REFRESH

Nogomet » Danas » Tečajevi

ALŽIR: Ligue 1

12:00OdgođenoMC Alger - Paradou -:-

ALŽIR: Ligue 2

15:00Amal Bou Saada - ASM Oran -:-
15:00Arba - MO Bejaia -:-
15:00Relizane - Annaba -:-

ARGENTINA: Superliga

57'Estudiantes - Defensa y Justicia 0:1 [ 2.37 | 2.80 | 3.60 ]
01:10Independiente - Arsenal Sarandi -:- [ 2.15 | 3.30 | 3.40 ]

ARGENTINA: Primera Nacional

01:10Estudiantes Rio Cuarto - Platense -:- [ 2.15 | 3.00 | 3.40 ]

ARGENTINA: Primera C Metropolitana - Clausura

21:00Laferrere - El Porvenir -:-

ARGENTINA: Primera D Metropolitana - Clausura

21:00PrekinutoSportivo Barracas - Lugano 0:1

AUSTRALIJA: NPL Queensland

10:30Redlands - Queensland Lions -:- [ 12.00 | 8.00 | 1.12 ]
10:45Brisbane U21 - Capalaba FC -:- [ 1.57 | 5.00 | 3.60 ]

AUSTRALIJA & OCEANIJA: OFC Liga Prvaka

01:00Lautoka (Fij) - Toti City (Pap) -:-
05:00Malampa Revivors (Van) - Henderson Eels (Sol) -:-

AZIJA: AFC Champions League

11:00Tokyo (Jpn) - Perth Glory (Aus) -:- [ 1.50 | 4.00 | 5.50 ]
11:30Seoul (Kor) - Melbourne Victory (Aus) -:- [ 1.60 | 3.60 | 4.75 ]
13:00Chiangrai (Tha) - Beijing Guoan (Chn) -:- [ 4.50 | 4.00 | 1.60 ]
15:55Al-Ain (Uae) - Al Nasr Riyadh (Sau) -:- [ 3.40 | 3.40 | 1.95 ]
16:35Al-Sadd (Qat) - Sepahan (Irn) -:- [ 1.60 | 4.00 | 4.50 ]
16:35Al Sharjah (Uae) - Persepolis (Irn) -:- [ 3.60 | 3.20 | 1.90 ]
16:35Al-Taawon (Sau) - Al-Duhail (Qat) -:- [ 3.60 | 3.40 | 1.90 ]

BANGLADEŠ: Premier League

10:15Muktijoddha Sangsad - Sheikh Jamal -:-
13:30Abahani Chittagong - Arambagh -:-

BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura

60'Aurora - Royal Pari 0:1 [ 1.85 | 3.50 | 3.75 ]

BRAZIL: Campeonato Goiano

00:30Vila Nova - Crac Go -:- [ 1.53 | 3.60 | 6.00 ]

BRAZIL: Campeonato Mineiro

00:30Coimbra - America MG -:- [ 7.00 | 3.50 | 1.50 ]

BRAZIL: Campeonato Mineiro 2

00:30Democrata GV - Serranense -:-

BRAZIL: Campeonato Paulista

17'Ituano - Ponte Preta 0:0 [ 2.60 | 3.00 | 2.90 ]

BRAZIL: Campeonato Piauiense

00:00Timon - Piaui -:-

BRAZIL: Campeonato Tocantinense

00:15Capital FC - Cerrado -:-

BRAZIL: Copa do Nordeste

17'Imperatriz - Fortaleza 0:0

BRAZIL: Brasileiro Women

23:00Santos Ž - Cruzeiro Ž -:-
00:30Corinthians Ž - Osasco Audax Ž -:-

CRNA GORA: Prva Crnogorska Liga

12:30Kom Podgorica - OFK Petrovac -:-
14:00Rudar - Grbalj -:-
15:00FK Podgorica - Buducnost -:-
17:30Zeta - Sutjeska -:-

ČILE: Primera División

45+'U. Espanola - A. Italiano 1:2 [ 1.80 | 3.50 | 4.50 ]

DR KONGO: Ligue 1

15:30OdgođenoDon Bosco - Renaissance -:-
15:30OdgođenoMotema Pembe - Maniema -:-
17:00OdgođenoAS Vita Club - Sanga Balende -:-

EGIPAT: Premier League

18:00OdgođenoAl Ahly - El Gounah -:-
18:00OdgođenoAl Ittihad - Haras El Hodood -:-
18:00OdgođenoArab Contractors - Zamalek -:-
18:00OdgođenoEl Gaish - Smouha -:-
18:00OdgođenoEnppi - Aswan SC -:-
18:00OdgođenoMasr - El Masry -:-
18:00OdgođenoMisr Elmaqasah - Wadi Degla -:-
18:00OdgođenoPyramids - El Entag El Harby -:-
18:00OdgođenoTanta - Ismaily -:-

ENGLESKA: League One

20:45Oxford Utd - Wimbledon -:- [ 1.53 | 4.20 | 6.00 ]
20:45Southend - Gillingham FC -:- [ 5.25 | 4.00 | 1.60 ]

ENGLESKA: League Two

20:45Macclesfield - Plymouth -:- [ 4.33 | 3.50 | 1.85 ]

ENGLESKA: National League

20:45Barnet - Harrogate -:- [ 2.50 | 3.25 | 2.80 ]
20:45Barrow - Dover -:- [ 1.65 | 3.75 | 5.25 ]

ENGLESKA: National League North

20:45Alfreton - Leamington -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.00 ]
20:45Brackley Town - Southport -:- [ 1.83 | 3.50 | 4.33 ]
20:45Chester - King’s Lynn -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.25 ]
20:45Kettering - Hereford -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.25 ]

ENGLESKA: National League South

20:45Maidstone - Bath -:- [ 2.30 | 3.40 | 3.00 ]
20:45Oxford City - Dorking -:- [ 2.62 | 3.75 | 2.25 ]

ENGLESKA: NPL Premier Division

20:45FC United - Stafford -:-
20:45Warrington - Grantham -:-
20:45Whitby - Radcliffe -:-

ENGLESKA: Southern League Central Division

20:45Alvechurch - Kings Langley -:-
20:45Lowestoft - Stourbridge -:-
20:45Royston - Biggleswade Town -:-

ENGLESKA: Southern League South Division

20:30Hartley Wintney - Met. Police -:-
20:45Hayes & Yeading - Blackfield -:-
20:45Poole - Hendon -:-
20:45Salisbury - Truro -:-
20:45Yate Town - Swindon S -:-

ENGLESKA: Isthmian League Premier Division

20:45Bishop's Stortford - Enfield Town -:-
20:45Bowers & Pitsea - Brightlingsea -:-
20:45East Thurrock - Carshalton -:-
20:45Margate - Hornchurch -:-
20:45Merstham - Corinthian-Casuals -:-

ENGLESKA: Professional Development League

14:30Millwall U23 - Crystal Palace U23 -:-
15:00Barnsley U23 - Sheffield Wed U23 -:-

ENGLESKA: EFL Trophy - Playoff

20:45Portsmouth - Exeter -:- [ 1.66 | 3.75 | 5.00 ]

ENGLESKA: Premier League Cup

20:00Portsmouth U23 - Aston Villa U23 -:-

ENGLESKA: FA Youth Cup

20:00Blackburn U18 - Preston U18 -:-

EUROPA: Liga Prvaka - Playoff

21:00Atl. Madrid - Liverpool -:- [ 3.75 | 3.25 | 2.10 ]
21:00Bor. Dortmund - PSG -:- [ 2.80 | 3.90 | 2.25 ]

GVINEJA: Ligue 1

17:00Hafia - Satellite -:-
17:00Horoya - Flamme Olympique -:-
17:00SOAR - Kaloum Star -:-

IRAK: Super League

12:30Erbil - Al-Hudod -:-
13:00OdgođenoAl Wasat - Al Talaba -:-
13:00OdgođenoNaft Missan - Erbil -:-

IRAN: Division 1

11:45OdgođenoSepidrood Rasht - Sorkhpooshan Pakdasht -:-

IZRAEL: Leumit League

18:05H. Akko - Hapoel Afula -:- [ 1.72 | 3.20 | 4.50 ]
18:05Hap. Ramat Gan - M. Nazareth -:- [ 1.90 | 3.10 | 3.75 ]
18:05H. Ironi Rishon - H. Petah Tikva -:- [ 1.40 | 4.50 | 5.50 ]
18:05M. Petach Tikva - Ashkelon -:- [ 1.33 | 4.33 | 7.50 ]
18:05MS Kafr Qasim - Ramat Hasharon -:- [ 2.00 | 3.00 | 3.60 ]
18:05Nof Hagalil - H. Bnei Lod -:- [ 1.80 | 3.00 | 4.50 ]
18:05Sakhnin - Beitar Shimshon -:- [ 1.90 | 3.10 | 3.75 ]

JAMAJKA: Premier League

02:00Cavalier - Tivoli -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana

23:15Aragua (Ven) - Coquimbo (Chi) -:- [ 2.25 | 3.20 | 2.80 ]
23:15U. Calera (Chi) - Fluminense (Bra) -:- [ 3.00 | 3.00 | 2.37 ]

KAMERUN: Elite Two

13:00OFTA - Yafoot -:-
13:00Renaissance - Unisport Bafang -:-
15:00AS Fap - Ngaoundere -:-
15:00Bafoussam - Stade de Bertoua -:-
15:00Dynamo Douala - Leopard de Douala -:-
15:00Foncha - AS Matelots -:-

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura

01:00Huila - Fortaleza -:-
01:40Barranquilla - Real Cartagena -:-

MALI: Premiere Division

16:30CS Duguwolofila - Mamahira -:-

MAROKO: Botola Pro

17:00Khouribga - Safi -:- [ 2.50 | 2.70 | 2.90 ]

MAURICIJUS: Mauritian League

15:00Pamplemousses - Savanne -:-

MAURITANIJA: Ligue 1

17:30Garde Nationale - Ksar -:-
19:30SNIM - ASAC Concorde -:-
21:30Tevragh-Zeina - Sahel -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

00:00Alacranes - Reynosa -:-

MEKSIKO: Liga MX Women - Clausura

58'Monarcas Morelia Ž - Club America Ž 1:2
01:00Toluca Ž - Monterrey Ž -:-
03:00Tigres Ž - Pachuca Ž -:-
04:00Tijuana Ž - Guadalajara Ž -:-

NIZOZEMSKA: Reserve League - Stupanj pobjednika

14:00Jong Feyenoord - Jong Nijmegen -:-
18:30Jong NAC Breda - Jong G.A. Eagles -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie U19 - Ispadanje skupina

16:30Willem II U19 - Zwolle U19 -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Žene

19:30VV Alkmaar Ž - Twente Ž -:-

OMAN: Sultan Cup

14:25Ibri - Al Orouba -:-
16:40Al Nahda - Dhofar -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

86'River Plate - San Lorenzo 3:2 [ 2.30 | 3.10 | 2.90 ]

RUSIJA: FNL Cup

09:00Tambov - Chertanovo M. -:-
11:45Samara - Tomsk -:-
14:30Riga FC - Yaroslavl -:-
17:15SKA Rostov - M. Saransk -:-

SAUDIJSKA ARABIJA: Division 1

13:30Al Thuqbah - Hottain -:-
13:50Al Mojzel - Al Qadisiya -:-
14:00Al Jabalain - Al Taee -:-
16:15Al Najoom - Al Batin -:-
17:00Ohod - Al Khaleej -:-

SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Championship U20 - Kvalifikacije

45+'Sv. Vincent i Grenadini U20 - Gvajana U20 0:1
02:30Nikaragva U20 - Montserrat U20 -:-

SJEVERNA IRSKA: NIFL Championship

21:00Dergview - Queens Univ. -:-

SOMALIJA: Nation Link Telecom Championship

13:30Jazeera - Gaadiidka -:-
13:30Rajo - Heegan -:-

SUDAN: Premier League

17:30El-Ahli Atbara - Hilal El Obied -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

13:00Sj. Makedonija U18 - Bosna i Hercegovina U19 -:-
15:00Hrvatska U19 - Austrija U19 -:- [ 2.25 | 3.50 | 2.60 ]
18:00Češka U19 - Škotska U19 -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.40 ]

SVIJET: Klupske Prijateljske

09:00Akron Togliatti (Rus) - Chernomorets Novorossijsk (Rus) -:-
12:30Chojniczanka (Pol) - Ostroda (Pol) -:-
13:30Ilves (Fin) - Tallinna Kalev (Est) -:- [ 1.20 | 6.50 | 8.00 ]
14:00Ertis Pavlodar (Kaz) - Isloch Minsk (Blr) -:-
14:00Kursk (Rus) - Poprad (Svk) -:-
14:00Mura (Slo) - Odranci (Slo) -:-
14:00Soligorsk (Blr) - Dila Gori (Geo) -:-
14:00Trayal Krusevac (Srb) - Car Konstantin (Srb) -:-
15:00Brest (Blr) - Kaspij Aktau (Kaz) -:-
15:00Din. Moscow (Rus) - FC Minsk (Blr) -:-
15:00Gefle (Swe) - IK Frej (Swe) -:- [ 2.87 | 3.75 | 2.00 ]
15:30Zvezda Perm (Rus) - Ufa 2 (Rus) -:-
16:00Orenburg (Rus) - Europa FC (Gib) -:-
16:00Ufa (Rus) - Rapperswil (Sui) -:-
16:00Vålerenga (Nor) - Lok. Moscow (Rus) -:-
17:00Kromeriz (Cze) - Prostejov (Cze) -:-
17:00RNK Sladorana (Cro) - Cibalia (Cro) -:-
17:30Elfsborg (Swe) - Odd (Nor) -:- [ 2.25 | 4.00 | 2.40 ]
17:30Kristiansund (Nor) - Brattvag (Nor) -:-
18:30Bohumin (Cze) - Petrovice (Cze) -:- [ 1.28 | 5.50 | 6.50 ]
18:30Degerfors (Swe) - Forward (Swe) -:-
18:30Giessen (Ger) - Aschaffenburg (Ger) -:- [ 2.75 | 3.60 | 2.10 ]
18:30Koge (Den) - B.93 (Den) -:- [ 1.53 | 4.00 | 4.75 ]
18:30Schweinfurt (Ger) - ATSV (Ger) -:-
19:00Hard (Aut) - TSV Heimenkirch (Ger) -:-
19:00Hessen Dreieich (Ger) - Bad Vilbel (Ger) -:- [ 1.36 | 4.75 | 6.00 ]
19:00IFK Hassleholm (Swe) - Eslovs (Swe) -:- [ 1.80 | 3.75 | 3.40 ]
19:00Ismaning (Ger) - Freising (Ger) -:- [ 1.40 | 4.50 | 5.50 ]
19:00Norrkoping (Swe) - Jonkopings (Swe) -:- [ 1.50 | 4.00 | 5.00 ]
19:00Parndorf (Aut) - Gattendorf (Aut) -:- [ 1.20 | 6.00 | 9.00 ]
00:00Orlando City (Usa) - KR Reykjavik (Ice) -:-

ŠKOTSKA: League One

20:45Falkirk - East Fife -:- [ 1.61 | 4.00 | 5.00 ]

ŠKOTSKA: Scottish Cup

20:45Motherwell - St. Mirren -:- [ 1.95 | 3.30 | 4.00 ]

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

14:00Coastal Union - Ruvu Shooting -:-
14:00JKT Tanzania - Biashara Mara United -:-
14:00Mbao - Singida United -:-
14:00Mbeya City - Lipuli -:-
14:00Namungo - Kinondoni MC -:-
14:00Polisi Tanzania - Young Africans -:-
14:00Simba - Kagera Sugar -:-

TRINIDAD & TOBAGO: Pro League

00:00Defence Force - Cunupia -:-

UGANDA: Premier League

14:00Vipers - Kampala City -:-
14:30Busoga - URA SC -:-
14:30Police - Bright Stars -:-
14:30Wakiso Giants - Maroons -:-

VENEZUELA: Primera Division

17'Lara - Puerto Cabello 1:0

WALES: Cymru North

20:45Bangor City - Conwy Borough -:-

WALES: Cymru South

20:30Cambrian & Clydach - Afan Lido -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.