m.Rezultati.com

REFRESH

Nogomet » Danas » Tečajevi

oglasi

AFRIKA: Afrička Liga Prvaka - Kvalifikacije

14:00Mekelle 70 Enderta F.C. (Eth) - Cano Sport (Gnq) -:- [ 1.28 | 4.20 | 11.00 ]
15:00Al-Hilal (Sud) - Rayon Sport (Rwa) -:-
15:00Gor Mahia (Ken) - Aigle Noir (Bur) -:- [ 1.16 | 6.00 | 11.00 ]
15:00Simba (Tan) - UD Songo (Moz) -:- [ 1.25 | 5.00 | 9.00 ]
16:30Elect Sport (Cha) - Mberi Sportif (Gab) -:-
17:00Asante Kotoko (Gha) - Kano (Nga) -:- [ 1.66 | 3.50 | 4.33 ]
17:00Enyimba (Nga) - Rahimo (Bfa) -:- [ 1.30 | 5.00 | 7.00 ]
17:00Pamplemousses (Mus) - Fosa Juniors (Mad) -:-
17:00Petro (Ang) - Matlama (Les) -:- [ 1.28 | 5.50 | 6.50 ]
18:00Al-Nasr (Lby) - Tempete MOCAF (Caf) -:-
18:00ASC Kara (Tog) - Buffles du Borgou (Ben) -:-
18:00AS Vita Club (Drc) - UMS de Loum (Cmr) -:-
18:00Horoya (Gui) - Stade Malien (Mli) -:-
19:00Nouadhibou (Mrt) - SO Armee (Ivo) -:- [ 1.80 | 3.25 | 4.00 ]
21:00USM Alger (Alg) - SONIDEP (Nig) -:- [ 1.22 | 4.75 | 11.00 ]

AFRIKA: Afrički Kup Konfederacija - Kvalifikacije

14:00Saint Louis (Sey) - TS Galaxy (Rsa) -:-
15:45Jwaneng Galaxy (Bot) - Bolton City (Mus) -:-
17:00Al Ittihad (Lby) - US Gendarmerie (Nig) -:-
17:30LISCR FC (Lbr) - Maranatha (Tog) -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Caala - Primeiro de Maio -:-
16:00Cubango - Santa Rita -:-

ARGENTINA: Superliga

01:00Independiente - Colon 2:0 [ 1.80 | 3.20 | 5.00 ]
16:00Godoy Cruz - Estudiantes -:- [ 2.75 | 2.90 | 2.75 ]
18:15Union Santa Fe - Lanus -:- [ 2.30 | 2.90 | 3.50 ]
20:30Central Cordoba - Racing Club -:- [ 4.00 | 3.10 | 2.05 ]
22:45River Plate - Talleres Cordoba -:- [ 1.55 | 3.60 | 7.00 ]

ARGENTINA: Primera Nacional

01:05Ind. Rivadavia - Ferro 3:2 [ 2.40 | 3.00 | 2.87 ]
19:00Agropecuario - Belgrano -:-
20:30All Boys - Brown Adrogue -:- [ 2.30 | 3.10 | 2.80 ]
20:30Almagro - Gimnasia Mendoza -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.30 ]
21:00Platense - Estudiantes Rio Cuarto -:- [ 1.72 | 3.20 | 4.50 ]
21:00San Martin Tucuman - Villa Dalmine -:- [ 1.90 | 3.00 | 4.00 ]

ARGENTINA: Primera B Metropolitana - Apertura

18:00Deportivo Armenio - UAI Urquiza -:-

ARGENTINA: Primera C Metropolitana - Apertura

16:00Dock Sud - Berazategui -:-
20:30Canuelas - Real Pilar -:-
20:30Deportivo Espanol - Excursionistas -:-

ARMENIJA: Premier League

15:00Shirak - Pyunik -:-
17:00FC Yerevan - Ararat-Armenia -:-

AUSTRALIJA: NPL Victoria

07:00Altona Magic - Pascoe Vale 1:2 [ 2.10 | 3.60 | 3.20 ]
07:00Bentleigh - Avondale FC 0:3 [ 3.30 | 3.75 | 1.90 ]
07:00Dandenong - Melbourne Knights 4:1 [ 1.83 | 4.00 | 3.50 ]
07:00Hume City - Kingston City 1:5 [ 1.95 | 4.00 | 3.00 ]
07:00Oakleigh - Green Gully 3:0 [ 1.90 | 3.75 | 3.40 ]
07:00Port Melbourne Sharks - Dandenong City 2:3 [ 2.20 | 3.60 | 3.00 ]
07:00South Melbourne - Heidelberg 0:3 [ 4.33 | 4.50 | 1.57 ]

AUSTRALIJA: Premier League - Brisbane

80'Taringa - Brisbane K. 4:0

AUSTRALIJA: NPL Queensland

77'Sunshine Coast - Moreton Bay Utd 0:2 [ 10.00 | 7.50 | 1.16 ]
10:00Olympic FC - Brisbane U21 -:- [ 1.20 | 6.50 | 9.50 ]

AUSTRALIJA: NPL Tasmania

06:00South Hobart - Riverside Olympic 3:0

AUSTRALIJA: Northern NSW

06:30Broadmeadow - Charlestown City Blues 1:0
06:30Lambton J. - Edgeworth E. 3:0
06:30Maitland - Newcastle Jets U21 3:2
06:30Valentine - Hamilton Olympic 0:4
06:30Weston Bears - Lake Macquarie 5:2

AUSTRIJA: Tipico Bundesliga

17:00Hartberg - Austria Vienna -:- [ 3.10 | 3.60 | 2.15 ]
17:00Salzburg - Admira -:- [ 1.05 | 13.00 | 29.00 ]
17:00Sturm Graz - Tirol -:- [ 1.70 | 3.80 | 4.75 ]

AUSTRIJA: 2. Liga

10:30A. Klagenfurt - BW Linz -:- [ 1.90 | 4.00 | 3.50 ]

AUSTRIJA: Regionalliga Central

17:00AC Wolfsberger (Am) - Union Gurten -:-

AUSTRIJA: Regionalliga West - Vorarlberg

16:00Rothis - Dornbirner S. -:-
16:00RW Rankweil - Lauterach -:-
17:00A. Lustenau (Am) - Langenegg -:-

AUSTRIJA: Bundesliga Women

13:00Bergheim Ž - Vorderland Ž -:-

AZERBAJDŽAN: Premier League

16:45Sabah Baku - Keshla -:-
19:00Qarabag - Gabala -:-

BELGIJA: Jupiler League

18:00St. Liege - Kortrijk -:- [ 1.40 | 4.75 | 6.50 ]
20:00Mouscron - Eupen -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.75 ]

BELGIJA: Second Amateur Division Group ACFF

15:00Stockay-Warfusee - Solieres Sport -:-

BELGIJA: Kup - Kvalifikacije

16:00Boom - Vosselaar -:-
16:00Cappellen - Hamme -:- [ 2.10 | 3.60 | 2.75 ]
16:00Duffel - Knokke -:- [ 3.10 | 3.75 | 1.90 ]
16:00Francs Borains - Torhout -:-
16:00Rebecquoise - Tilleur -:- [ 1.90 | 3.75 | 3.10 ]
16:00Ronse - Wijgmaal -:- [ 2.20 | 3.60 | 2.62 ]

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga

15:45Zhodino - Gorodeja -:- [ 1.90 | 3.30 | 3.50 ]
17:45Soligorsk - Gomel -:- [ 1.25 | 5.00 | 9.00 ]
19:45BATE - Slavia Mozyr -:- [ 1.40 | 4.50 | 5.50 ]
19:45Din. Minsk - Torpedo Minsk 3:0

BJELORUSIJA: Pershaya Liga

15:00Krumkachy - Lida -:-

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

23:15San Jose - Real Potosi 3:2 [ 1.33 | 5.00 | 7.00 ]
01:30Guabira - Destroyers 1:1 [ 1.65 | 3.75 | 4.50 ]
21:00Aurora - Bolivar -:- [ 4.75 | 4.20 | 1.53 ]
21:00The Strongest - J. Wilstermann -:- [ 1.66 | 3.75 | 4.20 ]
23:15Nacional Potosi - Oriente Petrolero -:- [ 1.20 | 5.75 | 10.00 ]

BOLIVIJA: Nacional B

21:30Em Huanuni - Fatic -:-
21:30Independiente - Nacional Senac -:-
21:30Stormers - Stormers SC -:-
21:30Tomayapo - Fortaleza -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: FBiH

17:00Hadzici - Kakanj -:-

BRAZIL: Serie A

21:00Goias - Internacional -:- [ 2.30 | 3.10 | 3.30 ]
21:00Santos - Fortaleza -:- [ 1.30 | 5.00 | 11.00 ]
21:00Vasco - Sao Paulo -:- [ 3.10 | 3.00 | 2.50 ]
00:00Avai - Corinthians -:- [ 3.50 | 3.20 | 2.15 ]
00:00Ceara - Flamengo -:- [ 3.75 | 3.10 | 2.10 ]
00:00CSA - Cruzeiro -:- [ 5.25 | 3.40 | 1.75 ]

BRAZIL: Serie B

00:00Figueirense - CRB 2:2 [ 3.10 | 3.00 | 2.30 ]
00:00Ponte Preta - Sport Recife 2:2 [ 2.45 | 2.90 | 3.20 ]
16:00America MG - Guarani -:- [ 1.70 | 3.50 | 5.25 ]

BRAZIL: Serie C

23:00Acreano - Luverdense -:-
23:00EC Sao Jose - Volta Redonda -:-
23:00Juventude - Ypiranga FC -:-
23:00Paysandu - Remo -:-

BRAZIL: Brasileiro U20

16:00Palmeiras U20 - Cruzeiro U20 -:-

BRAZIL: Brasileiro Women - Playoff

20:00Kindermann Ž - Osasco Audax Ž -:-

BUGARSKA: Parva Liga

17:00Dunav Ruse - CSKA Sofia -:- [ 7.50 | 4.00 | 1.40 ]
19:30Ludogorets - Slavia Sofia -:- [ 1.36 | 4.50 | 7.00 ]

BUGARSKA: Vtora liga

18:30Litex Lovech - Chernomorets Balchik -:-
19:00Pirin Blagoevgrad - Spartak Pleven -:-

CIPAR: First Division

18:00AEL Limassol - Anorthosis -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.75 ]

CRNA GORA: Prva Crnogorska Liga

19:00Buducnost - Zeta -:-

CRNA GORA: Druga Liga

17:00Arsenal Tivat - Ibar -:-
17:00Decic - Lovcen -:-
17:00Drezga - Bokelj -:-
17:00Jezero - Jedinstvo -:-
17:00Mornar - Otrant -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

16:30Mlada Boleslav - Ceske Budejovice -:- [ 1.44 | 4.33 | 7.00 ]
16:30Plzen - Opava -:- [ 1.25 | 5.75 | 11.00 ]
19:00Liberec - Sparta Prag -:- [ 4.50 | 3.50 | 1.80 ]

ČEŠKA REPUBLIKA: FNL

10:15Zizkov - Varnsdorf -:- [ 1.53 | 3.75 | 5.75 ]
17:00Vlasim - Usti n. L. -:- [ 2.20 | 3.30 | 3.00 ]

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group A

10:00Pribram B - Motorlet Prague -:-
10:15Admira Prague - Plzen B -:-
10:30Karlovy Vary - Mas Taborsko -:-
15:30Hostoun - Stechovice -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group B

10:15Chlumec nad Cidlinou - Bohemians 1905 B -:-
10:15Hradec Kralove B - Prepere -:-
10:15Liberec B - Teplice B -:-
10:15Pardubice B - Zivanice -:-
17:00Brozany - Dukla Prag B -:-
17:00Zapy - Zbuzany -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: MSFL

10:15Sigma Olomouc B - Uhersky Brod -:-
10:30Zlin B - Vyskov -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division A

10:15Petrin Plzen - Sedlcany -:-
17:00Myto - Ceske Budejovice B -:-
17:00Sobeslav - Cizova -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division B

10:15Meteor Prague - Louny -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division C

17:00Benatky - Caslav -:-
17:00Dvur Kralove - Letohrad -:-
17:00Hlinsko - Kolin -:-
17:00Poricany - Nymburk -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division D

16:30Humpolec - Brno B -:-
16:30Lanzhot - Stara Rise -:-
16:30Slavoj Polna - Zdirec n. D. -:-
16:30Velka Bites - Havlickuv Brod -:-
16:30Zdar na Sazavou - Tasovice -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division E

10:15Brumov - Hodonin -:-
10:15Slavicin - Prerov -:-
10:15Sumperk - Nove Sady -:-
16:30Kozlovice - Skastice -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Division F

10:15Havirov - Novy Jicin -:-
10:15Karvina B - Opava B -:-
16:30Bruntal - Hermanice -:-
16:30Frenstat p. R. - Trinec B -:-
16:30Polanka - Rymarov -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Prazsky prebor

10:30Kralovice - Zizkov B -:-
14:00Admira Prague B - Vysehrad B -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Stredocesky KP

17:00SK Lhota - Nove Straseci -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Jihocesky KP

10:00Rudolfov - Laziste -:-
17:00Drazice - Cimelice -:-
17:00Milevsko - Junior Strakonice -:-
17:00Osek - Blatna -:-
17:00Sokol Lom - Jankov -:-
17:00Trebon - Mas Taborsko B -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Plzensky KP

17:00Holysov - Start Tlumacov -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Karlovarsky KP

17:00Touzim - Hroznetin -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Ustecky KP

10:15Mostecky FK - Kadan -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Liberecky KP

10:30Skalice - Hradek nad Nisou -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Kralovehradecky KP

17:00Cerveny Kostelec - Dobruska -:-
17:00Novy Bydzov - Chlumec nad Cidlinou B -:-
17:00Trebes - Cernilov -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Pardubicky KP

14:30Luze - Svitavy -:-
17:00Hermanuv Mestec - Lanskroun -:-
17:00Horni Redice - Moravska Trebova -:-
17:00Moravany - Litomysl -:-
17:00Rohovladova Bela - Chocen -:-
17:00SK Pardubicky - Policka -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Vysocina KP

16:30Namest n. Oslavou - Sperice -:-
16:30Pribyslav - Ledec nad Sazavou -:-
16:30Velke Mezirici B - Sapeli Polna -:-
17:00Chotebor - Nova Ves -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Jihomoravsky KP

17:00Bosonohy - Boskovice -:-
17:00Moravsky Krumlov - Rajecko -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Olomoucky KP

10:00Sokol Opatovice - Dolany -:-
16:30Bohunovice - Usti -:-
16:30Medlov - Lutin -:-
16:30Zabreh - Litovel -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Zlinsky KP

16:30Nedasov - Batov -:-
16:30Nevsova - Slusovice -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Moravskoslezsky KP

17:00Bilovec - Cesky Tesin -:-
17:00Bystrice - Brusperk -:-
17:00Koberice - Krnov -:-
17:00Moravan Oldrisov - Dolni Datyne -:-
17:00Pusta Polom - Hlubina -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Czech Cup Women

10:00Rakovec Ž - Klobouky Ž -:-
13:30Vedomice Ž - Hradiste Ž -:-

ČILE: Primera División

00:00Everton - Coquimbo 0:2 [ 2.50 | 3.20 | 2.62 ]
02:30Curico Unido - A. Italiano 2:2 [ 2.00 | 3.40 | 3.40 ]
18:00Deportes Iquique - U. De Concepcion -:- [ 2.25 | 3.40 | 2.87 ]
21:00U. De Chile - U. Catolica -:- [ 3.00 | 3.20 | 2.25 ]
23:30Huachipato - Antofagasta -:- [ 3.20 | 3.40 | 2.20 ]

ČILE: Primera B

23:00D. Puerto Montt - Rangers 0:0
01:00La Serena - Barnechea 1:0
03:00Copiapo - Deportes Temuco 1:1
21:30Cobreloa - San Felipe -:-

DANSKA: 1st Division

13:45Hvidovre - Roskilde -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.80 ]
14:00Fredericia - Kolding -:- [ 1.83 | 3.60 | 4.20 ]
14:00Koge - F. Amager -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.40 ]
15:00Vejle - Skive -:- [ 1.70 | 3.80 | 4.75 ]
15:00Viborg - Nykobing -:- [ 1.65 | 4.00 | 4.75 ]

DANSKA: Elitedivisionen Women

13:30Fortuna Hjorring Ž - KoldingQ Ž -:-

DANSKA: Superliga

12:00Lyngby - Randers -:- [ 3.10 | 3.60 | 2.15 ]
14:00Esbjerg - Silkeborg -:- [ 1.75 | 3.80 | 4.33 ]
16:00Sonderjyske - Midtjylland -:- [ 3.40 | 3.60 | 2.05 ]
18:00Brondby - Aarhus -:- [ 1.83 | 3.90 | 3.80 ]
20:00FC Kopenhagen - Nordsjaelland -:- [ 1.61 | 4.20 | 4.75 ]

DANSKA: 2nd Division - Group 2

14:00Ringkobing - Vejgaard -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.00 ]

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF - Clausura

22:00Barcelona Atletico - Atl. San Francisco -:-
22:00Jarabacoa - Atletico Pantoja -:-
22:00San Cristobal - Vega Real -:-
00:00Cibao - Atlantico -:-
00:00Universidad O&M - Moca -:-

DR KONGO: Ligue 1

16:30OdgođenoBukavu - AS Vita Club -:-

EKVADOR: Liga Pro

00:15Tecnico U. - LDU Quito 0:2 [ 3.60 | 3.20 | 2.00 ]
02:30Barcelona SC - America de Quito 4:0 [ 1.18 | 6.00 | 13.00 ]
19:15El Nacional - U. Catolica -:- [ 3.00 | 3.25 | 2.10 ]
21:45Guayaquil City - Mushuc Runa -:- [ 1.90 | 3.40 | 3.50 ]
00:00Macara - Emelec -:- [ 1.72 | 3.40 | 4.33 ]

EKVADOR: Serie B

17:00LDU Loja - Santa Rita -:-
22:00LDU Portoviejo - Ind. Juniors -:-
22:30Atl. Porteno - Manta -:-
23:00Gualaceo - Santo Domingo -:-

ENGLESKA: Premier League

15:00Bournemouth - Manchester City -:- [ 17.00 | 7.50 | 1.16 ]
17:30Tottenham - Newcastle -:- [ 1.25 | 6.00 | 12.00 ]
17:30Wolves - Burnley -:- [ 1.80 | 3.40 | 5.00 ]

ENGLESKA: Championship

13:00Swansea - Birmingham -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.20 ]

ENGLESKA: Women’s Championship

13:00Durham Ž - Crystal Palace Ž -:-
14:00Charlton Ž - Lewes Ž -:-
15:00Blackburn Ž - London Bees Ž -:-
15:00London City Lionesses Ž - Aston Villa Ž -:-
15:00Sheffield Utd Ž - Leicester Ž -:-

ESTONIJA: Meistriliiga

14:00Paide - Maardu -:-
17:30Tulevik - Tallinna Kalev -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

16:00Ocean Kerch - Yevpatoriya -:-
18:00Krymteplytsia - TSK Simferopol -:-

FARSKI OTOCI: Premier League

16:00Fuglafjordur - TB Tvoroyri -:-
16:00HB Torshavn - Vikingur -:-
16:00Skala Itrottarfelag - Runavik -:-
16:00Streymur - Klaksvik -:-
18:00Argir - B36 Torshavn -:-

FINSKA: Veikkausliiga

17:30Mariehamn - SJK -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.75 ]
17:30Rovaniemi - Lahti -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.60 ]

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

17:30Klubi 04 - Sudet -:- [ 1.20 | 6.50 | 9.00 ]
17:30MiPK - VJS -:- [ 1.80 | 3.75 | 3.75 ]

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

17:30GrIFK - EPS -:- [ 1.72 | 3.90 | 3.80 ]
17:30KaPa - KaaPo -:- [ 4.00 | 4.20 | 1.60 ]

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

14:00KuFu-98 - Vaajakoski -:- [ 1.44 | 4.75 | 5.25 ]
17:30JBK - VIFK -:- [ 1.50 | 4.50 | 4.50 ]
17:30Kajaanin Haka - GBK Kokkola -:- [ 3.50 | 4.20 | 1.70 ]
17:30OLS Oulu - PK-37 -:- [ 1.57 | 4.33 | 4.00 ]

FRANCUSKA: Ligue 1

15:00Monaco - Nimes -:- [ 1.61 | 3.75 | 6.00 ]
17:00Strasbourg - Rennes -:- [ 2.60 | 3.10 | 2.90 ]
21:00PSG - Toulouse -:- [ 1.10 | 10.00 | 23.00 ]

FRANCUSKA: Division 1 - Žene

14:45Paris SG Ž - Soyaux Ž -:-

GRČKA: Super League

17:45Atromitos - AEL Larissa -:- [ 1.66 | 3.50 | 5.50 ]
18:15Panionios - Volos NFC -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.25 ]
19:00PAOK - Panetolikos -:- [ 1.14 | 7.50 | 19.00 ]
21:00AEK - Xanthi -:- [ 1.40 | 4.50 | 8.00 ]

GRČKA: Kup

15:00Pallixouriakos - Xenophon Krestena -:-
15:00Pellana - Agios Georgios -:-
15:30Thinaliakos - Potamia -:-
16:00Acharnaikos - Aeek Inka -:-
16:00Alexandroupoli - Aetos Orfani -:-
16:00Apollo Efpaliou - Omiros Neochori -:-
16:00Atalanti - Meteora -:-
16:00Edessaikos - Thermaikos FC -:-
16:00Elassona - Souli Paramythia -:-
16:00Episkopi - Atsalenios -:-
16:00OdgođenoKalamata - Atromitos Patras -:-
16:00Korinthos - Leonidio -:-
16:00MA Iasmos - F.C. Pandramaikos -:-
16:00Makedonikos Foufas - Alexandros Kallithea -:-
16:00Nea Artaki - E. Piraeus -:-
16:00OdgođenoPansamiakos Vathyllou - Aiolikos -:-
16:00Panserraikos - Orfeas Xanthi -:-
16:00Paone - Karitsa -:-

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga

17:00WIT Georgia - Saburtalo Tbilisi -:-
19:00Din. Tbilisi - Rustavi -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Municipal - Deportivo Mixco 1:0
04:00Xelaju - Sanarate 2:2
19:30Antigua - Coban Imperial -:-
20:00Malacateco - Iztapa -:-
22:30Guastatoya - Santa Lucia -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

22:00Cavaly - America des Cayes -:-
22:00Ouanaminthe - Cosmopolites -:-
22:00Racing des Gonaives - Real du Cap -:-
00:00Capoise - Arcahaie -:-
00:00Violette - Triomphe Liancourt -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:30Marathon - Real Espana 3:1
23:30Real de Minas - Platense 3:1
03:00Motagua - Vida 3:1
23:00Real Sociedad - CD Honduras -:-

HRVATSKA: 1. HNL

16:00Int. Zaprešić - Lok. Zagreb 0:0 [ 3.00 | 3.30 | 2.37 ]
18:00Gorica - Istra 1961 -:- [ 1.57 | 3.75 | 6.00 ]
20:00Osijek - Hajduk Split -:- [ 2.50 | 3.10 | 2.90 ]

HRVATSKA: 2. HNL

17:30Hajduk Split 2 - Kustošija -:-
17:30Rudeš - Šibenik -:-

INDIJA: Calcutta Premier Division A

11:30East Bengal - BSS Sporting -:-

INDONEZIJA: Liga 1

10:00Kalteng Putra - Bhayangkara Utd -:-
13:00Persela - TIRA Persikabo -:-
15:30Badak Lampung - Persib -:-

IRSKA: FAI Cup

15:00Crumlin Utd - Lucan Utd -:- [ 1.72 | 4.00 | 3.50 ]

ISLAND: Pepsideild

18:00Akureyri - KR Reykjavik -:- [ 4.50 | 3.80 | 1.70 ]
20:15Hafnarfjordur - Breidablik -:- [ 2.10 | 3.80 | 2.80 ]
21:15Vikingur Reykjavik - Grindavik -:- [ 1.72 | 3.50 | 4.33 ]

ISLAND: Division 2

15:00Fjardabyggd - IR Reykjavik -:-
16:00Selfoss - Leiknir F. -:-
16:00Vestri - Vidir -:-
17:00Dalvik/Reynir - Kari -:-
18:00Husavik - KFG Gardabaer -:-
18:00Throttur Vogar - Tindastoll -:-

ISLAND: Urvalsdeild Women

16:00Breidablik Ž - Stjarnan Ž -:-
16:00Fylkir Ž - Valur Ž -:-
16:00IBV Vestmannaeyjar Ž - HK/Vikingur Ž -:-
16:00Keflavik Ž - KR Reykjavik Ž -:-
16:00Thor/KA Ž - Selfoss Ž -:-

ITALIJA: Serie A

18:00Udinese - AC Milan -:- [ 3.75 | 3.30 | 2.05 ]
20:45AS Roma - Genoa -:- [ 1.57 | 4.00 | 6.00 ]
20:45Cagliari - Brescia -:- [ 1.75 | 3.60 | 4.75 ]
20:45Sampdoria - Lazio -:- [ 3.60 | 3.40 | 2.05 ]
20:45SPAL - Atalanta -:- [ 4.75 | 3.75 | 1.72 ]
20:45Torino - Sassuolo -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.33 ]
20:45Verona - Bologna -:- [ 3.80 | 3.30 | 2.10 ]

ITALIJA: Serie B

18:00Empoli - Juve Stabia -:- [ 1.61 | 3.60 | 6.00 ]
21:00Perugia - Chievo -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.50 ]

ITALIJA: Serie C - Group A

15:00Pistoiese - AlbinoLeffe -:- [ 2.75 | 3.10 | 2.45 ]
15:00Pro Vercelli - Pianese -:- [ 1.72 | 3.50 | 4.33 ]
15:00Siena - Olbia -:- [ 1.60 | 3.60 | 5.25 ]
17:30Alessandria - Gozzano -:- [ 1.70 | 3.50 | 4.20 ]
17:30Arezzo - Lecco -:- [ 1.80 | 3.40 | 4.00 ]
17:30Como - Pergolettese -:- [ 1.75 | 3.40 | 4.33 ]
17:30Giana Erminio - Renate -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.20 ]
17:30Pro Patria - Monza -:- [ 3.75 | 3.25 | 1.90 ]

ITALIJA: Serie C - Group B

15:00ArzignanoChiampo - Piacenza -:- [ 3.40 | 3.10 | 2.10 ]
15:00Carpi - Cesena -:- [ 2.05 | 3.20 | 3.40 ]
15:00Vis Pesaro - Sudtirol -:- [ 2.90 | 3.00 | 2.35 ]
16:30Triestina - Gubbio -:- [ 1.60 | 3.60 | 5.25 ]
17:30Fano - Sambenedettese -:- [ 2.80 | 3.00 | 2.45 ]
17:30Fermana - Ravenna -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.20 ]
17:30Modena - L.R. Vicenza -:- [ 3.00 | 3.10 | 2.30 ]
17:30Rimini - Imolese -:- [ 2.80 | 3.00 | 2.45 ]
17:30Virtus Verona - Padova -:- [ 2.90 | 3.00 | 2.37 ]

ITALIJA: Serie C - Group C

15:00Avellino - Catania -:- [ 3.20 | 3.00 | 2.25 ]
16:30Catanzaro - Teramo -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.10 ]
16:30Virtus Francavilla - Reggina 1914 -:- [ 2.50 | 2.90 | 2.87 ]
17:30Potenza - Casertana -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.10 ]
17:30Rende - Bisceglie -:- [ 1.70 | 3.50 | 4.50 ]
17:30Sicula Leonzio - Bari -:- [ 3.80 | 3.40 | 1.85 ]
18:30Monopoli - Vibonese -:- [ 1.95 | 3.20 | 3.75 ]
18:30Viterbese - Paganese -:- [ 1.75 | 3.40 | 4.33 ]
20:45Cavese - Picerno -:- [ 1.75 | 3.40 | 4.33 ]

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00H. Kfar Saba - H. Haifa -:- [ 2.87 | 3.20 | 2.30 ]
19:00Bnei Yehuda - Shmona -:- [ 2.00 | 3.25 | 3.50 ]
19:15B. Jerusalem - H. Beer Sheva -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.20 ]

JAPAN: J2 League

11:00Gifu - Kashiwa -:- [ 9.50 | 4.75 | 1.33 ]
12:00Ehime - Omiya Ardija -:- [ 3.60 | 3.30 | 2.00 ]
12:00Okayama - Machida -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.50 ]

JUŽNA AFRIKA: Premier League

15:00Baroka - Bloem Celtic -:- [ 2.60 | 2.75 | 2.75 ]
15:00Stellenbosch - Maritzburg Utd -:- [ 2.70 | 2.70 | 2.70 ]

JUŽNA AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00OdgođenoJomo Cosmos - Royal Eagles -:-
15:00Mbombela - Ajax Cape Town -:-
15:00Real Kings - JDR Stars -:-
15:00Tshakhuma - Jomo Cosmos -:-

JUŽNA AFRIKA: Multichoice Diski

09:00Black Leopards U21 - Stellenbosch U21 -:-
10:00Highlands U21 - Polokwane U21 -:-
12:00Amazulu U21 - Bloem Celtic U21 -:-
12:00Golden Arrows U21 - Supersport U21 -:-
12:00Kaizer U21 - Mamelodi U21 -:-

JUŽNA KOREJA: K League 1

12:00Jeju - Seoul -:- [ 2.90 | 3.60 | 2.25 ]
12:00Pohang - Incheon -:- [ 1.72 | 3.75 | 4.50 ]

JUŽNA KOREJA: K League 2

13:00Busan - Anyang -:- [ 1.90 | 3.75 | 3.60 ]

KAMBODŽA: C-League

10:30Angkor Tiger FC - NagaWorld -:-
10:30Electricite Du Cambodge - Police Commissary -:-
10:30Kompong Cham - Asia Euro United -:-

KANADA: Canadian Premier League - Fall Season

00:00Pacific FC - Valour 2:1
21:30Forge - Cavalry -:-
00:00Edmonton - York 9 -:-

KANADA: CSL

23:00Ukraine United - Serbian W. E. -:-
00:00Hamilton City - CSC Mississauga -:-
01:00Waterloo - Vorkuta -:-
02:00Brantford - Kingsman -:-

KANADA: U Sports

02:30UBC Okanagan - UNBC 1:2
22:00Saskatchewan - Alberta -:-
22:15Lethbridge - MacEwan -:-
23:00UBC - Trinity Western -:-
23:00Victoria - UFV -:-

KAZAHSTAN: Premier League

15:00FC Astana - Taraz -:-
15:00Kaisar - Zhetysu -:-
16:00Aktobe - Ertis Pavlodar -:-
16:00K. Almaty - Okzhetpes -:-

KINA: Yi League

10:00Xian Daxing Chongde - Shenyang Urban FC -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

13:30Kara Balta - Ilbirs -:-

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Clausura

00:00Junior - Once Caldas 0:1 [ 1.72 | 3.30 | 5.50 ]
00:30Cucuta - La Equidad 2:1 [ 1.61 | 3.30 | 7.00 ]
02:45Millonarios - Dep. Cali 2:1 [ 2.00 | 3.10 | 4.20 ]
20:45Patriotas - Bucaramanga -:- [ 1.66 | 3.30 | 6.00 ]
22:45Petrolera - Huila -:- [ 1.72 | 3.30 | 5.50 ]
00:00Atl. Nacional - Ind. Medellin -:- [ 2.05 | 3.10 | 3.80 ]
00:45Aguilas - Santa Fe -:- [ 2.50 | 2.87 | 3.20 ]

KOLUMBIJA: Torneo Aguila - Clausura

21:30Fortaleza - Real Cartagena -:-
22:00Barranquilla - Boca Juniors -:-

KOLUMBIJA: Liga Aguila Women - Playoff

00:00Millonarios Ž - Santa Fe Ž -:-
22:30Cortulua Ž - Ind. Medellin Ž -:-
00:30Junior Ž - Huila Ž -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Drita - Flamurtari -:-
17:00Vushtrria - Trepca 89 -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

03:00Alajuelense - Santos DG 2:2 [ 1.40 | 4.00 | 7.50 ]
19:00Cartagines - Grecia -:- [ 1.72 | 3.75 | 3.75 ]
23:00Guadalupe - ADR Jicaral -:- [ 2.00 | 3.25 | 3.25 ]
23:05Limon - Saprissa -:- [ 3.20 | 3.60 | 1.90 ]
23:55Zeledon - U.C.R. -:- [ 1.66 | 3.75 | 4.00 ]

LATVIJA: Optibet Virsliga

15:00Jelgava - BFC Daugavpils -:- [ 1.72 | 3.75 | 3.75 ]
17:00Spartaks - Riga FC -:- [ 3.60 | 3.60 | 1.80 ]
18:30Metta/LU - Valmiera -:- [ 2.75 | 3.40 | 2.20 ]

LATVIJA: 1. Liga

15:00Grobina - Super Nova -:-

LITVA: A Lyga

17:00Palanga - Atlantas -:- [ 3.20 | 4.00 | 1.80 ]

LITVA: I Lyga

14:00Dainava Alytus - FC Pakruojis -:-
15:00BFA Vilnius - Dziugas Telsiai -:-

LUKSEMBURG: National Division

16:00Hostert - Racing Luxembourg -:-
16:00Jeunesse Esch - Victoria Rosport -:-
16:00Muhlenbach - Fola -:-
18:00Ettelbruck - Mondorf -:-
18:00UNA Strassen - Differdange -:-

MAĐARSKA: OTP Bank Liga

18:00Puskas Academy - Ferencvaros -:- [ 3.40 | 3.25 | 2.15 ]

MAĐARSKA: Merkantil Bank Liga

17:30Budaorsi - Balmazujvaros Sport -:-
17:30Dorogi - Budafoki -:-
17:30Duna Aszfalt - Vasas -:-
17:30Soroksar - Vac -:-
17:30Szeged 2011 - Siofok -:-
19:00Ajka - Nyiregyhaza -:-
19:00Bekescsaba - MTK Budapest -:-
19:00Csakvari - Haladas -:-
19:00Győr - Kazincbarcika -:-
19:00Szolnoki - Gyirmot -:-

MAĐARSKA: NB III - East

17:00Debreceni EAC - Hatvan -:-
17:00Debrecen II - Jaszberenyi -:-
17:00DVTK II - Cegledi -:-
17:00Fuzesgyarmati SK - Eger SE -:-
17:00Gyongyosi - ESMTK Budapest -:-
17:00Ozdi - Senyo Carnifex -:-
17:00Putnok VSE - Tiszaujvaros -:-
17:00Tallya - Balassagyarmat -:-

MAĐARSKA: NB III - Centre

17:00Dabas-Gyon - Pecsi -:-
17:00Kecskemeti - Ivancsa -:-
17:00Kozarmisleny - FC Dabas -:-
17:00Monori - Honved II -:-
17:00Rakosmenti KSK - Szabadkikoto -:-
17:00Szekszardi - Dunaujvaros PASE -:-
17:00Szentlorinc - Kelen -:-
17:00Taksony - Dunaharaszti -:-

MAĐARSKA: NB III - West

11:00MOL Fehervar II - Erdi -:-
11:00Puskas Academy II - Mosonmagyarovari TE -:-
17:00Bicskei - Nagykanizsa -:-
17:00III. Keruleti TVE - Heviz -:-
17:00Komaromi VSE - Elore -:-
17:00Lipot - Balatonlelle -:-
17:00Papai Perutz - Sarvari FC -:-
18:30Menfocsanak - Veszprem -:-

MALEZIJA: Malaysia Cup

15:00UiTM - Petaling Jaya CFC -:-

MALI: Premiere Division

17:45Duguwolofila de Babanba - Bakaridjan -:-
17:45Mamahira - AS Police -:-
17:45Sabana de Mopti - USC Kita -:-
18:00Djoliba - AS Nianan -:-
20:00LC Bamako - AS Performance -:-

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

00:00Queretaro - Leon 0:4 [ 3.30 | 3.40 | 2.15 ]
02:00Cruz Azul - Puebla 1:1 [ 1.40 | 4.50 | 7.50 ]
02:00Pachuca - Atlas 3:1 [ 1.61 | 4.00 | 5.00 ]
04:05Tigres - Club America 1:1 [ 1.95 | 3.30 | 4.00 ]
19:00Toluca - Tijuana -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.30 ]
00:00Guadalajara - Necaxa -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.75 ]

MEKSIKO: Ascenso MX - Apertura

00:00Alebrijes Oaxaca - Cafetaleros de Chiapas 2:1
04:00Dorados - Venados 1:0

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

23:00Orizaba - Cafessa 3:2
23:00Pioneros - Atl. San Luis 2 2:0
00:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Yalmakan 2:2
00:30Gavilanes de Matamoros - UA Chihuahua 1:1
02:00Canoneros Marina - U.N.A.M. 2 1:1
02:00Mineros de Fresnillo - Alacranes 0:3
23:00Inter Playa Del Carmen - Irapuato -:-
00:00Atl. Bahia - Tepatitlan de Morelos -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie B

23:00Chimalhuacan - Dongu 0:2
23:00Ciervos - La Paz 0:3
23:00San Francisco - Zacatecas 2 3:2
23:00Uruapan - Chapulineros 3:1
00:00Tlayacapan - Zitacuaro 3:2

MEKSIKO: Liga MX Women - Apertura

19:00Puebla Ž - U.N.A.M. Ž -:-
23:00Necaxa Ž - Monarcas Morelia Ž -:-

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

17:00Codru Lozova - Petrocub -:-
17:00Dinamo-Auto - Speranta Nisporeni -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Chibuto - Ferroviario Nampula -:-
15:00Costa do Sol - LD Maputo -:-
15:00ENH Vilankulo - Ferroviario Nacala -:-
15:00Nacala - Maxaquene -:-
15:00Textil do Pungue - Textafrica Chimoio -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

23:00Ocotal - Sabanas 1:1
00:00Juventus Managua - Diriangen 3:1
03:00Ferretti - Esteli 1:1
23:00Jalapa - Chinandega -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

12:15Waalwijk - Den Haag -:- [ 2.30 | 3.60 | 2.80 ]
14:30Utrecht - Venlo -:- [ 1.25 | 5.25 | 11.00 ]
16:45Zwolle - Sparta Rotterdam -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.20 ]

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - USV Hercules -:-
14:00Hoogland - Westlandia -:-
14:30Dongen - EVV -:-
14:30Groene Ster - Oostzaan -:-
14:30HSC '21 - HV & CV Quick -:-
14:30Lienden - DEM -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Žene

14:30VV Alkmaar Ž - Ajax Ž -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

18:00Brann - Tromsø -:- [ 1.36 | 5.00 | 8.00 ]
18:00Haugesund - Lilleström -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.75 ]
18:00Kristiansund - Mjondalen -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.80 ]
18:00Molde - Odd -:- [ 1.90 | 3.50 | 4.00 ]
18:00Viking - Ranheim -:- [ 1.85 | 3.75 | 3.90 ]
20:00Strömsgodset - Sarpsborg 08 -:- [ 3.00 | 3.20 | 2.37 ]

NORVEŠKA: OBOS-ligaen

15:00Ham-Kam - Notodden -:- [ 1.57 | 3.80 | 6.00 ]
18:00Jerv - Skeid -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.50 ]
18:00KFUM Oslo - Ull/Kisa -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.75 ]
18:00Nest-Sotra - Sandefjord -:- [ 3.30 | 3.25 | 2.20 ]
18:00Raufoss - Start -:- [ 4.00 | 3.40 | 1.90 ]
18:00Sogndal - Kongsvinger -:- [ 1.83 | 3.50 | 4.33 ]
18:00Strømmen - Tromsdalen -:- [ 1.50 | 4.33 | 6.00 ]

NORVEŠKA: Division 2 - Group 1

16:00Arendal - Egersunds -:- [ 2.40 | 4.20 | 2.25 ]
16:00Brattvag - Halden -:- [ 3.00 | 3.75 | 1.95 ]
16:00Moss - Hodd -:- [ 2.05 | 4.20 | 2.70 ]
17:00Fredrikstad - Levanger -:- [ 1.44 | 5.00 | 5.00 ]

NORVEŠKA: Division 2 - Group 2

15:00Alta - Asker -:- [ 2.10 | 4.00 | 2.60 ]
15:00Senja - Oppsal -:- [ 1.80 | 4.00 | 3.20 ]

NORVEŠKA: Division 3 - Group 1

15:00Stabaek 2 - Herd -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 2

12:00Norild - Ready -:-
18:00Lyn - Follo -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 6

15:00Leknes - Lillestrom 2 -:-
17:00Ull/Kisa 2 - Bodo/Glimt 2 -:-

NORVEŠKA: Toppserien - Žene

13:00Lyn Ž - Vålerenga Ž -:-
15:00Arna-Bjørnar Ž - LSK Kvinner Ž -:-

NJEMAČKA: Bundesliga

15:30RB Leipzig - E. Frankfurt -:- [ 1.44 | 4.75 | 6.50 ]
18:00Hertha - Wolfsburg -:- [ 2.40 | 3.40 | 2.90 ]

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

13:30Heidenheim - Sandhausen -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.30 ]
13:30Karlsruher - Hamburger SV -:- [ 3.75 | 3.30 | 2.00 ]
13:30Nurnberg - Osnabruck -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.25 ]

NJEMAČKA: 3. Liga

13:00Mannheim - Duisburg -:- [ 2.55 | 3.40 | 2.62 ]
14:00Unterhaching - Hallescher -:- [ 2.70 | 3.40 | 2.50 ]

NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever

14:00Altona - Havelse -:- [ 3.20 | 3.60 | 2.00 ]
15:00Hannoverscher SC - W. Bremen II -:- [ 4.20 | 3.80 | 1.70 ]
15:00Luneburger Hansa - Jeddeloh -:- [ 2.10 | 3.60 | 2.90 ]

NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest

14:00Freiburg II - Steinbach Haiger -:-
14:00Mainz II - Hoffenheim II -:-

NJEMAČKA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Stendal - Ludwigsfelder -:-
14:00Strausberg - Hertha Zehlendorf -:-
14:00Tasmania Berlin - Greifswald -:-

NJEMAČKA: Oberliga NOFV - Jug

14:00Luckenwalde - Inter Leipzig -:-
14:00Martinroda - Einheit Rudolstadt -:-
14:00Nordhausen II - Askania Bernburg -:-

NJEMAČKA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Todesfelde - TSV Kropp -:-
15:00Eckernforder SV - Neumunster -:-
15:00Preussen Reinfeld - Bordesholm -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hamburg

14:00Niendorfer TSV - Wandsbeker Concordia -:-
14:00Rugenbergen - Victoria Hamburg -:-
14:00TSV Buchholz 08 - Paloma -:-
14:30Teutonia Ottensen - Bramfelder SV -:-
15:00Tornesch - Hamm United -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bremen

15:00Hastedt - Hemelingen -:-
15:30SFL Bremerhaven - Union 60 Bremen -:-

NJEMAČKA: Oberliga Niedersachsen

15:00Bersenbruck - Eintracht Celle -:-
15:00Eintracht Northeim - Emden -:-
15:00FT Braunschweig - Spelle-Venhaus -:-
15:00Heeslinger - Wolfenbuttel -:-
15:00Hildesheim - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
15:00Uphusen - Tundern -:-

NJEMAČKA: Oberliga Westfalen

15:00Ahlen - Westfalia Rhynern -:-
15:00Erndtebruck - Kaan-Marienborn -:-
15:00Hammer SpVgg. - Ennepetal -:-
15:00Paderborn II - FC Gutersloh -:-
15:00RSV Meinerzhagen - Wiedenbruck -:-
15:00Schermbeck - Munster 2 -:-
15:00Siegen - Eintracht Rheine -:-
15:00Sprockhovel - ASC 09 Dortmund -:-
15:15Westfalia Herne - Holzwickeder SC -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hessen

15:00RW Walldorf - Ginsheim -:-

NJEMAČKA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Elversberg II - Dudenhofen -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Nord

17:00Ammerthal - Spvgg Ansbach 09 -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Süd

16:001860 München II - Deisenhofen -:-
16:00Regensburg II - Ismaning -:-

NJEMAČKA: Oberliga Mittelrhein

15:00Freialdenhoven - Friesdorf -:-
15:00Hurth - Hennef -:-
15:15Frechen - Wegberg-Beeck -:-
15:15Siegburger - Wesseling-Urfeld -:-
15:30Deutz - Pesch -:-
15:30Fortuna Koln II - VfL Vichttal -:-
17:30FC Viktoria 08 - Duren -:-

NJEMAČKA: Oberliga Niederrhein

15:00Bocholt - Schonnebeck -:-
15:00Germania Ratingen - Union Nettetal -:-
15:00Hilden - Kleve -:-
15:00Kray - SSVg Velbert -:-
15:00Meerbusch - Baumberg -:-
15:00SC Velbert - Straelen -:-
15:00SW Essen - Niederwenigern -:-
15:00TuRU Dusseldorf - Cronenberger -:-

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Sjever

11:00Bremen U19 - Hertha U19 -:-
11:00Union Berlin U19 - Kiel U19 -:-
12:00Chemnitzer FC U19 - Wolfsburg U19 -:-
12:00Hannover U19 - RB Leipzig U19 -:-
12:00Magdeburg U19 - St. Pauli U19 -:-
13:00E. Cottbus U19 - Dresden U19 -:-

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Jug

11:00Hoffenheim U19 - Bayern U19 -:-
12:00Augsburg U19 - Ingolstadt U19 -:-
13:00E. Frankfurt U19 - Stuttgart U19 -:-
13:00Kaiserslautern U19 - Freiburg U19 -:-

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Zapad

11:00Alemannia Aachen U19 - Koln U19 -:-
11:00Bochum U19 - Wuppertaler U19 -:-
11:00Bor. Dortmund U19 - Bielefeld U19 -:-
11:00Dusseldorf U19 - B. Monchengladbach U19 -:-
11:00Oberhausen U19 - Duisburg U19 -:-
11:00Schalke U19 - Leverkusen U19 -:-
13:00Preussen Munster U19 - Viktoria Koln U19 -:-

NJEMAČKA: Bundesliga - Žene

14:00B. Leverkusen Ž - Freiburg Ž -:-
14:00Duisburg Ž - Wolfsburg Ž -:-
14:00Potsdam Ž - Jena Ž -:-
14:00Sand Ž - SGS Essen Ž -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga Women

11:00B. Monchengladbach Ž - Turbine Postdam 2 Ž -:-
11:00Ingolstadt Ž - A. Bielefeld Ž -:-
11:00Meppen Ž - Frankfurt 2 Ž -:-
11:00Saarbrucken Ž - Cloppenburg Ž -:-
14:00Andernach Ž - Hoffenheim 2 Ž -:-
14:00Bayern 2 Ž - W. Bremen Ž -:-
14:00Gutersloh Ž - Wolfsburg 2 Ž -:-

OBALA BJELOKOSTI: Ligue 1

17:30Sporting Gagnoa - ASI d'Abengourou -:-

PANAMA: LPF - Apertura

01:00Plaza Amador - Independiente 1:0
03:00San Francisco - Miguelito 2:1
23:00Arabe Unido - Costa del Este -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

00:30Guarani - San Lorenzo 3:1 [ 1.75 | 3.75 | 3.80 ]
22:00Diaz - Libertad -:- [ 4.00 | 3.60 | 1.72 ]
00:30Olimpia Asuncion - Deportivo Santani -:- [ 1.20 | 6.00 | 10.00 ]

PARAGVAJ: Division Intermedia

01:003 De Febrero - 12 de Octubre 0:2
16:00Fulgencio Yegros - Sportivo Trinidense -:-
20:45Deportivo Caaguazu - Resistencia -:-
20:45General Caballero JLM - Sportivo Iteno -:-
21:00RI 3 Corrales - Independiente F.B.C. -:-
21:00Rubio Nu - Atyra -:-
21:152 de Mayo - Fernando de la Mora -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

00:45Huancayo - Dep. Municipal 4:2 [ 1.50 | 4.00 | 5.50 ]
03:00A. Lima - AD Cantolao 3:2 [ 1.57 | 4.00 | 4.75 ]
18:15U. San Martin - Molinos El Pirata -:- [ 1.61 | 3.60 | 5.00 ]
20:30Union Comercio - Sporting Cristal -:- [ 3.80 | 3.40 | 1.80 ]
22:30Alianza Huanuco - Cajamarca -:- [ 2.20 | 3.30 | 2.90 ]
23:00Carlos Mannucci - U. de Deportes -:- [ 2.37 | 3.30 | 2.62 ]

PERU: Liga 2

20:00Santos FC - Cienciano -:-
22:00Grau - Sport Victoria 3:0
22:30Deportivo Coopsol - Huaral -:-
22:30Santa Rosa - Los Caimanes -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

15:00Gornik Z. - Korona -:- [ 2.37 | 3.25 | 3.00 ]
17:30LKS Lodz - Legia -:- [ 3.10 | 3.30 | 2.30 ]
17:30Zaglebie - Piast -:- [ 2.45 | 3.30 | 2.75 ]

POLJSKA: Division 1

14:45Sosnowiec - Tychy -:- [ 2.20 | 3.25 | 3.30 ]
16:00Warta - GKS Jastrzebie -:- [ 2.40 | 3.30 | 2.87 ]
17:00Sandecja - Belchatow -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.50 ]
18:00Chojniczanka - Puszcza -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.50 ]
19:00Suwalki - Termalica B-B. -:- [ 3.75 | 3.50 | 1.95 ]

POLJSKA: Division 2

13:05Leczna - Katowice -:- [ 2.37 | 3.20 | 2.62 ]
16:00Blekitni Stargard - R. Rzeszow -:- [ 2.37 | 3.25 | 2.70 ]
16:00Skra - Widzew Lodz -:- [ 4.00 | 3.80 | 1.66 ]
17:00Legionowo - Polkowice -:- [ 2.30 | 3.20 | 2.75 ]
18:00Bytovia Bytow - Pruszkow -:- [ 2.25 | 3.30 | 2.75 ]
19:00Elblag - S. Wola -:- [ 1.72 | 3.50 | 4.00 ]
19:00Pogon Siedlce - Gryf Wejherowo -:- [ 1.66 | 3.50 | 4.40 ]

POLJSKA: III Liga - Group I

12:00Legia II - Skierniewice -:-
16:00W. Mazowieckie - Pelikan -:-

POLJSKA: III Liga - Group II

11:00Pogon Szczecin II - Swit Skolwin -:-
15:00Stezyca - Chemik Police -:-

POLJSKA: III Liga - Group III

12:00Slask 2 - Zaglebie 2 -:-

POLJSKA: Central Youth League

12:00Gornik Z. U18 - Cracovia U18 -:-
12:00Wisla U18 - Lech U18 -:-
13:00Hutnik Krakow U18 - Slask U18 -:-
13:00Lechia U18 - Gwarek Zabrze U18 -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

17:00Maritimo - Tondela -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.75 ]
17:00Santa Clara - Belenenses -:- [ 1.83 | 3.25 | 4.75 ]
19:30Portimonense - Sporting -:- [ 4.50 | 3.50 | 1.80 ]
21:30Gil Vicente - Braga -:- [ 4.75 | 3.50 | 1.75 ]
22:00Guimaraes - Famalicao -:- [ 1.70 | 3.50 | 5.25 ]

PORTUGAL: LigaPro

12:15Farense - Porto B -:- [ 1.61 | 3.50 | 6.00 ]
17:00Nacional - Mafra -:- [ 1.40 | 4.20 | 7.00 ]
19:15Casa Pia - Estoril -:- [ 3.10 | 3.25 | 2.15 ]
19:15Varzim - Leixoes -:- [ 3.00 | 3.10 | 2.30 ]

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

12:00Oliveira Hospital - SC Praiense -:-
15:00Cerveira - Camara de Lobos -:-
17:00Fontinhas - Leiria -:-
17:00Guimaraes B - Maritimo B -:-
17:00U. Madeira - Merelinense -:-
18:00AD Oliveirense - Sao Martinho -:-
18:00Agueda - Caldas -:-
18:00Aljustrelense - Olhanense -:-
18:00Anadia - Condeixa -:-
18:00Armacenenses - Pinhalnovense -:-
18:00Arouca - Amarante -:-
18:00Beira Mar - Santarem -:-
18:00Chaves B - Maria de Fonte -:-
18:00Esperanca de Lagos - Lusitano GC -:-
18:00Fafe - Pedras Salgadas -:-
18:00Fatima - SB Castelo Branco -:-
18:00Figueirense - Coimbroes -:-
18:00GD Braganca - CDC Montalegre -:-
18:00Gondomar - Valadares Gaia -:-
18:00Leca - Sp. Espinho -:-
18:00Louletano - 1º Dezembro -:-
18:00Marinhense - Sertanense -:-
18:00Montijo - Amora -:-
18:00Oleiros - Vitoria Sernache -:-
18:00Paredes - Canelas 2010 -:-
18:00Pedras Rubras - Trofense -:-
18:00Sanjoanense - Lusitano FCV -:-
18:00SC Vila Real - Castro Daire -:-
18:00Sintra - Fabril do Barreiro -:-
18:00Torreense - Sporting Ideal -:-
18:00Vizela - Braga B -:-
19:00Alverca - Sacavenense -:-

RÉUNION: Regionale 1

13:30Marsouins - Tamponnaise -:-
13:30Saint-Denis - Jeanne d'Arc -:-
13:30Sainte-Suzanne - Capricorne -:-
13:30Saint-Louisienne - St Marienne -:-
13:30Saint-Pauloise - St. Louis -:-
13:30Saint-Pierroise - SDEFA -:-
13:30Trois Bassins - Excelsior -:-

RUMUNJSKA: Liga 1

17:00Viitorul Constanta - FC Voluntari -:- [ 1.36 | 4.33 | 8.00 ]
20:00Gaz Metan - FCSB -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.40 ]

RUMUNJSKA: Liga 2

14:30U. Cluj - SCM Buzau -:- [ 1.90 | 3.40 | 3.40 ]

RUMUNJSKA: Superliga Women

10:00Fairplay Bucuresti Ž - CSS Targoviste Ž -:-
10:00Fortuna Becicherecu Mic Ž - Ol. Cluj Ž -:-
10:00Luceafarul Filiasi Ž - Universitatea Galati Ž -:-
10:00OdgođenoPiros Security Ž - Universitatea Alexandria Ž -:-
10:00SN Constanta Ž - Vasas Odorhei Ž -:-
14:00Heniu Prundu Bargaului Ž - Baia Mare Ž -:-

RUSIJA: FNL

40'SKA Khabarovsk - Armavir 0:0 [ 1.90 | 3.20 | 4.33 ]
13:00Chertanovo M. - Tomsk -:- [ 2.35 | 3.10 | 3.00 ]
15:00Neftekhimik - Krasnodar 2 -:- [ 2.45 | 3.10 | 2.87 ]
16:00M. Saransk - Nizhny Novgorod -:- [ 3.40 | 3.20 | 2.20 ]
16:00Yaroslavl - Khimki -:- [ 3.10 | 3.10 | 2.40 ]
17:00F. Voronezh - Kursk -:- [ 2.62 | 3.00 | 2.75 ]
17:00T. Moscow - Yenisey -:- [ 1.53 | 3.50 | 6.50 ]
18:00Baltika - Luch -:- [ 2.10 | 3.00 | 4.00 ]
18:00FK Chayka - Tekstilshtik -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.25 ]

RUSIJA: Premier League

15:30CSKA Moscow - Akhmat Grozny -:- [ 1.53 | 3.75 | 6.50 ]
18:00FK Rostov - Rubin Kazan -:- [ 1.80 | 3.20 | 5.00 ]
18:00Samara - Sp. Moscow -:- [ 3.00 | 3.10 | 2.45 ]
20:30Arsenal Tula - Orenburg -:- [ 2.00 | 3.20 | 4.00 ]

RUSIJA: PFL - East

13:00Omsk - Sakhalin -:-
13:30Dynamo Barnaul - FK Novosibirsk -:-

RUSIJA: PFL - South

15:00Alania Vladikavkaz - Volgar-Astrakhan -:-
15:00Anzhi - Maykop -:-
16:00Biolog - Inter Cherkessk -:-
17:00Chornomorets - Krasnodar 3 -:-

RUSIJA: PFL - West

14:00Leningradets - Murom -:-

SAD: MLS

01:00New York City - New York Red Bulls 2:1 [ 2.05 | 3.60 | 3.30 ]
01:30New England Revolution - Chicago Fire 2:1 [ 1.90 | 3.60 | 3.50 ]
01:30Philadelphia Union - DC United 3:1 [ 1.50 | 4.33 | 6.00 ]
01:30Toronto FC - Montreal Impact 2:1 [ 1.57 | 4.00 | 4.33 ]
04:00Real Salt Lake - Colorado Rapids 2:0 [ 1.61 | 4.20 | 4.75 ]
04:00San Jose Earthquakes - Vancouver Whitecaps 3:1 [ 1.20 | 7.00 | 11.00 ]
00:00Cincinnati - Columbus Crew -:- [ 2.75 | 3.40 | 2.20 ]

SAD: USL Championship

23:00Hartford Athletic - Atlanta United 2 3:2
01:30Tampa Bay - Memphis 5:0
02:00Nashville SC - Charleston 2:1
02:00Swope Park - New York Red Bulls 2 1:5
02:30Rio Grande - El Paso 1:0
02:30San Antonio - New Mexico 5:0
03:00Oklahoma City Energy - Austin Bold 4:2
04:00Orange County SC - Real Monarchs 3:1
04:30Fresno - Colorado Springs 2:1
04:30Las Vegas Lights - Portland 2 1:0
00:00Bethlehem - Birmingham -:-
00:00Indy Eleven - Charlotte Independ. -:-

SAD: USL League One

02:00Forward Madison - Richmond Kickers 1:0
04:30Tucson - Orlando City B 3:1

SAD: NWSL Women

01:00North Carolina Courage Ž - Seattle Reign Ž 1:0
01:30Washington Ž - Orlando Pride Ž 2:1
02:30Houston Dash Ž - Sky Blue Ž 1:2
21:00Portland Thorns Ž - Chicago Ž -:-

SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:30Jocoro - Independiente F.C. 0:1
02:30Chalatenango - Metapan 3:3
23:0011 Deportivo - El Vencedor -:-
23:00Municipal Limeno - Alianza FC -:-
23:30FAS - Sonsonate -:-

SJEV. MAKEDONIJA: 1. MFL

17:00Akademija Pandev - Borec -:-
17:00Shkendija - Makedonija GP -:-
17:00Shkupi - Renova -:-
17:00Struga Trim & Lum - Sileks -:-

SLOVAČKA: 2. liga

10:30Ruzomberok B - Trebisov -:-
10:30Samorin - Bardejov -:-

SLOVAČKA: Fortuna liga

17:30Slovan Bratislava - Zilina -:- [ 1.53 | 3.75 | 5.50 ]
19:15Nitra - Dun. Streda -:- [ 4.00 | 3.40 | 1.80 ]

SLOVAČKA: Divison C - Zapad

10:30Trnava B - Kalna n. Hronom -:-
17:00Belusa - Galanta -:-
17:00Gabcikovo - FC Zlate Moravce B -:-
17:00Malzenice - Crystal -:-

SLOVAČKA: Divison C - Istok

10:30Poprad B - Snina -:-
16:001.FK Svidnik - V. Revistia -:-
16:00Krompachy - Giraltovce -:-
16:00Mladost Kalsa - Stropkov -:-

SLOVAČKA: Divison C Central

16:00Kovacova - Kalinovo -:-
16:00Krasno - Lip. Stiavnica -:-
16:00L. Hradok - Jednota Banova -:-
16:00Oravske Vesele - MSK Martin -:-
16:00Zarnovica - Filakovo -:-

SLOVAČKA: Divison C Bratislava

17:00Bernolakovo - Kalinkovo -:-
17:00Ivanka pri Dunaji - Pezinok -:-
17:00Malacky - Devinska N. Ves -:-
17:00Rovinka - Bahon -:-
17:00Rusovce - Raca -:-
17:00Slovan Most - D. Luzna -:-
17:00Tomasov - Rohoznik -:-

SLOVENIJA: Prva Liga

16:00Triglav - Celje -:- [ 3.10 | 3.60 | 1.95 ]
18:00Rudar - Tabor Sezana -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.40 ]
20:10Maribor - Bravo -:- [ 1.30 | 5.00 | 8.00 ]

SLOVENIJA: 2. SNL

17:00Brda - Bilje -:-
17:00NK Krka - Krško -:-

SLOVENIJA: 1. SZNL Women

11:00Pomurje Ž - Cerklje Ž -:-
11:00Primorje Ž - Krim Ž -:-
11:00Radomlje Ž - MB Tabor Ž -:-
17:00Olimpija Ž - Koper Ž -:-

SRBIJA: Super Liga

18:30Radnički Niš - Spartak Subotica -:- [ 1.25 | 5.00 | 9.00 ]
20:00Backa Topola - Indjija -:- [ 1.57 | 3.60 | 5.00 ]

SRBIJA: Prva Liga

17:00Zarkovo - Radnicki Pirot -:-
17:00Zlatibor Cajetina - Kabel Novi Sad -:-

SVIJET: Arab Club Champions Cup - Preliminarna runda

20:00Bizertin - Saoura -:-
20:00Fomboni - ASAS -:-

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

11:30Betis Ž (Esp) - Malaga Ž (Esp) -:-
15:00Arsenal Ž (Eng) - Tottenham Ž (Eng) -:-
16:00West Ham Ž (Eng) - Bristol City Ž (Eng) -:-
19:00Levante Ž (Esp) - Rayo Vallecano Ž (Esp) -:-

ŠKOTSKA: Premiership

13:15St. Mirren - Rangers -:- [ 15.00 | 6.50 | 1.18 ]
16:00Celtic - Hearts -:- [ 1.22 | 6.50 | 11.00 ]

ŠPANJOLSKA: LaLiga

17:00Alaves - Espanyol -:- [ 2.70 | 3.10 | 2.75 ]
17:00Mallorca - Real Sociedad -:- [ 3.10 | 3.10 | 2.50 ]
19:00Leganes - Atl. Madrid -:- [ 4.75 | 3.10 | 1.90 ]
21:00Barcelona - Betis -:- [ 1.36 | 5.00 | 8.00 ]

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

18:00Ponferradina - Zaragoza -:- [ 2.70 | 3.00 | 2.60 ]
18:00S. Gijon - Rayo Vallecano -:- [ 2.00 | 3.00 | 3.75 ]
19:00Huesca - Dep. La Coruna -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.50 ]
20:00Tenerife - Numancia -:- [ 1.75 | 3.40 | 4.33 ]
21:00Extremadura UD - Fuenlabrada -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.25 ]

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 1

11:00Internacional de Madrid - Celta Vigo B -:-
12:00Langreo - Baleares -:-
12:00Las Rozas - Real Madrid B -:-
12:00Melilla - Getafe B -:-
12:00Pena Deportiva - R. Oviedo B -:-
12:00San Sebastian Reyes - Ferrol -:-
13:00Las Palmas B - UD Ibiza-Eivissa -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 2

12:00Alaves B - UD Logrones -:-
18:00Haro Deportivo - Ath. Bilbao B -:-
18:30Tudelano - Osasuna B -:-
18:30Valladolid Promesas - Izarra -:-
19:00Salamanca - Arenas Club -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 3

12:00Ejea - Orihuela -:-
12:00Espanyol B - Andorra -:-
18:00Badalona - Barcelona B -:-
18:00Olot - Ebro -:-
18:30Valencia B - Lleida -:-
19:00Gimnastic - Llagostera -:-
19:00La Nucia - Cornella -:-
19:00Sabadell - Castellon -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 4

18:30Cadiz B - Murcia -:-
19:30UCAM Murcia - Sanluqueno -:-
20:00Algeciras - Villarrubia -:-
20:00CF Talavera - Marbella -:-
20:00Merida AD - Don Benito -:-
20:30Cartagena - Badajoz -:-
21:30Cordoba - Granada B -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 1

18:00Arenteiro - Barco -:-
18:00Paiosaco - UD Ourense -:-
18:00Somozas - Silva SD -:-
18:30Arzua - Estradense -:-
19:00Arosa SC - Polvorin -:-
19:00CD Choco - Dep. La Coruna B -:-
19:00Ourense CF - Bergantinos -:-
19:00Pontellas - Rapido de Bouzas -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 2

12:00Lealtad - Lenense -:-
12:00Llanera - Caudal Deportivo -:-
12:00Vallobin - SD Navarro CF -:-
18:00Basico Urraca - Union Club Ceares -:-
18:00Mosconia - EI San Martin -:-
18:15CD Colunga - Praviano -:-
18:30L'Entregu - Condal -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 3

11:45Siete Villas - Santander B -:-
17:30Selaya - Torina -:-
18:00Guarnizo - Union Montanesa Escobedo -:-
18:00Vimenor - Barreda Balompie -:-
18:30Laredo - Ribamontan al Mar -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 4

11:15Santurtzi - Lagun Onak -:-
18:00Beasain - SD Deusto -:-
19:00Sestao - San Ignacio -:-
19:30Real Sociedad C - Portugalete -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 6

11:00Elche CF Ilicitano B - Atzeneta -:-
19:00Eldense - Paterna -:-
19:30Alzira - Roda -:-
19:30Beniganim - Alcoyano -:-
19:30Olimpic Xativa - Hercules B -:-
19:30Silla CF - Vilamarxant -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 7

10:00Alcobendas - Alcorcon B -:-
11:30Carabanchel - Flat Earth -:-
11:30RSD Alcala - Navalcarnero -:-
11:30Trival Valderas - San Fernando -:-
11:30Villaverde San Andres - El Alamo -:-
12:00Atletico Pinto - Rayo Vallecano B -:-
12:00CD Mostoles - AD Torrejon -:-
12:00Santa Ana - Parla -:-
13:15Union Adarve - Pozuelo de Alarcon -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 8

18:00Bupolsa - Arandina -:-
18:00La Baneza - Cristo Atletico -:-
18:30La Granja - Atl. Tordesillas -:-
18:30Mirandes 2 - Almazan -:-
18:30Real Avila - Real Burgos B -:-
19:00Zamora - G. Segoviana -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 9

19:00Alhaurin - Malaga B -:-
19:00Atletico de Porcuna - Huetor Tajar -:-
19:00Ejido - CD Torreperogil -:-
19:00Torredonjimeno - El Palo -:-
20:00Jaen - Melilla CD -:-
20:00Linares - Mancha -:-
20:00Loja - Motril -:-
20:30Antequera - Huetor Vega -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 10

11:30Betis B - San Roque -:-
11:30Cordoba B - Los Barrios -:-
11:30Coria C.F. - Rota -:-
12:00Sevilla C - Pozoblanco -:-
19:00Arcos CF - Xerez CD -:-
19:00Ciudad de Lucena - Ecija -:-
19:00Conil - CD Gerena -:-
19:30Lebrijana - CD Utrera -:-
19:30Xerez D.F.C. - Antoniano -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 11

11:30San Rafael - Santa Catalina Atletico -:-
12:30Felanitx - Portmany -:-
18:00Soller - Andratx -:-
18:15Llosetense - Alcudia -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 12

13:00CD Marino - CD Buzanada -:-
13:00Gran Tarajal - SD Tenisca -:-
13:00Lanzarote - Santa Ursula -:-
13:00Tacoronte - Tamaraceite -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 13

11:00Minerva - Lorca Deportiva -:-
19:00Aguilas FC - Deportiva Minera -:-
19:00CAP Ciudad de Murcia - Cartagena B -:-
19:00Club Olimpico de Totana - Pulpileno -:-
19:30Mazarron CF - Mar Menor -:-
19:30UD Los Garres - EDMF Churra -:-
20:00Huercal-Overa - Plus Ultra -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 14

11:00Extremadura UD B - Llerenense -:-
12:00Cacereno - Aceuchal -:-
12:00Olivenza - Diocesano -:-
19:30Azuaga - Trujillo -:-
19:30CD Coria - Fuente de Cantos -:-
19:30Miajadas - Arroyo -:-
19:30Valdivia - Villanovense -:-
20:00CD Calamonte - Montijo -:-
20:00RCP Valverdeno - UP Plasencia -:-
21:00Moralo - Jerez CF -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 15

17:30Fontellas - Pena Azagresa -:-
18:00Pena - Cortes -:-
19:00Cirbonero - Mutilvera -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 16

12:00Berceo - Casalarreina -:-
18:00Arnedo - CCD Alberite -:-
18:00Naxara - Calahorra B -:-
18:00River Ebro - Pradejon -:-
18:00Vianes - Yague -:-
18:30Anguiano - Varea -:-
18:30SD Logrones - CDFC Calzada -:-
19:00Calasancio - Alfaro -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 17

11:30San Juan Zaragoza - Tarazona -:-
11:30Zaragoza B - Binefar -:-
12:00Cuarte - Borja -:-
12:30Valdefierro - Sarinena -:-
18:00Almudevar - Robres -:-
18:00Calamocha - Brea -:-
18:00Villanueva CF - Utebo FC -:-
18:30CF Illueca - Atletico Monzon -:-
18:30Fraga - Barbastro -:-
18:30Tamarite - Belchite 97 -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 18

11:30Illescas - Guadalajara -:-
19:00Albacete B - Ciudad Real -:-
19:00Almansa - Villacanas -:-
19:00Toledo - Conquense -:-
19:30La Solana - Madridejos -:-
19:30Puertollano C.F. - Torrijos -:-
19:30Quintanar - Pedroneras -:-
19:30Socuellamos - La Roda -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

15:00AFC Eskilstuna - Hacken -:- [ 8.00 | 4.00 | 1.44 ]
15:00Norrkoping - Helsingborg -:- [ 1.40 | 4.50 | 7.50 ]
15:00Östersunds - AIK Stockholm -:- [ 4.33 | 3.50 | 1.83 ]
17:30Malmo FF - Djurgarden -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.80 ]

ŠVEDSKA: Superettan

13:00IK Frej - Degerfors -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.20 ]
15:00Mjallby - Dalkurd -:- [ 1.90 | 3.50 | 4.00 ]
15:00Östers - Orgryte -:- [ 2.70 | 3.25 | 2.60 ]
17:30GAIS - Brommapojkarna -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.40 ]

ŠVEDSKA: Division 1 - Norra

14:00Rynninge - Vasalunds -:- [ 2.80 | 3.60 | 2.25 ]
15:00Akropolis - Sylvia -:- [ 1.18 | 6.50 | 11.00 ]
16:00Karlstad - Linkoping City -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.00 ]
16:00Team TG FF - Sandvikens -:- [ 3.25 | 3.40 | 2.10 ]

ŠVEDSKA: Division 1 - Södra

15:00Assyriska IK - Oskarshamns -:- [ 1.85 | 3.80 | 3.75 ]
16:00Landskrona - Värnamo -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.25 ]
16:00Oddevold - Torns -:- [ 2.60 | 3.40 | 2.60 ]

ŠVEDSKA: Division 2 - Norrland

14:00Umeå - Anundsjo -:- [ 1.40 | 5.00 | 5.00 ]

ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Svealand

15:00Sodertalje FK - Tyreso -:-
17:00Assyriska FF - Newroz -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Orebro Syr. - Vanersborgs FK -:- [ 1.28 | 5.50 | 6.50 ]
17:00Gauthiod - Amal -:- [ 1.25 | 5.50 | 7.50 ]
17:00Vargarda IK - Lidkopings FK -:- [ 2.80 | 3.60 | 2.10 ]

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

14:00Pitea Ž - Rosengard Ž -:- [ 3.50 | 4.00 | 1.72 ]
14:00Vittsjo Ž - Vaxjo DFF Ž -:- [ 1.36 | 4.75 | 6.00 ]
15:00Kristianstads Ž - Djurgarden Ž -:-
17:00Örebro Ž - Bunkeflo Ž -:-

ŠVEDSKA: Elitettan Women

12:00Kalmar Ž - Assi Ž -:-
12:00Mallbackens Ž - Moron Ž -:-
14:00AIK Ž - Borgeby Ž -:-
16:00IF Brommapojkarna Ž - Asarum Ž -:-

ŠVICARSKA: Super League

16:00Sion - Luzern -:- [ 2.40 | 3.40 | 2.80 ]
16:00St. Gallen - Lugano -:- [ 2.75 | 3.30 | 2.50 ]
16:00Thun - Servette -:- [ 3.00 | 3.40 | 2.30 ]

ŠVICARSKA: Challenge League

16:00Chiasso - Vaduz -:- [ 2.55 | 3.50 | 2.55 ]

ŠVICARSKA: Promotion League

14:30Munsingen - Bavois -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 1

14:30Young Boys II - Martigny -:-
16:00Olympique de Geneve - Azzurri Lausanne -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 2

15:00Bassecourt - Biel -:-

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

14:00OdgođenoKhujand - Istaravshan -:-

TAJLAND: Thai League 1

13:00Muangthong - Suphanburi -:-
13:00Ratchaburi - Chainat -:-
14:00Chiangmai FC - Nakhon Ratchasima -:-
14:00Chonburi - Chiangrai -:-

TAJVAN: Premier League

10:00Taicheng Lions - Ntupes -:-
10:00Tainan City - Taipei Tatung -:-
13:00Taipower - Ming Chuan University -:-

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

15:00Lipuli - Mtibwa Sugar -:-
15:00Mwadui - Singida United -:-

TUNIS: Ligue Professionnelle 1

19:00Monastir - Sfaxien -:-

TURSKA: 1. Lig

16:00Umraniyespor - Giresunspor -:- [ 1.95 | 3.25 | 3.60 ]
18:15Menemen Belediye - Hatayspor -:- [ 3.00 | 3.25 | 2.10 ]
20:45Adanaspor - Eskisehirspor -:-
20:45Bursaspor - Akhisarspor -:- [ 5.50 | 3.80 | 1.53 ]

TURSKA: Super Lig

18:15Rizespor - Sivasspor -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.60 ]
18:15Trabzonspor - Yeni Malatyaspor -:- [ 1.65 | 3.75 | 5.25 ]
20:45Antalyaspor - Denizlispor -:- [ 2.90 | 3.20 | 2.45 ]
20:45Galatasaray - Konyaspor -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.00 ]

UKRAJINA: Premier League

16:00Karpaty - Zorya -:- [ 3.10 | 3.00 | 2.20 ]
18:30Shakhtar - Mariupol -:- [ 1.06 | 10.00 | 19.00 ]

UKRAJINA: Youth League

14:00Dnipro-1 U21 - Lviv U21 -:-

URUGVAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

20:00Cerro CA - Fenix -:- [ 2.75 | 3.30 | 2.30 ]
20:00Juventud - Nacional -:- [ 4.75 | 3.75 | 1.57 ]
20:00Rampla Juniors - Liverpool M. -:- [ 3.30 | 3.40 | 2.00 ]
22:30Defensor Sp. - Danubio -:- [ 1.90 | 3.40 | 3.50 ]

VENEZUELA: Primera Division - Clausura

22:00La Guaira - Carabobo -:-
22:00Lara - Atl. Venezuela -:-
22:00Llaneros - Estudiantes Caracas -:-
23:00Dep. Tachira - Mineros -:-
23:00Puerto Cabello - Estudiantes M. -:-
23:00Trujillanos - Caracas -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura

21:00Chico de Guayana - Angostura -:-
21:00Dynamo Puerto - Fundacion AIFI -:-
21:00Urena - Atl. El Vigia -:-
21:30Libertador FC - Furrial -:-

VIJETNAM: V.League 1

12:00Gia Lai - Da Nang -:-
12:00Song Lam Nghe An - Ho Chi Minh -:-

VIJETNAM: V.League 2

10:30TTBD Phu Dong - Binh Phuoc -:-
11:00Binh Dinh - Can Tho -:-
11:00Fico Tay Ninh - Dong Thap -:-

ZIMBABVE: Premier Soccer League

15:00Dynamos - Chicken Inn -:-
15:00Highlanders - Harare City -:-
15:00OdgođenoManica - Triangle -:-
15:00OdgođenoPlatinum - Mushowani Stars -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.