REFRESH

Nogomet » Danas » Gotove

ALBANIJA: First Division

13:00Lushnja - Oriku 2:0

ANDORA: Primera Divisió

12:00Sant Julia - Carroi 1:0
14:00UE Engordany - Ordino 3:1

ARGENTINA: Superliga

01:00Talleres Cordoba - Lanus 2:4

ARGENTINA: Torneo Federal A

00:00Defensores Belgrano VR - Chaco For Ever 2:0
00:00Sportivo Belgrano - Union Sunchales 2:2
02:00Sarmiento Resistencia - Def. Pronunciamiento 3:1
02:30Central Norte - Boca Unidos 6:2

ARMENIJA: Premier League

13:00Alashkert - Lori 0:1

AUSTRALIJA: A-League

07:00Melbourne City - Adelaide United 2:1
09:00Sydney FC - Wellington Phoenix 2:1

AUSTRIJA: Tipico Bundesliga

14:30St. Polten - Austria Vienna 2:2
14:30Tirol - Hartberg 0:1

AUSTRIJA: 2. Liga

10:30Kapfenberg - Grazer 2:0

AUSTRIJA: Regionalliga West - Tyrol

11:00Innsbruck (Am) - Reichenau 1:2

AUSTRIJA: Regionalliga West - Salzburg

15:00Kuchl - Saalfelden 2:3

AUSTRIJA: Bundesliga Women

10:00Landhaus Ž - Vorderland Ž 3:0
12:30Sturm Ž - Altenmarkt Ž 1:2
13:30Sudburgenland Ž - Horn Ž 3:1

AZERBAJDŽAN: Premier League

15:00Neftci Baku - Zira 3:0

BELGIJA: Jupiler League

14:30KV Mechelen - Antwerp 3:1

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga

13:30Zhodino - Isloch Minsk 1:3

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

23:15Sport Boys - Blooming 2:3
01:30Royal Pari - Destroyers 1:1

BRAZIL: Serie A

00:00Corinthians - Cruzeiro 1:2

BRAZIL: Serie B

00:00Operario - Sao Bento 2:1
00:00Parana - Figueirense 0:1

BUGARSKA: Vtora liga

14:00Septemvri Sofia - Lok. Sofia 2:1

CRNA GORA: Druga Liga

13:30Arsenal Tivat - Otrant 3:1
13:30Decic - Drezga 0:0
13:30Jedinstvo - Bokelj 1:0
13:30Jezero - Ibar 1:0
13:30Mornar - Lovcen 3:2

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group A

10:15Sparta Prag B - Pisek 1:2
10:30Karlovy Vary - Domazlice 2:3

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group B

10:15Bohemians 1905 B - Prepere 3:0
10:15Chlumec nad Cidlinou - Zbuzany 2:1
10:15Liberec B - Pardubice B 1:2
10:30Teplice B - Zapy 1:3
11:00Mlada Boleslav B - Dukla Prag B 2:1

ČEŠKA REPUBLIKA: MSFL

10:15Otrokovice - Kromeriz 2:3
10:15Sigma Olomouc B - Velke Mezirici 0:1
10:15Slovacko B - Blansko 1:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Division B

10:15Meteor Prague - MFK Dobris 3:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Division D

10:15Jihlava B - Velka Bites 9:0
14:30Slavoj Polna - Humpolec 2:1
14:30Zdar na Sazavou - Start Brno 1:6
14:30Zdirec n. D. - Lanzhot 0:4

ČEŠKA REPUBLIKA: Division E

14:30Kozlovice - HFK Olomouc 1:0
14:30Strani - Hodonin 1:0
14:30Vsechovice - Slavicin 1:4

ČEŠKA REPUBLIKA: Division F

10:15Karvina B - Havirov 3:1
10:15Opava B - Frydlant n. O. 1:1
10:15Valasske Mezirici - Detmarovice 2:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Prazsky prebor

14:30Zizkov B - Motorlet Prague B 2:5

ČEŠKA REPUBLIKA: Jihocesky KP

10:30Trebon - Drazice 1:3
15:00Laziste - Cimelice 4:4

ČEŠKA REPUBLIKA: Plzensky KP

10:30Plzen-Cernice - Start Tlumacov 3:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Pardubicky KP

13:00Luze - Hermanuv Mestec 2:3
15:00Moravany - Rohovladova Bela 2:1
15:00SK Pardubicky - Holice 1:3
15:00Svitavy - Horni Redice 4:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Vysocina KP

10:30Sapeli Polna - Sebkovice 1:2
14:30Ledec nad Sazavou - Bedrichov 0:0
14:30Nova Ves - HFK Trebic 4:0
14:30Pribyslav - Okrisky 2:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Olomoucky KP

10:00Cernovir - Dolany 4:0
10:00Sokol Opatovice - Sternberk 1:6
14:30Velke Losiny - Lutin 3:4
14:30Zabreh - Medlov 3:4pen

ČEŠKA REPUBLIKA: Zlinsky KP

14:30Napajedla - Nevsova 2:1
14:30Nedasov - Luhacovice 2:3pen

ČEŠKA REPUBLIKA: Moravskoslezsky KP

14:00Bilovec - Koberice 2:0
14:00Moravan Oldrisov - Celadna 6:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Liga - žene

10:30Dukla Prag Ž - Liberec Ž 0:1
14:30Pardubice Ž - Sparta Prag Ž 1:8

ČILE: Primera División

17:00OdgođenoU. Catolica - Colo Colo -:-
20:30OdgođenoDeportes Iquique - Huachipato -:-
23:00OdgođenoCoquimbo - O'Higgins -:-

ČILE: Primera B

00:00CD Santa Cruz - Valdivia 1:1
00:00OdgođenoSan Luis - S. Morning -:-

DANSKA: Superliga

12:00Horsens - Hobro 1:0
14:00Aarhus - Silkeborg 3:4
14:00Sonderjyske - Nordsjaelland 1:4

DANSKA: 1st Division

13:45Naestved - Skive 1:0
14:00Koge - Roskilde 2:1
14:00Nykobing - Fredericia 0:5

DANSKA: 2nd Division - Group 1

13:00Holbaek - Helsingor 1:2

DANSKA: 2nd Division - Group 2

13:00Ringkobing - Dalum IF 1:3
13:00Thisted - AB Kopenhagen 1:4

DANSKA: Elitedivisionen Women

13:00VSK Aarhus Ž - Brondby Ž 3:2
14:30Fortuna Hjorring Ž - BSF Ž 4:0

EKVADOR: Liga Pro

00:30Macara - Dep. Cuenca 1:1
19:00America de Quito - Fuerza A. 3:0

EKVADOR: Serie B

23:00Gualaceo - Atl. Porteno 2:1
23:00LDU Portoviejo - Santo Domingo 2:0

ENGLESKA: Championship

15:00Wigan - Nottingham 1:0

ENGLESKA: League One

13:00Accrington - Ipswich 2:0

ENGLESKA: Premier League 2

15:00Liverpool U23 - Wolves U23 4:3

ENGLESKA: Women's League Cup

13:00Manchester Utd Ž - Manchester City Ž 2:0
15:00Arsenal Ž - Charlton Ž 4:0
15:00Blackburn Ž - Durham Ž 1:3
15:00Brighton Ž - Bristol City Ž 1:2
15:00Coventry United Ž - Liverpool Ž 1:5
15:00Crystal Palace Ž - Chelsea Ž 0:3
15:00Leicester Ž - Birmingham Ž 1:5
15:00London City Lionesses Ž - London Bees Ž 0:3

ESTONIJA: Meistriliiga

12:00Tammeka - Tulevik 1:3
14:00Kalju - Flora 2:1

ESTONIJA: Esiliiga

12:00JK Jarve - Levadia U21 0:2

EUROPA: Europsko Prvenstvo U17 - Kvalifikacije - Prvi stupanj

13:00Austrija U17 - Bugarska U17 4:1

EUROPA: Europsko Prvenstvo U17 - Žene - Kvalifikacije - Prvi stupanj

12:00Češka U17 Ž - Gruzija U17 Ž 4:0
12:00Finska U17 Ž - Estonija U17 Ž 5:1
13:30Crna Gora U17 Ž - Sjeverna Irska U17 Ž 1:1
13:30Škotska U17 Ž - Italija U17 Ž 0:4
14:00Norveška U17 Ž - Azerbajdžan U17 Ž 5:0

FINSKA: Ykkonen

13:00Ekenas - Oulu 2:2
13:00Haka - MyPa 2:1
13:00Jaro - AC Kajaani 3:0
13:00TPS Turku - MuSa 0:0
13:00TPV - KTP 1:0

FINSKA: Liiga Women - Championship - Playoff

13:00HJK Ž - Honka Ž 3:1
13:00KuPS Ž - Jypk Ž 3:0
13:00TiPS Ž - Aland Utd Ž 0:1

FRANCUSKA: Ligue 1

15:00Bordeaux - St. Etienne 0:1

FRANCUSKA: Division 1 - Žene

14:45Dijon Ž - Lyon Ž 0:0

GRČKA: Super League 2

18:00OdgođenoApollon Larissa - Panachaiki -:-
18:00OdgođenoApollon Pontou - Platanias -:-
18:00OdgođenoErgotelis - Kerkyra -:-
18:00OdgođenoKaraiskakis - Levadiakos -:-
18:00OdgođenoPAE Chania - Giannina -:-
18:00OdgođenoSmyrnis - Dramas -:-

GRČKA: Football League

14:00Ialisos - Niki Volos 1:0
15:00Aspropyrgos Enosis - PAE Egaleo 1:1
15:00Ierapetra - Diagoras 0:0
15:00Kavala - Veria 1:0
15:00PO Triglia - AO Trikala 0:1

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 2

15:00OtkazanoFlorina - Aris Palaiochori -:-

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 5

11:00Panthiraikos - Fostiras 1:1
11:30Kallithea - Ano Meras 3:2

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 6

13:30AEK Tripolis - Rodos 1:4

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga

13:00Chikhura - Rustavi 3:2
15:00WIT Georgia - Bolnisi 0:0

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

04:00Xelaju - Malacateco 0:0

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

22:00OdgođenoAmerica des Cayes - Baltimore -:-
22:00OdgođenoCavaly - Capoise -:-
22:00OdgođenoDon Bosco - Mirebalais -:-
22:00OdgođenoFica - Triomphe Liancourt -:-
22:00OdgođenoRacing des Gonaives - Violette -:-
22:00OdgođenoRacing Haitien - Arcahaie -:-
22:00OdgođenoTempete - Ouanaminthe -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

03:15CD Honduras - Real Sociedad 0:1

HONG KONG: Premier League

08:30Happy Valley - Pegasus 3:3
08:30Lee Man Warriors - Hong Kong Rangers 1:0
11:30Eastern AA - Southern District 0:1

HRVATSKA: 1. HNL

15:00Int. Zaprešić - Osijek 3:3

HRVATSKA: 2. HNL

15:00Bijelo Brdo - Šibenik 0:1
15:00Din. Zagreb 2 - Kustošija 1:0

INDONEZIJA: Liga 1

11:00Padang - Madura United 1:2
13:30Persipura - Arema 2:2
13:30PSM Makassar - Persija Jakarta 0:1

IRAN: Persian Gulf Pro League

14:30Machine Sazi - Foolad 2:3

ITALIJA: Serie A

12:30Sassuolo - Inter 3:4
15:00Cagliari - SPAL 2:0
15:00Sampdoria - AS Roma 0:0
15:00Udinese - Torino 1:0

ITALIJA: Serie B

15:00Chievo - Ascoli 2:0
15:00Pisa - Crotone 1:1

ITALIJA: Serie C - Group A

15:00Como - Pontedera 2:0
15:00Gozzano - Olbia 0:0
15:00Novara - Carrarese 2:1
15:00Pergolettese - Siena 0:1
15:00Pistoiese - Giana Erminio 1:1

ITALIJA: Serie C - Group B

15:00Imolese - FeralpiSalo 0:1
15:00Rimini - Cesena 1:1
15:00Triestina - Padova 2:0

ITALIJA: Serie C - Group C

15:00Avellino - Bari 2:2
15:00Bisceglie - Ternana 0:1
15:00Monopoli - Reggina 1:2
15:00Sicula Leonzio - Rieti 1:2
15:00Vibonese - Catania 5:0

ITALIJA: Serie D - Group A

15:00Fossano - Lavagnese 2:0
15:00Ligorna - Lucchese 0:0
15:00Prato - Vado 4:2
15:00OdgođenoSavona - Bra -:-
15:00Seravezza Pozzi - Fezzanese 0:0
15:00NapuštenoVerbania - Caronnese 0:0
15:30OdgođenoSanremese - Borgosesia -:-

ITALIJA: Serie D - Group B

15:00Arconatese - Virtus Bergamo 1:1
15:00Caravaggio - NibionnOggiono 1:3
15:00Pontisola - Milano City 0:0
15:00Pro Sesto - Levico Terme 3:1
15:00Scanzorosciate - Inveruno 2:1
15:00Seregno - Castellanzese 5:0
15:00Sondrio - Folgore Caratese 1:1
15:00USD Dro - Tritium 0:1
15:00Villa Alme - Legnano 3:2

ITALIJA: Serie D - Group C

15:00Adriese - Union Clodiense 2:0
15:00Belluno - Vigasio 2:0
15:00Caldiero Terme - Tamai 1:0
15:00Campodarsego - Luparense 3:2
15:00Cartigliano - Ambrosiana 2:1
15:00Chions - San Luigi 3:1
15:00Legnago Salus - Cjarlins Muzane 2:2
15:00Mestre - Este 0:2
15:00Montebelluna - Feltre 1:1
15:00Villafranca - Delta Rovigo 1:1

ITALIJA: Serie D - Group D

15:00Calvina - Correggese 1:2
15:00Ciliverghe Mazzano - Alfonsine 0:1
15:00Fanfulla - Mantova 0:1
15:00Forli - Crema 2:1
15:00Franciacorta - Breno 4:2
15:00Lentigione - Fiorenzuola 0:2
15:00Sammaurese - Savignanese 0:2
15:00Vigor Carpaneto - SCD Progresso 1:1

ITALIJA: Serie D - Group E

15:00Aglianese Calcio - Scandicci 3:0
15:00Foligno - Albalonga 1:3
15:00Grassina - Follonica Gavorrano 1:1
15:00Grosseto - Sangiovannese 2:2
15:00Montevarchi Calcio - Monterosi FC 1:1
15:00Pomezia - Cannara 2:1
15:00Ponsacco - Tuttocuoio 1:1
15:00San Donato - Flaminia 1:1

ITALIJA: Serie D - Group F

15:00Avezzano - Vastese 1:1
15:00Campobasso - Montegiorgio 0:1
15:00Chieti - Recanatese 1:2
15:00Fiuggi - Giulianova 6:0
15:00Jesina - Matelica 1:2
15:00Sangiustese - Cattolica 2:2
15:00S. N. Notaresco - Porto Sant'Elpidio 3:2
15:00US Tolentino - ASD Pineto Calcio 1:2
15:00Vastogirardi - Agnonese 1:2

ITALIJA: Serie D - Group G

14:00Turris - Muravera 4:0
15:00Aprilia - Budoni 1:0
15:00Arzachena - Tor Sapienza 1:1
15:00Ladispoli - Latte Dolce 0:1
15:00Latina - Portici 1906 2:0
15:00Nuova Florida - Cassino 2:1
15:00Torres - Citta di Anagni 3:3
15:00Trastevere Calcio - Lanusei Calcio 2:1
15:00Vis Artena - Ostia Mare 0:1

ITALIJA: Serie D - Group H

15:00A.C.D. Nardo - Brindisi 2:2
15:00Altamura - Nocerina 2:1
15:00Andria - Val D'agri 0:1
15:00Foggia - Casarano 1:1
15:00Francavilla - Agropoli 5:0
15:00Gladiator - Citta di Fasano 1:0
15:00Sorrento - Audace Cerignola 2:1

ITALIJA: Serie D - Group I

14:30SS Nola 1925 - Biancavilla 0:3
15:00ACR Messina - Roccella 1:0
15:00AS Acireale - Marina di Ragusa 1:1
15:00Calcio Giugliano - Cittanovese 2:0
15:00Castrovillari - San Tommaso 3:2
15:00Palermo - Licata 2:1
15:00Savoia - FC Messina 1:1
15:00Troina - Marsala 2:2
15:00US Palmese - Corigliano 3:2

ITALIJA: Primavera 1

10:00Torino U19 - Cagliari U19 1:3

ITALIJA: Serie A Women

12:30Inter Ž - Juventus Ž 0:3

JAPAN: J2 League

06:00Kagoshima Utd - Renofa Yamaguchi 0:0
07:00Gifu - Ehime 2:0
07:00Kanazawa - Yamagata 1:0
07:00Mito - Machida 1:1
07:00Tochigi - Ryukyu 0:2
08:00Chiba - Kashiwa 0:3
09:00Okayama - V-Varen Nagasaki 2:1

JAPAN: Nadeshiko League Women

06:00Albirex Niigata Ž - Urawa Ž 0:1
06:00Vegalta Sendai Ž - Nittaidai Ž 1:0
08:00Beleza Ž - Inac Kobe Leonesa Ž 2:1

JUŽNA AFRIKA: Multichoice Diski

10:00Black Leopards U21 - Bloem Celtic U21 4:4
10:00Kaizer U21 - Chippa United U21 5:2

JUŽNA AFRIKA: Telkom Knockout

15:00Mamelodi - Amazulu 5:0

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Žene

00:00Nanas Ž - America de Cali Ž 1:6
00:00Sportivo Limpeno Ž - Corinthians Ž 2:2
02:30Ind. Medellin Ž - S. Morning Ž 1:1
02:30UAI Urquiza Ž - Majes Ž 6:0

JUŽNA KOREJA: K League 1 - Championship - Playoff

07:00Gangwon - Seoul 3:2
09:00Jeonbuk - Pohang 3:0
11:00Daegu - Ulsan Hyundai 1:2

JUŽNA KOREJA: K League 2

06:00Busan - Ansan Greeners 0:2
08:00Suwon City - Seoul E. 1:1

KAMBODŽA: C-League

10:30Asia Euro United - Visakha 1:5
10:30Police Commissary - Boeung Ket 2:3
10:30Soltilo Angkor - Kompong Cham 4:1
13:00Svay Rieng - National Defense 4:2

KAMERUN: Elite One

14:00APEJES Academy - Panthere 0:1
15:00Young Sports Academy - Stade Renard 2:1

KANADA: Canadian Premier League - Fall Season

00:30Pacific FC - Valour 2:0

KANADA: U Sports

00:15Saint Marys - UPEI 2:2
02:00Laurier - Algoma 2:0
04:15Trinity Western - Victoria 3:0

KATAR: QSL

18:35OdgođenoAl Khor - Al-Sadd -:-

KAZAHSTAN: Premier League

10:00Tobol - Ordabasy 1:2
12:00Taraz - Shakhtar K. 0:0
13:00Aktobe - Okzhetpes 1:2

KAZAHSTAN: First Division

10:00FK Kyran - Kaspij Aktau 5:1
11:00Aktobe Zhas - Akademiya Ontustik 0:1
11:00Ekibastuz - Maqtaaral 0:5
12:00Kyzylzhar - Altay 0:0
12:00Shakhtar Bulat - Zhetysu 2 0:0
13:00FK Akzhayik - Baykonur Kyzylorda 5:0

KENIJA: Premier League

15:00Kariobangi Sharks - Gor Mahia 0:1

KINA: Super League

09:30Tianjin Teda - Beijing Renhe 1:0
13:35Henan Jianye - Chongqing Lifan 1:0
13:35Jiangsu Suning - Hebei 4:1
13:35Shanghai Shenhua - Dalian Yifang F.C. 2:1

KINA: Jia League

09:30Shaanxi Changan - Changchun Yatai 1:2

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Clausura

23:00Once Caldas - Huila 1:1
00:00America De Cali - Atl. Nacional 2:1
01:00Tolima - Cucuta 2:1
03:00Junior - Millonarios 1:0

KOSOVO: Superliga

14:00Drita - KF Ballkani 2:0
14:00Ferizaj - Prishtina 0:2

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

04:05Herediano - San Carlos 3:1

LATVIJA: Optibet Virsliga

13:00Spartaks - Metta/LU 2:2

LIBANON: Premier League

14:30OdgođenoAl Ahed - Al Ghazieh -:-
14:30OdgođenoTripoli - Al Ansar -:-
15:00OdgođenoShabab El Bourj SC - Nejmeh SC -:-

LITVA: I Lyga

13:00FC Pakruojis - Dziugas Telsiai 1:9
13:00Jonava - Riteriai 2 1:2
14:00FK Atmosfera - Vilniaus Vytis 0:6
14:00Siauliai FA - BFA Vilnius 5:2
15:00Hegelmann Litauen - Zalgiris 2 8:1

LUKSEMBURG: National Division

15:30OdgođenoRodange - Victoria Rosport -:-
16:00OdgođenoMuhlenbach - Hostert -:-
16:00OdgođenoUNA Strassen - Jeunesse Esch -:-

MAĐARSKA: Merkantil Bank Liga

14:30Dorogi - Budaorsi 3:0
14:30Kazincbarcika - Gyirmot 1:2
14:30OtkazanoNyiregyhaza - Balmazujvaros Sport -:-
14:30Soroksar - Csakvari 0:1

MAĐARSKA: NB III - East

14:00Cegledi - Balassagyarmat 1:0
14:00DVTK II - Putnok VSE 1:2
14:00Eger SE - Debreceni EAC 0:1
14:00ESMTK Budapest - Senyo Carnifex 2:2
14:00Fuzesgyarmati SK - Ozdi 3:1
14:00Gyongyosi - Tallya 0:2
14:00Jaszberenyi - Tiszaujvaros 1:2

MAĐARSKA: NB III - Centre

14:00Dunaharaszti - Pecsi 0:7
14:00FC Dabas - Szabadkikoto 2:1
14:00Ivancsa - Taksony 4:1
14:00Kelen - Kecskemeti 1:1
14:00Kozarmisleny - Dabas-Gyon 3:2
14:00Szekszardi - Rakosmenti KSK 1:3
14:00Szentlorinc - Monori 0:0

MAĐARSKA: NB III - West

11:00MOL Fehervar II - Puskas Academy II 1:2
14:00Erdi - Nagykanizsa 2:2
14:00Heviz - Lipot 0:1
14:00Papai Perutz - Bicskei 1:2
14:00Sarvari - III. Keruleti TVE 1:2
14:00Veszprem - Mosonmagyarovari TE 3:0

MAĐARSKA: NB I Women

14:00MTK Hungaria Ž - Haladas Ž 1:2

MALAVI: Super League

14:30OdgođenoDwangwa United - TN Stars -:-

MALTA: Premier League

15:00Gudja - Valletta 0:1

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

00:00Cruz Azul - Monarcas 2:3
02:00Pachuca - Juarez 0:1
04:00Necaxa - Club America 2:2

MEKSIKO: Ascenso MX - Apertura

02:00Correcaminos - Alebrijes Oaxaca 2:3
02:00Zacatepec - Cimarrones de Sonora 0:0

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

23:00Pioneros - Cruz Azul Hidalgo 3:4pen
23:00U.N.A.M. 2 - Inter Playa Del Carmen 1:1
00:00Atl. Bahia - UA Zacatecas 1:0
00:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Irapuato 2:3pen
00:00La Piedad - Canamy 2:1
00:00Yalmakan - Cafessa 1:4
02:00Canoneros Marina - Tlaxcala 0:1
02:00Mineros de Fresnillo - UA Chihuahua 0:1
02:00Tepatitlan de Morelos - Cimarrones de Sonora 2 1:0

MEKSIKO: Liga Premier Serie B

23:00Chapulineros - Dorados 2 4:0
23:00Uruapan - San Francisco 0:0
00:00Tlayacapan - Calor De San Pedro 0:2

MEKSIKO: Liga MX Women - Apertura

23:00Monarcas Morelia Ž - Queretaro Ž 2:0

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

12:00Codru Lozova - Speranta Nisporeni 0:0
13:00Sfintul - Petrocub 0:2

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

23:30Juventus Managua - Jalapa 1:0
00:00Diriangen - Managua FC 2:2

NIZOZEMSKA: Eredivisie

12:15Zwolle - Den Haag 3:1
14:30FC Emmen - Sittard 2:1
14:30Groningen - Sparta Rotterdam 2:0

NORVEŠKA: OBOS-ligaen

15:00Nest-Sotra - Sandnes 3:0
15:00Strømmen - Raufoss 2:1

NORVEŠKA: Toppserien - Žene

14:00Arna-Bjørnar Ž - Trondheims-Orn Ž 0:0
15:00Kolbotn Ž - LSK Kvinner Ž 2:2

NOVI ZELAND: National League Women

02:00Central Football Ž - Auckland Ž 1:2

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

13:30Bochum - Karlsruher 3:3
13:30Hannover - Osnabruck 0:0
13:30Stuttgart - Kiel 0:1

NJEMAČKA: 3. Liga

13:00Zwickau - Bayern II 3:0
14:00Jena - Wurzburger Kickers 1:1

NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever

14:00Altona - Oldenburg 2:6
14:00Havelse - Lubeck 3:1
14:00Kiel II - Wolfsburg II 4:1
14:00St. Pauli II - Hannoverscher SC 6:0
15:00Luneburger Hansa - BSV Rehden 1:3

NJEMAČKA: Regionalliga Nordost

13:30E. Cottbus - Chemie Leipzig 2:1
13:30Hertha II - Furstenwalde 4:1

NJEMAČKA: Oberliga NOFV-Nord

13:30Neustrelitz - TB Berlin 1:0
14:00Brandenburger - Tasmania Berlin 0:4
14:00CFC Hertha - Seelow 2:1
14:00Staaken - Strausberg 4:0
14:00OdgođenoStendal - Greifswald -:-

NJEMAČKA: Oberliga NOFV - Jug

14:00Inter Leipzig - Einheit Rudolstadt 2:3
14:00Nordhausen II - Hohenstein-Ernstthal 3:2
14:00Oberlausitz - Jena II 1:0

NJEMAČKA: Oberliga Hamburg

13:30Dassendorf - Victoria Hamburg 4:2
14:00Barmbek-Uhlenhorst - Meiendorfer SV 5:1
14:00Niendorfer TSV - Teutonia Ottensen 0:2

NJEMAČKA: Oberliga Bremen

11:00Geestemunde - Brinkumer 1:4

NJEMAČKA: Oberliga Niedersachsen

15:00Hagen/Uthlede - Wolfenbuttel 3:0

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Nord

15:00DJK Bamberg - ATSV 2:2

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Süd

14:00Schwaben Augsburg - Turkspor Augsburg 2:3
14:00Schwabmunchen - Nordlingen 0:1

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Sjever

13:00E. Cottbus U19 - Magdeburg U19 1:4
13:00Hannover U19 - Bremen U19 2:5

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Jug

11:00Ulm U19 - Freiburg U19 0:3
13:00Kaiserslautern U19 - Karlsruher U19 0:2

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Zapad

11:00Bor. Dortmund U19 - Schalke U19 0:4
11:00Dusseldorf U19 - Oberhausen U19 2:1
13:00Preussen Munster U19 - Duisburg U19 1:1
13:00Wuppertaler U19 - Bielefeld U19 3:1

NJEMAČKA: Bundesliga - Žene

14:00Bayern Ž - Potsdam Ž 3:1
14:00Frankfurt Ž - Wolfsburg Ž 0:3
14:00Freiburg Ž - Jena Ž 4:0
14:00Sand Ž - Duisburg Ž 0:2
14:00SGS Essen Ž - Koln Ž 3:1

NJEMAČKA: 2. Bundesliga Women

11:00Cloppenburg Ž - Frankfurt 2 Ž 1:3
11:00Gutersloh Ž - Bayern 2 Ž 6:1
11:00Saarbrucken Ž - B. Monchengladbach Ž 4:2
11:00Turbine Postdam 2 Ž - A. Bielefeld Ž 3:4
11:00W. Bremen Ž - Andernach Ž 3:0
14:00Hoffenheim 2 Ž - Ingolstadt Ž 1:1
14:00Wolfsburg 2 Ž - Meppen Ž 3:0

PANAMA: LPF - Apertura

23:00Miguelito - Chiriqui 2:0
01:00Tauro - Plaza Amador 1:0

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

23:10Libertad - Sol De America 1:0
01:15River Plate - Olimpia Asuncion 0:1

PARAGVAJ: Division Intermedia

14:00Resistencia - Guairena FC 2:2

PERU: Liga 1 - Clausura

00:45AD Cantolao - Garcilaso 1:2
03:00Sport Boys - U. San Martin 0:0

POLJSKA: Ekstraklasa

15:00Arka - Lechia 2:2

POLJSKA: Division 2

12:00Lech 2 - Pruszkow 0:1
13:05Pogon Siedlce - Leczna 3:4

POLJSKA: III Liga - Group I

11:15Pelikan - Polonia W. 1:0

POLJSKA: III Liga - Group III

13:00Slask 2 - Kluczbork 1:0
15:00Gornik Z. 2 - Sleza Wroclaw 2:0

POLJSKA: III Liga - Group IV

15:00Orleta Radzyn - Siarka Tarnobrzeg 0:2
15:00Stal Krasnik - Hutnik Krakow 2:3

POLJSKA: Central Youth League

11:00Cracovia U18 - Wisla U18 2:3
12:00Gornik Z. U18 - Lechia U18 2:1
13:00Escola Warszawa U18 - Gwarek Zabrze U18 0:4

PORTUGAL: Taça de Portugal

15:00Aguias do Moradal - Setubal 0:5

RÉUNION: Regionale 1

13:30Excelsior - Tamponnaise 3:1
13:30Jeanne d'Arc - St. Louis 1:2
13:30Saint-Denis - SDEFA 3:1
13:30Saint-Louisienne - Saint-Pauloise 1:2
13:30Saint-Pierroise - Marsouins 1:0
13:30St Marienne - Capricorne 1:1
13:30Trois Bassins - Sainte-Suzanne 2:0

RUANDA: National Football league

15:00Gicumbi - Mukura Victory Sports 1:3
15:00Heroes Fc - Muhanga 2:1
15:00Musanze - Kiyovu 1:1
15:00Sunrise - Espoir 4:1

RUMUNJSKA: Liga 1

14:30Academica Clinceni - Viitorul Constanta 0:0

RUMUNJSKA: Liga 2

10:00Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti 7:2
10:00UTA Arad - Politehnica Timisoara 1:0
10:30U. Cluj - Mioveni 2:2

RUMUNJSKA: Superliga Women

10:00Fairplay Bucuresti Ž - Fortuna Becicherecu Mic Ž 1:7
10:00Luceafarul Filiasi Ž - SN Constanta Ž 2:0
10:00Piros Security Ž - Heniu Prundu Bargaului Ž 2:1
10:00Universitatea Alexandria Ž - Ol. Cluj Ž 1:6
10:00Universitatea Galati Ž - Baia Mare Ž 1:0
14:00CSS Targoviste Ž - Vasas Odorhei Ž 0:6

RUSIJA: Premier League

10:30Orenburg - Samara 0:1
13:00Ufa - CSKA Moscow 1:1

RUSIJA: PFL - Center

12:00Khimki 2 - Saturn Ramenskoye 1:1

RUSIJA: PFL - South

13:30FK Makhachkala - Dynamo Stavropol 2:0
14:00Volgar-Astrakhan - Spartak Vladikavkaz 3:1

RUSIJA: PFL - Ural-Povolzhye

11:00Ural 2 - Lada Togliatti 4:0
12:00Chelyabinsk - Kamaz 4:2
12:00Lada Dimitrovgrad - Ufa 2 2:2
12:00Ulyanovsk - Zenit-Izhevsk 0:2
13:00Nosta - Zvezda Perm 0:1
14:00Akron Togliatti - Tyumen 3:0

RUSIJA: Youth League

07:00Ufa U19 - CSKA Moscow U19 0:5
12:00Din. Moscow U19 - Krasnodar U19 5:1

RUSIJA: Supreme Division Women

12:00Torpedo Izhevsk Ž - CSKA Moscow Ž 0:4
13:00Ryazan Ž - FK Yenisey Ž 5:1
15:00Kubanochka Krasnodar Ž - Zvezda Ž 1:2

SAD: MLS - Playoff

00:00Toronto FC - DC United 5:1prod.
04:00Real Salt Lake - Portland Timbers 2:1

SAD: USL Championship

01:00Charlotte Independ. - Ottawa Fury 3:1
01:00Hartford Athletic - Tampa Bay 2:1
01:00North Carolina - Saint Louis FC 1:0
01:30Loudoun - New York Red Bulls 2 7:3
02:00Memphis - Louisville City 1:2
02:00Nashville SC - Atlanta United 2 3:0
02:30San Antonio - Colorado Springs 2:2
03:30New Mexico - Las Vegas Lights 2:0
04:00LA Galaxy 2 - El Paso 2:0
04:00Orange County SC - Fresno 2:0
04:00Tacoma Defiance - Austin Bold 3:1

SAD: USL League One - Playoff

01:00North Texas - Greenville 1:0

SALVADOR: Primera Division - Apertura

01:00Santa Tecla - Sonsonate 3:1
02:30Chalatenango - Alianza FC 0:2

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Prvi stupanj

15:00Domagnano - Juvenes/Dogana 2:1
15:00La Fiorita - Faetano 2:1
15:00Murata - Pennarossa 2:1
15:00Tre Fiori - Folgore 1:0

SIRIJA: Premier League

14:00Al-Ittihad - Wathbah 1:1
14:00Al Nawaeir - Tishreen 0:0
14:00Al Wahda - Al Jaish 1:0
14:00Foutoua - Al-Sahel 2:0
14:00Jableh - Al Shorta 1:4
15:00OdgođenoAl Karamah - Al Jazira -:-

SLOVAČKA: Divison C - Zapad

10:30Nitra B - Povazska Bystrica 2:2
14:00Crystal - Galanta 2:2
14:00Gabcikovo - Trnava B 0:3
14:00Malzenice - AFC Nove Mesto 1:1
14:00Marcelova - Sala 0:1
14:00Velke Ludince - FC Zlate Moravce B 0:0

SLOVAČKA: Divison C Central

10:30Jednota Banova - Lip. Stiavnica 2:1
14:00Kalinovo - MSK Martin 0:2
14:00Namestovo - Filakovo 2:0

SLOVAČKA: Divison C Bratislava

10:30Raca - Malacky 2:1

SLOVENIJA: Prva Liga

14:30Tabor Sezana - Maribor 4:1

SLOVENIJA: 1. SZNL Women

11:00Pomurje Ž - Koper Ž 4:0
11:00Radomlje Ž - Cerklje Ž 1:1

ŠKOTSKA: Premiership

13:15Hearts - Rangers 1:1

ŠPANJOLSKA: LaLiga

12:00Alaves - Celta Vigo 2:0
14:00Real Sociedad - Betis 3:1

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

12:00Fuenlabrada - Albacete 0:1

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 1

12:00Internacional de Madrid - Pena Deportiva 1:1
12:00Rayo Majadahonda - Melilla 2:2
12:00San Sebastian Reyes - Celta Vigo B 0:3
12:00S. Gijon B - R. Oviedo B 0:1
12:00UD Ibiza-Eivissa - Baleares 0:1
13:00Las Palmas B - Las Rozas 1:0

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 3

12:00Ejea - Valencia B 2:0
12:00Gimnastic - La Nucia 2:1
12:00Prat - Castellon 0:1

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 4

12:00UCAM Murcia - Badajoz 1:0
12:00Villarrobledo - Sevilla B 3:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 1

12:00Dep. Fabril - Rapido de Bouzas 2:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 2

12:00Condal - EI San Martin 0:0
12:00Covadonga - Lenense 3:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 3

12:00UC Cartes - Bezana 2:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 4

11:10Santuxu - Tolosa FC 4:0
11:30Basconia - Urduliz 0:0
11:30Portugalete - Lagun Onak 3:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 5

12:00Castelldefels - Banyoles 2:3
12:00Horta - CE Europa 1:1
17:00Reus Deportiu - Sant Andreu 0:3

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 6

11:00Elche CF Ilicitano B - Olimpic Xativa 0:1
11:30CF Intercity - Villarreal C 2:1
11:30Recambios Colon - Eldense 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 7

09:15Moratalaz - Atletico Pinto 3:2
11:00Leganes B - Villaverde San Andres 3:0
11:30Alcobendas - Trival Valderas 3:0
11:30Carabanchel - AD Torrejon 1:0
11:30Parla - Alcorcon B 2:2
11:30Union Adarve - El Alamo 1:0
12:00CD Mostoles - Rayo Vallecano B 0:3
12:00Pozuelo de Alarcon - Navalcarnero 1:3
12:00Santa Ana - RSD Alcala 1:3

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 9

12:00Almeria B - CD Torreperogil 2:0
12:00Huetor Vega - El Palo 2:1
12:00Loja - Mancha 1:1
12:00Maracena - Alhaurin 5:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 10

12:00Conil - Betis B 1:1
12:00Coria C.F. - Xerez CD 0:1
12:00Rota - San Roque 3:1
12:00Sevilla C - Cordoba B 1:1
18:00Ecija - Puente Genil 0:3

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 11

12:30Santa Catalina Atletico - Formentera 0:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 12

13:00CD Marino - San Fernando 4:2
13:00Gran Tarajal - Tacoronte 2:1
13:00Lanzarote - Union Guimar 1:1
13:00SD Tenisca - Atl. Paso 3:3
13:00Tenerife B - Villa Santa Brigida 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 13

11:30Minerva - Cartagena B 2:1
12:00Huercal-Overa - Cartagena FC 1:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 14

12:00Montijo - Trujillo 1:2
12:00UP Plasencia - Llerenense 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 17

11:30Zaragoza B - Almudevar 4:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 18

12:00Socuellamos - Quintanar 2:0

ŠPANJOLSKA: Primera Division Women

12:00Atletico Madrid Ž - Madrid C. Ž 1:0
12:00CD Tacon Ž - Levante Ž 0:3
12:00Sevilla Ž - Espanyol Ž 4:0
13:00Rayo Vallecano Ž - Valencia Ž 3:2

ŠVEDSKA: Allsvenskan

15:00Falkenbergs - AIK Stockholm 1:5
15:00Hammarby - Malmo FF 2:0

ŠVEDSKA: Superettan

15:00Brage - Jonkopings 3:1

ŠVEDSKA: Division 1 - Norra

15:00Akropolis - Vasalunds 3:1
15:00Bodens - Karlstad 4:2
15:00Sollentuna - Team TG FF 1:2

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

13:00Djurgarden Ž - Pitea Ž 3:3
15:00Göteborg Ž - Vaxjo DFF Ž 2:1
15:00Rosengard Ž - Vittsjo Ž 1:1

ŠVEDSKA: Elitettan Women

12:00Lidkopings FK Ž - Moron Ž 3:1
12:00Umeå IK Ž - Borgeby Ž 2:0
13:30Sundsvall Ž - Asarum Ž 0:1

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 2

14:30Delemont - Biel 3:1

TAJLAND: Thai League 1

13:00Buriram - Port MTI FC 3:1
13:00Chainat - Nakhon Ratchasima 1:3
13:00Chiangrai - Prachuap 4:1
13:00Muangthong - Chonburi 0:2
13:00PTT Rayong - Chiangmai FC 2:3
13:00Ratchaburi - Bangkok Utd 2:2
13:00Samut Prakan City - Suphanburi 2:3
13:00Sukhothai - Trat FC 2:1

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

15:00Coastal Union - Mwadui 2:1
15:00Mbeya City - Biashara Mara United 0:2
15:00Polisi Tanzania - Singida United 2:1

TURSKA: Super Lig

13:00Kayserispor - Kasimpasa 1:1

TURSKA: 1. Lig

13:00Keciorengucu - Balikesirspor 1:0

TURSKA: 2. Lig White Group

13:30Yeni Corumspor - Tarsus 0:0
13:30Zonguldak - Sanliurfaspor 2:0
14:00Inegolspor - Samsunspor 0:1
14:00Kirklarelispor - 1922 Konyaspor 0:3

TURSKA: 2. Lig Red Group

13:00Bayburt - Ergene Velimese 2:1
13:00Elazigspor - Kahramanmaras 1:2
13:30Kastamonuspor - Utas Usakspor 4:1
13:30Kirsehir Belediyespor - Karabukspor 3:0
14:00Bandirmaspor - Nigde Anadolu 4:1

TURSKA: 3. Lig Group 1

13:0024 Erzincanspor - Aksaray Bld. 0:0
13:00Karakopru - Tokatspor 1:1
13:30Duzcespor - Yeni Orduspor 0:0
13:30Erzin - Catalca 0:0
13:30Serik Belediyespor - Sultanbeyli 2:1
14:00Sile Yildizspor - Manisaspor 2:2

TURSKA: 3. Lig Group 2

13:00Ofspor - Payasspor 2:1
13:30Erbaaspor - Erokspor 1:2
13:30Kozan - Agri 1970 2:1
14:00Alemdag - Kemerspor 2003 5:0
14:00Belediye Derince - Fethiyespor 0:1
14:00Karsiyaka - Kocaelispor 1:0
14:00Turgutluspor - Cizrespor 4:2

TURSKA: 3. Lig Group 3

13:00Batman Petrolspor - Osmaniyespor 1:2
13:00Kelkit - Pazarspor 1:0
13:00Malatya - Modafenspor 4:0
13:30Altindag Bld. - Darica Genclerbirligi 0:1
13:30Yozgatspor 1959 FK - Halide E. 1:0
14:00Bayrampasa - Soma Spor 1:0
14:00Golcukspor - Nevsehirspor 1:0
14:00Muglaspor - Karacabey Belediyespor 1:3
14:00Nazillispor - Diyarbakirspor 3:1

UKRAJINA: Premier League

13:00Mariupol - Dnipro-1 1:0

UKRAJINA: Persha Liga

15:00MFC Metalurh - Mykolaiv 1:1

URUGVAJ: Primera Division - Clausura

00:00Nacional - Cerro CA 2:0

VENEZUELA: Primera Division - Clausura

23:00Aragua - Lara 2:2
23:00Monagas - Estudiantes Caracas 0:1

ZAMBIJA: Super League

13:00Green Buffaloes FC - Zesco Utd 1:3
15:00NAPSA Stars - Green Eagles 1:1
15:00Zanaco - Forest Rangers 1:0

ZIMBABVE: Premier Soccer League

15:00Hwange - Harare City 0:1

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.