Hokej » Sutra » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
FINSKA: Liiga - Playoff
17:30Ilves - KalPa -:-SAD: NHL
00:00Florida Panthers - New York Islanders -:-00:00Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers -:-
00:00Ottawa Senators - Chicago Blackhawks -:-
00:00Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets -:-
00:00Toronto Maple Leafs - Washington Capitals -:-
00:30Carolina Hurricanes - Detroit Red Wings -:-
01:00Minnesota Wild - San Jose Sharks -:-
01:00St. Louis Blues - Calgary Flames -:-
01:00Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights -:-
02:00Colorado Avalanche - New York Rangers -:-
02:00Edmonton Oilers - Los Angeles Kings -:-
03:00Arizona Coyotes - Nashville Predators -:-
03:00Seattle Kraken - Anaheim Ducks -:-
03:00Vancouver Canucks - Dallas Stars -:-
00:00Buffalo Sabres - New Jersey Devils -:-
ŠVEDSKA: SHL - Playout
18:30HV 71 - Oskarshamn -:-BJELORUSIJA: Extraleague - Playoff
16:55Brest - Soligorsk -:-ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - Play Offs
17:00Pribram - Tabor -:-ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ - Playoff
18:00Kometa Brno U20 - Sparta Praha U20 -:-18:00Trinec U20 - Karlovy Vary U20 -:-
DANSKA: Metal Ligaen - Playoff
19:30Esbjerg - Aalborg -:-19:30Sonderjyske - Herning -:-
FINSKA: Mestis - Playoff
16:00Hermes - IPK -:-16:00Kiekko-Espoo - Kettera -:-
FINSKA: Suomi-sarja - Relegacija
18:00PEPO - VG-62 -:-FINSKA: SM-sarja U20 - Playoff
15:00Tappara U20 - TPS U20 -:-16:00KooKoo U20 - Ässät U20 -:-
FINSKA: SM-sarja U20 - Relegacija
14:00SaPKo U20 - Kettera U20 -:-FRANCUSKA: Ligue Magnus - Playout
20:00Briancon - Anglet -:-20:05Chamonix Mont-Blanc - Gap -:-
KANADA: OHL - Playoff
00:00Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves -:-00:00North Bay Battalion - Kingston Frontenacs -:-
00:05Saginaw Spirit - Owen Sound Attack -:-
00:07Soo Greyhounds - Guelph Storm -:-
00:00Brantford Bulldogs - Ottawa 67s -:-
00:00Kitchener Rangers - Erie Otters -:-
00:00London Knights - Flint Firebirds -:-
00:35Oshawa Generals - Barrie Colts -:-
KANADA: WHL - Playoff
02:00Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders -:-KANADA: QMJHL - Playoff
23:00Cape Breton Eagles - Rimouski Oceanic -:-23:00Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan -:-
23:00Moncton Wildcats - Chicoutimi Sagueneens -:-
00:00Baie-Comeau Drakkar - Charlottetown Islanders -:-
00:00Drummondville Voltigeurs - Saint John Sea Dogs -:-
00:00Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques -:-
00:00Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada -:-
00:00Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes -:-
KANADA: LNAH - Playoff
01:00Jonquiere Marquis - Riviere-du-Loup -:-LATVIJA: Optibet Hokeja Liga - Playoff
12:00Zemgale - Mogo -:-MAĐARSKA: Erste Liga - Playoff
17:30Brasov - Gyergyoi -:-18:30Ferencvaros - Csikszereda -:-
RUSIJA: NMHL - Playoff
12:00Angarsk - Yunison Moscow -:-16:30Polot - Fakel -:-
17:00Dizelist - Olympia -:-
SAD: AHL
20:00Calgary Wranglers - San Jose Barracuda -:-20:00Manitoba Moose - Toronto Marlies -:-
00:00Bridgeport Islanders - Charlotte Checkers -:-
00:00Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds -:-
00:00Laval Rocket - Belleville Senators -:-
00:00Syracuse Crunch - Lehigh Valley Phantoms -:-
00:00Utica Comets - Providence Bruins -:-
SAD: ECHL
00:00Orlando Solar Bears - Jacksonville IceMen -:-00:05Greenville Swamp Rabbits - Savannah Ghost Pirates -:-
00:00Adirondack Thunder - Reading Royals -:-
00:00Kalamazoo Wings - Cincinnati Cyclones -:-
00:00Trois-Rivieres Lions - Maine Mariners -:-
00:05Greenville Swamp Rabbits - South Carolina Stingrays -:-
00:05Norfolk Admirals - Atlanta Gladiators -:-
00:05Worcester Railers - Newfoundland -:-
00:15Toledo Walleye - Wheeling Nailers -:-
00:30Florida Everblades - Jacksonville IceMen -:-
00:30Savannah Ghost Pirates - Orlando Solar Bears -:-
SAD: FPHL
00:05Port Huron Prowlers - Columbus River Dragons -:-01:05Mississippi Sea Wolves - Baton Rouge -:-
00:05Port Huron Prowlers - Binghamton Black Bears -:-
00:30Danbury Hat Tricks - Watertown Wolves -:-
00:35Carolina Thunderbirds - Wytheville -:-
00:35Motor City Rockers - Columbus River Dragons -:-
SAD: SPHL
00:05Roanoke Dawgs - Fayetteville Marksmen -:-00:35Knoxville Ice Bears - Huntsville Havoc -:-
SAD: USHL
00:00SAD U18 - Madison Capitols -:-00:05Youngstown Phantoms - Madison Capitols -:-
SAD: NCAA - Playoff
01:30Minnesota Golden Gophers - Omaha Mavericks -:-19:00Boston College Eagles - Michigan Tech Huskies -:-
22:00Michigan State Spartans - Western Michigan Broncos -:-
22:30Wisconsin Badgers - Quinnipiac Bobcats -:-
SLOVAČKA: Extraliga - Playoff
18:00Nitra - Poprad -:-SLOVAČKA: 1. liga - Playoff
17:30Zilina - Dubnica -:-SVIJET: WCH IIIB Women
14:00Estonija Ž - Izrael Ž -:-17:30Bosna i Hercegovina Ž - Singapur Ž -:-
ŠVEDSKA: SuperElit U20 - Playoff
14:00Djurgarden U20 - Sodertalje U20 -:-15:00Skelleftea U20 - Leksand U20 -:-
17:00Lulea U20 - Orebro U20 -:-
17:00Vaxjo U20 - Frolunda U20 -:-
ŠVEDSKA: SuperElit U20 - Relegacija
13:00Bjorkloven U20 - Oskarshamn U20 -:-TURSKA: Super Lig - Playoff
18:30Zeytinburnu Istanbul - Buz Beykoz -:-UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League
20:30Glasgow - Dundee -:-Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.