REFRESH

Nogomet » Sutra » Gotove

BELGIJA: National Division 1

15:00OtkazanoRFC Liege - KSV Roeselare -:-

BRAZIL: Campeonato Sul-Matogrossense - Playoff

20:00Corumbaense - Aquidauanense 0:3

DR KONGO: Ligue 1

15:30OdgođenoSanga Balende - Mazembe -:-

GANA: Premier League

16:00OdgođenoAshanti Gold - King Faisal -:-

HRVATSKA: 1. HNL

17:05OdgođenoDinamo - Hajduk -:-

HRVATSKA: Kup

13:00OdgođenoOriolik - Rudar Labin -:-

ITALIJA: Serie D - Group A

14:30OdgođenoArconatese - Borgosesia -:-
14:30OdgođenoChieri - Gozzano -:-

ITALIJA: Serie D - Group C

14:30OdgođenoChions - Manzanese -:-
14:30OdgođenoFeltre - ArzignanoChiampo -:-

ITALIJA: Serie D - Group D

14:30OdgođenoCorticella - Seravezza Pozzi -:-

ITALIJA: Serie D - Group E

14:30OdgođenoFollonica Gavorrano - Montevarchi Calcio -:-
14:30OdgođenoSan Donato - Scandicci -:-

ITALIJA: Serie D - Group F

14:30OdgođenoRieti - Porto Sant'Elpidio -:-

ITALIJA: Serie D - Group I

14:30OdgođenoACR Messina - Paterno -:-
14:30OdgođenoAS Acireale - Rotonda -:-
14:30OdgođenoBiancavilla - FC Messina -:-
14:30OdgođenoCittanovese - Gelbison Cilento -:-
14:30OdgođenoLicata - Santa Maria Cilento -:-
14:30OdgođenoMarina di Ragusa - Castrovillari -:-
14:30OdgođenoRende - Dattilo -:-
14:30OdgođenoS. Agata - Roccella -:-
14:30OdgođenoTroina - San Luca -:-

MAĐARSKA: NB III - West

13:00Nagykanizsa - Nagyatadi 3:0

RÉUNION: Regionale 1

12:30OdgođenoBretagne - Tamponnaise -:-
12:30OdgođenoCapricorne - Jeanne d'Arc -:-
12:30OdgođenoMarsouins - Saint-Pierroise -:-
12:30OdgođenoSaint-Pauloise - SDEFA -:-
12:30OdgođenoSt. Louis - Saint-Denis -:-
12:30OdgođenoSt Marienne - Piton -:-
12:30OdgođenoTrois Bassins - Excelsior -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 3

12:00OdgođenoPrat - Andorra -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda Division B - Group 5

12:00OdgođenoAtl. Madrid B - Getafe B -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 6

11:30OdgođenoRecambios Colon - Acero -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 13

11:00OdgođenoPlus Ultra - Pulpileno -:-
16:00OdgođenoUCAM Murcia B - EG El Palmar CF -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 16

16:30OdgođenoCalasancio - Tedeon -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 17

18:00Fraga - San Juan Zaragoza 3:0

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

15:00OdgođenoSimba - Kinondoni MC -:-

TURSKA: 2. Lig White Group

11:00OdgođenoInegolspor - Sancaktepe -:-

URUGVAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

22:00OdgođenoCerro Largo - Cerro CA -:-
22:00OdgođenoDefensor Sp. - Boston River -:-
22:00OdgođenoMaldonado - Danubio -:-
22:00OdgođenoMontevideo City - Rentistas -:-
22:00OdgođenoPenarol - Nacional -:-
22:00OdgođenoProgreso - Liverpool M. -:-
22:00OdgođenoRiver Plate - Fenix -:-
22:00OdgođenoWanderers - Plaza Colonia -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.