REFRESH

Nogomet » Sutra » Sve utakmice

oglasi

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

01:05Def. de Belgrano - Talleres (R.E) -:-
21:00Comunicaciones - Deportivo Espanol -:-

ARGENTINA: Primera C Metropolitana

21:00Argentino de Quilmes - Club Lujan -:-
21:00Def. de Cambaceres - Sportivo Italiano -:-
21:00Defensores Unidos - Central Cordoba -:-
21:00Dock Sud - El Porvenir -:-
21:00Justo Jose de Urquiza - Deportivo Merlo -:-
21:00Laferrere - Canuelas -:-
21:00Leandro N. Alem - Berazategui -:-
21:00Midland - Ituzaingo -:-
21:00San Martin Burzaco - Excursionistas -:-
21:00Sportivo Barracas - Deportivo Armenio -:-

AUSTRALIJA: NPL Victoria

10:15Bentleigh - Dandenong -:-

BRAZIL: Campeonato Baiano

00:30Fluminense de Feira - Bahia De Feira -:-
01:45Jacuipense - Vitoria -:-

BRAZIL: Campeonato Carioca - Taca Rio

23:30Flamengo - Madureira -:-
21:00Cabofriense - Boavista -:-
23:30Nova Iguacu - Botafogo RJ -:-

BRAZIL: Campeonato Gaucho

00:30Novo Hamburgo - EC Cruzeiro -:-

BRAZIL: Campeonato Matogrossense

00:00Araguaia - Acao -:-

BRAZIL: Campeonato Paraense

00:00Aguia De Maraba - Paragominas -:-

BRAZIL: Campeonato Paulista

01:45Ituano - Sao Paulo -:-

BRAZIL: Campeonato Pernambucano - Prvi stupanj

00:00Academica Vitoria - Central SC -:-
01:45Belo Jardim - Sport Recife -:-

BRAZIL: Campeonato Potiguar - Drugi stupanj

00:00Assu RN - Potiguar -:-
01:00ABC - Santa Cruz de Natal -:-
00:00America-RN - CE Forca E Luz -:-

BRAZIL: Campeonato Sul-Matogrossense

01:10Operario MS - Kostarika -:-

BRAZIL: Copa do Brasil

23:30Atletico-PR - Tubarao -:-
23:30Londrina - Ceara -:-
23:30Remo - Internacional -:-
00:30Bragantino - AE Altos -:-
00:30Criciuma - Cianorte -:-
00:30Figueirense - Oeste -:-
00:30Goias - Boa -:-
01:30Cuiaba Esporte - Aparecidense -:-
01:45Botafogo PB - Atletico-MG -:-
01:45Ponte Preta - Internacional de Limeira -:-
23:15Juventude - Avai -:-
23:15Vila Nova - Joinville -:-

BRAZIL: Copa Verde

00:30Real Desportivo - SD Sparta -:-
00:30Santos AP - Acreano -:-
01:30Luverdense - Corumbaense -:-
01:30Rio Branco - Sao Raimundo RR -:-

BRAZIL: Copa do Nordeste

23:00Ferroviario - Globo -:-
23:30CSA - Salgueiro -:-
23:00Confianca - Treze -:-

ČILE: Primera B

22:30Valdivia - Melipilla -:-

EGIPAT: Premier League

16:00Al Ittihad - Enppi -:-
19:00Al Nasr - Zamalek -:-

ENGLESKA: Premier League Cup

13:00Cardiff U23 - Blackburn U23 -:-
20:00Aston Villa U23 - Ipswich U23 -:-

ENGLESKA: WSL 2 Women

20:30Durham Ž - Sheffield Ž -:-
20:30Tottenham Ž - Watford Ž -:-
20:45Brighton Ž - Oxford Utd Ž -:-

EUROPA: Europa League - Playoff

17:00Lok. Moscow - Nice -:-
19:00Atl. Madrid - FC Kopenhagen -:-
19:00Dyn. Kiev - AEK -:-
19:00Lazio - FCSB -:-
19:00Plzen - Partizan -:-
19:00RB Leipzig - Napoli -:-
19:00Sporting - FC Astana -:-
19:00Villarreal - Lyon -:-
19:00Zenit Petersburg - Celtic -:-
21:05AC Milan - Ludogorets -:-
21:05Arsenal - Östersunds -:-
21:05Atalanta - Bor. Dortmund -:-
21:05Ath. Bilbao - Sp. Moscow -:-
21:05Braga - Marseille -:-
21:05Salzburg - Real Sociedad -:-

GIBRALTAR: Premier Division

20:30Mons Calpe - Manchester 62 -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

02:00Platense - Real Espana -:-

INDIJA: ISL

15:30Mumbai City - North East Utd -:-

IRAK: Super League

12:30Al Hussein - Alsinaat Alkahrabaiya -:-
12:30Al Wasat - Naft Missan -:-
12:30Zakho - Al Kahraba -:-

ISLAND: League Cup

19:40Njardvik - Vikingur Reykjavik -:-

JAMAJKA: Premier League

21:30Humble Lions - Portmore -:-

JORDAN: Premier League

15:00Al Yarmouk - Al Ahli -:-
17:30Al Jazeera Amman - Al Buqaa -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Kvalifikacije

01:45Club Nacional (Uru) - Banfield (Arg) -:-
01:45J. Wilstermann (Bol) - Vasco (Bra) -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana

23:15Lanus (Arg) - Sporting Cristal (Per) -:-
23:15El Nacional (Ecu) - San Jose (Bol) -:-

JUŽNA AMERIKA: Recopa Sudamericana

01:45Gremio - Independiente -:-

KOLUMBIJA: Copa Aguila

01:45Valledupar - Real Cartagena -:-
20:00Tigres - Barranquilla -:-
20:30Fortaleza - Pereira -:-
22:00Cortulua - Real Santander -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

03:00Santos De Guapiles - Carmelita -:-

LIBANON: Premier League

15:00Safa - Al Ansar -:-

MEKSIKO: Copa Mexico - Clausura

23:00Zacatecas Mineros - Toluca -:-
02:00Tampico Madero - Veracruz -:-
03:30U.N.A.M. - Lobos BUAP -:-
04:06Pachuca - Celaya -:-

NIGER: Ligue 1

14:15Racing FC de Boukoki - Entente -:-
16:15Nigelec - Akokana -:-

NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad

19:30Wattenscheid - Bor. Dortmund II -:-

NJEMAČKA: Oberliga Mittelrhein

20:00TV Herkenrath - VfL Vichttal -:-

PALESTINA: West Bank League

16:00Shabab Al Khader - Albirah -:-
16:00Shabab Alsamu - Thagafi Tulkarm -:-

PANAMA: LPF - Clausura

01:00OdgođenoTauro - Atl. Veraguense -:-
02:00Arabe Unido - Chorrillo -:-

RUSIJA: FNL Cup - Plasman - Playoff

09:15FK Chayka - Krasnodar 2 -:-
11:45M. Saransk - Ararat Moscow -:-
14:30F. Voronezh - Lokomotiv-Kazanka -:-
16:00Chertanovo M. - Tyumen -:-

SAD: Carolina Challenge Cup

23:00Charleston - Columbus Crew -:-
01:30Atlanta United - Minnesota -:-

SALVADOR: Primera Division - Clausura

02:00Luis Angel Firpo - Dragon -:-
02:00Metapan - Pasaquina -:-
02:00Sonsonate - FAS -:-

SIRIJA: Premier League

13:00Al Jaish - Al-Ittih.Aleppo -:-
13:00Al Nawaeir - Al Wahda -:-

SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Liga Prvaka

02:00Saprissa - Club America -:-
02:00Tauro - FC Dallas -:-
04:00Motagua - Tijuana -:-

SOMALIJA: Nation Link Telecom Championship

13:30Gaadiidka - Heegan -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

23:00DC United (Usa) - Jacksonville A. (Usa) -:-
12:00Kristiansund (Nor) - Bodo/Glimt (Nor) -:-
15:00Din. Moscow (Rus) - Akhmat Grozny (Rus) -:-
16:00Rosenborg (Nor) - Krasnodar (Rus) -:-
18:00Molde (Nor) - Vålerenga (Nor) -:-

SVIJET: Mobile Mini Sun Cup

01:00Houston Dynamo - Phoenix Rising -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division

17:00Malagueno - Loja -:-

TURSKA: TFF 1. Lig

14:00Boluspor - Erzurum BB -:-
17:00Adanaspor - Adana Demirspor -:-

VENEZUELA: Primera Division - Apertura

00:00Carabobo - Zulia -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju