REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

ARGENTINA: Copa Argentina

23:30Arsenal Sarandi - Instituto -:-

AUSTRALIJA: Queensland State League

11:30Brisbane Strikers - Harimau Muda 2:1

AZIJA: East Asian Championship - Kvalifikacije - Prvi stupanj

07:00Macau - Sjeverni Marijana Otoci 1:2
09:30Guam - Mongolia 2:0

BRAZIL: Série B

00:00Icasa-CE - Portuguesa 2:0
00:30Atletico GO - Oeste 4:2

BRAZIL: Copa do Brasil

00:30Figueirense - Bragantino 2:2pen

ČILE: Kup

38'Iberia - U. Catolica 0:0
38'L. Schwager - Deportes Temuco 0:1

EKVADOR: Serie A - Prvi stupanj

19:30OdgođenoU. Catolica - Mushuc Runa -:-

ESTONIJA: Kup

18:00Elva - Infonet 2 2:3pen
18:00Imavere - Saue Laagri 1:3
18:30Welco Elekter - Kose 0:1pen
19:30Reaal - Tääksi -:-

EUROPA: Liga Prvaka - Kvalifikacije

17:00Aktobe (Kaz) - Din. Tbilisi (Geo) 3:0
18:00HJK (Fin) - Rabotnicki (Mac) 2:1
18:00Ventspils (Lat) - Malmö (Swe) 0:1
19:30Steaua Bucharest (Rou) - Strömsgodset (Nor) 2:0
20:00Maribor (Slo) - Zrinjski (Bih) 2:0
69'St. Patricks (Irl) - Legia (Pol) 0:1

JAPAN: J-League

12:00Albirex Niigata - Tokyo 0:1
12:00G-Osaka - Shimizu 4:0
12:00Hiroshima - Kashiwa 5:2
12:00Kashima - Omiya Ardija 2:2
12:00Kofu - C-Osaka 0:0
12:00Tokushima - Urawa 0:2
12:00Tosu - Kawasaki 0:1
12:00Vegalta Sendai - Nagoya 3:3
12:30Yokohama M. - Kobe 1:1

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Playoff

02:15Nacional Asuncion - Defensor Sp. 2:0

JUŽNA KOREJA: K-League Classic

12:00Jeju - Jeonnam 2:0
12:30Busan - Suwon 0:2
12:30Incheon - Pohang 0:0
12:30Seongnam - Gyeongnam 1:0
12:30Seoul - Sangju Sangmu 2:1
12:30Ulsan Hyundai - Jeonbuk 0:0

JUŽNA KOREJA: K League Challenge

12:30Ansan Police - Bucheon 1:2

KENIJA: Premier League

13:00Mathare Utd. - Ulinzi Stars 0:2
13:00Thika Utd. - Western Stima 1:0
15:00Nairobi City - Leopards 0:2
15:15Sofapaka - Chemelil 1:1
15:15Tusker - Kenya CB 2:0

KINA: FA Cup

09:30Qingdao Jonoon - Hangzhou Greentown 1:0pen
09:30Yanbian - Shanghai Shenhua 1:2
10:00Lijiang Jiayunhao - Jiangsu Sainty 1:2
13:30Guizhou Renhe - Beijing Guoan 0:3
14:00Guangzhou R&F - Shandong Luneng 0:1

KOLUMBIJA: Copa Postobon

8'Barranquilla - Real Cartagena 0:0
8'Fortaleza - Pereira 0:0
8'Real Santander - Petrolera 0:0
8'Valledupar - Union Magdalena 0:0
22:30Expreso Rojo - Llaneros -:-
22:30Huila - Once Caldas -:-
22:30Tolima - Quindio -:-

LATVIJA: Virslīga

18:00Skonto Riga - FK Liepaja 2:0

MALTA: Summer Cup

18:30Qormi - Pieta Hotspurs 1:4
61'Balzan Youths - Naxxar Lions 2:1

NORVEŠKA: Division 1

19:00Strømmen - Alta 3:1

NORVEŠKA: Division 2 - Group 4

19:00Vålerenga 2 - Drobak-Frogn 7:1

NORVEŠKA: NM Cup

19:00Bodo/Glimt - Stabaek 0:2

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Süd

18:30Rain/Lech - Rosenheim 4:1

SVIJET: Klupske Prijateljske

01:00OtkazanoPenarol (Uru) - River Plate (Arg) -:-
09:30Wellington (Aus) - West Ham (Eng) 2:1
16:30Paderborn (Ger) - Ath. Bilbao (Esp) 1:2
17:00Opava (Cze) - Slovacko B (Cze) 2:2
17:00Pardubice (Cze) - Liberec U21 (Cze) 3:3
17:00Zlin (Cze) - HFK Olomouc (Cze) 3:1
17:50Chievo (Ita) - Coventry (Eng) 3:0
18:00Innsbruck (Aut) - Bremen (Ger) 2:5
18:00Kolin (Cze) - Benesov (Cze) 2:1
18:00M. Haifa (Isr) - Lille (Fra) 0:2
18:00Palermo (Ita) - Jurmala (Lat) 6:0
18:00Sheffield Wed (Eng) - Arsenal Tula (Rus) 1:2
18:00Strasbourg (Fra) - Karlsruher (Ger) 1:2
18:30DJK Rosenheim (Ger) - Schalke (Ger) 1:11
18:30Guingamp (Fra) - Brest (Fra) 0:1
18:30Heimstetten (Ger) - 1860 München (Ger) 0:3
19:00Almere (Ned) - Cambuur (Ned) 1:4
19:00Altach (Aut) - Wolfsburg (Ger) 1:3
19:00Aue (Ger) - Stuttgart (Ger) 0:1
19:00Bordeaux (Fra) - Nantes (Fra) 1:1
19:00Den Bosch (Ned) - Heracles (Ned) 2:0
19:00Kasimpasa (Tur) - F. Karagumruk (Tur) 4:1
19:00Lorient (Fra) - Evian TG (Fra) 1:1
19:00Numancia (Esp) - Atl. Madrid (Esp) 0:1
19:00PAOK (Gre) - Waalwijk (Ned) 2:1
19:00PSG (Fra) - Nice (Fra) 2:1
19:00Twente (Ned) - Konyaspor (Tur) 0:0
19:30Achilles 29 (Ned) - Sporting (Por) 2:5
19:30AC Wolfsberger (Aut) - Chelsea (Eng) 1:1
19:30Galatasaray (Tur) - Rapid Vienna (Aut) 1:3
20:00Feyenoord (Ned) - Real Sociedad (Esp) 1:1
20:00Marseille (Fra) - Benfica (Por) 2:1
20:00Panathinaikos (Gre) - Atromitos (Gre) 2:1
20:00RB Leipzig (Ger) - Getafe (Esp) 2:3
66'Besiktas (Tur) - Mainz (Ger) 0:1
81'Colchester (Eng) - Ipswich (Eng) 0:3
76'Deveronvale (Sco) - Inverness (Sco) 0:2
81'Gateshead (Eng) - Leyton Orient (Eng) 0:0
83'Hartlepool (Eng) - Sunderland (Eng) 0:3
81'Rotherham (Eng) - Nottingham (Eng) 1:0
78'York (Eng) - Hull (Eng) 0:2
64'Accrington (Eng) - Blackburn (Eng) 2:2
63'Halifax (Eng) - Preston (Eng) 1:2
50'Lyon (Fra) - Sevilla (Esp) 0:0

ŠVICARSKA: Super League

19:45Aarau - Sion 1:0
19:45Zurich - Thun 2:1

TAJLAND: Thai Premier League

13:00Air Force United FC - Bangkok Glass 2:3
13:00Osotsapa - Police 3:3
13:00Singhtarua - Chainat 1:2
13:00Sisaket - Songkhla United 3:2
14:00Buriram - Chiangrai 5:0
14:00Chonburi - PTT Rayong 1:0
14:00Royal Thai Army - Ratchaburi 2:1
14:00Suphanburi - Samut Songkhram 2:1
15:00Bangkok Utd - TOT 2:0
15:00Muangthong - Tero Sasana 0:1

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju