REFRESH

Nogomet » Sutra » Sve utakmice

AFRIKA: Afrička Liga Prvaka - Kvalifikacije

15:00Bamenda (Cmr) - Kaizer (Rsa) -:-
15:00Bantu (Les) - Nkana (Zam) -:-
15:30Akonangui (Gnq) - Petro (Ang) -:-
15:30Ashanti GB (Gui) - Stade Malien (Mli) -:-
15:30Otoho d'Oyo (Con) - Al-Merreikh (Sud) -:-
16:00Gazelle (Cha) - SID (Dji) -:-
16:00Plateau (Nga) - Simba (Tan) -:-
17:00Belouizdad (Alg) - Al-Nasr (Lby) -:-
17:00Racing d'Abidjan (Ivo) - Kara (Tog) -:-
17:00Rahimo (Bfa) - Enyimba (Nga) -:-
17:00SONIDEP (Nig) - Mogadishu City (Som) -:-
17:30Armed Forces (Gam) - Teungueth (Sen) -:-

AFRIKA: Afrički Kup Konfederacija - Kvalifikacije

13:00Ngazi Sport (Com) - NAPSA Stars (Zam) -:-
14:00Maniema (Drc) - Bloem Celtic (Rsa) -:-
14:30Orapa United (Bot) - AS Kigali (Rwa) -:-
16:00Ashanti Gold (Gha) - Salitas (Bfa) -:-
16:30Unisport (Tog) - Cotonsport (Cmr) -:-
17:00Yeelen (Mli) - US Gendarmerie (Nig) -:-

ALBANIJA: Superliga

13:45Bylis - Teuta -:-
13:45Kastrioti - Tirana -:-
13:45Laci - Apolonia Fier -:-
16:45Partizani - Skenderbeu -:-
16:45Vllaznia - Kukesi -:-

ALBANIJA: First Division

14:00Tomori Berat - Pogradeci -:-
14:00Vora - Erzeni -:-

ANDORA: Primera Divisió

11:00FC Santa Coloma - UE Engordany -:-
14:30Inter Escaldes - Sant Julia -:-
18:00Carroi - Penya -:-

ARGENTINA: Copa Diego Maradona - Prvi stupanj

23:20Colon - Independiente -:-
23:20Velez Sarsfield - Gimnasia L.P. -:-
01:30Godoy Cruz - Banfield -:-
01:30Rosario - River Plate -:-
21:10Defensa y Justicia - Central Cordoba -:-
23:20Boca Juniors - Newells Old Boys -:-

ARGENTINA: Primera Nacional - Qualification - Losers stage

23:10CA Mitre - Belgrano -:-
23:10Instituto - Chacarita Juniors -:-
00:30Alvarado - Guillermo Brown -:-
22:00San Martin S.J. - Nueva Chicago -:-

ARGENTINA: Primera Nacional - Qualification - Winners stage

23:00Sarmiento Junin - Villa Dalmine -:-
13:00San Martin Tucuman - Tigre -:-
21:10CA Estudiantes - Agropecuario -:-
21:10Def. de Belgrano - Gimnasia Mendoza -:-

ARMENIJA: First League

11:00Lernayin Artsakh - Sevan -:-

AUSTRIJA: Tipico Bundesliga

14:30LASK - Altach -:-
14:30Wolfsberger AC - Ried -:-
17:00Rapid Vienna - Austria Vienna -:-

AUSTRIJA: 2. Liga

10:30A. Klagenfurt - A. Lustenau -:-

AZERBAJDŽAN: Premier League

11:00Keshla - Sabah Baku -:-
13:00Sabail - Qarabag -:-

BELGIJA: Jupiler League

13:30KV Mechelen - Beerschot VA -:-
16:00Gent - Waregem -:-
18:15Anderlecht - St. Liege -:-
20:45Kortrijk - Oostende -:-

BELGIJA: Proximus League

16:00Lommel SK - RWDM -:-
20:00Seraing - St. Gilloise -:-

BELGIJA: National Division 1

15:00OtkazanoRFC Liege - KSV Roeselare -:-

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Reserve

12:00Belshina 2 - Rukh Brest 2 -:-

BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura

00:30J. Wilstermann - Royal Pari -:-

BOLIVIJA: Nacional B - Drugi stupanj

00:30Tomayapo - Fancesa -:-
20:30Independiente Petroleros - Quebracho Villa Montes -:-
21:00Libertad - Satelite Norte -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Premier League

15:00Radnik Bijeljina - Krupa -:-

BRAZIL: Serie A

23:00Bahia - Sao Paulo -:-
01:00Atletico GO - Internacional -:-

BRAZIL: Serie B

01:00Guarani - Chapecoense-SC -:-
01:00Juventude - Nautico -:-

BRAZIL: Serie C

23:00Manaus - Remo -:-

BRAZIL: Campeonato Capixaba - Playoff

19:00Rio Branco-VN - SAO Mateus -:-

BRAZIL: Campeonato Sul-Matogrossense - Playoff

20:00Corumbaense - Aquidauanense 0:3
21:00Costa Rica - Chapadao -:-

BRAZIL: Copa Paulista - Playoff

19:00Atibaia - Piracicaba -:-
21:00Ferroviaria - Botafogo SP B -:-

BUGARSKA: Parva liga

13:00Ludogorets - Botev Vratsa -:-
18:00CSKA Sofia - CSKA 1948 Sofia -:-

BUGARSKA: Vtora liga

11:00Dobrudzha - Hebar -:-
11:00Svoge - Septemvri Sofia -:-

BUGARSKA: Third League - North-East

13:00Dorostol - Spartak -:-
13:00Topolite - Ludogorets III -:-

BUGARSKA: Third League - North-West

13:30Drenovets - Bdin Vidin -:-
13:30Levski Lom - Vihar Slavyanovo -:-
13:30OFK Levski - Sevlievo -:-
13:30Partizan Cerven Brjag - Mezdra -:-
13:30Parva Atomna - Etar II -:-
13:30Pavlikeni - Yantra Polski Trambesh -:-
13:30Svishtov - Lok. Dryanovo -:-
13:30Tryavna - Spartak Pleven -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Rahimo - Royal -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Flambeau du Centre - Inter Star -:-
15:00Kayanza - Bumamuru -:-
15:00Le Messager Ngozi - Dynamik -:-
15:00Les Elephants - Bujumbura C. -:-
15:00Muzinga - Rukinzo -:-
15:00Olympic S. - Musongati -:-

CIPAR: First Division

15:00Paphos - Doxa -:-
17:30Apollon - AEL Limassol -:-

CRNA GORA: Prva Crnogorska Liga

13:00Buducnost - Rudar -:-
13:00Sutjeska - Decic -:-
13:00Titograd - Jezero -:-
14:00FK Podgorica - Zeta -:-
14:00OFK Petrovac - Iskra -:-

CRNA GORA: Druga Liga

12:00Ibar - Kom Podgorica -:-
12:00Jedinstvo - Bokelj -:-
12:00Mornar - Berane -:-
13:00Drezga - Grbalj -:-
13:00Igalo - Arsenal Tivat -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

14:00Jablonec - Bohemians 1905 -:-
16:00Teplice - Sparta Prag -:-
18:30Slavia Prag - Brno -:-

DANSKA: Superliga

14:00Horsens - Vejle -:-
16:00Sonderjyske - FC Kopenhagen -:-
18:00Nordsjaelland - Aarhus -:-

DANSKA: 1st Division

15:00Hobro - Hvidovre IF -:-

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF - Playoff

21:00Universidad O&M - San Cristobal -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30AS Vita Club - Renaissance -:-
15:30Mazembe - Groupe Bazano -:-
15:30OdgođenoSanga Balende - Mazembe -:-

EKVADOR: Liga Pro - Drugi stupanj

00:00Delfin - Ind. del Valle -:-
02:30El Nacional - Guayaquil City -:-
19:00Aucas - Orense -:-
21:30LDU Portoviejo - U. Catolica -:-
00:00Barcelona SC - Macara -:-

ENGLESKA: Premier League

15:00Southampton - Manchester Utd -:-
17:30Chelsea - Tottenham -:-
20:15Arsenal - Wolves -:-

ENGLESKA: Championship

13:00Nottingham - Swansea -:-

ENGLESKA: FA Cup

14:30Barnet - Milton Keynes -:-
14:30Bristol Rovers - Darlington -:-
14:30Carlisle - Doncaster -:-
14:30Mansfield - Dagenham & Red. -:-
14:30Shrewsbury - Oxford City -:-
14:30Stevenage - Hull -:-
14:30Stockport - Yeovil -:-
14:30Wimbledon - Crawley -:-
15:45Marine - Havant & W -:-

ESTONIJA: Meistriliiga

12:00Paide - Flora -:-
14:00Kalju - Levadia -:-

ESTONIJA: Esiliiga

17:00Maardu - Parnu JK Vaprus -:-
17:00Nomme Utd - Elva -:-

ESTONIJA: Esiliiga - Relegacija - doigravanje

12:00Tabasalu - Parnu -:-

FARSKI OTOCI: Faroe Islands Cup

16:00Runavik - HB Torshavn -:-

FRANCUSKA: Ligue 1

13:00Lyon - Reims -:-
15:00Lens - Angers -:-
15:00Lorient - Montpellier -:-
15:00Metz - Brest -:-
15:00Monaco - Nimes -:-
17:00Nice - Dijon -:-
21:00St. Etienne - Lille -:-

GANA: Premier League

16:00Aduana Stars - Bechem United -:-
16:00OdgođenoAshanti Gold - King Faisal -:-
16:00Ebusua Dwarfs - Berekum Chelsea -:-
16:00Karela - Dreams -:-
16:00WAFA - Elmina Sharks -:-
19:00Inter Allies - Hearts Of Oak -:-

GIBRALTAR: National League

16:00Lynx - Magpies -:-
18:30Glacis United - St Josephs -:-

GRČKA: Super League

14:00Panathinaikos - Panetolikos -:-
16:00OFI Crete - Giannina -:-
16:15Lamia - PAOK -:-
18:30Asteras T. - AEK -:-

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

09:00Merani Martvili - Gagra -:-
09:00Shevardeni Tbilisi - Samgurali -:-
09:00Shukura - WIT Georgia -:-
09:00Zugdidi - Bolnisi -:-
11:00Dusheti - Rustavi -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

18:00Municipal - Iztapa -:-
20:05Deportivo Achuapa - Comunicaciones -:-
22:10Guastatoya - Antigua -:-

HONG KONG: Premier League

08:00Kitchee - Happy Valley -:-
10:30Lee Man Warriors - Eastern AA -:-

HRVATSKA: 1. HNL

17:05OdgođenoDinamo - Hajduk -:-
17:05Rijeka - Osijek -:-

HRVATSKA: 2. HNL

13:30Bijelo Brdo - Inter -:-
13:30Din. Zagreb 2 - Kustošija -:-
13:30Hajduk Split 2 - Međimurje -:-

HRVATSKA: Kup

13:00OdgođenoOriolik - Rudar Labin -:-

INDIJA: ISL

12:30Jamshedpur - Odisha -:-
15:00Chennaiyin - Kerala Blasters -:-

IRAN: Division 1

12:15Baderan Tehran - Kheybar Khorramabad -:-
12:15Chooka Talesh - Malavan -:-
12:15Khooshe Talaee - Esteghlal Khuzestan -:-
12:15Mes Kerman - Shahin Bushehr -:-
12:15Navad Urmia - Gol Reyhan Alborz -:-
12:15Qashqai Shiraz - Arman Gohar -:-
12:45Esteghlal Molasani - Havadar SC -:-
12:45Pars Janoobi Jam - Rayka Babol -:-

IRSKA: FAI Cup

15:00Shamrock Rovers - Sligo Rovers -:-
20:05Athlone - Dundalk -:-

ITALIJA: Serie A

12:30Lazio - Udinese -:-
15:00AC Milan - Fiorentina -:-
15:00Bologna - Crotone -:-
18:00Cagliari - Spezia -:-
20:45Napoli - AS Roma -:-

ITALIJA: Serie B

15:00Reggiana - Cremonese -:-
21:00Cosenza - Salernitana -:-

ITALIJA: Serie C - Group A

12:30Olbia - Juventus U23 -:-
15:00Alessandria - Pro Vercelli -:-
15:00Giana Erminio - Carrarese -:-
15:00Novara - AlbinoLeffe -:-
15:00Pro Patria - Grosseto -:-
15:00Pro Sesto - Lecco -:-
17:30Livorno - Pontedera -:-
17:30Pistoiese - Lucchese -:-

ITALIJA: Serie C - Group B

15:00Fano - Virtus Verona -:-
15:00Gubbio - FeralpiSalo -:-
15:00Sambenedettese - Legnago Salus -:-
15:00Sudtirol - Perugia -:-
17:30Carpi - Triestina -:-
17:30Cesena - Modena -:-
17:30Fermana - Matelica -:-
17:30Mantova - Ravenna -:-
17:30Padova - Vis Pesaro -:-

ITALIJA: Serie C - Group C

15:00Avellino - Catania -:-
15:00Bari - Catanzaro -:-
15:00Palermo - Monopoli -:-
15:00Virtus Francavilla - Teramo -:-
15:00Viterbese - Foggia -:-
17:30Bisceglie - Potenza -:-
17:30Cavese - Casertana -:-
17:30Juve Stabia - Paganese -:-

ITALIJA: Serie D - Group A

14:30Arconatese - Borgosesia -:-
14:30Caronnese - Imperia -:-
14:30Castellanzese - Casale -:-
14:30Chieri - Gozzano -:-
14:30Citta di Varese - Vado -:-
14:30HSL Derthona - Fossano -:-
14:30Lavagnese - Legnano -:-

ITALIJA: Serie D - Group B

14:30Caravaggio - Crema -:-
14:30Ponte San Pietro - Seregno -:-

ITALIJA: Serie D - Group C

14:30Chions - Manzanese -:-
14:30Feltre - ArzignanoChiampo -:-

ITALIJA: Serie D - Group D

14:30Corticella - Seravezza Pozzi -:-
14:30Fiorenzuola - Forli -:-
14:30Real Forte Querceta - Lentigione -:-
14:30Rimini - Aglianese Calcio -:-
14:30Sammaurese - Marignanese -:-

ITALIJA: Serie D - Group E

14:30Follonica Gavorrano - Montevarchi Calcio -:-
14:30Grassina - UC Sinalunghese -:-
14:30Pianese - Montespaccato -:-
14:30San Donato - Scandicci -:-
14:30Tiferno Lerchi - Ostia Mare -:-

ITALIJA: Serie D - Group F

14:30Aprilia - Vastese -:-
14:30Recanatese - Rieti -:-
14:30OdgođenoRieti - Porto Sant'Elpidio -:-

ITALIJA: Serie D - Group G

14:30Lanusei Calcio - Latina -:-
14:30Muravera - Calcio Giugliano -:-
14:30Nocerina - SS Nola 1925 -:-
14:30Nuova Florida - Insieme Formia -:-
14:30Vis Artena - Latte Dolce -:-

ITALIJA: Serie D - Group H

14:30Casarano - Taranto -:-
14:30Real Aversa - A.C.D. Nardo -:-

ITALIJA: Serie D - Group I

14:30OdgođenoACR Messina - Paterno -:-
14:30OdgođenoAS Acireale - Rotonda -:-
14:30OdgođenoBiancavilla - FC Messina -:-
14:30OdgođenoCittanovese - Gelbison Cilento -:-
14:30Gelbison Cilento - S. Agata -:-
14:30OdgođenoLicata - Santa Maria Cilento -:-
14:30OdgođenoMarina di Ragusa - Castrovillari -:-
14:30OdgođenoRende - Dattilo -:-
14:30Roccella - Troina -:-
14:30OdgođenoS. Agata - Roccella -:-
14:30OdgođenoTroina - San Luca -:-

ITALIJA: Serie B Women

14:30Brescia Ž - Cesena Ž -:-
14:30Lazio Ž - Orobica Ž -:-
14:30Perugia Ž - Roma CF Ž -:-
14:30Pontedera Ž - Lady Granata Ž -:-
14:30Riozzese Ž - Pomigliano Ž -:-
14:30Tavagnacco Ž - Chievo Verona Ž -:-
14:30Vicenza Ž - Ravenna Ž -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:00Netanya - Kiryat Shmona -:-
19:45M. Tel Aviv - H. Kfar Saba -:-

JAPAN: J1 League

06:00Shimizu - Shonan -:-
07:00C-Osaka - Yokohama FC -:-
07:00Kashima - Urawa -:-
09:00G-Osaka - Sagan Tosu -:-

JAPAN: J2 League

05:00Ryukyu - Verdy -:-
06:00Avispa Fukuoka - Omiya Ardija -:-
06:00Chiba - Iwata -:-
06:00Ehime - Mito -:-
06:00Kanazawa - Tokushima -:-
06:00Yamaga - Kyoto -:-
08:00Kofu - Yamagata -:-
08:00Machida - Kusatsu -:-
08:00Tochigi - Renofa Yamaguchi -:-

JAPAN: J3 League

05:00Fukushima Utd - Azul Claro Numazu -:-
05:00Grulla Morioka - Kagoshima Utd -:-
05:00Vanraure - YSCC -:-
06:00Nagano - Imabari -:-
06:00Toyama - C-Osaka U23 -:-
07:00Kumamoto - Blaublitz -:-

JUŽNA AFRIKA: Premier League

14:30Chippa United - Tshakhuma -:-

JUŽNA AFRIKA: GladAfrica Championship

14:30Pretoria U. - Richards Bay -:-

JUŽNA KOREJA: K League 2 - Playoff

07:00Suwon City - Gyeongnam -:-

JUŽNA KOREJA: K3 League - Relegacija - doigravanje

06:00Jinju Citizen - Pocheon -:-

KENIJA: Premier League

13:00Kariobangi Sharks - Wazito -:-
13:00Nairobi City - Nzoia Sugar -:-
13:00Sofapaka - Kenya CB -:-
13:00Ulinzi Stars - Vihiga United -:-
13:00Western Stima - Bidco United -:-

KINA: Yi League

08:00Hunan Billows - Hubei Chufeng Heli -:-
08:00Shanghai Jiading City Development - Shanxi Longjin -:-
08:00Yunnan Kunlu - Xian Youkeduo -:-
08:00Zhejiang Yiteng - Wuhan Three Towns -:-
08:00Zibo Cuju - Guangxi Baoyun -:-

KINA: FA Cup

08:35Guangzhou R&F - Suzhou Dongwu -:-
12:35Shandong Luneng - Zhejiang Greentown -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura - Playoff

23:30Dep. Cali - La Equidad -:-
02:00Atl. Nacional - America De Cali -:-
23:30Santa Fe - Pasto -:-

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura - Quadrangular

21:00Llaneros - Quindio -:-
21:00Valledupar - Bogota -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura - Playoff

02:00Escazucena - Guanacasteca -:-
23:00Puerto Golfito FC - Cariari Pococi -:-

KUVAJT: Premier League

14:00Al Jahra - Al Salmiya -:-
16:30Al Kuwait - Al Qadisiya -:-
16:30Al Naser - Yarmouk -:-

LATVIJA: Optibet Virsliga

11:30BFC Daugavpils - Spartaks -:-
11:30Jelgava - FK Liepaja -:-
11:30Metta/LU - Valmiera -:-
11:30Riga FC - Ventspils -:-
11:30Tukums 2000 - RFS -:-

LIBERIJA: LFA First Division

14:30MC Breweries - Freeport -:-
16:30Mighty Barrolle - LPRC Oiler -:-
16:30Nimba - BEA Mountain -:-
16:30Nimba Kwado - Nimba FC -:-
16:30NPA Anchors - Small Town -:-
16:30Watanga - LISCR FC -:-

MAĐARSKA: OTP Bank Liga

14:05Mezokovesd - DVTK -:-
18:45Honved - Puskas Academy -:-

MAĐARSKA: Merkantil Bank Liga

13:00Bekescsaba - Gyirmot -:-
13:00Debreceni EAC - Budaorsi -:-
13:00Dorogi - Kaposvar -:-
13:00Győr - Vasas -:-
13:00Soroksar - Pecsi -:-
13:00Szentlorinc - Siofok -:-
16:15Haladas - Debrecen -:-
17:00Csakvari - Szolnoki -:-
17:00Kazincbarcika - Szeged -:-
17:00Nyiregyhaza - Ajka -:-

MAĐARSKA: NB III - East

13:00BVSC-Zuglo - SBTC -:-
13:00DVTK II - Debrecen II -:-
13:00Fuzesgyarmati SK - Kisvarda II -:-
13:00Gyongyosi - Sajobabony -:-
13:00Hatvan - Cegledi -:-
13:00Jaszberenyi - Tiszaujvaros -:-
13:00Putnok VSE - Balassagyarmat -:-
13:00Senyo Carnifex - Tiszafuredi -:-
13:00Tallya - Duna Aszfalt -:-
16:30Mezokovesd II - Eger SE -:-

MAĐARSKA: NB III - Centre

11:00Paks II - Kozarmisleny -:-
11:00Ujpest II - Taksony -:-
13:00Dunaujvaros PASE - Szekszardi -:-
13:00FC Dabas - ESMTK Budapest -:-
13:00Ivancsa - Honved II -:-
13:00Majosi - Korosladany MSK -:-
13:00Monori - Dabas-Gyon -:-
13:00Rakosmenti KSK - Vac -:-
13:00Szegedi - Hodmezovasarhely FC -:-
16:00Kecskemeti - Ferencvaros II -:-

MAĐARSKA: NB III - West

11:00MOL Fehervar II - Veszprem -:-
13:00Bicskei - Tatabanya -:-
13:00Gardony Varosi - Erdi -:-
13:00Komaromi VSE - Elore -:-
13:00Mosonmagyarovari TE - Puskas Academy II -:-
13:00Nagykanizsa - Nagyatadi 3:0
13:00Szabadkikoto - Lipot -:-
13:00Zalaegerszegi II - Balatonfuredi -:-
14:00Papai Perutz - SC Sopron -:-
14:30Menfocsanak - III. Keruleti TVE -:-

MALAVI: Super League

13:30Civo Utd - Silver -:-
13:30Mzuni - Mighty Wanderers -:-
13:30Ntopwa - Moyale Barracks -:-

MALTA: Premier League

14:00Balzan - Senglea Athletics -:-
14:00Hamrun - Zejtun Corinthians -:-
18:15Floriana - Mosta FC -:-
18:15Tarxien - Valletta -:-

MALTA: Division 1

14:00Zebbug - Swieqi -:-
18:15Vittoriosa - Qrendi -:-

MAURICIJUS: Mauritian League

13:00Cercle De Joachim - Bolton City -:-
13:00Grande Riviere - Petite Riviere -:-
15:30La Cure Sylvester - AS Vacoas -:-

MEKSIKO: Liga MX - Apertura - Playoff

02:00Leon - Puebla -:-
04:06Club America - Guadalajara -:-
19:00U.N.A.M. - Pachuca -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

23:00Gavilanes de Matamoros - UA Zacatecas -:-
22:00Dongu - Cafessa -:-
22:00La Piedad - Saltillo -:-
22:30Cuautla - Cafetaleros de Chiapas 2 -:-

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

12:00Dinamo-Auto - CSCA Buiucani -:-
15:00Zimbru - Sf.Gheorghe -:-

NIGER: Ligue 1

16:00US Gendarmerie - ASGNN -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura - Pobjednici

00:00Diriangen - Ferretti -:-
22:00Chinandega - Esteli -:-

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura - Playoff

23:00Managua FC U20 - Juventus Managua U20 -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

12:15Vitesse - Sittard -:-
14:30Feyenoord - Utrecht -:-
14:30Groningen - Willem II -:-
16:45Heracles - Alkmaar -:-
20:00PSV - Sparta Rotterdam -:-

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

12:15Eindhoven - Graafschap -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

18:00Bodo/Glimt - Rosenborg -:-
18:00Kristiansund - Strömsgodset -:-
18:00Mjondalen - Stabaek -:-
18:00Molde - Haugesund -:-
18:00Sandefjord - Odd -:-
20:00Vålerenga - Sarpsborg 08 -:-

NOVI ZELAND: Nogometno Prvenstvo

02:00Auckland City - Hawke's Bay -:-
04:00Canterbury - Hamilton -:-

NOVI ZELAND: National League Women

00:00Central Football Ž - Capital Football Ž -:-
00:30Auckland Ž - Southern United Ž -:-
02:00WaiBOP Ž - Northern Football Ž -:-

NJEMAČKA: Bundesliga

15:30B. Leverkusen - Hertha -:-
18:00Mainz - Hoffenheim -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

13:30Hannover - Kiel -:-
13:30Heidenheim - Hamburger SV -:-
13:30Nurnberg - G. Furth -:-

NJEMAČKA: 3. Liga

13:00Duisburg - D. Dresden -:-
14:00Saarbrucken - Kaiserslautern -:-

NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad

14:00Aachen - RW Essen -:-
14:00Bergisch Gladbach - Bor. Dortmund II -:-

PALESTINA: West Bank League

13:30Shabab Al-Dhahiriya - Merkaz -:-
14:00Albirah - Al Khaleel -:-
14:00Thaqafi Tulkarem - Shabab Alsamu -:-

PANAMA: LPF - Clausura

23:00San Francisco - Arabe Unido -:-
01:00Tauro - Miguelito -:-
21:00Alianza - Deportivo Universitario -:-
00:00Costa del Este - Plaza Amador -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

23:00Olimpia Asuncion - River Plate -:-
01:15Libertad - 12 de Octubre -:-
22:30Cerro Porteno - Diaz -:-
00:45Guarani - Sp. Luqueño -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

15:00Rakow - Warta -:-
17:30Legia - Piast -:-

POLJSKA: Division 1

12:40Widzew Lodz - Arka -:-

POLJSKA: Division 2

12:45Katowice - Lublin -:-

POLJSKA: III Liga - Group I

11:00T. Mazowiecki - Legionowo -:-
11:15Pelikan - Swit -:-
13:00W. Mazowieckie - Wasilkow -:-

POLJSKA: III Liga - Group II

13:00Elana Torun - Chemik Police -:-

POLJSKA: III Liga - Group III

13:00Kluczbork - Pawlowice -:-

POLJSKA: III Liga - Group IV

12:30LKS Lagow - S. Wola -:-
12:30Stal Krasnik - Biala Podlaska -:-

POLJSKA: Central Youth League

12:00Gornik Z. U18 - Legia U18 -:-
12:00Korona U18 - Lechia U18 -:-
12:00Lech U18 - Cracovia U18 -:-
12:00Wisla U18 - Pogon Szczecin U18 -:-
12:15Slask U18 - Gwarek Zabrze U18 -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

16:00Gil Vicente - Rio Ave -:-
16:00Portimonense - Nacional -:-
18:30Boavista - Belenenses -:-
21:00Braga - Farense -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

12:15Academica - Covilha -:-
15:00Estoril - Vizela -:-
16:00Arouca - Porto B -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

12:00Aguia Vimioso - GD Braganca -:-
12:00Alverca - Pero Pinheiro -:-
12:00Amora - Louletano -:-
12:00Anadia - Agueda -:-
12:00Belenenses B - Estrela -:-
12:00Brito - Sao Martinho -:-
12:00CDC Montalegre - Vilaverdense -:-
12:00Cerveira - Maria de Fonte -:-
12:00Coimbroes - Leca -:-
12:00Condeixa - Marinhense -:-
12:00Fatima - Uniao Almeirim -:-
12:00Felgueiras - Pevidem -:-
12:00Gondomar - Pedras Rubras -:-
12:00GRAP - Carapinheirense -:-
12:00Loures - Lourinhanense -:-
12:00Lusitania FC - Vila Cortez -:-
12:00Lusitano FCV - Sanjoanense -:-
12:00Lusitano GC - Setubal -:-
12:00Merelinense - Vidago -:-
12:00Mirandela - SC Vianense -:-
12:00Mondinense - Berco -:-
12:00Montijo - CD Rabo Peixe -:-
12:00Mortagua - Oleiros -:-
12:00Olhanense - Moncarapachense -:-
12:00Oliveira Hospital - SB Castelo Branco -:-
12:00Pedras Salgadas - Braga B -:-
12:00Pinhalnovense - Juv. Evora -:-
12:00Salgueiros - Trofense -:-
12:00SC Vila Real - Amarante -:-
12:00Sertanense - Alcains -:-
12:00S. Joao Ver - Castro Daire -:-
12:00Sp. Espinho - Beira Mar -:-
16:00Oriental Dragon - Sporting Ideal -:-
17:00Fontinhas - Oriental -:-
17:00SC Praiense - Real SC -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Maritimo U23 - Estoril U23 -:-

RÉUNION: Regionale 1

12:30Bretagne - Excelsior -:-
12:30OdgođenoBretagne - Tamponnaise -:-
12:30Capricorne - Piton -:-
12:30OdgođenoCapricorne - Jeanne d'Arc -:-
12:30Marsouins - Tamponnaise -:-
12:30OdgođenoMarsouins - Saint-Pierroise -:-
12:30OdgođenoSaint-Pauloise - SDEFA -:-
12:30OdgođenoSt. Louis - Saint-Denis -:-
12:30St. Louis - Jeanne d'Arc -:-
12:30OdgođenoSt Marienne - Piton -:-
12:30St Marienne - Saint-Denis -:-
12:30Trois Bassins - SDEFA -:-
12:30OdgođenoTrois Bassins - Excelsior -:-

RUMUNJSKA: Kup

11:15Ripensia Timisoara - Astra -:-
12:30Husana Husi - U. Cluj -:-
16:30FC Voluntari - Gaz Metan -:-
19:30Poli Iasi - CFR Cluj -:-

RUSIJA: Premier League

10:00Ural - Sochi -:-
12:00Ufa - Tambov -:-
14:30Rubin Kazan - CSKA Moscow -:-
17:00Sp. Moscow - R. Volgograd -:-

RUSIJA: FNL

11:00Yenisey - Tekstilshtik -:-
12:00Krasnodar 2 - Akron Togliatti -:-
12:00Orenburg - Samara -:-
12:00Sp. Moscow 2 - Omsk -:-
12:00Veles Moscow - Yaroslavl -:-
13:00Alania Vladikavkaz - Nizhny Novgorod -:-
13:00Chertanovo M. - Neftekhimik -:-
13:00Volgar-Astrakhan - FK Chayka -:-
14:00D. Bryansk - Tomsk -:-
14:00F. Voronezh - SKA Khabarovsk -:-
16:00Baltika - T. Moscow -:-

SAD: MLS - Playoff

21:00Orlando City - New England Revolution -:-

SALVADOR: Primera Division - Apertura - 2nd Phase

00:00Santa Tecla - Municipal Limeno -:-
21:30Jocoro - Sonsonate -:-
22:0011 Deportivo - FAS -:-
22:00Atletico Marte - Metapan -:-
22:00Luis Angel Firpo - Chalatenango -:-

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

13:15Al-Taawon - Al-Ettifaq -:-
16:10Al Wehda - Al Batin -:-
17:40Al Ahli SC - Al-Faysaly -:-

SAUDIJSKA ARABIJA: Division 1

13:05Al Draih - Ohod -:-
13:20Al Taee - Al Jeel -:-
14:50Jeddah - Al Khaleej -:-
15:20Al Thuqbah - Al-Hazem -:-
15:25Al Najoom - Al-Shoalah -:-

SINGAPUR: Premier League

10:30Albirex Niigata - Tampines -:-
10:30Young Lions - Lion City -:-

SJEV. MAKEDONIJA: 1. MFL

13:00Belasica - Rabotnicki -:-
13:00Makedonija GP - Shkupi -:-
13:00Pelister - Sileks -:-
13:00Renova - Borec -:-
13:00Struga Trim & Lum - Shkendija -:-

SLOVAČKA: Fortuna liga

14:00Trencin - Sered -:-
15:00Senica - Slovan Bratislava -:-

SLOVAČKA: 2. liga

10:30Petrzalka - S. Bratislava B -:-
12:30Samorin - Banska Bystrica -:-

SLOVENIJA: Prva Liga

13:15Bravo - Celje -:-
15:15Aluminij - ND Gorica -:-
17:15Domžale - O. Ljubljana -:-

SRBIJA: Super Liga

15:00Cukaricki - Napredak -:-
15:00FK Vozdovac - Mladost -:-
15:00Metalac - Zlatibor Cajetina -:-
15:00Novi Pazar - Backa -:-
17:00TSC Backa Topola - Partizan -:-
19:00Crvena zvezda - Rad -:-

SRBIJA: Prva Liga

13:00Kolubara - Zemun -:-
13:00Sremska Mitrovica - Graficar Beograd -:-
13:00Trayal Krusevac - Borac 1926 -:-

ŠKOTSKA: League Cup - Playoff

15:00Celtic - Ross County -:-
18:00Falkirk - Rangers -:-

ŠPANJOLSKA: LaLiga

14:00Barcelona - Osasuna -:-
16:15Getafe - Ath. Bilbao -:-
18:30Celta Vigo - Granada -:-
21:00Real Sociedad - Villarreal -:-

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

14:00Albacete - Tenerife -:-
16:00Espanyol - Zaragoza -:-
18:15Mallorca - Logrones -:-
18:15Ponferradina - Leganes -:-
21:00Las Palmas - S. Gijon -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 1

12:00Coruxo - Guijuelo -:-
12:00Covadonga - S. Gijon B -:-
12:00Lealtad - R. Oviedo B -:-
17:00Marino de Luanco - Langreo -:-
17:00Salamanca - Celta Vigo B -:-
17:30Leonesa - Burgos CF -:-
17:30Zamora - Unionistas -:-
19:00Dep. La Coruna - Ferrol -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 2

11:30Portugalete - Laredo -:-
12:00Ejea - SD Logrones -:-
12:00Tudelano - Mutilvera -:-
16:30Calahorra - Tarazona -:-
17:00Arenas Club - R. Sociedad B -:-
17:00Haro Deportivo - Ebro -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 3

11:30Orihuela - Pena Deportiva -:-
11:30Villarreal B - Valencia B -:-
12:00Badalona - Espanyol B -:-
12:00Gimnastic - L'Hospitalet -:-
12:00Ibiza - Hercules -:-
12:00Levante B - Atzeneta -:-
12:00OdgođenoPrat - Andorra -:-
17:30La Nucia - Alcoyano -:-
18:00Barcelona B - Lleida -:-
18:00Cornella - Llagostera -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 4

12:00Granada B - Betis B -:-
12:00Linense - Las Palmas B -:-
12:00UCAM Murcia - Lorca Deportiva -:-
13:00CD Marino - Sanluqueno -:-
13:00Tamaraceite - Cadiz B -:-
17:00Linares - Cordoba -:-
17:00Yeclano - Murcia -:-
17:30Sevilla B - Ejido -:-
18:00Marbella - Huelva -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda Division B - Group 5

12:00OdgođenoAtl. Madrid B - Getafe B -:-
12:00CF Talavera - Badajoz -:-
12:00Internacional de Madrid - Rayo Majadahonda -:-
12:00Melilla - Socuellamos -:-
12:00Navalcarnero - Baleares -:-
12:00Poblense - Real Madrid B -:-
12:00San Sebastian Reyes - Las Rozas -:-
12:00Villarrobledo - Villarrubia -:-
17:00Merida AD - Don Benito -:-
17:00Villanovense - Extremadura UD -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 1

12:00Polvorin - Paiosaco -:-
16:00Racing Club Villalbes - Fisterra -:-
16:30Alondras - Ourense CF -:-
16:30Arzua - Viveiro -:-
16:30Pontellas - Rapido de Bouzas -:-
16:30Pontes - Agrupacion Estudiantil -:-
16:45Estradense - CD Choco -:-
17:00Arosa SC - Atios -:-
17:00Barco - Ribadumia -:-
17:00Bergantinos - Dep. Fabril -:-
17:00UD Ourense - Arenteiro -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 2

11:45Condal - Llanes -:-
12:00EI San Martin - Valdesoto -:-
12:00Lenense - Praviano -:-
12:00Llanera - Union Club Ceares -:-
12:00Vallobin - Real Aviles -:-
16:00Gijon Industrial - Aviles Stadium -:-
16:00Tuilla - L'Entregu -:-
17:00Basico Urraca - Club Siero -:-
17:00Caudal Deportivo - SD Navarro CF -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 3

12:00Guarnizo - Selaya -:-
15:30Cayon - Revilla -:-
17:00Tropezon - Torrelavega -:-
17:30Rinconeda Polanco - Racing Santander B -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 4

11:15Santuxu - Somorrostro -:-
11:30Real Sociedad C - Aurrera Ondarroa -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 5

12:00Castelldefels - Santfeliuenc -:-
12:00CE Manresa - Pobla Mafumet -:-
12:00Horta - Cerdanyola -:-
12:00Sant Andreu - Girona B -:-
12:15UE Sants - UE Figueres -:-
16:30Banyoles - Granollers -:-
16:30Peralada 2 - Grama -:-
16:30Valls - Vilafranca -:-
17:00Igualada - San Cristobal CP -:-
17:00Terrassa - CE Europa -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 6

11:30OdgođenoRecambios Colon - Acero -:-
12:00Torrent - Silla CF -:-
16:00Elche CF Ilicitano B - Crevillente -:-
17:00Alzira - Villarreal C -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 7

11:30Alcorcon B - Parla -:-
11:30Complutense - Santa Ana -:-
11:30El Alamo - Trival Valderas -:-
11:30San Fernando - Union Adarve -:-
11:30Villaverde San Andres - Real Aranjuez -:-
12:00Leganes B - CD Mostoles -:-
12:00Mostoles - Atletico Pinto -:-
12:00Paracuellos Antamira - Villanueva -:-
12:00Pozuelo de Alarcon - RSD Alcala -:-
12:00Rayo Vallecano B - Flat Earth -:-
16:00Moratalaz - AD Torrejon -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 8

12:00Burgos Promesas - Numancia B -:-
15:30Mirandes B - La Granja -:-
16:00Becerril - Salamanca B -:-
16:00Bupolsa - Colegios Diocesanos -:-
16:00La Baneza - La Virgen -:-
16:30Almazan - Cebrerena -:-
16:30Bembibre - Atl. Tordesillas -:-
17:00G. Segoviana - Arandina -:-
17:00Real Avila - Real Burgos CF -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 9

12:00CP Almeria - Huetor Tajar -:-
12:00Huetor Vega - CD Torreperogil -:-
12:00Jaen - Mancha -:-
12:00Malaga B - Motril -:-
12:00Torredonjimeno - Almeria B -:-
15:00Velez - CD Alhaurino -:-
17:00Antequera - El Palo -:-
17:30Atletico de Porcuna - Maracena -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 10

12:00Antoniano - Los Barrios -:-
12:00Cordoba B - Castilleja CF -:-
12:00La Palma - CD Gerena -:-
12:00Sevilla C - Coria C.F. -:-
12:00Xerez CD - Rota -:-
12:30Conil - Xerez D.F.C. -:-
17:00Arcos CF - Cabecense -:-
17:00Ciudad de Lucena - CD Utrera -:-
17:30Puente Genil - Pozoblanco -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 11

11:30Llosetense - Esporles -:-
12:00Mallorca B - San Rafael -:-
12:00Portmany - Andratx -:-
12:30Santanyi - Formentera -:-
17:00Cardassar - Genova -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 12

13:00Atl. Victoria - Union Guimar -:-
13:00CD Buzanada - Atl. Paso -:-
13:00Lanzarote - La Cuadra -:-
13:00Tacoronte - SD Tenisca -:-
13:00Vera - Tenerife B -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 13

11:00OdgođenoPlus Ultra - Pulpileno -:-
11:30La Union - Cartagena FC -:-
12:00Aguilas FC - Minerva -:-
12:00EDMF Churra - Olimpico de Totana -:-
12:00Lorca FC - CAP Ciudad de Murcia -:-
12:00Muleno - Deportiva Minera -:-
12:00UD Los Garres - Real Murcia B -:-
16:00Mar Menor - Huercal-Overa -:-
16:00OdgođenoUCAM Murcia B - EG El Palmar CF -:-
16:30Racing Murcia - Mazarron CF -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 14

12:00Cacereno - Trujillo -:-
12:00Fuente de Cantos - Olivenza -:-
12:00UP Plasencia - Campanario -:-
16:00Diocesano - Arroyo -:-
16:30Llerenense - Miajadas -:-
16:30Valdivia - Lobon -:-
17:00CD Coria - Chinato -:-
17:00Moralo - Aceuchal -:-
17:00RCP Valverdeno - Azuaga -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 16

12:00Berceo - Alfaro -:-
12:00Logrones Promesas - Naxara -:-
12:00Yague - Pradejon -:-
15:45Anguiano - Vianes -:-
16:00Casalarreina - CCD Alberite -:-
16:30Arnedo - Varea -:-
16:30OdgođenoCalasancio - Tedeon -:-
16:30Oyonesa - CDFC Calzada -:-
16:30River Ebro - Racing Rioja -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 17

11:30Tamarite - Belchite 97 -:-
11:30Zaragoza B - Atletico Monzon -:-
12:00Barbastro - Utebo FC -:-
12:00Sarinena - Robres -:-
12:00Valdefierro - Binefar -:-
16:00Almudevar - Sabinanigo -:-
16:00Borja - Brea -:-
16:00Carinena - Huesca B -:-
16:00Epila - Cuarte -:-
16:00Villanueva CF - Calamocha -:-
16:30CF Illueca - Teruel -:-
18:00Fraga - San Juan Zaragoza 3:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 18

11:30Illescas - Toledo -:-
12:00Puertollano C.F. - Albacete B -:-
16:30Huracan de Balazote - Almagro -:-
16:30La Solana - Almansa -:-
16:30Manzanares - Atl. Ibanes -:-
17:00Ciudad Real - La Roda -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

14:30Helsingborg - Falkenbergs -:-
14:30Östersunds - Göteborg -:-
14:30Varbergs - Malmo FF -:-
17:30Hacken - Örebro -:-
17:30Mjallby - Djurgarden -:-
17:30Sirius - Elfsborg -:-

ŠVEDSKA: Superettan

14:30Norrby - Dalkurd -:-
17:30Brage - AFC Eskilstuna -:-

ŠVEDSKA: Division 1 - Norra

14:00Haninge - Karlslunds -:-
14:00IFK Lulea - Sylvia -:-
14:00Karlstad - IK Frej -:-
14:00Nykopings - Gefle -:-
14:00Orebro Syr. - IFK Berga -:-
14:00Taby - Sandvikens -:-
14:00Team TG FF - Sollentuna -:-
14:00Vasalunds - Brommapojkarna -:-

ŠVICARSKA: Super League

16:00Lausanne - Young Boys -:-
16:00Lugano - Basel -:-
16:00Zurich - St. Gallen -:-

TAJLAND: Thai League 1

11:00Prachuap - Trat FC -:-
12:00Bangkok Utd - Police Tero -:-
12:30Buriram - Samut Prakan City -:-

TAJLAND: Thai League 2

12:00Lampang - Samut Sakhon -:-
12:00Nakhon Pathom - Udon Thani -:-
13:00Phrae - Uthai Thani -:-
13:00Thai Navy - Chiangmai Utd -:-

TAJVAN: Premier League

09:00Hang Yuen - Taipower -:-
09:00Ming Chuan University - Taichung -:-
09:00Red Lions - NTUS -:-
09:00Taipei Tatung - Taiwan Steel -:-

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

12:00Tanzania Prisons - Mwadui -:-
14:00Polisi Tanzania - Coastal Union -:-
14:00Ruvu Shooting - Kagera Sugar -:-
15:00OdgođenoSimba - Kinondoni MC -:-

TURSKA: Super Lig

11:30Erzurum BB - Antalyaspor -:-
14:00Alanyaspor - Konyaspor -:-
14:00Kasimpasa - Genclerbirligi -:-
17:00Fenerbahce - Besiktas -:-

TURSKA: 1. Lig

11:30Bandirmaspor - Balikesirspor -:-
11:30Keciorengucu - Adana Demirspor -:-
14:00Eskisehirspor - Altinordu -:-
17:00Samsunspor - Tuzlaspor -:-

TURSKA: 2. Lig White Group

11:00Afjet Afyonspor - Amedspor -:-
11:00Corum - 24 Erzincanspor -:-
11:00Gumushanespor - Utas Usakspor -:-
11:00OdgođenoInegolspor - Sancaktepe -:-
11:00Kocaelispor - Kahramanmaras -:-
11:00Manisa FK - H.Trabzon -:-
11:00Nigde Anadolu - Ankara Demirspor -:-
11:00Sariyer - Sanliurfaspor -:-
11:00Zonguldak - Hacettepe -:-

TURSKA: 2. Lig Red Group

11:00Bayburt - FK Vanspor -:-
11:00Elazigspor - Pazarspor -:-
11:00Etimesgut - 1922 Konyaspor -:-
11:00Karabukspor - Tarsus -:-
11:00Kirsehir Belediyespor - Bodrumspor -:-
11:00Mamak - Karacabey Belediyespor -:-
11:00Pendikspor - Sakaryaspor -:-
11:00Serik Belediyespor - Kirklarelispor -:-
11:00Sivas Belediyespor - Kastamonuspor -:-
11:00Turgutluspor - Eyupspor -:-

TURSKA: 3. Lig Group 4

11:0052 Orduspor - Duzcespor -:-
11:00Aksaray Bld. - Karakopru -:-
11:00Bergama Bld. - Bayrampasa -:-
11:00Kelkit - Bursa -:-
11:00Modafenspor - Siirt Ozel -:-
11:00Muglaspor - Adiyamanspor -:-
11:00Sultanbeyli - Kestel -:-
11:00Turk Metal - Silivrispor -:-

UKRAJINA: Premier League

13:00Minaj - Zorya -:-
16:00Kolos Kovalivka - Desna -:-
18:30Inhulets - Olimpik Donetsk -:-

UKRAJINA: Persha Liga

12:00Veres-Rivne - Obolon -:-
12:00VPK-Agro - Alliance -:-
12:00Zhytomyr - Ahrobiznes Volochysk -:-

URUGVAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

14:00Progreso - Cerro Largo -:-
21:00River Plate - Defensor Sp. -:-
22:00OdgođenoCerro Largo - Cerro CA -:-
22:00OdgođenoDefensor Sp. - Boston River -:-
22:00OdgođenoMaldonado - Danubio -:-
22:00OdgođenoMontevideo City - Rentistas -:-
22:00OdgođenoPenarol - Nacional -:-
22:00OdgođenoProgreso - Liverpool M. -:-
22:00OdgođenoRiver Plate - Fenix -:-
22:00OdgođenoWanderers - Plaza Colonia -:-
00:00Boston River - Nacional -:-

URUGVAJ: Segunda Division

23:15Atenas - Cerrito -:-
01:30Rampla Juniors - Juventud -:-

UZBEKISTAN: Super League

10:00Andijan - Kokand 1912 -:-
10:00Buxoro - Mashal Muborak -:-
10:00Metallurg Bekabad - Termez Surkhon -:-
10:00Sogdiana - Qizilqum -:-
10:30Bunyodkor - Nasaf Qarshi -:-
10:30Navbahor Namangan - AGMK -:-
12:15Lok. Tashkent - Pakhtakor -:-

VENEZUELA: Primera Division - Drugi stupanj

02:00La Guaira - Estudiantes M. -:-
22:00Carabobo - Puerto Cabello -:-
22:00Caracas - Dep. Tachira -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura

14:00El Vigia - Local Andina -:-
17:00Hermanos Colmenares - Urena -:-
20:30JBL Zulia - Frontera -:-

WALES: Cymru Premier

15:30Penybont - Druids -:-

ZAMBIJA: Super League

12:00Buildcon - Lumwana Radiants -:-
14:00Indeni - Power Dynamos -:-
14:00Zesco Utd - Green Buffaloes FC -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.