m.Rezultati.com

REFRESH

Hokej » Sutra » Sve utakmice

oglasi

AUSTRIJA: EBEL - Stupanj pobjednika

18:00Fehervar AV19 - Vienna -:-
19:15Klagenfurt - Graz -:-
19:15Salzburg - Bolzano -:-

AUSTRIJA: EBEL - Stupanj gubitnika

19:15Dornbirn - Linz -:-
19:15Innsbruck - Villach -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

17:30Chomutov - Pardubice -:-
17:30Karlovy Vary - Kometa Brno -:-
17:30Mlada Boleslav - Plzen -:-
17:30Vitkovice - Trinec -:-
17:30Zlin - Sparta Praha -:-
18:00Mountfield HK - Litvinov -:-
18:00Olomouc - Liberec -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ - Stupanj pobjednika

16:00Ceske Budejovice U20 - Sparta Praha U20 -:-
16:00Litvinov U20 - Trinec U20 -:-
17:00Liberec U20 - Kometa Brno U20 -:-
17:00Plzen U20 - Vitkovice U20 -:-
18:00Salzburg U20 - Pardubice U20 -:-
18:00Slavia Praha U20 - Vsetin U20 -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ - Stupanj gubitnika

12:15Karlovy Vary U20 - AZ Havirov U20 -:-
16:00Chomutov U20 - Olomouc U20 -:-
16:00Jihlava U20 - Zlin U20 -:-
16:00Kladno U20 - Havl. Brod U20 -:-
18:00Zdar nad Sazavou U20 - Prerov U20 -:-

DANSKA: Metal Ligaen

19:00Esbjerg - Odense -:-
19:00Rodovre - Aalborg -:-
19:30Herning - Herlev -:-
19:30Rungsted - Sonderjyske -:-

EUROPA: Alps Hockey League

19:15HK Olimpija - Lustenau -:-
20:30Fassa - Klagenfurt II -:-

EUROPA: BeNe League

20:30Nijmegen - Trappers B -:-
20:45Zoetermeer - Amstel -:-

FINSKA: Liiga

17:30IFK Helsinki - Jukurit -:-
17:30Ilves - Tappara -:-
17:30JYP - KooKoo -:-
17:30Lukko - KalPa -:-
17:30Pelicans - Ässät -:-
17:30SaiPa - Kärpät -:-
17:30Sport - Hämeenlinna -:-

FINSKA: Mestis

17:30IPK - Koovee -:-
17:30KeuPa - LeKi -:-
17:30RoKi - Kettera -:-
17:30TUTO - SaPKo -:-

FINSKA: Suomi-sarja - Stupanj pobjednika

17:30Hunters - FPS -:-

FINSKA: Nuorten SM-Liiga - Stupanj pobjednika

17:30TPS U20 - KalPa U20 -:-
18:00Jukurit U20 - Kärpät U20 -:-

FINSKA: Nuorten SM-Liiga - Relegacija - doigravanje

17:00Jokerit U20 - TUTO U20 -:-
17:30Ässät U20 - Lukko U20 -:-
17:30K-Vantaa U20 - SaiPa U20 -:-
18:00KooKoo U20 - Jyväskylä U20 -:-
18:10Karhu-Kissat U20 - Ilves U20 -:-

FRANCUSKA: Ligue Magnus

20:00Amiens - Chamonix Mont-Blanc -:-
20:00Grenoble - Anglet -:-
20:15Bordeaux - Strasbourg -:-
20:30Gap - Rouen -:-
20:30Lyon - Angers -:-

KANADA: OHL

01:00Niagara IceDogs - Kitchener Rangers -:-
01:05Peterborough Petes - London Knights -:-
01:05Windsor Spitfires - Soo Greyhounds -:-
01:30Barrie Colts - Saginaw Spirit -:-

KANADA: QMJHL

00:00Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders -:-
01:30Chicoutimi Sagueneens - Baie-Comeau Drakkar -:-
01:30Rimouski Oceanic - Drummondville Voltigeurs -:-
00:00Acadie-Bathurst Titan - Blainville-Boisbriand Armada -:-

KANADA: U Sports - Playoff

00:00Saint Marys - StFX -:-
00:00UNB - UPEI -:-
01:00Carleton - McGill -:-
01:15Ryerson - Guelph -:-
00:00UNB - UPEI -:-

KANADA: CWHL Women

12:30Vanke Rays Ž - Calgary Inferno Ž -:-

MAĐARSKA: Erste Liga - Stupanj pobjednika

18:00Ujpest - DEAC -:-

MAĐARSKA: Erste Liga - Stupanj gubitnika

17:50Vienna II - Hokiklub Budapest -:-
18:00DAB - Fehervari Titanok -:-
18:40Vasas - Gyergyoi -:-

NJEMAČKA: DEL

19:30Augsburg - Köln -:-
19:30Bremerhaven - Krefeld -:-
19:30Ingolstadt - Eisbaren Berlin -:-
19:30Mannheim - Munchen -:-
19:30Nurnberg - Düsseldorf -:-
19:30Schwenninger - Wolfsburg -:-
19:30Straubing - Iserlohn -:-

NJEMAČKA: DEL2

19:30Bad Nauheim - Crimmitschau -:-
19:30Freiburg - Heilbronner -:-
19:30Kassel - Dresdner Eislowen -:-
20:00Bayreuth - Frankfurt Lowen -:-
20:00Bietigheim/Bissingen - Lausitzer Fuchse -:-
20:00Deggendorfer - Kaufbeuren -:-
20:00Ravensburg - Tolzer Lowen -:-

NJEMAČKA: Oberliga North

19:30Fuchse Duisburg - Erfurt -:-
19:30Preussen - Halle -:-
20:00EC Hannover - Herner -:-
20:00Essen - Leipzig -:-
20:00Harzer F. - Crocodiles Hamburg -:-
20:00Rostock - Hannover -:-

NJEMAČKA: Oberliga South - Stupanj pobjednika

19:30Lindau - Sonthofen -:-
20:00Hochstadter EC - Landshut -:-
20:00Memmingen - Peiting -:-
20:00Selber - Rosenheim -:-
20:00Weiden - Regensburg -:-

NJEMAČKA: Oberliga South - Relegacija - doigravanje

19:30TSV Peissenberg E. - Bad Kissingen -:-
20:00EHC Waldkraiburg - Fussen -:-
20:00Erding - Konigsbrunn -:-
20:00Klostersee - Riessersee -:-
20:00Landsberg - Miesbach -:-

POLJSKA: Polish Hockey League - Playoff

18:00MMKS Podhale - Torun -:-
18:00Tychy - Gdansk -:-

RUMUNJSKA: Campionatul National

17:30Steaua Bucharest - CSM Galati -:-

RUSIJA: KHL

10:00Vladivostok - Khabarovsk -:-
12:30Kunlun - Barys Astana -:-
15:00Magnitogorsk - Kazan -:-
15:00Traktor Chelyabinsk - St. Petersburg -:-
17:00Cherepovets - Sp. Moscow -:-
17:30CSKA Moscow - Dinamo Riga -:-
17:30Dyn. Moscow - Nizhny Novgorod -:-
17:30Jokerit - Dynamo Minsk -:-
17:30Omsk - Novosibirsk -:-
17:30Podolsk - Ekaterinburg -:-
17:30Sochi - Slovan Bratislava -:-

RUSIJA: VHL

14:30Gornyak Uchaly - Almetyevsk -:-
14:30Kurhan - Izhevsk -:-
14:30Mechel Chelyabinsk - Perm -:-
14:30Orsk - Toros Neftekamsk -:-
15:00Yugra - Angarsk -:-
16:30Sarov - Penza -:-
16:30Tambov - Bars -:-
17:00Ryazan - CSK VVS -:-
17:00SKA Neva St. Petersburg - Novokuznetsk -:-
17:00Voronezh - Lada -:-
17:30Dinamo St. Petersburg - Krasnoyarsk -:-

RUSIJA: MHL

13:30Altay - Sibirskie Snaipery -:-
14:00Snezhnye Barsy - Kuznetskie Medvedi -:-
17:00Kapitan - HC MVD -:-

RUSIJA: VHL-B - Drugi stupanj

16:30Cheboksary - Yuzhny Ural Metallurg -:-

RUSIJA: NMHL

11:00Golden Dogs - Tverichi -:-
17:00Novomoskovsk U20 - Polot -:-

RUSIJA: WHL Women

15:00Tornado Ž - Nizhny Novgorod Ž -:-

SAD: NHL

01:00Florida Panthers - Carolina Hurricanes -:-
01:00New Jersey Devils - Ottawa Senators -:-
01:00New York Rangers - Minnesota Wild -:-
01:00Pittsburgh Penguins - San Jose Sharks -:-
01:00Toronto Maple Leafs - Washington Capitals -:-
01:30Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers -:-
01:30Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres -:-
02:00Nashville Predators - Los Angeles Kings -:-
02:30Dallas Stars - St. Louis Blues -:-
03:00Edmonton Oilers - New York Islanders -:-
04:00Vancouver Canucks - Arizona Coyotes -:-

SAD: AHL

02:00Iowa Wild - San Jose Barracuda -:-

SAD: ECHL

01:00Orlando Solar Bears - Norfolk Admirals -:-
01:35Cincinnati Cyclones - Wheeling Nailers -:-

SAD: SPHL

01:30Knoxville Ice Bears - Quad City Storm -:-
01:30Macon Mayhem - Evansville Thunderbolts -:-

SLOVAČKA: Tipsport Liga

17:30Kosice - Nitra -:-
17:30Zilina - L. Mikulas -:-
18:00Detva - Trencin -:-
18:00Zvolen - MAC Ujbuda -:-
18:30DVTK - B. Bystrica -:-

SLOVAČKA: 1. liga - Playout

18:00Pov. Bystrica - Presov -:-
18:30Nove Zamky B - Trnava -:-

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

19:00Oskarshamn - Almtuna -:-
19:00Pantern - IF Bjorkloven -:-
19:00Vasterviks IK - Tingsryds -:-

ŠVICARSKA: National League

19:45Bern - Davos -:-
19:45Biel - Langnau -:-
19:45Fribourg - Ambri-Piotta -:-
19:45Lausanne - Zug -:-
19:45Rapperswil - Servette -:-
19:45Zurich - Lugano -:-

ŠVICARSKA: Swiss League - Playoff

19:45Chaux-de-Fonds - Academy Zug -:-
19:45Langenthal - Kloten -:-
19:45Olten - Visp -:-
20:00Ajoie - Thurgau -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

20:00Belfast - Cardiff -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju