REFRESH

Nogomet » Sutra » Tečajevi

AFRIKA: Afrička Liga Prvaka - Kvalifikacije

15:00Bamenda (Cmr) - Kaizer (Rsa) -:- [ 3.10 | 3.00 | 2.20 ]
15:00Bantu (Les) - Nkana (Zam) -:-
15:30Akonangui (Gnq) - Petro (Ang) -:-
15:30Ashanti GB (Gui) - Stade Malien (Mli) -:-
15:30Otoho d'Oyo (Con) - Al-Merreikh (Sud) -:-
16:00Gazelle (Cha) - SID (Dji) -:-
16:00Plateau (Nga) - Simba (Tan) -:-
17:00Belouizdad (Alg) - Al-Nasr (Lby) -:-
17:00Racing d'Abidjan (Ivo) - Kara (Tog) -:-
17:00Rahimo (Bfa) - Enyimba (Nga) -:-
17:00SONIDEP (Nig) - Mogadishu City (Som) -:-
17:30Armed Forces (Gam) - Teungueth (Sen) -:-

AFRIKA: Afrički Kup Konfederacija - Kvalifikacije

13:00Ngazi Sport (Com) - NAPSA Stars (Zam) -:-
14:00Maniema (Drc) - Bloem Celtic (Rsa) -:-
14:30Orapa United (Bot) - AS Kigali (Rwa) -:-
16:00Ashanti Gold (Gha) - Salitas (Bfa) -:-
16:30Unisport (Tog) - Cotonsport (Cmr) -:-
17:00Yeelen (Mli) - US Gendarmerie (Nig) -:-

ALBANIJA: Superliga

13:45Bylis - Teuta -:-
13:45Kastrioti - Tirana -:-
13:45Laci - Apolonia Fier -:-
16:45Partizani - Skenderbeu -:-
16:45Vllaznia - Kukesi -:-

ALBANIJA: First Division

14:00Tomori Berat - Pogradeci -:-
14:00Vora - Erzeni -:-

ANDORA: Primera Divisió

11:00FC Santa Coloma - UE Engordany -:-
14:30Inter Escaldes - Sant Julia -:-
18:00Carroi - Penya -:-

ARGENTINA: Copa Diego Maradona - Prvi stupanj

23:20Colon - Independiente -:- [ 2.75 | 3.10 | 2.62 ]
23:20Velez Sarsfield - Gimnasia L.P. -:- [ 1.90 | 3.25 | 4.20 ]
01:30Godoy Cruz - Banfield -:- [ 4.20 | 3.30 | 1.90 ]
01:30Rosario - River Plate -:- [ 5.25 | 3.50 | 1.70 ]
21:10Defensa y Justicia - Central Cordoba -:- [ 2.00 | 3.00 | 3.75 ]
23:20Boca Juniors - Newells Old Boys -:- [ 1.57 | 3.75 | 5.00 ]

ARGENTINA: Primera Nacional - Qualification - Losers stage

23:10CA Mitre - Belgrano -:- [ 3.00 | 2.90 | 2.37 ]
23:10Instituto - Chacarita Juniors -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.25 ]
00:30Alvarado - Guillermo Brown -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.20 ]
22:00San Martin S.J. - Nueva Chicago -:-

ARGENTINA: Primera Nacional - Qualification - Winners stage

23:00Sarmiento Junin - Villa Dalmine -:- [ 1.90 | 3.10 | 4.00 ]
13:00San Martin Tucuman - Tigre -:-
21:10CA Estudiantes - Agropecuario -:-
21:10Def. de Belgrano - Gimnasia Mendoza -:-

ARMENIJA: First League

11:00Lernayin Artsakh - Sevan -:-

AUSTRIJA: Tipico Bundesliga

14:30LASK - Altach -:- [ 1.22 | 6.50 | 10.00 ]
14:30Wolfsberger AC - Ried -:- [ 1.50 | 4.50 | 5.50 ]
17:00Rapid Vienna - Austria Vienna -:- [ 1.61 | 4.33 | 4.50 ]

AUSTRIJA: 2. Liga

10:30A. Klagenfurt - A. Lustenau -:-

AZERBAJDŽAN: Premier League

11:00Keshla - Sabah Baku -:-
13:00Sabail - Qarabag -:-

BELGIJA: Jupiler League

13:30KV Mechelen - Beerschot VA -:- [ 2.10 | 3.75 | 3.10 ]
16:00Gent - Waregem -:- [ 1.45 | 4.50 | 6.50 ]
18:15Anderlecht - St. Liege -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.40 ]
20:45Kortrijk - Oostende -:- [ 2.15 | 3.75 | 3.00 ]

BELGIJA: Proximus League

16:00Lommel SK - RWDM -:- [ 1.72 | 3.30 | 4.33 ]
20:00Seraing - St. Gilloise -:- [ 3.00 | 3.60 | 2.00 ]

BELGIJA: National Division 1

15:00OtkazanoRFC Liege - KSV Roeselare -:-

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Reserve

12:00Belshina 2 - Rukh Brest 2 -:-

BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura

00:30J. Wilstermann - Royal Pari -:- [ 1.36 | 4.50 | 6.50 ]

BOLIVIJA: Nacional B - Drugi stupanj

00:30Tomayapo - Fancesa -:-
20:30Independiente Petroleros - Quebracho Villa Montes -:-
21:00Libertad - Satelite Norte -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Premier League

15:00Radnik Bijeljina - Krupa -:- [ 2.00 | 3.00 | 3.60 ]

BRAZIL: Serie A

23:00Bahia - Sao Paulo -:- [ 3.60 | 3.20 | 2.10 ]
01:00Atletico GO - Internacional -:- [ 3.00 | 3.10 | 2.40 ]

BRAZIL: Serie B

01:00Guarani - Chapecoense-SC -:- [ 2.90 | 3.20 | 2.40 ]
01:00Juventude - Nautico -:- [ 1.75 | 3.40 | 5.00 ]

BRAZIL: Serie C

23:00Manaus - Remo -:-

BRAZIL: Campeonato Capixaba - Playoff

19:00Rio Branco-VN - SAO Mateus -:-

BRAZIL: Campeonato Sul-Matogrossense - Playoff

20:00Corumbaense - Aquidauanense 0:3
21:00Costa Rica - Chapadao -:-

BRAZIL: Copa Paulista - Playoff

19:00Atibaia - Piracicaba -:-
21:00Ferroviaria - Botafogo SP B -:-

BUGARSKA: Parva liga

13:00Ludogorets - Botev Vratsa -:- [ 1.20 | 5.25 | 11.00 ]
18:00CSKA Sofia - CSKA 1948 Sofia -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.20 ]

BUGARSKA: Vtora liga

11:00Dobrudzha - Hebar -:-
11:00Svoge - Septemvri Sofia -:-

BUGARSKA: Third League - North-East

13:00Dorostol - Spartak -:-
13:00Topolite - Ludogorets III -:-

BUGARSKA: Third League - North-West

13:30Drenovets - Bdin Vidin -:-
13:30Levski Lom - Vihar Slavyanovo -:-
13:30OFK Levski - Sevlievo -:-
13:30Partizan Cerven Brjag - Mezdra -:-
13:30Parva Atomna - Etar II -:-
13:30Pavlikeni - Yantra Polski Trambesh -:-
13:30Svishtov - Lok. Dryanovo -:-
13:30Tryavna - Spartak Pleven -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Rahimo - Royal -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Flambeau du Centre - Inter Star -:-
15:00Kayanza - Bumamuru -:-
15:00Le Messager Ngozi - Dynamik -:-
15:00Les Elephants - Bujumbura C. -:-
15:00Muzinga - Rukinzo -:-
15:00Olympic S. - Musongati -:-

