REFRESH

Hokej » Danas » Sve utakmice

AUSTRIJA: EBEL - Stupanj gubitnika

17:30Linz - Fehervar AV19 -:-
17:30Villach - Innsbruck -:-
17:30Znojmo - Dornbirn -:-

AUSTRIJA: EBEL - Stupanj pobjednika

17:30Salzburg - Graz -:-
17:30Vienna - Klagenfurt -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Chance Liga - Stupanj gubitnika

16:00Usti - Kadan -:-
17:00Benatky - Sokolov -:-
17:00Frydek-Mistek - Prostejov -:-
17:30Trebic - Jihlava -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Chance Liga - Stupanj pobjednika

15:00Slavia Prag - Poruba -:-
16:00Chomutov - Ceske Budejovice -:-
17:00Litomerice - Prerov -:-
17:00Vsetin - AZ Havirov -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - North

17:00Dvur Kralove - Jablonec -:-
17:00Nova Paka - Mostecti Lvi -:-
17:30Bilina - Trutnov -:-
18:00HC Vrchlabi - Risuty -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - Central

15:00Tabor - DS Ceske Budejovice -:-
18:00Kobra Praha - Pribram -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - East

17:00Havl. Brod - Opava -:-
17:00Moravske Budejovice - Novy Jicin -:-
17:00OdgođenoSumperk - Hodonin -:-
17:00Valasske Mezirici - Zdar nad Sazavou -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: DHL Super Cup

11:00Slavia Praha U20 - Litvinov U20 -:-
12:00Jihlava U20 - Trinec U20 -:-
12:00Mountfield HK U20 - Liberec U20 -:-
13:00Vitkovice U20 - Zlin U20 -:-
15:00Ceske Budejovice U20 - Plzen U20 -:-
16:15Mlada Boleslav U20 - Chomutov U20 -:-
17:00Karlovy Vary U20 - Sparta Praha U20 -:-
17:00Pardubice U20 - Kometa Brno U20 -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ULLH

11:30UK Prague - Academy Pilsen -:-

EUROPA: Alps Hockey League - Stupanj gubitnika

13:30Linz II - Feldkirch -:-
15:00Klagenfurt II - Vienna II -:-
18:00Vipiteno - Gherdeina -:-
19:30Lustenau - Salzburg 2 -:-
19:30Zeller Eisbaren - Fassa -:-
20:00Bregenzerwald - Kitzbuhel -:-

EUROPA: Alps Hockey League - Stupanj pobjednika

18:00Jesenice - Asiago -:-
20:00Valpusteria - Ritten -:-
20:30Cortina - HK Olimpija -:-

EUROPA: BeNe League

20:00Leuven - Trappers B -:-
20:15Zoetermeer - Liege Bulldogs -:-
20:30Antwerp - Nijmegen -:-

FINSKA: Liiga

16:00Ässät - Lukko -:-
16:00Hämeenlinna - Pelicans -:-
16:00Ilves - KalPa -:-
16:00Jukurit - IFK Helsinki -:-
16:00Kärpät - JYP -:-
16:00SaiPa - Sport -:-
16:00TPS Turku - Tappara -:-

FINSKA: Mestis

16:00Jokipojat - Kettera -:-
16:00K-Vantaa - IPK -:-
16:00Peliitat - KeuPa -:-
16:00RoKi - Koovee -:-

FINSKA: Suomi-sarja - Playout

14:00Laser HT - Jarvenpaa -:-
16:00HCIK - Muik Hockey -:-

FINSKA: Nuorten SM-Liiga - Relegacija - doigravanje

12:00Kiekko-Espoo U20 - KalPa U20 -:-
14:00Lukko U20 - K-Vantaa U20 -:-
14:15Koovee U20 - SaiPa U20 -:-
15:30KooKoo U20 - Sport U20 -:-
16:00TUTO U20 - Ilves U20 -:-

FINSKA: Nuorten SM-Liiga - Stupanj pobjednika

11:30Tappara U20 - Hämeenlinna U20 -:-
11:30TPS U20 - IFK Helsinki U20 -:-
12:00Jukurit U20 - Kärpät U20 -:-
14:00Jokerit U20 - Jyväskylä U20 -:-
17:00Pelicans U20 - Ässät U20 -:-

FINSKA: Naisten Liiga - Playoff

14:30Kuortane Ž - Hämeenlinna Ž -:-

FINSKA: Naisten Liiga - Relegacija - doigravanje

11:00Lukko Ž - APV Ž -:-
12:50TPS Turku Ž - RoKi Ž -:-

FRANCUSKA: D1

19:00Dunkerque Corsaires - Neuilly Sur Marne -:-
19:00Marseille - Nantes -:-
19:30Cholet - Cergy-Pontoise -:-
19:30Mont Blanc - Clermont-Ferrand -:-
20:00Brest - Chambery -:-
20:30Caen - Montpellier -:-
20:30Tours - Strasbourg -:-

FRANCUSKA: Ligue Magnus - Playoff

18:00Mulhouse - Amiens -:-
18:30Bordeaux - Angers -:-
20:30Chamonix Mont-Blanc - Grenoble -:-
20:30Gap - Rouen -:-

KANADA: OHL

01:00Flint Firebirds - Hamilton Bulldogs 6:4
01:00OdgođenoMississauga Steelheads - Owen Sound Attack -:-
01:00Ottawa 67s - Oshawa Generals 4:1
01:05Saginaw Spirit - Kingston Frontenacs 5:2
01:05Sudbury Wolves - Niagara IceDogs 4:2
01:30Guelph Storm - Erie Otters 5:3
01:30Kitchener Rangers - Sarnia Sting 7:3
01:30London Knights - Soo Greyhounds 4:2
21:30Ottawa 67s - Barrie Colts -:-

KANADA: WHL

02:00Moose Jaw Warriors - Swift Current Broncos 6:2
02:00Regina Pats - Medicine Hat Tigers 2:8
02:00Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders 4:2
03:00Calgary Hitmen - Brandon Wheat Kings 2:3
03:00Lethbridge Hurricanes - Edmonton Oil Kings 5:4pen
03:00Red Deer Rebels - Winnipeg Ice 2:1
04:00Prince George Cougars - Kamloops Blazers 1:6
04:05Kelowna Rockets - Everett Silvertips 3:4prod.
04:05Spokane Chiefs - Seattle Thunderbirds 9:2
04:05Tri-City Americans - Portland Winterhawks 1:3
04:30Vancouver Giants - Victoria Royals 3:0

KANADA: QMJHL

00:30Charlottetown Islanders - Cape Breton Eagles 6:2
01:00Val-d'Or Foreurs - Victoriaville Tigres 5:3
01:30Baie-Comeau Drakkar - Moncton Wildcats 1:8
01:30Drummondville Voltigeurs - Gatineau Olympiques 4:2
01:30Rimouski Oceanic - Halifax Mooseheads 6:2
01:30Shawinigan Cataractes - Acadie-Bathurst Titan 3:4prod.
22:00Blainville-Boisbriand Armada - Chicoutimi Sagueneens -:-
22:00Quebec Remparts - Halifax Mooseheads -:-
22:00Val-d'Or Foreurs - Sherbrooke Phoenix -:-
00:00Saint John Sea Dogs - Cape Breton Eagles -:-

KANADA: LNAH

02:00Petroliers du Nord - Sorel-Tracy 6:0
02:00Riviere-du-Loup 3L - Jonquiere Marquis 5:4
02:00Saint-Georges - Thetford Mines Isothermic 7:5
21:00Sorel-Tracy - Riviere-du-Loup 3L -:-

KANADA: U Sports - Playoff

02:00Saskatchewan - UBC 3:2
21:00Western - Guelph -:-

KAZAHSTAN: Championship

08:00Humo 2 - HC Astana -:-

LATVIJA: Optibet Hokeja Liga

13:00Liepaja - Riga Prizma -:-
13:45HS Riga - Mogo -:-
16:00Daugavpils - Zemgale -:-

MAĐARSKA: Erste Liga - Playoff

17:30Fehervari Titanok - Ferencvaros -:-
17:30Gyergyoi - Brasov -:-

NORVEŠKA: Get-ligaen

16:00Gruner - Frisk Asker -:-
16:00Stavanger - Sarpsborg -:-
18:00Manglerud - Vålerenga -:-

NORVEŠKA: Division 1

15:00Gjovik - Tonsberg -:-
15:00Nidaros - Hasle/Loren -:-
16:00Ringerike - Furuset -:-
17:00Comet - Haugesund -:-

POLJSKA: Polish Hockey League - Playoff

18:00Unia Oswiecim - Gdansk -:-

RUMUNJSKA: Campionatul National

10:00Steaua Bucharest - Sportul Studentesc -:-

RUSIJA: MHL

09:00Tolpar - Avto -:-
11:00Dyn. Moscow - Loko -:-
11:00Krasnaya Armiya - ORG Juniors -:-
12:00Almaz - SKA-1946 -:-

RUSIJA: NMHL

10:00Kristall BDK - Ryazan -:-
11:00Dizelist - Mikhaylov Academy U20 -:-
11:00Loko Junior - Olympia -:-
15:00Bryansk - Lipetsk -:-
15:00Metallurg Cherepovets - HC AK59 -:-
15:00Polot - Progress Glazov -:-

RUSIJA: VHL-B - Playoff

11:00Dyn. Altay - Kristall Saratov -:-
11:00Junior Kurgan - HK Orenburg -:-

SAD: NHL

01:00Carolina Hurricanes - Colorado Avalanche 2:3
01:00Columbus Blue Jackets - Minnesota Wild 0:5
01:00Philadelphia Flyers - New York Rangers 5:2
04:00Anaheim Ducks - Pittsburgh Penguins 3:2
04:00Vegas Golden Knights - Buffalo Sabres 4:2
19:00New York Islanders - Boston Bruins -:-
22:00Los Angeles Kings - New Jersey Devils -:-
22:00Tampa Bay Lightning - Calgary Flames -:-
00:00Florida Panthers - Chicago Blackhawks -:-

SAD: AHL

01:00Cleveland Monsters - Belleville Senators 1:5
01:00Syracuse Crunch - Wilkes-Barre/Scranton 4:3
01:00Utica Comets - Toronto Marlies 7:3
01:05Binghamton - Hartford Wolf Pack 5:3
01:05Lehigh Valley Phantoms - Charlotte Checkers 5:3
01:05Rochester Americans - Laval Rocket 4:2
01:05Springfield Thunderbirds - Bridgeport Sound Tigers 3:6
02:00San Antonio Rampage - Grand Rapids Griffins 4:2
02:00Texas Stars - Rockford IceHogs 4:5
04:00Ontario Reign - Tucson Roadrunners 8:4
04:00Stockton Heat - San Diego Gulls 2:4
19:00Cleveland Monsters - Belleville Senators -:-
21:00Manitoba Moose - Chicago Wolves -:-
22:05Binghamton - Toronto Marlies -:-
22:15San Jose Barracuda - San Diego Gulls -:-

SAD: ECHL

01:00Adirondack Thunder - Reading Royals 6:5pen
01:00Jacksonville IceMen - Norfolk Admirals 2:1prod.
01:05Wheeling Nailers - Maine Mariners 2:3
01:05Worcester Railers - Brampton Beast 4:2
01:15Toledo Walleye - Fort Wayne Komets 7:1
01:30Florida Everblades - Newfoundland 3:0
01:35Atlanta Gladiators - Orlando Solar Bears 6:1
01:35Cincinnati Cyclones - Greenville Swamp Rabbits 4:1
01:35Indy Fuel - Kalamazoo Wings 0:1pen
02:05Wichita Thunder - Allen Americans 6:1
03:05Rapid City Rush - Tulsa Oilers 3:6
03:10Idaho - Utah Grizzlies 2:1prod.
00:05Indy Fuel - Greenville Swamp Rabbits -:-

SAD: FHL

01:05Delaware Thunder - Battle Creek 13:2
01:05Elmira Enforcers - Danville Dashers 6:4
01:30Watertown Wolves - Carolina Thunderbirds 2:1pen
01:35Columbus River Dragons - Danbury Hat Tricks 3:2
01:35Mentor Ice Breakers - Port Huron Prowlers 4:7
00:05Columbus River Dragons - Danbury Hat Tricks -:-
00:30Mentor Ice Breakers - Port Huron Prowlers -:-

SAD: SPHL

01:00Fayetteville Marksmen - Roanoke Dawgs 1:2pen
01:35Knoxville Ice Bears - Macon Mayhem 2:1
02:15Evansville Thunderbolts - Quad City Storm 5:3
02:15Peoria Rivermen - Pensacola Ice Flyers 1:2
02:30Birmingham Bulls - Huntsville Havoc 3:2prod.
00:00Fayetteville Marksmen - Roanoke Dawgs -:-

SAD: USHL

01:05Muskegon Lumberjacks - Fargo Force 5:4prod.
01:05SAD U18 - Waterloo Black Hawks 1:5
02:05Cedar Rapids - Sioux Falls Stampede 1:3
02:05Dubuque Fighting Saints - Sioux-City 4:3
02:05Lincoln Stars - Tri-City Storm 6:2
02:05Madison Capitols - Chicago Steel 3:6
02:05Omaha Lancers - Green Bay Gamblers 4:5prod.

SAD: NWHL Women

00:30Metropolitan Riveters Ž - Buffalo Beauts Ž -:-

SLOVAČKA: 2. Liga - 9.-16. mjesta

18:00Partizánske - Brezno -:-

SLOVAČKA: 2. Liga - Placement matches

18:00PHC Budapest - Senica -:-

SLOVAČKA: 2. Liga - Plasman - Playoff

17:30Bardejov - Sanok -:-
18:30Bratislava 2 - Dolný Kubín -:-

SLOVAČKA: 2. Liga - Playoff

17:00HC 19 Humenne - R. Sobota -:-
18:00Ziar nad Hronom - Puchov -:-

SLOVENIJA: IHL

12:45Hidria Jesenice - Slavija -:-
16:15Crvena zvezda - Vojvodina -:-
18:00OtkazanoMedveščak Zagreb - Celje -:-
19:15Triglav Kranj - Mladost -:-

SVIJET: WCH IIB Women

11:00Turska Ž - Hrvatska Ž -:-
14:30Australija Ž - Novi Zeland Ž -:-
18:00Island Ž - Ukrajina Ž -:-

ŠPANJOLSKA: LNHH - Playoff

21:30Jaca - Urdin -:-
22:00Puigcerda - Barcelona -:-

ŠVEDSKA: SHL

15:15Djurgardens - Oskarshamn -:-
15:15Lulea - Frolunda -:-
15:15Malmo - Farjestads -:-
18:00HV 71 - Brynäs -:-
18:00Rogle - Linkopings -:-
18:00Skelleftea - Leksands -:-
18:00Vaxjo - Orebro -:-

ŠVEDSKA: AllEttan Playoff - Kvalifikacije

16:00Väsby - Halmstad -:-

ŠVEDSKA: AllEttan Playoff - Promocija - Playoff

16:00Bodens - Tegs -:-
16:00Kallinge/Ronneby - Vimmerby -:-
16:00Lindlovens - Visby-Roma -:-
16:00Nybro - Nykopings SK -:-
16:00Ostersund - Kiruna AIF -:-
16:00Tranås - Piteå -:-

ŠVEDSKA: SuperElit U20 - Stupanj gubitnika

11:00Timra U20 - Farjestads U20 -:-
12:00AIK U20 - Karlskrona U20 -:-
12:00Rogle U20 - Malmo U20 -:-
12:00Skelleftea U20 - Mora U20 -:-
14:00Västerås U20 - Sodertalje U20 -:-

ŠVEDSKA: SuperElit U20 - Stupanj pobjednika

12:00Lulea U20 - Brynäs U20 -:-
12:00Modo U20 - Leksands U20 -:-
13:00HV 71 U20 - Djurgardens U20 -:-
14:30Linkopings U20 - Orebro U20 -:-

ŠVEDSKA: SDHL Women - Playoff

12:00HV 71 Ž - Djurgardens Ž -:-
19:00Lulea Ž - Brynäs Ž -:-

ŠVEDSKA: SDHL Women - Relegacija - doigravanje

16:00Göteborg Ž - Malmo Ž -:-
16:00Modo Ž - Skelleftea Ž -:-

ŠVICARSKA: National League

19:45Davos - Rapperswil -:-
19:45Fribourg - Servette -:-
19:45Langnau - Biel -:-
19:45Lausanne - Bern -:-
19:45Lugano - Ambri-Piotta -:-
19:45Zurich - Zug -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

20:00Belfast - Guildford -:-
20:00Coventry - Glasgow -:-
20:00Dundee - Manchester -:-
20:00Nottingham - Cardiff -:-
20:00Sheffield - Fife -:-

UKRAJINA: UHL

13:00Kremenchuk - Kryzhani Vovky -:-
15:00Donbass - Kharkiv -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.