m.Rezultati.com

REFRESH

Nogomet » Sutra » Sve utakmice

oglasi

ARGENTINA: Primera B Nacional

01:30Santamarina - Villa Dalmine -:-

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

02:05Talleres (R.E) - Colegiales -:-

AUSTRIJA: Tipico Bundesliga - Ispadanje skupina

19:00Admira - Mattersburg -:-
19:00Hartberg - Rapid Vienna -:-
19:00Innsbruck - Altach -:-

AZERBAJDŽAN: Kup

14:00Gabala - Qarabag -:-
16:30SumQayit - Zira -:-

AZIJA: AFC Champions League

11:30Melbourne Victory (Aus) - Guangzhou Evergrande (Chn) -:-
12:00Kawasaki (Jpn) - Ulsan Hyundai (Kor) -:-
13:00Daegu (Kor) - Hiroshima (Jpn) -:-
13:30Shanghai SIPG (Chn) - Sydney FC (Aus) -:-
17:00Al-Hilal (Sau) - Esteghlal F.C. (Irn) -:-
17:00Al Zawraa (Irq) - Al Nasr Riyadh (Sau) -:-
17:30Zob Ahan (Irn) - Al Wasl (Uae) -:-
18:00Al-Ain (Uae) - Al-Duhail (Qat) -:-

AZIJA: AFC Kup

10:30Persija Jakarta (Ina) - Ceres (Phl) -:-

BOCVANA: Premier League

16:00Police XI - Sankoyo Bush Bucks -:-
18:00Miscellaneous - Orapa United -:-
19:00Extension Gunners - BDF XI -:-
19:00Notwane - BR Highlanders -:-
19:00Prisons XI Gaborone - Township Rollers -:-

BUGARSKA: Kup

18:00Septemvri Sofia - Lok. Plovdiv -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL

17:00Usti nad Orlici - Olympia Radotin -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division C

17:30Trutnov - Kolin -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Juniorska liga - Stupanj pobjednika

13:00Slovacko U21 - Sigma Olomouc U21 -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Juniorska liga - Stupanj gubitnika

14:30Trinec U21 - Karvina U21 -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League

15:00Dukla Prag U19 - Pardubice U19 -:-

DANSKA: Superliga - Championship - Playoff

19:00Esbjerg - Odense -:-

DR KONGO: Super Ligue

14:30Groupe Bazano - Dauphins Noirs -:-
15:30St Eloi Lupopo - Lubumbashi Sport -:-

EGIPAT: Premier League

20:00Pyramids - Zamalek -:-

EKVADOR: Liga Pro

02:15Tecnico U. - El Nacional -:-

ENGLESKA: Premier League

20:45Tottenham - Brighton -:-
20:45Watford - Southampton -:-

ENGLESKA: League One

20:45Doncaster - Accrington -:-
20:45Luton - Wimbledon -:-

ENGLESKA: Premier League Cup - Playoff

20:00Everton U23 - Blackburn U23 -:-
20:00Leeds U23 - Newcastle U23 -:-

ESTONIJA: Kup

18:00Kalju - Tammeka -:-
18:00Tabasalu - Elva -:-

FINSKA: Veikkausliiga

17:30HJK - HIFK -:-

FRANCUSKA: Ligue 2

20:00AC Ajaccio - Brest -:-
20:00Auxerre - Le Havre -:-
20:00Beziers - Clermont -:-
20:00Lens - Lorient -:-
20:00Metz - Grenoble -:-
20:00Nancy - Orleans -:-
20:00Niort - GFC Ajaccio -:-
20:00Sochaux - Chateauroux -:-
20:00Troyes - Red Star -:-

HRVATSKA: 2. HNL

13:00Din. Zagreb 2 - Solin -:-
14:30Hajduk Split 2 - Međimurje -:-
15:30Lučko - Šibenik -:-
16:30Dugopolje - Hr. Dragovoljac -:-

HRVATSKA: Kup

18:00Din. Zagreb - Osijek -:-

INDONEZIJA: Piala Indonesia

12:00Bali United - Persija Jakarta -:-
12:00Bhayangkara Utd - PSM Makassar -:-
12:00Persebaya - Madura United -:-
12:00Pusamania Borneo - Persib -:-

IRAN: Division 1

14:30Arvand Khorramshahr - Qashqai Shiraz -:-
14:30Baderan Tehran - Aluminium Arak -:-
14:30Fajr Sepasi - Mes Kerman -:-
14:30Gol Gohar - Shahrdari Mahshahr -:-
14:30Mes Rafsanjan - Khooneh Be Khooneh -:-
14:30Shahrdari Tabriz - Oxin Alborz -:-
14:30Sorkhpooshan Pakdasht - Shahin Bushehr -:-

IRSKA: Premier Division

21:00Shamrock Rovers - Bohemians -:-

ITALIJA: Serie C - Group A

20:30Piacenza - Entella -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - Championship - Playoff

18:00Netanya - Hapoel Hadera -:-
19:30Yehuda - M. Tel Aviv -:-

JORDAN: Premier League

18:30Al Wehdat - Al Ahli -:-

JUŽNA AFRIKA: Premier League

15:00Mamelodi - Chippa United -:-
19:30Cape Town City - Highlands -:-
19:30Kaizer - Golden Arrows -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores

22:00Lara (Ven) - Cruzeiro (Bra) -:-
00:15Huracan (Arg) - Emelec (Ecu) -:-
00:15Libertad (Par) - Gremio (Bra) -:-
00:15U. De Concepcion (Chi) - Olimpia Asuncion (Par) -:-

KENIJA: Premier League

15:00Gor Mahia - Bandari -:-

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Apertura

03:00Bucaramanga - Huila -:-

KOLUMBIJA: Torneo Aguila - Apertura

01:00Quindio - Barranquilla -:-

KUVAJT: Emir Cup

18:00Al Qadisiya - Al Kuwait -:-

LATVIJA: Optibet Virsliga

17:00BFC Daugavpils - Spartaks -:-
17:00Valmiera - Jelgava -:-

MAĐARSKA: Kup

20:00Debrecen - MOL Vidi -:-

MALEZIJA: Super League

15:00Kuala Lumpur - Perak -:-

MEKSIKO: Liga MX Women - Clausura

23:00Monarcas Morelia Ž - Leon Ž -:-
01:00Toluca Ž - Pachuca Ž -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

18:30Graafschap - FC Emmen -:-
19:45Alkmaar - Heracles -:-
19:45Heerenveen - Venlo -:-
20:45Ajax - Vitesse -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

19:00Odd - Viking -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 1

18:00Krakeroy - Sarpsborg 2 -:-
18:30Spjelkavik - Herd -:-
19:00Molde 2 - Sunndal -:-
19:00Stabaek 2 - Arvoll -:-
19:00Traeff - Aalesund 2 -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 2

18:00Norild - Vålerenga 2 -:-
19:00Orn - Mjondalen 2 -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 3

19:00Start 2 - Donn -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 4

18:00Vestfossen - Strømsgodset 2 -:-
19:00Fyllingsdalen - Brann 2 -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 5

17:00Brumunddal - Rosenborg 2 -:-
18:00Ranheim 2 - Raufoss 2 -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 6

18:00Bodo/Glimt 2 - Junkeren -:-
18:30Gjellerasen - Lillestrom 2 -:-
20:00Ull/Kisa 2 - Skjetten -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Nordost

19:00Nordhausen - BFC Dynamo -:-

NJEMAČKA: DFB Pokal

20:45Hamburger SV - RB Leipzig -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

00:00Dep. Capiata - Diaz -:-
02:00Guarani - Sp. Luqueño -:-

POLJSKA: Ekstraklasa - Championship - Playoff

18:00Piast - Zaglebie -:-
20:30Cracovia - Jagiellonia -:-

PORTUGAL: Segunda Liga

17:00Porto B - Varzim -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Championship - Playoff

17:00Estoril U23 - Aves U23 -:-
17:00Rio Ave U23 - Benfica U23 -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Ispadanje skupina

12:00CD Cova da Piedade U23 - Guimaraes U23 -:-
16:00Belenenses U23 - Academica U23 -:-
16:00Setubal U23 - Portimonense U23 -:-

RUMUNJSKA: Liga 2

18:30Mioveni - Petrolul -:-

RUSIJA: Youth League

10:30Rubin Kazan U21 - Ufa U21 -:-
11:00Akhmat Grozny U21 - Krasnodar U21 -:-
11:00CSKA Moscow U21 - Anzhi U21 -:-
11:00FK Rostov U21 - Lok. Moscow U21 -:-
11:00Zenit Petersburg U21 - Din. Moscow U21 -:-

SAUDIJSKA ARABIJA: Division 1

14:40Al-Kawkab - Al Khaleej -:-
14:55Al Ain - Najran -:-
15:05Al Taee - Al-Qaisumah -:-
17:50Al Adalh - Al Najoom -:-

SJEVERNA IRSKA: NIFL Premiership - Championship - Playoff

20:45Ballymena - Glenavon -:-
20:45Coleraine - Crusaders -:-
20:45Linfield - Cliftonville -:-

SJEVERNA IRSKA: NIFL Premiership - Ispadanje skupina

20:45Ards - Dungannon -:-
20:45Glentoran - Warrenpoint -:-
20:45Institute - Newry City -:-

SLOVAČKA: 2. liga

16:30Inter Bratislava - Poprad -:-

SLOVENIJA: Kup

20:00O. Ljubljana - Aluminij -:-

ŠKOTSKA: Championship

20:45Ayr - Partick Thistle -:-

ŠPANJOLSKA: LaLiga

19:30Huesca - Eibar -:-
20:30Valladolid - Girona -:-
21:30Alaves - Barcelona -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 8

16:00Briviesca - Cristo Atletico -:-

ŠVICARSKA: Swiss Cup

20:15Luzern - Thun -:-

TUNIS: Ligue Professionnelle 1

14:00OdgođenoBizertin - Etoile Sahel -:-
14:00Gabes - Club Africain -:-
16:00Esperance Tunis - Stade Gabesien -:-
16:00Metlaoui - Monastir -:-
16:00Sfaxien - Stade Tunisien -:-

UGANDA: Premier League

14:00Police - Vipers -:-
14:30Maroons - Villa -:-
14:30Ndejje University - Kampala City -:-
14:30Nyamityobora - Tooro United -:-

UKRAJINA: Premier League - Ispadanje skupina

16:00Olimpik Donetsk - A. Kiev -:-
17:00Karpaty - Ch. Odessa -:-
18:30Vorskla - Desna -:-

UKRAJINA: Youth League - Stupanj pobjednika

11:00Zorya U21 - A. Kiev U21 -:-
12:00Din. Kiev U21 - Shakhtar U21 -:-
14:00Oleksandriya U21 - Vorskla U21 -:-

UKRAJINA: Youth League - Stupanj gubitnika

11:00OtkazanoOlimpik Donetsk U21 - Desna U21 -:-

URUGVAJ: Primera Division - Apertura

00:00Wanderers - Cerro Largo -:-

VENEZUELA: Primera Division - Apertura

23:00Puerto Cabello - La Guaira -:-

WALES: Division 1

20:15Ton Pentre - Ammanford -:-
20:30Afan Lido - Port Talbot -:-
20:30Goytre AFC - Briton Ferry -:-
20:45Haverfordwest - Taffs Well -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju