REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

AFRIKA: Afrička Liga Prvaka - Playoff

17:00Al Ahly - Mamelodi -:-
20:00Wydad - Etoile Sahel -:-

ALBANIJA: Superliga

14:00Bylis - Flamurtari -:-
14:00Luftetari Gjirokastra - Laci -:-
14:00Vllaznia - Skenderbeu -:-
17:00Teuta - Kukesi -:-

ALBANIJA: First Division

14:00Beselidhja Lezha - Erzeni -:-
14:00Devolli - Besa -:-
14:00OtkazanoEgnatia Rrogozhine - Shkumbini Peqin -:-
14:00Elbasani - Shenkolli -:-
14:00Kastrioti - Korabi Peshkopi -:-
14:00Koplik - Din. Tirana -:-
14:00Lushnja - Iliria Kruja -:-
14:00Oriku - Apolonia Fier -:-
14:00Pogradeci - Cerrik -:-
14:00Terbuni - Burreli -:-

ALŽIR: Ligue 1

15:00Belouizdad - JS Kabylie -:-
15:00Mlila - Bordj Bou Arreridj -:-
17:00Bel Abbes - Biskra -:-
17:00Constantine - Magra -:-
17:00Setif - Hussein Dey -:-
17:45MC Alger - Oran -:-
18:00Saoura - USM Alger -:-

ALŽIR: Ligue 2

16:00Amal Bou Saada - Skikda -:-
16:00Arba - Tadjenant -:-
16:00Arzew - Annaba -:-
16:00Bejaia - Harrach -:-
16:00Eulma - MO Bejaia -:-
16:00Relizane - Khroub -:-
16:00Tlemcen - Medea -:-

ANGOLA: Girabola

15:00Libolo - Santa Rita -:-
15:00Onze Bravos - Interclube -:-
15:00Sporting de Cabinda - Sagrada -:-
16:00Petro - Caala -:-

ARGENTINA: Superliga

23:00Racing Club - Newells Old Boys 1:1
01:10Colon - Boca Juniors 0:4
21:30Gimnasia L.P. - Atl. Tucuman -:-
23:40River Plate - Defensa y Justicia -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

23:30Tigre - Gimnasia Jujuy 3:1
21:00Brown Adrogue - Santamarina -:-
23:05Belgrano - Deportivo Moron -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

21:00Def. Pronunciamiento - Central Norte -:-
21:00Deportivo Madryn - Club Sportivo Penarol -:-
21:00Douglas Haig - Defensores Belgrano VR -:-

ARGENTINA: Primera B - Clausura

21:00Comunicaciones - Argentino de Quilmes -:-
21:00Deportivo Armenio - Sacachispas -:-
21:00Flandria - Fenix -:-
21:00Los Andes - UAI Urquiza -:-
21:00San Telmo - Almirante Brown -:-

ARGENTINA: Primera C - Clausura

21:00Central Cordoba - Midland -:-
21:00Ituzaingo - Deportivo Espanol -:-
21:00Real Pilar - Argentino de Merlo -:-

ARGENTINA: Primera D - Clausura

21:00Deportivo Muniz - Juventud Unida S. M. -:-

ARMENIJA: Premier League

11:00Shirak - Noah -:-
11:45Pyunik - Gandzasar -:-

ARUBA: Division di Honor

01:00Racing Club Aruba - United FC 6:0
23:30Dakota - Bubali -:-

AUSTRALIJA: A-League

72'Newcastle Jets - Perth Glory 1:1
09:30Melbourne Victory - Adelaide United -:-

AUSTRALIJA: NPL NSW

36'North Shore Mariners - APIA Tigers 0:0

AUSTRALIJA: NPL Queensland

09:00Gold Coast - Queensland Lions -:-
09:30Brisbane Strikers - Moreton Bay Utd -:-
09:45Capalaba FC - Sunshine Coast Wanderers -:-
10:00Redlands - Gold Coast Knights -:-
10:30Magpies Crusaders - Brisbane City -:-

AUSTRALIJA: NPL South Australian

05:30Cumberland Utd. - NE Metrostars 0:8
09:30Adelaide Olympic - Adelaide Comets -:-

AUSTRALIJA: NPL Victoria

71'Heidelberg - Altona Magic 2:1
09:00Dandenong - Bentleigh -:-
10:00Hume City - Dandenong City -:-

AUSTRALIJA: W-League

79'Melbourne Victory Ž - Sydney Ž 3:0
12:15Perth Ž - WS Wanderers Ž -:-

AUSTRIJA: 2. Liga

14:30Lafnitz - Kapfenberg -:-
15:30BW Linz - Grazer -:-
17:30Liefering - A. Klagenfurt -:-

AUSTRIJA: Regionalliga - Istok

15:00Bruck Leitha - Leobendorf -:-
15:00Marchfeld - Admira (Am) -:-
15:00Wiener Viktoria - Neusiedl -:-
17:00Mauerwerk - Stripfing -:-

AZERBAJDŽAN: Premier League

13:00Sumqayit - Keshla -:-
15:00Qarabag - Sabah Baku -:-

BAHREIN: Premier League

15:10Al-Muharraq - Manama Club -:-
16:30Al-Najma - Al-Rifaa -:-
17:30Al-Hala - Al-Ahli Manama -:-

BELGIJA: Jupiler League

18:00Waasland-Beveren - Anderlecht -:-
20:00Eupen - Mouscron -:-
20:00Waregem - Kortrijk -:-
20:30Antwerp - Oostende -:-

BELGIJA: First Amateur Division

20:00Deinze - Saint Eloois -:-
20:00Dender - Tubize -:-
20:00Lierse K. - Thes Sport -:-
20:00Patro Eisden - La Louviere -:-
20:00RWDM - Boom -:-
20:00Seraing - Dessel -:-

BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV A

20:00Merelbeke - Ronse -:-

BELGIJA: Super League Women

14:00Club Brugge Ž - St. Liege Ž -:-

BELGIJA: 1st National - Žene

13:00SG-Tertre Hautrage Ž - St. Liege 2 Ž -:-
14:00Tienen Ž - Aalst Ž -:-
15:00Femina Woluwe Ž - Moldavo Ž -:-
15:00GBA Kontich Ž - Massenhoven Ž -:-
15:00Leuven II Ž - Zwevezele Ž -:-
15:00Zulte Waregem Ž - Mechelen Ž -:-
16:00Famkes Merkem Ž - Genk II Ž -:-

BENIN: Ligue 1

16:00Energie Sports - Dynamo Parakou -:-
16:00JS Pob - Bembereke -:-

BERMUDSKI OTOCI: Premier League

20:00PHC Zebras - Dandy Town Hornets -:-

BOCVANA: Premier League

14:30BR Highlanders - Police XI -:-
14:30Morupule - Jwaneng Galaxy -:-
14:30Prisons XI Gaborone - Molepolole -:-
18:00Security Systems - Extension Gunners -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Premier League

14:30Mladost DK - Široki Brijeg -:-
14:30Zvijezda 09 - Željezničar -:-
16:30Borac Banja Luka - Sarajevo -:-
17:30Zrinjski - Sloboda -:-

BRAZIL: Campeonato Acreano - Prvi stupanj

21:15Placido de Castro - Rio Branco AC -:-

BRAZIL: Campeonato Alagoano

20:00ASA - Murici AL -:-
21:00CSA - Coruripe -:-

BRAZIL: Campeonato Brasiliense

15:00Ceilandia - Ceilandense -:-
20:00Paranoa - Gama -:-
20:00Unai EC - Taguatinga Esporte -:-

BRAZIL: Campeonato Capixaba

20:00Linhares - Real Noroeste -:-
20:00Rio Branco ES - Vitoria ES -:-
20:00SAO Mateus - Desportiva Ferroviaria -:-

BRAZIL: Campeonato Carioca - Relegacija - doigravanje

19:00Americano FC - Nova Iguacu -:-

BRAZIL: Campeonato Carioca - Taca Rio

23:00Volta Redonda - Macae 1:0
22:00Cabofriense - Flamengo -:-
23:00Resende - Vasco -:-

BRAZIL: Campeonato Catarinense

23:00Joinville - Marcilio Dias -:-

BRAZIL: Campeonato Cearense - Drugi stupanj

20:00Ceara - Guarany -:-
20:00Pacajus - Caucaia -:-

BRAZIL: Campeonato Gaucho - Drugi stupanj

15:00Gremio - Juventude -:-
23:00SER Caxias - Internacional -:-

BRAZIL: Campeonato Gaucho 2

20:00EC Cruzeiro - Passo Fundo -:-

BRAZIL: Campeonato Goiano

20:00Atletico GO - Jaragua -:-

BRAZIL: Campeonato Maranhense

23:00Imperatriz - SE Juventude -:-

BRAZIL: Campeonato Mineiro

20:00America MG - Tombense -:-

BRAZIL: Campeonato Mineiro 2

19:00Betim - Serranense -:-
19:00Pouso Alegre - Athletic Club -:-
19:30Mamore - Guarani-MG -:-
20:00CAP Uberlandia - Nacional de Muriae -:-
20:00Ipatinga - Democrata GV -:-
20:00Tupi-MG - Democrata SL -:-

BRAZIL: Campeonato Paraense

19:30Bragantino - Paysandu -:-
21:00Itupiranga - Independente -:-

BRAZIL: Campeonato Paranaense

00:00Toledo - Coritiba -:-

BRAZIL: Campeonato Paulista

23:15Guarani - Agua Santa 0:0
01:30Bragantino - Ituano 2:1
20:00Santos - Palmeiras -:-

BRAZIL: Campeonato Paulista A2

19:00Audax-SP - Monte Azul -:-
19:00Rio Claro - Sao Bento -:-
19:00Sao Caetano - Portuguesa -:-
20:00RB Brasil - Votuporanguense -:-

BRAZIL: Campeonato Pernambucano

20:00Retro - Academica Vitoria -:-
20:00Sport Recife - Afogados da Ingazeira -:-
00:00Petrolina - Central SC -:-
00:00Salgueiro - Decisao -:-

BRAZIL: Campeonato Piauiense

21:00River-PI - Flamengo PI -:-

BRAZIL: Campeonato Rondoniense

21:00Porto Velho - Real Ariquemes -:-
21:00Vilhenense - Pimentense -:-

BRAZIL: Campeonato Sul-Matogrossense

20:00Maracaju - Operario MS -:-
20:00Nova Andradina - Aguia Negra -:-

BRAZIL: Campeonato Tocantinense

23:15Cerrado - Tocantinopolis -:-

BRAZIL: Brasileiro Women

21:00Cruzeiro Ž - Palmeiras Ž -:-
21:00Ferroviaria Ž - Ponte Preta Ž -:-
21:00Internacional Ž - Kindermann Ž -:-
21:00Sao Paulo Ž - Corinthians Ž -:-

BUGARSKA: Parva liga

11:30Dunav Ruse - Botev Vratsa -:-
14:00Botev Plovdiv - Cherno More -:-
16:30Tsarsko Selo - CSKA Sofia -:-

BUGARSKA: Vtora liga

13:00Botev Galabovo - Spartak Pleven -:-
13:00Hebar - Pomorie 3:0
13:00Kariana Erden - Strumska Slava -:-
13:00Lok. Sofia - Pirin Blagoevgrad -:-
13:00Neftochimic Burgas - Lok. Gorna -:-
14:00Litex Lovech - Septemvri Sofia -:-

BUGARSKA: Third League - South-East

13:00Atletik Kuklen - Rozova Dolina -:-
13:00Chernomorets 1919 - Gigant Saedinenie -:-
13:00Dimitrovgrad - Sozopol -:-
13:00Karnobat - Rodopa Smolyan -:-
13:00Nesebar - Borislav Parvomay -:-
13:00Svilengrad 1921 - Maritsa Plovdiv -:-
13:00Yambol 1915 - Levski Karlovo -:-
13:00Zagorets - Haskovo 1957 3:0

BUGARSKA: Third League - South-West

13:00Balkan Botevgrad - Oborishte -:-
13:00Belasitsa - Septemvri -:-
13:00Chavdar Etropole - Rilski Sportist -:-
13:00Nadezhda Dobroslavci - Kyustendil -:-
13:00Perun - Botev Ihtiman -:-
13:00Razlog - Slivnishki Geroy -:-
13:00Svoge - Minyor Pernik -:-
13:00Vihren - Marek -:-

BUGARSKA: Third League - North-East

13:00Septemvri Tervel - Benkovski Byala -:-
13:00Svetkavitsa - Botev Novi Pazar -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:00ASF Dioulasso - Etoile Filante -:-
17:00AS Police - Royal -:-
17:00Majestic - USFA -:-
17:00US Ouagadougou - Bobo-Dioulasso -:-
19:15Sonabel Ouagadougou - Kadiogo -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Kayanza - Olympic S. -:-
14:00LLB-S4A - Inter Star -:-
15:00Dynamik - Atletico Olympic -:-

CIPAR: First Division

16:00AEL Limassol - Achnas -:-
16:00Doxa - Paphos -:-
16:00Nea Salamis - Apollon -:-

CIPAR: Division 2 - Championship - Playoff

13:30Ermis - Karmiotissa -:-
14:00Ayia Napa - Anagennisi -:-
14:00Sotiras - Othellos Athienou -:-

CIPAR: Division 2 - Ispadanje skupina

14:00Chloraka - Xylotympou -:-
14:00Omonoia Psevda - Omonia Aradippou -:-

CRNA GORA: Prva Crnogorska Liga

13:00Kom Podgorica - Grbalj -:-
14:00OFK Petrovac - Buducnost -:-
14:00Rudar - Sutjeska -:-
16:00FK Podgorica - Titograd -:-
17:00Zeta - Iskra -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

14:30Jablonec - Plzen -:-
14:30Opava - Sigma Olomouc -:-
14:30Pribram - Mlada Boleslav -:-
14:30Teplice - Liberec -:-
17:00Sparta Prag - Zlin -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Pardubicky KP

12:00Policka - Tremosnice -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League

10:00Opava U19 - Slovacko U19 -:-
11:00Ceske Budejovice U19 - Sparta Prag U19 -:-
11:00Karvina U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
11:00Meteor Prague U19 - Pardubice U19 -:-
11:00Ostrava U19 - Mlada Boleslav U19 -:-
11:00Zlin U19 - Brno U19 -:-
14:00Hradec Kralove U19 - Plzen U19 -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Liga - žene

11:30Plzen Ž - Pardubice Ž -:-
14:00Lok. Brno Ž - Slavia Prag Ž -:-
15:00Slovacko Ž - Liberec Ž -:-

ČILE: Primera División

16:00Cobresal - Deportes Iquique -:-
22:00Colo Colo - U. De Concepcion -:-
00:30U. Espanola - Everton -:-

DANSKA: Superliga

16:00Esbjerg - Nordsjaelland -:-

DANSKA: 1st Division

13:00Kolding - Naestved -:-
14:00F. Amager - Fredericia -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30OdgođenoMotema Pembe - Renaissance -:-
15:30RCK - St Eloi Lupopo -:-
15:30Simba - AS Vita Club -:-

EKVADOR: Liga Pro - Prvi stupanj

01:00El Nacional - LDU Quito 0:3
21:30Orense - Guayaquil City -:-

EKVADOR: Serie B

19:00Nueve de Octubre - Manta -:-
21:00Santo Domingo - Santa Rita -:-

ENGLESKA: Premier League

13:30Brighton - Crystal Palace -:-
16:00OdgođenoAston Villa - Sheffield Utd -:-
16:00Bournemouth - Chelsea -:-
16:00Newcastle - Burnley -:-
16:00West Ham - Southampton -:-
18:30Watford - Liverpool -:-

ENGLESKA: Championship

13:30Hull - Leeds -:-
16:00Blackburn - Swansea -:-
16:00Cardiff - Brentford -:-
16:00Fulham - Preston -:-
16:00Huddersfield - Charlton -:-
16:00Luton - Stoke -:-
16:00Millwall - Bristol City -:-
16:00QPR - Birmingham -:-
16:00Reading - Barnsley -:-
16:00Sheffield Wed - Derby -:-
16:00WBA - Wigan -:-

ENGLESKA: League One

16:00Blackpool - Ipswich -:-
16:00Bolton - Accrington -:-
16:00Bristol Rovers - Shrewsbury -:-
16:00Burton - Peterborough -:-
16:00Doncaster - Wycombe -:-
16:00Gillingham FC - Wimbledon -:-
16:00Oxford Utd - Southend -:-
16:00Rotherham - Milton Keynes -:-
16:00OdgođenoTranmere - Fleetwood -:-

ENGLESKA: League Two

16:00Bradford City - Plymouth -:-
16:00Cambridge Utd - Carlisle -:-
16:00Colchester - Cheltenham -:-
16:00Exeter - Crawley -:-
16:00Forest Green - Leyton Orient -:-
16:00Grimsby - Northampton -:-
16:00Macclesfield - Salford -:-
16:00Mansfield - Swindon -:-
16:00Morecambe - Crewe -:-
16:00Oldham - Newport -:-
16:00Port Vale - Scunthorpe -:-
16:00Stevenage - Walsall -:-

ENGLESKA: National League

16:00Barrow - Dagenham & Red. -:-
16:00Boreham Wood - Hartlepool -:-
16:00Bromley - Sutton -:-
16:00OdgođenoEastleigh - Halifax -:-
16:00Ebbsfleet - Stockport -:-
16:00Solihull Moors - Dover -:-
16:00Torquay - Chorley -:-
16:00Woking - Maidenhead -:-
16:00Yeovil - Wrexham -:-

ENGLESKA: National League North

16:00OdgođenoBlyth - Kettering -:-
16:00OdgođenoBoston Utd - Farsley -:-
16:00OdgođenoChester - Gateshead -:-
16:00Darlington - Brackley Town -:-
16:00OdgođenoGloucester - Alfreton -:-
16:00Hereford - Altrincham -:-
16:00OdgođenoKidderminster - Guiseley -:-
16:00King’s Lynn - Southport -:-
16:00Leamington - Bradford PA -:-
16:00Spennymoor - Telford -:-
16:00York - Curzon Ashton -:-

ENGLESKA: National League South

16:00Braintree - Bath -:-
16:00Chippenham - St. Albans -:-
16:00Dartford - Wealdstone -:-
16:00Dorking - Slough -:-
16:00Dulwich Hamlet - Tonbridge -:-
16:00Eastbourne Boro - Billericay -:-
16:00Hampton & Richmond - Chelmsford -:-
16:00Hungerford - Hemel Hempstead -:-
16:00OdgođenoWelling - Havant & W -:-
16:00Weymouth - Maidstone -:-

ENGLESKA: NPL Premier Division

16:00Atherton - Matlock -:-
16:00Buxton - Stafford -:-
16:00FC United - Warrington -:-
16:00Gainsborough - South Shields -:-
16:00Grantham - Stalybridge -:-
16:00Hyde - Lancaster -:-
16:00Morpeth - Bamber Bridge -:-
16:00Nantwich - Mickleover -:-
16:00Scarborough - Radcliffe -:-
16:00Whitby - Ashton Utd -:-
16:00Witton - Basford -:-

ENGLESKA: Southern League Central Division

16:00AFC Rushden & Diamonds - Rushall -:-
16:00Barwell - Redditch -:-
16:00Biggleswade Town - Banbury -:-
16:00OdgođenoHednesford - Leiston -:-
16:00Hitchin - Peterborough Sports -:-
16:00OdgođenoKings Langley - Coalville -:-
16:00OdgođenoNeedham Market - Tamworth -:-
16:00Nuneaton - Bromsgrove -:-
16:00OdgođenoSt. Ives - Alvechurch -:-
16:00Stourbridge - Lowestoft -:-

ENGLESKA: Southern League South Division

16:00Gosport - Farnborough -:-
16:00Harrow - Salisbury -:-
16:00Hartley Wintney - Blackfield -:-
16:00Hendon - Truro -:-
16:00Merthyr Town - Beaconsfield Town -:-
16:00OdgođenoPoole - Hayes & Yeading -:-
16:00Swindon S - Tiverton -:-
16:00Taunton - Walton Casuals -:-
16:00Weston-super-Mare - Met. Police -:-
16:00Wimborne - Chesham -:-
16:00Yate Town - Dorchester -:-

ENGLESKA: Isthmian League Premier Division

16:00Bognor Regis - Bowers & Pitsea -:-
16:00Brightlingsea - East Thurrock -:-
16:00Carshalton - Horsham FC -:-
16:00Cheshunt - Folkestone -:-
16:00Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford -:-
16:00Enfield Town - Kingstonian -:-
16:00Hornchurch - Haringey -:-
16:00Leatherhead - Margate -:-
16:00Wingate & Finchley - Lewes -:-
16:00Worthing - Potters Bar -:-

ENGLESKA: FA Trophy

13:30Notts County - Aveley -:-
16:00AFC Fylde - Harrogate -:-
16:00Barnet - Halesowen -:-
16:00Concord - Royston -:-

ENGLESKA: Premier League U18

12:00Derby U18 - Stoke City U18 -:-
12:00Leicester U18 - Swansea U18 -:-
12:00Manchester City U18 - Blackburn U18 -:-
12:00Middlesbrough U18 - Liverpool U18 -:-
12:00WBA U18 - Wolverhampton U18 -:-
12:30Tottenham U18 - Southampton U18 -:-
13:00Brighton U18 - Arsenal U18 -:-
13:00Fulham U18 - Aston Villa U18 -:-
13:00Norwich U18 - West Ham U18 -:-

ENGLESKA: Women's League Cup - Playoff

18:30Chelsea Ž - Arsenal Ž -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

13:00Denver - Manzini Sea Birds -:-
13:00Milling Hotspurs - Tambuti -:-
15:05Malanti Chiefs - Mhlume -:-
15:05Moneni Pirates - Mbabane Swallows -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

13:00SKCHF Sevastopol - Ocean Kerch -:-
14:00Yevpatoriya - Krymteplytsia -:-

FINSKA: Suomen Cup

14:15Inter Turku - TPS Turku -:-
18:00Mariehamn - HIFK -:-

FRANCUSKA: Ligue 1

17:30PSG - Dijon -:-
20:00Amiens - Metz -:-
20:00Brest - Angers -:-
20:00Monaco - Reims -:-
20:00Montpellier - Strasbourg -:-
20:00Toulouse - Rennes -:-

FRANCUSKA: Ligue 2

15:00Lorient - Chambly -:-

FRANCUSKA: National 2 - Group C

18:00Angouleme - Blois -:-

FRANCUSKA: Division 2 Women

14:30Lille Ž - St. Denis Ž -:-

GABON: Championnat D1

15:30Lozo - Missile -:-
15:30Oyem - Akanda -:-
15:30Pelican - FC Libreville -:-
15:30Stade Mandji - Mangasport -:-
16:00CF Mounana - Dikaki -:-

GAMBIJA: GFA League

17:30Fortune - WAA Banjul -:-
17:30Gamtel - Elite United -:-
17:30Ports Authority - Real Banjul -:-

GANA: Premier League

16:00Dreams - Aduana Stars -:-
16:00Legon Cities - Eleven Wonders -:-

GIBRALTAR: National League - Championship - Playoff

16:00Lions Gibraltar - Europa FC -:-
18:15Magpies - St Josephs -:-

GRČKA: Super League 2

14:00Kerkyra - Platanias -:-

GRČKA: Football League

14:00AO Trikala - Thesprotos -:-
14:00Diagoras - PAE Egaleo -:-
14:00Niki Volos - PO Triglia -:-
14:00Veria - Ierapetra -:-

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 1

14:00Chrisoupolis - Aetos Orfani -:-
14:00Doxa Theologos - Panserraikos -:-
14:00F.C. Pandramaikos - Aris Avatou -:-
14:00Iraklis Zigou - Alexandroypolis -:-
14:00Kilkisiakos - Keravnos Pernis -:-
14:00Orfeas Xanthi - Apollon Paralimniou -:-

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 2

14:00A. Asteras - Nea Kallikrateia -:-
14:00Aris Palaiochori - Makedonikos 0:3
14:00Edessaikos - Seirina -:-
14:00Florina - Giannitsa -:-
14:00Niki Agkathia - Poseidonas Michanionas -:-
14:00Thermaikos FC - Almopos -:-
14:00Thyella Sarakinoi - M. Alexandros Trikala -:-

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 3

14:00Atalanti - Karitsa -:-
14:00Atromitos Palamas - Potamia -:-
14:00Digenis Neochori - Dia. Stefanovik -:-
14:00Iraklis Larissa - GS Almyros -:-
14:00Oikonomos - Sellana -:-
14:00Pierikos - Meteora -:-
14:00Thiseas Agria - Dias Diou -:-

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 4

13:15Thinaliakos - Apollo Efpaliou -:-
14:00Acheron Kanalaki - Makedonikos Foufas -:-
14:00Anagennisi Arta - Mesolongi AE -:-
14:00Asteras Itea - Souli Paramythia 0:3
14:00Karagiannion - Anatoli -:-
14:00Nafpaktiakos A. - Tilikratis L. -:-
14:00Preveza - Lefkimmi -:-

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 5

12:00Moschato - Ano Meras -:-
12:00Thyella Kamari - Kifisias -:-
14:00Agioi Anargyroi - Ermis Korydallos -:-
14:00AO Akratitos - E. Piraeus -:-
14:00AO Ilisiakos - Fostiras -:-
14:00Kallithea - Agios Ierotheos -:-
14:00Keratsini - Panthiraikos -:-

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 6

11:30Aiolikos - Panarkadikos -:-
14:00Acharnaikos - Korinthos 2006 -:-
14:00AEK Tripolis - Palliniakos -:-
14:00Aittitos Spata - Ipato -:-
14:00Marko - Thyella D. -:-
14:00Nea Artaki - Rodos -:-

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 7

13:00Nafplio - AO Tsilivi -:-
14:00Diagoras Vrachneikon - Asteras Vlachioti -:-
14:00Ermionidas-Ermis - Diavolitsi -:-
14:00Pangytheatikos - PS Sparti -:-
14:00Paniliakos - Thyella Patras -:-
14:00Zacharo - PAO Varda -:-
14:30Zakynthos - Panargiakos -:-

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 8 - Stupanj gubitnika

14:00Agios Nikolaos - AEEK Inka -:-
14:00Atsalenios - Poros -:-

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 8 - Stupanj pobjednika

14:00Irodotos - Giouchtas -:-
14:00Panakrotiriakos - Episkopi -:-

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga

15:00Din. Tbilisi - Telavi -:-
17:00Dinamo Batumi - Merani Tbilisi -:-

HRVATSKA: 1. HNL

15:00Osijek - Hajduk Split -:-
17:30Din. Zagreb - Rijeka -:-

HRVATSKA: 2. HNL

15:00Cibalia - Solin -:-
15:00Dugopolje - Dubrava -:-
15:00Orijent 1919 - Bijelo Brdo -:-

INDIJA: ISL - Playoff

15:00Chennaiyin - Goa -:-

INDIJA: I-League

09:30Real Kashmir - Aizawl -:-
12:30East Bengal - Churchill Brothers -:-
14:30Gokulam - Punjab -:-

INDONEZIJA: Liga 1

12:30Persebaya - Persik Kediri -:-
13:00Madura United - Barito Putera -:-
14:30Persiraja Aceh - Bhayangkara Utd -:-

IRSKA: Premier Division

20:45OdgođenoSligo Rovers - Waterford -:-

IRSKA: Division 1

16:00Shamrock 2 - Galway -:-

ISLAND: League Cup

12:00Grotta - Grindavik -:-
13:00Olafsvik - Fjolnir -:-
15:00Valur - Vestmannaeyjar -:-
16:00Akureyri - Keflavik -:-

ITALIJA: Serie A

15:00Lazio - Bologna -:-
18:00Udinese - Fiorentina -:-
20:45Napoli - Torino -:-

ITALIJA: Serie B

15:00Benevento - Spezia -:-
15:00Cittadella - Cremonese -:-
15:00Empoli - Pordenone -:-
15:00Juve Stabia - Trapani -:-
15:00Pisa - Perugia -:-
15:00Venezia - Cosenza -:-
18:00Chievo - Livorno -:-
18:00Frosinone - Salernitana -:-

ITALIJA: Serie C - Group C

20:45Casertana - Cavese -:-

ITALIJA: Primavera 2

14:30OdgođenoAscoli U19 - Salernitana U19 -:-
14:30OdgođenoBenevento U19 - Crotone U19 -:-
14:30OdgođenoBrescia U19 - Cittadella U19 -:-
14:30OdgođenoCosenza U19 - Perugia U19 -:-
14:30OdgođenoEntella U19 - Cremonese U19 -:-
14:30OdgođenoJuve Stabia U19 - Livorno U19 -:-
14:30OdgođenoLecce U19 - Frosinone U19 -:-
14:30OdgođenoParma U19 - Venezia U19 -:-
14:30OdgođenoPisa U19 - Trapani U19 -:-
14:30OdgođenoSPAL U19 - Pordenone U19 -:-
14:30OdgođenoUdinese U19 - Spezia U19 -:-
14:30OdgođenoVerona U19 - AC Milan U19 -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

14:00H. Kfar Saba - H. Raanana -:-
16:15Netanya - M. Tel Aviv -:-
18:50Bnei Yehuda - H. Haifa -:-
18:50H. Tel Aviv - Hapoel Hadera -:-

IZRAEL: Liga Alef North

17:00H. Asi Gilboa - Maccabi Tamra -:-
17:00Ironi Tiberias - Daburiya Osama -:-
17:00M. Ironi Kiryat - Hapoel Bnei Zalfa -:-

IZRAEL: Liga Alef South

19:30M. Ironi Ashdod - Shimshon Kafr Qasim -:-

JAPAN: J1 League

06:00OdgođenoNagoya - Shonan -:-
06:00OdgođenoSagan Tosu - C-Osaka -:-
06:00OdgođenoTokyo - Yokohama M. -:-
07:00OdgođenoKawasaki - Sapporo -:-

JAPAN: J2 League

06:00OdgođenoOmiya Ardija - Tokushima -:-
06:00OdgođenoRenofa Yamaguchi - Kitakyushu -:-
07:05OdgođenoRyukyu - Okayama -:-

JORDAN: Super Cup

16:00Al-Faisaly Amman - Al Jazeera Amman -:-

JUŽNA AFRIKA: Premier League

14:30Golden Arrows - Highlands -:-
14:30Orlando - Kaizer -:-
17:00Chippa United - Amazulu -:-
19:15Supersport - Bidvest Wits -:-

JUŽNA AFRIKA: GladAfrica Championship

14:30Free State Stars - Real Kings -:-
14:30Mbombela - JDR Stars -:-
14:30Steenberg United - Richards Bay -:-
14:30Uthongathi - Pretoria U. -:-

JUŽNA AFRIKA: Multichoice Diski

09:00Bloem Celtic U21 - Chippa United U21 -:-
09:00Polokwane U21 - Supersport U21 -:-
11:00Highlands U21 - Amazulu U21 -:-
11:00Orlando U21 - Maritzburg Utd U21 -:-

JUŽNA KOREJA: K League 1

06:00OdgođenoJeonbuk - Suwon -:-
08:00OdgođenoDaegu - Gangwon -:-
08:00OdgođenoUlsan Hyundai - Seoul -:-

JUŽNA KOREJA: K League 2

07:00OdgođenoAnyang - Jeonnam -:-
07:00OdgođenoDaejeon - Gyeongnam -:-
07:00OdgođenoSeoul E. - Ansan Greeners -:-

KAMBODŽA: C-League

09:30Boeung Ket - NagaWorld -:-
09:30Electricite Du Cambodge - Sports Academy -:-
12:00Phnom Penh Crown - Asia Euro United -:-

KAMERUN: Elite Two

13:00Dynamo Douala - Bafoussam -:-
13:00Fauve Azur Elite - OFTA -:-
15:00AS Fap - Les Astres -:-
15:00AS Matelots - Unisport Bafang -:-
15:00Foncha - Renaissance -:-
15:00Leopard de Douala - Stade de Bertoua -:-

KATAR: QSL

14:50Al Khor - Qatar SC -:-

KAZAHSTAN: Super Cup

12:00FC Astana - Kaisar -:-

KENIJA: Premier League

13:00Chemelil - Leopards -:-
13:00Gor Mahia - Western Stima -:-
13:00Kisumu All-Stars - Tusker -:-
13:00Sofapaka - Ulinzi Stars -:-
13:00OtkazanoSony Sugar - Nzoia Sugar -:-

KINA: Super League

08:30OdgođenoQingdao Huanghai - Tianjin Teda -:-
12:35OdgođenoGuangzhou R&F - Wuhan Zall -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

01:40Junior - Jaguares de Cordoba 3:2
20:00Patriotas - Chico -:-
22:05Atl. Nacional - Ind. Medellin -:-
00:10America De Cali - Dep. Cali -:-

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura

21:30OdgođenoBarranquilla - Bogota -:-

KONGO: Ligue 1

14:00Patronage Sainte-Anne - Leopard -:-
16:00Kondzo - Nico-Nicoye -:-

KOSOVO: Superliga

13:00Dukagjini - Gjilani -:-
13:00Ferizaj - KF Llapi -:-
13:00Feronikeli - Trepca 89 -:-
17:00Prishtina - FC Ballkani -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

22:00Grecia - Herediano -:-

LITVA: Super Cup

17:00Zalgiris - Suduva -:-

LUKSEMBURG: National Division

15:00Niedercorn - Racing Luxembourg -:-
16:00UNA Strassen - Mondorf -:-
16:30Ettelbruck - Fola -:-
18:00Union Titus Petange - Victoria Rosport -:-
18:30Hostert - Differdange -:-

MAĐARSKA: OTP Bank Liga

17:00Honved - DVTK -:-
17:00Kisvarda - Paks -:-
17:00Mezokovesd - Zalaegerszeg -:-
17:00MOL Fehervar - Kaposvar -:-
17:00Ujpest - Puskas Academy -:-
19:30Ferencvaros - Debrecen -:-

MALEZIJA: Super League

14:00Pahang - Selangor -:-
14:00Terengganu - Perak -:-
14:00UiTM - Melaka United SA -:-

MALEZIJA: Premier League

13:15Kuching FA - UKM -:-
14:00Kelantan - Kuala Lumpur -:-
14:00Negeri Sembilan - Johor DT II -:-

MALI: Premiere Division

16:30AS Nianan - Sonni -:-
16:30Tombouctou - Djoliba -:-

MALTA: Division 1

14:00Mqabba FC - Fgura -:-
16:15Lija Athletic - St. George's FC -:-

MALTA: FA Trophy

14:00Balzan - Pieta Hotspurs -:-
16:15Valletta - Gudja -:-

MAROKO: Botola Pro

18:00Mouloudia Oujda - Difaa El Jadidi -:-

MAURICIJUS: Mauritian League

13:00Cercle De Joachim - Pamplemousses -:-
15:30La Cure Sylvester - Entente Boulet -:-

MEKSIKO: Liga MX - Clausura

02:00Atl. San Luis - Juarez 0:3
02:00Toluca - Monterrey 2:0
04:00Monarcas - Cruz Azul 2:4
04:10Tijuana - Puebla 0:1
00:00Pachuca - Queretaro -:-

MEKSIKO: Ascenso MX - Clausura

00:00Atlante - Venados 0:0
04:00Alebrijes Oaxaca - Correcaminos 0:0
00:00Zacatepec - Cafetaleros de Chiapas -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

02:00Tecos FC - Reynosa 2:7
03:00Alacranes - Nayarit 1:2
18:00Leones Negros 2 - Murcielagos -:-
19:00Tlaxcala - Cruz Azul Hidalgo -:-
19:00U.N.A.M. 2 - La Piedad -:-
22:00UA Chihuahua - Saltillo -:-
22:30UA Zacatecas - Mineros de Fresnillo -:-
23:00Canoneros Marina - Inter Playa Del Carmen -:-
23:00Gavilanes de Matamoros - Atl. Bahia -:-
00:00Correcaminos 2 - Tepatitlan de Morelos -:-
00:00Yalmakan - Irapuato -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie B

03:00Calor De San Pedro - San Francisco 1:0
17:00Dorados 2 - Cafessa -:-
18:00Zacatecas 2 - Zitacuaro -:-
22:00Chimalhuacan - Uruapan -:-
22:00Ciervos - Tlayacapan -:-
22:00Dongu - Cuautla -:-

MEKSIKO: Liga MX Women - Clausura

23:00Queretaro Ž - U.N.A.M. Ž 0:0
04:00Juarez Ž - Monterrey Ž 0:0

MIANMAR: National League

10:00Ayeyawady - Hantharwady Utd -:-
10:00Sagaing - Magwe -:-
10:00Southern Myanmar - Yadanarbon -:-

NIGER: Ligue 1

16:00Douanes Niamey - Police -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

18:30Den Haag - Heracles -:-
19:45Venlo - Sittard -:-
19:45Zwolle - Vitesse -:-
20:45Twente - Heerenveen -:-

NIZOZEMSKA: Tweede Divisie

14:30Noordwijk - GVVV -:-
15:00ASWH - Excelsior Maassluis -:-
15:00Kozakken Boys - Quick Boys -:-
15:00Spakenburg - Jong Volendam -:-
15:30AFC - IJsselmeervogels -:-
15:30HFC - Scheveningen -:-
15:30Katwijk - HHC -:-
18:00De Treffers - Rijnsburgse Boys -:-

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

14:30Ajax (Am) - Harkemase Boys -:-
14:30DVS '33 Ermelo - Sparta Nijkerk -:-
14:30Hoek - Ter Leede -:-
14:30Lisse - Barendrecht -:-
14:30ODIN '59 - Excelsior 31 -:-
14:30VV DOVO - Jong Almere City -:-
15:00ONS Sneek - GOES -:-
18:00VVSB - SteDoCo -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie U19 - Championship - Playoff

12:30Alkmaar U19 - Heerenveen U19 -:-
14:00PSV U19 - Twente U19 -:-
14:30Feyenoord U19 - Groningen U19 -:-
14:30Utrecht U19 - Ajax U19 -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie U19 - Ispadanje skupina

12:00Almere U19 - Vitesse U19 -:-
12:30Zwolle U19 - Den Haag U19 -:-
14:45NEC/Oss U19 - Breda U19 -:-
15:00Willem II U19 - Alphense Boys U19 -:-
16:00Sparta Rotterdam U19 - FC Emmen U19 -:-

NOVI ZELAND: Nogometno Prvenstvo

01:00Hawke's Bay - Southern United 3:4
04:00Waitakere - Hamilton 3:0

NJEMAČKA: Bundesliga

15:30Augsburg - B. Monchengladbach -:-
15:30Bor. Dortmund - Freiburg -:-
15:30Hoffenheim - Bayern -:-
15:30Mainz - Paderborn -:-
18:30FC Koln - Schalke -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

13:00Darmstadt - Heidenheim -:-
13:00Erzgebirge Aue - Hamburger SV -:-
13:00G. Furth - Stuttgart -:-

NJEMAČKA: 3. Liga

14:001860 München - Chemnitzer -:-
14:00Braunschweig - Uerdingen -:-
14:00Grossaspach - Hallescher -:-
14:00Magdeburg - Jena -:-
14:00Mannheim - Kaiserslautern -:-
14:00Zwickau - Wurzburger Kickers -:-

NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever

13:00Wolfsburg II - Lubeck -:-
14:00OdgođenoBSV Rehden - Hamburger SV II -:-
14:00Heider SV - Jeddeloh -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Nordost

13:30E. Cottbus - Rathenow -:-
13:30OdgođenoLichtenberg - Chemie Leipzig -:-

NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad

14:00OtkazanoAachen - Wattenscheid -:-
14:00Bergisch Gladbach - Bonner -:-
14:00B. Monchengladbach II - Verl -:-
14:00F. Dusseldorf II - Homberg -:-
14:00Rodinghausen - Haltern -:-
14:00OdgođenoWuppertaler - Oberhausen -:-
15:30Fortuna Koln - Schalke II -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest

14:00Alzenau - FSV Frankfurt -:-
14:00Bahlinger - Elversberg -:-
14:00Giessen - RW Koblenz -:-
14:00OdgođenoOffenbach - Hoffenheim II -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Bayern

14:00OdgođenoAubstadt - Garching -:-

NJEMAČKA: Oberliga NOFV-Nord

13:00Ludwigsfelder - Stendal -:-
14:00Pampow - Torgelower Greif -:-

NJEMAČKA: Oberliga NOFV - Jug

13:00Eilenburg - Sandersdorf -:-
13:30Oberlausitz - Grimma -:-
14:00Askania Bernburg - Nordhausen II -:-
14:00FC Merseburg - Krieschow -:-
14:00Jena II - Halle -:-

NJEMAČKA: Oberliga Schleswig-Holstein

13:30SC Weiche-08 II - Eutin -:-
14:00Bordesholm - Oldenburger -:-
14:00Lubeck II - Eichede -:-
14:00Phonix Lubeck - Eckernforder SV -:-
14:00OdgođenoTSV Kropp - Neumunster -:-
16:00Inter Turkspor Kiel - Flensburg -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hamburg

13:00Dassendorf - TuS Osdorf -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bremen

13:00W. Bremen III - Union 60 Bremen -:-
14:00Brinkumer - BTS Neustadt -:-
15:00Blumenthaler - Aumund-Vegesack -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hessen

14:00Bad Vilbel - Ginsheim -:-
14:00OdgođenoFulda-Lehnerz - Eddersheim -:-
14:00Stadtallendorf - Baunatal -:-
14:30Friedberg - Hanau -:-
14:30Hadamar - Kassel -:-
14:30Viktoria Griesheim - SV Steinbach -:-
14:30Waldgirmes - Hessen Dreieich -:-

NJEMAČKA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

13:30Kaiserslautern II - Schott Mainz -:-
14:30Karbach - Arminia Ludwigshafen -:-
15:00Engers - Hertha Wiesbach -:-
15:30Hassia Bingen - Gonsenheim -:-
15:30Koblenz - Rochling -:-
16:00Pfeddersheim - Dudenhofen -:-
16:00OdgođenoTrier - Worms -:-
17:00Mechtersheim - Diefflen -:-

NJEMAČKA: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Dorfmerkingen - Freiburger -:-
14:00Freiberg - Ravensburg -:-
14:00Stuttgarter Kickers - Bissingen -:-
14:00TSV Ilshofen - Stuttgart II -:-
15:00Oberachern - Linx -:-
15:30OdgođenoVillingen - Reutlingen -:-

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Sjever

11:00Dresden U19 - Niendorfer TSV U19 -:-
11:00St. Pauli U19 - E. Cottbus U19 -:-
12:00Hertha U19 - Magdeburg U19 -:-
13:00Bremen U19 - Chemnitzer FC U19 -:-
13:00Hamburger SV U19 - Kiel U19 -:-
13:30RB Leipzig U19 - Union Berlin U19 -:-

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Jug

11:00E. Frankfurt U19 - Augsburg U19 -:-
11:00Ingolstadt U19 - Mainz U19 -:-
12:00Offenbach U19 - Kaiserslautern U19 -:-
13:30Stuttgart U19 - Karlsruher U19 -:-
14:00Bayern U19 - Ulm U19 -:-
14:00Freiburg U19 - Hoffenheim U19 -:-

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Zapad

11:00B. Monchengladbach U19 - Bochum U19 -:-
11:00Duisburg U19 - Schalke U19 -:-
11:00Koln U19 - Wuppertaler U19 -:-
11:00Viktoria Koln U19 - Dusseldorf U19 -:-
13:00Oberhausen U19 - Preussen Munster U19 -:-
15:45Bielefeld U19 - Alemannia Aachen U19 -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga Women

16:00Hoffenheim 2 Ž - Andernach Ž -:-

OMAN: Professional League

14:20Al Orouba - Oman Club -:-
14:45Al Nasr - Bahla -:-
17:00Seeb - Al-Rustaq -:-
17:45Dhofar - Sohar -:-

PALESTINA: West Bank League

14:00Ahli Qalqilyah - Albirah -:-
14:00Wadi Al-Nes - Ahli Al-Khalil -:-
17:00Al Quds - Al Khaleel -:-

PANAMA: LPF - Clausura

03:00San Francisco - Miguelito 0:0
21:00Deportivo Universitario - Independiente -:-
00:00Chiriqui - Arabe Unido -:-
00:00Costa del Este - Alianza -:-
00:00Tauro - Plaza Amador -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

00:00Guairena FC - Libertad 3:2
22:00River Plate - 12 de Octubre -:-
00:15Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

02:00A. Lima - Dep. Municipal 1:0
19:00AD Cantolao - Grau -:-
21:30Cienciano - Ayacucho -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

15:00Wisla - Plock -:-
17:30Gornik Z. - Pogon Szczecin -:-
20:00Legia - Cracovia -:-

POLJSKA: Division 1

12:40Legnica - Sosnowiec -:-
17:00Belchatow - GKS Jastrzebie -:-
17:00Tychy - Sandecja -:-
17:30Olsztyn - Odra Opole -:-
18:00Termalica B-B. - Chojniczanka -:-

POLJSKA: Division 2

12:00Lech 2 - S. Rzeszow -:-
13:00Garbarnia - Legionowo -:-
14:00R. Rzeszow - Gryf Wejherowo -:-
16:00Polkowice - Skra -:-
17:00Katowice - Blekitni Stargard -:-
19:38S. Wola - Bytovia Bytow -:-
20:08Elana Torun - Leczna -:-

POLJSKA: Ekstraliga Women

12:00AZS Wroclaw Ž - Bydgoszcz Ž -:-
12:00Medyk Konin Ž - AZS PWSZ Walbrzych Ž -:-
12:00UKS SMS Lodz Ž - Leczna Ž -:-
12:15Czarni Sosnowiec Ž - Katowice Ž -:-
14:00Olimpia Szczecin Ž - Mitech Zywiec Ž -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

19:00Rio Ave - Belenenses -:-
21:30Boavista - Gil Vicente -:-

PORTUGAL: LigaPro

12:00Farense - Academico Viseu -:-
16:00Penafiel - Nacional -:-
18:15Feirense - Academica -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

18:00Beira Mar - Torreense -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Championship - Playoff

12:00Benfica U23 - Rio Ave U23 -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Ispadanje skupina

12:00Portimonense U23 - Maritimo U23 -:-

PORTUGAL: Taça da Liga Women

16:00Benfica Ž - CF Benfica Ž -:-
16:00Sporting Ž - Braga Ž -:-

RUMUNJSKA: Liga 1 - Championship - Playoff

19:30Botosani - FCSB -:-

RUMUNJSKA: Liga 1 - Ispadanje skupina

16:30Viitorul Constanta - FC Voluntari -:-

RUMUNJSKA: Liga 2

10:00Calarasi - Csikszereda M. Ciuc -:-
10:00Metaloglobus - Sportul Snagov -:-
10:00Turnu Magurele - Concordia -:-
10:00UTA Arad - Ripensia Timisoara -:-
10:00Viitorul Tg. Jiu - Pandurii -:-
12:00Petrolul - F. Constanta -:-

RUMUNJSKA: Romanian Cup Women

10:00Carmen Bucuresti Ž - Fairplay Bucuresti Ž -:-
10:00Luceafarul Filiasi Ž - Universitatea Alexandria Ž -:-
10:00Navobi Iasi Ž - Vulpitele Galbene Roman Ž -:-
10:00Ol. Cluj Ž - Baia Mare Ž -:-
12:00Alba Iulia Ž - Piros Security Ž -:-
12:00Vasas Odorhei Ž - Heniu Prundu Bargaului Ž -:-
13:00SN Constanta Ž - Universitatea Galati Ž -:-

RUSIJA: Premier League

12:00CSKA Moscow - Ural -:-
14:30Din. Moscow - Sp. Moscow -:-
17:00Akhmat Grozny - FK Rostov -:-
17:00Zenit - Lok. Moscow -:-

RUSIJA: Youth League

10:00Samara U19 - FK Orenburg U19 -:-
11:00Akhmat Grozny U19 - FK Rostov U19 -:-
12:00Krasnodar U19 - Ufa U19 -:-

SAD: MLS

19:00DC United - Colorado Rapids -:-
21:00Montreal Impact - New England Revolution -:-
21:30Houston Dynamo - Los Angeles Galaxy -:-
23:30San Jose Earthquakes - Toronto FC -:-
00:00FC Dallas - Philadelphia Union -:-
00:00Orlando City - Real Salt Lake -:-

SAD: NISA - Spring Season

04:00LA Force - Detroit 0:2

SALVADOR: Primera Division - Clausura

22:15Jocoro - El Vencedor -:-
00:00Santa Tecla - Alianza FC -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Drugi stupanj

15:00OdgođenoFaetano - Pennarossa -:-
15:00OdgođenoJuvenes/Dogana - Domagnano -:-
15:00OdgođenoSan Giovanni - Cosmos -:-

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

13:40Al-Fateh - Al Wehda -:-
16:20Al-Ettifaq - Abha -:-
18:40Al-Ittihad FC - Al Shabab -:-

SENEGAL: Ligue 1

18:00Niary Tally - ASEC Ndiambour -:-

SIJERA LEONE: Premier League

20:00RSLAF - Central Parade -:-

SINGAPUR: Premier League

10:30Albirex Niigata - Geylang -:-

SIRIJA: Premier League

13:00Jableh - Wathbah -:-

SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Championship Women U20 - Playoff

18:00Jamajka U20 Ž - Bermudski Otoci U20 Ž -:-
21:00Kanada U20 Ž - Kuba U20 Ž -:-
21:00SAD U20 Ž - Sv. Lucija U20 Ž -:-
00:00Dominikanska Republika U20 Ž - El Salvador U20 Ž -:-

SJEVERNA IRSKA: Kup

16:00Ballinamallard - Ballymena -:-
16:00Dungannon - Cliftonville -:-
16:00Glentoran - Crusaders -:-

SJEVERNA IRSKA: NIFL Championship

16:00Dundela - Newry City -:-
16:00Knockbreda - PSNI -:-
16:00Loughgall - Dergview -:-
16:00Queens Univ. - Ards -:-

SJEV. MAKEDONIJA: 1. MFL

14:00Struga Trim & Lum - Sileks -:-
14:00Vardar - Rabotnicki -:-

SJEV. MAKEDONIJA: 2. MFL

14:00FK Skopje - Vellazerimi -:-
14:00Kadino Skopje - KF Gostivar -:-
14:00Osogovo - Belasica -:-
14:00Pelister - FK Korab -:-
14:00Pitu Guli - Pobeda -:-
14:00Plackovica - Kozuv Gevgelija -:-
14:00Tikveš - Kamenica Sasa -:-
14:00Vardari Forino - Drita -:-
17:00Bregalnica - Kit Go Pehchevo -:-

SLOVENIJA: Prva Liga

14:00Rudar - O. Ljubljana -:-
14:30Bravo - Aluminij -:-
18:00Maribor - Tabor Sezana -:-

SRBIJA: Prva Liga

14:00Backa - Trayal Krusevac -:-
14:00Din. Vranje - Kolubara -:-
14:00Kabel Novi Sad - Buducnost Dobanovci -:-
14:00Metalac - Zlatibor Cajetina -:-
14:00Radnicki 1923 - Zarkovo -:-
14:00Radnicki Pirot - Graficar Beograd -:-

SUDAN: Premier League

14:30Al-Ahly Merowe - Rabita Kosti -:-
14:30Hilal El-Fasher - Hilal El Obied -:-
17:30Ahli Khartoum - Al Shorta -:-
17:30Ahli Shendi - Alfalah Atbra -:-
17:30Alamal Atbara - El-Ahli Atbara -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

01:00Tormenta (Usa) - Charleston (Usa) 1:1
04:00Orange County SC (Usa) - Las Vegas Lights (Usa) 0:0
36'Glenorchy Knights (Aus) - South Hobart (Aus) 0:0
09:00Da Nang (Vie) - Hong Linh Ha Tinh (Vie) -:-
09:30Hai Phong (Vie) - Nam Dinh (Vie) -:-
09:30Sai Gon FC (Vie) - An Do-An Giang (Vie) -:-
10:00D. Bryansk (Rus) - Znamya Truda (Rus) -:-
10:00Frydek-Mistek (Cze) - Skastice (Cze) -:-
10:00Hradec Kralove B (Cze) - Slavia Prag B (Cze) -:-
10:00Motorlet Prague (Cze) - Cesky Brod (Cze) -:-
10:00Olympic Kingsway (Aus) - Fremantle City (Aus) -:-
10:00Perth SC (Aus) - Perth Glory U21 (Aus) -:-
10:00Zbrojovka Brno B (Cze) - Rosice (Cze) -:-
10:15Clarence Zebras (Aus) - Olympia Warriors (Aus) -:-
10:15Unicov (Cze) - Vitkovice (Cze) -:-
10:15Velvary (Cze) - Chomutov (Cze) -:-
10:15Vysehrad (Cze) - Vltavin (Cze) -:-
10:30L. Mikulas (Svk) - Presov (Svk) -:-
10:30Zizkov (Cze) - Sokolov (Cze) -:-
11:00Blansko (Cze) - Prostejov (Cze) -:-
11:00Chemie Leipzig (Ger) - Inter Leipzig (Ger) -:-
11:00FC Minsk (Blr) - Krumkachy (Blr) -:-
11:00Hellerup (Den) - Vanløse (Den) -:-
11:00Sparta Prag B (Cze) - Liberec B (Cze) -:-
11:00Zapy (Cze) - Varnsdorf (Cze) -:-
12:00Belshina (Blr) - Sputnik (Blr) -:-
12:00Forrestfield (Aus) - Western Knights (Aus) -:-
12:00Gwelup Croatia SC (Aus) - Floreat Athena (Aus) -:-
12:00Krško (Slo) - Fuzinar (Slo) -:-
12:00Utsiktens (Swe) - Frölunda (Swe) -:-
12:00Vitebsk (Blr) - Orsha (Blr) -:-
12:30Gorodeja (Blr) - Naftan (Blr) -:-
12:30Hutnik Krakow (Pol) - Polonia B. (Pol) -:-
12:30Vålerenga 2 (Nor) - Eidsvold (Nor) -:-
13:00Altglienicke (Ger) - Berliner AK 07 (Ger) -:-
13:00Bronshoj (Den) - Hillerod (Den) -:-
13:00OtkazanoD. Dresden (Ger) - Berliner AK 07 (Ger) -:-
13:00Degerfors (Swe) - Skövde (Swe) -:-
13:00FK Strogino Moscow (Rus) - Ryazan (Rus) -:-
13:00Kalju (Est) - Maardu (Est) -:-
13:00Kongsvinger (Nor) - Mjondalen (Nor) -:-
13:00Middelfart (Den) - Sydvest (Den) -:-
13:00Nurnberg II (Ger) - Augsburg II (Ger) -:-
13:00Torns (Swe) - Halmia (Swe) -:-
13:00Värnamo (Swe) - Assyriska IK (Swe) -:-
13:00Voitsberg (Aut) - Kalsdorf (Aut) -:-
13:30Schweinfurt (Ger) - Furth II (Ger) -:-
13:45Stjordals Blink (Nor) - Levanger (Nor) -:-
14:00Big Bullets (Mal) - Chicken Inn (Zim) -:-
14:00Bryne (Nor) - Egersunds (Nor) -:-
14:00Burghausen (Ger) - Ingolstadt II (Ger) -:-
14:00Chrudim (Cze) - Lisen (Cze) -:-
14:00Dukla Prag (Cze) - Plzen B (Cze) -:-
14:00Halden (Nor) - Asker (Nor) -:-
14:00Heimstetten (Ger) - Dachau (Ger) -:-
14:00Hercules (Fin) - Oulu (Fin) -:-
14:00Hohenems (Aut) - Memmingen (Ger) -:-
14:00Hradec Kralove (Cze) - Chlumec nad Cidlinou (Cze) -:-
14:00Illertissen (Ger) - Pipinsried (Ger) -:-
14:00Inter Bratislava (Svk) - Petrzalka (Svk) -:-
14:00Molde 2 (Nor) - Brattvag (Nor) -:-
14:00Radnicki Zrenjanin (Srb) - OFK Beograd (Srb) -:-
14:00Rain/Lech (Ger) - Turkspor Augsburg (Ger) -:-
14:00RFS (Lat) - Levadia (Est) -:-
14:00Ringkobing (Den) - Silkeborg KFUM (Den) -:-
14:00Schalding (Ger) - Union Gurten (Aut) -:-
14:00Slavia Mozyr (Blr) - Nizhny Novgorod (Rus) -:-
14:00Sturm Graz (Am) (Aut) - Weinland Gamlitz (Aut) -:-
14:00Trinec (Cze) - Odra Petrkovice (Cze) -:-
14:00Wisla Pulawy (Pol) - KS Proch (Pol) -:-
14:30Ekenas (Fin) - Paide (Est) -:-
15:00Aschaffenburg (Ger) - Abtswind (Ger) -:-
15:00Brno (Cze) - Pardubice (Cze) -:-
15:00Din. Minsk (Blr) - Volyn Lutsk (Ukr) -:-
15:00Umeå (Swe) - Bodens (Swe) -:-
15:30Koper (Slo) - NK Krka (Slo) -:-
16:00Halden (Nor) - Ostsiden (Nor) -:-
16:00Sotra (Nor) - Lysekloster (Nor) -:-
16:00Strindheim (Nor) - Tiller (Nor) -:-
16:00Strømmen (Nor) - KFUM Oslo (Nor) -:-
18:30Fassbergs (Swe) - Lindome (Swe) -:-
20:00FC Tulsa (Usa) - Sporting Kansas City 2 (Usa) -:-
21:00Reno (Usa) - San Diego Loyal (Usa) -:-
22:00El Paso (Usa) - Phoenix Rising (Usa) -:-
22:00North Carolina (Usa) - Greenville (Usa) -:-
22:00Saint Louis FC (Usa) - Forward Madison (Usa) -:-

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

13:45Pitea Ž (Swe) - Umeå IK Ž (Swe) -:-
14:00Göteborg Ž (Swe) - Farum BK Ž (Den) -:-
14:00Kvarnsvedens Ž (Swe) - Uppsala Ž (Swe) -:-

ŠKOTSKA: Championship

16:00Alloa - Ayr -:-
16:00Dundee FC - Arbroath -:-
16:00Dunfermline - Dundee Utd -:-
16:00Queen of South - Morton -:-

ŠKOTSKA: League One

16:00Clyde - Falkirk -:-
16:00Dumbarton - Raith -:-
16:00Forfar - East Fife -:-
16:00Montrose - Airdrieonians -:-
16:00OdgođenoStranraer - Peterhead -:-

ŠKOTSKA: League Two

16:00Albion Rovers - Elgin -:-
16:00Brechin - Stirling -:-
16:00Cowdenbeath - Edinburgh City -:-
16:00Queen's Park - Annan -:-
16:00Stenhousemuir - Cove Rangers -:-

ŠKOTSKA: Lowland League

16:00OdgođenoDalbeattie Star - Berwick -:-
16:00East Stirlingshire - Caledonian Braves -:-
16:00Edinburgh University - East Kilbride -:-
16:00Gala Fairydean - Civil Service Strollers -:-
16:00Kelty Hearts - Bonnyrigg Rose -:-
16:00OdgođenoStirling University - Gretna 2008 -:-

ŠKOTSKA: Highland League

16:00Brora Rangers - Formartine Utd -:-
16:00Buckie Thistle - Inverurie Loco Works -:-
16:00Forres Mechanics - Fraserburgh -:-
16:00Fort William - Huntly -:-
16:00Wick Academy - Strathspey Thistle -:-

ŠKOTSKA: Scottish Cup

18:30Hearts - Rangers -:-
20:20St. Mirren - Aberdeen -:-

ŠPANJOLSKA: LaLiga

13:00Eibar - Levante -:-
16:00Valencia - Betis -:-
18:30Leganes - Alaves -:-
21:00Granada - Celta Vigo -:-

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

16:00Huesca - Extremadura UD -:-
16:00Ponferradina - S. Gijon -:-
18:15Cadiz - Almeria -:-
20:30Albacete - Rayo Vallecano -:-
21:00R. Santander - Zaragoza -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 1

18:00Ferrol - R. Oviedo B -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 2

16:15Valladolid Promesas - R. Union -:-
16:30Amorebieta - Ath. Bilbao B -:-
16:30Osasuna B - Burgos CF -:-
18:00Arenas Club - UD Logrones -:-
19:00Leonesa - Izarra -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 3

17:00Espanyol B - Olot -:-
17:00Villarreal B - Cornella -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 4

18:00Sanluqueno - Granada B -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 1

17:00Arzua - Arosa SC -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 2

16:45Llanera - Basico Urraca -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 3

16:30Barreda Balompie - Ribamontan al Mar -:-
16:30Guarnizo - CD Barquereno -:-
16:30Torina - Textil Escudo -:-
17:00Escobedo - Cayon -:-
18:00Laredo - Solares -:-
19:00Bezana - Atletico Albericia -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 4

16:15San Ignacio - Somorrostro -:-
17:00Lagun Onak - Sodupe -:-
17:30Balmaseda - Pasaia -:-
17:30Durango - Portugalete -:-
18:30Urduliz - Real Sociedad C -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 6

16:00Elche CF Ilicitano B - Villarreal C -:-
16:30Atzeneta - Vilamarxant -:-
18:00Beniganim - Acero -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 7

17:00Alcobendas - RSD Alcala -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 8

16:30La Granja - Becerril -:-
16:30La Virgen - Atl. Astorga -:-
17:00Mirandes B - Real Avila -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 11

16:00Manacor - San Rafael -:-
16:00Santa Catalina Atletico - Platges de Calvia -:-
16:00Santanyi - Ferriolense -:-
16:30Esporles - Soller -:-
16:30Llosetense - Felanitx -:-
17:00Alcudia - Constancia -:-
17:30Collerense - Ibiza Islas Pitiusas -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 12

17:00CD Buzanada - Villa Santa Brigida -:-
17:00Tenerife B - La Cuadra -:-
17:15Las Palmas C - SD Tenisca -:-
17:30Mensajero - Vera -:-
17:30Santa Ursula - Atl. Paso -:-
18:00Panaderia - Tacoronte -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 14

18:30UP Plasencia - Trujillo -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 15

16:30Beti Onak - Subiza -:-
16:30Fontellas - Cirbonero -:-
16:30Huarte - Lourdes -:-
17:00Mutilvera - CD Baztan -:-
17:45Burlades - AD San Juan -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 18

17:00Tarancon - Ciudad Real -:-

ŠPANJOLSKA: Primera Division Women

11:00Sevilla Ž - Levante Ž -:-
18:30Tenerife Ž - Valencia Ž -:-

ŠVEDSKA: Svenska Cupen

12:30Sirius - Västerås SK -:-
12:30Sollentuna - Göteborg -:-
14:30Eskilsminne - Hacken -:-
14:30Östersunds - GAIS -:-
16:30Örebro - Brage -:-
16:30Oskarshamns - Elfsborg -:-

ŠVICARSKA: Super League

19:00OdgođenoSion - St. Gallen -:-
19:00OdgođenoYoung Boys - Zurich -:-

ŠVICARSKA: Challenge League

17:00OdgođenoLausanne Ouchy - Chiasso -:-
17:30OdgođenoKriens - Schaffhausen -:-
17:30OdgođenoWil - Lausanne -:-

ŠVICARSKA: Promotion League

16:00OdgođenoBasel II - YF Juventus -:-
16:00OdgođenoBavois - Rapperswil -:-
16:00OdgođenoBruhl SG - Breitenrain -:-
16:00OdgođenoCham - Zurich II -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 1

16:00OdgođenoLausanne II - Olympique de Geneve -:-
16:30OdgođenoMartigny - La Chaux-De-Fonds -:-
16:30OdgođenoTerre Sainte - Echallens -:-
17:00OdgođenoAzzurri Lausanne - Vevey -:-
17:00OdgođenoBulle - Chenois -:-
17:00OdgođenoMeyrin - Oberwallis Naters -:-
17:30OdgođenoLancy - Young Boys II -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 2

15:00OdgođenoLangenthal - Delemont -:-
16:00OdgođenoBaden - Luzern II -:-
16:00OdgođenoBassecourt - Goldau -:-
16:00OdgođenoWohlen - Solothurn -:-
16:00OdgođenoZug - Schotz -:-
16:30OdgođenoGrasshopper II - Buochs -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 3

15:00OdgođenoEschen - Kosova -:-
15:00OdgođenoLinth - Thalwil -:-
16:00OdgođenoDietikon - Balzers -:-
16:00OdgođenoGossau - Hongg -:-
16:00OdgođenoRed Star Zurich - Tuggen -:-
16:30OdgođenoWinterthur II - Wettswil-Bonstetten -:-

ŠVICARSKA: Nationalliga A Women

16:00OdgođenoFF Lugano 1976 Ž - Zurich Ž -:-
16:45OdgođenoSt. Gallen Ž - Basel Ž -:-
18:00Luzern Ž - Servette Ž -:-
19:00OdgođenoGrasshoppers Ž - Young Boys Ž -:-

TAJLAND: Thai League 1

11:45Rayong FC - Suphanburi -:-
12:00Bangkok Utd - Chiangrai -:-
12:00Prachuap - Sukhothai -:-
14:00Ratchaburi - Nakhon Ratchasima -:-

TAJLAND: Thai League 2

11:45Sisaket - Customs Utd -:-
12:00Nong Bua Pitchaya - Nakhon Pathom -:-
13:00Chiangmai FC - Khonkaen Utd. -:-
13:00Khonkaen FC - Chiangmai Utd -:-
14:00Kasetsart - Ayutthaya Utd -:-

TRINIDAD & TOBAGO: Pro League

23:00San Juan Jabloteh - La Horquetta -:-
00:00Point Fortin - Police -:-

TUNIS: Kup

12:00US Tataouine - Ariana -:-
14:00Chebba - Ben Guerdane -:-
14:00Kairouanaise - Club Africain -:-
14:00Menzel Temim - Sporting Ben Arous -:-
14:00Sejnane - WS Hamma -:-

TURSKA: Super Lig

12:00Konyaspor - Kasimpasa -:-
15:00Trabzonspor - Rizespor -:-
18:00Antalyaspor - Fenerbahce -:-

TURSKA: 1. Lig

12:00Osmanlispor - Karagumruk -:-
14:30Eskisehirspor - Akhisarspor -:-
17:00Adana Demirspor - Hatayspor -:-

TURSKA: 2. Lig Red Group

12:30Ankara Demirspor - Eyupspor -:-
12:30Bodrumspor - Tuzlaspor -:-

TURSKA: 3. Lig Group 1

12:30Catalca - Erzin -:-
12:30Manisaspor - Sile Yildizspor -:-
12:30Sultanbeyli - Serik Belediyespor -:-

TURSKA: 3. Lig Group 2

12:30Erokspor - Erbaaspor -:-

TURSKA: 3. Lig Group 3

12:30Halide E. - Yozgatspor 1959 FK -:-

UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: Division 1

14:30Dibba Al Fujairah - Masfut -:-
14:30Emirates Club - Dibba Al Hisn -:-

UKRAJINA: Premier League

13:00Desna - Mariupol -:-
13:00Lviv - Oleksandriya -:-
16:00Kolos Kovalivka - Karpaty -:-

UKRAJINA: Youth League

12:00Vorskla U21 - Shakhtar U21 -:-

UZBEKISTAN: Super League

10:30Mashal Muborak - Sogdiana -:-
12:45AGMK - Met. Bekobod -:-

VENEZUELA: Primera Division

00:00Caracas - Puerto Cabello 1:1
16:00Atl. Venezuela - Monagas -:-
21:00AC Lala FC - Trujillanos -:-
00:00Lara - Dep. Tachira -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Apertura

20:30Frontera - Hermanos Colmenares -:-
21:00OdgođenoEstudiantes Caracas - Yaracuy -:-
21:00Titanes - JBL Zulia -:-

VIJETNAM: V.League 1

11:00OdgođenoDa Nang - Sai Gon FC -:-
12:00OdgođenoThan Quang Ninh - Hanoi FC -:-
13:00OdgođenoThe Cong - Gia Lai -:-

VIJETNAM: V.League 2

10:00OdgođenoPho Hien - Binh Phuoc -:-
11:00OdgođenoBinh Dinh - Dak Lak -:-
11:00OdgođenoKhanh Hoa - Long An -:-

WALES: Cymru North

15:00Corwen - Guilsfield -:-
15:00Llanrhaeadr - Llandudno -:-
15:30Colwyn Bay - Penrhyncoch -:-
15:30Conwy Borough - Llanfair United -:-
15:30Llangefni - Ruthin -:-
15:30Porthmadog - Buckley -:-

WALES: Cymru South

15:00Caerau Ely - Briton Ferry -:-
15:00Cwmbran Celtic - STM Sports -:-
15:00Llantwit Major - Goytre United -:-
15:00Undy - Pontypridd -:-
15:30Ammanford - Afan Lido -:-
15:30Cambrian & Clydach - Taffs Well -:-
15:30Swansea University - Haverfordwest -:-

WALES: Division 1

15:00Aberbargoed - Caldicot -:-
15:00OdgođenoAbergavenny Town - Bridgend Street -:-
15:00Llwydcoed - Pontardawe -:-
15:00OdgođenoPenydarren - Croesyceiliog -:-
15:00Port Talbot - Dinas Powys -:-
15:00OdgođenoTon Pentre - Risca -:-
15:00Trefelin - Garden Village -:-

WALES: FA Cup

15:30Connah's Q. - Cardiff Metropolitan -:-
15:30TNS - Newtown -:-

ZAMBIJA: Super League

12:00Kabwe Youth Academy - NAPSA Stars -:-
14:00Green Eagles - Mufulira -:-
14:00Kabwe - Nakambala Leopards -:-
14:00Nkwazi - Green Buffaloes FC -:-
14:00Red Arrows - Lusaka Dynamos -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.