REFRESH

Bejzbol » Danas » Sve utakmice

AUSTRIJA: ABL

11:00Traiskirchen - Feldkirch -:-
13:00Dornbirn - Wr. Neustadt -:-
13:30Traiskirchen - Feldkirch -:-
15:30Dornbirn - Wr. Neustadt -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

14:00SaBaT Prague - Draci Brno -:-
14:00Tempo Prague - Technika Brno -:-
16:00Hrosi Brno - Eagles Prague -:-
16:00Kotlarka Prague - Trebic -:-
16:00Ostrava - Blansko -:-

JAPAN: NPB

07:00Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 3:9
07:00Nippon Ham Fighters - Fukuoka S. Hawks 3:8
07:00Rakuten Gold. Eagles - Chiba Lotte Marines 3:1
07:00Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 7:3
5. devetinaSeibu Lions - Orix Buffaloes 3:1
4. devetinaYakult Swallows - Yokohama Baystars 4:3

JAPAN: NPB Minor League

05:30Chunichi Dragons 2 - Hanshin Tigers 2 -:-
06:00Chiba Lotte Marines 2 - Yomiuri Giants 2 -:-
06:00Nippon Ham Fighters 2 - Yokohama Baystars 2 -:-
06:00Yakult Swallows 2 - Seibu Lions 2 -:-
10:00Fukuoka S. Hawks 2 - Hiroshima Carp 2 -:-

JUŽNA KOREJA: KBO

4. devetinaDoosan Bears - Hanwha Eagles 1:3
4. devetinaKT Wiz Suwon - Kiwoom Heroes 1:0
4. devetinaLotte Giants - SK Wyverns 4:0
4. devetinaNC Dinos - KIA Tigers 1:0
4. devetinaSamsung Lions - LG Twins 3:2

JUŽNA KOREJA: KBO Futures League

06:00Hanwha Eagles 2 - Kiwoom Heroes 2 12:2
06:00KIA Tigers 2 - KT Wiz Suwon 2 7:6
06:00Lotte Giants 2 - NC Dinos 2 3:7
06:00OtkazanoSangmu - LG Twins 2 -:-

LITVA: LBL

10:00Kaunas Green - Kaunas B -:-
10:00Titanai Utena - BK Vilnius -:-
13:00Kaunas Green - Kaunas B -:-
13:00Titanai Utena - BK Vilnius -:-

NIKARAGVA: CNBS - Playoff

02:00Boer - Matagalpa 7:2
22:00Chinandega Tigres - Costa Caribe -:-

NIZOZEMSKA: Hoofdklasse - Pripremne

13:00Hoofddorp Pioniers - L&D Amsterdam -:-
14:00Twins - Curacao Neptunus -:-
14:30Mr. Cocker HCAW - Amersfoort -:-
14:30Storks - DSS -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

11:00Kristiansand Suns - Pretenders Rascals -:-

ŠVEDSKA: Elitserien

13:00Karlskoga - Solvesborg -:-
13:00Leksand - Rattvik -:-
13:00Sundsvall - Umeå IK -:-
16:00Karlskoga - Solvesborg -:-
16:00Leksand - Rattvik -:-
16:00Sundsvall - Umeå IK -:-

ŠVICARSKA: NLA

11:00Zurich Barracudas - Bern Cardinals -:-
14:00Zurich Barracudas - Bern Cardinals -:-

TAJVAN: CPBL - Prvi stupanj

3. devetinaFubon Guardians - Rakuten Monkeys 3:2
3. devetinaUni Lions - Chinatrust Brothers 1:3

TAJVAN: CPBL Minor League

07:00Fubon Guardians 2 - Rakuten Monkeys 2 8:6

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - bejzbol uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.