CIPAR: First Division

15:00Paphos - Doxa -:- [ 1.66 | 3.50 | 4.75 ]
17:30Apollon - AEL Limassol -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.00 ]

CRNA GORA: Prva Crnogorska Liga

13:00Buducnost - Rudar -:-
13:00Sutjeska - Decic -:-
13:00Titograd - Jezero -:-
14:00FK Podgorica - Zeta -:-
14:00OFK Petrovac - Iskra -:-

CRNA GORA: Druga Liga

12:00Ibar - Kom Podgorica -:-
12:00Jedinstvo - Bokelj -:-
12:00Mornar - Berane -:-
13:00Drezga - Grbalj -:-
13:00Igalo - Arsenal Tivat -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

14:00Jablonec - Bohemians 1905 -:- [ 1.53 | 4.00 | 5.50 ]
16:00Teplice - Sparta Prag -:- [ 5.00 | 4.00 | 1.57 ]
18:30Slavia Prag - Brno -:- [ 1.12 | 7.50 | 13.00 ]

DANSKA: Superliga

14:00Horsens - Vejle -:- [ 2.87 | 3.50 | 2.30 ]
16:00Sonderjyske - FC Kopenhagen -:- [ 3.30 | 3.40 | 2.15 ]
18:00Nordsjaelland - Aarhus -:- [ 2.87 | 3.75 | 2.20 ]

DANSKA: 1st Division

15:00Hobro - Hvidovre IF -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.30 ]

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF - Playoff

21:00Universidad O&M - San Cristobal -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30AS Vita Club - Renaissance -:-
15:30Mazembe - Groupe Bazano -:-
15:30OdgođenoSanga Balende - Mazembe -:-

EKVADOR: Liga Pro - Drugi stupanj

00:00Delfin - Ind. del Valle -:- [ 2.40 | 3.40 | 2.55 ]
02:30El Nacional - Guayaquil City -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.50 ]
19:00Aucas - Orense -:- [ 1.72 | 3.50 | 4.33 ]
21:30LDU Portoviejo - U. Catolica -:- [ 5.25 | 3.75 | 1.57 ]
00:00Barcelona SC - Macara -:- [ 1.75 | 3.25 | 4.50 ]

ENGLESKA: Premier League

15:00Southampton - Manchester Utd -:- [ 3.75 | 3.60 | 2.00 ]
17:30Chelsea - Tottenham -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.60 ]
20:15Arsenal - Wolves -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.75 ]

ENGLESKA: Championship

13:00Nottingham - Swansea -:- [ 2.80 | 3.25 | 2.60 ]

ENGLESKA: FA Cup

14:30Barnet - Milton Keynes -:- [ 5.00 | 3.90 | 1.66 ]
14:30Bristol Rovers - Darlington -:- [ 1.28 | 6.00 | 8.50 ]
14:30Carlisle - Doncaster -:- [ 3.40 | 3.50 | 2.10 ]
14:30Mansfield - Dagenham & Red. -:- [ 1.57 | 4.10 | 5.50 ]
14:30Shrewsbury - Oxford City -:- [ 1.30 | 5.50 | 9.00 ]
14:30Stevenage - Hull -:- [ 4.75 | 3.80 | 1.75 ]
14:30Stockport - Yeovil -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.25 ]
14:30Wimbledon - Crawley -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.60 ]
15:45Marine - Havant & W -:- [ 5.50 | 4.33 | 1.53 ]

ESTONIJA: Meistriliiga

12:00Paide - Flora -:-
14:00Kalju - Levadia -:-

ESTONIJA: Esiliiga

17:00Maardu - Parnu JK Vaprus -:-
17:00Nomme Utd - Elva -:-

ESTONIJA: Esiliiga - Relegacija - doigravanje

12:00Tabasalu - Parnu -:-

FARSKI OTOCI: Faroe Islands Cup

16:00Runavik - HB Torshavn -:-

FRANCUSKA: Ligue 1

13:00Lyon - Reims -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.00 ]
15:00Lens - Angers -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.80 ]
15:00Lorient - Montpellier -:- [ 3.10 | 3.40 | 2.20 ]
15:00Metz - Brest -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.20 ]
15:00Monaco - Nimes -:- [ 1.33 | 4.75 | 9.00 ]
17:00Nice - Dijon -:- [ 1.75 | 3.60 | 4.50 ]
21:00St. Etienne - Lille -:- [ 4.75 | 3.60 | 1.72 ]

GANA: Premier League

16:00Aduana Stars - Bechem United -:-
16:00OdgođenoAshanti Gold - King Faisal -:-
16:00Ebusua Dwarfs - Berekum Chelsea -:-
16:00Karela - Dreams -:-
16:00WAFA - Elmina Sharks -:-
19:00Inter Allies - Hearts Of Oak -:-

GIBRALTAR: National League

16:00Lynx - Magpies -:-
18:30Glacis United - St Josephs -:-

GRČKA: Super League

14:00Panathinaikos - Panetolikos -:- [ 1.36 | 4.50 | 9.50 ]
16:00OFI Crete - Giannina -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.30 ]
16:15Lamia - PAOK -:- [ 9.00 | 4.50 | 1.36 ]
18:30Asteras T. - AEK -:- [ 4.00 | 3.30 | 1.95 ]

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

09:00Merani Martvili - Gagra -:-
09:00Shevardeni Tbilisi - Samgurali -:-
09:00Shukura - WIT Georgia -:-
09:00Zugdidi - Bolnisi -:-
11:00Dusheti - Rustavi -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

18:00Municipal - Iztapa -:-
20:05Deportivo Achuapa - Comunicaciones -:-
22:10Guastatoya - Antigua -:-

HONG KONG: Premier League

08:00Kitchee - Happy Valley -:-
10:30Lee Man Warriors - Eastern AA -:-

HRVATSKA: 1. HNL

17:05OdgođenoDinamo - Hajduk -:- [ 1.57 | 3.75 | 5.50 ]
17:05Rijeka - Osijek -:- [ 3.40 | 3.25 | 2.05 ]

HRVATSKA: 2. HNL

13:30Bijelo Brdo - Inter -:-
13:30Din. Zagreb 2 - Kustošija -:-
13:30Hajduk Split 2 - Međimurje -:-

HRVATSKA: Kup

13:00OdgođenoOriolik - Rudar Labin -:-

INDIJA: ISL

12:30Jamshedpur - Odisha -:- [ 2.62 | 3.50 | 2.25 ]
15:00Chennaiyin - Kerala Blasters -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.60 ]

IRAN: Division 1

12:15Baderan Tehran - Kheybar Khorramabad -:-
12:15Chooka Talesh - Malavan -:-
12:15Khooshe Talaee - Esteghlal Khuzestan -:-
12:15Mes Kerman - Shahin Bushehr -:-
12:15Navad Urmia - Gol Reyhan Alborz -:-
12:15Qashqai Shiraz - Arman Gohar -:-
12:45Esteghlal Molasani - Havadar SC -:-
12:45Pars Janoobi Jam - Rayka Babol -:-

IRSKA: FAI Cup

15:00Shamrock Rovers - Sligo Rovers -:- [ 1.33 | 4.33 | 8.00 ]
20:05Athlone - Dundalk -:- [ 12.00 | 6.50 | 1.16 ]

ITALIJA: Serie A

12:30Lazio - Udinese -:- [ 1.66 | 4.00 | 4.75 ]
15:00AC Milan - Fiorentina -:- [ 1.66 | 3.80 | 5.25 ]
15:00Bologna - Crotone -:- [ 1.66 | 4.00 | 4.75 ]
18:00Cagliari - Spezia -:- [ 2.20 | 3.40 | 3.30 ]
20:45Napoli - AS Roma -:- [ 2.10 | 3.80 | 3.10 ]

ITALIJA: Serie B

15:00Reggiana - Cremonese -:- [ 3.00 | 3.00 | 2.50 ]
21:00Cosenza - Salernitana -:- [ 2.70 | 2.90 | 2.87 ]

ITALIJA: Serie C - Group A

12:30Olbia - Juventus U23 -:- [ 2.70 | 2.90 | 2.50 ]
15:00Alessandria - Pro Vercelli -:- [ 2.40 | 2.80 | 2.80 ]
15:00Giana Erminio - Carrarese -:- [ 2.80 | 2.80 | 2.50 ]
15:00Novara - AlbinoLeffe -:- [ 2.20 | 2.90 | 3.20 ]
15:00Pro Patria - Grosseto -:- [ 2.30 | 2.80 | 3.10 ]
15:00Pro Sesto - Lecco -:- [ 2.40 | 2.80 | 2.80 ]
17:30Livorno - Pontedera -:- [ 2.10 | 3.25 | 3.00 ]
17:30Pistoiese - Lucchese -:- [ 2.30 | 2.90 | 3.00 ]

ITALIJA: Serie C - Group B

15:00Fano - Virtus Verona -:- [ 2.80 | 2.80 | 2.50 ]
15:00Gubbio - FeralpiSalo -:- [ 3.25 | 3.00 | 2.10 ]
15:00Sambenedettese - Legnago Salus -:- [ 1.60 | 3.40 | 5.00 ]
15:00Sudtirol - Perugia -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.00 ]
17:30Carpi - Triestina -:- [ 2.50 | 2.90 | 2.70 ]
17:30Cesena - Modena -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.75 ]
17:30Fermana - Matelica -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.75 ]
17:30Mantova - Ravenna -:- [ 2.00 | 3.25 | 3.25 ]
17:30Padova - Vis Pesaro -:- [ 1.61 | 3.50 | 4.75 ]

ITALIJA: Serie C - Group C

15:00Avellino - Catania -:- [ 2.05 | 3.00 | 3.60 ]
15:00Bari - Catanzaro -:- [ 2.00 | 3.00 | 3.80 ]
15:00Palermo - Monopoli -:- [ 1.75 | 3.25 | 4.20 ]
15:00Virtus Francavilla - Teramo -:- [ 2.75 | 3.00 | 2.50 ]
15:00Viterbese - Foggia -:- [ 2.50 | 3.00 | 2.75 ]
17:30Bisceglie - Potenza -:-
17:30Cavese - Casertana -:- [ 2.30 | 3.00 | 3.00 ]
17:30Juve Stabia - Paganese -:-

ITALIJA: Serie D - Group A

14:30Caronnese - Imperia -:-
14:30Castellanzese - Casale -:-
14:30Citta di Varese - Vado -:-
14:30HSL Derthona - Fossano -:-
14:30Lavagnese - Legnano -:-

ITALIJA: Serie D - Group B

14:30Caravaggio - Crema -:-
14:30Ponte San Pietro - Seregno -:-

ITALIJA: Serie D - Group D

14:30Fiorenzuola - Forli -:-
14:30Real Forte Querceta - Lentigione -:-
14:30Rimini - Aglianese Calcio -:-
14:30Sammaurese - Marignanese -:-

ITALIJA: Serie D - Group E

14:30Grassina - UC Sinalunghese -:-
14:30Pianese - Montespaccato -:-
14:30Tiferno Lerchi - Ostia Mare -:-

ITALIJA: Serie D - Group F

14:30Aprilia - Vastese -:-
14:30Recanatese - Rieti -:-

ITALIJA: Serie D - Group G

14:30Lanusei Calcio - Latina -:-
14:30Muravera - Calcio Giugliano -:-
14:30Nocerina - SS Nola 1925 -:-
14:30Nuova Florida - Insieme Formia -:-
14:30Vis Artena - Latte Dolce -:-

ITALIJA: Serie D - Group H

14:30Casarano - Taranto -:-
14:30Real Aversa - A.C.D. Nardo -:-

ITALIJA: Serie D - Group I

14:30OdgođenoACR Messina - Paterno -:-
14:30OdgođenoAS Acireale - Rotonda -:-
14:30OdgođenoBiancavilla - FC Messina -:-
14:30OdgođenoCittanovese - Gelbison Cilento -:-
14:30Gelbison Cilento - S. Agata -:-
14:30OdgođenoLicata - Santa Maria Cilento -:-
14:30OdgođenoMarina di Ragusa - Castrovillari -:-
14:30OdgođenoRende - Dattilo -:-
14:30Roccella - Troina -:-
14:30OdgođenoS. Agata - Roccella -:-
14:30OdgođenoTroina - San Luca -:-

ITALIJA: Serie B Women

14:30Brescia Ž - Cesena Ž -:-
14:30Lazio Ž - Orobica Ž -:-
14:30Perugia Ž - Roma CF Ž -:-
14:30Pontedera Ž - Lady Granata Ž -:-
14:30Riozzese Ž - Pomigliano Ž -:-
14:30Tavagnacco Ž - Chievo Verona Ž -:-
14:30Vicenza Ž - Ravenna Ž -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:00Netanya - Kiryat Shmona -:- [ 2.10 | 3.25 | 3.10 ]
19:45M. Tel Aviv - H. Kfar Saba -:- [ 1.28 | 4.75 | 9.50 ]

JAPAN: J1 League

06:00Shimizu - Shonan -:- [ 1.90 | 3.80 | 3.60 ]
07:00C-Osaka - Yokohama FC -:- [ 1.66 | 3.80 | 5.00 ]
07:00Kashima - Urawa -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.25 ]
09:00G-Osaka - Sagan Tosu -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.00 ]

JAPAN: J2 League

05:00Ryukyu - Verdy -:- [ 2.90 | 3.50 | 2.25 ]
06:00Avispa Fukuoka - Omiya Ardija -:- [ 2.05 | 3.25 | 3.50 ]
06:00Chiba - Iwata -:- [ 3.30 | 3.40 | 2.10 ]
06:00Ehime - Mito -:- [ 3.80 | 3.50 | 1.90 ]
06:00Kanazawa - Tokushima -:- [ 4.00 | 3.40 | 1.90 ]
06:00Yamaga - Kyoto -:- [ 3.00 | 3.10 | 2.40 ]
08:00Kofu - Yamagata -:- [ 3.00 | 3.25 | 2.37 ]
08:00Machida - Kusatsu -:- [ 2.30 | 3.10 | 3.20 ]
08:00Tochigi - Renofa Yamaguchi -:- [ 1.75 | 3.60 | 4.50 ]

JAPAN: J3 League

05:00Fukushima Utd - Azul Claro Numazu -:-
05:00Grulla Morioka - Kagoshima Utd -:-
05:00Vanraure - YSCC -:-
06:00Nagano - Imabari -:-
06:00Toyama - C-Osaka U23 -:-
07:00Kumamoto - Blaublitz -:-

JUŽNA AFRIKA: Premier League

14:30Chippa United - Tshakhuma -:- [ 2.50 | 2.80 | 2.75 ]

JUŽNA AFRIKA: GladAfrica Championship

14:30Pretoria U. - Richards Bay -:-

JUŽNA KOREJA: K League 2 - Playoff

07:00Suwon City - Gyeongnam -:- [ 1.83 | 3.50 | 3.80 ]

JUŽNA KOREJA: K3 League - Relegacija - doigravanje

06:00Jinju Citizen - Pocheon -:-

KENIJA: Premier League

10:00Posta Rangers - Kenya CB -:-
13:00Kariobangi Sharks - Wazito -:-
13:00Nairobi City - Nzoia Sugar -:-
13:00Western Stima - Bidco United -:-

KINA: Yi League

08:00Hunan Billows - Hubei Chufeng Heli -:-
08:00Shanghai Jiading City Development - Shanxi Longjin -:-
08:00Yunnan Kunlu - Xian Youkeduo -:-
08:00Zhejiang Yiteng - Wuhan Three Towns -:-
08:00Zibo Cuju - Guangxi Baoyun -:-

KINA: FA Cup

08:35Guangzhou R&F - Suzhou Dongwu -:-
12:35Shandong Luneng - Zhejiang Greentown -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura - Playoff

23:30Dep. Cali - La Equidad -:- [ 1.72 | 3.50 | 4.33 ]
02:00Atl. Nacional - America De Cali -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.20 ]
23:30Santa Fe - Pasto -:- [ 1.75 | 3.50 | 4.20 ]

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura - Quadrangular

21:00Llaneros - Quindio -:-
21:00Valledupar - Bogota -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura - Playoff

02:00Escazucena - Guanacasteca -:-
23:00Puerto Golfito FC - Cariari Pococi -:-

KUVAJT: Premier League

14:00Al Jahra - Al Salmiya -:- [ 3.60 | 3.60 | 1.80 ]
16:30Al Kuwait - Al Qadisiya -:- [ 2.20 | 3.30 | 2.80 ]
16:30Al Naser - Yarmouk -:- [ 1.16 | 7.00 | 8.50 ]

LATVIJA: Optibet Virsliga

11:30BFC Daugavpils - Spartaks -:-
11:30Jelgava - FK Liepaja -:-
11:30Metta/LU - Valmiera -:-
11:30Riga FC - Ventspils -:-
11:30Tukums 2000 - RFS -:-

LIBERIJA: LFA First Division

14:30MC Breweries - Freeport -:-
16:30Mighty Barrolle - LPRC Oiler -:-
16:30Nimba - BEA Mountain -:-
16:30Nimba Kwado - Nimba FC -:-
16:30NPA Anchors - Small Town -:-
16:30Watanga - LISCR FC -:-

MAĐARSKA: OTP Bank Liga

14:05Mezokovesd - DVTK -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.20 ]
18:45Honved - Puskas Academy -:- [ 3.25 | 3.60 | 1.95 ]

MAĐARSKA: Merkantil Bank Liga

13:00Bekescsaba - Gyirmot -:-
13:00Debreceni EAC - Budaorsi -:-
13:00Dorogi - Kaposvar -:-
13:00Győr - Vasas -:-
13:00Soroksar - Pecsi -:-
13:00Szentlorinc - Siofok -:-
16:15Haladas - Debrecen -:-
17:00Csakvari - Szolnoki -:-
17:00Kazincbarcika - Szeged -:-
17:00Nyiregyhaza - Ajka -:-

MAĐARSKA: NB III - East

13:00BVSC-Zuglo - SBTC -:-
13:00DVTK II - Debrecen II -:-
13:00Fuzesgyarmati SK - Kisvarda II -:-
13:00Gyongyosi - Sajobabony -:-
13:00Hatvan - Cegledi -:-
13:00Jaszberenyi - Tiszaujvaros -:-
13:00Putnok VSE - Balassagyarmat -:-
13:00Senyo Carnifex - Tiszafuredi -:-
13:00Tallya - Duna Aszfalt -:-
16:30Mezokovesd II - Eger SE -:-

MAĐARSKA: NB III - Centre

11:00Paks II - Kozarmisleny -:-
11:00Ujpest II - Taksony -:-
13:00Dunaujvaros PASE - Szekszardi -:-
13:00FC Dabas - ESMTK Budapest -:-
13:00Ivancsa - Honved II -:-
13:00Majosi - Korosladany MSK -:-
13:00Monori - Dabas-Gyon -:-
13:00Rakosmenti KSK - Vac -:-
13:00Szegedi - Hodmezovasarhely FC -:-
16:00Kecskemeti - Ferencvaros II -:-

MAĐARSKA: NB III - West

11:00MOL Fehervar II - Veszprem -:-
13:00Bicskei - Tatabanya -:-
13:00Gardony Varosi - Erdi -:-
13:00Komaromi VSE - Elore -:-
13:00Mosonmagyarovari TE - Puskas Academy II -:-
13:00Nagykanizsa - Nagyatadi 3:0
13:00Szabadkikoto - Lipot -:-
13:00Zalaegerszegi II - Balatonfuredi -:-
14:00Papai Perutz - SC Sopron -:-
14:30Menfocsanak - III. Keruleti TVE -:-

MALAVI: Super League

13:30Civo Utd - Silver -:-
13:30Mzuni - Mighty Wanderers -:-
13:30Ntopwa - Moyale Barracks -:-

MALTA: Premier League

14:00Balzan - Senglea Athletics -:-
14:00Hamrun - Zejtun Corinthians -:-
18:15Floriana - Mosta FC -:-
18:15Tarxien - Valletta -:-

MALTA: Division 1

14:00Zebbug - Swieqi -:-
18:15Vittoriosa - Qrendi -:-

MAURICIJUS: Mauritian League

13:00Cercle De Joachim - Bolton City -:-
13:00Grande Riviere - Petite Riviere -:-
15:30La Cure Sylvester - AS Vacoas -:-

MEKSIKO: Liga MX - Apertura - Playoff

02:00Leon - Puebla -:- [ 1.36 | 4.33 | 7.00 ]
04:06Club America - Guadalajara -:- [ 1.72 | 3.40 | 4.50 ]
19:00U.N.A.M. - Pachuca -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.62 ]

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

23:00Gavilanes de Matamoros - UA Zacatecas -:-
22:00Dongu - Cafessa -:-
22:00La Piedad - Saltillo -:-
22:30Cuautla - Cafetaleros de Chiapas 2 -:-

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

12:00Dinamo-Auto - CSCA Buiucani -:-
15:00Zimbru - Sf.Gheorghe -:-

NIGER: Ligue 1

16:00US Gendarmerie - ASGNN -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura - Pobjednici

00:00Diriangen - Ferretti -:-
22:00Chinandega - Esteli -:-

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura - Playoff

23:00Managua FC U20 - Juventus Managua U20 -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

12:15Vitesse - Sittard -:- [ 1.33 | 5.25 | 8.50 ]
14:30Feyenoord - Utrecht -:- [ 1.72 | 3.80 | 4.50 ]
14:30Groningen - Willem II -:- [ 1.83 | 3.60 | 3.80 ]
16:45Heracles - Alkmaar -:- [ 4.75 | 4.00 | 1.65 ]
20:00PSV - Sparta Rotterdam -:- [ 1.25 | 6.00 | 9.50 ]

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

12:15Eindhoven - Graafschap -:- [ 3.40 | 4.00 | 1.90 ]

NORVEŠKA: Eliteserien

18:00Bodo/Glimt - Rosenborg -:- [ 1.95 | 4.00 | 3.30 ]
18:00Kristiansund - Strömsgodset -:- [ 1.90 | 3.70 | 3.75 ]
18:00Mjondalen - Stabaek -:- [ 2.55 | 3.25 | 2.70 ]
18:00Molde - Haugesund -:- [ 1.44 | 4.33 | 7.00 ]
18:00Sandefjord - Odd -:- [ 3.30 | 3.60 | 2.05 ]
20:00Vålerenga - Sarpsborg 08 -:- [ 1.53 | 4.00 | 5.75 ]

NOVI ZELAND: Nogometno Prvenstvo

02:00Auckland City - Hawke's Bay -:-
04:00Canterbury - Hamilton -:-

NOVI ZELAND: National League Women

00:00Central Football Ž - Capital Football Ž -:-
00:30Auckland Ž - Southern United Ž -:-
02:00WaiBOP Ž - Northern Football Ž -:-

NJEMAČKA: Bundesliga

15:30B. Leverkusen - Hertha -:- [ 1.70 | 4.00 | 4.75 ]
18:00Mainz - Hoffenheim -:- [ 3.30 | 3.80 | 2.05 ]

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

13:30Hannover - Kiel -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.50 ]
13:30Heidenheim - Hamburger SV -:- [ 3.40 | 3.60 | 2.05 ]
13:30Nurnberg - G. Furth -:- [ 2.87 | 3.40 | 2.40 ]

NJEMAČKA: 3. Liga

13:00Duisburg - D. Dresden -:- [ 4.00 | 3.50 | 1.90 ]
14:00Saarbrucken - Kaiserslautern -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.25 ]

NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad

14:00Aachen - RW Essen -:-
14:00Bergisch Gladbach - Bor. Dortmund II -:-

PALESTINA: West Bank League

13:30Shabab Al-Dhahiriya - Merkaz -:-
14:00Albirah - Al Khaleel -:-
14:00Thaqafi Tulkarem - Shabab Alsamu -:-

PANAMA: LPF - Clausura

23:00San Francisco - Arabe Unido -:-
01:00Tauro - Miguelito -:-
21:00Alianza - Deportivo Universitario -:-
00:00Costa del Este - Plaza Amador -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

23:00Olimpia Asuncion - River Plate -:- [ 1.33 | 4.50 | 7.00 ]
01:15Libertad - 12 de Octubre -:- [ 1.57 | 3.60 | 5.00 ]
22:30Cerro Porteno - Diaz -:- [ 1.33 | 4.50 | 7.00 ]
00:45Guarani - Sp. Luqueño -:- [ 1.75 | 3.25 | 4.33 ]

POLJSKA: Ekstraklasa

15:00Rakow - Warta -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.50 ]
17:30Legia - Piast -:- [ 1.65 | 3.75 | 5.25 ]

POLJSKA: Division 1

12:40Widzew Lodz - Arka -:- [ 2.62 | 3.10 | 2.55 ]

POLJSKA: Division 2

12:45Katowice - Lublin -:- [ 1.61 | 4.00 | 4.20 ]

POLJSKA: III Liga - Group I

11:00T. Mazowiecki - Legionowo -:-
11:15Pelikan - Swit -:-
13:00W. Mazowieckie - Wasilkow -:-

POLJSKA: III Liga - Group II

13:00Elana Torun - Chemik Police -:-

POLJSKA: III Liga - Group III

13:00Kluczbork - Pawlowice -:-

POLJSKA: III Liga - Group IV

12:30LKS Lagow - S. Wola -:-
12:30Stal Krasnik - Biala Podlaska -:-

POLJSKA: Central Youth League

12:00Gornik Z. U18 - Legia U18 -:-
12:00Korona U18 - Lechia U18 -:-
12:00Lech U18 - Cracovia U18 -:-
12:00Wisla U18 - Pogon Szczecin U18 -:-
12:15Slask U18 - Gwarek Zabrze U18 -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

16:00Gil Vicente - Rio Ave -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.30 ]
16:00Portimonense - Nacional -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.30 ]
18:30Boavista - Belenenses -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.75 ]
21:00Braga - Farense -:- [ 1.33 | 5.00 | 9.00 ]

PORTUGAL: Liga Portugal 2

12:15Academica - Covilha -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.60 ]
15:00Estoril - Vizela -:- [ 1.75 | 3.50 | 4.00 ]
16:00Arouca - Porto B -:- [ 1.53 | 4.20 | 5.00 ]

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

12:00Aguia Vimioso - GD Braganca -:-
12:00Alverca - Pero Pinheiro -:-
12:00Amora - Louletano -:-
12:00Anadia - Agueda -:-
12:00Belenenses B - Estrela -:-
12:00Brito - Sao Martinho -:-
12:00CDC Montalegre - Vilaverdense -:-
12:00Cerveira - Maria de Fonte -:-
12:00Coimbroes - Leca -:-
12:00Condeixa - Marinhense -:-
12:00Fatima - Uniao Almeirim -:-
12:00Felgueiras - Pevidem -:-
12:00Gondomar - Pedras Rubras -:-
12:00GRAP - Carapinheirense -:-
12:00Loures - Lourinhanense -:-
12:00Lusitania FC - Vila Cortez -:-
12:00Lusitano FCV - Sanjoanense -:-
12:00Lusitano GC - Setubal -:-
12:00Merelinense - Vidago -:-
12:00Mirandela - SC Vianense -:-
12:00Mondinense - Berco -:-
12:00Montijo - CD Rabo Peixe -:-
12:00Mortagua - Oleiros -:-
12:00Olhanense - Moncarapachense -:-
12:00Oliveira Hospital - SB Castelo Branco -:-
12:00Pedras Salgadas - Braga B -:-
12:00Pinhalnovense - Juv. Evora -:-
12:00Salgueiros - Trofense -:-
12:00SC Vila Real - Amarante -:-
12:00Sertanense - Alcains -:-
12:00S. Joao Ver - Castro Daire -:-
12:00Sp. Espinho - Beira Mar -:-
16:00Oriental Dragon - Sporting Ideal -:-
17:00Fontinhas - Oriental -:-
17:00SC Praiense - Real SC -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Maritimo U23 - Estoril U23 -:-

RÉUNION: Regionale 1

12:30OdgođenoBretagne - Tamponnaise -:-
12:30Bretagne - Excelsior -:-
12:30Capricorne - Piton -:-
12:30OdgođenoCapricorne - Jeanne d'Arc -:-
12:30OdgođenoMarsouins - Saint-Pierroise -:-
12:30Marsouins - Tamponnaise -:-
12:30OdgođenoSaint-Pauloise - SDEFA -:-
12:30OdgođenoSt. Louis - Saint-Denis -:-
12:30St. Louis - Jeanne d'Arc -:-
12:30St Marienne - Saint-Denis -:-
12:30OdgođenoSt Marienne - Piton -:-
12:30Trois Bassins - SDEFA -:-
12:30OdgođenoTrois Bassins - Excelsior -:-

RUMUNJSKA: Kup

11:15Ripensia Timisoara - Astra -:- [ 4.20 | 3.60 | 1.66 ]
12:30Husana Husi - U. Cluj -:- [ 5.50 | 4.20 | 1.44 ]
16:30FC Voluntari - Gaz Metan -:- [ 2.87 | 3.00 | 2.30 ]
19:30Poli Iasi - CFR Cluj -:- [ 5.00 | 3.60 | 1.57 ]

RUSIJA: Premier League

10:00Ural - Sochi -:- [ 3.30 | 3.10 | 2.30 ]
12:00Ufa - Tambov -:- [ 2.35 | 3.00 | 3.30 ]
14:30Rubin Kazan - CSKA Moscow -:- [ 3.40 | 3.40 | 2.10 ]
17:00Sp. Moscow - R. Volgograd -:- [ 1.33 | 5.00 | 8.50 ]

RUSIJA: FNL

11:00Yenisey - Tekstilshtik -:- [ 1.70 | 3.20 | 5.00 ]
12:00Krasnodar 2 - Akron Togliatti -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.75 ]
12:00Orenburg - Samara -:- [ 3.30 | 2.80 | 2.25 ]
12:00Sp. Moscow 2 - Omsk -:- [ 1.95 | 3.25 | 3.50 ]
12:00Veles Moscow - Yaroslavl -:- [ 1.72 | 3.60 | 4.00 ]
13:00Alania Vladikavkaz - Nizhny Novgorod -:- [ 2.10 | 2.90 | 3.50 ]
13:00Chertanovo M. - Neftekhimik -:- [ 4.50 | 3.30 | 1.72 ]
13:00Volgar-Astrakhan - FK Chayka -:- [ 2.80 | 3.00 | 2.50 ]
14:00D. Bryansk - Tomsk -:- [ 2.80 | 3.20 | 2.37 ]
14:00F. Voronezh - SKA Khabarovsk -:- [ 2.30 | 3.00 | 3.00 ]
16:00Baltika - T. Moscow -:- [ 3.75 | 2.80 | 2.10 ]

SAD: MLS - Playoff

21:00Orlando City - New England Revolution -:- [ 2.25 | 3.40 | 3.10 ]

SALVADOR: Primera Division - Apertura - 2nd Phase

00:00Santa Tecla - Municipal Limeno -:-
21:30Jocoro - Sonsonate -:-
22:0011 Deportivo - FAS -:-
22:00Atletico Marte - Metapan -:-
22:00Luis Angel Firpo - Chalatenango -:-

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

13:15Al-Taawon - Al-Ettifaq -:-
16:10Al Wehda - Al Batin -:-
17:40Al Ahli SC - Al-Faysaly -:-

SAUDIJSKA ARABIJA: Division 1

13:05Al Draih - Ohod -:-
13:20Al Taee - Al Jeel -:-
14:50Jeddah - Al Khaleej -:-
15:20Al Thuqbah - Al-Hazem -:-
15:25Al Najoom - Al-Shoalah -:-

SINGAPUR: Premier League

10:30Albirex Niigata - Tampines -:- [ 2.30 | 3.40 | 2.60 ]
10:30Young Lions - Lion City -:- [ 9.00 | 5.00 | 1.25 ]

SJEV. MAKEDONIJA: 1. MFL

13:00Belasica - Rabotnicki -:-
13:00Makedonija GP - Shkupi -:-
13:00Pelister - Sileks -:-
13:00Renova - Borec -:-
13:00Struga Trim & Lum - Shkendija -:-

SLOVAČKA: Fortuna liga

14:00Trencin - Sered -:- [ 1.66 | 4.00 | 4.33 ]
15:00Senica - Slovan Bratislava -:- [ 7.50 | 4.33 | 1.40 ]

SLOVAČKA: 2. liga

10:30Petrzalka - S. Bratislava B -:-
12:30Samorin - Banska Bystrica -:-

SLOVENIJA: Prva Liga

13:15Bravo - Celje -:- [ 2.75 | 3.20 | 2.30 ]
15:15Aluminij - ND Gorica -:- [ 2.05 | 3.25 | 3.20 ]
17:15Domžale - O. Ljubljana -:- [ 3.00 | 3.30 | 2.05 ]

SRBIJA: Super Liga

15:00Cukaricki - Napredak -:- [ 1.40 | 4.20 | 6.00 ]
15:00FK Vozdovac - Mladost -:- [ 2.00 | 3.25 | 3.25 ]
15:00Metalac - Zlatibor Cajetina -:- [ 1.90 | 3.25 | 3.50 ]
15:00Novi Pazar - Backa -:- [ 1.83 | 3.25 | 3.80 ]
17:00TSC Backa Topola - Partizan -:- [ 4.00 | 3.50 | 1.72 ]
19:00Crvena zvezda - Rad -:- [ 1.07 | 11.00 | 15.00 ]

SRBIJA: Prva Liga

13:00Kolubara - Zemun -:-
13:00Sremska Mitrovica - Graficar Beograd -:-
13:00Trayal Krusevac - Borac 1926 -:-

ŠKOTSKA: League Cup - Playoff

15:00Celtic - Ross County -:- [ 1.12 | 9.00 | 15.00 ]
18:00Falkirk - Rangers -:- [ 17.00 | 10.00 | 1.08 ]

ŠPANJOLSKA: LaLiga

14:00Barcelona - Osasuna -:- [ 1.25 | 6.00 | 11.00 ]
16:15Getafe - Ath. Bilbao -:- [ 2.80 | 2.90 | 2.80 ]
18:30Celta Vigo - Granada -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.75 ]
21:00Real Sociedad - Villarreal -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.50 ]

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

14:00Albacete - Tenerife -:- [ 3.25 | 2.87 | 2.50 ]
16:00Espanyol - Zaragoza -:- [ 1.50 | 3.75 | 8.00 ]
18:15Mallorca - Logrones -:- [ 1.66 | 3.40 | 6.00 ]
18:15Ponferradina - Leganes -:- [ 3.40 | 2.90 | 2.30 ]
21:00Las Palmas - S. Gijon -:- [ 2.55 | 2.90 | 3.00 ]

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 1

12:00Coruxo - Guijuelo -:-
12:00Covadonga - S. Gijon B -:-
12:00Lealtad - R. Oviedo B -:-
17:00Marino de Luanco - Langreo -:-
17:00Salamanca - Celta Vigo B -:-
17:30Leonesa - Burgos CF -:-
17:30Zamora - Unionistas -:-
19:00Dep. La Coruna - Ferrol -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 2

11:30Portugalete - Laredo -:-
12:00Ejea - SD Logrones -:-
12:00Tudelano - Mutilvera -:-
16:30Calahorra - Tarazona -:-
17:00Arenas Club - R. Sociedad B -:-
17:00Haro Deportivo - Ebro -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 3

11:30Orihuela - Pena Deportiva -:-
11:30Villarreal B - Valencia B -:-
12:00Badalona - Espanyol B -:-
12:00Gimnastic - L'Hospitalet -:-
12:00Ibiza - Hercules -:-
12:00Levante B - Atzeneta -:-
12:00OdgođenoPrat - Andorra -:-
17:30La Nucia - Alcoyano -:-
18:00Barcelona B - Lleida -:-
18:00Cornella - Llagostera -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 4

12:00Granada B - Betis B -:-
12:00Linense - Las Palmas B -:-
12:00UCAM Murcia - Lorca Deportiva -:-
13:00CD Marino - Sanluqueno -:-
13:00Tamaraceite - Cadiz B -:-
17:00Linares - Cordoba -:-
17:00Yeclano - Murcia -:-
17:30Sevilla B - Ejido -:-
18:00Marbella - Huelva -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda Division B - Group 5

12:00OdgođenoAtl. Madrid B - Getafe B -:-
12:00CF Talavera - Badajoz -:-
12:00Internacional de Madrid - Rayo Majadahonda -:-
12:00Melilla - Socuellamos -:-
12:00Navalcarnero - Baleares -:-
12:00Poblense - Real Madrid B -:-
12:00San Sebastian Reyes - Las Rozas -:-
12:00Villarrobledo - Villarrubia -:-
17:00Merida AD - Don Benito -:-
17:00Villanovense - Extremadura UD -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 1

12:00Polvorin - Paiosaco -:-
16:00Racing Club Villalbes - Fisterra -:-
16:30Alondras - Ourense CF -:-
16:30Arzua - Viveiro -:-
16:30Pontellas - Rapido de Bouzas -:-
16:30Pontes - Agrupacion Estudiantil -:-
16:45Estradense - CD Choco -:-
17:00Arosa SC - Atios -:-
17:00Barco - Ribadumia -:-
17:00Bergantinos - Dep. Fabril -:-
17:00UD Ourense - Arenteiro -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 2

11:45Condal - Llanes -:-
12:00EI San Martin - Valdesoto -:-
12:00Lenense - Praviano -:-
12:00Llanera - Union Club Ceares -:-
12:00Vallobin - Real Aviles -:-
16:00Gijon Industrial - Aviles Stadium -:-
16:00Tuilla - L'Entregu -:-
17:00Basico Urraca - Club Siero -:-
17:00Caudal Deportivo - SD Navarro CF -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 3

12:00Guarnizo - Selaya -:-
15:30Cayon - Revilla -:-
17:00Tropezon - Torrelavega -:-
17:30Rinconeda Polanco - Racing Santander B -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 4

11:15Santuxu - Somorrostro -:-
11:30Real Sociedad C - Aurrera Ondarroa -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 5

12:00Castelldefels - Santfeliuenc -:-
12:00CE Manresa - Pobla Mafumet -:-
12:00Horta - Cerdanyola -:-
12:00Sant Andreu - Girona B -:-
12:15UE Sants - UE Figueres -:-
16:30Banyoles - Granollers -:-
16:30Peralada 2 - Grama -:-
16:30Valls - Vilafranca -:-
17:00Igualada - San Cristobal CP -:-
17:00Terrassa - CE Europa -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 6

11:30OdgođenoRecambios Colon - Acero -:-
12:00Torrent - Silla CF -:-
16:00Elche CF Ilicitano B - Crevillente -:-
17:00Alzira - Villarreal C -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 7

11:30Alcorcon B - Parla -:-
11:30Complutense - Santa Ana -:-
11:30El Alamo - Trival Valderas -:-
11:30San Fernando - Union Adarve -:-
11:30Villaverde San Andres - Real Aranjuez -:-
12:00Leganes B - CD Mostoles -:-
12:00Mostoles - Atletico Pinto -:-
12:00Paracuellos Antamira - Villanueva -:-
12:00Pozuelo de Alarcon - RSD Alcala -:-
12:00Rayo Vallecano B - Flat Earth -:-
16:00Moratalaz - AD Torrejon -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 8

12:00Burgos Promesas - Numancia B -:-
15:30Mirandes B - La Granja -:-
16:00Becerril - Salamanca B -:-
16:00Bupolsa - Colegios Diocesanos -:-
16:00La Baneza - La Virgen -:-
16:30Almazan - Cebrerena -:-
16:30Bembibre - Atl. Tordesillas -:-
17:00G. Segoviana - Arandina -:-
17:00Real Avila - Real Burgos CF -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 9

12:00CP Almeria - Huetor Tajar -:-
12:00Huetor Vega - CD Torreperogil -:-
12:00Jaen - Mancha -:-
12:00Malaga B - Motril -:-
12:00Torredonjimeno - Almeria B -:-
15:00Velez - CD Alhaurino -:-
17:00Antequera - El Palo -:-
17:30Atletico de Porcuna - Maracena -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 10

12:00Antoniano - Los Barrios -:-
12:00Cordoba B - Castilleja CF -:-
12:00La Palma - CD Gerena -:-
12:00Sevilla C - Coria C.F. -:-
12:00Xerez CD - Rota -:-
12:30Conil - Xerez D.F.C. -:-
17:00Arcos CF - Cabecense -:-
17:00Ciudad de Lucena - CD Utrera -:-
17:30Puente Genil - Pozoblanco -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 11

11:30Llosetense - Esporles -:-
12:00Mallorca B - San Rafael -:-
12:00Portmany - Andratx -:-
12:30Santanyi - Formentera -:-
17:00Cardassar - Genova -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 12

13:00Atl. Victoria - Union Guimar -:-
13:00CD Buzanada - Atl. Paso -:-
13:00Lanzarote - La Cuadra -:-
13:00Tacoronte - SD Tenisca -:-
13:00Vera - Tenerife B -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 13

11:00OdgođenoPlus Ultra - Pulpileno -:-
11:30La Union - Cartagena FC -:-
12:00Aguilas FC - Minerva -:-
12:00EDMF Churra - Olimpico de Totana -:-
12:00Lorca FC - CAP Ciudad de Murcia -:-
12:00Muleno - Deportiva Minera -:-
12:00UD Los Garres - Real Murcia B -:-
16:00Mar Menor - Huercal-Overa -:-
16:00OdgođenoUCAM Murcia B - EG El Palmar CF -:-
16:30Racing Murcia - Mazarron CF -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 14

12:00Cacereno - Trujillo -:-
12:00Fuente de Cantos - Olivenza -:-
12:00UP Plasencia - Campanario -:-
16:00Diocesano - Arroyo -:-
16:30Llerenense - Miajadas -:-
16:30Valdivia - Lobon -:-
17:00CD Coria - Chinato -:-
17:00Moralo - Aceuchal -:-
17:00RCP Valverdeno - Azuaga -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 16

12:00Berceo - Alfaro -:-
12:00Logrones Promesas - Naxara -:-
12:00Yague - Pradejon -:-
15:45Anguiano - Vianes -:-
16:00Casalarreina - CCD Alberite -:-
16:30Arnedo - Varea -:-
16:30OdgođenoCalasancio - Tedeon -:-
16:30Oyonesa - CDFC Calzada -:-
16:30River Ebro - Racing Rioja -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 17

11:30Tamarite - Belchite 97 -:-
11:30Zaragoza B - Atletico Monzon -:-
12:00Barbastro - Utebo FC -:-
12:00Sarinena - Robres -:-
12:00Valdefierro - Binefar -:-
16:00Almudevar - Sabinanigo -:-
16:00Borja - Brea -:-
16:00Carinena - Huesca B -:-
16:00Epila - Cuarte -:-
16:00Villanueva CF - Calamocha -:-
16:30CF Illueca - Teruel -:-
18:00Fraga - San Juan Zaragoza 3:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 18

11:30Illescas - Toledo -:-
12:00Puertollano C.F. - Albacete B -:-
16:30Huracan de Balazote - Almagro -:-
16:30La Solana - Almansa -:-
16:30Manzanares - Atl. Ibanes -:-
17:00Ciudad Real - La Roda -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

14:30Helsingborg - Falkenbergs -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.50 ]
14:30Östersunds - Göteborg -:- [ 4.75 | 3.40 | 1.75 ]
14:30Varbergs - Malmo FF -:- [ 4.00 | 3.60 | 1.85 ]
17:30Hacken - Örebro -:- [ 1.33 | 5.25 | 8.00 ]
17:30Mjallby - Djurgarden -:- [ 4.33 | 3.40 | 1.83 ]
17:30Sirius - Elfsborg -:- [ 3.60 | 3.50 | 2.00 ]

ŠVEDSKA: Superettan

14:30Norrby - Dalkurd -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.40 ]
17:30Brage - AFC Eskilstuna -:- [ 3.25 | 3.50 | 2.00 ]

ŠVEDSKA: Division 1 - Norra

14:00Haninge - Karlslunds -:- [ 1.44 | 4.50 | 5.00 ]
14:00IFK Lulea - Sylvia -:- [ 3.10 | 3.75 | 1.90 ]
14:00Karlstad - IK Frej -:- [ 1.80 | 4.00 | 3.25 ]
14:00Nykopings - Gefle -:-
14:00Orebro Syr. - IFK Berga -:-
14:00Taby - Sandvikens -:- [ 3.25 | 4.00 | 1.80 ]
14:00Team TG FF - Sollentuna -:-
14:00Vasalunds - Brommapojkarna -:-

ŠVICARSKA: Super League

16:00Lausanne - Young Boys -:- [ 5.00 | 3.60 | 1.61 ]
16:00Lugano - Basel -:- [ 2.70 | 3.25 | 2.55 ]
16:00Zurich - St. Gallen -:- [ 2.80 | 3.30 | 2.50 ]

TAJLAND: Thai League 1

11:00Prachuap - Trat FC -:-
12:00Bangkok Utd - Police Tero -:-
12:30Buriram - Samut Prakan City -:-

TAJLAND: Thai League 2

12:00Lampang - Samut Sakhon -:-
12:00Nakhon Pathom - Udon Thani -:-
13:00Phrae - Uthai Thani -:-
13:00Thai Navy - Chiangmai Utd -:-

TAJVAN: Premier League

09:00Hang Yuen - Taipower -:-
09:00Ming Chuan University - Taichung -:-
09:00Red Lions - NTUS -:-
09:00Taipei Tatung - Taiwan Steel -:-

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

12:00Tanzania Prisons - Mwadui -:-
14:00Polisi Tanzania - Coastal Union -:-
14:00Ruvu Shooting - Kagera Sugar -:-
15:00OdgođenoSimba - Kinondoni MC -:-

TURSKA: Super Lig

11:30Erzurum BB - Antalyaspor -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.40 ]
14:00Alanyaspor - Konyaspor -:- [ 1.66 | 3.80 | 5.00 ]
14:00Kasimpasa - Genclerbirligi -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.33 ]
17:00Fenerbahce - Besiktas -:- [ 1.80 | 4.00 | 3.80 ]

TURSKA: 1. Lig

11:30Bandirmaspor - Balikesirspor -:- [ 1.83 | 3.50 | 3.60 ]
11:30Keciorengucu - Adana Demirspor -:- [ 2.60 | 3.25 | 2.50 ]
14:00Eskisehirspor - Altinordu -:- [ 5.00 | 3.60 | 1.60 ]
17:00Samsunspor - Tuzlaspor -:- [ 1.80 | 3.40 | 4.20 ]

TURSKA: 2. Lig White Group

11:00Afjet Afyonspor - Amedspor -:-
11:00Corum - 24 Erzincanspor -:-
11:00Gumushanespor - Utas Usakspor -:-
11:00OdgođenoInegolspor - Sancaktepe -:-
11:00Kocaelispor - Kahramanmaras -:-
11:00Manisa FK - H.Trabzon -:-
11:00Nigde Anadolu - Ankara Demirspor -:-
11:00Sariyer - Sanliurfaspor -:-
11:00Zonguldak - Hacettepe -:-

TURSKA: 2. Lig Red Group

11:00Bayburt - FK Vanspor -:-
11:00Elazigspor - Pazarspor -:-
11:00Etimesgut - 1922 Konyaspor -:-
11:00Karabukspor - Tarsus -:-
11:00Kirsehir Belediyespor - Bodrumspor -:-
11:00Mamak - Karacabey Belediyespor -:-
11:00Pendikspor - Sakaryaspor -:-
11:00Serik Belediyespor - Kirklarelispor -:-
11:00Sivas Belediyespor - Kastamonuspor -:-
11:00Turgutluspor - Eyupspor -:-

TURSKA: 3. Lig Group 4

11:0052 Orduspor - Duzcespor -:-
11:00Aksaray Bld. - Karakopru -:-
11:00Bergama Bld. - Bayrampasa -:-
11:00Kelkit - Bursa -:-
11:00Modafenspor - Siirt Ozel -:-
11:00Muglaspor - Adiyamanspor -:-
11:00Sultanbeyli - Kestel -:-
11:00Turk Metal - Silivrispor -:-

UKRAJINA: Premier League

13:00Minaj - Zorya -:- [ 5.00 | 3.80 | 1.57 ]
16:00Kolos Kovalivka - Desna -:- [ 3.60 | 3.80 | 1.85 ]
18:30Inhulets - Olimpik Donetsk -:- [ 2.30 | 3.30 | 2.80 ]

UKRAJINA: Persha Liga

12:00Veres-Rivne - Obolon -:-
12:00VPK-Agro - Alliance -:-
12:00Zhytomyr - Ahrobiznes Volochysk -:-

URUGVAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

14:00Progreso - Cerro Largo -:- [ 2.50 | 3.10 | 2.62 ]
21:00River Plate - Defensor Sp. -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.10 ]
22:00OdgođenoCerro Largo - Cerro CA -:-
22:00OdgođenoDefensor Sp. - Boston River -:-
22:00OdgođenoMaldonado - Danubio -:-
22:00OdgođenoMontevideo City - Rentistas -:-
22:00OdgođenoPenarol - Nacional -:-
22:00OdgođenoProgreso - Liverpool M. -:-
22:00OdgođenoRiver Plate - Fenix -:-
22:00OdgođenoWanderers - Plaza Colonia -:-
00:00Boston River - Nacional -:- [ 6.00 | 4.00 | 1.44 ]

URUGVAJ: Segunda Division

23:15Atenas - Cerrito -:-
01:30Rampla Juniors - Juventud -:-

UZBEKISTAN: Super League

10:00Andijan - Kokand 1912 -:-
10:00Buxoro - Mashal Muborak -:-
10:00Metallurg Bekabad - Termez Surkhon -:-
10:00Sogdiana - Qizilqum -:-
10:30Bunyodkor - Nasaf Qarshi -:-
10:30Navbahor Namangan - AGMK -:-
12:15Lok. Tashkent - Pakhtakor -:-

VENEZUELA: Primera Division - Drugi stupanj

02:00La Guaira - Estudiantes M. -:-
22:00Carabobo - Puerto Cabello -:-
22:00Caracas - Dep. Tachira -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura

14:00El Vigia - Local Andina -:-
17:00Hermanos Colmenares - Urena -:-
20:30JBL Zulia - Frontera -:-

WALES: Cymru Premier

15:30Penybont - Druids -:- [ 1.72 | 3.60 | 3.80 ]

ZAMBIJA: Super League

12:00Buildcon - Lumwana Radiants -:-
14:00Indeni - Power Dynamos -:-
14:00Zesco Utd - Green Buffaloes FC -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.