REFRESH

Hokej » Danas » Sve utakmice

oglasi

AUSTRIJA: EBEL

15:30Villach - Graz -:-
17:30Linz - Klagenfurt -:-
17:30O. Ljubljana - Innsbruck -:-
17:30Vienna - Salzburg -:-
17:30Znojmo - Bolzano -:-

AZIJA: Azijska liga

07:00Oji Eagles - High 1 6:4
08:00Nippon P. Cranes - Anyang 4:3
08:30Tohoku F. Blades - China Dragon 4:0
PauzaDaemyung - Nikko Icebucks 1:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

15:30Karlovy Vary - Kometa Brno -:-

FINSKA: Suomi-sarja

11:30Riemu - AIK -:-
14:00Titaanit - Karhu HT -:-
15:00JHT - KJT -:-
15:00Kettera - FPS -:-
16:00Koovee - Indians Kaarina -:-
16:00S-Kiekko - Kiekkokopla -:-
16:20VG-62 - D-Kiekko -:-

FINSKA: SM-sarja Women

2. trećinaIlves Ž - Kärpät Ž 0:1
13:00Hämeenlinna Ž - Kuortane Ž -:-
15:30Lukko Rauman Ž - KJT Ž -:-

FRANCUSKA: Ligue Magnus

16:00Rouen - Amiens -:-
17:30Nice - Grenoble -:-
18:00Epinal - Angers -:-
18:15Bordeaux - Dijon -:-
18:30Gap - Lyon -:-
19:00Strasbourg - Chamonix-Morzine -:-

KANADA: OHL

01:00Flint Firebirds - Owen Sound Attack 2:0
01:00Hamilton Bulldogs - Kingston Frontenacs 7:2
01:05Saginaw Spirit - Guelph Storm 1:2
01:07Soo Greyhounds - Oshawa Generals 8:5
20:00Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves -:-
20:00Ottawa 67s - Barrie Colts -:-

KANADA: WHL

02:30NapuštenoBrandon Wheat Kings - Moose Jaw Warriors 1:2
03:00Edmonton Oil Kings - Red Deer Rebels 4:3pen
03:00Kootenay Ice - Calgary Hitmen 1:2prod.
03:00Prince Albert Raiders - Regina Pats 2:4
03:30Medicine Hat Tigers - Lethbridge Hurricanes 9:3
04:00Portland Winterhawks - Seattle Thunderbirds 7:3
04:05Everett Silvertips - Vancouver Giants 3:1
04:05Kelowna Rockets - Kamloops Blazers 5:1
04:05Tri-City Americans - Spokane Chiefs 8:3
04:05Victoria Royals - Prince George Cougars 1:5
22:05Saskatoon Blades - Swift Current Broncos -:-

KANADA: QMJHL

00:00Cape Breton Screaming Eagles - Acadie-Bathurst Titan 1:3
00:00Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs 4:3
01:00Val-d'Or Foreurs - Sherbrooke Phoenix 5:4
21:00Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders -:-
21:00Quebec Remparts - Drummondville Voltigeurs -:-
22:00Gatineau Olympiques - Victoriaville Tigres -:-

KANADA: LNAH - Pripremne

01:00Sorel-Tracy - Predateurs de Laval 1:2
01:30Jonquiere Marquis - Trois-Rivieres 2:4
02:00Saint-Georges - Thetford Mines Isothermic 3:7
22:00Riviere-du-Loup 3L - Saint-Georges -:-

MAĐARSKA: MOL Liga

17:00Debrecen - MAC Budapest -:-
17:00Dunarea Galati - Ferencvaros -:-
17:30Beograd - DAB -:-

NORVEŠKA: Get-ligaen

17:00Frisk Asker - Storhamar -:-
17:00Lillehammer - Kongsvinger -:-
17:00Sarpsborg - Lorenskog -:-
17:00Stjernen - Stavanger -:-

NORVEŠKA: Division 1

14:00Narvik - Ringerike -:-
15:30Moss Hockey - Nidaros -:-
16:30Bergen - Hasle/Loren -:-

NJEMAČKA: DEL

14:00Krefeld - Nurnberg -:-
14:00Schwenninger - Eisbaren Berlin -:-
16:30Munchen - Augsburg -:-
16:30Straubing - Bremerhaven -:-
16:30Wolfsburg - Mannheim -:-
19:00Iserlohn - Ingolstadt -:-

NJEMAČKA: DEL2

16:00Dresdner Eislowen - Heilbronner -:-
16:00Freiburg - Bad Nauheim -:-
17:00Kassel - Rosenheim -:-
17:00Lausitzer Fuchse - Frankfurt Lowen -:-
18:30Bayreuth - Kaufbeuren -:-
18:30Ravensburg - Crimmitschau -:-
18:30Riessersee - Bietigheim/Bissingen -:-

NJEMAČKA: Oberliga North

16:00Erfurt - Crocodiles Hamburg -:-
17:00Leipzig - Harzer F. -:-
18:15Halle - Trappers -:-
18:30Fuchse Duisburg - FASS Berlin -:-
18:30Hannover - Preussen -:-
18:30Herner - EC Hannover -:-
18:30Wedemark - Timmendorfer -:-
19:00Rostock - Essen -:-

POLJSKA: Polish Hockey League

15:30Torun - Gdansk -:-
17:00Opole - Katowice -:-
17:00Unia Oswiecim - Krakow -:-
18:00Bytom - PZHL Sosnowiec U20 -:-
18:00Jastrzebie - Tychy -:-

RUMUNJSKA: Campionatul National

10:30Sportul Studentesc Bucuresti - Steaua Bucharest -:-

RUSIJA: KHL

13:30Ufa - Medveščak Zagreb -:-
15:00Lada - Dinamo Riga -:-
16:00Cherepovets - Kunlun -:-
16:00CSKA Moscow - Vladivostok -:-
16:00Nizhny Novgorod - Yugra -:-
16:00Niznekamsk - Jokerit -:-
16:00Sochi - Ekaterinburg -:-
16:00Sp. Moscow - Barys Astana -:-
16:00St. Petersburg - Khabarovsk -:-

RUSIJA: VHL

11:00Angarsk - Karaganda -:-
12:00Krasnoyarsk - Kazzinc-Torpedo -:-
14:00Nizhny Tagil - Almetyevsk -:-
14:00Perm - Bars -:-
14:00Toros Neftekamsk - Volzhsk -:-
15:00Izhevsk - Sarov -:-
16:00Balashikha - Zvezda Chekhov -:-
16:00Dinamo St. Petersburg - Ryazan -:-
16:00Tver - Voronezh -:-

RUSIJA: MHL

2. trećinaStalnye Lisy - Reaktor 1:1
13:00Altay - Belye Medvedi -:-
13:00Snezhnye Barsy - Omskie Yastreby -:-
14:00Sarmaty - Sputnik Almetievsk -:-

RUSIJA: NMHL

12:00Dizelist - Rossosh -:-
12:00Junior Kurgan - Batyr -:-
12:00Krylya Kubani - Dmitrov -:-
12:00Mechel - Progress Glazov -:-
12:00Severskie Volki - Loko Junior -:-
16:00Draguny Mozhaysk - SKA Karelia -:-

SAD: NHL - Pripremne

19:00St.Louis Blues - Columbus Blue Jackets -:-

SAD: USHL

01:00SAD U18 - Youngstown Phantoms 5:3
02:05Bloomington Thunder - Muskegon Lumberjacks 3:7
02:05Cedar Rapids RoughRiders - Dubuque Fighting Saints 1:2prod.
02:05Chicago Steel - Green Bay Gamblers 4:0
02:05Des Moines Buccaneers - Waterloo Black Hawks 3:1
02:05Sioux-City - Omaha Lancers 2:1
02:05Sioux Falls Stampede - Tri-City Storm 3:2pen

SLOVAČKA: Tipsport Liga

16:00Poprad - Zvolen -:-
17:00B. Bystrica - Trencin -:-
17:00Kosice - Zilina -:-
17:00L. Mikulas - Nove Zamky -:-
17:00Nitra - Martin -:-

SVIJET: World Cup - Playoff

01:00Kanada - Rusija 5:3
19:00Švedska - Europe -:-

ŠVEDSKA: SHL

16:00Linkopings - Farjestads -:-

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

16:00AIK - Timra -:-

ŠVEDSKA: HockeyEttan Norra

15:00Kiruna - Ornskoldsvik -:-
16:00Asploven - Brunflo -:-
16:00Kalix - Ostersund -:-
17:00Piteå - Sundsvall -:-

ŠVEDSKA: HockeyEttan Sodra

16:00Dalen - Helsingborgs -:-
16:00Hanhals - Tranås -:-
16:00Nybro - Kallinge/Ronneby -:-

ŠVEDSKA: HockeyEttan Vastra

16:00Borlange - Forshaga -:-
16:00Koping - Lindlovens -:-
16:00Mariestad - Enkopings -:-
16:00Skövde - Grastorps -:-
18:30Kumla - Aker/Strangnas -:-

ŠVEDSKA: HockeyEttan Ostra

16:00Arlanda - Hudiksvalls -:-
16:00Nacka - Valbo -:-
16:00Sollentuna - Väsby -:-
16:00Tumba - Hammarby -:-
16:00Vallentuna - Huddinge -:-

ŠVEDSKA: SDHL Women

11:00Brynäs Ž - Lulea Ž -:-
15:30Sundsvall Ž - Modo Ž -:-
16:00Leksands Ž - Djurgardens Ž -:-
16:45SDE HF Ž - AIK Ž -:-

ŠVICARSKA: NLA

15:45Davos - Lugano -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

18:15Coventry - Nottingham -:-
19:00Edinburgh - Manchester -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Challenge Cup

18:00Sheffield - Cardiff -:-
19:00Braehead - Belfast -:-
19:30Dundee - Fife -:-

UKRAJINA: Extra League

13:00Donbass - Bilyi Bars -:-
15:00Vityaz Kharkiv - Kremenchuk -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju