REFRESH

Nogomet » Danas » Tečajevi

oglasi

AFRIKA: Afrička Liga Prvaka - Kvalifikacije

14:00Gor Mahia (Ken) - Lobi Stars (Nga) -:- [ 2.50 | 3.00 | 2.60 ]
14:30AS Vita Club (Drc) - Bantu (Les) -:-
14:30Mazembe (Drc) - Zesco Utd (Zam) -:-
15:30Otoho d'Oyo (Con) - Platinum (Zim) -:-
16:00Al Ahly Benghazi (Lby) - Mamelodi (Rsa) -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.40 ]
16:00Ismaily (Egy) - Cotonsport (Cmr) -:- [ 1.50 | 3.40 | 6.50 ]
17:00Club Africain (Tun) - Al-Hilal (Sud) -:- [ 1.57 | 3.40 | 5.50 ]

AFRIKA: Afrički Kup Konfederacija - Kvalifikacije

17:00Raja Casablanca (Mar) - Mberi Sportif (Gab) -:-

ALBANIJA: Super League

14:00Kastrioti - Teuta -:-
17:00Skenderbeu - Luftetari Gjirokastra -:-

ANDORA: Primera Divisió

12:00Encamp - Ordino -:-
16:00UE Engordany - FC Santa Coloma -:-
18:00Lusitanos - Inter Club Escaldes -:-

AUSTRALIJA: A-League

07:00Newcastle Jets - Perth Glory 0:2 [ 2.40 | 3.50 | 2.90 ]
PoluvrijemeAdelaide United - Melbourne City 0:1 [ 2.10 | 3.40 | 3.60 ]

AUSTRALIJA: National Youth League

03:30Perth Glory U21 - Melbourne Victory U21 2:0
06:30OdgođenoCanberra United U21 - Sydney U21 -:-

AUSTRALIJA: W-League

06:00Brisbane Roar Ž - Melbourne Victory Ž 4:3

AUSTRIJA: Tipico Bundesliga

14:30Altach - Hartberg -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.50 ]
14:30Salzburg - St. Polten -:- [ 1.16 | 7.00 | 15.00 ]
17:00Austria Vienna - Rapid Vienna -:- [ 2.75 | 3.30 | 2.50 ]

AZERBAJDŽAN: Kup

11:00Gabala - Sabah Baku -:- [ 1.90 | 3.40 | 3.60 ]
16:00Qarabag - Keshla -:- [ 1.30 | 5.00 | 8.00 ]

BELGIJA: Jupiler League

14:30Cercle Brugge - Anderlecht -:- [ 3.80 | 3.80 | 1.85 ]
18:00Genk - Oostende -:- [ 1.20 | 6.50 | 13.00 ]
20:00St. Liege - Waregem -:- [ 1.70 | 4.20 | 4.20 ]

BELGIJA: Proximus League

16:00St. Gilloise - Beerschot Wilrijk -:- [ 2.14 | 3.40 | 3.25 ]

BELGIJA: First Amateur Division

15:00Aalst - Heist -:-
15:00Boom - Thes Sport -:-

BELGIJA: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Hamoir - Solieres Sport -:-
14:30Walhain - Acren -:-
14:30Waremme - Rebecquoise -:-
15:00Francs Borains - Tilleur -:-

BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV A

14:30Dikkelvenne - Saint Eloois -:-
14:30Londerzeel - Eppegem -:-
15:00Diegem - Westhoek -:-
15:00KRC Harelbeke - Ronse -:-
15:00Menen - Gullegem -:-

BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV B

14:30Vosselaar - Patro Eisden -:-
15:00Cappellen - Hamme -:-
15:00K. Berchem Sport - Bocholter -:-

BENIN: Championnat National

16:00Avrankou Omnisport - ASVO -:-
16:00Dragons - Soleil -:-
16:00Tonnerre - JS Pob -:-
16:00Upi Onm - JAC -:-

BOCVANA: Premier League

15:00BR Highlanders - Sankoyo Bush Bucks -:-
15:00Gaborone Utd - BDF XI -:-
15:00Prisons XI Gaborone - Sharps Shooting Stars -:-
15:00Security Systems - Black Forest -:-

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

21:00Aurora - Destroyers -:-
21:00Blooming - San Jose -:-
21:00Bolivar - Real Potosi -:-
21:00Nacional Potosi - The Strongest -:-
21:00Royal Pari - Oriente Petrolero -:-
21:00Sport Boys - J. Wilstermann -:-
21:00U. Sucre - Guabira -:-

BUGARSKA: Parva Liga

11:30Dunav Ruse - Ludogorets -:- [ 15.00 | 6.50 | 1.18 ]
14:00Etar - Septemvri Sofia -:- [ 1.44 | 3.80 | 9.50 ]
16:30CSKA Sofia - Botev Plovdiv -:- [ 1.40 | 4.00 | 10.50 ]

CIPAR: First Division

15:00Omonia - APOEL -:- [ 4.50 | 3.60 | 1.70 ]
17:00Nea Salamis - Paralimni -:- [ 1.66 | 3.80 | 4.00 ]

CIPAR: Division 2

13:30Voroklinis - M.E.A.P. Nisou -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

15:00Plzen - Karvina -:- [ 1.30 | 5.50 | 9.00 ]

DANSKA: Superliga

12:00Esbjerg - Nordsjaelland -:- [ 3.30 | 3.30 | 2.20 ]
14:00Horsens - Midtjylland -:- [ 7.00 | 4.20 | 1.44 ]
16:00Sonderjyske - FC Kopenhagen -:- [ 5.50 | 4.00 | 1.57 ]
18:00Brondby - Vendsyssel -:- [ 1.28 | 5.50 | 9.50 ]

EKVADOR: Serie A - Playoff

18:00LDU Quito - Emelec -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.40 ]

ENGLESKA: Premier League

14:30Brighton - Chelsea -:- [ 8.50 | 4.50 | 1.44 ]
14:30Southampton - Arsenal -:- [ 4.33 | 4.00 | 1.83 ]
17:00Liverpool - Manchester Utd -:- [ 1.55 | 4.33 | 6.50 ]

ENGLESKA: Premier League 2

13:30Everton U23 - Derby U23 -:-
14:00Reading U23 - Manchester Utd U23 -:-

ETIOPIJA: Premier League

13:00Adama Kenema - Mekelle Kenema -:-
13:00Bahardar - Ethiopia Bunna -:-
13:00Fasil Ketema - Defence Force -:-
13:00Shire Endaselassie - Sidama Bunna -:-
13:00OdgođenoSidama Bunna - Jimma Aba Jifar -:-
13:00Welayta Dicha - Debub Police -:-
14:00St. George - Awassa -:-

FRANCUSKA: Ligue 1

15:00Nimes - Lille -:- [ 2.50 | 3.30 | 2.90 ]
17:00Nice - St. Etienne -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.50 ]
21:00Lyon - Monaco -:- [ 1.36 | 5.00 | 8.50 ]
21:00OdgođenoMarseille - Bordeaux -:- [ 1.66 | 3.75 | 5.50 ]

FRANCUSKA: Coupe de France

14:30Entente Crest-Aouste - Le Puy -:-

FRANCUSKA: Division 1 - Žene

13:00Montpellier Ž - Lyon Ž -:-
15:10Paris SG Ž - Metz Ž -:-

GAMBIJA: GFA League

17:00Gamtel - Armed Forces -:-
17:00Hawks - Fortune -:-
17:00Samger - Tallinding United -:-
17:00Wallidan - Ports Authority -:-

GIBRALTAR: Premier Division

16:00Lynx - Lions Gibraltar -:-

GRČKA: Super League

15:00Smyrnis - Xanthi -:- [ 2.45 | 3.00 | 3.10 ]
16:15AEL Larissa - AEK -:- [ 5.00 | 3.40 | 1.75 ]
18:00Panathinaikos - Atromitos -:- [ 2.30 | 3.10 | 3.30 ]
18:30Olympiakos - Lamia -:- [ 1.12 | 7.50 | 21.00 ]

GRČKA: Football League

14:00Apollon Pontou - Apollon Larissa -:- [ 3.75 | 3.30 | 1.83 ]
14:00Chania Kissamikos - Panachaiki -:- [ 2.90 | 3.00 | 2.30 ]
14:00Karaiskakis - Aittitos Spata -:- [ 1.36 | 4.00 | 7.50 ]
14:00Sparti - Platanias -:- [ 3.75 | 3.10 | 1.90 ]

GRČKA: Division C

11:00Paniliakos - Ialisos -:- [ 3.25 | 3.10 | 2.04 ]
11:00Thyella Kamari - AO Ilisiakos -:-
11:30Foivos Kremasti - Acharnaikos -:-
12:30Eikosimias - Pamisos -:-
14:00A. Asteras - Almopos -:- [ 1.57 | 3.80 | 4.75 ]
14:00Aeek Inka - Keratsini -:-
14:00Aiolikos - Chalkis -:-
14:00Alexandros Kilkis - Aris Avato -:-
14:00Alexandroupoli - Kavala -:-
14:00Amaliadas - Panopoulou - Panegialios -:-
14:00Amvrysseas - Asteras Vlachioti -:-
14:00Apollon Eretria - Agios Ierotheos -:- [ 4.00 | 3.20 | 1.83 ]
14:00Aspropyrgos Enosis - Panarkadikos -:-
14:00Asteras Itea - GS Almyros -:-
14:00Chrisoupolis - Sidirokastro -:-
14:00Edessaikos - Langadas -:-
14:00Episkopi - Ionikos -:-
14:00Giouchtas - Atromitos P. -:-
14:00Grevena Aerata - Acheron Kanalaki -:-
14:00Ipato - Enosi Lerna -:- [ 1.83 | 2.87 | 4.50 ]
14:00Kalamata - Ermionidas-Ermis -:-
14:00Kalampaki - Keravnos Pernis -:- [ 2.80 | 3.50 | 2.10 ]
14:00Kallithea - Panthiraikos -:- [ 2.20 | 2.90 | 3.20 ]
14:00Karditsa - Fokikos -:- [ 3.60 | 3.40 | 1.83 ]
14:00Korinthos - Agioi Anargyroi -:- [ 2.62 | 3.00 | 2.50 ]
14:00Kronos Argyrades - Makedonikos Foufas -:- [ 2.30 | 3.20 | 2.70 ]
14:00Kyminion - Veria -:-
14:00Makedonikos - PAO Koufalion -:- [ 1.40 | 4.33 | 6.00 ]
14:00Makedonikos Siatista - Floriada -:-
14:00Meliteas Melitis - Aris Palaiochori -:-
14:00Meteora - Niki Volos -:-
14:00Nafpaktiakos A. - Thesprotos -:- [ 1.83 | 3.10 | 4.00 ]
14:00Niki Agkathia - Amyntaio -:-
14:00Oikonomos - Apollon Makrychori -:- [ 2.00 | 3.00 | 3.50 ]
14:00Orfeas Xanthi - Kosmio -:- [ 1.22 | 5.00 | 10.00 ]
14:00O. Volos - Achilleas Neokesarias -:-
14:00PAE Egaleo - Charavgiakos -:-
14:00Palaiochora - E. Piraeus -:-
14:00Panargiakos - Mandraikos -:-
14:00Panmovriakos - Niki Tragano -:- [ 1.90 | 3.10 | 3.75 ]
14:00Panserraikos - Aetos Orfani -:- [ 2.20 | 3.20 | 2.87 ]
14:00Pierikos - Stylida -:-
14:00Souli Paramythia - Lefkimmi -:-
14:00Thiseas Agria - Sellana -:-
14:00Thriamvos Serviana - Tilikratis L. -:-
14:00Thyella D. - Diagoras Vrachneikon -:- [ 2.04 | 3.10 | 3.40 ]
14:30Atsalenios - AE Neapolis -:- [ 1.25 | 4.33 | 12.00 ]

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture - Play Offs

23:00Arcahaie - Real du Cap -:-
23:00Tempete - Don Bosco -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Playoff

23:00Motagua - Olimpia -:-

HRVATSKA: 1. HNL

13:00Osijek - Int. Zaprešić -:- [ 1.44 | 4.20 | 7.50 ]
15:00Din. Zagreb - Hajduk Split -:- [ 1.40 | 4.20 | 8.50 ]
17:30Istra 1961 - Rudeš -:- [ 1.40 | 4.50 | 8.00 ]

INDIJA: ISL

15:00Mumbai City - Kerala Blasters -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.80 ]

INDIJA: I-League

35'Minerva - Chennai City 0:0 [ 2.50 | 3.00 | 2.75 ]
12:30East Bengal - Mohun Bagan -:- [ 2.75 | 3.20 | 2.40 ]

IRAK: Super League

14:15Al Shorta - Al-Hudod -:-

ITALIJA: Serie A

12:30SPAL - Chievo -:- [ 2.04 | 3.25 | 3.75 ]
15:00Fiorentina - Empoli -:- [ 1.75 | 3.75 | 4.75 ]
15:00Frosinone - Sassuolo -:- [ 3.50 | 3.40 | 2.10 ]
15:00Sampdoria - Parma -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.75 ]
18:00Cagliari - Napoli -:- [ 8.00 | 4.75 | 1.40 ]
20:30AS Roma - Genoa -:- [ 1.50 | 4.50 | 6.50 ]

ITALIJA: Serie B

15:00Carpi - Salernitana -:- [ 2.87 | 2.87 | 2.70 ]
15:00Crotone - Venezia -:- [ 2.04 | 3.10 | 4.00 ]
21:00Brescia - Lecce -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.80 ]

ITALIJA: Serie C - Group A

14:30Arezzo - Entella -:- [ 3.20 | 2.90 | 2.25 ]
14:30Arzachena - Pro Piacenza -:- [ 2.75 | 3.00 | 2.50 ]
14:30Carrarese - Siena -:- [ 2.00 | 3.00 | 3.80 ]
14:30Novara - Olbia -:- [ 1.53 | 3.50 | 6.50 ]
14:30Piacenza - Lucchese -:- [ 1.75 | 3.50 | 4.20 ]
14:30Pro Vercelli - Pistoiese -:- [ 1.72 | 3.40 | 4.50 ]
16:30Juventus U23 - Gozzano -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.20 ]
16:30Pro Patria - Alessandria -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.20 ]
18:30Albissola - Cuneo -:- [ 3.50 | 3.20 | 1.95 ]
18:30Pontedera - Pisa -:- [ 2.90 | 2.90 | 2.40 ]

ITALIJA: Serie C - Group B

14:30Renate - Sudtirol -:- [ 3.50 | 2.80 | 2.37 ]
14:30Ternana - Giana Erminio -:- [ 1.61 | 3.75 | 4.75 ]

ITALIJA: Serie C - Group C

14:30Rieti - Bisceglie -:- [ 2.04 | 3.00 | 3.60 ]
14:30Vibonese - Juve Stabia -:- [ 2.90 | 3.00 | 2.37 ]
14:30Viterbese - Potenza -:- [ 2.30 | 3.00 | 3.10 ]
16:30Casertana - Reggina 1914 -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.25 ]
16:30Cavese - Monopoli -:- [ 2.70 | 3.00 | 2.60 ]
16:30Trapani - Rende -:- [ 1.90 | 3.30 | 3.80 ]
16:30Virtus Francavilla - Paganese -:- [ 1.61 | 3.50 | 5.25 ]
20:30Sicula Leonzio - Catania -:- [ 3.75 | 3.10 | 2.00 ]

ITALIJA: Serie D - Group A

14:30Borgosesia - Milano City -:-
14:30Bra - Arconatese -:-
14:30Folgore Caratese - Stresa Sportiva -:-
14:30Inveruno - Sestri Levante -:-
14:30Lavagnese - Borgaro -:-
14:30Lecco - Ligorna -:-
14:30Savona - Chieri -:-
15:00Casale - Unione Sanremo -:-
15:00Fezzanese - Dronero -:-

ITALIJA: Serie D - Group B

14:30Ambrosiana - Olginatese -:-
14:30Caravaggio - Rezzato -:-
14:30Caronnese - Legnago Salus -:-
14:30Darfo Boario - Pro Sesto -:-
14:30Scanzorosciate - Villa Alme -:-
14:30Seregno - Ciserano -:-
14:30Sondrio - Mantova -:-
14:30Villafranca - Pontisola -:-
14:30Virtus Bergamo - Como -:-

ITALIJA: Serie D - Group C

14:30Adriese - Sandona -:-
14:30Bolzano - Montebelluna -:-
14:30Cartigliano - Belluno -:-
14:30Chions - Clodiense -:-
14:30Cjarlins Muzane - Tamai -:-
14:30Delta Rovigo - ASC St. Georgen -:-
14:30Este - ArzignanoChiampo -:-
14:30Feltre - Levico Terme -:-
14:30Trento - Campodarsego -:-

ITALIJA: Serie D - Group D

14:30Adrense - San Marino -:-
14:30Calvina - Vigor Carpaneto -:-
14:30Classe - Axys Zola -:-
14:30Crema - Ciliverghe Mazzano -:-
14:30Fanfulla - Reggio Audace -:-
14:30Fiorenzuola - OltrepoVoghera -:-
14:30Modena - Pergolettese -:-
14:30Pavia - Mezzolara -:-
14:30Sasso Marconi - Lentigione -:-

ITALIJA: Serie D - Group E

14:30Cannara - Aglianese Calcio -:-
14:30Ghivizzano Borgo - San Donato -:-
14:30Montevarchi Calcio - Scandicci -:-
14:30Ponsacco - Real Forte Querceta -:-
14:30Sangimignano Sport - Sangiovannese -:-
14:30Seravezza Pozzi - Massese -:-
14:30Trestina - Prato -:-
14:30Tuttocuoio - Bastia -:-
14:30UC Sinalunghese - Pianese -:-
14:30Viareggio - Gavorrano -:-

ITALIJA: Serie D - Group F

14:30Agnonese - Montegiorgio -:-
14:30ASD Francavilla - Isernia -:-
14:30Avezzano - Vastese -:-
14:30Castelfidardo - Cesena -:-
14:30Forli - Jesina -:-
14:30Giulianova - S. N. Notaresco -:-
14:30Matelica - Campobasso -:-
14:30Sammaurese - ASD Pineto Calcio -:-
14:30Sangiustese - Savignanese -:-
14:30Santarcangelo - Recanatese -:-

ITALIJA: Serie D - Group G

14:30Albalonga - Cassino -:-
14:30Aprilia - Castiadas -:-
14:30Ladispoli - Anzio Calcio 1924 -:-
14:30Latina - Citta di Anagni -:-
14:30Lupa Roma - SFF Atletico -:-
14:30Ostia Mare - Latte Dolce -:-
14:30Torres - Avellino -:-
14:30Trastevere Calcio - Flaminia -:-
14:30Vis Artena - Monterosi FC -:-

ITALIJA: Serie D - Group H

14:30Altamura - Sarnese -:-
14:30Francavilla - Gragnano -:-
14:30Gelbison Cilento - SS Nola 1925 -:-
14:30Pomigliano - Taranto -:-
14:30Sorrento - Bitonto -:-
15:00Nardo - Citta di Fasano -:-
15:00Picerno - Audace Cerignola -:-
15:30Gravina - Andria -:-

ITALIJA: Serie D - Group I

14:30Citta di Messina - Igea Virtus -:-
14:30Gela - Castrovillari -:-
14:30Nocerina - Turris -:-
14:30Portici 1906 - AS Acireale -:-
14:30Roccella - Cittanovese -:-
14:30Rotonda - Bari -:-
14:30Sancataldese - Messina -:-
14:30Troina - Marsala -:-
14:30US Palmese - Locri 1909 -:-

ITALIJA: Primavera 1

5'Cagliari U19 - AS Roma U19 0:0

ITALIJA: Serie A Women

12:30Tavagnacco Ž - Juventus Ž -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Yehuda - Ashdod -:- [ 1.57 | 3.75 | 6.00 ]
19:30B. Jerusalem - M. Petach Tikva -:- [ 1.95 | 3.30 | 4.00 ]

JAMAJKA: Premier League

21:00UWI - Humble Lions -:-
23:00Cavalier - Dunbeholden -:-

JAPAN: Nogometno Prvenstvo - Žene - Relegacija - doigravanje

05:00Nippon Sport Science University Ž - Yokohama FC Seagulls Ž 2:2

JUŽNA AFRIKA: Premier League

14:30Baroka - Bidvest Wits -:- [ 3.50 | 3.10 | 2.04 ]

JUŽNA AFRIKA: First Division

14:30Ubuntu Cape Town - Real Kings -:-

KENIJA: Premier League

12:00Mount Kenya United - Rangers -:-
13:00Sofapaka - Bandari -:-
13:00Western Stima - Tusker -:-
14:15Ulinzi Stars - Kenya CB -:-

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Clausura - Playoff

22:30Ind. Medellin - Junior -:- [ 1.95 | 3.20 | 4.20 ]

LESOTO: Premier League

13:00Likhopo - Defence Force -:-
15:00Galaxy - Bantu -:-
15:00Majantja - Kick4Life -:-
15:00Mazenod - Lioli -:-

LIBANON: Premier League

13:15Bekaa Club - Al Akhaa Al Ahli Aley -:-

MAĐARSKA: OTP Bank Liga

20:15MOL Vidi - Ferencvaros -:- [ 3.60 | 3.10 | 2.14 ]

MAĐARSKA: Merkantil Bank Liga

13:00Duna Aszfalt - Gyirmot -:-
13:00Győr - Cegledi -:-
13:00Kaposvar - Kazincbarcika -:-
13:00Nyiregyhaza - Mosonmagyarovari TE -:-
13:00Siofok - Monori -:-
13:00Soroksar - Balmazujvaros Sport -:-
13:00Vac - Dorogi -:-
13:30Bekescsaba - Budaorsi -:-
17:00Csakvari - Zalaegerszeg -:-
17:00Vasas - Budafoki -:-

MALAVI: Super League

13:30Nchalo - Moyale Barracks -:-

MALTA: Premier League

14:00Senglea Athletics - Birkirkara -:-
16:00Floriana - Tarxien -:-

MALTA: Division 1

13:00Zebbug - Mqabba FC -:-
15:15Gudja - Sirens -:-
17:30Vittoriosa - Naxxar Lions -:-

MAROKO: Botola Pro

15:00FAR Rabat - FUS Rabat -:- [ 2.45 | 2.90 | 2.90 ]
17:00Difaa El Jadidi - Youssoufia Berrechid -:- [ 1.85 | 3.10 | 4.33 ]

MAROKO: Elite 2

15:00Sidi Kacem - Kenitra -:-

MAURICIJUS: Mauritian League

14:30Quatre Bornes - Port Louis -:-
17:00Cercle De Joachim - Pamplemousses -:-

MAURITANIJA: Super D1

17:30JAHE - SNIM -:-
19:50Police - ASAC Concorde -:-

MEKSIKO: Liga MX Women - Apertura - Playoff

02:00Tigres Ž - Club America Ž 1:2pen

NIKARAGVA: Primera Division - Apertura - Pobjednici

02:00Managua FC - Esteli 1:0prod.

NIZOZEMSKA: Eredivisie

12:15Heerenveen - Utrecht -:- [ 3.25 | 3.40 | 2.20 ]
14:30Ajax - Graafschap -:- [ 1.05 | 13.00 | 29.00 ]
14:30Groningen - FC Emmen -:- [ 1.57 | 4.00 | 5.50 ]
16:45Feyenoord - Sittard -:- [ 1.22 | 5.75 | 13.00 ]

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

14:00Dongen - Jong Volendam -:-
14:00GOES - UNA -:-
14:00HBS - JVC '31 Cuijk -:-
14:00KVV Quick 20 - USV Hercules -:-
14:00Rosmalen - HSC '21 -:-
14:30EVV - ADO 20 Heemskerk -:-
14:30Oostzaan - Westlandia -:-
14:30TEC - HV & CV Quick -:-

NOVI ZELAND: Nogometno Prvenstvo

02:00Hawke's Bay - Eastern Suburbs 1:4
02:00Southern United - Canterbury 0:1
02:00Tasman United - Auckland City 1:3
04:45Waitakere - Hamilton 3:4

NOVI ZELAND: National League Women - Playoff

01:00Northern Football Ž - Canterbury United Ž -:-

NJEMAČKA: Bundesliga

15:30RB Leipzig - Mainz -:- [ 1.44 | 4.75 | 7.00 ]
18:00E. Frankfurt - B. Leverkusen -:- [ 2.40 | 3.60 | 2.80 ]

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

13:30Erzgebirge Aue - Darmstadt -:- [ 2.45 | 3.25 | 2.90 ]
13:30Ingolstadt - Heidenheim -:- [ 2.04 | 3.30 | 3.60 ]
13:30Sandhausen - J. Regensburg -:- [ 2.30 | 3.20 | 3.10 ]

NJEMAČKA: 3. Liga

13:001860 München - Jena -:- [ 1.72 | 3.60 | 4.75 ]
14:00Wurzburger Kickers - Lotte -:- [ 1.64 | 3.60 | 5.25 ]

NJEMAČKA: Oberliga Westfalen

14:30Brunninghausen - FC Gutersloh -:-
14:30Ennepetal - Westfalia Rhynern -:-
14:30Schermbeck - Gievenbeck -:-
14:30Sprockhovel - Holzwickeder SC -:-
14:30TuS Haltern - ASC 09 Dortmund -:-

NJEMAČKA: Oberliga Mittelrhein

14:30Alfter - Deutz -:-
14:30Bergisch Gladbach - Siegburger -:-
14:30Hennef - FC Viktoria 08 -:-
14:45Friesdorf - Hurth -:-
14:45Merten - Frechen -:-
15:30VfL Vichttal - Wegberg-Beeck -:-

NJEMAČKA: Oberliga Niederrhein

15:00Germania Ratingen - SC Velbert -:-
15:30Dusseldorf-West - Speldorf -:-

NJEMAČKA: DFB Junioren Pokal

11:00Magdeburg U19 - Bor. Dortmund U19 -:-
11:00Wuppertaler U19 - Stuttgart U19 -:-

NJEMAČKA: Bundesliga - Žene

11:00B. Monchengladbach Ž - Freiburg Ž -:-
11:00Sand Ž - Potsdam Ž -:-
14:00B. Leverkusen Ž - W. Bremen Ž -:-
14:00Duisburg Ž - Bayern Ž -:-
14:00Hoffenheim Ž - Frankfurt Ž -:-
14:00Wolfsburg Ž - SGS Essen Ž -:-

PAKISTAN: Premier League

11:00KESC FC - PCAA -:-
11:00SSGC - Baloch Nushki -:-

PERU: Primera División - Playoff

22:00Sporting Cristal - A. Lima -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

15:30Slask - Korona -:- [ 2.37 | 3.40 | 2.87 ]
18:00Sosnowiec - Lech -:- [ 3.75 | 3.40 | 2.00 ]

PORTUGAL: Primeira Liga

16:00Rio Ave - Belenenses -:- [ 1.83 | 3.50 | 4.33 ]
18:30Maritimo - Benfica -:- [ 6.00 | 4.33 | 1.50 ]
21:00Sporting - Nacional -:- [ 1.20 | 7.50 | 10.00 ]

PORTUGAL: Segunda Liga

12:15Estoril - Farense -:- [ 1.66 | 3.60 | 5.25 ]
16:00CD Cova da Piedade - Braga B -:- [ 2.40 | 3.00 | 3.20 ]
16:00Covilha - Arouca -:- [ 2.60 | 3.10 | 2.80 ]
16:00Guimaraes B - Academico Viseu -:- [ 3.00 | 3.20 | 2.40 ]

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

12:00Maritimo B - Lusitania FC -:-
16:00AD Oliveirense - Mirandes -:-
16:00Agueda - U. Madeira -:-
16:00Amarante - Coimbroes -:-
16:00Armacenenses - Moura AC -:-
16:00Cacadores Taipas - Sao Martinho -:-
16:00Caldas - Vilafranquense -:-
16:00Cinfaes - Leca -:-
16:00Ferreiras - Louletano -:-
16:00Gil Vicente - Chaves B -:-
16:00Gondomar - Sanjoanense -:-
16:00Limianos - Vilaverdense -:-
16:00Loures - Fatima -:-
16:00Lusitano FCV - Gafanha -:-
16:00Macao - Santa Iria -:-
16:00Meda - Pedras Rubras -:-
16:00Merelinense - Fafe -:-
16:00Mirandela - Maria de Fonte -:-
16:00Nogueirense - Leiria -:-
16:00Oleiros - FC Alverca -:-
16:00Olhanense - Redondense -:-
16:00Oliveira Hospital - Alcains -:-
16:00Oriental - Montijo -:-
16:00Paredes - Penalva Do Castelo -:-
16:00Pedras Salgadas - Torcatense -:-
16:00Peniche - Anadia -:-
16:00Sacavenense - Real SC -:-
16:00SB Castelo Branco - Sertanense -:-
16:00Sp. Espinho - Cesarense -:-
16:00Torreense - Sintrense -:-
16:00Vasco da Gama - Pinhalnovense -:-
16:00Vizela - Trofense -:-
17:00Sporting Ideal - Amora -:-

PORTUGAL: Liga BPI Women

16:00A-dos-Francos Ž - Sporting Ž -:-

RÉUNION: Regionale 1

13:00AS Marsouins - Excelsior -:-
13:00Petite-Ile - OSCA Leopards -:-
13:00Saint-Denis - St. Louis -:-
13:00Sainte-Suzanne - Jeanne d'Arc -:-
13:00Saint-Pauloise - Capricorne -:-
13:00Saint-Pierroise - Tamponnaise -:-

RUANDA: National Football league

14:30Bugesera FC - APR -:-
14:30Kiyovu - AS Kigali -:-

RUMUNJSKA: Liga 1

13:00Calarasi - Sepsi -:- [ 2.75 | 3.10 | 2.62 ]
19:00Botosani - FCSB -:- [ 5.00 | 3.50 | 1.72 ]

SALVADOR: Primera Division - Apertura - Playoff

22:00Alianza FC - Santa Tecla -:-

SAN MARINO: Coppa Titano

15:00Cailungo - Tre Penne -:-
15:00Folgore - Cosmos -:-
18:00Tre Fiori - La Fiorita -:-
18:30Libertas - Murata -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:00Douanes - Pikine -:-
17:00OdgođenoJaraaf - Linguere -:-
18:00ASEC Ndiambour - Casa -:-
18:00Mbour Petite Cote - US Goree -:-

SRBIJA: Super Liga

13:00Mladost - Rad -:- [ 1.36 | 4.20 | 8.00 ]
13:00Spartak Subotica - FK Vozdovac -:- [ 1.75 | 3.40 | 4.20 ]
13:00Zemun - Din. Vranje -:- [ 1.40 | 3.90 | 7.00 ]
15:00Cukaricki - Crvena zvezda -:- [ 4.50 | 3.80 | 1.64 ]
15:00Vojvodina - Proleter -:- [ 2.30 | 3.00 | 3.10 ]
19:00Napredak - Radnicki Nis -:- [ 3.50 | 3.30 | 1.90 ]

SRBIJA: Prva Liga

13:00OdgođenoBacka Topola - Trayal Krusevac -:-
13:00OdgođenoJavor - Borac -:-
13:00OdgođenoMetalac - Sloboda -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

15:00Oman - Tadžikistan -:- [ 1.72 | 3.60 | 4.20 ]

SVIJET: Klupske Prijateljske

17:25Tampere Utd (Fin) - Haka (Fin) -:- [ 6.50 | 4.75 | 1.33 ]

ŠKOTSKA: Premiership

13:30Hibernian - Celtic -:- [ 6.50 | 4.50 | 1.44 ]
16:00Rangers - Hamilton -:- [ 1.16 | 7.50 | 13.00 ]

ŠPANJOLSKA: LaLiga

12:00Sevilla - Girona -:- [ 1.44 | 4.50 | 7.50 ]
16:15Espanyol - Betis -:- [ 2.30 | 3.30 | 3.20 ]
18:30Huesca - Villarreal -:- [ 3.50 | 3.20 | 2.14 ]
20:45Levante - Barcelona -:- [ 9.00 | 6.50 | 1.25 ]

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

12:00Rayo Majadahonda - Elche -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.30 ]
16:00Osasuna - Alcorcon -:- [ 1.95 | 3.20 | 4.20 ]
18:00Extremadura UD - Gimnastic -:- [ 1.80 | 3.40 | 5.00 ]
18:00Las Palmas - Tenerife -:- [ 2.00 | 3.20 | 4.00 ]
20:00Almeria - Lugo -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.20 ]
20:30Dep. La Coruna - Zaragoza -:- [ 1.57 | 3.50 | 7.00 ]

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 1

12:00Burgos - Internacional de Madrid -:-
12:00Dep. La Coruna B - Leonesa -:-
12:00Pontevedra - Las Palmas B -:-
12:00San Sebastian Reyes - Unionistas -:-
12:00Union Adarve - Fuenlabrada -:-
16:30Coruxo - Real Madrid B -:-
16:30Rapido de Bouzas - Atl. Madrid B -:-
17:00Guijuelo - Navalcarnero -:-
17:00Salmantino - Valladolid B -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 2

12:00Tudelano - S. Gijon B -:-
15:45R. Oviedo B - Izarra -:-
17:00CD Vitoria - R. Union -:-
17:00Gernika - R. Santander -:-
17:00Torrelavega - Langreo -:-
17:00UD Logrones - Arenas Club -:-
18:00R. Sociedad B - Mirandes -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 3

12:00Baleares - Badalona -:-
12:00Conquense - Hercules -:-
12:00Ebro - Teruel -:-
12:00Espanyol B - Cornella -:-
16:30Olot - Ejea -:-
17:00Sabadell - Alcoyano -:-
17:15Ontinyent - Valencia B -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 4

12:00Badajoz - Melilla -:-
12:00Ejido - Jumilla -:-
12:00Murcia - Malaga B -:-
12:00UD Ibiza-Eivissa - Almeria B -:-
17:00CF Talavera - Don Benito -:-
17:00Huelva - Sanluqueno -:-
17:00Linense - Granada B -:-
17:00Marbella - Cartagena -:-
17:00San Fernando - UCAM Murcia -:-
17:00Villanovense - Sevilla B -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 1

12:00Porrino Industrial - CD Choco -:-
12:15Silva SD - Ourense CF -:-
16:30Alondras - Polvorin -:-
17:00Arosa SC - Racing Club Villalbes -:-
17:00Barco - Boiro -:-
17:00Bergantinos - Celtiga -:-
17:00Compostela - Ribadumia -:-
17:00Ferrol - Laracha -:-
17:30Paiosaco - Somozas -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 2

12:00Condal - Club Siero -:-
12:00La Madalena - Union Club Ceares -:-
12:00Praviano - San Claudio -:-
12:00Real Aviles - Marino de Luanco -:-
12:15Llanes - Lealtad -:-
12:30Llanera - Gijon Industrial -:-
15:45CD Colunga - El San Martin -:-
15:45Mosconia - Caudal Deportivo -:-
16:00Tuilla - Covadonga -:-
16:15L'Entregu - Universidad Oviedo -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 3

15:30Santander B - Siete Villas -:-
17:00Velarde - Cayon -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 4

11:15Santurtzi - SD San Pedro -:-
12:00Alaves B - Basconia -:-
17:30Sestao - Portugalete -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 5

11:45FE Grama - Llagostera Costa Brava -:-
12:00Castelldefels - Granollers -:-
12:00Cerdanyola - UE Figueres -:-
12:00Horta - CE Europa -:-
12:00Sant Andreu - Martinenc -:-
12:00Vilafranca - Prat -:-
12:15UE Sants - Reus Deportiu B -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 6

12:00Paterna - Novelda CF -:-
12:45Paiporta - Elche CF Ilicitano -:-
16:00Rayo Ibense - Torre Levante -:-
17:00Alzira - Eldense -:-
17:00Olimpic Xativa - Villarreal C -:-
17:15Crevillente - La Nucia -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 7

11:30Alcobendas - Atletico Pinto -:-
11:30Alcorcon B - Vicalvaro -:-
11:30Parla - Rayo Vallecano B -:-
11:30RSD Alcala - Canillas -:-
11:30Trival Valderas - Carabanchel -:-
12:00Getafe B - CD Mostoles -:-
12:00Las Rozas - Leganes B -:-
12:00San Agustin - Tres Cantos -:-
16:30Santa Ana - SR Villaverde Boetticher -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 8

16:00Cebrerena - Zamora -:-
16:00La Baneza - Numancia B -:-
16:30Bembibre - G. Segoviana -:-
17:00Arandina - Bupolsa -:-
17:00Cristo Atletico - Atl. Tordesillas -:-
17:00Real Avila - Almazan -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 9

11:30Antequera - River Melilla -:-
12:00CP Almeria - Martos -:-
12:00Huetor Vega - Torredonjimeno -:-
12:00UD San Pedro - Linares -:-
16:30Juventud Torremolinos - Guadix -:-
17:00Motril - Velez -:-
17:30Loja - Jaen -:-
18:00Alhaurin - Rincon -:-
18:00CD Torreperogil - Atarfe Industrial -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 10

11:30Cordoba B - Xerez CD -:-
12:00Coria C.F. - Conil -:-
12:00Guadalcacin - Los Barrios -:-
12:30Arcos CF - CD Utrera -:-
12:30Lebrijana - CD Gerena -:-
16:45Puente Genil - Betis B -:-
17:00Algeciras - Cadiz B -:-
17:00Xerez D.F.C. - Ecija -:-
17:30Ciudad de Lucena - Atletico Espeleno -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 11

11:00Mercadal - Ibiza Islas Pitiusas -:-
12:00Mallorca B - Son Cladera -:-
12:30Platges de Calvia - Formentera -:-
16:00Pena Deportina - Soller -:-
17:00Alcudia - Esporles -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 12

13:00Atletico Union Guimar - El Cotillo -:-
13:00CD Marino - Lanzarote -:-
13:00La Cuadra - Tenerife B -:-
13:00Las Zocas - SD Tenisca -:-
13:00Mensajero - CD Buzanada -:-
13:00San Fernando - Santa Ursula -:-
13:00Yaiza - Ibarra -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 13

12:00Cartagena B - Mazarron CF -:-
12:00Club Olimpico de Totana - Lorca FC -:-
16:15Deportiva Minera - UCAM Murcia B -:-
16:30CA Pulpileno - UD Los Garres -:-
16:30CD Algar - Real Murcia B -:-
16:30EDMF Churra - Mar Menor -:-
17:00Aguilas FC - Muleno -:-
17:00Huercal-Overa - Minerva -:-
17:00Lorca Deportiva - CAP Ciudad de Murcia -:-
20:00Estudiantes de Murcia - Ciudad Cieza -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 14

12:00Azuaga - Diocesano -:-
12:00Cacereno - Valdelacalzada -:-
12:00Montijo - Extremadura UD B -:-
12:00Olivenza - Arroyo -:-
16:15Valdivia - Jerez CF -:-
16:30CD Coria - CD Calamonte -:-
16:30UP Plasencia - AD Llerenense -:-
17:00Merida AD - Pueblonuevo -:-
17:00Moralo - Castuera -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 16

12:00Berceo - Yague -:-
12:00Varea - Calasancio -:-
12:30Logrones Promesas - Haro Deportivo -:-
15:45Anguiano - Pradejon -:-
15:45CCD Alberite - Naxara -:-
16:30Autol - River Ebro -:-
16:30Vianes - Agoncillo -:-
17:00CDFC Calzada - SD Logrones -:-
17:30Alfaro - Arnedo -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 17

11:30San Juan Zaragoza - Brea -:-
12:00Calamocha - Binefar -:-
12:00Sarinena - UD Casetas -:-
16:00CF Illueca - San Lorenzo Flumen -:-
16:00La Almunia - Robres -:-
16:00Sabinanigo - Borja -:-
16:00Tamarite - Atletico Monzon -:-
16:00Villanueva CF - Zaragoza B -:-
16:30Tarazona - Belchite 97 -:-
16:30Utebo FC - Almudevar -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 18

12:00Azuqueca - Quintanar -:-
12:00Socuellamos - Marchamalo -:-
16:30Almagro - Tomelloso CF -:-
16:30Guadalajara - La Roda -:-
16:30Madridejos - Albacete B -:-
16:30Mora CF - La Solana -:-
16:30Villacanas - Villarrobledo -:-
16:30Villarrubia - Toledo -:-
17:00Ciudad Real - Atl. Ibanes -:-

ŠPANJOLSKA: Primera Division Women

11:30Madrid C. Ž - Sevilla Ž -:-
12:00Albacete Ž - Malaga Ž -:-
12:00Huelva Ž - Tenerife Ž -:-
12:00Real Sociedad Ž - Espanyol Ž -:-
16:00Betis Ž - Atletico Madrid Ž -:-

ŠRI LANKA: Champions League

11:00Crystal Palace - Saunders -:-

ŠVICARSKA: Super League

16:00Luzern - St. Gallen -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.25 ]
16:00Xamax - Young Boys -:- [ 6.50 | 4.50 | 1.44 ]
16:00Zurich - Lugano -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.00 ]

ŠVICARSKA: Challenge League

14:30Chiasso - Winterthur -:- [ 3.75 | 4.00 | 1.83 ]
14:30Wil - Lausanne -:- [ 2.80 | 3.50 | 2.37 ]
16:00Vaduz - Schaffhausen -:- [ 2.10 | 3.80 | 3.10 ]

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

12:00Alliance - Biashara Mara United -:-
14:00Ndanda - African Lyon -:-
14:00Young Africans - Ruvu Shooting -:-

TUNIS: Ligue Professionnelle 1

14:00Kairouanaise - Gabes -:-
14:00Stade Gabesien - Monastir -:-
14:00Stade Tunisien - Hammam-Lif -:-
14:00US Tataouine - Metlaoui -:-

TURSKA: Super Lig

11:30Yeni Malatyaspor - Antalyaspor -:- [ 2.04 | 3.25 | 3.75 ]
14:00Kayserispor - Akhisarspor -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.40 ]
17:00Besiktas - Trabzonspor -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.60 ]

TURSKA: 1. Lig

11:30Altay - Osmanlispor -:- [ 2.90 | 3.00 | 2.60 ]
11:30Giresunspor - Hatayspor -:- [ 2.70 | 3.00 | 2.80 ]
14:00Adanaspor - Eskisehirspor -:- [ 1.75 | 3.60 | 4.20 ]
14:00Boluspor - Altinordu -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.60 ]

TURSKA: 2. Lig Red Group

11:00Kahramanmaras - Pendikspor -:-
11:00Sivas Belediyespor - Manisa -:-
11:30Fethiyespor - Bandirmaspor -:-
11:30Kirklarelispor - Bugsasspor -:-
11:30Menemen Belediye - Anadolu Selcukspor -:-
11:30Tokatspor - Karagumruk -:-
11:30Zonguldak - Etimesgut -:-

TURSKA: 2. Lig White Group

11:00Amedspor - Bayrampasa -:-
11:00Gumushanespor - Kastamonuspor -:-
11:30Hacettepe - Nigde Anadolu -:-
11:30Utas Usakspor - Sariyer -:-
17:00Sakaryaspor - Samsunspor -:-

TURSKA: 3. Lig Group 1

11:00Hopaspor - Erzin -:-
11:00Karakopru - Duzyurtspor -:-
11:30Gebzespor - Erbaaspor -:-
11:30Kozan - Tepecik -:-
11:30Nevsehirspor - Batman Petrolspor -:-
11:30Silivrispor - Sile Yildizspor -:-
11:30Tire - Yomraspor -:-

TURSKA: 3. Lig Group 2

11:00Osmaniyespor - Ofspor -:-
11:00Van Buyuksehir Bld. - Duzcespor -:-
11:30Alibeykoy - Adiyamanspor -:-
11:30Altindag Bld. - Bergama Bld. -:-
11:30Erokspor - Yeni Orduspor -:-
11:30Kemerspor 2003 - Sultanbeyli -:-
11:30Kirsehir Belediyespor - Catalca -:-
11:30Kizilcaboluk Spor Kulubu - Pazarspor -:-

TURSKA: 3. Lig Group 3

11:0024 Erzincanspor - Payasspor -:-
11:00Fatsa Belediyespor - Diyarbakirspor -:-
11:30Halide E. - Bucaspor -:-
11:30Karacabey Birlikspor - Cizrespor -:-
11:30Turgutluspor - Serik Belediyespor -:-

UGANDA: Premier League

14:00Bright Stars - URA SC -:-
14:00Jinja - BUL -:-
14:00Onduparaka FC - Police -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju