REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

EUROPA: Europa League - Grupna faza

18:45Crvena zvezda - Ferencvaros -:-
18:45HJK - Ludogorets -:-
18:45Malmo FF - Union Berlin -:-
18:45Monaco - Trabzonspor -:-
18:45Omonia - Manchester Utd -:-
18:45Sheriff - Real Sociedad -:-
18:45Sturm Graz - Lazio -:-
18:45Zurich - PSV -:-
21:00Arsenal - Bodo/Glimt -:-
21:00AS Roma - Betis -:-
21:00Braga - Royale Union SG -:-
21:00Fenerbahce - AEK Larnaca -:-
21:00Freiburg - Nantes -:-
21:00Midtjylland - Feyenoord -:-
21:00Olympiakos - Qarabag -:-
21:00Rennes - Dyn. Kiev -:-

EUROPA: Europa Conference League - Grupna faza

18:45Anderlecht - West Ham -:-
18:45Dnipro-1 - Vaduz -:-
18:45Lech - H. Beer Sheva -:-
18:45Molde - Shamrock Rovers -:-
18:45Pyunik - Zalgiris -:-
18:45Silkeborg - FCSB -:-
18:45Sivasspor - FC Ballkani -:-
18:45Slovacko - Nice -:-
21:001.FC Köln - Partizan -:-
21:00AZ Alkmaar - Apollon -:-
21:00Basel - Slovan Bratislava -:-
21:00Gent - Djurgarden -:-
21:00Hearts - Fiorentina -:-
21:00RFS - Basaksehir -:-
21:00Slavia Prag - CFR Cluj -:-
21:00Villarreal - Austria Vienna -:-

ALŽIR: U21 League

16:30Belouizdad U21 - Biskra U21 -:-
16:30Constantine U21 - MC Alger U21 -:-
16:30Kabylie U21 - Paradou U21 -:-
16:30Magra U21 - Arba U21 -:-
17:00USM Alger U21 - Setif U21 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Atl. Tucuman - Platense 2:1
00:00Defensa y Justicia - Racing Club 3:3
02:30Independiente - Central Cordoba 1:2
02:30River Plate - Estudiantes 5:0
00:00Huracan - Talleres Cordoba -:-
00:00Lanus - Argentinos Jrs -:-

ARMENIJA: Kup

13:00Lernayin Artsakh - Van -:-
14:00BKMA - Noah -:-

BAHREIN: Premier League

15:45Al-Hala - Al-Muharraq -:-
18:00Al-Ahli Manama - Al-Rifaa -:-
18:45Al-Hidd - Manama Club -:-

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

00:00Tomayapo - Always Ready 0:3
01:30Aurora - The Strongest 0:0
02:30Oriente Petrolero - Santa Cruz 3:1
00:15Blooming - Universitario de Vinto -:-

BOLIVIJA: Nacional B - Playoff

23:00Mariscal Sucre - Sur-Car -:-
19:00Academia del Balompie - Libertad Gran Mamore -:-
21:00Garcia Agreda - 24 de Septiembre -:-
23:00Vaca Diez - Atletico Bermejo -:-

BRAZIL: Serie A

00:00Atletico GO - Fluminense 3:2
00:00Bragantino - Cuiaba 2:1
00:00Ceara - Goias 1:1
00:30Athletico-PR - Fortaleza 1:1
02:30Flamengo - Internacional 0:0
02:30Santos - Atletico-MG 1:2
00:00Palmeiras - Coritiba -:-

BRAZIL: Serie B

02:30Cruzeiro - Ituano 1:1

CIPAR: Kup

16:00AEL Limassol - Ermis -:-

EKVADOR: Copa Ecuador - Grupna faza

02:00Mushuc Runa - Nueve de Octubre 2:1

ETIOPIJA: Premier League

7'Ethio Electric - St. George 0:0
15:00Legetafo Legedadi - Dire Dawa -:-

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kvalifikacije

16:30Geneve (Am) - Pest Region (Am) -:-
19:00Galicia (Am) - Ljubljana (Am) -:-

EUROPA: Svjetsko Prvenstvo - Žene - Kvalifikacije - Promocija - Playoff

19:00Portugal Ž - Belgija Ž -:-
20:15Wales Ž - Bosna i Hercegovina Ž -:-
20:35Škotska Ž - Austrija Ž -:-

FINSKA: Veikkausliiga - Championship - Playoff

16:45Honka - Inter Turku -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

03:00Comunicaciones - Xinabajul 1:0

INDONEZIJA: Liga 1

11:00OdgođenoPersis Solo - RANS Nusantara -:-
15:30OdgođenoPersita - Bali United -:-

INDONEZIJA: Liga 2 - Prva runda

13:30OdgođenoPadang - PSKC Cimahi -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:30Nassaji Mazandaran - Zob Ahan -:-
14:30Peykan - Aluminium Arak -:-

IRAN: Division 1

15:00Omid Vahdat - Esteghlal Molasani -:-
15:15Arman Gohar - Fajr Sepasi -:-
15:15Chadormalu - Shahrdari Hamedan -:-
15:30Khooshe Talaee - Darya Babol -:-
15:45Chooka Talesh - Kheybar Khorramabad -:-
15:45Shams Azar Qazvin - Astara -:-
15:45Vanpars - Mes Shahr Babak -:-
16:00Esteghlal Khuzestan - Saipa -:-
16:00Khalij Fars Mahshahr - Pars Janoobi Jam -:-

IZRAEL: Liga Alef North

18:00H. Raanana - Ironi Nesher -:-

JORDAN: Premier League

17:00Shabab Al Ordon - Moghayer Al Sarhan -:-
19:30Aqaba - Maan -:-

JUŽNA AMERIKA: South American Games U19

14:00Čile U19 - Ekvador U19 -:-
16:15Kolumbija U19 - Argentina U19 -:-
20:00Peru U19 - Venezuela U19 -:-
21:00Paragvaj U19 - Urugvaj U19 -:-

KANADA: Canadian Premier League

01:00Forge - Pacific FC 0:1

KANADA: U Sports

00:15Acadia - UPEI -:-
00:15Cape Breton - StFX -:-
00:15UNB - Mount Allison -:-

KATAR: Division 2

19:00Al-Waab - Al Mesaimeer -:-

KENIJA: Premier League

14:00OdgođenoPolice FC - Talanta FC -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

7'Alay Osh - Kara Balta 0:0
7'Ilbirs - Alga 0:0

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

02:30Santa Fe - Millonarios 3:2
00:30Bucaramanga - Aguilas -:-

KUVAJT: Premier League

18:15Al Sahel - Al Arabi -:-

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Alacranes - Atl. Morelia 2:2
02:05Alebrijes Oaxaca - Raya2 0:1
04:05Correcaminos - Atletico La Paz 4:2

MEKSIKO: Liga MX U20 - Apertura - Playoff

18:00Santos Laguna U20 - Pachuca U20 -:-

MIANMAR: National League

49'Myawady - Chinland 3:0

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

01:00UNAN-Managua - Jalapa 2:2

NORVEŠKA: Division 2 - Group 2

18:00Vålerenga 2 - Baerum Sportsklubb -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

01:00Cerro Porteno - Ameliano 2:1
01:00Olimpia Asuncion - Tacuary 1:0
22:30Resistencia - Libertad -:-
22:30Sol De America - Nacional Asuncion -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

03:00U. de Deportes - Carlos Mannucci 3:0
20:00Sport Boys - Alianza Atl. -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

20:45Piast - Rakow -:-

SAD: MLS

01:00Charlotte - Columbus Crew 2:2
02:00Inter Miami - Orlando City 4:1

SAD: USL Championship

01:30Louisville City - Detroit 2:1
02:00Memphis - Rio Grande 2:2
03:00El Paso - Colorado Springs 1:4
03:00NapuštenoNew Mexico - LA Galaxy 2 0:0

SAD: USL League One

04:00Tucson - Central Valley Fuego 0:2

SAD: NISA

04:00California Utd. - Maryland Bobcats 2:0

SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:3011 Deportivo - Metapan 1:1

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

17:30Al-Taawon - Al Wehda -:-
17:30Al Taee - Al Khaleej -:-
20:00Al Batin - Damac -:-
20:00Al-Ettifaq - Al-Hilal -:-
20:00Al Shabab - Al-Raed -:-

SEJŠELI: First Division League

14:00Lightstars - Cote d'Or -:-
16:00Red Star - St John Bosco -:-

SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF League

03:00Motagua (Hon) - Olimpia (Hon) 0:0

SOMALIJA: Nation Link Telecom Championship

14:30Mogadishu City - Badbaado -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

10:00Cipar U17 - Bugarska U17 -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske - Žene

09:25Japan Ž - Nigerija Ž 2:0
7'Latvija Ž - Farski Otoci Ž 0:0
14:30Engleska U23 Ž - Norveška U23 Ž -:-
15:00Cipar Ž - Lihtenštajn Ž -:-
15:00Portugal U23 Ž - Nizozemska U23 Ž -:-
16:00Belgija U23 Ž - Švedska U23 Ž -:-
18:00Estonija Ž - Litva Ž -:-
18:00Španjolska U23 Ž - Italija U23 Ž -:-
18:45OtkazanoNizozemska Ž - Zambija Ž -:-
19:00Jordan Ž - Egipat Ž -:-
19:30Kanada Ž - Argentina Ž -:-
19:30Poljska Ž - Maroko Ž -:-
23:00Club America Ž - Chile Ž -:-

UKRAJINA: Youth League

PoluvrijemeKolos Kovalivka U19 - Inhulets U19 0:0
7'Veres Rivne U19 - Metalist Kharkiv U19 0:0

URUGVAJ: Copa Uruguay

01:30Plaza Colonia - Penarol 0:1

VENEZUELA: Primera Division - Copa Libertadores - Play Offs

23:00Metropolitanos - Carabobo 1:0
01:15Zamora - Monagas 1:1

VENEZUELA: Primera Division - Copa Sudamericana - Playoff

23:00Dep. Tachira - Portuguesa -:-

VIJETNAM: National League Women

81'Ho Chi Minh City 2 Ž - TKS Viet Nam Ž 0:3

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.