REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

oglasi

ARGENTINA: Primera División

23:00Tigre - Quilmes -:-

ARGENTINA: Primera B Nacional

01:00Atletico Tucuman - Guillermo Brown 0:0

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

20:00Deportivo Riestra - Sportivo Italiano -:-
20:30Deportivo Merlo - Atletico Atlanta -:-

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

20:00Deportivo Paraguayo - Claypole -:-
20:00El Porvenir - Central Ballester -:-

AUSTRIJA: Erste Liga

38'Innsbruck - LASK Linz 1:1
oglasi

BANGLADEŠ: Premier League

12:15Abahani Limited - Farashganj -:-
14:30Muktijoddha Sangsad - Sheikh Jamal -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Premier League

17:00Travnik - Sarajevo 1:0

BRAZIL: Série C

00:00ASA - Confianca 1:0

BRAZIL: Série D

00:00Rio Branco - Vilhena 2:1
20:00Metropolitano - Sao Caetano -:-

BUGARSKA: A PFG

20:00Litex Lovech - Montana -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Juniorska liga

11:00Mlada Boleslav U21 - Teplice U21 2:0
13:00Sparta Prag U21 - Dukla Prag U21 2:0

DANSKA: Superliga

8'Nordsjaelland - Aalborg 0:0

EGIPAT: Premier League

19:30Zamalek - Wadi Degla -:-

ESTONIJA: Meistriliiga

51'Sillamäe Kalev - Flora 0:1

FARSKI OTOCI: Premier League

19:30Runavik - Fuglafjordur -:-

FINSKA: Veikkausliiga

78'KTP - VPS 0:0

FINSKA: Kakkonen jug

77'Atlantis - Honka 0:3

FRANCUSKA: Ligue 2

20:30Nancy - Tours -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

00:00Marquense - Universidad SC 2:1

GVINEJA: Ligue 1

18:00Atletico Coleah - Kamsar -:-
18:00Satellite - Ashanti GB -:-

INDONEZIJA: Championship Cup

01:30OtkazanoPersebaya - Persipasi Bekasi -:-
04:00OtkazanoSriwijaya - Balikpapan -:-

IRSKA: League Cup

ProdužeciShamrock Rovers - St. Patricks 0:0
51'Galway - Dundalk 0:0

IZRAEL: Toto Cup

38'M. Petach Tikva - Yehuda 1:0

JUŽNA KOREJA: K League Challenge

12:30Seoul E. - Anyang 1:0

KAMERUN: Elite One

14:30Tonnerre - Njalla Quan -:-
16:30Canon Yaounde - UMS de Loum -:-
16:30Cosmos de Bafia - Young Sports Academy -:-
16:30Unisport Bafang - Cotonsport -:-

KANADA: CSL

01:00Brantford - Serbian W. E. 0:2
01:00Waterloo - Toronto Croatia 1:5
02:00Burlington - York Region 0:2

KENIJA: Premier League

14:00Sofapaka - Nairobi City 2:0
16:00Leopards - Bandari 1:1

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Clausura

00:00Atl. Nacional - Envigado 1:0
01:00Dep. Cali - Tolima 1:1
03:00Patriotas - Junior 1:0

KOSTARIKA: Primera División - Torneo de Invierno

01:00Alajuelense - CS Uruguay 3:0

LATVIJA: Virslīga

17:00BFC Daugavpils - Metta/LU 0:0

LITVA: Kup

18:00Prelegentai Vilnius - Atmosfera -:-

LUKSEMBURG: National Division

20:00Jeunesse Esch - Niedercorn -:-

MEKSIKO: Primera División - Apertura

00:00Guadalajara - Cruz Azul 0:1

NORVEŠKA: OBOS-ligaen

8'Brann - Levanger 0:0
8'Ranheim - Sogndal 0:0

NORVEŠKA: Division 2 - Group 1

8'Stabaek 2 - Skeid 0:0
19:15Senja - Vålerenga 2 -:-

NORVEŠKA: Division 2 - Group 2

8'Strømsgodset 2 - Jeloy 0:0

NORVEŠKA: Division 2 - Group 3

52'Sola - Odds 2 3:0

NORVEŠKA: Division 2 - Group 4

13:30Molde 2 - Brumunddal 2:1
17:00Aalesund 2 - Byåsen 0:3

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

20:15RB Leipzig - Furth -:-

NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad

14:00Dusseldorf II - Dortmund II 3:0

PERU: Primera División - Apertura

20:15Alianza Atl. - U. San Martin -:-
22:30Cajamarca - Juan Aurich -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

50'Korona - Ruch 1:1

RUMUNJSKA: Liga 1

20:00Din. Bucharest - ACS Poli Timisoara -:-

RUSIJA: Premier League

51'Sp. Moscow - Kazan 0:0

RUSIJA: First Division

11:00Luch Energiya - Baltika 2:2
11:00SKA Energiya - Sibir 1:1
14:00Yenisey - Sp. Moscow 2 0:4
15:45Tomsk - Arsenal Tula 1:3
16:00Orenburg - Zenit 2 1:0
16:00Tyumen - Kamaz 1:0
17:00Armavir - Tosno 0:0
80'Yaroslavl - Baikal Irkutsk 0:0
49'Saratov - Volga N. Novgorod 1:0
8'Volgar-Astrakhan - F. Voronezh 0:0

RUSIJA: Division 2 - Centar

16:00Chertanovo M. - Z. Ryazan 0:1
17:00FC Tambov - Energomash Belgorod 1:0
17:00Penza - T. Moscow 3:0
79'D. Bryansk - Arsenal Tula 2 0:0
80'Kaluga - Liski 1:1
79'Kursk - Oryol 1:0
53'Vityaz - M. Lipetsk 1:0

RUSIJA: Division 2 - regija Ural/Volga

15:00Volga-Olimpiyets - Ulyanovsk 2:0
16:30Lada Togliatti - Zenit-Izhevsk 0:3
17:00Khimik - Syzran 0:1
17:00Kirov - Nosta 1:1
17:00Neftekhimik - Chelyabinsk 1:2

SAD: MLS

01:00Chicago Fire - FC Dallas 2:0

SAD: USL

02:30Tulsa Roughnecks - Arizona United 6:3

SINGAPUR: S.League

13:30Balestier Khalsa - Home Utd 1:1
14:00Harimau Muda B - Young Lions 2:3

SUDAN: Premier League

18:00Al-Nsor - Al-Hilal -:-
18:00Atbara - Hilal El-Fasher -:-
18:00Hilal Obied - Rabita Kosti -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

05:00Monterrey (Mex) - Benfica (Por) 3:0
20:30Boreham Wood (Eng) - Hayes & Yeading (Eng) -:-
20:30Dagenham & Red. (Eng) - Crystal Palace (Eng) -:-
20:45Bradford PA (Eng) - Derby U21 (Eng) -:-
20:45Worksop (Eng) - Boston (Eng) -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:05Sundsvall - Hammarby -:-

ŠVEDSKA: Superettan

19:30Mjallby - GAIS -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Svealand

8'S. Kerbura - Strömsbergs 0:0

ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Svealand

8'Linkoping City - Vimmerby 0:0
8'Sylvia - AFK Linkopings 0:0

ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Götaland

8'IFK Skovde FK - Tibro 0:0
8'Lidkopings FK - Uddevalla 0:0

ŠVICARSKA: Challenge League

19:45Winterthur - Wohlen -:-

UZBEKISTAN: Professional Football League

15:30Mashal Muborak - Navbahor Namangan 2:2
16:30Lok. Tashkent - Met. Bekobod 1:1

VENEZUELA: Primera Division

00:30Zamora - La Guaira 1:1

ZAMBIJA: Super League

15:00Konkola - Red Arrows -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju