REFRESH

Hokej » Juče » Sve utakmice

oglasi

AUSTRIJA: EBEL

19:15Medveščak Zagreb - Znojmo 1:7

AZIJA: Azijska liga

11:00High 1 - Sakhalin 4:1

ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ - Stupanj pobjednika

17:00Liberec U20 - Salzburg U20 3:0
17:00Plzen U20 - Litvinov U20 5:4prod.
17:30Vsetin U20 - Kometa Brno U20 3:2prod.
18:00Pardubice U20 - Sparta Praha U20 4:6

ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ - Stupanj gubitnika

17:30Chomutov U20 - Karlovy Vary U20 2:3

DANSKA: Metal Ligaen

19:30Herning - Frederikshavn 4:1
19:30Odense - Rodovre 4:5
19:30Sonderjyske - Esbjerg 4:3pen
20:00Herlev - Rungsted 3:4

EUROPA: Međunarodni turnir (Norveška)

16:00Francuska - Bjelorusija 1:0
20:00Mađarska - Norveška 2:3

EUROPA: International Tournament (Switzerland)

16:15Slovačka - Austrija 6:1
20:15Rusija B - Švicarska 5:1

EUROPA: BeNe League

20:30Den Haag - Limburg 1:6
20:30Nijmegen - Liege/Luik 2:5

EUROPA: EHT Finland Women

14:30Njemačka Ž - Finska Ž 1:6
18:00Švicarska Ž - Japan Ž 2:0

FINSKA: Liiga

17:30Ässät - Jukurit 3:1
17:30Hämeenlinna - TPS Turku 4:5
17:30IFK Helsinki - Ilves 5:1
17:30Kärpät - JYP 2:1pen
17:30Lukko - KooKoo 3:2
17:30SaiPa - Pelicans 2:7
17:30Sport - Tappara 3:6

FINSKA: Mestis

17:30Hermes - Koovee 5:2
17:30Jokipojat - SaPKo 4:1
17:30KeuPa - RoKi 0:2
17:30LeKi - Kettera 5:1
17:30TUTO - IPK 5:3

FINSKA: Suomi-sarja

17:30Giants - Hokki 0:5
17:30HCIK - FPS 2:6
17:30JHT - D-Kiekko 3:6

FINSKA: Nuorten SM-Liiga

17:30Espoo U20 - Tappara U20 5:2
17:30Jyväskylä U20 - Hämeenlinna U20 3:6
17:30KalPa U20 - SaiPa U20 4:6
18:00Pelicans U20 - Ässät U20 7:5

KANADA: OHL

01:00Niagara IceDogs - Hamilton Bulldogs 4:3
01:00North Bay Battalion - Kitchener Rangers 8:5
01:05Peterborough Petes - Flint Firebirds 5:2
01:05Windsor Spitfires - Erie Otters 4:7
01:30Barrie Colts - Sudbury Wolves 3:6

KANADA: QMJHL

00:00Acadie-Bathurst Titan - Cape Breton Screaming Eagles 4:8
00:00Halifax Mooseheads - Moncton Wildcats 2:0
00:00Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 6:4

KANADA: CWHL Women

12:30Vanke Rays Ž - Les Canadiennes Ž 1:5

KAZAHSTAN: Championship

08:00Nomad Astana - Kulager 2:0
14:00HC Astana - Pavlodar 1:4
14:00Temirtau - Kokshetau 1:4
15:00Beibarys Atyrau - Almaty 2:4

NJEMAČKA: DEL

19:30Düsseldorf - Wolfsburg 3:1
19:30Eisbaren Berlin - Schwenninger 1:3
19:30Iserlohn - Straubing 3:4
19:30Krefeld - Ingolstadt 2:3pen
19:30Mannheim - Augsburg 5:3
19:30Munchen - Köln 5:2

NJEMAČKA: DEL2

19:30Dresdner Eislowen - Heilbronner 2:6
19:30Freiburg - Tolzer Lowen 3:1
19:30Kassel - Ravensburg 5:2
19:30Kaufbeuren - Bad Nauheim 4:3
20:00Bayreuth - Bietigheim/Bissingen 4:3
20:00Crimmitschau - Lausitzer Fuchse 4:3
20:00Deggendorfer - Frankfurt Lowen 4:5

NJEMAČKA: Oberliga North

20:00Crocodiles Hamburg - Fuchse Duisburg 5:3
20:00Hannover - Herner 1:4
20:00Harzer F. - Erfurt 2:3pen
20:00Leipzig - Preussen 7:2
20:00Rostock - Essen 3:5

NJEMAČKA: Oberliga South

19:30Peiting - Riessersee 2:0
19:30Rosenheim - Lindau 2:3pen
20:00EHC Waldkraiburg - Selber 3:4prod.
20:00Regensburg - Hochstadter EC 6:3
20:00Sonthofen - Memmingen 3:4
20:00Weiden - Landshut 3:2prod.

RUSIJA: VHL

16:00CSK VVS - Heilongjiang 8:5
16:00Lada - Tseng Tou 2:5

RUSIJA: MHL

12:00Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 5:2
15:00Chaika - Russkie Vityazi 2:4
15:00SKA-Varyagi - HC MVD 0:1
16:00Loko - Din. St. Petersburg 0:4
16:30Almaz - SKA-1946 3:1
17:00Atlanty - Kapitan 5:7

SAD: NHL

01:00Buffalo Sabres - Arizona Coyotes 3:1
01:00Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings 4:1
01:30Montreal Canadiens - Carolina Hurricanes 6:4
01:30Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs 4:1
02:00Minnesota Wild - Florida Panthers 5:1
02:00Nashville Predators - Vancouver Canucks 4:3prod.
02:00Winnipeg Jets - Edmonton Oilers 5:4prod.
04:30San Jose Sharks - Dallas Stars 3:2

SAD: AHL

01:00Charlotte Checkers - Hartford Wolf Pack 1:0

SAD: ECHL

01:00Greenville Swamp Rabbits - Florida Everblades 0:3
01:35Cincinnati Cyclones - Norfolk Admirals 2:1

SAD: USHL

02:05Sioux Falls Stampede - Dubuque Fighting Saints 5:4prod.
02:05Tri-City Storm - Lincoln Stars 5:3

SLOVAČKA: 1. liga

17:00Skalica - Michalovce 6:4
17:30Trnava - Martin 1:8
18:00Bratislava - Dubnica 1:2
18:00Pov. Bystrica - Spisska Nova Ves 4:6
18:00Presov - Topolcany 0:6
18:30Nove Zamky B - MHK Humenne 0:12

SVIJET: Internacionalne prijateljske

11:05Austrija U16 - Slovenija U16 5:6
14:30Kazahstan U18 - Austrija U18 6:0
15:30Ukrajina U18 - Danska U18 5:4
16:00Norveška U16 - Latvija U16 3:2prod.
17:30Finska U16 - Švedska U16 7:6
18:00Latvija U18 - Bjelorusija U18 5:4pen
19:00Mađarska U18 - Slovačka U18 5:4prod.
19:00Norveška U18 - Francuska U18 4:3
19:30Francuska U16 - Danska U16 8:2
21:30Švicarska U17 - Slovačka U17 3:1

SVIJET: SP U20 IA

13:00Latvija U20 - Norveška U20 2:4
16:30Francuska U20 - Austrija U20 2:4

SVIJET: SP U20 IB

13:00Slovenija U20 - Ukrajina U20 4:1
16:30Mađarska U20 - Poljska U20 2:4
20:00Italija U20 - Japan U20 4:3prod.

SVIJET: World Junior A Challenge

03:00Češka U19 - Canada West U19 5:4pen
22:00Rusija U18 - SAD U19 4:3

SVIJET: Internacionalne prijateljske

12:30Češka Ž - Norveška Ž 2:0
12:30Švedska U18 Ž - Češka U18 Ž 3:2
14:30Poljska U18 Ž - Slovačka U18 Ž 3:11
16:00Francuska Ž - Rusija Ž 3:1
16:00Rusija U18 Ž - Finska U18 Ž 2:3pen
18:00Mađarska U18 Ž - Češka U16 Ž 2:5
19:00Danska U18 Ž - Norveška U18 Ž 4:3
19:15Italija Ž - Poljska Ž 3:0

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

19:00Almtuna - IF Bjorkloven 2:3
19:00Leksands - Oskarshamn 0:3
19:00Sodertalje - Karlskrona 5:4

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

20:30Nottingham - Dundee 3:4prod.

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Challenge Cup - Playoff

20:30Cardiff - Glasgow 4:6prod.

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju