REFRESH

Nogomet » Sutra » Sve utakmice

AFRIKA: Afričko Prvenstvo

17:00Libija - Niger -:-
20:00DR Kongo - Kongo -:-

ANDORA: Primera Divisió

11:30UE Engordany - Atletic Escaldes -:-
16:30Sant Julia - FC Santa Coloma -:-

ANGOLA: Girabola

15:00Santa Rita - Petro -:-
15:30Desportivo Huila - Primeiro de Agosto -:-
16:00Wiliet - Caala -:-

ARGENTINA: Copa Diego Maradona - Gubitnici - Playoff

02:10Velez Sarsfield - Rosario -:-

ARGENTINA: Primera Nacional - Kvalifikacije finale

23:10Estudiantes Rio Cuarto - Sarmiento Junin -:-

ARGENTINA: Primera Nacional - Kvalifikacije - Playoff

21:10Atletico Atlanta - San Martin Tucuman -:-
21:10Def. de Belgrano - Instituto -:-
21:10Deportivo Moron - Villa Dalmine -:-
21:10Gimnasia Mendoza - Ferro -:-
23:10CA Estudiantes - Barracas Central -:-
23:15Tigre - San Martin S.J. -:-
00:00Dep. Riestra - Temperley -:-

ARGENTINA: Torneo Federal - Kvalifikacije - Playoff

21:15Douglas Haig - Def. Pronunciamiento -:-
21:30Deportivo Maipu - Camioneros Buenos Aires -:-
22:00Central Norte - Sportivo Belgrano -:-
23:00Juventud Unida Universitario - Deportivo Madryn -:-
00:00Chaco For Ever - Sansinena -:-
00:00Olimpo - Sportivo Las Parejas -:-
00:00Sarmiento Resistencia - Huracan Las Heras -:-

ARGENTINA: Primera C - Qualification - Losers stage

21:10Central Cordoba - Ituzaingo -:-
21:10Club Lujan - El Porvenir -:-
21:10Leandro N. Alem - Deportivo Espanol -:-
21:10Midland - Excursionistas -:-
21:10San Martin Burzaco - Berazategui -:-
21:10Victoriano A. - Sportivo Italiano -:-

AUSTRALIJA: A-League

06:05Newcastle Jets - Macarthur FC -:-

AUSTRALIJA: W-League

06:05Melbourne Victory Ž - Melbourne City Ž -:-
06:05OdgođenoMelbourne Victory Ž - Perth Ž -:-
08:40OdgođenoNewcastle Ž - Canberra Ž -:-
08:40Newcastle Ž - Brisbane Roar Ž -:-

AUSTRIJA: Tipico Bundesliga

17:00Wolfsberger AC - Sturm Graz -:-

BANGLADEŠ: Premier League

15:00Mohammedan - Arambagh -:-

BELGIJA: Jupiler League

13:30Gent - Antwerp -:-
16:00Cercle Brugge - St. Liege -:-
18:15Beerschot VA - Club Brugge -:-
20:45St. Truiden - Leuven -:-

BRAZIL: Serie A

23:00Fluminense - Sport Recife -:-
01:00Vasco - Coritiba -:-
20:00Athletico-PR - Sao Paulo -:-
20:00Santos - Botafogo RJ -:-
22:15Atletico-MG - Atletico GO -:-
00:30Ceara - Bragantino -:-
00:30Internacional - Fortaleza -:-

BRAZIL: Serie B

23:00Juventude - Cruzeiro -:-
01:00Oeste - Confianca -:-
20:00Ponte Preta - Nautico -:-
20:00Vitoria - Chapecoense-SC -:-

BRAZIL: Serie C - Drugi stupanj

22:00Ituano - Vila Nova -:-
22:00Santa Cruz - Brusque -:-

BRAZIL: Serie D - Playoff

20:00Mirassol - AE Altos -:-

BRAZIL: Brasileiro U20 - Playoff

00:00Atletico-MG U20 - Athletico-PR U20 -:-

BRAZIL: Brasileiro A2 Women - Playoff

19:30Napoli Ž - Real Brasilia Ž -:-
20:00Bahia Ž - Botafogo RJ Ž -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Flambeau du Centre - Bumamuru -:-
14:00Olympic S. - Royal de Muramvya -:-
14:00Vital O - Dynamik -:-

CIPAR: First Division

15:00Paphos - APOEL -:-
17:30Apollon - Ol. Nicosia -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

14:00Pardubice - Ceske Budejovice -:-
16:00Pribram - Plzen -:-
18:30Ostrava - Sparta Prag -:-

ČILE: Primera División

22:00Colo Colo - U. De Chile -:-

ČILE: Primera B

14:00Arica - Nublense -:-
14:00Barnechea - Rangers -:-
14:00CD Santa Cruz - Valdivia -:-
14:00Copiapo - San Luis -:-
14:00Deportes Temuco - Cobreloa -:-
14:00D. Puerto Montt - Magallanes -:-
14:00San Felipe - Melipilla -:-

ČILE: Segunda Division

22:00Deportes Vallenar - Recoleta -:-
22:00San Antonio Unido - General Velasquez -:-

EGIPAT: Premier League

13:30El Entag El Harby - Smouha -:-
16:00National Bank Egypt - Al Ahly -:-

ENGLESKA: Premier League

13:00OdgođenoAston Villa - Everton -:-
15:00Sheffield Utd - Tottenham -:-
17:30Liverpool - Manchester Utd -:-
20:15Manchester City - Crystal Palace -:-

ENGLESKA: Women’s Super League

13:30Manchester City Ž - Aston Villa Ž -:-
14:00Everton Ž - Bristol City Ž -:-
15:00Birmingham Ž - Brighton Ž -:-
15:00Reading Ž - Arsenal Ž -:-
15:30Chelsea Ž - Manchester Utd Ž -:-
16:00West Ham Ž - Tottenham Ž -:-

ENGLESKA: Women’s Championship

13:00Blackburn Ž - Lewes Ž -:-
15:00Crystal Palace Ž - Durham Ž -:-
15:00Liverpool Ž - Leicester Ž -:-
15:00London Bees Ž - London City Lionesses Ž -:-
15:00Sheffield Utd Ž - Coventry United Ž -:-

ETIOPIJA: Premier League

08:00Hadiya Hossana - Fasil Ketema -:-
13:00Adama City - Wolkite Kenema -:-

FRANCUSKA: Ligue 1

13:00Brest - Rennes -:-
15:00Nantes - Lens -:-
15:00Nice - Bordeaux -:-
15:00Strasbourg - St. Etienne -:-
17:00Lille - Reims -:-
21:00Lyon - Metz -:-

GAMBIJA: GFA League

17:00Brikama U. - Wallidan -:-
17:00Gamtel - BK Milan -:-
17:00Ports Authority - Banjul Utd -:-

GANA: Premier League

16:00Aduana Stars - Legon Cities -:-
16:00Ashanti Gold - Medeama -:-
16:00Bechem United - Dreams -:-
16:00Karela - Berekum Chelsea -:-
16:00King Faisal - Elmina Sharks -:-
16:00WAFA - Asante Kotoko -:-
19:00Hearts Of Oak - Eleven Wonders -:-

GRČKA: Super League

14:00Olympiakos - Giannina -:-
16:15OFI Crete - PAOK -:-
16:15Volos - Lamia -:-
18:30Aris - Panathinaikos -:-
20:30AEK - Atromitos -:-

GRČKA: Super League 2

13:00Ergotelis - Ionikos -:-
13:45Apollon Larissa - Xanthi -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Final

18:00Marathon - Olimpia -:-

HONG KONG: Premier League

08:00OdgođenoResources Capital - Hong Kong Rangers -:-

INDIJA: ISL

12:30Jamshedpur - North East Utd -:-
15:00Goa - ATK Mohun Bagan -:-

IRAK: Super League

11:45Naft Al-Basra - Al Najaf -:-
12:00Al-Hudod - Al Karkh -:-
14:00Al Quwa Al Jawiya - Erbil -:-
16:15Al Wasat - Al Zawraa -:-
18:30Al Talaba - Al Shorta -:-

ITALIJA: Serie A

12:30Napoli - Fiorentina -:-
15:00Crotone - Benevento -:-
15:00Sassuolo - Parma -:-
18:00Atalanta - Genoa -:-
20:45Inter - Juventus -:-

ITALIJA: Serie B

15:00Pescara - Cremonese -:-
21:00Empoli - Salernitana -:-

ITALIJA: Serie C - Group A

12:30Juventus U23 - Piacenza -:-
12:30Olbia - Grosseto -:-
15:00AlbinoLeffe - Lecco -:-
15:00Como - Novara -:-
15:00Pergolettese - Pontedera -:-
15:00Pro Sesto - Livorno -:-
15:00Pro Vercelli - Carrarese -:-

ITALIJA: Serie C - Group B

15:00Perugia - FeralpiSalo -:-
15:00Sambenedettese - Padova -:-
15:00Sudtirol - Vis Pesaro -:-
17:30Carpi - Ravenna -:-
17:30Modena - Virtus Verona -:-

ITALIJA: Serie C - Group C

12:30Palermo - Virtus Francavilla -:-
15:00Catania - Foggia -:-
15:00Monopoli - Catanzaro -:-
17:30Bisceglie - Bari -:-
17:30Juve Stabia - Ternana -:-
17:30Paganese - Casertana -:-
17:30Viterbese - Teramo -:-

ITALIJA: Serie D - Group A

14:30Caronnese - Legnano -:-
14:30Citta di Varese - Gozzano -:-
14:30Folgore Caratese - Casale -:-
14:30HSL Derthona - Castellanzese -:-
14:30P.D.H.A.E. - Lavagnese -:-
15:00Imperia - Sanremese -:-

ITALIJA: Serie D - Group B

14:30Breno - Villa Alme -:-
14:30Caravaggio - Calvina -:-
14:30NibionnOggiono - Fanfulla -:-
14:30Ponte San Pietro - Ciserano-Bergamo -:-
14:30Real Calepina - Seregno -:-
14:30Sona - Scanzorosciate -:-
14:30Tritium - Brusaporto -:-
14:30Vis Nova Giussano - USD Casatese -:-

ITALIJA: Serie D - Group C

14:30Adriese - Feltre -:-
14:30Cartigliano - Belluno -:-
14:30Manzanese - San Giorgio-Sedico -:-

ITALIJA: Serie D - Group D

14:30Correggese - Corticella -:-
14:30Ghivizzano Borgo - Aglianese Calcio -:-
14:30Lentigione - Forli -:-
14:30Mezzolara - G.S. Bagnolese -:-
14:30Pro Livorno - Prato -:-
14:30Real Forte Querceta - Seravezza Pozzi -:-
14:30Sasso Marconi - Marignanese -:-
14:30SCD Progresso - Fiorenzuola -:-

ITALIJA: Serie D - Group E

14:30Cannara - Sangiovannese -:-
14:30Follonica Gavorrano - Ostia Mare -:-
14:30Lornano Badesse - Flaminia -:-
14:30Montevarchi Calcio - Pianese -:-
14:30Scandicci - Grassina -:-
14:30Trestina - UC Sinalunghese -:-

ITALIJA: Serie D - Group F

14:30ASD Pineto Calcio - Fiuggi -:-
14:30Cynthialbalonga - S. N. Notaresco -:-
14:30Giulianova - Aprilia -:-
14:30Recanatese - Castelfidardo -:-
14:30Rieti - Agnonese -:-

ITALIJA: Serie D - Group G

14:00Calcio Giugliano - Torres -:-
14:30Afragolese - Vis Artena -:-
14:30Arzachena - Carbonia -:-
14:30Cassino - Savoia -:-
14:30Gladiator - SS Nola 1925 -:-
14:30Latte Dolce - Lanusei Calcio -:-
14:30Nuova Florida - Latina -:-

ITALIJA: Serie D - Group H

14:30Altamura - Citta di Fasano -:-
14:30Audace Cerignola - Brindisi -:-
14:30Fidelis Andria - A.C.D. Nardo -:-
14:30Francavilla - Real Aversa -:-
14:30Lavello - Casarano -:-
14:30Molfetta Calcio - Gravina -:-
14:30Picerno - Sorrento -:-

ITALIJA: Serie D - Group I

14:30ACR Messina - San Luca -:-
14:30Licata - Troina -:-
14:30Marina di Ragusa - Paterno -:-
14:30Rende - Santa Maria Cilento -:-
14:30S. Agata - Dattilo -:-

ITALIJA: Primavera 2

11:00Lecce U19 - Entella U19 -:-

ITALIJA: Serie A Women

12:30Inter Ž - Juventus Ž -:-
14:30AS Roma Ž - Napoli Ž -:-
14:30Fiorentina Ž - San Marino Academy Ž -:-

ITALIJA: Serie B Women

14:30Lady Granata Ž - Brescia Ž -:-
14:30Orobica Ž - Perugia Ž -:-
14:30Pomigliano Ž - Ravenna Ž -:-
14:30Pontedera Ž - Chievo Verona Ž -:-
14:30Roma CF Ž - Cesena Ž -:-
14:30Vicenza Ž - Riozzese Ž -:-

JUŽNA AFRIKA: Premier League

14:30AmaZulu - Maritzburg Utd -:-
14:30Black Leopards - Orlando -:-
14:30OdgođenoChippa United - TS Galaxy -:-

JUŽNA AFRIKA: GladAfrica Championship

14:30Pretoria Callies - Polokwane -:-
14:30Pretoria U. - Uthongathi -:-
14:30Richards Bay - TS Sporting -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana

00:30Defensa y Justicia (Arg) - Coquimbo (Chi) -:-

KENIJA: Premier League

13:00Bidco United - Wazito -:-
13:00Leopards - KCB -:-
13:00Vihiga United - Posta Rangers -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

23:00Millonarios - Envigado -:-
01:30Junior - Ind. Medellin -:-
20:00Pasto - La Equidad -:-
22:00OdgođenoPatriotas - America De Cali -:-
00:05Atl. Nacional - Santa Fe -:-

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura

21:00Boca Juniors - Atletico F.C. -:-
22:00Quindio - Valledupar -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

03:00Saprissa - ADR Jicaral -:-
18:00Cartagines - Guadalupe -:-
22:00Grecia - Sporting San Jose -:-
22:00Santos DG - Zeledon -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura

00:30Cofutpa - Santa Ana -:-
19:00Santa Rosa - Liberia -:-
20:30Puerto Golfito FC - Ad Aserri -:-
22:00FC Desamparados - Municipal Turrialba -:-

MALAVI: Super League

13:30Blue Eagles - Red Lions -:-
13:30Chitipa United - Moyale Barracks -:-
13:30Mighty Wanderers - Mighty Tigers -:-
13:30TN Stars - Kamuzu Barracks -:-

MALTA: Premier League

14:00Santa Lucia - Zejtun Corinthians -:-

MALTA: Division 1

11:00St. George's FC - Swieqi -:-
14:00Pieta Hotspurs - Pembroke -:-
15:00Mqabba FC - Zebbug -:-
18:00Naxxar Lions - Qormi -:-
19:00Vittoriosa - Marsa FC -:-

MAROKO: Botola 2

15:00Union Touarga - Chabab Atlas Khenifra -:-
15:00Widad Temara - Chabab Benguerir -:-
17:15Fes - Stade Marocain -:-

MAURICIJUS: Mauritian League

13:00Entente Boulet - La Cure Sylvester -:-
13:00Petite Riviere - Port Louis -:-
15:30Savanne - AS Vacoas -:-

MAURITANIJA: Ligue 1

17:00Garde Nationale - JAHE -:-

MEKSIKO: Liga MX - Clausura

00:00Guadalajara - Toluca -:-
02:00Cruz Azul - Puebla -:-
04:06Monterrey - Club America -:-
19:00U.N.A.M. - Mazatlan FC -:-

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Leones Negros - Tlaxcala -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

02:00Cafessa - Inter Playa Del Carmen -:-
22:00Gavilanes de Matamoros - Colima FC -:-

MEKSIKO: Liga MX Women - Clausura

19:00Puebla Ž - U.N.A.M. Ž -:-

MOZAMBIK: Mocambola

14:30Ferroviario Beira - Costa do Sol -:-
14:30Ferroviario Maputo - UD Songo -:-
14:30Ferroviario Nampula - Black Bulls -:-
14:30Incomati Xinavane - Textafrica -:-
14:30LD Maputo - Ferroviario Lichinga -:-
14:30Matchedje Mocuba - Desportivo Maputo -:-

NIGER: Ligue 1

16:15Sahel - US Gendarmerie -:-

NIGERIJA: NPFL

16:00Akwa United - Wikki Tourist -:-
16:00Enyimba - Kano -:-
16:00Ifeanyi Ubah - Abia Warriors -:-
16:00Jigawa Golden Stars - Kwara -:-
16:00Lobi Stars - Dakkada FC -:-
16:00MFM FC - Enugu -:-
16:00Nasarawa - Katsina Utd -:-
16:00Plateau - Adamawa Utd -:-
16:00Rivers United - Heartland -:-
16:00Sunshine Stars - Warri Wolves -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

12:15Waalwijk - Willem II -:-
14:30Groningen - Twente -:-
14:30Venlo - Heerenveen -:-
16:45Ajax - Feyenoord -:-

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

12:15Nijmegen - Cambuur -:-

NOVI ZELAND: Nogometno Prvenstvo

01:00Hawke's Bay - Team Wellington -:-
04:00Wellington Phoenix Res 2 - Waitakere -:-

NJEMAČKA: Bundesliga

15:30Bayern - Freiburg -:-
18:00E. Frankfurt - Schalke -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

13:30Heidenheim - Darmstadt -:-
13:30J. Regensburg - Sandhausen -:-
13:30Kiel - Karlsruher -:-

NJEMAČKA: 3. Liga

13:00Uerdingen - Mannheim -:-
14:00Duisburg - Meppen -:-

NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad

15:00Bor. Dortmund II - Aachen -:-

OMAN: Professional League

14:50Al Nahda - Dhofar -:-
17:00Al-Ittihad - Al Nasr -:-
17:00Al Suwaiq - Saham -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

16:00Nacional - Moreirense -:-
17:30Santa Clara - Famalicao -:-
21:00Gil Vicente - Maritimo -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

12:15Academico Viseu - Oliveirense -:-
12:15Feirense - Porto B -:-
15:00Arouca - Mafra -:-
18:00Varzim - Casa Pia -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

12:00Sacavenense - 1º Dezembro -:-
16:00Agueda - Vila Cortez -:-
16:00Aguia Vimioso - Vidago -:-
16:00Aljustrelense - Juv. Evora -:-
16:00Amarante - Pedras Rubras -:-
16:00Amora - Esperanca de Lagos -:-
16:00Belenenses B - Oriental Dragon -:-
16:00Brito - Rio Ave B -:-
16:00Canelas 2010 - Beira Mar -:-
16:00Carapinheirense - Leiria -:-
16:00CDC Montalegre - Pedras Salgadas -:-
16:00Cerveira - Mirandela -:-
16:00Estrela - Fontinhas -:-
16:00GD Braganca - Braga B -:-
16:00GRAP - Marinhense -:-
16:00Loures - Torreense -:-
16:00Lourinhanense - Alverca -:-
16:00Maria de Fonte - Merelinense -:-
16:00Mortagua - Sertanense -:-
16:00Oleiros - Condeixa -:-
16:00Oliveira Hospital - Vitoria Sernache -:-
16:00Salgueiros - Gondomar -:-
16:00Sanjoanense - S. Joao Ver -:-
16:00Sao Martinho - Tirsense -:-
16:00SB Castelo Branco - Alcains -:-
16:00Setubal - Moura AC -:-
16:00Sintrense - Pero Pinheiro -:-
16:00Sporting B - Oriental -:-
16:00Vilaverdense - SC Vianense -:-
17:00Maritimo B - Coimbroes -:-

PORTUGAL: Liga BPI Women - Championship - Playoff

11:45Maritimo Ž - Braga Ž -:-
16:00Benfica Ž - Torreense Ž -:-
16:00Condeixa Ž - Albergaria/Durit Ž -:-

PORTUGAL: Liga BPI Women - Ispadanje skupina

16:00Amora Ž - A-dos-Francos Ž -:-
16:00Estoril Ž - CF Benfica Ž -:-
16:00Fiaes SC Ž - Valadares Gaia Ž -:-
16:00Gil Vicente Ž - Cadima Ž -:-
16:00Ouriense Ž - Damaiense Ž -:-

RUMUNJSKA: Liga 1

13:30FC Arges - Gaz Metan -:-
15:45Sepsi Sf. Gheorghe - CFR Cluj -:-
18:00Academica Clinceni - FC Hermannstadt -:-

SALVADOR: Primera Division - Apertura - Playoff

17:00FAS - Sonsonate -:-
21:30Municipal Limeno - Jocoro -:-
22:00Alianza FC - 11 Deportivo -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:00ASEC Ndiambour - Excellence -:-
17:00Mbour - Pikine -:-
17:00US Goree - Casa -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

11:00Lommel SK (Bel) - KV Mechelen (Bel) -:-
12:00Vejle (Den) - Aarhus Fremad (Den) -:-
14:00Baltika (Rus) - Cukaricki (Srb) -:-
14:00Slaven Belupo (Cro) - Cibalia (Cro) -:-
14:00Zaglebie (Pol) - Partizan (Srb) -:-
14:00Zurich (Sui) - Winterthur (Sui) -:-
15:00Arsenal Tula (Rus) - TSC Backa Topola (Srb) -:-
15:00Din. Moscow (Rus) - Lech (Pol) -:-
16:00Östersunds (Swe) - Ferencvaros (Hun) -:-

ŠKOTSKA: Premiership

13:00Motherwell - Rangers -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 1

12:00Celta Vigo B - Guijuelo -:-
12:00Covadonga - Lealtad -:-
16:00Salamanca - Dep. La Coruna -:-
16:30Langreo - R. Oviedo B -:-
17:00Pontevedra - Ferrol -:-
17:30Zamora - Coruxo -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 2

16:30Calahorra - Haro Deportivo -:-
16:30Osasuna B - Tarazona -:-
17:00Izarra - Mutilvera -:-
17:00SD Logrones - Ebro -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 3

12:00Gimnastic - Barcelona B -:-
12:00Hercules - Alcoyano -:-
12:00Ibiza - Levante B -:-
12:00Prat - Espanyol B -:-
12:00Valencia B - Atzeneta -:-
16:30Olot - Cornella -:-
17:00Andorra - Llagostera -:-
18:00L'Hospitalet - Badalona -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 4

12:00Granada B - Murcia -:-
12:00Huelva - Sanluqueno -:-
12:00Lorca Deportiva - Cordoba -:-
12:00San Fernando - Tamaraceite -:-
12:00UCAM Murcia - Sevilla B -:-
17:00Marbella - Algeciras -:-
17:00Yeclano - Linares -:-
18:30Betis B - Ejido -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda Division B - Group 5

12:00Badajoz - Socuellamos -:-
12:00CF Talavera - Merida AD -:-
12:00Internacional de Madrid - Baleares -:-
12:00Poblense - Atl. Madrid B -:-
12:00Rayo Majadahonda - Getafe B -:-
12:00Villarrobledo - Melilla -:-
17:00Extremadura UD - Don Benito -:-
17:00Villanovense - Villarrubia -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 1

12:00Somozas - Agrupacion Estudiantil -:-
16:00Silva SD - Bergantinos -:-
16:30Alondras - Barco -:-
16:30Arzua - Pontes -:-
16:30Atios - Rapido de Bouzas -:-
16:30Polvorin - Racing Club Villalbes -:-
17:00CD Choco - Ribadumia -:-
17:00Estradense - Pontellas -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 2

12:00Basico Urraca - Valdesoto -:-
12:00Club Siero - Llanes -:-
12:00Real Titanico - Condal -:-
12:00SD Navarro CF - Real Aviles -:-
15:45Mosconia - Praviano -:-
16:00Aviles Stadium - Union Club Ceares -:-
16:00CD Colunga - L'Entregu -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 3

11:30Rinconeda Polanco - Atletico Albericia -:-
11:45Siete Villas - Cayon -:-
12:00Racing Santander B - Bezana -:-
16:00Torina - Vimenor -:-
17:00Torrelavega - Barreda Balompie -:-
17:00Tropezon - Guarnizo -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 4

11:30Basconia - Urduliz -:-
15:30San Ignacio - CD Vitoria -:-
16:00Beasain - Urgatzi -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 5

11:45Grama - Cerdanyola -:-
12:00Banyoles - Horta -:-
12:00Castelldefels - CE Manresa -:-
12:00Girona B - UE Figueres -:-
12:00San Cristobal CP - Pobla Mafumet -:-
12:00Sant Andreu - Vilassar de Mar -:-
16:30Peralada - UE Sants -:-
17:00Igualada - Montanesa -:-
17:00Terrassa - Valls -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 6

12:00Paterna - Silla CF -:-
18:00OdgođenoHercules B - CF Intercity -:-
18:00OdgođenoNovelda CF - Jove -:-
18:00OdgođenoOlimpic Xativa - Crevillente -:-
18:00OdgođenoRoda - Villarreal C -:-
18:00OdgođenoVillajoyosa - Beniganim -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 7

11:15OdgođenoComplutense - Pozuelo de Alarcon -:-
11:30OdgođenoAtletico Pinto - Trival Valderas -:-
18:00OdgođenoAD Torrejon - RSD Alcala -:-
18:00OdgođenoAlcorcon B - El Alamo -:-
18:00OdgođenoMoratalaz - Rayo Vallecano B -:-
18:00OdgođenoMostoles - Leganes B -:-
18:00OdgođenoParacuellos Antamira - Union Adarve -:-
18:00OdgođenoReal Aranjuez - CD Mostoles -:-
18:00OdgođenoSanta Ana - San Fernando -:-
18:00OdgođenoVillanueva - Flat Earth -:-
18:00OdgođenoVillaverde San Andres - Carabanchel -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 8

16:30Bembibre - Becerril -:-
16:30Santa Marta Tormes - Penaranda -:-
17:00G. Segoviana - Cebrerena -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 9

12:00Huetor Vega - Huetor Tajar -:-
12:00Juventud Torremolinos - Malaga B -:-
12:00Maracena - CP Almeria -:-
17:30Atletico de Porcuna - Torredonjimeno -:-
17:30Mancha - Almeria B -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 10

12:00Castilleja CF - Pozoblanco -:-
12:00Coria C.F. - La Palma -:-
13:00Sevilla C - Ciudad de Lucena -:-
15:45Cordoba B - CD Gerena -:-
17:00San Roque - Puente Genil -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 11

12:00Formentera - Esporles -:-
12:00Portmany - Ibiza Islas Pitiusas -:-
16:00Soller - Collerense -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 12

13:00La Cuadra - Gran Tarajal -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 13

12:00Aguilas FC - Plus Ultra -:-
12:00Deportiva Minera - Huercal-Overa -:-
12:00EG El Palmar CF - Pulpileno -:-
17:00Mazarron CF - Cartagena FC -:-
17:00Muleno - La Union -:-
18:00Lorca FC - Mar Menor -:-
18:00OdgođenoMinerva - Olimpico de Totana -:-
18:00OdgođenoRacing Murcia - Cartagena B -:-
18:00OdgođenoUCAM Murcia B - Bullense -:-
18:00OdgođenoUD Los Garres - EDMF Churra -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 14

11:30Extremadura UD B - Valdivia -:-
12:00Aceuchal - Campanario -:-
12:00Azuaga - Olivenza -:-
12:00Cacereno - Fuente de Cantos -:-
12:00CD Calamonte - Chinato -:-
12:00Montijo - UP Plasencia -:-
12:00Trujillo - Arroyo -:-
16:30RCP Valverdeno - Llerenense -:-
17:00Jerez CF - Miajadas -:-
17:00Moralo - CD Coria -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 15

16:00Cirbonero - CD Ardoi -:-
16:00Murchante - Cortes -:-
16:30CD River Ega - CD Corellano -:-
16:30Pena Azagresa - Lourdes -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 16

11:00Comillas - CDFC Calzada -:-
12:00Agoncillo - Villegas -:-
12:00Berceo - Arnedo -:-
12:00Vianes - Varea -:-
15:45Anguiano - Oyonesa -:-
16:00OdgođenoCasalarreina - Logrones Promesas -:-
16:15CCD Alberite - Racing Rioja -:-
16:30Calasancio - Calahorra B -:-
17:00Tedeon - Naxara -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 17

11:30Epila - Almudevar -:-
12:00Binefar - Belchite 97 -:-
12:00CF Illueca - Fraga -:-
12:00Cuarte - Brea -:-
12:00Valdefierro - Zaragoza B -:-
15:30Calamocha - Sabinanigo -:-
15:45Robres - Utebo FC -:-
16:00Carinena - Tamarite -:-
16:00Villanueva CF - Barbastro -:-
17:00Teruel - Atletico Monzon -:-
18:00Huesca B - San Juan Zaragoza 3:0
18:30Sarinena - Borja -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 18

12:00Ciudad Real - Manzanares -:-
12:00OdgođenoVillacanas - Marchamalo -:-
16:00Almagro - Albacete B -:-
16:00Pedroneras - Azuqueca -:-
16:30Madridejos - Conquense -:-
18:00La Solana - Huracan de Balazote -:-

ŠPANJOLSKA: Copa del Rey

12:00Espanyol - Osasuna -:-
12:00Malaga - Granada -:-
16:00Navalcarnero - Eibar -:-
16:00S. Gijon - Betis -:-
18:00Alcorcon - Valencia -:-
18:00Tenerife - Villarreal -:-

ŠPANJOLSKA: Super Cup

21:00Barcelona - Ath. Bilbao -:-

ŠPANJOLSKA: Primera Division Women

12:00Madrid C. Ž - Santa Teresa Ž -:-

ŠVICARSKA: Super League

16:00Sion - Lugano -:-

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

15:00OdgođenoMbeya City - Young Africans -:-
15:00OdgođenoMwadui - Biashara Mara United -:-
15:00OdgođenoPolisi Tanzania - Namungo -:-
15:00OdgođenoRuvu Shooting - Ihefu -:-

TURSKA: Super Lig

11:30Denizlispor - Hatayspor -:-
14:00Yeni Malatyaspor - Rizespor -:-
17:00Besiktas - Galatasaray -:-

TURSKA: 2. Lig White Group

11:00Inegolspor - Sancaktepe -:-
11:00Kahramanmaras - Corum -:-
11:00Sanliurfaspor - Kocaelispor -:-

TURSKA: 2. Lig Red Group

11:00Sakaryaspor - Serik Belediyespor -:-

TURSKA: 3. Lig Group 4

11:00Kozan - Silivrispor -:-

URUGVAJ: Primera Division - Clausura

14:00Progreso - Montevideo City -:-
21:00Fenix - River Plate -:-
23:30Nacional - Rentistas -:-

VIJETNAM: V.League 1

11:00Da Nang - Ho Chi Minh -:-
12:00Hong Linh Ha Tinh - Than Quang Ninh -:-
13:15Sai Gon FC - Gia Lai -:-

ZAMBIJA: Super League

14:00Green Eagles - Young Green Eagles -:-
14:00Nkana - Zesco Utd -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.