REFRESH

Hokej » Sutra » Sve utakmice

AUSTRIJA: ICE Hockey League

17:30Innsbruck - Vienna -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Chance Liga

15:00Slavia Prag - Kladno -:-
16:00AZ Havirov - Vsetin -:-
16:00Litomerice - Prerov -:-
16:00Poruba - HC Vrchlabi -:-
17:00Frydek-Mistek - Kadan -:-
17:00Kolin - Benatky -:-
17:00Prostejov - Usti -:-
17:30Jihlava - Sumperk -:-
17:30Trebic - Sokolov -:-

ESTONIJA: Hokiliiga

15:00Valk 494 - Everest -:-
15:30Narva PSK - HC Panter -:-

EUROPA: Alps Hockey League

18:00Klagenfurt II - Lustenau -:-
19:00Steinbach BW II - Asiago -:-
19:30Vipiteno - Bregenzerwald -:-
20:00Ritten - Jesenice -:-
20:00Valpusteria - Kitzbuhel -:-
20:30Cortina - Feldkirch -:-
20:30Fassa - Salzburg 2 -:-

FINSKA: Liiga

16:00Jukurit - Hämeenlinna -:-
16:00KalPa - TPS Turku -:-
16:00SaiPa - JYP -:-
16:00Sport - Ilves -:-

FINSKA: Mestis

16:00OdgođenoFPS - IPK -:-
16:00OdgođenoHokki - K-Vantaa -:-
16:00OdgođenoKeuPa - Peliitat -:-
16:00OdgođenoKiekko-Espoo - SaPKo -:-
16:00OdgođenoKoovee - Kiekko-Pojat -:-
16:00OdgođenoRoKi - Kettera -:-

FINSKA: SM-sarja U20 - Drugi stupanj

11:00Jukurit U20 - KooKoo U20 -:-
11:45KalPa U20 - RoKi U20 -:-
12:00Hämeenlinna U20 - TPS U20 -:-
12:00Koovee U20 - Lukko U20 -:-
13:45Ilves U20 - Ässät U20 -:-
15:00Jyväskylä U20 - Kärpät U20 -:-

FINSKA: Naisten Liiga - Stupanj gubitnika

11:30Lukko Ž - Kärpät Ž -:-
14:30Kuortane Ž - RoKi Ž -:-
15:15Jyväskylä Ž - Sport Ž -:-

FINSKA: Naisten Liiga - Stupanj pobjednika

11:15Ilves Ž - Kiekko-Espoo Ž -:-
13:00Hämeenlinna Ž - TPS Turku Ž -:-
14:30IFK Helsinki Ž - KalPa Ž -:-

FRANCUSKA: Ligue Magnus

16:00Cergy-Pontoise - Bordeaux -:-
19:00Briancon - Grenoble -:-

ITALIJA: IHL

18:40Pergine - Eppan -:-
19:30Merano - Valdifiemme -:-
19:30Varese - Kaltern -:-
20:30Alleghe - Bressanone -:-

KANADA: QMJHL

01:00Blainville-Boisbriand Armada - Rimouski Oceanic -:-
01:00Rouyn-Noranda Huskies - Shawinigan Cataractes -:-
01:00OdgođenoSherbrooke Phoenix - Val-d'Or Foreurs -:-
01:00Sherbrooke Phoenix - Chicoutimi Sagueneens -:-
01:00Val-d'Or Foreurs - Drummondville Voltigeurs -:-
21:00OdgođenoChicoutimi Sagueneens - Quebec Remparts -:-
22:00Baie-Comeau Drakkar - Sherbrooke Phoenix -:-
22:00OdgođenoBlainville-Boisbriand Armada - Val-d'Or Foreurs -:-
22:00Gatineau Olympiques - Val-d'Or Foreurs -:-
22:00Quebec Remparts - Blainville-Boisbriand Armada -:-
22:00OdgođenoSherbrooke Phoenix - Rouyn-Noranda Huskies -:-
22:00Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies -:-

KAZAHSTAN: Championship

08:00Kokshetau - Pavlodar -:-
09:00Temirtau - Nomad Nur-Sultan -:-
12:00Altay Torpedo - Kulager -:-
12:00Gornyak Rudny - Kazzinc-Torpedo -:-
13:00Aktobe - Karaganda -:-
13:00Beibarys Atyrau - Snezhnye Barsy -:-

LATVIJA: Optibet Hokeja Liga

12:00HS Riga - Daugavpils -:-
12:00Liepaja - Riga Prizma -:-
14:30Zemgale - Mogo -:-

MAĐARSKA: Erste Liga

17:00DAB - Vasas -:-
17:30Fehervari Titanok - Ujpest -:-
18:30DEAC - Csikszereda -:-

NJEMAČKA: DEL

17:30Schwenninger - Nurnberg -:-

RUMUNJSKA: Campionatul National

15:00Steaua Bucharest - Sapientia U23 -:-

RUSIJA: KHL

15:00CSKA Moscow - Jokerit -:-
15:00Dyn. Moscow - Dinamo Riga -:-
15:00Podolsk - Barys Nur-Sultan -:-
15:00Sochi - Yaroslavl -:-

RUSIJA: VHL

10:00Izhevsk - Khimik -:-
13:00Perm - SKA Neva St. Petersburg -:-
13:00Toros Neftekamsk - Dinamo St. Petersburg -:-
14:00CSK VVS - Tyumen -:-
14:00Lada - Yugra -:-
15:00Almetyevsk - Ryazan -:-
15:00Bars - Dynamo Moscow Region -:-
15:00Penza - Zvezda Moscow -:-

RUSIJA: MHL

08:00Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi -:-
09:00Avto - Irbis -:-
09:00Mamonty Yugry - Belye Medvedi -:-
09:00Tolpar - Chaika -:-
09:00Tyumensky Legion - Stalnye Lisy -:-
11:00Atlant - Din. St. Petersburg -:-
11:00Dyn. Moscow - Tayfun -:-
11:00Loko - Amurskie Tigry -:-
11:00MHC Spartak - Kapitan -:-
11:00SKA-1946 - Sakhalinskie Akuly -:-
12:00Almaz - Krylya Sovetov -:-
15:00Mikhaylov Academy U20 - Russkie Vityazi -:-

RUSIJA: NMHL

11:00Belgorod - Dinamo Junior -:-
15:00Bobrov - Polot -:-
15:00Bryansk - Dinamo 576 -:-

SAD: NHL

01:00Pittsburgh Penguins - New York Rangers -:-
01:00Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers -:-
01:00Washington Capitals - Buffalo Sabres -:-
02:00Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings -:-
02:00Minnesota Wild - San Jose Sharks -:-
02:30Dallas Stars - Nashville Predators -:-
03:00Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights -:-
04:00Anaheim Ducks - Colorado Avalanche -:-
19:00OdgođenoCarolina Hurricanes - Florida Panthers -:-
20:00Columbus Blue Jackets - Tampa Bay Lightning -:-

SAD: ECHL

01:00Orlando Solar Bears - Greenville Swamp Rabbits -:-
02:05Tulsa Oilers - Indy Fuel -:-
03:05Rapid City Rush - Utah Grizzlies -:-

SAD: SPHL

01:35Knoxville Ice Bears - Pensacola Ice Flyers -:-
02:30Birmingham Bulls - Macon Mayhem -:-

SAD: USHL

01:05Youngstown Phantoms - Chicago Steel -:-
01:10Muskegon Lumberjacks - SAD U18 -:-
02:05Fargo Force - Des Moines Buccaneers -:-
02:05Green Bay Gamblers - Dubuque Fighting Saints -:-
02:05Omaha Lancers - Sioux Falls Stampede -:-
02:05Tri-City Storm - Lincoln Stars -:-
02:05Waterloo Black Hawks - Sioux-City -:-

SLOVAČKA: 1. liga

17:00Dubnica - Slovačka U18 -:-

SLOVENIJA: Hokejska liga - Playoff

17:00Hidria Jesenice - Triglav Kranj -:-

ŠPANJOLSKA: LNHH

14:30Barcelona - Urdin -:-
17:00Jaca - Puigcerda -:-

ŠVEDSKA: SHL

15:15Frolunda - Orebro -:-
15:15Leksands - Farjestads -:-
15:15Malmo - Oskarshamn -:-
15:15Rogle - Lulea -:-
18:00Djurgardens - Skelleftea -:-
18:00Linkopings - HV 71 -:-
18:00Vaxjo - Brynäs -:-

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

17:30IF Bjorkloven - Modo -:-
17:30Kristianstads - BIK Karlskoga -:-

ŠVEDSKA: HockeyEttan Norra - Stupanj gubitnika

15:00Kiruna AIF - Sundsvall -:-
15:00Ornskoldsvik - Lejon -:-

ŠVEDSKA: AllEttan Norra

15:00Hudiksvalls - Ostersund -:-
16:00Enkopings - Borlange -:-
16:00Tyreso Hanviken - Kalix -:-

ŠVEDSKA: SDHL Women

13:00Modo Ž - Leksands Ž -:-
14:00Göteborg Ž - Linkopings Ž -:-
16:00HV 71 Ž - Djurgardens Ž -:-
18:45Lulea Ž - Brynäs Ž -:-

ŠVICARSKA: National League

19:45Davos - Lausanne -:-

ŠVICARSKA: Swiss League

17:30Langenthal - Ticino Rockets -:-
17:30Winterthur - Academy Zug -:-
17:45Visp - Thurgau -:-
18:00Ajoie - Olten -:-
19:45Chaux-de-Fonds - Sierre-Anniviers -:-
19:45Kloten - Lions -:-

UKRAJINA: UHL

11:30Kryzhani Vovky - Kramatorsk -:-
13:00Donbass - Bilyi Bars -:-
16:00Sokol Kiev - Dnipro Kherson -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.