m.Rezultati.com

REFRESH

Nogomet » Danas » Gotove

oglasi

ARGENTINA: Superliga

01:00Independiente - Colon 2:0

ARGENTINA: Primera Nacional

01:05Ind. Rivadavia - Ferro 3:2

AUSTRALIJA: NPL Victoria

07:00Altona Magic - Pascoe Vale 1:2
07:00Bentleigh - Avondale FC 0:3
07:00Dandenong - Melbourne Knights 4:1
07:00Hume City - Kingston City 1:5
07:00Oakleigh - Green Gully 3:0
07:00Port Melbourne Sharks - Dandenong City 2:3
07:00South Melbourne - Heidelberg 0:3

AUSTRALIJA: NPL Tasmania

06:00South Hobart - Riverside Olympic 3:0

AUSTRALIJA: Northern NSW

06:30Broadmeadow - Charlestown City Blues 1:0
06:30Lambton J. - Edgeworth E. 3:0
06:30Maitland - Newcastle Jets U21 3:2
06:30Valentine - Hamilton Olympic 0:4
06:30Weston Bears - Lake Macquarie 5:2

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga

19:45Din. Minsk - Torpedo Minsk 3:0

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

23:15San Jose - Real Potosi 3:2
01:30Guabira - Destroyers 1:1

BRAZIL: Serie B

00:00Figueirense - CRB 2:2
00:00Ponte Preta - Sport Recife 2:2

ČILE: Primera División

00:00Everton - Coquimbo 0:2
02:30Curico Unido - A. Italiano 2:2

ČILE: Primera B

23:00D. Puerto Montt - Rangers 0:0
01:00La Serena - Barnechea 1:0
03:00Copiapo - Deportes Temuco 1:1

DR KONGO: Ligue 1

16:30OdgođenoBukavu - AS Vita Club -:-

EKVADOR: Liga Pro

00:15Tecnico U. - LDU Quito 0:2
02:30Barcelona SC - America de Quito 4:0

GRČKA: Kup

16:00OdgođenoKalamata - Atromitos Patras -:-
16:00OdgođenoPansamiakos Vathyllou - Aiolikos -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Municipal - Deportivo Mixco 1:0
04:00Xelaju - Sanarate 2:2

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:30Marathon - Real Espana 3:1
23:30Real de Minas - Platense 3:1
03:00Motagua - Vida 3:1

JUŽNA AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00OdgođenoJomo Cosmos - Royal Eagles -:-

KANADA: Canadian Premier League - Fall Season

00:00Pacific FC - Valour 2:1

KANADA: U Sports

02:30UBC Okanagan - UNBC 1:2

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Clausura

00:00Junior - Once Caldas 0:1
00:30Cucuta - La Equidad 2:1
02:45Millonarios - Dep. Cali 2:1

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

03:00Alajuelense - Santos DG 2:2

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

00:00Queretaro - Leon 0:4
02:00Cruz Azul - Puebla 1:1
02:00Pachuca - Atlas 3:1
04:05Tigres - Club America 1:1

MEKSIKO: Ascenso MX - Apertura

00:00Alebrijes Oaxaca - Cafetaleros de Chiapas 2:1
04:00Dorados - Venados 1:0

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

23:00Orizaba - Cafessa 3:2
23:00Pioneros - Atl. San Luis 2 2:0
00:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Yalmakan 2:2
00:30Gavilanes de Matamoros - UA Chihuahua 1:1
02:00Canoneros Marina - U.N.A.M. 2 1:1
02:00Mineros de Fresnillo - Alacranes 0:3

MEKSIKO: Liga Premier Serie B

23:00Chimalhuacan - Dongu 0:2
23:00Ciervos - La Paz 0:3
23:00San Francisco - Zacatecas 2 3:2
23:00Uruapan - Chapulineros 3:1
00:00Tlayacapan - Zitacuaro 3:2

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

23:00Ocotal - Sabanas 1:1
00:00Juventus Managua - Diriangen 3:1
03:00Ferretti - Esteli 1:1

PANAMA: LPF - Apertura

01:00Plaza Amador - Independiente 1:0
03:00San Francisco - Miguelito 2:1

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

00:30Guarani - San Lorenzo 3:1

PARAGVAJ: Division Intermedia

01:003 De Febrero - 12 de Octubre 0:2

PERU: Liga 1 - Clausura

00:45Huancayo - Dep. Municipal 4:2
03:00A. Lima - AD Cantolao 3:2

PERU: Liga 2

22:00Grau - Sport Victoria 3:0

RUMUNJSKA: Superliga Women

10:00OdgođenoPiros Security Ž - Universitatea Alexandria Ž -:-

SAD: MLS

01:00New York City - New York Red Bulls 2:1
01:30New England Revolution - Chicago Fire 2:1
01:30Philadelphia Union - DC United 3:1
01:30Toronto FC - Montreal Impact 2:1
04:00Real Salt Lake - Colorado Rapids 2:0
04:00San Jose Earthquakes - Vancouver Whitecaps 3:1

SAD: USL Championship

23:00Hartford Athletic - Atlanta United 2 3:2
01:30Tampa Bay - Memphis 5:0
02:00Nashville SC - Charleston 2:1
02:00Swope Park - New York Red Bulls 2 1:5
02:30Rio Grande - El Paso 1:0
02:30San Antonio - New Mexico 5:0
03:00Oklahoma City Energy - Austin Bold 4:2
04:00Orange County SC - Real Monarchs 3:1
04:30Fresno - Colorado Springs 2:1
04:30Las Vegas Lights - Portland 2 1:0

SAD: USL League One

02:00Forward Madison - Richmond Kickers 1:0
04:30Tucson - Orlando City B 3:1

SAD: NWSL Women

01:00North Carolina Courage Ž - Seattle Reign Ž 1:0
01:30Washington Ž - Orlando Pride Ž 2:1
02:30Houston Dash Ž - Sky Blue Ž 1:2

SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:30Jocoro - Independiente F.C. 0:1
02:30Chalatenango - Metapan 3:3

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

14:00OdgođenoKhujand - Istaravshan -:-

ZIMBABVE: Premier Soccer League

15:00OdgođenoManica - Triangle -:-
15:00OdgođenoPlatinum - Mushowani Stars -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.