REFRESH

Hokej » Juče » Sve utakmice

AZIJA: Azijska liga

07:00Nikko Icebucks - Anyang 3:4prod.
08:00East Hokkaido Cranes - Sakhalin 1:3
08:00Oji Eagles - Daemyung 5:0

BJELORUSIJA: Extraleague

12:00Bjelorusija U18 - Brest 3:4
12:00Bjelorusija U20 - Pinskiye Yastreby 0:2
12:00Bobruisk - Vitebsk 3:2
12:00Zhlobin - Yunost Minsk 1:2prod.
15:30Lokomotiv Orsha - Novopolotsk 3:2
16:00Gomel - Mogilev 4:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

17:00Kometa Brno - Plzen 3:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Chance Liga

17:00AZ Havirov - Chomutov 2:3
17:00Kadan - Slavia Prag 2:5
17:00Prostejov - Ceske Budejovice 0:5
17:00Sokolov - Prerov 4:3pen
17:30Trebic - Jihlava 2:4
17:30Vsetin - Litomerice 4:2
18:00Frydek-Mistek - Poruba 5:1

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - North

17:00Dvur Kralove - Decin 4:0
17:00Nova Paka - Risuty 2:5
17:30Bilina - HC Vrchlabi 2:8
17:30Mostecti Lvi - Trutnov 8:6

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - Central

17:07Kolin - Pribram 4:2
17:30Pisek - Klatovy 2:3
18:00DS Ceske Budejovice - China Golden Dragon 13:1
18:00Tabor - Kobra Praha 2:4

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - East

17:00Havl. Brod - Valasske Mezirici 4:1
17:00Hodonin - Koprivnice 8:3
17:00Moravske Budejovice - Sumperk 1:4
17:00Opava - Novy Jicin 2:0

ČEŠKA REPUBLIKA: O Pohar DHL

11:00Salzburg U20 - Olomouc U20 3:5
12:00Trinec U20 - Kometa Brno U20 8:5
12:15Mountfield HK U20 - Plzen U20 1:2prod.
12:30Chomutov U20 - Kladno U20 2:8
12:45Sparta Praha U20 - Mlada Boleslav U20 5:3
13:00Vitkovice U20 - Jihlava U20 4:2
15:00Slavia Praha U20 - Liberec U20 2:7
16:00Litvinov U20 - Ceske Budejovice U20 2:1prod.
16:00Pardubice U20 - Karlovy Vary U20 3:2prod.

ESTONIJA: Hokiliiga

15:00HC Everest - HC Viking 1:6
16:00Valk 494 - Narva PSK 2:4

EUROPA: Kontinetalni kup - Druga runda

13:30Mogo - Crvena zvezda 6:1
16:00Ferencvaros - HK Olimpija 3:2
17:30Donbass - Brasov 7:1
20:00Ritten - Urdin 10:1

EUROPA: Alps Hockey League

18:00Jesenice - Feldkirch 4:0
18:00Vienna II - Linz II 3:1
19:30Bregenzerwald - Zeller Eisbaren 3:2
19:30Lustenau - Kitzbuhel 4:3pen
19:30Vipiteno - Asiago 2:5
20:00Valpusteria - Salzburg 2 3:1
20:30Gherdeina - Klagenfurt II 2:1

FINSKA: Liiga

16:00Hämeenlinna - Jukurit 4:3
16:00JYP - KalPa 5:0
16:00KooKoo - Kärpät 0:1
16:00SaiPa - Tappara 1:4
17:30Ässät - IFK Helsinki 1:3
17:30Ilves - Lukko 2:3pen
17:30TPS Turku - Pelicans 0:1

FINSKA: Mestis

16:00IPK - RoKi 3:2
16:00Jokipojat - Koovee 7:4
16:00K-Vantaa - Hokki 4:5
16:00Peliitat - TUTO 2:10
17:30Hermes - Kettera 2:5

FINSKA: Suomi-sarja

15:00Hunters - Pyry 2:3
15:00JHT - FPS 3:4
15:00Muik Hockey - Giants 1:6
16:00HCIK - Riemu 3:5
16:00Kiekko-Espoo - Karhu HT 9:1
16:00RaaheK - D-Kiekko 2:7

FINSKA: Nuorten SM-Liiga

11:00Kärpät U20 - Tappara U20 0:7
11:30SaiPa U20 - KalPa U20 2:4
12:00TUTO U20 - Jyväskylä U20 1:9
13:00TPS U20 - Kiekko-Espoo U20 4:1
14:00Jokerit U20 - Hämeenlinna U20 4:1
14:30Sport U20 - Ilves U20 3:4
14:50Jukurit U20 - Ässät U20 3:5
15:00Pelicans U20 - KooKoo U20 7:3
15:30IFK Helsinki U20 - Lukko U20 3:1

FINSKA: Naisten Liiga

11:20Kiekko-Espoo Ž - Hämeenlinna Ž 9:3
13:30Kärpät Ž - Rauman Lukko Ž 2:1
14:30Kuortane Ž - Ilves Ž 6:4
15:00KalPa Ž - IFK Helsinki Ž 3:2
15:20TPS Turku Ž - Sport Ž 3:6

FRANCUSKA: D1

17:30Strasbourg - Brest 4:1
19:00Montpellier - Neuilly Sur Marne 3:4prod.
19:30Cholet - Marseille 3:4
20:30Caen - Mont Blanc 5:4pen
20:30Chambery - Dunkerque Corsaires 5:3
20:30Clermont-Ferrand - Nantes 2:4
20:30Tours - Cergy-Pontoise 4:5prod.

ITALIJA: IHL

18:30Varese - Alleghe 6:3
19:00Unterland - Kaltern 5:4
20:00Merano - Valpeagle 5:2
20:30Eppan - Como 5:2

KANADA: OHL

01:00Kingston Frontenacs - Hamilton Bulldogs 2:4
01:00Mississauga Steelheads - Niagara IceDogs 3:2
01:00Ottawa 67s - Peterborough Petes 1:3
01:05Saginaw Spirit - North Bay Battalion 9:1
01:05Sudbury Wolves - Barrie Colts 4:2
01:30Guelph Storm - Erie Otters 7:5
01:30Kitchener Rangers - Flint Firebirds 3:4prod.
01:30London Knights - Windsor Spitfires 2:4
01:35Oshawa Generals - Sarnia Sting 5:9
22:00London Knights - Kingston Frontenacs 6:3

KANADA: WHL

03:00Calgary Hitmen - Moose Jaw Warriors 7:3
03:00Lethbridge Hurricanes - Regina Pats 2:1
03:00Red Deer Rebels - Edmonton Oil Kings 1:5
04:00Kamloops Blazers - Vancouver Giants 6:0
04:00Prince George Cougars - Spokane Chiefs 2:1
04:05Victoria Royals - Swift Current Broncos 4:0
04:35Everett Silvertips - Tri-City Americans 5:1
04:35Seattle Thunderbirds - Brandon Wheat Kings 2:3prod.

KANADA: QMJHL

00:00Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 5:6prod.
00:00Cape Breton Eagles - Halifax Mooseheads 5:3
00:30Charlottetown Islanders - Saint John Sea Dogs 7:6prod.
01:00Quebec Remparts - Rimouski Oceanic 1:2
01:00Sherbrooke Phoenix - Shawinigan Cataractes 4:2
01:00Victoriaville Tigres - Drummondville Voltigeurs 1:3
01:30Chicoutimi Sagueneens - Baie-Comeau Drakkar 4:2
01:30Gatineau Olympiques - Blainville-Boisbriand Armada 4:3prod.
01:30Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 2:4
22:00Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Sagueneens 1:3
22:00Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 5:2
00:00Halifax Mooseheads - Cape Breton Eagles 2:8
00:00Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan 6:1
00:00Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 2:4

KANADA: LNAH

02:00Petroliers du Nord - Saint-Georges 7:3
02:00Sorel-Tracy - Jonquiere Marquis 5:4
02:00Thetford Mines Isothermic - Riviere-du-Loup 3L 4:3prod.

KANADA: U Sports

00:00Moncton - Dalhousie 2:3prod.
00:00UNB - StFX 6:3
00:00UPEI - Saint Marys 2:8
01:00Carleton - Guelph 2:3
01:00Lakehead - Windsor 3:5
01:00McGill - Waterloo 6:1
01:00RMC - UOIT 2:5
01:00UQTR - Brock 4:3prod.
01:15York - Ryerson 1:2
01:30Concordia - Laurier 6:5prod.
01:30Laurentian - Nipissing 3:4pen
01:30Ottawa WGK - Western 2:7
02:00Manitoba - Calgary 2:5
02:00Saskatchewan - Lethbridge 5:0
03:00Alberta - Mount Royal 3:7
04:00UBC - Regina 1:2
20:30RMC - UOIT 2:5
21:00Manitoba - Calgary 4:3prod.
21:00UQTR - Brock 7:4
23:00Saskatchewan - Lethbridge 8:3
00:00Acadia - UPEI 4:3
00:00Moncton - StFX 6:3
00:00UBC - Regina 1:2
00:00UNB - Dalhousie 4:3prod.

LATVIJA: Optibet Hokeja Liga

12:00Riga Prizma - HS Riga 1:5
13:00Liepaja - HK Olimp 1:3
15:00Zemgale - Daugavpils 5:1

MAĐARSKA: Erste Liga

17:30Fehervari Titanok - Vasas 4:2
18:00DAB - Gyergyoi 3:0

NIZOZEMSKA: Dutch Cup

20:00Den Haag - Trappers B 10:1
20:15Zoetermeer - Heerenveen 5:6

NORVEŠKA: Get-ligaen

16:00Gruner - Lillehammer 1:3
16:00Vålerenga - Sarpsborg 5:2
18:00Storhamar - Stavanger 2:1pen

NORVEŠKA: Division 1

15:00Nidaros - Comet 1:4
16:00Hasle/Loren - Lorenskog 1:3
17:00Haugesund - Gjovik 3:2

RUMUNJSKA: Campionatul National

17:30CSM Galati - Steaua Bucharest 9:3
17:30Sapientia U23 - Sportul Studentesc 5:1

RUSIJA: KHL

09:00Kunlun - Dyn. Moscow 1:2
09:00Vladivostok - Cherepovets 5:3
13:30Ufa - Kazan 3:1
16:00CSKA Moscow - Traktor Chelyabinsk 3:0
16:00Jokerit - Nizhny Novgorod 3:4prod.

RUSIJA: MHL

09:00Omskie Yastreby - Snezhnye Barsy 4:2
10:00Tyumensky Legion - Altay 8:3
12:00Reaktor - Sarmaty 3:2
12:00SKA-1946 - Krylya Sovetov 4:2
12:00Sputnik Almetievsk - Ladya 4:2
14:00Mamonty Yugry - Tolpar 0:3

RUSIJA: VHL

09:00Beijing Baxy - Yugra 1:4
12:00Tseng Tou - Tyumen 2:3
16:00Khimik - HC Rostov 3:1
16:00Zvezda Moscow - Voronezh 3:2prod.

RUSIJA: VHL-B

11:00Kristall Saratov - Chelny 2:5
12:00Cheboksary - Dyn. Altay 7:1
12:00Krasnoyarskie Rysi - Junior Kurgan 2:1prod.

RUSIJA: WHL Women

12:00Tornado Ž - Gornyi Ž 4:0

SAD: NHL

01:00Florida Panthers - Colorado Avalanche 4:5prod.
01:00Pittsburgh Penguins - Dallas Stars 4:2
01:00Washington Capitals - New York Rangers 5:2
02:30Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets 3:2prod.
03:00Edmonton Oilers - Detroit Red Wings 2:1
04:00Anaheim Ducks - Carolina Hurricanes 4:2
19:00New Jersey Devils - Vancouver Canucks 1:0
21:00St. Louis Blues - Montreal Canadiens 2:5

SAD: AHL

01:00Belleville Senators - Hershey Bears 1:5
01:00Utica Comets - Charlotte Checkers 8:2
01:05Lehigh Valley Phantoms - Binghamton 4:1
01:05Rochester Americans - Cleveland Monsters 3:4pen
01:15Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds 1:0
01:30Laval Rocket - Providence Bruins 3:2
02:00Manitoba Moose - Iowa Wild 4:6
02:00Milwaukee Admirals - Colorado Eagles 2:3pen
02:00Rockford IceHogs - Chicago Wolves 3:2
02:00Texas Stars - Grand Rapids Griffins 4:3pen
04:00San Diego Gulls - Stockton Heat 1:5
04:05Tucson Roadrunners - San Antonio Rampage 4:3prod.
22:00Toronto Marlies - Cleveland Monsters 2:0
22:15San Jose Barracuda - Ontario Reign 2:5

SAD: ECHL

23:30Newfoundland - Brampton Beast 5:2
01:00Orlando Solar Bears - Norfolk Admirals 2:3
01:05Greenville Swamp Rabbits - Jacksonville IceMen 6:1
01:05Worcester Railers - Maine Mariners 3:2pen
01:35Atlanta Gladiators - South Carolina Stingrays 3:5
02:05Allen Americans - Utah Grizzlies 4:10
02:05Fort Wayne Komets - Wheeling Nailers 7:3
02:05Kansas City - Tulsa Oilers 5:1
03:10Idaho - Wichita Thunder 2:1prod.
23:30Newfoundland - Brampton Beast 5:7
00:05South Carolina Stingrays - Orlando Solar Bears 4:2

SAD: SPHL

01:30Macon Mayhem - Fayetteville Marksmen 2:3prod.
01:35Knoxville Ice Bears - Evansville Thunderbolts 1:2
02:30Birmingham Bulls - Huntsville Havoc 2:3prod.
02:35Pensacola Ice Flyers - Roanoke Dawgs 3:2prod.
00:00Fayetteville Marksmen - Knoxville Ice Bears 3:4prod.

SAD: USHL

01:05SAD U18 - Green Bay Gamblers 5:6
02:05Cedar Rapids - Omaha Lancers 2:1
02:05Chicago Steel - Muskegon Lumberjacks 3:5
02:05Des Moines Buccaneers - Dubuque Fighting Saints 4:5pen
02:05Lincoln Stars - Youngstown Phantoms 5:3
02:05Sioux-City - Tri-City Storm 8:2

SAD: NWHL Women

17:30Buffalo Beauts Ž - Connecticut Whale Ž 5:4prod.
00:30Boston Pride Ž - Minnesota Whitecaps Ž 3:1

SLOVAČKA: 2. Liga

17:30Gelnica - Sabinov 2:5
17:30HC 19 Humenne - Sanok 8:2
17:30Kezmarok - Bardejov 3:9
17:30L. Mikulas B - Trebisov 4:1
17:30Puchov - Dolný Kubín 3:2
18:00PHC Budapest - Ziar nad Hronom 1:9
18:30Bratislava 2 - Senica 11:1
18:45Brezno - Partizánske 5:4

SLOVENIJA: IHL

14:15Mladost - Triglav Kranj 2:3
18:00Celje - Medveščak Zagreb 3:2prod.
18:00OdgođenoVojvodina - Crvena zvezda -:-

SLOVENIJA: Hokejska liga

19:00Slavija - Hidria Jesenice 3:2pen

ŠPANJOLSKA: LNHH

14:00Majadahonda - Barcelona 5:0
22:00Puigcerda - Jaca 2:4

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

15:15AIK - Modo 0:5
18:00Mora - Timra 1:2

ŠVEDSKA: SHL

15:15Farjestads - Lulea 2:3
15:15Frolunda - Malmo 4:1
15:15Leksands - Djurgardens 0:4
15:15Rogle - Skelleftea 3:0
18:00Orebro - HV 71 1:3
18:00Oskarshamn - Linkopings 3:2
18:00Vaxjo - Brynäs 4:1

ŠVEDSKA: HockeyEttan Sodra

15:30Borås - Morrums GoIS 3:5
16:00Kalmar - Halmstad 2:3

ŠVEDSKA: HockeyEttan Vastra

15:00Mariestad - Malungs 6:0
16:00Koping - Surahammar 5:1

ŠVEDSKA: SuperElit U20

12:00AIK U20 - Timra U20 3:4
12:00Brynäs U20 - Västerås U20 4:1
12:00Lulea U20 - Leksands U20 1:2pen
12:00Rogle U20 - Orebro U20 3:2
12:00Skelleftea U20 - Mora U20 1:4
13:00Frolunda U20 - Sodertalje U20 4:2
13:00HV 71 U20 - Linkopings U20 5:2
13:00Malmo U20 - Farjestads U20 6:4
14:00Djurgardens U20 - Modo U20 2:4

ŠVEDSKA: SDHL Women

15:30AIK Ž - Linkopings Ž 3:0
16:15Göteborg Ž - Leksands Ž 1:4
17:00HV 71 Ž - Brynäs Ž 5:1
17:10SDE HF Ž - Djurgardens Ž 0:3

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

20:00Belfast - Manchester 3:4pen
20:00Cardiff - Nottingham 1:2
20:00Dundee - Coventry 1:2
20:15Fife - Guildford 2:3prod.

UKRAJINA: UHL

12:00Bilyi Bars - Dnipro Kherson 3:5

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.