Nogomet » 02.04.2024 » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
ENGLESKA: Premier League
19:30Newcastle - Everton -:-19:30Nottingham Forest - Fulham -:-
19:45Bournemouth - Crystal Palace -:-
19:45Burnley - Wolves -:-
20:15West Ham - Tottenham -:-
SRBIJA: Super Liga
15:30Novi Pazar - TSC Bačka Topola -:-17:30Vojvodina - Čukarički -:-
18:00Železničar Pančevo - Radnik -:-
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
23:00Platense - Godoy Cruz -:-ARGENTINA: Primera Nacional
01:10San Martin Tucuman - Chaco For Ever -:-ARGENTINA: Primera B - Apertura
19:30Liniers - Argentino de Quilmes -:-ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Estrella de Berisso - Juventud de Bernal -:-ARGENTINA: Copa Argentina
20:00Central Cordoba - Quilmes -:-ARGENTINA: Reserve League - Prva faza
19:00San Lorenzo 2 - Huracan 2 -:-19:00Tigre 2 - Velez Sarsfield 2 -:-
21:00Lanus 2 - Banfield 2 -:-
23:00Racing Club 2 - Independiente 2 -:-
ARMENIJA: First League
12:00Ararat 2 - Ararat-Armenia 2 -:-13:00Pyunik 2 - Andranik -:-
15:00Urartu 2 - Syunik -:-
AUSTRALIJA: A-League
09:00Central Coast Mariners - Melbourne City -:-AUSTRIJA: Regionalliga - Istok
19:00SK Rapid (Am) - Ardagger -:-AZERBAJDŽAN: Kup
17:00Neftci Baku - Qarabag -:-BAHREIN: Premier League
19:45Al-Ahli Manama - Al Khalidiyah -:-19:45Al-Hidd - Al-Shabbab -:-
19:45Busaiteen - Sitra -:-
BANGLADEŠ: Federation Cup - Playoff
11:00Mohammedan - Sheikh Russel -:-BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura
01:00Wilstermann - GV San Jose -:-BRAZIL: Acreano - Prva faza
22:00Andira - Vasco da Gama AC -:-00:00Galvez - Humaita -:-
BRAZIL: Maranhense
23:00Maranhao - Moto Club -:-23:00Pinheiro - Chapadinha -:-
23:00Sampaio Correa - Imperatriz -:-
23:00Tuntum - Cordino EC -:-
BRAZIL: Mineiro - Relegacija
00:30Democrata GV - Ipatinga -:-BRAZIL: Paraibano - Playoff
20:30Serra Branca - Botafogo PB -:-BRAZIL: Roraimense - Prva faza
00:00Progresso - Real Sao Luiz -:-BUGARSKA: Parva liga
15:00Etar - Arda -:-17:30Slavia Sofia - Pirin Blagoevgrad -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: MOL Cup
17:00Jablonec - Viktoria Plzen -:-ČILE: Segunda Division
23:00Lautaro - Dep. Linares -:-22:00San Antonio Unido - Deportes Rengo -:-
DANSKA: Superliga - Ispadanje skupina
18:00Odense - Vejle -:-DANSKA: 1st Division - Promocija skupina
17:30Fredericia - Vendsyssel -:-DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF
23:00San Cristobal - Delfines Del Este -:-00:00Moca - Vega Real -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Ispadanje skupina
14:30Motema Pembe - Celeste -:-14:30Sanga Balende - Blessing -:-
14:30Tshinkunku - Groupe Bazano -:-
EGIPAT: Premier League
20:30Pyramids - El Gaish -:-ENGLESKA: League One
20:00Portsmouth - Derby County -:-ENGLESKA: League Two
19:45Doncaster - Wrexham -:-ENGLESKA: Southern League South Division
19:45Beaconsfield Town - Hanwell Town -:-ENGLESKA: Professional Development League
12:00Sheffield Wed U21 - Wigan U21 -:-13:00OdgođenoBristol City U21 - Fleetwood U21 -:-
14:00Watford U21 - Swansea U21 -:-
19:00Birmingham U21 - Crewe U21 -:-
19:00Hull U21 - Burnley U21 -:-
19:00QPR U21 - Charlton U21 -:-
ENGLESKA: Premier League Cup - Playoff
19:00Aston Villa U21 - Tottenham U21 -:-ENGLESKA: FA Youth Cup
19:00Manchester City U18 - Bristol City U18 -:-EUROPA: Europsko Prvenstvo U19 - Žene - Kvalifikacije - Round 2 - League B
10:00Izrael U19 Ž - Luksemburg U19 Ž -:-14:00Gibraltar U19 Ž - Kosovo U19 Ž -:-
FARSKI OTOCI: Premier League
18:0007 Vestur Sorvagur - Streymur -:-FRANCUSKA: Coupe de France
19:45Lyon - Valenciennes -:-GANA: Premier League
16:00Accra Lions - Medeama -:-GIBRALTAR: National League
20:00Manchester 62 - St Josephs -:-GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga
16:00Iberia 1999 - Dinamo Batumi -:-18:00Torpedo Kutaisi - Kolkheti 1913 -:-
HRVATSKA: SuperSport Prva NL
15:30Croatia Zmijavci - Šibenik -:-INDIJA: ISL
15:00Odisha FC - Punjab -:-INDIJA: I-League 2
11:30Kenkre - SC Goa -:-INDONEZIJA: Liga 1
14:30FC Bhayangkara - Persik Kediri -:-14:30Persita - Persib -:-
14:30PSS Sleman - Arema -:-
IRAK: Super League
16:00Al Karkh - Al Talaba -:-16:00Al Shorta - Al-Hudod -:-
16:00Baghdad - Naft Missan -:-
ITALIJA: Coppa Italia
20:00Juventus - Lazio -:-ITALIJA: Coppa Italia Serie C
19:30Catania - Padova -:-IZRAEL: State Cup
17:30Kiryat Shmona - Nof Hagalil -:-18:30M. Petach Tikva - M. Tel Aviv -:-
JUŽNA AFRIKA: Premier League
18:30AmaZulu - Polokwane -:-18:30Kaizer Chiefs - Stellenbosch -:-
18:30Mamelodi - Richards Bay -:-
18:30Sekhukhune - Cape Town City -:-
JUŽNA AFRIKA: Motsepe Foundation Championship
14:00Marumo Gallants - Casric Stars -:-14:00Pretoria Callies - Magesi -:-
14:00Pretoria U. - Milford FC -:-
14:00Venda - Black Leopards -:-
JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Grupna faza
23:00Cobresal (Chi) - Barcelona SC (Ecu) -:-23:00Millonarios (Col) - Flamengo (Bra) -:-
JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Grupna faza
23:00Belgrano (Arg) - Internacional (Bra) -:-23:00Nacional Asuncion (Par) - Argentinos Jrs (Arg) -:-
JUŽNA KOREJA: K League 1
11:30Daejeon - Ulsan HD -:-11:30Pohang - Suwon FC -:-
KIRGISTAN: Premier Liga
13:00Dordoi Bishkek - Alay Osh -:-13:00Muras United - Kara Balta -:-
KOLUMBIJA: Primera B - Apertura
21:30Inter Palmira - Boca Juniors -:-KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura
02:00Escorpiones - Municipal Turrialba -:-02:00Jaco - Antioquia -:-
KUVAJT: Premier League - Championship - Playoff
19:30Al Naser - Al-Fahaheel -:-KUVAJT: Division 1
21:30Al Tadamon - Al Sahel -:-21:30Burgan - Yarmouk -:-
LIBERIJA: LFA First Division
17:00Cece United - LPRC Oiler -:-17:00Freeport - Nimba Kwado -:-
17:00Global Pharma - Heaven Eleven -:-
17:00Invincible Eleven - Kallon Liberia -:-
17:00NPA Anchors - BEA Mountain -:-
17:00Paynesville - Mighty Barrolle -:-
17:00Watanga - LISCR FC -:-
MAĐARSKA: Kup
19:00Kisvarda - MTK Budapest -:-MAROKO: Coupe du Trone
01:00Berkane - FAR Rabat -:-MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura
00:05Tapatio - Atlante -:-MEKSIKO: Liga Premier Serie A
02:00Gavilanes de Matamoros - Calor De San Pedro -:-NIGERIJA: NPFL
16:00OdgođenoRivers United - Katsina Utd -:-NIZOZEMSKA: Eredivisie
17:45Vitesse - Sparta Rotterdam -:-19:00Excelsior - PSV -:-
20:00Fortuna Sittard - NEC Nijmegen -:-
NORVEŠKA: Eliteserien
18:00KFUM Oslo - HamKam -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 2
17:00Odd 2 - Sandefjord 2 -:-NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL
11:30Brann U19 - Start U19 -:-13:00Tromso U19 - Bodo/Glimt U19 -:-
14:30Rosenborg U19 - Aalesund U19 -:-
NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest
18:00Aalen - Hoffenheim II -:-18:00Kassel - FSV Frankfurt -:-
18:00Koblenz - Stuttgart II -:-
18:00Mainz II - Bahlinger -:-
18:00Offenbach - Walldorf -:-
18:00Steinbach Haiger - Schott Mainz -:-
NJEMAČKA: Regionalliga Bayern
16:45Ansbach - Türkgücü München -:-16:45Aubstadt - Würzburger Kickers -:-
17:30Nürnberg II - Bayern II -:-
NJEMAČKA: DFB Pokal
19:45Saarbrücken - Kaiserslautern -:-PERU: Liga 2
21:00ADA Jaen - Llacuabamba -:-21:00Carlos Stein - Juan Pablo II -:-
21:00Comerciantes - Moquegua -:-
21:00Dep. Municipal - AD Cantolao -:-
21:00Juan Aurich - Alianza Huanuco -:-
21:00San Marcos - Union Huaral -:-
21:00Santos - Ayacucho -:-
21:00U. San Martin - Binacional -:-
POLJSKA: Ekstraklasa
18:00Warta Poznan - Zaglebie -:-POLJSKA: Division 1
17:00Plock - S. Rzeszow -:-19:30Lechia - Odra Opole -:-
PORTUGAL: Taça de Portugal
20:45Benfica - Sporting -:-PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Championship - Playoff
11:00Gil Vicente U23 - Estoril U23 -:-15:00Benfica U23 - Sporting U23 -:-
15:00Torreense U23 - Famalicao U23 -:-
17:00Estrela U23 - Vizela U23 -:-
PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Ispadanje skupina
15:00Leixoes U23 - Mafra U23 -:-15:00Rio Ave U23 - Portimonense U23 -:-
RUANDA: Premier League
14:00Etoile de L'Est - Gorilla -:-17:00Police - Amagaju -:-
RUMUNJSKA: Kup - Playoff
17:30Hunedoara - CFR Cluj -:-RUSIJA: Kup - Regions Path - Play Offs
15:30SKA Khabarovsk - Din. Moskva -:-18:00Khimki - FK Rostov -:-
SAD: MLS Next Pro
23:00Orlando City B - Inter Miami II -:-SAD: US Open Cup
00:00Richmond Kickers - Maryland Bobcats -:-00:30Charlotte Independ. - SC United Heat -:-
00:30New York City II - New York Red Bulls 2 -:-
SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League
20:00Abha - Al Nassr Riyadh -:-20:00Al Feiha - Al Wehda -:-
20:00Al-Hilal - Al Akhdoud -:-
20:00Al Taee - Al-Taawon -:-
SIJERA LEONE: Premier League
17:30Mighty Blackpool - Kholifa Stars -:-SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Champions Cup
00:00Columbus Crew - Tigres -:-SJEVERNA IRSKA: NIFL Premiership
19:45Cliftonville - Larne -:-19:45C. Rangers - Linfield -:-
SJEVERNA IRSKA: NIFL Championship - Ispadanje skupina
14:00Knockbreda - Ballinamallard -:-19:45OdgođenoArds - Ballyclare -:-
19:45Dergview - Newington -:-
SJEVERNA IRSKA: NIFL Championship - Promocija skupina
19:45Bangor FC - Portadown -:-19:45Dundela - Annagh -:-
19:45Institute - H&W Welders -:-
SLOVAČKA: Kup
15:00Lipany - Ruzomberok -:-SLOVENIJA: Kup
17:00Triglav - Rogaška -:-SRBIJA: Prva Liga
17:00Metalac - Radnički Beograd -:-17:00Sloboda Užice - Dubočica -:-
SVIJET: Internacionalne Prijateljske
16:30Španjolska U16 - Portugal U16 -:-ŠKOTSKA: Championship
19:45Arbroath - Airdrieonians -:-ŠKOTSKA: Lowland League
19:45Albion Rovers - East Kilbride -:-19:45Celtic B - Cumbernauld Colts -:-
ŠVEDSKA: Superettan
18:00Öster - Degerfors -:-ŠVICARSKA: Super League
19:30Lugano - Basel -:-ŠVICARSKA: Challenge League
19:15Sion - Xamax -:-TAJLAND: Thai League 1
12:00Prachuap - Trat FC -:-13:00Port MTI FC - Sukhothai -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
13:00FC Asgabat - Arkadag -:-TURSKA: Super Lig
15:00Istanbulspor - Rizespor -:-18:30Antalyaspor - Ankaragucu -:-
18:30Galatasaray - Hatayspor -:-
18:30Gaziantep - Alanyaspor -:-
TURSKA: 1. Lig
12:00Keciorengucu - Corum -:-12:00Sanliurfaspor - Sakaryaspor -:-
15:00Boluspor - Genclerbirligi -:-
18:30Manisa FK - Bodrumspor -:-
UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: Presidents Cup
18:30Ajman - Al Nasr -:-18:30Al-Jazira - Al Wasl -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
14:00Kokand 1912 - Xorazm Urganch -:-Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.