 - Ejea 1:2
16:30Caspe - Carinena -:-
16:30Ebro - Utrillas -:-
16:30Tamarite - Fuentes -:-
17:00Fraga - CF Illueca -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 18
11:30Conquense - San Clemente 4:112:00Azuqueca - Torrijos 3:0
12:00Cazalegas - La Solana 2:0
12:00Quintanar del Rey - Tarancon 1:0
12:00Toledo - Puertollano C.F. 3:2
12:00Villarrobledo - Tomelloso 2:1
12:00Villarrubia - Socuellamos 1:0
17:00Villacanas - Marchamalo -:-
17:30Huracan de Balazote - Albacete B -:-
ŠVEDSKA: Division 2 - Norrland
16:00Skelleftea - IFK Ostersund -:-17:00Kiruna - Bergnasets -:-
19:00Boden - Gottne -:-
ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Götaland
19:15Vanersborgs IF - IFK Skovde -:-ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Svealand
19:30Sleipner - Nacka Iliria -:-ŠVEDSKA: Division 2 - Västra Götaland
19:00Husqvarna - Qviding -:-19:00Landvetter - Frölunda -:-
ŠVICARSKA: Promotion League
18:00Breitenrain - Paradiso -:-ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 1
19:30Sion II - Oberwallis Naters -:-20:00Vevey - Pully -:-
20:15Grand-Saconnex - Terre Sainte -:-
20:15Sarraz-Ecleplens - Echallens -:-
20:30La Chaux-De-Fonds - Chenois -:-
20:30Meyrin - Lausanne II -:-
ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 2
20:00Muttenz - Bassecourt -:-20:00Thun II - Muri -:-
20:15Munsingen - Solothurn -:-
20:15Rotkreuz - Koniz -:-
ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 3
20:00Hongg - Kosova -:-20:00Tuggen - Balzers -:-
20:00YF Juventus - Gossau -:-
20:15Uzwil - Linth -:-
TRINIDAD & TOBAGO: TT Premier League
23:00La Horquetta - Central FC 4:423:00Point Fortin - Police 2:3
23:00Port Of Spain - Eagles FC 2:1
01:10Morvant Caledonia Utd - Defence Force 1:1
UGANDA: Premier League
14:00Maroons - Express 2:017:00Kampala City - Busoga -:-
UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: UAE League
19:00Al Nasr - Hatta -:-19:00Emirates Club - Bani Yas -:-
UKRAJINA: Championship Women - Championship - Playoff
11:00Kryvbas Ž - Vorskla Poltava Ž 1:2UKRAJINA: Championship Women - Ispadanje skupina
11:00Mariupol Ž - Veres-Rivne Ž 1:111:00Panthers FC Uman Ž - EMC Podolie Ž 3:0
URUGVAJ: Copa Uruguay
00:30River Plate - Defensor Sp. -:-UZBEKISTAN: Super League
64'Din. Samarkand - Metallurg Bekabad 0:1UZBEKISTAN: Pro Liga
12:00Buxoro - Xorazm Urganch 0:0VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:30Dep. Tachira - Metropolitanos -:-WALES: Cymru North
20:30Denbigh - Bangor 1876 -:-ZIMBABVE: Premier Soccer League
14:00Arenel Movers - Herentals 0:014:00CAPS Utd - Bikita Minerals 0:1
14:00GreenFuel - TelOne 1:1
14:00Manica - Chegutu Pirates 0:0
14:00Platinum - Chicken Inn 2:2
14:00ZPC Kariba - Ngezi Platinum 0:0
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.