REFRESH

Hokej » Juče » Sve utakmice

BJELORUSIJA: Extraleague - 7.-12. mjesta

17:00Brest - Novopolotsk 4:3
17:00Lida - Pinskiye Yastreby 3:1
17:00Lokomotiv Orsha - Mogilev 0:2

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

17:30Litvinov - Trinec 5:2

ČEŠKA REPUBLIKA: Chance Liga - Stupanj gubitnika

17:30Benatky - Trebic 0:1
18:00Sokolov - Prostejov 3:5
18:00Usti - Frydek-Mistek 3:2

ČEŠKA REPUBLIKA: Chance Liga - Stupanj pobjednika

17:00AZ Havirov - Ceske Budejovice 2:4
17:30Poruba - Prerov 8:1
17:30Vsetin - Litomerice 6:4
18:00Slavia Prag - Chomutov 3:4

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - North

18:00Jablonec - Decin 3:5
18:00Mostecti Lvi - HC Vrchlabi 3:2
18:00Nova Paka - Bilina 3:7
18:00Trutnov - Risuty 3:4

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - Central

19:00Pisek - Kolin 2:5

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - East

18:00Havl. Brod - Zdar nad Sazavou 2:3prod.
18:00Novy Jicin - Koprivnice 1:5
18:00Sumperk - Opava 12:2
18:30Moravske Budejovice - Hodonin 1:5

ČEŠKA REPUBLIKA: ULLH

20:00Masaryk University - Black Dogs Budweis 5:1
20:30UK Prague - BO Ostrava 4:0

FINSKA: Liiga

17:30Ässät - Pelicans 1:3
17:30Hämeenlinna - KooKoo 1:2pen
17:30Ilves - Jukurit 1:3
17:30KalPa - Tappara 2:3
17:30Kärpät - Sport 2:1
17:30SaiPa - IFK Helsinki 1:4

FINSKA: Mestis

17:30Hermes - K-Vantaa 2:1
17:30Jokipojat - Peliitat 3:2
17:30KeuPa - Hokki 3:1
17:30SaPKo - IPK 5:4pen

FINSKA: Nuorten SM-Liiga - Relegacija - doigravanje

17:30KooKoo U20 - Kiekko-Espoo U20 5:6
17:30K-Vantaa U20 - Lukko U20 1:5
17:30Sport U20 - Ilves U20 2:4
18:00Koovee U20 - TUTO U20 4:7

FINSKA: Nuorten SM-Liiga - Stupanj pobjednika

17:00Jokerit U20 - Tappara U20 2:4
17:30Jyväskylä U20 - Kärpät U20 4:5pen
18:00Jukurit U20 - IFK Helsinki U20 4:3

KANADA: OHL

01:05Windsor Spitfires - Sarnia Sting 4:6

KANADA: WHL

02:00Prince Albert Raiders - Regina Pats 5:2
04:05Seattle Thunderbirds - Moose Jaw Warriors 5:2

KANADA: QMJHL

01:00Quebec Remparts - Shawinigan Cataractes 5:0
00:00Cape Breton Eagles - Acadie-Bathurst Titan 2:4
00:00Moncton Wildcats - Rimouski Oceanic 4:3prod.

KAZAHSTAN: Championship

14:00Gornyak Rudny - Humo 2 4:1
14:00HC Astana - Aktobe 0:5
14:00Pavlodar - Altay Torpedo 2:1
14:00OdgođenoTemirtau - Kokshetau -:-
14:30Almaty - Beibarys Atyrau 3:2prod.

LATVIJA: Optibet Hokeja Liga

18:00Kurbads - Riga Prizma 9:3
18:15Mogo - HK Olimp 3:1
18:30Liepaja - Daugavpils 7:1

LITVA: Lietuvos Cempionatas

19:00Kaunas - Punks Vilnius 9:3

MAĐARSKA: Erste Liga - Stupanj gubitnika

18:00Hokiklub Budapest - Ujpest 6:9

MAĐARSKA: Erste Liga - Stupanj pobjednika

18:00Ferencvaros - DEAC 7:2

NORVEŠKA: Division 1

19:00Hasle/Loren - Comet 3:5
19:00Lorenskog - Ringerike 4:3prod.

NJEMAČKA: DEL

19:30Bremerhaven - Wolfsburg 3:4
19:30Ingolstadt - Köln 2:1
19:30Krefeld - Schwenninger 3:2prod.

RUMUNJSKA: Campionatul National

17:30Gyergyoi - Brasov 3:4pen

RUSIJA: KHL

15:00Traktor Chelyabinsk - Vladivostok 5:0
17:30Cherepovets - Dyn. Moscow 3:2pen

RUSIJA: MHL

10:00Belye Medvedi - Reaktor 7:4
12:30Kuznetskie Medvedi - Chaika 3:5
12:30Sibirskie Snaipery - Irbis 5:4prod.
12:30Stalnye Lisy - Sputnik Almetievsk 5:2
13:30Altay - Mamonty Yugry 0:5
17:00SKA-1946 - Dyn. Moscow 3:2

RUSIJA: NMHL

15:00HC AK59 - Lipetsk 2:5
15:30Progress Glazov - Bryansk 5:4pen
17:00GUOR Kareliya - Polot 3:4

RUSIJA: WHL Women

10:00St. Petersburg Ž - Vanke Rays Ž 1:3
11:00Krasnoyarsk Ž - Nizhny Novgorod Ž 1:4
15:00Sverdlovsk Region Ž - Ufa Ž 2:8
16:30Gornyi Ž - Tornado Ž 1:2prod.

SAD: NHL

01:00Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets 5:1
01:00Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs 5:2
01:30Detroit Red Wings - Montreal Canadiens 4:3
01:30Ottawa Senators - Buffalo Sabres 7:4
02:00Nashville Predators - Carolina Hurricanes 1:4
02:00St. Louis Blues - New Jersey Devils 3:0
02:00Winnipeg Jets - Los Angeles Kings 6:3

SAD: AHL

02:00Rockford IceHogs - Grand Rapids Griffins 1:2
17:00Toronto Marlies - Binghamton 3:5

SAD: ECHL

23:30Newfoundland - Maine Mariners 1:2
01:05Atlanta Gladiators - Adirondack Thunder 5:4prod.
01:05South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits 6:2
02:05Allen Americans - Tulsa Oilers 4:0
23:30Newfoundland - Maine Mariners 2:5

SAD: SPHL

02:30Birmingham Bulls - Pensacola Ice Flyers 3:2

SLOVAČKA: 1. liga - Stupanj gubitnika

18:00Levice - Trnava 5:4prod.
18:00Pov. Bystrica - Zilina 0:5

SLOVAČKA: 1. liga - Stupanj pobjednika

18:00Dubnica - Spisska Nova Ves 1:0
18:00Martin - Skalica 5:2
18:30Bratislava - Topolcany 2:3prod.

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

19:00AIK - Vasterviks IK 3:1
19:00Almtuna - Modo 1:4
19:00BIK Karlskoga - IF Bjorkloven 1:2prod.
19:00Kristianstads - Karlskrona 2:0
19:00Tingsryds - Mora 3:2prod.
19:00Vasteras - Timra 1:2prod.
19:00Vita Hasten - Sodertalje 1:3

ŠVEDSKA: HockeyEttan Norra - Stupanj gubitnika

19:00Vännäs - Ornskoldsvik 3:6

ŠVEDSKA: HockeyEttan Sodra - Stupanj gubitnika

19:00Borås - Vimmerby 1:6
19:00Dalen - Tyringe 4:1
19:00Kalmar - Morrums GoIS 4:2

ŠVEDSKA: HockeyEttan Vastra - Stupanj gubitnika

19:00Forshaga - Surahammar 4:0
19:00Kumla - Nykopings SK 2:5
19:00Malungs - Eskilstuna Linden 6:5prod.

ŠVEDSKA: HockeyEttan Ostra - Stupanj gubitnika

19:00Enkopings - Hammarby 5:2
19:00Segeltorps IF - Arlanda 2:4
19:00Stromsbro IF - Sollentuna 10:1

ŠVEDSKA: AllEttan Norra

19:00Hudiksvalls - Vallentuna 8:4
19:00Lindlovens - Borlange 2:3pen
19:00Ostersund - Väsby 0:2
19:00Piteå - Kiruna 2:3pen
19:00Tegs - Bodens 3:1

ŠVEDSKA: AllEttan Södra

19:00Grums - Skövde 2:12
19:00Halmstad - Kallinge/Ronneby 2:1pen
19:00Nybro - Mariestad 2:3
19:00Tranås - Huddinge 0:4
19:00Visby-Roma - Troja/Ljungby 2:4

ŠVEDSKA: SuperElit U20 - Stupanj pobjednika

19:00Frolunda U20 - Vaxjo U20 6:2
19:00Leksands U20 - Brynäs U20 1:2pen

ŠVEDSKA: SDHL Women - Playoff

19:00AIK Ž - Djurgardens Ž 1:5
19:00Leksands Ž - HV 71 Ž 1:9
19:00Linkopings Ž - Lulea Ž 0:7
19:00SDE HF Ž - Brynäs Ž 0:4

ŠVEDSKA: SDHL Women - Relegacija - doigravanje

19:00Skelleftea Ž - Haninge Ž 3:1

ŠVICARSKA: Swiss League - Playoff

19:45Ajoie - Chaux-de-Fonds 6:2
19:45Kloten - Lions 1:4
19:45Olten - Langenthal 4:5prod.
19:45Visp - Thurgau 4:1

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

20:30Cardiff - Fife 3:2
20:30Glasgow - Nottingham 2:4
20:30Guildford - Belfast 1:5

UKRAJINA: UHL

16:30Kryzhani Vovky - Donbass 2:10
18:00Dnipro Kherson - Kremenchuk 2:1prod.

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.