REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

oglasi

ANGOLA: Girabola

16:00Sagrada - Progresso -:-
16:30Kabuscorp - Academica -:-
17:00Interclube - Kuando Kubango -:-

ARGENTINA: Primera División - Copa Libertadores - Play Offs

22:00Godoy Cruz - Estudiantes -:-

ARGENTINA: Primera B Nacional

03:00Gimnasia Jujuy - Villa Dalmine 1:1
03:15Talleres Cordoba - Boca Unidos 2:0
18:05Almagro - Juventud Unida Universitario -:-
19:05Nueva Chicago - Instituto -:-
20:30Los Andes - Central Cordoba -:-
21:00Ind. Rivadavia - Brown Adrogue -:-

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

17:05Colegiales - Defensores de Belgrano -:-
20:30Almirante Brown - Platense -:-
20:30Barracas Central - Fenix -:-
20:30Deportivo Armenio - Comunicaciones -:-
20:30Deportivo Riestra - Deportivo Espanol -:-

ARGENTINA: Primera C Metropolitana

20:30Canuelas - Deportivo Merlo -:-
20:30Club Lujan - Sportivo Barracas -:-
20:30Excursionistas - Argentino de Quilmes -:-

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

20:30Argentino de Rosario - Ituzaingo -:-
20:30General Lamadrid - Victoriano A. -:-

ARMENIJA: Premier League

15:00Banants - Ulisses 3:0

AUSTRALIJA: NPL NSW

10:30Sutherland - Manly Utd -:-
11:00Bonnyrigg - Rockdale -:-
11:00Hakoah Sydney - Wollongong -:-

AUSTRALIJA: NPL Victoria

07:00Avondale FC - Pascoe Vale -:-
07:00Green Gully - Melbourne Knights -:-
07:00Northcote City - Melbourne Victory U21 -:-

AUSTRALIJA: Premier League - Brisbane

10:15Holland Park Hawks - Queensland Lions -:-
10:30Rochedale - Capalaba FC -:-
11:00Eastern Suburbs - Mitchelton -:-
11:00North Pine - Peninsula -:-

AUSTRALIJA: NPL Western Australia

09:00Armadale - Stirling Lions -:-
09:00Bayswater City - Floreat Athena -:-
09:00Cockburn City - Joondalup -:-
09:00Inglewood - Perth SC -:-
09:00Perth Glory U21 - Balcatta -:-
09:00Sorrento - Subiaco -:-

AUSTRALIJA: NPL Queensland

08:30F.N.Q. Heat - Olympic FC -:-
10:00Brisbane Strikers - Brisbane U21 -:-
10:00Moreton Bay Utd - Brisbane City -:-
11:00N. Queensland - SWQ Thunder -:-

AUSTRALIJA: NPL Tasmania

07:00Olympia Warriors - Kingborough Lions -:-
08:30Launceston - Devonport -:-
08:30Northern Rangers - South Hobart -:-

AUSTRALIJA: Capital Territory

09:30Belconnen United - FFA Centre of Excellence -:-
10:00Canberra FC - Canberra Utd U19 -:-

AUSTRALIJA: Northern NSW

06:30Lambton J. - Newcastle Jets U21 -:-
07:00Valentine - Hamilton Olympic Warriors -:-

AUSTRALIJA & OCEANIJA: OFC Nations Cup

08:00Novi Zeland - Fidži -:-
11:00Vanuatu - Solomonski Otoci -:-

AUSTRIJA: Regionalliga - Zapad

16:00Dornbirn - Altach (Am) -:-
16:00Eugendorf - Schwaz -:-
16:00Hard - Neumarkt -:-
16:00Innsbruck (Am) - Salzburg (Am) -:-
16:00Kufstein - Wattens -:-
16:30Kitzbuhel - Bregenz -:-
18:00Saalfelden - Johann -:-
18:00Seekirchen - Reichenau -:-

BRAZIL: Série A

21:00Cruzeiro - America Mineiro -:-
23:30Atletico-PR - Figueirense -:-

BRAZIL: Série B

00:15CRB - Criciuma 2:1
01:30Goias - Brasil de Pelotas 1:1
01:30Parana - Oeste 2:1
02:30Nautico - Sampaio Correa 5:0
21:00Atletico GO - Vila Nova -:-
21:00Avai - Ceara -:-
21:00Joinville - Londrina -:-
21:30Vasco - Bahia -:-

BRAZIL: Série C

20:30Tombense - Guarani -:-
21:00Macae - Boa -:-
00:00Botafogo PB - Cuiaba Esporte -:-

BUGARSKA: A PFG

16:00Beroe - Levski -:-
16:00Pirin Blagoevgrad - Lok. Plovdiv -:-
16:00Slavia Sofia - Montana -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00AJEB - Kozaf -:-
18:00Bobo-Dioulasso - Bankuy Sport -:-
18:00BPS Koudougou - Etoile Filante -:-
18:00USFA - Majestic -:-
18:00US Ouagadougou - Kadiogo -:-
18:00Yatenga - US Comoe -:-
20:15ASFA Yennega - Santos -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: FNL

17:00Ceske Budejovice - Vlasim -:-
17:00Frydek-Mistek - Opava -:-
17:00Mas Taborsko - Usti n. L. -:-
17:00Pardubice - Sokolov -:-
17:00Sigma Olomouc B - Trinec -:-
17:00Varnsdorf - Karvina -:-
17:00Znojmo - Vysehrad -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL

13:30Most - Tachov -:-
14:00Domazlice - Stechovice -:-
17:00Dobrovice - Benatky -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: MSFL

16:30Breclav - Lisen -:-
16:30Hlucin - Hulin -:-
16:30Kromeriz - Mohelnice -:-
16:30Prostejov - Zlin B -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division A

10:15Cesky Krumlov - Klatovy -:-
10:15Motorlet Prague - Karlovy Vary -:-
10:30Jindrichuv Hradec - Petrin Plzen -:-
17:00Cizova - Aritma Prague -:-
17:00Doubravka - Rokycany -:-
17:00Nove Straseci - Milevsko -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division B

10:15Lovosice - Litomerice -:-
17:00Cesky Brod - Horni Mecholupy -:-
17:00Litvinov - Libis -:-
17:00Sous - Kladno -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division C

17:00Letohrad - Kutna Hora -:-
17:00Vysoke Myto - Jablonec n. Jiz. -:-
17:00Zivanice - Suchdol -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division D

10:30Bystrice n. P. - Sumperk -:-
16:30Blansko - Zdirec n. D. -:-
16:30Rosice - Slavoj Polna -:-
16:30Uhersky Brod - Hodonin -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division E

16:30Hranice - Vsetin -:-
16:30Odra Petrkovice - Krnov -:-
16:30Petrovice - Slavicin -:-
16:30Rymarov - Frydlant n. O. -:-
16:30Valasske Mezirici - Dolni Benesov -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League

11:00Ceske Budejovice U19 - Plzen U19 -:-
11:00Mlada Boleslav U19 - Liberec U19 -:-
11:00Slovacko U19 - Opava U19 -:-
11:00Sparta Prag U19 - Jihlava U19 -:-
11:00Teplice U19 - Pribram U19 -:-
14:00Slavia Prag U19 - Ostrava U19 -:-
14:30Karvina U19 - Bohemians 1905 U19 -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Liga - žene - Championship Playoff

10:30Bohemians Prag Ž - Slavia Prag Ž -:-
14:00Sparta Prag Ž - Slovacko Ž -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Liga - žene - Ispadanje skupina

10:30Dukla Prag Ž - Plzen Ž -:-

DANSKA: Bet25 Liga

15:00Helsingor - Vendsyssel FF -:-
15:00Lyngby - Fredericia -:-
15:00Naestved - Horsens -:-
15:00Roskilde - Skive -:-
15:00Silkeborg - Vejle -:-

DANSKA: 2nd Division - Promotion Group

15:00Aarhus Fremad - AB Kopenhagen -:-
15:00BK Frem - Brabrand -:-
15:00Marienlyst - Hvidovre -:-
15:00Thisted - Hellerup -:-

DANSKA: 2nd Division - Relegation Group

14:00Dalum IF - B 1908 -:-
15:00Jammerbugt - Avarta -:-
15:00Kolding - Holbaek -:-
15:00Næsby - Tarnby -:-
15:00Odder - Svendborg -:-

ENGLESKA: Championship - Playoff

18:00Hull - Sheffield Wed -:-

ETIOPIJA: Premier League

14:00St George - Arba Menche -:-
16:30Dedebit - Dashen Birra -:-

EUROPA: Liga Prvaka - Playoff

20:45Real Madrid - Atl. Madrid -:-

EUROPA: Baltic Cup U21

17:00Litva U21 - Estonija U21 -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

14:00Berkut Evpatoria - Rubin Yalta -:-
14:30Yevpatoriya - Kafa -:-
15:00Bakhchisaray - SKCHF Sevastopol -:-
15:00Ocean Kerch - TSK Simferopol -:-

FINSKA: Veikkausliiga

15:00Lahti - PK-35 Vantaa -:-
15:00Rovaniemi - SJK -:-
17:00Inter Turku - Kemi -:-

FINSKA: Ykkonen

15:00GrIFK - Haka -:-
15:00KTP - Jaro -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

15:00Futura - MPS -:-
15:00Kultsu - KaPa -:-
15:00Sudet - Lahti Akatemia -:-
15:00Vaajakoski - PEPO 1 -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

15:00Aland - BK-46 -:-
15:00EsPa - Honka -:-
15:00SalPa - TPV -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

15:00AC Kajaani - Jazz Pori 2 -:-
15:00Lapua - Narpes Kraft -:-
15:00MuSa - YPA -:-
15:00OPS - Santa Claus -:-
15:00VIFK - TP-47 -:-

FRANCUSKA: CFA - Group A

18:00Amiens AC - Poissy -:-
18:00Boulogne - Dieppe -:-
18:00Lens II - Aubervilliers -:-
18:00Mantes - Paris SG II -:-
18:00Roye - Arras -:-
18:00Sannois - Quevilly Rouen -:-
18:00Troyes II - IC Croix -:-
18:00Wasquehal - Calais -:-

FRANCUSKA: CFA - Group B

18:00Auxerre II - Lyon Duchere -:-
18:00Grenoble - Montceau -:-
18:00Jeanne d Arc - Sarre Union -:-
18:00Lyon II - Yzeure -:-
18:00Monts - Le Puy -:-
18:00Moulins - St. Louis Neuweg -:-
18:00Mulhouse - Villefranche -:-
18:00Sochaux II - Jura Sud -:-

FRANCUSKA: CFA - Group C

18:00Bayonne - Nice II -:-
18:00Le Las - Pau -:-
18:00Marignane - Rodez -:-
18:00Marseille II - Martigues -:-
18:00Pontet - Colomiers -:-
18:00Sete - Monaco II -:-
18:00Tarbes - Hyeres -:-
20:00OtkazanoArles-Avignon - Stade Montois -:-

FRANCUSKA: CFA - Group D

18:00Bordeaux II - Saint-Malo -:-
18:00Fleury-Merogis - Concarneau -:-
18:00Fontenay - Bergerac -:-
18:00Lorient II - Nantes II -:-
18:00Plabennec - Stade Bordelais -:-
18:00Romorantin - Chateaubriant -:-
18:00Trelissac - Cholet -:-
18:00Vitre - Viry-Chatillon -:-

GABON: Championnat D1

17:00Akanda - Olympique de Mandji -:-
17:00FC Libreville - Mangasport -:-
17:00Mberi Sportif - Pelican -:-
17:00Nguen Asuku - Bitam -:-
17:00Stade Mandji - Missile -:-
17:00Stade Migoveen - Port-Gentil -:-

GAMBIJA: GFA League

18:30Gamtel - Armed Forces -:-
18:30Hawks - Bombada -:-
18:30Real Banjul - Banjul Utd -:-
18:30Wallidan - Serrekunda -:-

GANA: Premier League

17:00Berekum Chelsea - All Stars -:-

GVINEJA: Ligue 1

16:30OdgođenoASFAG - Atletico Coleah -:-
16:30OdgođenoHoroya - Fello Star -:-
16:30OdgođenoKaloum Star - Gangan -:-

HONG KONG: Premier League - Playoff

09:00Southern District - Kitchee -:-

INDONEZIJA: ISC

11:00Padang - Persela -:-
11:00Persipura - Perseru Serui -:-
13:30Persib - Madura United -:-

ISLAND: Inkasso-deildin

16:00Keflavik - Grindavik -:-
16:00Leiknir - Fjardabyggd -:-

ISLAND: Division 2

16:00Afturelding - Magni -:-
16:00Hottur - IR Reykjavik -:-
16:00Vestri - KV Reykjavik -:-
18:00Grotta - Husavik -:-

ITALIJA: Serie B - Playoff

18:30Spezia - Trapani -:-

ITALIJA: Lega Pro - Group A - Playout

15:00Mantova - Cuneo -:-
17:30Pro Piacenza - AlbinoLeffe -:-

ITALIJA: Lega Pro - Group B - Playout

15:00Prato - Lupa Roma -:-
16:00Rimini - L Aquila -:-

ITALIJA: Lega Pro - Group C - Playout

16:00Melfi - Martina Franca -:-
16:00Monopoli - Ischia -:-

JAPAN: J-League Division 2

06:00Kamatamare - Mito -:-
06:00Tokushima - Kitakyushu -:-
07:00Kyoto - Yokohama FC -:-
07:00Sapporo - Renofa Yamaguchi -:-
07:00Shimizu - Kusatsu -:-
09:00Gifu - Yamagata -:-
11:00V-Varen Nagasaki - Chiba -:-
11:30C-Osaka - Okayama -:-
12:30Kumamoto - Machida -:-

JAPAN: Nogometno Prvenstvo - Žene

06:00JEF United Ž - Vegalta Sendai Ž -:-
06:00Kunoichi Ž - Speranza Ž -:-
06:00Urawa Ž - Parceiro Nagano Ž -:-
08:00Albirex Niigata Ž - Inac Kobe Leonesa Ž -:-

JUŽNA AFRIKA: Kup

15:00Supersport - Orlando -:-

JUŽNA KOREJA: K-League Classic

07:00Seongnam - Incheon -:-
08:00Jeju - Ulsan Hyundai -:-
09:00Gwangju - Suwon City -:-

JUŽNA KOREJA: K League Challenge

09:00Busan - Daejeon -:-
12:00Bucheon - Hummel -:-

KANADA: CSL

01:30Milton - London City 0:0

KINA: Super League

09:30Yanbian - Liaoning -:-
13:35Henan Construction - Guangzhou R&F -:-
13:35Jiangsu Suning - Hangzhou Greentown -:-

KINA: Jia League

09:00Guizhou Zhicheng - Wuhan Zall -:-
09:30Hunan Billows - Nei Mongol -:-
09:30Meizhou Kejia - Shanghai Shenxin -:-
09:30Qingdao Huanghai - Qingdao Jonoon -:-
13:35Beijing Baxy - Dalian Transcend -:-

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Apertura

01:00Petrolera - Fortaleza 2:1
03:00Cortulua - Envigado 1:1

KOLUMBIJA: Torneo Aguila

21:00Tigres - Bogota -:-

LATVIJA: SynotTip Virslīga

13:00Metta/LU - Rigas FS -:-
14:00Jelgava - Riga FC -:-

LITVA: Division 2

12:00Krazante Kelme - FBK Kaunas -:-
13:00Silute - Hegelmann Litauen -:-
17:00Lokomotyvas - Dainava Alytus -:-

MALAVI: Super League

14:30Max Bullets - Karonga United -:-
14:30Mzuni - Civo Utd -:-
14:30Red Lions - Silver -:-

MAROKO: Coupe du Trone

17:00AJSB - Amal Souk Sebt -:-
17:00Amal Tiznit - Renaissance Zmamra -:-
17:00Benslimane - Khemisset -:-
17:00Chabab Benguerir - Youssoufia Berrechid -:-
17:00Dcheira - RAC Casablanca -:-
17:00Jeunesse - AUSB -:-
17:00Meknes - Rachad Bernoussi -:-
17:00Olympique Marrakech - Union Ait Melloul -:-
17:00Raja Al Hoceima - Hassania Lazari Oujda -:-
17:00Raja Beni Mellal - Adrar Souss -:-
17:00Renaissance Martil - Chabab Atlas Khenifra -:-
17:00Sidi Kacem - Sale -:-
17:00Tadla - Jadida -:-
17:00US Temara - Stade Marocain -:-

NIGER: Ligue 1

17:00Akokana - Sahel -:-
17:00ASFAN - Nigelec -:-
17:00Dan Kassawa - ASGNN -:-
17:00SONIDEP - Olympic Niamey -:-
17:00Urana - Espoir -:-

NIGERIJA: Premier League

17:00Enyimba - Warri -:-

NORVEŠKA: Tippeligaen

15:30Tromsø - Sarpsborg 08 -:-
18:00Rosenborg - Molde -:-

NORVEŠKA: OBOS-ligaen

15:30Fredrikstad - Hodd -:-

NORVEŠKA: Division 2 - Group 1

17:00Follo - Harstad -:-

NORVEŠKA: Division 2 - Group 2

16:00Ham-Kam - Strindheim -:-
16:00Nardo - Gjovik-Lyn -:-
16:00Nybergsund - Brumunddal -:-
16:00Stjordals Blink - Honefoss -:-
16:00Tynset - Brattvag -:-
17:00Elverum - Rosenborg 2 -:-

NORVEŠKA: Division 2 - Group 3

13:00Forde - Stord -:-
14:00Fana - Floro -:-
14:00Lysekloster - Fyllingsdalen -:-
16:00Sola - Nest-Sotra -:-

NORVEŠKA: Division 2 - Group 4

16:00Asker - Arendal -:-
16:00Halden - Notodden -:-
16:00Vindbjart - Baerum Sportsklubb -:-

NORVEŠKA: Toppserien - Žene

14:00Arna-Bjørnar Ž - Vålerenga Ž -:-
15:00RØA Ž - Kolbotn Ž -:-
17:00LSK Kvinner Ž - Avaldsnes Ž -:-

NJEMAČKA: Oberliga Westfalen

14:00Westfalia Rhynern - Gutersloh -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Nord - Relegacija - doigravanje

18:00Bogen - Fortuna Regensburg -:-
18:00Burglengenfeld - Kornburg -:-
18:00Erlbach - Deisenhofen -:-
18:00Jahn Forchheim - Wurzburger Kickers II -:-
18:00Landsberg - Mering -:-

NJEMAČKA: Oberliga Niederrhein

17:00Meerbusch - Kapellen-Erft -:-

OBALA BJELOKOSTI: Ligue 1

18:00AS Denguele - Academie de FAD -:-
18:00Sewe Sport - SO Armee -:-
18:00Stade d Abidjan - ASEC Mimosas -:-
18:00Tanda - Moossou -:-

PERU: Primera División - Clausura

03:00Juan Aurich - Melgar 1:1
19:30Sporting Cristal - Garcilaso -:-

PERU: Segunda Division

22:30Santa Rosa - Willy Serrato -:-

POLJSKA: Division 2

17:00Gryf Wejherowo - Blekitni Stargard -:-
17:00Kotwica Kolobrzeg - S. Wola -:-
17:00Legionowo - Rakow -:-
17:00Nadwislan Gora - Puszcza -:-
17:00Radomiak Radom - Polonia B. -:-
17:00Siarka Tarnobrzeg - Tychy -:-
17:00Stal Mielec - Zambrow -:-
17:00Wisla Pulawy - ROW Rybnik -:-

POLJSKA: III Liga - Group I

15:00Arka II - Chemik Police 3:0
15:00Chwaszczyno - B. Gdynia -:-
15:00Lechia II Gdansk - Swit Skolwin -:-
16:00Kaszubia Koscierzyna - Gwardia Koszalin -:-
16:00Pomorskie - Przodkowo -:-
17:00Wierzyca - Gryf 95 Slupsk -:-

POLJSKA: III Liga - Group II

15:00Nielba Wagrowiec - Centra Ostrow Wielkopolski -:-
16:00Ostrovia - Lech 2 -:-
17:00Jarocin - Kleczew -:-
17:00Kujawianka Izbica Kujawska - Sroda -:-
17:00Sparta Brodnica - Unia Swarzedz -:-
17:00Start Warlubie - Elana Torun -:-
17:00Warta - KKS Kalisz -:-
17:00Wda Swiecie - Pelikan Niechanowo -:-

POLJSKA: III Liga - Group IV

17:00Gornik Z. 2 - Odra Opole -:-
17:00Grunwald - Podbeskidzie 2 -:-
17:00Piast 2 - LZS Piotrowka -:-
17:00Pniowek - GKS Jastrzebie -:-
17:00Ruch 2 - Czaniec -:-
17:00Skra - LKS Belk -:-
17:00Szombierki Bytom - Bielsko-Biala -:-
17:00Zdzieszowice - BKS Bielsko -:-

POLJSKA: III Liga - Group V

12:00Concordia Elblag - Wikielec -:-
13:00Olsztynek - Elblag 0:3
16:00Grajewo - Nowe Miasto Lubawskie -:-
17:00Dzialdowo - Huragan Moraq -:-
17:00Elk - Szczuczyn -:-
18:00Jagiellonia II - Granica Ketrzyn -:-
18:00Ostroda - Rominta Goldap -:-

POLJSKA: III Liga - Group VI

11:00Blekitni Raciaz - Sokol Aleksandrow Lodz -:-
17:00Ner Poddebice - LKS Lodz -:-
17:00Ursus Warszawa - GKS Pogon -:-
17:00Warta Sieradz - Pelikan -:-
17:30Warta Dzialoszyn - Legia II -:-
19:00Polonia W. - Otwock -:-

POLJSKA: III Liga - Group VII

11:00Unia Tarnow - Andrychow -:-
16:00Korona 2 - NKP Podhale Nowy Targ -:-
16:00Wisla II - Poprad Machnik Muszyna -:-
17:00Czarni Polaniec - Garbarnia -:-
17:00Ostrowiec - Spartakus Daleszyce -:-
18:00Hutnik Nowa Huta - Oswiecim -:-

POLJSKA: III Liga - Group VIII

12:00Avia Swidnik - Izolator Boguchwala -:-
16:00Lewart Lubartow - Lublin -:-
17:00Lublinianka - Sokol Sieniawa -:-
17:00Orleta Radzyn Podlaski - Tomasovia T. L. -:-
17:00Orzel Przeworsk - Jaroslaw -:-
17:00Piast Tuczempy - S. Rzeszow -:-
17:00Polonia Przemysl - Karpaty Krosno -:-
17:00R. Rzeszow - Chelmianka Chelm -:-
17:00Wolka Pelkinska - Hetman Zamosc -:-

RUMUNJSKA: Liga 2/Seria 1 - Promotion Group

10:00F. Constanta - Braila -:-
12:00Clinceni - Calarasi -:-
12:00SC Bacau - Rapid Bucharest -:-

RUMUNJSKA: Liga 2/Seria 1 - Ispadanje skupina

10:00Berceni - Pojorata -:-
10:00Buzau - Balotesti -:-

RUMUNJSKA: Liga 2/Serie 2 - Promotion Group

10:00Baia Mare - Chindia Targoviste -:-
10:00FC Brasov - UTA Arad -:-
10:00Mioveni - Gaz Metan -:-

RUMUNJSKA: Liga 2/Serie 2 - Ispadanje skupina

10:00Pancota - Metalul Resita -:-
10:00Ramnicu Valcea - Tarlungeni -:-
10:00U. Cluj - Satu Mare -:-

RUSIJA: Division 2 - Istok

13:30Barnaul - Omsk -:-

SAD: MLS

63'Sporting Kansas City - DC United 0:0
00:00Vancouver Whitecaps - Houston Dynamo -:-

SAD: North American Soccer League - Spring Season

01:00Ottawa Fury - Fort Lauderdale 1:2

SAD: USL

03:00Colorado Springs - OC Blues 1:1
00:05Rochester - Bethlehem -:-

SAD: NWSL Women

01:00New York Flash Ž - Boston Breakers Ž 4:0
02:30OdgođenoHouston Dash Ž - Washington Ž -:-

SENEGAL: Ligue 1

18:30US Goree - Niary Tally -:-

SINGAPUR: Kup

13:30NagaWorld - Global -:-

SLOVAČKA: 2. Liga - zapad - Ispadanje skupina

17:00D. Luzna - Nove Mesto -:-
17:00Sala - B. Bystrica -:-
17:00Trnava B - SK Senec -:-

SLOVAČKA: 2. Liga - istok - Ispadanje skupina

17:00Spisska Nova Ves - Haniska -:-
17:00Teplicka - Poprad -:-

SLOVAČKA: 2. Liga - Promotion Group

17:00OtkazanoL. Mikulas - Borcice -:-
17:00Presov - Pohronie -:-
17:00Zvolen - Sered -:-

SLOVAČKA: Divison C - Zapad

17:00Banik HN - Puchov -:-
17:00Dubnica - Galanta -:-
17:00Dun. Streda B - Samorin -:-
17:00Trnava C - Komarno -:-
17:00Velky Meder - V. Ludince -:-

SLOVAČKA: Divison C - Istok

17:00Lipany - FK Krasna -:-
17:00Vranov - V. Revistia -:-

SLOVAČKA: Divison C Central

17:00Lucenec - Detva -:-
17:00MSK Martin - Kremnicka -:-
17:00Pohronie B - L. Hradok -:-
17:00Zarnovica - Namestovo -:-

SLOVAČKA: Divison C Bratislava

15:00Rovinka - Inter Bratislava -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

01:00Argentina - Honduras 1:0
01:00Urugvaj - Trinidad i Tobago 3:1
01:30Čile - Jamajka 1:2
88'Kostarika - Venezuela 2:1
13:30Mianmar - Malezija -:-
15:00Ruanda - Senegal -:-
15:30Bocvana - Malavi -:-
16:00Slovenija U21 - Azerbejdžan U21 -:-
16:15Švicarska - Belgija -:-
17:30Gabon - Mauritanija -:-
23:00Meksiko - Paragvaj -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

21:00Detroit (Usa) - United of Manchester (Eng) -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Play Off (gubitnici)

18:00Villarreal B - UD Logrones -:-

ŠPANJOLSKA: Superliga - Žene

11:45Atletico Madrid Ž - Athletic Ž -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

16:00AIK Stockholm - Örebro -:-
16:00Jonkopings - Sundsvall -:-
16:00Östersunds - Malmo FF -:-

ŠVEDSKA: Superettan

16:00Dalkurd - IK Frej -:-
16:00Degerfors - Assyriska FF -:-
16:00Ljungskile - Angelholms -:-
18:00Varbergs - Sirius -:-

ŠVEDSKA: Division 1 - Norra

15:00Umeå - Västerås SK -:-
16:00Akropolis - Forward -:-
16:00Brommapojkarna - Sleipner -:-
16:00Carlstad - Team TG FF -:-

ŠVEDSKA: Division 1 - Södra

16:00Qviding - Tvaakers -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Norrland

14:00Valbo FF - Gaellivare Malmberget -:-
15:00Timra - Skelleftea -:-
16:00Friska Viljor FC - Stromsbergs -:-
16:00Moron - Ånge -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Svealand

13:00Vasteras IK - Skiljebo -:-
14:00Boo FF - Sundbybergs -:-
15:00IK Franke - Kvarnsvedens -:-
16:00Upsala - Varmdo -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Västra Götaland

14:00Vinbergs - Tenhults -:-
15:00Dalstorps IF - Savedalens -:-
15:00Högaborgs - Eskilsminne -:-
15:00Hoganas - Torslanda -:-
15:00Laholms - Helsingborgs IF Akademi -:-
16:00Assyriska BK - Ullareds IK -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Götaland

14:00Kvarnby - BW 90 -:-
16:00Asarums - Rosengard -:-
16:00Hassleholms IF - Olympic -:-
16:00Lunds - Karlskrona -:-
16:00Torns - IFK Hassleholm -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Svealand

14:00Smedby - Vimmerby -:-
15:00Assyriska IF - Motala -:-
16:00Linkoping City - Aspudden Tellus -:-
16:00Sodertalje FK - Sylvia -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Kumla - Kortedala -:-
15:00Vanersborgs FK - Rynninge -:-
16:00Gauthiod - Stenungsunds -:-
16:00Grebbestads - Karlstad -:-
16:00Gunnilse - Orebro Syr. -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

14:00Kvarnsvedens Ž - Djurgarden Ž -:-
15:00Mallbackens Ž - Göteborg Ž -:-

TAJLAND: Thai Premier League

13:00Buriram - Nakhon Ratchasima -:-
13:00Chainat - Royal Thai Army -:-
13:00Chiangrai - Siam Navy -:-
13:00Pattaya - Sisaket -:-
14:00Chonburi - Bangkok Utd -:-
14:00Sukhothai - Tero Sasana -:-
14:00Suphanburi - Bangkok Glass -:-
15:00BBCU - Muangthong -:-
15:00Osotsapa - Ratchaburi -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00FC Asgabat - FC Balkan -:-
15:00OdgođenoKopetdag Asgabat - Altyn Asyr -:-
15:00Merw - Kopetdag Asgabat -:-
15:00Sagadam - Altyn Asyr -:-

URUGVAJ: Primera Division - Clausura

20:00Danubio - Wanderers -:-
20:00Fenix - El Tanque Sisley -:-
20:00Liverpool M. - Villa Teresa -:-
20:00Racing Montevideo - Juventud -:-
20:00Rentistas - Club Nacional -:-

UZBEKISTAN: Professional Football League

15:00Andijon - Shortan Guzor -:-
15:30Olmaliq FK - Mashal Muborak -:-
15:45Pakhtakor - Neftchi Fargona -:-
16:00Qizilqum Zarafshon - Met. Bekobod -:-
16:30Nasaf Qarshi - Bunyodkor -:-

ZAMBIJA: Super League

15:00Green Buffaloes FC - NAPSA Stars -:-
15:00Kabwe - Green Eagles -:-
15:00Lusaka Dynamos - Zesco Utd -:-
15:00Lusaka Tigers - Nkwazi -:-
15:00Mufulira - Nakambala Leopards -:-
15:00Nchanga Rangers - Forest Rangers -:-
15:00Zanaco - Red Arrows -:-

ZELENORTSKA REPUBLIKA: Campeonato Nacional

22:00Academico 83 - Mindelense -:-
22:00Desportivo Praia - SC Atletico -:-
22:00Sal-Rei - Academica Porto Novo -:-
22:00Scorpion Vermelho - Sinagoga -:-
22:00Sporting da Brava - FC Derby -:-
22:00Vulcanico - ACA -:-

ZIMBABVE: Premier Soccer League

15:00Dynamos - Highlanders -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju