REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

oglasi

AFRIKA: CECAFA Clubs Cup - Playoff

12:30Khartoum - Gor Mahia -:-
14:45Kampala City - Azzam -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Desportivo Huila - Académica -:-
16:00Domant - Libolo -:-
16:00Kabuscorp - Primeiro de Agosto -:-
16:00Onze Bravos - Interclube -:-
16:00Petro - ASA -:-
16:00Progresso - Caála -:-
16:00Sagrada - Luanda -:-
16:00Sporting de Cabinda - Progresso da Lunda Sul -:-

ARGENTINA: Primera División

23:00Atl. Rafaela - Aldosivi -:-

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

19:00Almirante Brown - Deportivo Espanol -:-
20:00Villa San Carlos - Platense -:-

AUSTRALIJA: Victorian Premier League

47'Port Melbourne Sharks - North Geelong 1:1
oglasi

AUSTRALIJA: Premier League - Brisbane

45+'Mitchelton - Eastern Suburbs 0:0

AUSTRALIJA: Premier League - Zapadna Australija

13:30Perth SC - Sorrento -:-

AUSTRALIJA: APL Premier League

64'Modbury - West Adelaide 0:0

AUSTRALIJA: T-League

12:00Hobart Zebras - Glenorchy Knights -:-

AUSTRALIJA: Northern NSW

11:30Edgeworth E. - South Cardiff -:-

AUSTRIJA: Erste Liga

18:30A. Salzburg - A. Klagenfurt -:-
18:30FAC Wien - Innsbruck -:-
18:30Kapfenberg - A. Lustenau -:-
18:30Liefering - St. Polten -:-
20:30Neustadt - LASK Linz -:-

AUSTRIJA: Regionalliga - Istok

19:00Austria (Am) - Rapid (Am) -:-
19:00Neusiedl - First Vienna -:-
19:00Sollenau - Ritzing -:-
19:30Amstetten - Ebreichsdorf -:-
19:30Horn - Schwechat -:-
19:30Wiener - Parndorf -:-

AUSTRIJA: Regionalliga Central

18:30Union Gurten - Stadl Paura -:-
19:00AC Wolfsberger (Am) - Kalsdorf -:-
19:00Allerheiligen - Lafnitz -:-
19:00Florian - Deutschlandsberger -:-
19:00Hartberg - Weiz -:-
19:00Sturm Graz (Am) - Annabichler -:-
19:00Wallern - Vorwarts Steyr -:-

AUSTRIJA: Regionalliga - Zapad

19:00Kitzbuhel - Wattens -:-
19:00Saalfelden - Neumarkt -:-

BANGLADEŠ: Premier League

12:15Abahani Chittagong - Feni -:-
12:15Farashganj - Sheikh Russel -:-

BELGIJA: Jupiler League

20:30Gent - Genk -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: FNL

17:00Usti n. L. - Mas Taborsko -:-

ČILE: Kup

00:00Everton - U. Calera 1:0
01:00Colo Colo - Huachipato 1:1
01:00San Felipe - Palestino 1:0

DANSKA: Superliga

18:00Viborg - Esbjerg -:-
20:30Midtjylland - Odense -:-

ESTONIJA: Meistriliiga

18:00Flora - Infonet -:-
18:00Narva - Kalju -:-
18:00Sillamäe Kalev - Tammeka Tartu -:-

FINSKA: Kakkonen istok

17:30Kiffen - Viikingit -:-

FINSKA: Kakkonen zapad

17:30MuSa - SalPa -:-

FRANCUSKA: Ligue 2

20:00AC Ajaccio - Dijon -:-
20:00Auxerre - Brest -:-
20:00Bourg Peronnas - Le Havre -:-
20:00Clermont - Sochaux -:-
20:00Nimes - Evian TG -:-
20:00Niort - Valenciennes -:-
20:00Paris FC - Laval -:-
20:00Red Star - Creteil -:-

GVINEJA: Ligue 1

20:00Horoya - Soumba -:-
20:00Kaloum Star - Gangan -:-

HRVATSKA: 1. HNL

21:00NK Zagreb - Din. Zagreb -:-

INDONEZIJA: Championship Cup

01:30OtkazanoBali United - Persija Jakarta -:-
04:00OtkazanoArema - Padang -:-
20:30OtkazanoPerseru Serui - PSM Makassar -:-
22:30OtkazanoPersiram - PS Barito Putera -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

16:00Tractor-Sazi - Naft Tehran -:-
16:20Malavan - Zob Ahan -:-
17:05Foolad - Sorinet -:-
17:05Persepolis - Padideh Khorasan -:-

IRSKA: Premier League

20:45Bray - Dundalk -:-
20:45Derry City - Longford -:-
20:45Drogheda - Shamrock Rovers -:-
20:45St. Patricks - Galway -:-
21:00Cork City - Bohemians -:-

IRSKA: Division 1

20:45Cabinteely - UC Dublin -:-
20:45Shelbourne - Wexford -:-
20:45Waterford - Cobh Ramblers -:-
21:00Finn Harps - Athlone -:-

JUŽNA KOREJA: National League

10:00Daejeon Korail - Gangneung 1:0
64'Cheonan City - Busan Kyotong 0:0
64'Gimhae - Gyeongju KHNP 1:1
57'Ulsan Mipo - Mokpo City 1:1

KENIJA: Premier League

15:00Mathare Utd. - Tusker -:-

MALEZIJA: Premier League

10:45DRB-Hicom - UiTM 1:1
10:45Kuala Lumpur - Penang 2:0
10:45SPA Putrajaya - Sabah 3:0
14:45Johor DT II - T-Team -:-
14:45Kedah - PKNS FC -:-
14:45NS Matrix - Kuantan -:-

MALTA: Summer Cup

18:00Naxxar Lions - Pembroke -:-
20:15Mosta FC - Balzan Youths -:-

NORVEŠKA: Tippeligaen

19:00Viking - Haugesund -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

18:30Bielefeld - FSV Frankfurt -:-
18:30Nurnberg - Heidenheim -:-
20:30Kaiserslautern - Braunschweig -:-

NJEMAČKA: 3. Liga

19:00Mainz II - Magdeburg -:-
19:00Stuttgart II - Munster -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Nordost

18:00Halberstadt - BFC Dynamo -:-

NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad

18:30Ahlen - Aachen -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest

19:00Kassel - Offenbach -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Bayern

18:30Schalding - Rain/Lech -:-
19:00Burghausen - Unterhaching -:-
19:00Regensburg - Schweinfurt -:-

NJEMAČKA: Oberliga Schleswig-Holstein

19:00Oldenburger - Eutin -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hamburg

19:00Barmbek-Uhlenhorst - Altona -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hessen

19:30Hadamar - SV Wiesbaden -:-
19:30Hessen Dreieich - RW Frankfurt -:-

NJEMAČKA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:00Elversberg II - Neunkirchen -:-
19:00Zweibrucken - Hertha Wiesbach -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Nord

19:001. SC Feucht - Bayern Hof -:-
19:00Eltersdorf - DJK Bamberg -:-
19:00Frohnlach - Jahn Forchheim -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Süd

18:30Wolfratshausen - Garching -:-
19:00Heimstetten - Kottern-St. Mang -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

18:00Piast - Gornik Z. -:-
20:30Lechia - Pogon Szczecin -:-

RUMUNJSKA: Liga 1

17:30CFR Cluj - Voluntari -:-
20:00Concordia - Petrolul -:-

RUSIJA: Premier League

19:00Kuban - Ufa -:-

RUSIJA: Youth League

65'Zenit Petersburg U21 - Terek U21 1:0
19'CSKA Moscow U21 - Anzhi U21 0:0
15:30Amkar U21 - Samara U21 -:-

RUSIJA: Kup - Kvalifikacije

17:30Dolgoprudny - Khimki -:-

SINGAPUR: S.League

13:30Young Lions - Balestier Khalsa -:-

SLOVAČKA: Divison C - Istok

17:30Stropkov - Moldava -:-

SRBIJA: Super Liga

20:00Crvena Zvezda - Radnicki Nis -:-

SUDAN: Premier League

19:00Al-Hilal - Hilal Obied -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

17:00U. Madeira (Por) - AD Sanjoanense (Por) -:-
17:45Dramas (Gre) - Panthrakikos (Gre) -:-
18:30Darmstadt (Ger) - Betis (Esp) -:-
18:30Graafschap (Ned) - Emmen (Ned) -:-
19:00Admira Dornbirn (Aut) - Lauterach (Aut) -:-
19:00Den Haag (Ned) - Mallorca (Esp) -:-
19:00Maastricht (Ned) - Lommel Utd (Bel) -:-
19:00Osasuna (Esp) - Eibar (Esp) -:-
19:30Heerenveen (Ned) - Mallorca (Esp) -:-
19:30Izegem (Bel) - KSV Roeselare (Bel) -:-
19:30Locarno (Sui) - Bellinzona (Sui) -:-
20:00Den Bosch (Ned) - Lierse (Bel) -:-
20:00Naval (Por) - Academica (Por) -:-
20:30Bristol Rovers (Eng) - WBA (Eng) -:-
20:30Sheffield (Eng) - Northampton (Eng) -:-
20:30Torquay (Eng) - Exeter (Eng) -:-
20:45Accrington (Eng) - Blackpool (Eng) -:-
20:45Bournemouth (Eng) - Cardiff (Wal) -:-
20:45Fleetwood (Eng) - Getafe (Esp) -:-
20:45Lorca Deportiva (Esp) - Murcia (Esp) -:-
20:45Notts County (Eng) - Scunthorpe (Eng) -:-
20:45Watford (Eng) - Sevilla (Esp) -:-
21:00OtkazanoBolton (Eng) - Chievo (Ita) -:-
21:00Bolton (Eng) - Charlton (Eng) -:-
21:30La Roda (Esp) - Villarreal B (Esp) -:-

SVIJET: Copa Euroamericana

01:30San Lorenzo - Malaga 1:0pen

ŠKOTSKA: Insurance League Cup

20:45Falkirk - East Stirlingshire -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:30Helsingborg - Kalmar -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Västra Götaland

19:00Assyriska BK - Jonsereds -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Götaland

19:00Hassleholms IF - Nosaby IF -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

19:30Vittsjo Ž - Eskilstuna United Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju