REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

ARGENTINA: Copa Argentina

23:30Arsenal Sarandi - Instituto -:-

AUSTRALIJA: Queensland State League

11:30Brisbane Strikers - Harimau Muda -:-

AZIJA: East Asian Championship - Kvalifikacije - Prvi stupanj

07:00Macau - Sjeverni Marijana Otoci 1:2
09:30Guam - Mongolia -:-

BRAZIL: Série B

00:00Icasa-CE - Portuguesa 2:0
00:30Atletico GO - Oeste 4:2

BRAZIL: Copa do Brasil

00:30Figueirense - Bragantino 2:2pen

ČILE: Kup

21:30Iberia - U. Catolica -:-
21:30L. Schwager - Deportes Temuco -:-

EKVADOR: Serie A - Prvi stupanj

19:30U. Catolica - Mushuc Runa -:-

ESTONIJA: Kup

18:00Elva - Infonet 2 -:-
18:00Imavere - Saue Laagri -:-
18:30Welco Elekter - Kose -:-
19:30Reaal - Tääksi -:-

EUROPA: Liga Prvaka - Kvalifikacije

17:00Aktobe (Kaz) - Din. Tbilisi (Geo) -:-
18:00HJK (Fin) - Rabotnicki (Mac) -:-
18:00Ventspils (Lat) - Malmö (Swe) -:-
19:30Steaua Bucharest (Rou) - Strömsgodset (Nor) -:-
20:00Maribor (Slo) - Zrinjski (Bih) -:-
20:45St. Patricks (Irl) - Legia (Pol) -:-

JAPAN: J-League

12:00Albirex Niigata - Tokyo -:-
12:00G-Osaka - Shimizu -:-
12:00Hiroshima - Kashiwa -:-
12:00Kashima - Omiya Ardija -:-
12:00Kofu - C-Osaka -:-
12:00Tokushima - Urawa -:-
12:00Tosu - Kawasaki -:-
12:00Vegalta Sendai - Nagoya -:-
12:30Yokohama M. - Kobe -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Playoff

02:15Nacional Asuncion - Defensor Sp. 2:0

JUŽNA KOREJA: K-League Classic

12:00Jeju - Jeonnam -:-
12:30Busan - Suwon -:-
12:30Incheon - Pohang -:-
12:30Seongnam - Gyeongnam -:-
12:30Seoul - Sangju Sangmu -:-
12:30Ulsan Hyundai - Jeonbuk -:-

JUŽNA KOREJA: K League Challenge

12:30Ansan Police - Bucheon -:-

KAMERUN: Elite One

17:30Cotonsport - Canon Yaounde -:-

KENIJA: Premier League

13:00Mathare Utd. - Ulinzi Stars -:-
13:00Thika Utd. - Western Stima -:-
15:00Nairobi City - Leopards -:-
15:15Sofapaka - Chemelil -:-
15:15Tusker - Kenya CB -:-

KINA: FA Cup

32'Qingdao Jonoon - Hangzhou Greentown 0:0
32'Yanbian - Shanghai Shenhua 0:1
10:00Lijiang Jiayunhao - Jiangsu Sainty -:-
13:30Guizhou Renhe - Beijing Guoan -:-
14:00Shandong Luneng - Guangzhou R&F -:-

KOLUMBIJA: Copa Postobon

22:00Barranquilla - Real Cartagena -:-
22:00Fortaleza - Pereira -:-
22:00Real Santander - Petrolera -:-
22:00Valledupar - Union Magdalena -:-
22:30Expreso Rojo - Llaneros -:-
22:30Huila - Once Caldas -:-
22:30Tolima - Quindio -:-

LATVIJA: Virslīga

18:00Skonto Riga - FK Liepaja -:-

MALTA: Summer Cup

18:30Qormi - Pieta Hotspurs -:-
20:30Balzan Youths - Naxxar Lions -:-

NORVEŠKA: Division 1

19:00Strømmen - Alta -:-

NORVEŠKA: Division 2 - Group 4

19:00Vålerenga 2 - Drobak-Frogn -:-

NORVEŠKA: NM Cup

19:00Bodo/Glimt - Stabaek -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Süd

18:30Rain/Lech - Rosenheim -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

01:00OtkazanoPenarol (Uru) - River Plate (Arg) -:-
32'Wellington (Aus) - West Ham (Eng) 1:0
16:00Paderborn (Ger) - Ath. Bilbao (Esp) -:-
17:00Opava (Cze) - Slovacko B (Cze) -:-
17:00Pardubice (Cze) - Liberec U21 (Cze) -:-
17:00Zlin (Cze) - HFK Olomouc (Cze) -:-
17:30Chievo (Ita) - Coventry (Eng) -:-
18:00Innsbruck (Aut) - Bremen (Ger) -:-
18:00Palermo (Ita) - Jurmala (Lat) -:-
18:00Sheffield Wed (Eng) - Arsenal Tula (Rus) -:-
18:00Strasbourg (Fra) - Karlsruher (Ger) -:-
18:30Achilles 29 (Ned) - Sporting (Por) -:-
18:30DJK Rosenheim (Ger) - Schalke (Ger) -:-
18:30Guingamp (Fra) - Brest (Fra) -:-
18:30Heimstetten (Ger) - 1860 München (Ger) -:-
18:30M. Haifa (Isr) - Lille (Fra) -:-
19:00Almere (Ned) - Cambuur (Ned) -:-
19:00Altach (Aut) - Wolfsburg (Ger) -:-
19:00Aue (Ger) - Stuttgart (Ger) -:-
19:00Bordeaux (Fra) - Nantes (Fra) -:-
19:00Den Bosch (Ned) - Heracles (Ned) -:-
19:00Feyenoord (Ned) - Real Sociedad (Esp) -:-
19:00Galatasaray (Tur) - Rapid Vienna (Aut) -:-
19:00Lorient (Fra) - Evian TG (Fra) -:-
19:00Numancia (Esp) - Atl. Madrid (Esp) -:-
19:00Panathinaikos (Gre) - Atromitos (Gre) -:-
19:00PAOK (Gre) - Waalwijk (Ned) -:-
19:00PSG (Fra) - Nice (Fra) -:-
19:00Twente (Ned) - Konyaspor (Tur) -:-
19:30AC Wolfsberger (Aut) - Chelsea (Eng) -:-
19:30Besiktas (Tur) - Mainz (Ger) -:-
20:00Marseille (Fra) - Benfica (Por) -:-
20:30Colchester (Eng) - Ipswich (Eng) -:-
20:30Deveronvale (Sco) - Inverness (Sco) -:-
20:30Gateshead (Eng) - Leyton Orient (Eng) -:-
20:30Hartlepool (Eng) - Sunderland (Eng) -:-
20:30Rotherham (Eng) - Nottingham (Eng) -:-
20:45York (Eng) - Hull (Eng) -:-
21:00Lyon (Fra) - Sevilla (Esp) -:-

ŠVICARSKA: Super League

19:45Aarau - Sion -:-
19:45Zurich - Thun -:-

TAJLAND: Thai Premier League

13:00Air Force United FC - Bangkok Glass -:-
13:00Osotsapa - Police -:-
13:00Singhtarua - Chainat -:-
13:00Sisaket - Songkhla United -:-
14:00Buriram - Chiangrai -:-
14:00Chonburi - PTT Rayong -:-
14:00Royal Thai Army - Ratchaburi -:-
14:00Suphanburi - Samut Songkhram -:-
15:00Bangkok Utd - TOT -:-
15:00Muangthong - Tero Sasana -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju