REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

oglasi

ARGENTINA: Primera División - Torneo Transición

01:30Racing Club - River Plate 1:0

ARGENTINA: Primera B Nacional

00:00Patronato - Santamarina 1:2
21:15Nueva Chicago - Instituto -:-
23:10Temperley - All Boys -:-

ARGENTINA: Primera D Metropolitana - Uspon playoffs

21:00San Miguel - Sportivo Barracas -:-

AZERBAJDŽAN: Premier League

12:00OtkazanoInter Baku - Araz -:-
72'Khazar Lenkoran - Neftci Baku 2:1
78'SumQayit City - FK Baku 0:1

BOLIVIJA: Liga de Futbol Prof - Apertura

00:00Blooming - Oriente Petrolero 3:2
oglasi

CIPAR: First Division

18:00Achnas - AEK Larnaca -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Juniorska liga

13:00Brno U21 - Hradec Kralove U21 4:0
13:00Ceske Budejovice U21 - Mlada Boleslav U21 3:4
13:00Jihlava U21 - Mas Taborsko U21 3:4
13:00Ostrava U21 - Sparta Prag U21 3:1
13:30Dukla Prag U21 - Bohemians 1905 U21 0:0
13:30Jablonec U21 - Pribram U21 2:1
13:30Slavia Prag U21 - Znojmo U21 4:0
13:30Varnsdorf U21 - Trinec U21 2:0
37'Teplice U21 - Slovacko U21 0:0

DANSKA: NordicBet Ligaen

19:00Vejle - Horsens -:-

ENGLESKA: Premier League

21:00Aston Villa - Southampton -:-

ENGLESKA: Conference South

20:45Boreham Wood - Weston -:-

ENGLESKA: Southern Premier League

20:45Hitchin - Dunstable Town -:-

ENGLESKA: Isthmian Premier League

20:45OdgođenoKingstonian - Lewes -:-

FRANCUSKA: Ligue 2

20:30Troyes - Nancy -:-

GIBRALTAR: Premier Division

20:30Lynx - Lincoln -:-

GRČKA: Super League

18:30OdgođenoPanetolikos - Giannina -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

01:00Xelaju - Petapa 2:1

INDIJA: ISL

PoluvrijemeNorth East United - Delhi Dynamos 0:2

ITALIJA: Serie A

20:45Genoa - Palermo -:-

ITALIJA: Lega Pro - Group A

20:45Bassano - Como -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:55Shmona - M. Tel Aviv -:-

IZRAEL: Leumit League

17:00Hapoel Afula - Hapoel Ramat Gan -:-
17:00M. Nazareth - H. Kfar Saba -:-
17:00Ramat Hasharon - Kiryat Gat -:-

JAPAN: Nogometno Prvenstvo - Žene - Stupanj pobjednika

05:00JEF United Ž - Inac Kobe Leonesa Ž 1:1
05:00Urawa Ž - Albirex Niigata Ž 0:1
05:00Yunogo Ž - Beleza Ž 0:1

KAMERUN: Elite One

15:30Scorpion - Young Sports Academy -:-

KOLUMBIJA: Liga Postobon - Clausura - Semi-finals

01:00Ind. Medellin - Aguilas 2:1

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

20:00Jong Ajax - Nijmegen -:-
20:00Jong PSV - Waalwijk -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

20:15Dusseldorf - Furth -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Bayern

18:00Nurnberg II - Burghausen -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

22:00Sp. Luqueño - Cerro Porteno -:-

PERU: Primera División - Clausura

00:15Juan Aurich - U. San Martin 1:1

POLJSKA: Ekstraklasa

18:00Cracovia - Gornik Z. -:-

RUMUNJSKA: Divizia A

19:30CS U. Craiova - Rapid Bucharest -:-

RUSIJA: Premier League

17:00Lok. Moscow - Ufa -:-

RUSIJA: Division 2 - Jug

11:30Terek 2 - Dynamo GTS 1:0
12:00Alania - Novocherkassk 0:3
12:00Anzhi 2 - Astrakhan 2:1
12:00Maykop - Krymsk 0:1
13:00Nalchik - Mashuk 0:3
83'Krasnodar 2 - Biolog 0:2
37'TSK Simferopol - Armavir 1:1
16:00Afips - Zhemchuzhyna Yalta -:-
16:30SKCHF Sevastopol - Chornomorets -:-

SIRIJA: Premier League

10:00Al Misfat - Al Wahda -:-
13:00Al-Jehad - Foutoua 1:1
13:00Hottin - Al Karamah 0:0
13:00Nidal - Al Mohafaza 1:1

ŠPANJOLSKA: Primera Division

20:45Granada - Almeria -:-

ŠVICARSKA: Challenge League

19:45Servette - Schaffhausen -:-

TURSKA: Super Lig

18:00Balikesirspor - Sivasspor -:-
19:00Bursaspor - Fenerbahce -:-

TURSKA: PTT 1. Lig

18:30Boluspor - Osmanlispor -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju