REFRESH

Hokej » Danas » Sve utakmice

oglasi

AUSTRIJA: EBEL

18:45Medveščak Zagreb - Linz 5:2
19:15Innsbruck - Villach 5:4
19:15Klagenfurt - Graz 2:3pen
19:15Vienna - Salzburg 4:2

AZIJA: Azijska liga

11:30Oji Eagles - Sakhalin 2:5

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

17:00Trinec - Plzen 2:3
17:30Karlovy Vary - Chomutov 6:3
17:30Zlin - Mlada Boleslav 5:3
18:00Kometa Brno - Liberec 2:5
18:00Mountfield HK - Vitkovice 4:1
18:00Olomouc - Pardubice 4:2

ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ

15:00Mountfield HK U20 - Havl. Brod U20 3:2
15:00Zlin U20 - Vsetin U20 3:2
17:30Liberec U20 - Sparta Praha U20 3:2prod.
17:30Vitkovice U20 - Prerov U20 9:0
18:00Jihlava U20 - Kometa Brno U20 5:3
18:00Trinec U20 - AZ Havirov U20 2:4

DANSKA: Metal Ligaen

19:30Aalborg - Rodovre 5:0
19:30Frederikshavn - Hvidovre 3:0
19:30Odense - Esbjerg 1:4
19:30Sonderjyske - Rungsted 1:2prod.
20:00Herlev - Herning 5:3

EUROPA: Kontinetalni kup - Druga runda

14:30Urdin - Donbass 2:6
16:00MAC Ujbuda - Crvena zvezda 8:0
18:30Kurbads - Vikingar 9:2
20:00Ritten - Jesenice 6:1

FINSKA: Liiga

17:30Ässät - IFK Helsinki 1:4
17:30Hämeenlinna - Jukurit 5:3
17:30Ilves - Tappara 2:4
17:30JYP - KooKoo 3:4
17:30KalPa - Kärpät 2:4
17:30Pelicans - TPS Turku 2:4
17:30Sport - SaiPa 5:4pen

FINSKA: Mestis

17:30Hermes - SaPKo 2:7
17:30Kettera - Koovee 6:0
17:30RoKi - LeKi 2:3prod.
17:30TUTO - Jokipojat 1:2pen

FINSKA: Suomi-sarja

17:30Kiekko-Espoo - Jarvenpaa 6:0
17:30RaaheK - Muik Hockey 5:2

FINSKA: Nuorten SM-Liiga

15:30Lukko U20 - Sport U20 1:6
17:00Jokerit U20 - TUTO U20 9:2
17:30SaiPa U20 - Hämeenlinna U20 1:5
17:30TPS U20 - Tappara U20 2:4
18:00Jukurit U20 - KalPa U20 2:1pen
18:00Kärpät U20 - Pelicans U20 6:2
18:00KooKoo U20 - Jyväskylä U20 7:4

FRANCUSKA: Ligue Magnus

20:00Amiens - Chamonix Mont-Blanc 3:4
20:00Grenoble - Lyon 9:2
PenaliMulhouse - Angers 5:5
PenaliNice - Anglet 3:3
20:00Strasbourg - Rouen 2:3
20:15Bordeaux - Gap 2:1

KANADA: OHL

01:00Niagara IceDogs - Ottawa 67s 2:3
01:00North Bay Battalion - Mississauga Steelheads 3:4
01:05Peterborough Petes - Oshawa Generals 1:4
01:05Windsor Spitfires - Barrie Colts 4:3

KANADA: QMJHL

00:00Cape Breton Screaming Eagles - Rimouski Oceanic 4:3prod.
01:00Drummondville Voltigeurs - Val-d'Or Foreurs 4:1
01:00Sherbrooke Phoenix - Acadie-Bathurst Titan 6:0
01:30Chicoutimi Sagueneens - Quebec Remparts 5:2
00:30Charlottetown Islanders - Shawinigan Cataractes -:-

KANADA: LNAH

02:00Sorel-Tracy - Thetford Mines Isothermic 3:2

KANADA: U Sports

19:00Calgary - UBC 5:2
00:00Acadia - UNB -:-
00:00Moncton - StFX -:-
00:00Saint Marys - UPEI -:-

KAZAHSTAN: Championship

10:00Nomad Astana - Beibarys Atyrau 2:3pen
13:00Kokshetau - HC Astana 7:2
14:30Kazzinc-Torpedo 2 - Pavlodar 3:5
15:00Gornyak Rudny - Kulager 2:1

MAĐARSKA: Erste Liga

17:30Brasov - Vasas 6:0
17:30Gyergyoi - Fehervari Titanok 4:3
18:00DAB - Vienna II 7:4
18:00Ujpest - Hokiklub Budapest 5:4
19:30DEAC - Csikszereda 2:3

NJEMAČKA: DEL

19:30Augsburg - Krefeld 3:2
19:30Bremerhaven - Straubing 3:1
19:30Düsseldorf - Köln 4:3
19:30Eisbaren Berlin - Wolfsburg 3:2pen
19:30Iserlohn - Nurnberg 6:3
19:30Mannheim - Ingolstadt 3:1

NJEMAČKA: DEL2

19:30Bad Nauheim - Heilbronner 3:4pen
19:30Freiburg - Dresdner Eislowen 5:4
19:30Kassel - Kaufbeuren 0:1
20:00Bayreuth - Crimmitschau 0:5
20:00Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Lowen 2:4
20:00Deggendorfer - Tolzer Lowen 3:5
20:00Ravensburg - Lausitzer Fuchse 9:2

NJEMAČKA: Oberliga North

20:00Crocodiles Hamburg - Harzer F. -:-
20:00Erfurt - Fuchse Duisburg -:-
20:00Halle - Preussen -:-
20:00Hannover - Rostock -:-
20:00Herner - EC Hannover -:-
20:00Leipzig - Essen -:-

NJEMAČKA: Oberliga South

19:30Lindau - Weiden 1:3
20:00EHC Waldkraiburg - Rosenheim -:-
20:00Hochstadter EC - Sonthofen -:-
20:00Memmingen - Regensburg -:-
20:00Peiting - Landshut -:-
20:00Riessersee - Selber -:-

POLJSKA: Polish Hockey League

18:00Bytom - MMKS Podhale 2:5
18:00Tychy - Torun 3:1
18:00Unia Oswiecim - Jastrzebie 0:1
18:30Gdansk - Katowice 1:2
18:30Opole - Krakow 2:3

RUMUNJSKA: Campionatul National

17:30Marton Aron - Dunarea Galati -:-

RUSIJA: KHL

18:00Cherepovets - Ekaterinburg 1:3
18:30Sochi - CSKA Moscow 1:2pen

RUSIJA: MHL

10:00Altay - Tolpar 0:5
12:00Sputnik Almetievsk - Mamonty Yugry 0:2
13:30Kuznetskie Medvedi - Sarmaty 2:3
13:30Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 3:4pen
15:00Snezhnye Barsy - Avto 3:1
16:00Irbis - Omskie Yastreby 3:1
16:30Ladya - Belye Medvedi 1:3
17:00Reaktor - Tyumensky Legion 5:4

RUSIJA: VHL

13:00Angarsk - Perm 1:3
16:00Toros Neftekamsk - Lada 2:3prod.
17:30Almetyevsk - CSK VVS 3:1
18:00SKA Neva St. Petersburg - Kazzinc-Torpedo 3:2
18:30Dinamo St. Petersburg - Karaganda 2:1

RUSIJA: VHL-B - Prvi stupanj

16:00Kristall Saratov - Krasnoyarskie Rysi 4:2
17:30Mordovia - Altay Barnaul 6:0

RUSIJA: WHL Women

11:00St. Petersburg Ž - Gornyi Ž 4:1
15:30Nizhny Novgorod Ž - Tornado Ž 1:4

SAD: NHL

01:00Columbus Blue Jackets - Philadelphia Flyers 6:3
01:00New Jersey Devils - Colorado Avalanche 3:5
01:00Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins 0:3
01:30Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings 3:1
02:00Winnipeg Jets - Vancouver Canucks 4:1
02:30Chicago Blackhawks - Arizona Coyotes 1:4
03:00Edmonton Oilers - Boston Bruins 3:2prod.
04:30Los Angeles Kings - New York Islanders 2:7
04:30San Jose Sharks - Buffalo Sabres 5:1

SAD: USHL

02:05Fargo Force - Sioux-City 2:5
02:05Waterloo Black Hawks - Youngstown Phantoms 5:3

SLOVAČKA: Tipsport Liga

17:30Kosice - Detva 7:1
18:00Nitra - Nove Zamky 5:3
18:00Trencin - B. Bystrica 2:0
18:00Zvolen - L. Mikulas 3:1

SLOVAČKA: 1. liga

17:30Spisska Nova Ves - Presov 3:4prod.
17:30Trnava - Bratislava 1:2
18:00Martin - Topolcany 4:1
18:10Michalovce - Dubnica 3:2
18:30Nove Zamky B - Skalica 1:19

SVIJET: Internacionalne prijateljske

17:30Finska U16 - Njemačka U16 4:1

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

19:00BIK Karlskoga - Almtuna 4:2
19:00IF Bjorkloven - Vasterviks IK 3:4pen
19:00Leksands - Karlskrona 7:4
19:00Modo - Pantern 1:4
19:00Västerås - Sodertalje 5:4prod.
19:00Vita Hasten - Oskarshamn 2:6

ŠVEDSKA: HockeyEttan Sodra

19:00Dalen - Kristianstads 4:3pen
19:00Helsingborgs - Tyringe 3:2prod.
19:00Vimmerby - Nybro 5:3

ŠVEDSKA: HockeyEttan Vastra

19:00Forshaga - Skövde 4:5pen

ŠVEDSKA: HockeyEttan Ostra

19:00Hammarby - Segeltorps IF 3:2
19:00Visby-Roma - Trangsunds 6:1

ŠVICARSKA: National League

19:45Ambri-Piotta - Rapperswil 2:1
19:45Bern - Zurich 3:2
19:45Biel - Lugano 3:2
19:45Lausanne - Fribourg 4:1
19:45Servette - Davos 4:1
19:45Zug - Langnau 4:1

ŠVICARSKA: Swiss League

19:45Chaux-de-Fonds - Winterthur 5:4
19:45Olten - Academy Zug 6:2
19:45Visp - Thurgau 4:3prod.
20:00Ajoie - Kloten 4:2
20:00Ticino Rockets - Langenthal 2:6

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

3. trećinaGlasgow - Nottingham 5:2
3. trećinaMilton Keynes - Belfast 1:2

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju