REFRESH

Nogomet » Danas » Gotove

AUSTRALIJA: A-League

09:35Perth Glory - Western United 0:2
12:10WS Wanderers - Melbourne Victory 2:1

AUSTRALIJA: NPL ACT

11:00Gungahlin - Tigers FC 1:0
12:15Canberra FC - Canberra Olympic 2:1

AUSTRALIJA: NPL Western Australia

13:00Sorrento - Balcatta 2:2
13:30Bayswater City - Joondalup 1:1
13:30Cockburn City - Gwelup Croatia SC 1:0
13:30Floreat Athena - Perth Glory U21 2:0
13:30Inglewood - Rockingham City 2:1
13:30Perth SC - Armadale 2:3

AUSTRIJA: Regionalliga West - Vorarlberg

18:00Dornbirner S. - Hohenems 1:1
18:30Bregenz - A. Lustenau (Am) 3:0
18:30RW Rankweil - Rotenberg 3:2

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga

16:30OdgođenoFC Minsk - Slavia Mozyr -:-
18:30OdgođenoDynamo Brest - Slutsk -:-

BJELORUSIJA: Division 2 - Group B

18:00Viktoria Mar. Gorka - Petrikov 2:3

BOSNA & HERCEGOVINA: Premier League

17:00Sarajevo - Tuzla City 1:0
17:30Krupa - Olimpic Sarajevo 1:0
17:30Sloboda - Mladost DK 3:0
19:00Zrinjski - Radnik Bijeljina 0:0

BRAZIL: Serie B

00:15Botafogo SP - Confianca 2:0
00:15Brasil de Pelotas - Ponte Preta 1:1
00:15Sampaio Correa - Juventude 0:1
01:30Guarani - Cruzeiro 2:3
01:30Parana - Avai 1:0
02:30America MG - Cuiaba Esporte 0:1
02:30Figueirense - Vitoria 0:0
02:30Nautico - Operario 0:0
21:30OdgođenoChapecoense-SC - CSA -:-

BRAZIL: Campeonato Brasiliense - Playoff

15:30Taguatinga Esporte - Bosque Formosa 0:1
16:00Capital - Real Brasilia 1:1

BRAZIL: Campeonato Potiguar - Drugi stupanj

01:15Santa Cruz de Natal - ABC 1:5

BRAZIL: Campeonato Sergipano - Drugi stupanj

01:15Frei Paulistano - Sergipe 0:1

ESTONIJA: Kup

18:00JK Poseidon - Kose 0:2
18:00Raplamaa - JK Jalgpallihaigla 13:0
18:00Tallinna Kalev - Nomme Utd 6:3
18:00Vandra Vaprus - Flora U21 5:4
18:00Vastseliina Tannem - Narva 0:5
18:30Tartu Welco - Flora U19 2:1prod.

FARSKI OTOCI: Premier League

19:00HB Torshavn - Argir 11:0
20:00OdgođenoSkala Itrottarfelag - B36 Torshavn -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

17:30JBK - GBK Kokkola 3:2

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga

19:00Telavi - Din. Tbilisi 0:0

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

13:00OtkazanoDusheti - Gagra -:-
13:00OtkazanoRustavi - Bolnisi -:-
13:00OtkazanoSamgurali - Shukura -:-
13:00OtkazanoShevardeni Tbilisi - WIT Georgia -:-
13:00OtkazanoZugdidi - Merani Martvili -:-
15:30Gagra - Samgurali 0:1
15:30Merani Martvili - WIT Georgia 0:0

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

22:00OdgođenoAntigua - Sanarate -:-
22:00OdgođenoGuastatoya - Iztapa -:-
22:00OdgođenoMunicipal - Santa Lucia -:-
22:00OdgođenoXelaju - Coban Imperial -:-

INDONEZIJA: Liga 1

15:30OdgođenoPersiraja Aceh - Persija Jakarta -:-

INDONEZIJA: Liga 2

08:00OdgođenoPSBS Biak Numfor - Persis Solo -:-
10:30OdgođenoPutra Sinar Giri - Kalteng Putra -:-
13:30OdgođenoPersijap Jepara - Mitra Kukar -:-
13:30OdgođenoPSCS Cilacap - Balikpapan -:-

ISLAND: Icelandic Cup Women

20:00OdgođenoSelfoss Ž - Valur Ž -:-
20:00OdgođenoThor/KA Ž - Haukar Ž -:-

IZRAEL: Toto Cup

18:45H. Haifa - Kiryat Shmona 2:2
19:00Sakhnin - M. Haifa 1:0

JAPAN: J2 League

12:00Albirex Niigata - Renofa Yamaguchi 2:1
12:00Avispa Fukuoka - Verdy 1:3
12:00Chiba - Yamaga 3:0
12:00Ehime - Yamagata 0:1
12:00Kitakyushu - Kanazawa 2:1
12:00Kyoto - Mito 2:2
12:00Omiya Ardija - Iwata 2:2
12:00Ryukyu - Kofu 1:2
12:00V-Varen Nagasaki - Kusatsu 3:1
12:30Machida - Tokushima 0:1
12:30Tochigi - Okayama 2:1

JAPAN: YBC Levain Cup

12:00OdgođenoHiroshima - Sagan Tosu -:-
12:00Kashiwa - Oita 3:1
12:00Nagoya - Kawasaki 2:2
12:00Sapporo - Yokohama FC 1:1
12:00Shimizu - Kashima 2:3
12:00Vegalta Sendai - C-Osaka 0:3
12:30Shonan - G-Osaka 1:2

JUŽNA AFRIKA: Premier League

18:00Kaizer - Bidvest Wits 1:1

JUŽNA AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00Ajax Cape Town - Richards Bay 1:0
15:00Mbombela - Cape Umoya United 0:0
15:00Pretoria U. - Real Kings 1:1
15:00TS Galaxy - Steenberg United 0:0
15:00TS Sporting - Swallows 0:0

KATAR: Division 2

18:15OdgođenoAl-Kharitiyath - Al Markhiya -:-
18:15OdgođenoShamal - Al Muaidar -:-

KAZAHSTAN: Premier League

13:00OdgođenoTobol - Ordabasy -:-
15:00OdgođenoKaspij Aktau - Kaisar -:-

KINA: Super League

12:00Shanghai SIPG - Wuhan Zall 2:1
14:00Beijing Guoan - Hebei 3:1

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

22:00OdgođenoAguilas - Bucaramanga -:-
22:00OdgođenoAmerica De Cali - Santa Fe -:-
22:00OdgođenoAtl. Nacional - Ind. Medellin -:-
22:00OdgođenoCucuta - La Equidad -:-
22:00OdgođenoEnvigado - Pasto -:-
22:00OdgođenoJunior - Tolima -:-
22:00OdgođenoMillonarios - Dep. Cali -:-
22:00OdgođenoPatriotas - Once Caldas -:-
22:00OdgođenoPereira - Chico -:-
22:00OdgođenoPetrolera - Jaguares de Cordoba -:-

LATVIJA: Optibet Virsliga

17:00Jelgava - RFS 0:4
17:00Spartaks - Valmiera 2:3
19:00FK Liepaja - Ventspils 1:1

LITVA: A Lyga

18:00Suduva - Zalgiris 2:0

MAĐARSKA: NB III - East

17:30Balassagyarmat - Hatvan 1:1
17:30Cegledi - Gyongyosi 2:0
17:30Eger SE - BVSC-Zuglo 0:2
17:30Kisvarda II - Jaszberenyi 1:3
17:30Sajobabony - DVTK II 0:0
17:30SBTC - Putnok VSE 2:0
17:30Senyo Carnifex - Mezokovesd II 5:0
17:30Tiszafuredi - Tallya 4:1
17:30Tiszaujvaros - Debrecen II 3:1
19:00Duna Aszfalt - Fuzesgyarmati SK 3:0

MAĐARSKA: NB III - Centre

17:30Dabas-Gyon - Dunaujvaros PASE 2:1
17:30ESMTK Budapest - Szegedi 3:0
17:30Ferencvaros II - Ujpest II 2:1
17:30Hodmezovasarhely FC - Ivancsa 2:4
17:30Korosladany MSK - FC Dabas 1:1
17:30Kozarmisleny - Majosi 1:1
17:30Szekszardi - Rakosmenti KSK 0:1
17:30Taksony - Monori 2:2
17:30Vac - Honved II 0:0
19:00Kecskemeti - Paks II 3:0

MAĐARSKA: NB III - West

16:00Elore - Mosonmagyarovari TE 0:1
17:30Balatonfuredi - MOL Fehervar II 0:1
17:30Erdi - Zalaegerszegi II 5:0
17:30III. Keruleti TVE - Szabadkikoto 1:0
17:30Komaromi VSE - Gardony Varosi 3:1
17:30Nagyatadi - Menfocsanak 1:1
17:30Puskas Academy II - Nagykanizsa FC 1:4
17:30SC Sopron - Lipot 1:1
17:30Tatabanya - Papai Perutz 1:3
17:30Veszprem - Bicskei 2:0

MAROKO: Botola Pro

23:00OdgođenoFUS Rabat - Raja Beni Mellal -:-
23:00Safi - Moghreb Tetouan 0:0

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

00:00Necaxa - Mazatlan FC 1:0
02:00Pachuca - Leon 0:1
04:00Tigres - Puebla 2:1

MONGOLIJA: Premier League

10:00Anduud City - Ulaanbaatar City 1:2
13:00Mazaalainuud - Sumida Gepro 1:0

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura

19:00Managua FC U20 - Chinandega U20 0:2

NORVEŠKA: Toppserien - Žene

18:00RØA Ž - Vålerenga Ž 1:2

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

00:00Nacional Asuncion - Diaz 3:0

POLJSKA: III Liga - Group III

17:00OdgođenoLegnica 2 - Polonia B. -:-
18:00Brzeg - Nysa 7:1
18:00Gornik Z. 2 - Piast Zmigrod 1:3
18:00Polonia Swidnica - Kluczbork 1:2
18:00ROW Rybnik - Foto-Higiena Gac 1:1
19:20Ruch - Warta Gorzow 3:1

POLJSKA: III Liga - Group IV

16:00Stal Krasnik - Chelmianka Chelm 1:2
17:00Cracovia 2 - Ostrowiec 1:2
17:00LKS Lagow - Hetman Zamosc 2:1
17:00OdgođenoOrleta Radzyn - Wolka Pelkinska -:-
17:00OdgođenoSiarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ -:-
17:00OdgođenoSokol Sieniawa - Jutrzenka Giebultow -:-
18:00Sandomierz - Lewart Lubartow 4:0
18:00OdgođenoS. Wola - Biala Podlaska -:-
18:00Wiazownica - Wisloka Debica 2:3
18:00Wisla Pulawy - Korona 2 3:2

RUMUNJSKA: Liga 1 - Relegacija - doigravanje

17:30Mioveni - Chindia Targoviste 1:1

RUSIJA: FNL

13:30Tomsk - Sp. Moscow 2 1:2
15:30Omsk - Chertanovo M. 1:2
16:00Orenburg - Alania Vladikavkaz 2:0
17:00D. Bryansk - Nizhny Novgorod 1:0
17:00Neftekhimik - Yenisey 2:0
17:00Samara - SKA Khabarovsk 2:0
17:00Tekstilshtik - FK Chayka 1:1
17:00Volgar-Astrakhan - Veles Moscow 1:2
17:30Yaroslavl - Krasnodar 2 0:0
18:00F. Voronezh - Baltika 0:1
18:30T. Moscow - Akron Togliatti 1:1

RUSIJA: PFL - Group 2

15:00Olimp-Dolgoprudny - Zenit Irkutsk 1:0
16:00Tver - Chita 4:2

RUSIJA: PFL - Group 4

10:00Orenburg 2 - Dynamo Barnaul 0:4
10:00OdgođenoZenit-Izhevsk - Kamaz -:-
12:00OdgođenoNosta - FK Novosibirsk -:-

SAD: MLS - Playoff

02:30Portland Timbers - Orlando City 2:1

SAD: USL Championship

22:00OtkazanoLA Galaxy 2 - FC Tulsa -:-

SAUDIJSKA ARABIJA: Division 1

17:55Al Jeel - Ohod 0:2
17:55Al Khaleej - Al Ansar 2:2
17:55Al Thuqbah - Al Qadisiya 0:1
18:05Al-Shoalah - Hottain 3:1
18:20Al-Taqadom - Al Najoom 1:1

SLOVAČKA: Fortuna liga

19:00Pohronie - Dun. Streda 1:2
19:00Sered - Senica 4:0
19:00Trencin - Z. Moravce 1:1

SLOVAČKA: Kup

17:00Oravan - SK Bela 0:6

SLOVENIJA: 2. SNL

17:30Beltinci - Triglav 0:1
17:30Bilje - Radomlje 0:4
17:30Fuzinar - Brda 6:0
17:30Nafta - Krško 2:0
17:30Primorje - Drava 2:0
17:30Smartno - Jadran Dekani 0:5

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

17:00Sj. Makedonija U19 - Tikveš 1:3

SVIJET: Klupske Prijateljske

10:00Karvina (Cze) - GKS Jastrzebie (Pol) 2:0
10:00Termalica B-B. (Pol) - Cracovia (Pol) 3:1
10:45Liberec B (Cze) - Varnsdorf (Cze) 2:4
11:00Horn (Aut) - Sparta Prag (Cze) 0:4
11:00Red Star (Fra) - Lusitanos (Fra) 2:0
11:00Sturm Graz (Aut) - Bravo (Slo) 2:1
11:00Zizkov (Cze) - Jihlava (Cze) 3:2
14:00Karlsruher (Ger) - Saarbrucken (Ger) 2:2
14:00Slavia Prag B (Cze) - Nurnberg II (Ger) 2:1
14:30Jong Sparta Rotterdam (Ned) - Genk U21 (Bel) 7:2
15:00Union Berlin (Ger) - Wurzburger Kickers (Ger) 2:0
15:30Unterhaching (Ger) - Augsburg (Ger) 0:0
16:00B. Monchengladbach (Ger) - Verl (Ger) 4:0
16:00OtkazanoMlada Boleslav (Cze) - Chrudim (Cze) -:-
17:00Admira (Aut) - Ostrava (Cze) 2:1
17:00Altach (Aut) - Bor. Dortmund (Ger) 0:6
17:00Blansko (Cze) - Liberec (Cze) 1:1
17:00Guingamp (Fra) - Brest (Fra) 0:1
17:00Lech (Pol) - Offenbach (Ger) 1:1
17:00OtkazanoLKS Lodz (Pol) - KKS Kalisz (Pol) -:-
17:00Rapid Vienna (Aut) - Opava (Cze) 5:3
17:00St. Polten (Aut) - Ceske Budejovice (Cze) 0:3
17:30Brno (Cze) - Lisen (Cze) 2:3
18:00Avranches (Fra) - Le Havre (Fra) 5:4
18:00B.93 (Den) - AB Kopenhagen (Den) 3:0
18:00Les Herbiers (Fra) - Lorient II (Fra) 1:3
18:00Nea Salamis (Cyp) - Alki Oroklini (Cyp) 1:1
18:00Rennes (Fra) - St. Etienne (Fra) 3:0
18:00Sparta Prag (Cze) - Wolfsberger AC (Aut) 2:2
18:00Troyes (Fra) - Sedan (Fra) 3:1
18:30Angers (Fra) - Le Mans (Fra) 3:2
18:30OtkazanoEichstatt (Ger) - Augsburg (Ger) -:-
18:30Wattenscheid (Ger) - F. Dusseldorf II (Ger) 2:2
18:45Jong Ajax (Ned) - Jong Utrecht (Ned) 1:2
19:00Bersenbruck (Ger) - Lotte (Ger) 2:2
19:00OtkazanoClermont (Fra) - Orleans (Fra) -:-
19:00FC Gutersloh (Ger) - Wiedenbruck (Ger) 1:3
19:00Gievenbeck (Ger) - Munster (Ger) 0:3
19:00Gleinstatten (Aut) - SC Bad Gams (Aut) 2:0
19:00Maribor (Slo) - Mura (Slo) 3:1
19:00Rodez (Fra) - Pau FC (Fra) 2:0
19:00Steinheim (Ger) - RW Frankfurt (Ger) 1:5
19:00Villefranche (Fra) - Grenoble (Fra) 0:2
19:00Wiener Viktoria (Aut) - Stadlau (Aut) 2:0
19:30Dusseldorf-West (Ger) - MSV Dusseldorf (Ger) 3:1
19:30OtkazanoLierse K. (Bel) - Westerlo (Bel) -:-
19:30Sprockhovel (Ger) - Bocholt (Ger) 0:2
19:30SSVg Velbert (Ger) - Duisburger (Ger) 2:1

SVIJET: Internacionalne Prijateljske - Žene

16:00Estonija Ž - Latvija Ž 1:0

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

19:00Reims Ž (Fra) - St. Liege Ž (Bel) 1:1

ŠKOTSKA: Premiership

19:00OdgođenoSt. Mirren - Celtic -:-
20:45OdgođenoAberdeen - Hamilton -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:00Djurgarden - Mjallby 2:1
19:00Malmo FF - Örebro 2:1

ŠVEDSKA: Superettan

19:00Brage - Norrby 1:1
19:00GAIS - Degerfors 0:0
19:00Jonkopings - Dalkurd 2:1
19:00Ljungskile - AFC Eskilstuna 2:1
19:00Trelleborgs - Västerås SK 1:0

ŠVEDSKA: Division 1 - Norra

16:00Sandvikens - Team TG FF 6:1
18:00IFK Berga - Sollentuna 1:1
18:30Nykopings - IFK Lulea 2:4
19:00Brommapojkarna - Karlstad 0:1
19:00Gefle - Taby 0:0
19:00Orebro Syr. - Sylvia 1:1

ŠVEDSKA: Division 1 - Södra

18:00Oskarshamns - Motala 1:2
19:00Assyriska IK - Utsiktens 1:1
19:00Karlskrona - Lunds 1:1
19:00Landskrona - Tvaakers 4:0
19:00Lindome - Linkoping City 3:1
19:00Skövde - Värnamo 0:3
19:00Torns - Eskilsminne 1:1

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

19:00Kristianstads Ž - Vaxjo DFF Ž 2:0
19:00Örebro Ž - Uppsala Ž 2:1
19:00Pitea Ž - Djurgarden Ž 1:1
19:00Rosengard Ž - Linköpings Ž 7:1
19:00Umeå IK Ž - Eskilstuna United Ž 1:0
19:00Vittsjo Ž - Göteborg Ž 0:2

ŠVEDSKA: Elitettan Women

19:00Lidkopings FK Ž - Mallbackens Ž 0:3

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

14:00Khujand - Lokomotiv Pamir 0:0
14:00Regar-TadAZ - CSKA Pomir Dushanbe 1:5
15:00Istiqlol Dushanbe - Faizkand 3:0

TUNIS: Ligue Professionnelle 1

18:00Bizertin - Etoile Sahel 2:2
18:00Kairouanaise - Club Africain 1:1
18:00Metlaoui - Chebba 2:1
18:00US Tataouine - Stade Tunisien 2:1

URUGVAJ: Segunda Division

17:00Villa Espanola - Albion 3:2

ZAMBIJA: Super League

15:00OtkazanoGreen Eagles - Zesco Utd -:-
15:00OtkazanoKabwe - Green Buffaloes FC -:-
15:00OtkazanoKabwe Youth Academy - Lusaka Dynamos -:-
15:00OtkazanoNakambala Leopards - Power Dynamos -:-
15:00OtkazanoNkana - Lumwana Radiants -:-
15:00OtkazanoNkwazi - Red Arrows -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.