REFRESH

Nogomet » Danas » Gotove

ARMENIJA: Premier League

16:30OdgođenoArarat-Armenia - Pyunik -:-

AZIJA: AFC Champions League - Playoff

19:45Al Nasr Riyadh (Sau) - Al-Taawon (Sau) 1:0

BOSNA & HERCEGOVINA: Premier League

20:00OdgođenoSarajevo - Željezničar -:-

BRAZIL: Serie A

23:15Atletico GO - Botafogo RJ 1:1
23:15Ceara - Goias 2:2
01:30Santos - Fortaleza 1:1

BRAZIL: Serie B

01:30Ponte Preta - Confianca 2:1

BRAZIL: Serie C

23:00Remo - Manaus 1:0

BRAZIL: Brasileiro U20

01:00Santos U20 - Cruzeiro U20 1:3

EKVADOR: Liga Pro - Prvi stupanj

01:00Emelec - Dep. Cuenca 2:0

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

13:00OtkazanoDusheti - Bolnisi -:-
13:00OtkazanoMerani Martvili - Samgurali -:-
13:00OtkazanoShevardeni Tbilisi - Rustavi -:-
13:00OtkazanoShukura - Gagra -:-
13:00OtkazanoZugdidi - WIT Georgia -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Guastatoya - Coban Imperial 1:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1st Phase

03:00Real Espana - Olimpia 1:1

KANADA: Canadian Premier League

23:00OtkazanoCavalry - HFX Wanderers -:-
01:00OtkazanoAtl. Ottawa - Pacific FC -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

23:00Dep. Cali - Petrolera 2:0
01:05Ind. Medellin - Pereira 1:1
03:10Santa Fe - Millonarios 1:1

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

23:00OdgođenoLimon - San Carlos -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Marineros - Liberia 1:2

LATVIJA: Optibet Virsliga

17:00OtkazanoMetta/LU - BFC Daugavpils -:-

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

00:00Atl. San Luis - Leon 0:2
03:45Cruz Azul - Club America 0:0

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

23:00OdgođenoCuautla - Irapuato -:-
23:00La Piedad - Alacranes 2:4

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

23:15Chinandega - Diriangen 1:3
02:00Real Madriz - Ferretti 2:2
03:00Juventus Managua - Jalapa 2:2

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Real Madriz U20 - Ferretti U20 1:1
00:00Juventus Managua U20 - Jalapa U20 3:0

NORVEŠKA: OBOS-ligaen

18:00OdgođenoLilleström - Jerv -:-

NORVEŠKA: Division 2 - Group 1

16:30OtkazanoHodd - Vålerenga 2 -:-

NORVEŠKA: Division 2 - Group 2

17:00OtkazanoFram - Odd 2 -:-
19:00OtkazanoBaerum Sportsklubb - Rosenborg 2 -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 1

17:00OtkazanoFunnefoss/Vormsund - Raufoss 2 -:-
19:00OtkazanoRommen SK - Grorud 2 -:-
20:00OtkazanoKongsvinger 2 - Elverum -:-
20:00OtkazanoUll/Kisa 2 - Brumunddal -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 2

19:00OdgođenoFredrikstad 2 - Follo -:-
19:00OtkazanoMjondalen 2 - Orn -:-
19:00OtkazanoStrømsgodset 2 - Oppsal -:-
20:00OtkazanoFredrikstad 2 - Krakeroy -:-
20:00OtkazanoSarpsborg 08 2 - Follo -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 3

19:00OdgođenoViking 2 - Hinna -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 4

17:30OtkazanoArdal - Brann 2 -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 5

19:00OtkazanoOrkla - Ranheim 2 -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 6

16:00OtkazanoSkeid 2 - Bodo/Glimt 2 -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

23:00Sp. Luqueño - Nacional Asuncion 1:0
01:30Diaz - Guarani 0:1

SAD: MLS

01:00DC United - New England Revolution 0:2
01:00New York Red Bulls - Montreal Impact 4:1
01:30Chicago Fire - Atlanta Utd 2:0
01:30Philadelphia Union - Inter Miami 3:0
01:30Toronto FC - Columbus Crew 3:1
02:00Minnesota - Real Salt Lake 0:0
02:30FC Dallas - Orlando City 0:0
03:00OdgođenoColorado Rapids - Sporting Kansas City -:-
04:00Vancouver Whitecaps - Portland Timbers 0:1
04:30Los Angeles FC - San Jose Earthquakes 1:2
04:30Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders 1:3

SAD: USL Championship

00:00OtkazanoOklahoma City Energy - Phoenix Rising -:-
00:00Oklahoma City Energy - Austin Bold 0:0

TURKMENISTAN: Youth League

15:00OdgođenoAltyn Asyr U21 - FC Asgabat U21 -:-
15:00OdgođenoMerw U21 - Nebitci U21 -:-
15:00OdgođenoSagadam U21 - Kopetdag Asgabat U21 -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.