Futsal » Sutra » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
HRVATSKA: SuperSport HMNL - Relegacija
15:00Vrgorac - AFC Universitas -:-19:00Aurelia - Nova Gradiška -:-
BJELORUSIJA: Premier League
11:00Borisov - VITEN Orsha -:-12:30Stolitsa Minsk - Ohrana Dinamo -:-
13:30Svetlogorsk - UVD-Dinamo -:-
15:00Minsk - Brest -:-
BRAZIL: LNF
23:00Sao Lourenco - Blumenau Futsal -:-00:00Umuarama - Praia Clube -:-
21:00Carlos Barbosa - Tubarao -:-
23:00Cascavel - Futuro -:-
23:30Joacaba - Assoeva -:-
BUGARSKA: Premiere League
17:00FC Cherno more - Levski Sofia -:-19:00SSK IU Varna - DXC Technology -:-
DANSKA: Futsal Ligaen - Playoff
13:00Sonderborg - Hjorring -:-18:00Viborg - Gentofte -:-
ESTONIJA: Saaliliiga - Playoff
17:00Tallinna Bunker Partner - Sillamae NPM Silmet -:-FINSKA: Liiga Women - Playoff
12:00HIFK FS Ž - EBK Ž -:-14:00Ylojarven Ilves Ž - GFT Ž -:-
18:00Ilves Ž - KaDy Ž -:-
FRANCUSKA: D1
14:30Bicetre - Paris Acasa -:-16:30Goal Futsal - Etoile Lavalloise -:-
16:30Kingersheim - Herouville -:-
18:45Bethune - Toulon -:-
18:45Paris - Nantes Metropole -:-
21:00Toulouse - AC Ajaccio -:-
ITALIJA: Serie A
16:00Mantova - Pesaro -:-16:00Roma - Came Treviso -:-
17:00Verona - Catania -:-
18:00Citta di Cosenza - Fortitudo Pomezia -:-
20:30Genzano - Avellino -:-
KAZAHSTAN: Championship
14:00Atyrau - MFC Aktobe -:-14:00Ayat - Semey -:-
14:00Kairat Almaty - Astana -:-
14:00Ordabasy - Jastar Taldykorgan -:-
14:00Rahmet Aktobe - Kaspiy Aktau -:-
LATVIJA: Optibet Virsliga - Playoff
13:00Jekabpils - Riga FC -:-17:00Nikers - RFS Futsal -:-
NJEMAČKA: Bundesliga - Playoff
15:30Bielefeld-Sennestadt - Liria -:-18:00F. Dusseldorf - Weilimdorf -:-
18:00Jahn Regensburg - Hamburger SV -:-
POLJSKA: Ekstraklasa
16:00Bielsko-Biala - Jagiellonia Bialystok -:-16:00Legia Warszawa - Bochnia -:-
16:00Pniewy - Widzew Lodz -:-
16:45Kamienica Krolewska - Piast Gliwice -:-
18:00Opole - Chorzow -:-
18:00Przemysl - Leszno -:-
RUSIJA: Superliga
10:00Yekaterinburg - Tyumen -:-11:00Lipetsk - Sibiryak -:-
11:00Norilsky Nickel - Novaja Generacija -:-
11:00Sib-Tranzit - Ukhta -:-
11:00Yugra - Torpedo -:-
12:00CPRF - Kristall St. Petersburg -:-
RUSIJA: Second Division
12:00LIVS - Ulyanovsk -:-12:00Vodnik - Torpedo 2 -:-
12:00Yugra 2 - CPRF 2 -:-
RUSIJA: Championship Women - Playoff
13:00Mospolitekh Ž - Kristall St. Petersburg Ž -:-17:00Normanochka Ž - Laguna-UOR Ž -:-
ŠPANJOLSKA: Liga Nacional
13:00FS Valdepenas - Ribera Navarra -:-18:00Cordoba - Real Betis -:-
18:00Peniscola - ElPozo Murcia -:-
20:00Alzira FS - Jaen -:-
ŠPANJOLSKA: Segunda Division
16:00Real Betis B - Melistar -:-18:00Antequera - Ceuti -:-
18:30Mengibar - Zaragoza -:-
18:45Burela - Ibiza -:-
ŠVEDSKA: Futsalligan - Playoff
15:00Hammarby - Uddevalla -:-Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - futsal uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.