REFRESH

Hokej » Danas » Sve utakmice

oglasi

AUSTRIJA: EBEL

18:00Bolzano - Graz -:-

AZIJA: Azijska liga

07:00High 1 - Sakhalin 4:3pen

DANSKA: Metal Ligaen

14:00Rodovre - Frederikshavn -:-

EUROPA: Channel One Cup

12:00Češka - Švedska -:-
15:00Rusija - Finska -:-

EUROPA: BeNe League

15:00Trappers B - Den Haag -:-
18:00Limburg - Nijmegen -:-
18:15Leuven - Zoetermeer -:-
20:00Herentals - Liege/Luik -:-
20:30Antwerp - Amstel -:-

FINSKA: Suomi-sarja

15:00RaaheK - Riemu -:-
16:00Pyry - Laser HT -:-
16:00S-Kiekko - Titaanit -:-
16:20Jarvenpaa - Hokki -:-
16:30Karhu HT - Muik Hockey -:-

FINSKA: Nuorten SM-Liiga

15:00Hämeenlinna U20 - Espoo U20 -:-
15:00IFK Helsinki U20 - TPS U20 -:-
15:00Jyväskylä U20 - KalPa U20 -:-
15:00Kärpät U20 - TUTO U20 -:-
15:00Pelicans U20 - Lukko U20 -:-
15:00Sport U20 - KooKoo U20 -:-
16:00Jukurit U20 - Jokerit U20 -:-

ITALIJA: IHL

18:45Como - Merano -:-
19:00Pergine - Fiemme -:-
19:30Varese - Bressanone -:-

KANADA: OHL

01:00Niagara IceDogs - Oshawa Generals 6:2
01:05Saginaw Spirit - Sarnia Sting 7:3
01:30Barrie Colts - North Bay Battalion 1:4
20:00Kingston Frontenacs - Flint Firebirds -:-
20:00London Knights - Erie Otters -:-
20:00Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves -:-
20:00North Bay Battalion - Barrie Colts -:-
20:05Peterborough Petes - Ottawa 67s -:-
20:05Windsor Spitfires - Saginaw Spirit -:-
00:05Oshawa Generals - Guelph Storm -:-

KANADA: WHL

00:00Edmonton Oil Kings - Calgary Hitmen 3:2prod.
02:00Moose Jaw Warriors - Regina Pats 6:3
02:00Prince Albert Raiders - Swift Current Broncos 7:5
02:30Brandon Wheat Kings - Saskatoon Blades 6:5prod.
03:00Lethbridge Hurricanes - Kamloops Blazers 5:2
03:30Medicine Hat Tigers - Kelowna Rockets 1:2
04:05Everett Silvertips - Seattle Thunderbirds 6:1
04:05Tri-City Americans - Portland Winterhawks 3:2prod.
04:05Victoria Royals - Vancouver Giants 4:2
00:00Calgary Hitmen - Lethbridge Hurricanes -:-
00:00Edmonton Oil Kings - Kootenay Ice -:-

KANADA: QMJHL

00:00Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 1:7
00:00Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders 6:2
00:00Saint John Sea Dogs - Cape Breton Screaming Eagles 2:3
01:00Blainville-Boisbriand Armada - Sherbrooke Phoenix 7:3
01:00Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies 1:2

KANADA: LNAH

01:30OdgođenoThetford Mines Isothermic - Petroliers du Nord -:-
01:30Thetford Mines Isothermic - Sorel-Tracy 4:6
02:00Petroliers du Nord - Saint-Georges 2:0
02:30Jonquiere Marquis - Riviere-du-Loup 3L 4:3pen
02:30OdgođenoJonquiere Marquis - Sorel-Tracy -:-

KANADA: CWHL Women

01:30Markham Thunder Ž - Worcester Blades Ž -:-
03:00Calgary Inferno Ž - Toronto Furies Ž -:-
18:30Calgary Inferno Ž - Toronto Furies Ž -:-
18:30Markham Thunder Ž - Worcester Blades Ž -:-

NJEMAČKA: DEL

14:00Mannheim - Ingolstadt -:-
14:00Wolfsburg - Iserlohn -:-
16:30Augsburg - Munchen -:-
16:30Schwenninger - Nurnberg -:-
16:30Straubing - Düsseldorf -:-
17:00Köln - Eisbaren Berlin -:-
19:00Bremerhaven - Krefeld -:-

NJEMAČKA: DEL2

17:00Bietigheim/Bissingen - Deggendorfer -:-
17:00Heilbronner - Crimmitschau -:-
17:00Lausitzer Fuchse - Freiburg -:-
18:30Bad Nauheim - Kassel -:-
18:30Frankfurt Lowen - Kaufbeuren -:-
18:30Ravensburg - Dresdner Eislowen -:-
18:30Tolzer Lowen - Bayreuth -:-

NJEMAČKA: Oberliga North

16:00Erfurt - Crocodiles Hamburg -:-
16:00Preussen - Rostock -:-
18:15Halle - Harzer F. -:-
18:30Essen - Hannover -:-
18:30Herner - Trappers -:-
19:00EC Hannover - Leipzig -:-

NJEMAČKA: Oberliga South

18:00Hochstadter EC - Regensburg -:-
18:00Landshut - Weiden -:-
18:00Lindau - Rosenheim -:-
18:00Memmingen - Sonthofen -:-
18:00Riessersee - Peiting -:-
18:00Selber - EHC Waldkraiburg -:-

RUMUNJSKA: Campionatul National

10:00OdgođenoGyergyoi - Sportul Studentesc -:-
10:00Sportul Studentesc - Csikszereda -:-
17:30CSM Galati - Brasov -:-
17:30Gyergyoi - Steaua Bucharest -:-

RUSIJA: VHL

14:00CSK VVS - Tseng Tou -:-
14:00Lada - Heilongjiang -:-

RUSIJA: MHL

2. trećinaStalnye Lisy - Avto 1:2
10:00Belye Medvedi - Sibirskie Snaipery -:-
10:00Kunlun Junior - Amurskie Tigry -:-
11:00Krylya Sovetov - MHC Spartak -:-
11:00Reaktor - Ladya -:-
11:00Sputnik Almetievsk - Irbis -:-
13:00Sarmaty - Tolpar -:-

RUSIJA: VHL-B - Prvi stupanj

10:00Kristall Saratov - Mordovia -:-
11:00Cheboksary - Yuzhny Ural Metallurg -:-

SAD: NHL

01:00Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks 1:2prod.
01:00Florida Panthers - Toronto Maple Leafs 4:3prod.
01:00Montreal Canadiens - Ottawa Senators 5:2
01:00New York Islanders - Detroit Red Wings 4:3pen
01:00Pittsburgh Penguins - Los Angeles Kings 4:3prod.
01:00Washington Capitals - Buffalo Sabres 4:3pen
02:00Nashville Predators - New Jersey Devils 2:1pen
03:00Colorado Avalanche - Dallas Stars 6:4
04:00Vancouver Canucks - Philadelphia Flyers 5:1
18:30New York Rangers - Vegas Golden Knights -:-
19:00Carolina Hurricanes - Arizona Coyotes -:-
21:00St. Louis Blues - Calgary Flames -:-
23:00Boston Bruins - Buffalo Sabres -:-

SAD: AHL

00:00Charlotte Checkers - Hartford Wolf Pack 3:2
01:00Bridgeport Sound Tigers - Springfield Thunderbirds 5:3
01:00Cleveland Monsters - Rochester Americans 1:2prod.
01:00Grand Rapids Griffins - Milwaukee Admirals 5:4pen
01:00Manitoba Moose - Toronto Marlies 1:5
01:00Rockford IceHogs - Texas Stars 2:3prod.
01:05Binghamton - Belleville Senators 3:1
01:05Providence Bruins - Hershey Bears 6:2
01:05Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley Phantoms 5:2
02:00Chicago Wolves - Tucson Roadrunners 4:2
03:00Ontario Reign - Colorado Eagles 3:4prod.
03:00Stockton Heat - Bakersfield Condors 0:1
04:00San Diego Gulls - San Jose Barracuda 4:3pen
19:00Charlotte Checkers - Utica Comets -:-
21:00Bridgeport Sound Tigers - Wilkes-Barre/Scranton -:-
21:05Springfield Thunderbirds - Hershey Bears -:-
22:00Chicago Wolves - Tucson Roadrunners -:-
22:00San Antonio Rampage - Iowa Wild -:-
00:00Ontario Reign - San Jose Barracuda -:-
00:00Rockford IceHogs - Grand Rapids Griffins -:-

SAD: ECHL

01:00Adirondack Thunder - Manchester Monarchs 1:2prod.
01:00Jacksonville IceMen - Florida Everblades 4:2
01:00Reading Royals - Allen Americans 4:2
01:05South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits 6:2
01:05Wheeling Nailers - Norfolk Admirals 5:1
01:05Worcester Railers - Maine Mariners 1:2pen
01:30Fort Wayne Komets - Toledo Walleye 2:3pen
01:30Kalamazoo Wings - Brampton Beast 4:3
01:35Cincinnati Cyclones - Wichita Thunder 4:3pen
01:35Indy Fuel - Tulsa Oilers 5:4
03:05Utah Grizzlies - Rapid City Rush 3:0
03:10Idaho - Kansas City 3:2
19:30Orlando Solar Bears - Atlanta Gladiators -:-
20:00Brampton Beast - Newfoundland -:-
21:00Kalamazoo Wings - Wichita Thunder -:-
21:05Wheeling Nailers - Fort Wayne Komets -:-
23:00Reading Royals - Allen Americans -:-

SAD: FHL

00:05Carolina Thunderbirds - Elmira Enforcers 2:0
01:00Port Huron Prowlers - Watertown Wolves 4:1
01:35Mentor Ice Breakers - Danville Dashers 6:0

SAD: SPHL

01:05Roanoke Dawgs - Fayetteville Marksmen 4:3pen
01:30Knoxville Ice Bears - Quad City Storm 3:1
01:30Macon Mayhem - Pensacola Ice Flyers 5:1
02:00Birmingham Bulls - Huntsville Havoc 1:5
02:15Evansville Thunderbolts - Peoria Rivermen 3:4prod.

SAD: USHL

01:05Youngstown Phantoms - Chicago Steel -:-
02:05Cedar Rapids RoughRiders - Central Illinois -:-
02:05Fargo Force - Tri-City Storm -:-
02:05Lincoln Stars - Des Moines Buccaneers 0:3
02:05Madison Capitols - Waterloo Black Hawks -:-
02:05Omaha Lancers - Muskegon Lumberjacks 1:0prod.
02:05Sioux-City - Dubuque Fighting Saints -:-
02:05Sioux Falls Stampede - Green Bay Gamblers 6:1
23:00Youngstown Phantoms - Chicago Steel -:-
00:05Fargo Force - Tri-City Storm -:-

SLOVAČKA: 1. liga

17:00Martin - Spisska Nova Ves -:-
17:00Pov. Bystrica - Nove Zamky B -:-
17:00Topolcany - Bratislava -:-
17:30MHK Humenne - Presov -:-
17:30Michalovce - Trnava -:-
18:00Dubnica - Skalica -:-

SVIJET: Internacionalne prijateljske

13:00Finska U16 - Švedska U16 -:-

SVIJET: World Junior A Challenge - Playoff

03:00SAD U19 - Canada West U19 3:2prod.
20:00Canada West U19 - Češka U19 -:-
00:00Rusija U18 - SAD U19 -:-

SVIJET: Internacionalne prijateljske

11:00Rusija U18 Ž - Švedska U18 Ž -:-
11:30Austrija Ž - Slovačka Ž -:-
14:30Finska U18 Ž - Češka U18 Ž -:-

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

17:30Tingsryds - Vita Hasten -:-

TURSKA: Super Lig

10:30Zeytinburnu Istanbul - Narmanspor -:-
15:30Gumus Patenler - Koc Universitesi -:-
18:00Baskent Ankara - Buz Adamlar -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

17:00Nottingham - Guildford -:-
18:15Coventry - Dundee -:-
18:30Manchester - Belfast -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju