REFRESH

Nogomet » Danas » Gotove

ALBANIJA: First Division

14:00OtkazanoEgnatia Rrogozhine - Shkumbini Peqin -:-

ARGENTINA: Superliga

23:00Racing Club - Newells Old Boys 1:1
01:10Colon - Boca Juniors 0:4

ARGENTINA: Primera Nacional

23:30Tigre - Gimnasia Jujuy 3:1

ARUBA: Division di Honor

01:00Racing Club Aruba - United FC 6:0

AUSTRALIJA: NPL South Australian

05:30Cumberland Utd. - NE Metrostars 0:8

BRAZIL: Campeonato Carioca - Taca Rio

23:00Volta Redonda - Macae 1:0

BRAZIL: Campeonato Paulista

23:15Guarani - Agua Santa 0:0
01:30Bragantino - Ituano 2:1

BUGARSKA: Vtora liga

13:00Hebar - Pomorie 3:0

BUGARSKA: Third League - South-East

13:00OtkazanoZagorets - Haskovo 1957 -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30OdgođenoMotema Pembe - Renaissance -:-

EKVADOR: Liga Pro - Prvi stupanj

01:00El Nacional - LDU Quito 0:3

ENGLESKA: Premier League

16:00OdgođenoAston Villa - Sheffield Utd -:-

ENGLESKA: League One

16:00OdgođenoTranmere - Fleetwood -:-

ENGLESKA: National League

16:00OdgođenoEastleigh - Halifax -:-

ENGLESKA: National League North

16:00OdgođenoBlyth - Kettering -:-
16:00OdgođenoBoston Utd - Farsley -:-
16:00OdgođenoChester - Gateshead -:-
16:00OdgođenoGloucester - Alfreton -:-
16:00OdgođenoKidderminster - Guiseley -:-

ENGLESKA: National League South

16:00OdgođenoWelling - Havant & W -:-

ENGLESKA: Southern League Central Division

16:00OdgođenoHednesford - Leiston -:-
16:00OdgođenoKings Langley - Coalville -:-
16:00OdgođenoNeedham Market - Tamworth -:-
16:00OdgođenoSt. Ives - Alvechurch -:-

ENGLESKA: Southern League South Division

16:00OdgođenoPoole - Hayes & Yeading -:-

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 2

14:00OtkazanoAris Palaiochori - Makedonikos -:-

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 4

14:00OtkazanoAsteras Itea - Souli Paramythia -:-

IRSKA: Premier Division

20:45OdgođenoSligo Rovers - Waterford -:-

ITALIJA: Primavera 2

14:30OdgođenoAscoli U19 - Salernitana U19 -:-
14:30OdgođenoBenevento U19 - Crotone U19 -:-
14:30OdgođenoBrescia U19 - Cittadella U19 -:-
14:30OdgođenoCosenza U19 - Perugia U19 -:-
14:30OdgođenoEntella U19 - Cremonese U19 -:-
14:30OdgođenoJuve Stabia U19 - Livorno U19 -:-
14:30OdgođenoLecce U19 - Frosinone U19 -:-
14:30OdgođenoParma U19 - Venezia U19 -:-
14:30OdgođenoPisa U19 - Trapani U19 -:-
14:30OdgođenoSPAL U19 - Pordenone U19 -:-
14:30OdgođenoUdinese U19 - Spezia U19 -:-
14:30OdgođenoVerona U19 - AC Milan U19 -:-

JAPAN: J1 League

06:00OdgođenoNagoya - Shonan -:-
06:00OdgođenoSagan Tosu - C-Osaka -:-
06:00OdgođenoTokyo - Yokohama M. -:-
07:00OdgođenoKawasaki - Sapporo -:-

JAPAN: J2 League

06:00OdgođenoOmiya Ardija - Tokushima -:-
06:00OdgođenoRenofa Yamaguchi - Kitakyushu -:-
07:05OdgođenoRyukyu - Okayama -:-

JUŽNA KOREJA: K League 1

06:00OdgođenoJeonbuk - Suwon -:-
08:00OdgođenoDaegu - Gangwon -:-
08:00OdgođenoUlsan Hyundai - Seoul -:-

JUŽNA KOREJA: K League 2

07:00OdgođenoAnyang - Jeonnam -:-
07:00OdgođenoDaejeon - Gyeongnam -:-
07:00OdgođenoSeoul E. - Ansan Greeners -:-

KENIJA: Premier League

13:00OtkazanoSony Sugar - Nzoia Sugar -:-

KINA: Super League

08:30OdgođenoQingdao Huanghai - Tianjin Teda -:-
12:35OdgođenoGuangzhou R&F - Wuhan Zall -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

01:40Junior - Jaguares de Cordoba 3:2

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura

21:30OdgođenoBarranquilla - Bogota -:-

MEKSIKO: Liga MX - Clausura

02:00Atl. San Luis - Juarez 0:3
02:00Toluca - Monterrey 2:0
04:00Monarcas - Cruz Azul 2:4
04:10Tijuana - Puebla 0:1

MEKSIKO: Ascenso MX - Clausura

00:00Atlante - Venados 0:0
04:00Alebrijes Oaxaca - Correcaminos 0:0

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

02:00Tecos FC - Reynosa 2:7
03:00Alacranes - Nayarit 1:2

MEKSIKO: Liga Premier Serie B

03:00Calor De San Pedro - San Francisco 1:0

MEKSIKO: Liga MX Women - Clausura

23:00Queretaro Ž - U.N.A.M. Ž 0:0
04:00Juarez Ž - Monterrey Ž 0:0

NOVI ZELAND: Nogometno Prvenstvo

01:00Hawke's Bay - Southern United 3:4
04:00Waitakere - Hamilton 3:0

NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever

14:00OdgođenoBSV Rehden - Hamburger SV II -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Nordost

13:30OdgođenoLichtenberg - Chemie Leipzig -:-

NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad

14:00OtkazanoAachen - Wattenscheid -:-
14:00OdgođenoWuppertaler - Oberhausen -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest

14:00OdgođenoOffenbach - Hoffenheim II -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Bayern

14:00OdgođenoAubstadt - Garching -:-

NJEMAČKA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00OdgođenoTSV Kropp - Neumunster -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hessen

14:00OdgođenoFulda-Lehnerz - Eddersheim -:-

NJEMAČKA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

16:00OdgođenoTrier - Worms -:-

NJEMAČKA: Oberliga Baden-Württemberg

15:30OdgođenoVillingen - Reutlingen -:-

PANAMA: LPF - Clausura

03:00San Francisco - Miguelito 0:0

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

00:00Guairena FC - Libertad 3:2

PERU: Liga 1 - Apertura

02:00A. Lima - Dep. Municipal 1:0

SAD: NISA - Spring Season

04:00LA Force - Detroit 0:2

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Drugi stupanj

15:00OdgođenoFaetano - Pennarossa -:-
15:00OdgođenoJuvenes/Dogana - Domagnano -:-
15:00OdgođenoSan Giovanni - Cosmos -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

01:00Tormenta (Usa) - Charleston (Usa) 1:1
04:00Orange County SC (Usa) - Las Vegas Lights (Usa) 0:0
13:00OtkazanoD. Dresden (Ger) - Berliner AK 07 (Ger) -:-

ŠKOTSKA: League One

16:00OdgođenoStranraer - Peterhead -:-

ŠKOTSKA: Lowland League

16:00OdgođenoDalbeattie Star - Berwick -:-
16:00OdgođenoStirling University - Gretna 2008 -:-

ŠVICARSKA: Super League

19:00OdgođenoSion - St. Gallen -:-
19:00OdgođenoYoung Boys - Zurich -:-

ŠVICARSKA: Challenge League

17:00OdgođenoLausanne Ouchy - Chiasso -:-
17:30OdgođenoKriens - Schaffhausen -:-
17:30OdgođenoWil - Lausanne -:-

ŠVICARSKA: Promotion League

16:00OdgođenoBasel II - YF Juventus -:-
16:00OdgođenoBavois - Rapperswil -:-
16:00OdgođenoBruhl SG - Breitenrain -:-
16:00OdgođenoCham - Zurich II -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 1

16:00OdgođenoLausanne II - Olympique de Geneve -:-
16:30OdgođenoMartigny - La Chaux-De-Fonds -:-
16:30OdgođenoTerre Sainte - Echallens -:-
17:00OdgođenoAzzurri Lausanne - Vevey -:-
17:00OdgođenoBulle - Chenois -:-
17:00OdgođenoMeyrin - Oberwallis Naters -:-
17:30OdgođenoLancy - Young Boys II -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 2

15:00OdgođenoLangenthal - Delemont -:-
16:00OdgođenoBaden - Luzern II -:-
16:00OdgođenoBassecourt - Goldau -:-
16:00OdgođenoWohlen - Solothurn -:-
16:00OdgođenoZug - Schotz -:-
16:30OdgođenoGrasshopper II - Buochs -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 3

15:00OdgođenoEschen - Kosova -:-
15:00OdgođenoLinth - Thalwil -:-
16:00OdgođenoDietikon - Balzers -:-
16:00OdgođenoGossau - Hongg -:-
16:00OdgođenoRed Star Zurich - Tuggen -:-
16:30OdgođenoWinterthur II - Wettswil-Bonstetten -:-

ŠVICARSKA: Nationalliga A Women

16:00OdgođenoFF Lugano 1976 Ž - Zurich Ž -:-
19:00OdgođenoGrasshoppers Ž - Young Boys Ž -:-

VENEZUELA: Primera Division

00:00Caracas - Puerto Cabello 1:1

VENEZUELA: Segunda Division - Apertura

21:00OdgođenoEstudiantes Caracas - Yaracuy -:-

VIJETNAM: V.League 1

11:00OdgođenoDa Nang - Sai Gon FC -:-
12:00OdgođenoThan Quang Ninh - Hanoi FC -:-
13:00OdgođenoThe Cong - Gia Lai -:-

VIJETNAM: V.League 2

10:00OdgođenoPho Hien - Binh Phuoc -:-
11:00OdgođenoBinh Dinh - Dak Lak -:-
11:00OdgođenoKhanh Hoa - Long An -:-

WALES: Division 1

15:00OdgođenoAbergavenny Town - Bridgend Street -:-
15:00OdgođenoPenydarren - Croesyceiliog -:-
15:00OdgođenoTon Pentre - Risca -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.