REFRESH

Nogomet » Danas » Tečajevi

BOSNA & HERCEGOVINA: Premier League

16:00Leotar - Rudar Prijedor -:-
18:00Radnik Bijeljina - Zrinjski -:-
18:00Široki Brijeg - Tuzla City -:-
20:30Sarajevo - Željezničar -:-

FRANCUSKA: Ligue 1

19:00Lille - Reims -:- [ 1.72 | 3.50 | 5.25 ]
19:00Monaco - St. Etienne -:- [ 1.45 | 4.20 | 7.00 ]
19:00Montpellier - Bordeaux -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.40 ]
19:00Nantes - Brest -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.50 ]
19:00Rennes - Clermont -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.75 ]
21:00Angers - Marseille -:- [ 3.40 | 3.20 | 2.25 ]
21:00Lens - Strasbourg -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.60 ]
21:00Lorient - Nice -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.25 ]
21:00Lyon - Troyes -:- [ 1.30 | 5.00 | 11.00 ]
21:00Metz - PSG -:- [ 11.00 | 6.00 | 1.22 ]

ITALIJA: Serie A

18:30Salernitana - Verona -:- [ 3.75 | 3.25 | 2.10 ]
18:30Spezia - Juventus -:- [ 9.50 | 5.50 | 1.33 ]
20:45AC Milan - Venezia -:- [ 1.22 | 6.50 | 12.00 ]
20:45Cagliari - Empoli -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.60 ]

SLOVENIJA: Prva Liga

17:00Radomlje - Bravo -:-
20:15O. Ljubljana - Domžale -:-

SRBIJA: Super Liga

15:30Radnicki 1923 - Novi Pazar -:-
17:30Napredak - Cukaricki -:-
17:30Spartak Subotica - Proleter -:-

ŠPANJOLSKA: LaLiga

19:30Espanyol - Alaves -:- [ 1.85 | 3.30 | 4.75 ]
19:30Sevilla - Valencia -:- [ 1.60 | 4.00 | 5.50 ]
22:00Real Madrid - Mallorca -:- [ 1.22 | 7.00 | 11.00 ]
22:00Villarreal - Elche -:- [ 1.55 | 3.90 | 6.50 ]

ALBANIJA: Kup

13:30Butrinti Sarande - Laci -:-
14:00Besa - Pogradeci -:-
16:00Beselidhja Lezha - Burreli -:-
16:00Elbasani - Kastrioti -:-
16:00Erzeni - Din. Tirana -:-
16:00Flamurtari - Apolonia Fier -:-
16:00Koplik - Skenderbeu -:-
16:00Laberia - Vllaznia -:-
16:00Lushnja - Tomori Berat -:-
16:00Luzi - Teuta -:-
16:00Maliqi - Kukesi -:-
16:00Oriku - Bylis -:-
16:00Shkumbini Peqin - Tirana -:-
16:00Terbuni - Partizani -:-
16:00Turbina Cerrik - Egnatia -:-
16:00Vora - Korabi Peshkopi -:-

ARGENTINA: Primera B - Clausura

02:10Talleres (R.E) - Los Andes 1:1

ARGENTINA: Copa Argentina

23:10Godoy Cruz - Racing Club -:-

ARMENIJA: Premier League

48'Van - Noah 1:1
16:00Ararat-Armenia - Urartu -:-

AUSTRALIJA: Premier League - Brisbane

11:30Albany Creek - St. George Willawong 3:0
68'Brisbane K. - The Gap 0:2

AUSTRIJA: ÖFB Cup

18:30Hohenems - Sturm Graz -:- [ 21.00 | 13.00 | 1.03 ]
19:00Bregenz - Lafnitz -:- [ 8.00 | 7.00 | 1.20 ]
19:00Johann - A. Klagenfurt -:-
19:00Salzburg - Kalsdorf -:- [ 1.02 | 15.00 | 21.00 ]
20:25Grazer - Tirol -:- [ 4.20 | 3.60 | 1.72 ]

AZERBAJDŽAN: First Division

13:30Lokbatan - Kapaz -:-
13:30Qarabag 2 - SumQayit 2 -:-
13:30Zaqatala - Turan -:-
15:30Keshla 2 - Sabah Baku 2 -:-

AZIJA: AFC Kup - Playoff

17:00Nasaf Qarshi (Uzb) - ATK Mohun Bagan (Ind) -:-

AZIJA: Asian Cup Women - Kvalifikacije - Prvi stupanj

12:00Iran Ž - Bangladeš Ž 5:0
14:30Palestina Ž - Malezija Ž -:-

BELGIJA: Jupiler Pro League

20:45Antwerp - Genk -:- [ 3.25 | 3.60 | 1.90 ]

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga

18:00Soligorsk - Energetik-BGU -:-

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Reserve

54'Minsk 2 - Slutsk 2 0:0 [ 1.70 | 3.75 | 4.00 ]

BOLIVIJA: Division Profesional

01:00Real Potosi - Santa Cruz 3:0 [ 1.72 | 4.00 | 4.33 ]
21:00Blooming - Tomayapo -:- [ 1.61 | 4.00 | 4.33 ]
00:15Palmaflor - The Strongest -:- [ 2.80 | 3.50 | 2.20 ]

BOLIVIJA: Nacional B - Prvi stupanj

00:00Caracollo - Em Huanuni -:-
00:00Maestranza - ABB -:-
00:00Sur-Car - Deportivo Shalon -:-
20:00Academia Santa Cruz - Torre Fuerte -:-
21:00Fancesa - Atletico de Padilla -:-
21:00Fatic - Municipal Achocalla -:-
21:30Bermejo - Nacional Senac -:-
21:30Quebracho Villa Montes - Garcia Agreda -:-
22:00Argentinos Juniors - Ciudad Nueva SC -:-
23:00Los Almendros - Libertad -:-

BRAZIL: Serie B

00:00Avai - Goias 1:0
00:00Brasil de Pelotas - CRB 0:1
00:00Sampaio Correa - Brusque 2:2
02:30Nautico - Londrina 1:2
02:30Vila Nova - Confianca 0:0
00:00Vitoria - Coritiba -:-

BRAZIL: Campeonato Amapaense - Playoff

01:00Santos AP - Trem 0:0

BRAZIL: Campeonato Gaucho 2

00:00Avenida - Sao Gabriel -:-

BUGARSKA: Kup

12:00Marek - Levski 0:2 [ 5.75 | 3.60 | 1.53 ]
15:00Bansko - Pirin Blagoevgrad -:-
15:00OdgođenoLevski Lom - Lok. Sofia -:-
15:00Septemvri Tervel - Septemvri Simitli -:-
15:00Svoge - Septemvri Sofia -:- [ 3.80 | 4.20 | 1.70 ]
17:00CSKA Sofia - Hebar -:-

CIPAR: Kup

18:00Alki Oroklini - AEK Larnaca -:-
18:00APOEL - Nea Salamis -:-
18:00Apollon - Olympias Lympion -:-
18:00Omonia 29th May - Paphos -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: MOL Cup

15:30Karvina - Chrudim -:- [ 1.22 | 5.75 | 9.00 ]
15:30Prepere - Jablonec -:- [ 10.00 | 7.50 | 1.16 ]
15:30Prostejov - Bohemians -:- [ 4.33 | 4.00 | 1.66 ]
15:30Trinec - Teplice -:- [ 3.30 | 3.80 | 1.90 ]
15:30Zapy - Hradec Kralove -:- [ 8.00 | 5.00 | 1.30 ]
15:30Zbuzany - Slovacko -:- [ 13.00 | 9.00 | 1.10 ]
15:45Vltavin - Ostrava -:- [ 10.00 | 7.50 | 1.16 ]
16:00Lisen - Sparta Prag -:- [ 9.00 | 5.75 | 1.20 ]
16:15Velvary - Slavia Prag -:- [ 21.00 | 13.00 | 1.05 ]

ČILE: Primera B

17:00S. Morning - Cobreloa -:-
21:00D. Puerto Montt - Barnechea -:-
23:00Deportes Temuco - Arica -:-
23:30Arturo Fernandez Vial - San Luis -:-
00:00Rangers - Magallanes -:-

DANSKA: Landspokal Cup

16:30Aalborg Freja - Lyseng -:- [ 6.50 | 4.75 | 1.36 ]
16:30B 1913 - Sonderjyske -:- [ 26.00 | 13.00 | 1.05 ]
16:30Kjellerup - Midtjylland -:- [ 41.00 | 21.00 | 1.02 ]
16:30Vanløse - Vejle -:- [ 10.00 | 5.50 | 1.22 ]
16:30VSK Aarhus - Nordsjaelland -:- [ 13.00 | 8.00 | 1.12 ]
18:00F. Amager - Randers -:- [ 5.75 | 4.33 | 1.45 ]
18:00Nykobing - FC Kopenhagen -:- [ 10.00 | 6.50 | 1.18 ]
18:30Marienlyst - Middelfart -:- [ 2.90 | 3.60 | 2.10 ]

DR KONGO: Ligue 1

16:30Maniema - AC Kuya -:-
16:30OdgođenoManiema - AC Rangers -:-
16:30Simba - Motema Pembe -:-

EKVADOR: Serie B

02:00Atl. Porteno - El Nacional 1:1
19:30LDU Portoviejo - Santo Domingo -:-
22:00America de Quito - Gualaceo -:-
22:00Chacaritas - Guayaquil SC -:-

ENGLESKA: EFL Cup

20:30Brighton - Swansea -:- [ 1.40 | 4.50 | 8.50 ]
20:45Arsenal - Wimbledon -:- [ 1.11 | 10.00 | 19.00 ]
20:45Chelsea - Aston Villa -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.50 ]
20:45Manchester Utd - West Ham -:- [ 1.57 | 4.10 | 5.75 ]
20:45Millwall - Leicester -:- [ 5.50 | 3.90 | 1.61 ]
20:45Wolves - Tottenham -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.90 ]

ESTONIJA: Meistriliiga

18:00Flora - Narva -:-

ESTONIJA: Kup

19:30FC Tallinn - Paide -:-

FARSKI OTOCI: Faroe Islands Cup

19:15Sandur - HB Torshavn -:-

FINSKA: Veikkausliiga

17:30Haka - SJK -:- [ 3.20 | 3.10 | 2.15 ]
17:30HJK - HIFK -:- [ 1.45 | 4.20 | 7.50 ]
17:30Honka - KuPS -:- [ 3.50 | 3.40 | 1.95 ]
17:30Ilves - Mariehamn -:- [ 1.95 | 3.20 | 3.40 ]
17:30Inter Turku - Oulu -:- [ 1.36 | 4.00 | 8.00 ]
17:30KTP - Lahti -:- [ 4.75 | 3.75 | 1.72 ]

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

17:30EPS - Ilves 2 -:-
17:30TPV - KaaPo -:-

GIBRALTAR: Super Cup

20:30Lincoln - Europa FC -:-

GRČKA: Super League

17:15OFI Crete - Asteras T. -:- [ 2.45 | 3.10 | 3.00 ]
17:15Olympiakos - Smyrnis -:- [ 1.12 | 8.00 | 19.00 ]
17:15Panetolikos - PAOK -:- [ 7.50 | 3.80 | 1.50 ]
19:30AEK - Lamia -:- [ 1.22 | 5.50 | 15.00 ]
19:30Aris - Panathinaikos -:- [ 1.90 | 3.25 | 4.33 ]

HRVATSKA: 2. HNL

16:00Din. Zagreb 2 - Solin -:-

HRVATSKA: 3. HNL Središte

17:00Dugo Selo - Zagorec K. -:-
17:00Gaj Mače - Mladost Petrinja -:-
17:00Kurilovec - Bistra -:-
17:00Maksimir - Lučko -:-
17:00Ponikve - Lukavec -:-
17:00Trešnjevka - HAŠK -:-
17:00Vrbovec - Trnje -:-

HRVATSKA: Kup

15:30Belišće - Vinogradar -:-
15:30Bijelo Brdo - Cibalia -:-
15:30Bjelovar - Rudeš -:-
15:30NK Zagreb - Oriolik -:-
15:30Sesvete - Varaždin -:-
16:00Orijent 1919 - Dinamo -:-
16:30Rudar Labin - RNK Split -:-
18:00Međimurje - Šibenik -:-
18:30Karlovac - Slaven Belupo -:-

INDIJA: Calcutta Football League

11:00Southern Samity - Bhawanipore 2:3

IRAK: Super League

17:00Al Najaf - Al Diwaniya -:-

ITALIJA: Serie B

18:00Ternana - Parma -:- [ 2.37 | 3.20 | 3.10 ]
20:30Cremonese - Perugia -:- [ 1.95 | 3.30 | 4.00 ]

ITALIJA: Serie C - Group A

16:30Juventus U23 - Triestina -:-
20:30Virtus Verona - Piacenza -:-

ITALIJA: Coppa Italia Primavera

11:00Lazio U19 - Reggina U19 2:0
14:00Ascoli U19 - Frosinone U19 -:-
15:00AC Milan U19 - Como U19 -:-
15:00Bologna U19 - Pisa U19 -:-
15:00Brescia U19 - Pordenone U19 -:-
15:00Cagliari U19 - Monza U19 -:-
15:00Genoa U19 - Alessandria U19 -:-
15:00Lecce U19 - Salernitana U19 -:-
15:00Napoli U19 - Benevento U19 -:-
15:00Parma U19 - Cremonese U19 -:-
15:00Pescara U19 - Spezia U19 -:-
15:00Torino U19 - Entella U19 -:-
15:00Verona U19 - Venezia U19 -:-
16:00Cosenza U19 - Crotone U19 -:-
17:00Sassuolo U19 - Perugia U19 -:-

IZRAEL: Toto Cup - Playoff

19:15M. Haifa - H. Beer Sheva -:-

JAPAN: J1 League

12:00Hiroshima - C-Osaka 0:1 [ 2.00 | 3.50 | 3.60 ]
12:00Kashima - Kawasaki 1:2 [ 3.80 | 3.60 | 1.90 ]
12:00Tokyo - Nagoya 1:1 [ 2.87 | 3.00 | 2.60 ]

JAPAN: Emperors Cup

11:00G-Osaka - Shonan 4:1 [ 2.45 | 3.25 | 2.87 ]

JORDAN: Jordan Cup

19:30Al Hussein - Aqaba -:-

JUŽNA AFRIKA: Premier League

15:00Golden Arrows - AmaZulu -:-
17:00Maritzburg Utd - Marumo Gallants -:-

JUŽNA AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00Free State Stars - TS Sporting -:-
15:00Polokwane - Richards Bay -:-
15:00Pretoria Callies - JDR Stars -:-
15:00Venda - Jomo Cosmos -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Playoff

02:30Palmeiras (Bra) - Atletico-MG (Bra) 0:0 [ 2.70 | 2.90 | 2.87 ]

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Playoff

00:15Bragantino (Bra) - Libertad (Par) -:- [ 1.60 | 3.60 | 5.25 ]

JUŽNA KOREJA: K League 1

07:00Jeju - Daegu 0:1 [ 2.45 | 3.10 | 2.87 ]
09:30Suwon City - Seongnam 3:1 [ 2.10 | 3.25 | 3.30 ]
12:00Seoul - Incheon 0:0 [ 2.15 | 3.10 | 3.25 ]

JUŽNA KOREJA: K League 2

12:00Busan - Seoul E. 1:1 [ 2.87 | 3.30 | 2.30 ]

KAMBODŽA: C-League - Championship - Playoff

10:30OdgođenoAngkor Tiger - Visakha -:-
10:30NagaWorld - Svay Rieng 1:2
10:30Police Commissary - Asia Euro United 4:3

KAMBODŽA: C-League - Ispadanje skupina

48'Phnom Penh Crown - Kirivong Sok Sen Chey 0:0

KANADA: Championship

23:00HFX Wanderers - Club de Foot Montreal -:-

KATAR: QSL

15:45Al-Duhail - Al-Gharafa -:-
18:30Al Khor - Al-Wakra -:-
18:30Al-Rayyan - Al-Sadd -:-

KAZAHSTAN: Kup - Playoff

4'Kaspij Aktau - FC Astana 0:0
4'Taraz - Shakhtar K. 0:0
16:00K. Almaty - Kaisar -:-
16:00Tobol - Kyzylzhar -:-

KINA: Jia League

10:30Zibo Cuju - Beijing Sport University 2:1
29'Shaanxi Changan - Kunshan 0:0
29'Wuhan Three Towns - Xinjiang Tianshan 1:0

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

02:40Tigres - U. Magdalena 0:0

LATVIJA: Optibet Virsliga

17:00RFS - FK Liepaja -:-

LITVA: Kup

18:00Suduva - Zalgiris -:-

LUKSEMBURG: National Division

20:00Differdange - Benfica -:-
20:00Ettelbruck - Wiltz -:-
20:00Fola - Hesperange -:-
20:00Mondorf - Dudelange -:-
20:00Racing Luxembourg - Hostert -:-
20:00UNA Strassen - Niedercorn -:-
20:00Union Titus Petange - Jeunesse Esch -:-
20:00Victoria Rosport - Rodange -:-

MAĐARSKA: OTP Bank Liga

20:00MOL Fehervar - Ferencvaros -:- [ 3.60 | 3.60 | 1.83 ]

MAĐARSKA: NB III - East

4'DVTK II - Bekescsaba II 0:0
16:00Debreceni EAC - Kisvarda II -:-
16:00Elore - Fuzesgyarmati SK -:-
16:00Hidasnemeti VSC - Hajduszoboszloi SE -:-
16:00Jaszberenyi - Eger SE -:-
16:00Putnok VSE - Tiszaujvaros -:-
16:00SBTC - Tiszafuredi -:-
16:00Senyo Carnifex - Debrecen II -:-
16:00Tallya - Ujpest II -:-
16:00Torokszentmiklos - Kazincbarcika -:-

MAĐARSKA: NB III - Centre

16:00Cegledi - Ferencvaros II -:-
16:00Dunaujvaros PASE - Honved II -:-
16:00FC Dabas - Monori -:-
16:00Hodmezovasarhely FC - Balassagyarmat -:-
16:00Ivancsa - Dabas-Gyon -:-
16:00Mohacsi - ESMTK Budapest -:-
16:00MTK II - Paks II -:-
16:00Rakosmenti KSK - Vac -:-
16:00Szekszardi - Makoi -:-
17:00Kozarmisleny - Gerjeni -:-

MAĐARSKA: NB III - West

50'Kelen - Veszprem 0:0
16:00Andrashida - Komaromi VSE -:-
16:00Balatonfuredi - Kaposvar -:-
16:00Gardony Varosi - Zalaegerszegi II -:-
16:00Gyirmot II - Bicskei -:-
16:00Győr II - Erdi -:-
16:00Tatabanya - BVSC-Zuglo -:-
17:00Papai Perutz - Nagykanizsa -:-
18:00SC Sopron - MOL Fehervar II -:-

MALAVI: Super League

14:30Big Bullets - MAFCO -:-
14:30Mighty Tigers - Mighty Wanderers -:-
14:30Silver Strikers - Ntopwa -:-

MAROKO: Botola Pro

22:30Mouloudia Oujda - FAR Rabat -:- [ 2.80 | 2.80 | 2.62 ]

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

04:00Juarez - Atl. San Luis 1:0 [ 2.87 | 3.00 | 2.30 ]

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Raya 2 - Zacatecas Mineros 0:1
02:05Cancun - Leones Negros 0:1
04:05Dorados - Correcaminos 3:1
00:00Tlaxcala - Tepatitlan de Morelos -:-

MEKSIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Monterrey U20 - Toluca U20 -:-

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

18:00Balti - Dinamo-Auto -:-
18:00Milsami - Zimbru -:-
18:00S. Tiraspol - Floresti -:-

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura

18:00Ferretti U20 - Diriangen U20 -:-
22:00Managua FC U20 - Ocotal U20 -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

18:45G.A. Eagles - PSV -:- [ 7.50 | 5.00 | 1.36 ]
18:45Nijmegen - Utrecht -:- [ 4.20 | 3.50 | 1.85 ]
20:00Groningen - Vitesse -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.10 ]
21:00Feyenoord - Heerenveen -:- [ 1.33 | 5.25 | 8.50 ]
21:00Zwolle - Sparta Rotterdam -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.60 ]

NIZOZEMSKA: KNVB Beker

20:00ADO 20 Heemskerk - HFC -:-
20:00FC Oss - HSC '21 -:-
20:00Gemert - TEC -:-
20:00GVV Unitas - Ter Leede -:-
20:00Hoogland - Westlandia -:-
20:00Kozakken Boys - Groene Ster -:-
20:00Oostzaan - Excelsior Maassluis -:-
20:00Spakenburg - UNA -:-
20:00Staphorst - Dongen -:-
20:00USV Hercules - ACV Assen -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 2

19:00Tonsberg - Oppsal -:-

NORVEŠKA: NM Cup

17:00Grorud - Lilleström -:- [ 9.00 | 5.25 | 1.28 ]
17:00KFUM Oslo - Kristiansund -:- [ 3.80 | 4.20 | 1.66 ]
18:00Alta - Bodo/Glimt -:-
18:00Bryne - Molde -:- [ 8.50 | 5.50 | 1.25 ]
18:00Ham-Kam - Raufoss -:- [ 1.50 | 4.00 | 5.00 ]
18:00Harstad - Brann -:-
18:00Kongsvinger - Flekkeroy -:- [ 1.20 | 6.50 | 10.00 ]
18:00Moss - Sandnes -:- [ 4.50 | 4.50 | 1.53 ]
18:00Nardo - Arendal -:- [ 5.75 | 3.75 | 1.53 ]
18:00Oygarden - Sarpsborg 08 -:- [ 6.00 | 4.33 | 1.40 ]
18:00Ranheim - Aalesund -:- [ 2.40 | 3.60 | 2.40 ]
18:00Sogndal - Åsane -:- [ 1.44 | 4.50 | 5.50 ]
18:00Start - Mjondalen -:- [ 2.50 | 3.20 | 2.50 ]
18:00Strömsgodset - Stabaek -:- [ 1.61 | 4.00 | 4.20 ]
18:00Vålerenga - Odd -:- [ 1.70 | 3.75 | 4.00 ]
20:10Viking - Rosenborg -:- [ 2.45 | 3.50 | 2.70 ]

NJEMAČKA: 3. Liga

19:00Freiburg II - Braunschweig -:- [ 3.60 | 3.20 | 2.05 ]

NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever

19:00Luneburger Hansa - Jeddeloh -:-
19:30Lubeck - Hamburger SV II -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Nordost

19:00Hertha II - Babelsberg -:-
19:00Lokomotive Leipzig - TB Berlin -:-

NJEMAČKA: Oberliga NOFV-Nord

19:30Neustrelitz - Hansa Rostock II -:-

NJEMAČKA: Oberliga NOFV - Jug

16:30An der Fahner Hohe - Inter Leipzig -:-

NJEMAČKA: Oberliga Niedersachsen

19:30Heeslinger - Eintracht Celle -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hessen

19:30Waldgirmes - Friedberg -:-

NJEMAČKA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:00Arminia Ludwigshafen - Mechtersheim -:-
19:00Diefflen - Jagersburg -:-
19:00Elversberg II - Eppelborn -:-
19:30Emmelshausen - Trier -:-
19:30Engers - Eisbachtal -:-
19:30Hertha Wiesbach - Dudenhofen -:-
19:30Koblenz - Gonsenheim -:-
19:30Rochling - Speyer -:-
19:30Salmrohr - Karbach -:-
19:30SG 2000 Mulheim-Karlich - Hassia Bingen -:-
19:30Waldalgesheim - Kaiserslautern II -:-
19:30Worms - Pfeddersheim -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Süd

19:001860 München II - VfB Hallbergmoos-Goldach -:-
19:00Donaustauf - Regensburg II -:-

NJEMAČKA: Oberliga Baden-Württemberg

17:15Backnang - Freiberg -:-
19:30OdgođenoGoppinger SV - Linx -:-

NJEMAČKA: DFB Junioren Pokal

18:30Koln U19 - B. Monchengladbach U19 -:-

PARAGVAJ: Copa Paraguay

23:00Karai Chive - River Plate 2:4
01:30Ameliano - Independiente F.B.C. 2:1
22:15Fernando de la Mora - Sp. Luqueño -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Sport Boys - Cusco -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.10 ]
20:15A. Lima - Melgar -:- [ 2.40 | 3.50 | 2.40 ]
22:30Sporting Cristal - Carlos Mannucci -:- [ 1.50 | 4.20 | 4.75 ]

PERU: Liga 2 - Clausura

01:00Llacuabamba - Union Comercio 0:2
03:30Grau - Carlos Stein 2:0

POLJSKA: III Liga - Group III

19:00Jelenia Gora - Odra W. -:-

POLJSKA: Kup

14:30Gornik Z. - Radomiak Radom -:-
15:30Orleta Radzyn - Z. Gora -:-
16:00Concordia Elblag - Skierniewice -:-
16:00Sleza Wroclaw - Chojniczanka -:-
17:30Suwalki - Legia -:-
19:00Legnica - Odra Opole -:-
19:00Lublin - Podbeskidzie -:-
19:15S. Rzeszow - Rakow -:-
19:46Wloclavia Wloclawek - Piast -:-
20:00Korona - Plock -:-
20:30Stal Mielec - Wisla -:-

PORTUGAL: League Cup

20:00Rio Ave - Santa Clara -:-
22:15Famalicao - Penafiel -:-

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 6

16:00CSM Alexandria - CS U Craiova 2 -:-

RUMUNJSKA: Kup

4'FC Arges - Botosani 0:0
15:30CA Oradea - FC Hermannstadt -:-
15:30Concordia - Gaz Metan -:-
15:30Csikszereda M. Ciuc - Chindia Targoviste -:-
15:30CSM Slatina - Calarasi -:-
15:30FC Buzau - Academica Clinceni -:-
15:30Unirea Slobozia - Politehnica Timisoara -:-
17:00Farul Constanta - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
20:00CS Hunedoara - FCSB -:-

RUSIJA: FNL 2 - Group 1

15:00Kholding - R. Volgograd 2 -:-

RUSIJA: Kup

11:30Dynamo Barnaul - Nizhny Novgorod 0:1
4'Legion Dynamo - Ufa 0:0
15:00Kairat Moscow - Akhmat Grozny -:-
15:00Leningradets - Krasnodar -:-
15:00Znamya Noginsk - Samara -:-
17:00D. Bryansk - Arsenal Tula -:-
17:00Dynamo Stavropol - Din. Moscow -:-
17:00FK Saransk - Khimki -:-
18:30FK Chayka - FK Rostov -:-

SAUDIJSKA ARABIJA: Division 1

17:15Al Qadisiya - Al Akhdoud -:-
17:50Bisha - Ohod -:-
19:15Al Adalh - Al Draih -:-

SIJERA LEONE: Premier League

18:15Freetown City - East End Tigers -:-
21:00FC Johansen - SLIFA -:-

SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF League

23:45Inter Moengotapoe (Sur) - Olimpia (Hon) 0:6
02:00Forge (Can) - Independiente (Pan) 0:0
04:00Guastatoya (Gtm) - Alajuelense (Cos) 1:1

SJEV. MAKEDONIJA: Kup

15:00Kit Go Pehchevo - Shkendija -:-
15:00New Stars - Borec -:-
15:00Veleshta - Shkupi -:-

SLOVAČKA: Fortuna liga

18:00Ruzomberok - Slovan Bratislava -:-

SLOVAČKA: Kup

15:30Castkovce - Puchov -:-
15:30Gbely - Senica -:-
15:30Jednota Banova - Zilina -:-
15:30Komarno - Dun. Streda -:-
15:30Lok. Kosice - Lipany -:-
15:30Medzev - FK Humenne -:-
15:30Medzilaborce - Vranov -:-
15:30MSK Lucenec - Kosice -:-
15:30Podbrezova - Banska Bystrica -:-
15:30Trebatice - Z. Moravce-Vrable -:-

SLOVENIJA: 2. SNL

16:00Jadran Dekani - Bilje -:-
16:00Krško - ND Gorica -:-

SRBIJA: Prva Liga

16:00Indjija - Graficar Beograd -:-
16:00Kabel Novi Sad - IMT Novi Beograd -:-
16:00Loznica - Timok -:-
16:00Rad - Zlatibor Cajetina -:-
16:00Sremska Mitrovica - Buducnost Dobanovci -:-
16:00Zarkovo - Macva -:-
16:00Zeleznicar Pancevo - Mladost GAT -:-
19:00Javor - Backa -:-

SRBIJA: Srpska Liga - Belgrade

16:00Teleoptik - TEK Sloga -:-

SUDAN: Premier League

19:00Alamal Atbara - Al-Hilal -:-
19:00Hilal El Obied - Al-Merreikh -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

18:00Švedska U16 - Norveška U16 -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

PauzaTusker (Ken) - Gor Mahia (Ken) 1:1
17:00Rejiche (Tun) - Hammam-Lif (Tun) -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske - Žene

01:30SAD Ž - Paragvaj Ž 8:0
02:00Meksiko Ž - Kolumbija Ž 2:0
03:00Kostarika Ž - Panama Ž 3:2
16:00Portugal U17 Ž - Irska U17 Ž -:-

ŠKOTSKA: League Cup - Playoff

20:45Dundee FC - St. Johnstone -:- [ 2.62 | 2.90 | 2.75 ]
20:45Rangers - Livingston -:- [ 1.18 | 6.00 | 12.00 ]

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 2

17:15CD Colunga - Llanes -:-
17:15Lealtad - SD Navarro CF -:-
17:15S. Gijon B - Praviano -:-
17:30EI San Martin - Real Titanico -:-
17:30Tuilla - R. Oviedo B -:-
17:45Langreo B - Lenense -:-
19:00Roces - L'Entregu -:-
19:30Caudal Deportivo - Covadonga -:-
20:00Basico Urraca - Gijon Industrial -:-
20:00Luarca - Mosconia -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:00Djurgarden - Degerfors -:- [ 1.25 | 6.00 | 10.00 ]
19:00Elfsborg - Malmo FF -:- [ 3.25 | 3.60 | 2.10 ]
19:00Örebro - Östersunds -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.40 ]
19:00Sirius - Norrkoping -:- [ 2.90 | 3.50 | 2.10 ]

ŠVEDSKA: Division 2 - Norrland

19:30Bodens - Skelleftea -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Götaland

19:00IFK Berga - Kristianstads -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Götaland

19:30IFK Skovde FK - Grebbestads -:-

ŠVICARSKA: Super League

18:00Lausanne - Young Boys -:- [ 5.50 | 4.50 | 1.45 ]
20:30St. Gallen - Basel -:- [ 2.87 | 3.50 | 2.25 ]

ŠVICARSKA: Challenge League

18:00Kriens - Yverdon -:-
20:30Xamax - Lausanne Ouchy -:-

ŠVICARSKA: Promotion League

19:30Young Boys II - Etoile-Carouge -:-
20:00Biel - Basel II -:-
20:30Black Stars - YF Juventus -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 1

20:15Bulle - Meyrin -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 2

20:00Grasshopper II - Buochs -:-

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

PoluvrijemeDushanbe 83 - Eskhata 0:0 [ 4.20 | 3.80 | 1.70 ]
PoluvrijemeKuktosh - Istaravshan 2:0 [ 3.00 | 3.30 | 2.10 ]
13:00Ravshan - CSKA Pomir Dushanbe -:-

TURSKA: Super Lig

16:00Gaziantep - Basaksehir -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.60 ]
19:00Goztepe - Hatayspor -:- [ 2.50 | 3.30 | 2.70 ]
19:00Kayserispor - Galatasaray -:- [ 4.00 | 3.50 | 1.80 ]

UKRAJINA: Kup

12:00Tavriya - Oleksandriya 1:3
4'LNZ Cherkasy - Inhulets 0:0
16:00Volyn Lutsk - Mariupol -:-
16:00VPK-Agro - Dnipro-1 -:-
18:00Obolon - Veres-Rivne -:-

UKRAJINA: Super Cup

20:00Shakhtar - Dyn. Kiev -:-

URUGVAJ: Segunda Division

23:30Atenas - Danubio 0:2
02:00Racing Montevideo - Rampla Juniors 2:0
21:00Albion - Juventud -:-
23:30Central Esp. - Rocha -:-

WALES: League Cup

20:45Penrhyncoch - Pontypridd -:-

ZAMBIJA: Super League

46'Zesco Utd - Chambishi 1:0
15:00Forest Rangers - Buildcon -:-
15:00Green Buffaloes FC - Zanaco -:-
15:00Green Eagles - Lusaka Dynamos -:-
15:00Kafue Celtic - Indeni -:-
15:00Kansanshi - Kabwe -:-
15:00Konkola - Nkwazi -:-
15:00Nkana - Red Arrows -:-
15:00Prison Leopards - Power Dynamos -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.