m.Rezultati.com

REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

oglasi

AFRIKA: Afrički Kup Nacija - Playoff

21:00Senegal - Alžir -:-

AFRIKA: CECAFA Clubs Cup - Playoff

ProdužeciKampala City - Green Eagles 4:2
18:00Azam - AS Maniema -:-

AUSTRALIJA: NPL Victoria

11:45Melbourne Knights - Pascoe Vale 2:1
11:45Oakleigh - Port Melbourne Sharks 1:1
12:15Bentleigh - Heidelberg 0:3

AUSTRALIJA: Premier League - Brisbane

12:30Brisbane K. - Toowong 3:6

AUSTRALIJA: NPL Queensland

11:30Gold Coast - Redlands 2:3

AUSTRALIJA: NPL Tasmania

12:15Olympia Warriors - South Hobart 3:1

AUSTRALIJA & OCEANIJA: Pacific Games - Playoff

22:00Papua Nova Gvineja - Fidži -:-

AUSTRALIJA & OCEANIJA: Pacific Games Women - Playoff

22:00Fidži Ž - Cookovi Otoci Ž -:-

AUSTRIJA: ÖFB Cup

17:30USK Anif - Sturm Graz -:-
18:30Bruck Leitha - Ried -:-
18:30Langenegg - A. Klagenfurt -:-
18:30Treibach - Tirol -:-
19:00ATSV Wolfsberger - ASK Elektra -:-
19:00Bad Gleichenberg - Vorwarts Steyr -:-
19:00Ebreichsdorf - Lafnitz -:-
19:00Hall - FC Juniors -:-
19:00Kitzbuhel - Innsbruck -:-
19:30Gleisdorf - Drassburg -:-
19:30Seekirchen - Amstetten -:-
19:30Union Gurten - Zell am See -:-
19:30Wiener - Dornbirn -:-
20:00Mauerwerk - Marchfeld -:-
20:30Parndorf - Salzburg -:-

BANGLADEŠ: Premier League

12:00Mohammedan - NofeL SC 3:1
15:00Brothers U. - Muktijoddha Sangsad 0:0

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga

17:45Energetik-BGU - Slutsk -:-
19:45Neman - Gomel -:-

BRAZIL: Serie B

02:30Brasil de Pelotas - Parana 0:1
00:15Figueirense - Londrina -:-

BRAZIL: Serie C

01:00Sampaio Correa - Santa Cruz 1:0

BRAZIL: Brasileiro U20

00:00Sao Paulo U20 - Fluminense U20 2:0

BRAZIL: Brasileiro Women

23:30Ferroviaria Ž - Corinthians Ž 0:2
00:30Internacional Ž - Osasco Audax Ž 5:1

BUGARSKA: Parva Liga

17:45Tsarsko Selo - Arda -:-
20:00Lok. Plovdiv - Slavia Sofia -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

18:30Liberec - Plzen -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: FNL

13'Vitkovice - Chrudim 0:0
18:00Vlasim - Brno -:-

DANSKA: Superliga

19:00FC Kopenhagen - Aarhus -:-

EKVADOR: Liga Pro

02:15LDU Quito - America de Quito 1:0

ESTONIJA: Meistriliiga

18:30Kalju - Paide -:-

EUROPA: Europsko Prvenstvo U19 - Žene

13'Engleska U19 Ž - Španjolska U19 Ž 0:0
13'Nizozemska U19 Ž - Francuska U19 Ž 1:1
19:15Škotska U19 Ž - Norveška U19 Ž -:-
20:30Belgija U19 Ž - Njemačka U19 Ž -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

17:30VIFK - Rovaniemi 2 -:-

HRVATSKA: 1. HNL

19:00Osijek - Slaven Belupo -:-
21:00Din. Zagreb - Lok. Zagreb -:-

INDONEZIJA: Liga 2

09:30Sulut United FC - Martapura 1:0
10:30Cilegon United - PSCS Cilacap 1:1
10:30Perserang Serang - PSGC Ciamis 1:0
10:30Persewar Waropen - PSBS Biak Numfor 1:3
10:30PSMS Medan - Blitar United 3:1
85'Persiraja Aceh - Persita 1:0

IRAK: Super League

13'Al Shorta - Al Karkh 1:0
18:15Al Minaa - Baghdad -:-

IRSKA: Premier Division

20:45Derry City - Sligo Rovers -:-
20:45OdgođenoDundalk - Cork City -:-
21:00Waterford - Finn Harps -:-

IRSKA: Division 1

20:45Athlone - Shelbourne -:-
20:45Cabinteely - Longford -:-
20:45Galway - Bray -:-
20:45Limerick - Drogheda -:-

ISLAND: Division 2

21:15Dalvik/Reynir - KFG Gardabaer -:-

ISLAND: Urvalsdeild Women

21:15HK/Vikingur Ž - Keflavik Ž -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana

02:30Argentinos Jrs (Arg) - Colon (Arg) 0:2pen

MALEZIJA: Super League

15:00Johor DT - Terengganu 3:3

MEKSIKO: Liga MX Women - Apertura

23:00Cruz Azul Ž - U.N.A.M. Ž -:-
23:00Queretaro Ž - Leon Ž -:-

NJEMAČKA: 3. Liga

19:001860 München - Munster -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Bayern

19:00Augsburg II - Rosenheim -:-
19:00Burghausen - Rain/Lech -:-
19:00Illertissen - Buchbach -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Süd

18:30Landsberg - Ingolstadt II -:-
18:30Pipinsried - Dachau -:-
19:30TSV 1880 Wasserburg - Pullach -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

00:15Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

18:00Arka - Jagiellonia -:-
20:30LKS Lodz - Lechia -:-

RUMUNJSKA: Liga 1

13'FC Hermannstadt - Gaz Metan 0:0
20:00Chindia Targoviste - Viitorul Constanta -:-

RUSIJA: FNL

18:00Nizhny Novgorod - Yaroslavl -:-

RUSIJA: PFL - West

13'Vladimir - Veles Moscow 0:0

RUSIJA: Youth League

13'FK Rostov U21 - Sp. Moscow U21 0:0

SAD: MLS

02:00Cincinnati - DC United 1:4
04:00Portland Timbers - Orlando City 1:1

SAD: USL League One

22:00Toronto FC II - Lansing -:-

SINGAPUR: Premier League

13:45Hougang - Brunei DPMM 3:1
13:45Warriors - Balestier Khalsa 3:3

SLOVAČKA: 2. liga

17:30Banska Bystrica - Zilina B -:-
19:00Podbrezova - FC Kosice -:-

SLOVENIJA: Prva Liga

18:00Aluminij - Triglav -:-

SRBIJA: Super Liga

20:00FK Vozdovac - Backa Topola -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

43'Tadžikistan - Sjeverna Koreja 0:0

SVIJET: Klupske Prijateljske

00:00Montpellier (Fra) - St. Etienne (Fra) 2:4
03:00Marseille (Fra) - Bordeaux (Fra) 2:1
03:45New Mexico (Usa) - Cardiff (Wal) 1:1
08:00Beitar Shimshon (Isr) - Hap. Ramat Gan (Isr) 0:1
10:00Metalist 1925 (Ukr) - Olimpik Donetsk (Ukr) 0:3
10:00Struga Trim & Lum (Mkd) - Calarasi (Rou) 4:0
11:00Farense (Por) - Louletano (Por) 2:2
12:00H. Tel Aviv (Isr) - H. Raanana (Isr) 0:0
12:00Kawasaki (Jpn) - Chelsea (Eng) 1:0
13:00Helmond (Ned) - Al Ahli Doha (Qat) 1:0
14:00Birmingham (Eng) - Swindon (Eng) 6:1
UživoFreiburg (Ger) - Stuttgart (Ger) 1:3
UživoSarasota (Usa) - Bristol City (Eng) 0:5
16:00Dinamo-Auto (Mda) - Desna (Ukr) -:-
16:00Odra Opole (Pol) - Polkowice (Pol) -:-
53'Volyn Lutsk (Ukr) - Lviv (Ukr) 1:2
43'Odranci (Slo) - NK Polet (Cro) 0:0
13'Haladas (Hun) - Kaposvar (Hun) 0:0
13'Hapoel Hadera (Isr) - Sakhnin (Isr) 0:0
13'Karpaty (Ukr) - Veres-Rivne (Ukr) 0:0
13'Kasimpasa (Tur) - Pendikspor (Tur) 0:0
13'Kolos Kovalyovka (Ukr) - Shakhtar (Ukr) 0:0
13'Kotwica Kolobrzeg (Pol) - Chrobry Glogow (Pol) 0:1
17:00Virton (Bel) - Aachen (Ger) -:-
17:30Fenerbahce (Tur) - Bursaspor (Tur) -:-
17:30Napoli (Ita) - FeralpiSalo (Ita) -:-
17:30Nimes (Fra) - AC Ajaccio (Fra) -:-
17:30Prerov (Cze) - Bystrice pod Hostynem (Cze) -:-
18:00Angerberg (Aut) - Kirchbichl (Aut) -:-
18:00DVTK (Hun) - Ujpest (Hun) -:-
18:00Grenoble (Fra) - Rodez (Fra) -:-
18:00Hannover II (Ger) - Nordhausen (Ger) -:-
18:00Kotwica Kornik (Pol) - Olsztyn (Pol) -:-
18:00Metz (Fra) - Sochaux (Fra) -:-
18:00Monaco (Fra) - Everton (Eng) -:-
18:00Ol. Grudziadz (Pol) - Gryf Wejherowo (Pol) -:-
18:00Orleans (Fra) - Paris FC (Fra) -:-
18:00Panionios (Gre) - AEL Larissa (Gre) -:-
18:00Raca (Svk) - Austria II (Aut) -:-
18:00RB Leipzig (Ger) - Galatasaray (Tur) -:-
18:00Stal Mielec (Pol) - S. Rzeszow (Pol) -:-
18:00Stendal (Ger) - Rathenow (Ger) -:-
18:00Zemun (Srb) - Hatta (Uae) -:-
18:30Antwerp (Bel) - Utrecht (Ned) -:-
18:30Auxerre (Fra) - Cercle Brugge (Bel) -:-
18:30Chateauroux (Fra) - Creteil (Fra) -:-
18:30Jena II (Ger) - Auerbach (Ger) -:-
18:30Lichtenberg (Ger) - Union Berlin U19 (Ger) -:-
18:30Lippstadt (Ger) - Norwich U23 (Eng) -:-
18:30Mannsworth (Aut) - Grossfeld (Aut) -:-
18:30Nantes (Fra) - Niort (Fra) -:-
18:30Schalke (Ger) - Norwich (Eng) -:-
18:30Strasbourg (Fra) - Toulouse (Fra) -:-
18:30VfB Offenbach (Ger) - Offenbach (Ger) -:-
19:00Charleroi (Bel) - Troyes (Fra) -:-
19:00Clermont (Fra) - JS Kabylie (Alg) -:-
19:00Dunkerque (Fra) - Lens (Fra) -:-
19:00Eupen (Bel) - OFI Crete (Gre) -:-
19:00G.A. Eagles (Ned) - Anorthosis (Cyp) -:-
19:00Jagersburg (Ger) - Elversberg II (Ger) -:-
19:00KSV Roeselare (Bel) - Kortrijk (Bel) -:-
19:00Leioa (Esp) - Alaves (Esp) -:-
19:00Lubeck (Ger) - Sheffield Wed (Eng) -:-
19:00SC Weiche-08 (Ger) - Luckenwalde (Ger) -:-
19:00Valenciennes (Fra) - Amiens (Fra) -:-
19:30Bisamberg (Aut) - Haitzendorf (Aut) -:-
19:30Langenrohr (Aut) - Tulln (Aut) -:-
19:30Ragnitz (Aut) - Weinland Gamlitz (Aut) -:-
19:30Solothurn (Sui) - Breitenrain (Sui) -:-
19:30Torrellano (Esp) - Elche (Esp) -:-
19:30Ynysgerwn (Wal) - Ammanford (Wal) -:-
20:00Bath (Eng) - Newport (Wal) -:-
20:00Chambly (Fra) - Quevilly Rouen (Fra) -:-
20:00Plus Ultra (Esp) - UD Los Garres (Esp) -:-
20:15Floriana (Mlt) - Senglea Athletics (Mlt) -:-
20:30Cheadle Town (Eng) - Chester (Eng) -:-
20:30Club Brugge (Bel) - Sporting (Por) -:-
20:30Colchester (Eng) - Ipswich (Eng) -:-
20:30East Grinstead (Eng) - Maidstone (Eng) -:-
20:30Hebburn Town (Eng) - Gateshead (Eng) -:-
20:30Salford (Eng) - Woking (Eng) -:-
20:45AFC Stoneham (Eng) - Eastleigh (Eng) -:-
20:45OtkazanoChester (Eng) - Bolton (Eng) -:-
20:45Crawley (Eng) - Brighton (Eng) -:-
20:45Nottingham (Eng) - Crystal Palace (Eng) -:-
20:45Taunton (Eng) - Cheltenham (Eng) -:-
20:45Welwyn Garden (Eng) - Milton Keynes (Eng) -:-
21:00Braga (Por) - Lille (Fra) -:-
21:00Motril (Esp) - Granada B (Esp) -:-
21:30Porto (Por) - Betis (Esp) -:-
22:00Leixoes (Por) - Santa Clara (Por) -:-

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

15:00Czarni Sosnowiec Ž (Pol) - Leczna Ž (Pol) 1:4
43'AZS PWSZ Walbrzych Ž (Pol) - Katowice Ž (Pol) 0:0

ŠKOTSKA: League Cup

20:45Dundee Utd - Cowdenbeath -:-
20:45Motherwell - Morton -:-

ŠVICARSKA: Super League

20:00Sion - Basel -:-

VIJETNAM: V.League 2

10:30Dak Lak - Hong Linh Ha Tinh 0:2
12:00Pho Hien - Hue 0:0

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.