REFRESH

Floorball » Danas » Sve utakmice

oglasi

AUSTRIJA: Bundesliga

14:30Innsbruck - Leoben -:-
15:00Graz - Linz -:-
16:45Polanska Banda - KAC -:-

AUSTRIJA: Bundesliga - Žene

12:00TVZ Wikings Ž - Wiener Ž -:-

FINSKA: Salibandyliiga

15:00Welhot - Happee -:-
16:00EraViikingit - OLS -:-
16:00Steelers - Classic -:-

FINSKA: Divari

15:00AIF - NJ -:-
16:00Josba - Era Akatemia -:-
16:00Tiikerit - SalBa -:-
17:00LNM - O2JKL -:-
17:00Merikoski - Rangers -:-

FINSKA: Salibandyliiga - žene

12:30EraViikingit Ž - TPS Ž -:-
13:00NST Ž - PSS Ž -:-
14:00SSRA Ž - Pelicans Ž -:-

FRANCUSKA: Division 1

17:00Caen - Nordiques -:-
17:00Nantes - Tigres du Gresivaudan -:-
17:00Pirates Lyon - Amiens -:-
17:00Rouen - Strasbourg -:-

LATVIJA: Elvi Liga

15:00Lielvarde - FK Bauska -:-
16:00Kursi - Talsi -:-
17:00Rubene - Ulbroka -:-
18:00Valmiera - Pargauja -:-

LATVIJA: Virsliga - žene

14:00Rubene Ž - Kekavas Bulldogs Ž -:-
17:00FK NND Ž - Lekrings Ž -:-

NORVEŠKA: Eliteserien - žene - Prvi stupanj

14:00Sarpsborg Ž - Gjellerasen Ž -:-
14:00Sveiva Ž - Bygdo Ž -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

14:00Harstad - Sandnes -:-
15:30Baekelaget - Tunet -:-
16:00Slevik - Greaker -:-

POLJSKA: Ekstraliga

18:00Travel ESanok - Gorale N. Targ -:-
18:00Tychy - Szarotka N. Targ -:-
19:00Gorzow - Babimost -:-
19:00Jozefina - Politechnika Lodzka -:-
20:00Wejherowo - Prus Zary -:-
20:30Lochow - Torun -:-

SLOVAČKA: Extraliga

16:45Florko Kosice - Snipers Bratislava -:-
17:00Nizna - Spisska Nova Ves -:-
18:00Lido Bratislava - ATU Kosice -:-
18:00Mikulas Presov - Zilina -:-

ŠVEDSKA: Svenska Superligan

13:00Linkoping - Vaxjo -:-
14:00Hollvikens - Kalmarsund -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan Norra

13:00KAIS Mora - Pitea -:-
16:00Hudik/Bjorkberg - Djurgardens -:-
16:00Salems IF - Tullinge -:-
16:00Thorengruppen - Hagunda -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan Sodra

16:00Lagan - Oskarshamn -:-

ŠVEDSKA: Svenska Superligan Women

14:00Jonkopings Ž - Ornskoldsvik Ž -:-
14:30Göteborg Ž - Karlstad Ž -:-
16:00Mora Ž - IBK Dalen Ž -:-

ŠVICARSKA: Mobiliar League

17:00Zug - Chur Unihockey -:-
18:00Alligator Malans - UHC Uster -:-
19:00Grasshopper Zurich - Koniz -:-
19:00Thun - Wiler Ersigen -:-

ŠVICARSKA: NLA Women

19:00Burgdorf Wizards Ž - Kloten-Dietlikon Jets Ž -:-
20:00Aergera Giffers Ž - Rychenberg Ž -:-
20:00Zug Ž - Chur Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - floorball uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju