REFRESH

Hokej » Danas » Sve utakmice

oglasi

AUSTRIJA: National League - Playoff

18:00Jesenice Jr. - Slavija -:-
19:30Feldkirch - Kapfenberg -:-
19:30Lustenau - Bregenzerwald -:-
19:30Zell am See - Kitzbuhel -:-

AZIJA: Azijska liga - Playoff

06:00Oji Eagles - High 1 1:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Czech 1.liga - Playout

17:00Havl. Brod - Most -:-
17:00Sumperk - Prostejov -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - East - Playoff

17:00Prerov - Breclav -:-
17:00Technika Brno - Opava -:-
17:30Vsetin - Novy Jicin -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - West - Playoff

17:00Nymburk - Decin -:-
17:07Kolin - Moravske Budejovice -:-
17:30Sokolov - Klášterec -:-
17:30Zdar nad Sazavou - Risuty -:-
18:00Jablonec - Pelhrimov -:-
18:00Kobra Praha - Jindrichuv Hradec -:-
18:00Tabor - Trutnov -:-
18:00Vrchlabi - Bilina -:-
oglasi

ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ - Treći stupanj

2. trećinaKometa Brno U21 - Zlin U21 3:0
2. trećinaMlada Boleslav U21 - Chomutov U21 3:1
14:00Trinec U21 - Vitkovice U21 -:-
16:00Liberec U21 - Rytíři Kladno U21 -:-
16:00Sparta Praha U21 - Plzen U21 -:-
16:15Pardubice U21 - Slavia Praha U21 -:-

FINSKA: Liiga

16:00Espoo - Sport -:-
16:00Hämeenlinna - Pelicans -:-
16:00IFK Helsinki - TPS Turku -:-
16:00KalPa - Jyväskylä -:-
16:00Kärpät - Ässät -:-
16:00SaiPa - Ilves -:-

FINSKA: Mestis

16:00JYP-Academy - KeuPa -:-
16:00KooKoo - Jukurit -:-
16:00Peliitat - TuTo -:-
16:00SaPKo - LeKi -:-

FINSKA: Suomi-sarja

12:50Hunters - Indians Kaarina -:-
15:00JHT - Hermes -:-
15:00Satakunta - Bewe TuusKi -:-
16:00IPK - Ketterä -:-
16:00Pyry - Koovee -:-
16:00Red Ducks - FPS -:-
17:00RoKi - S-Kiekko -:-

FRANCUSKA: Ligue Magnus - Playoff

18:30Angers - Briancon -:-
20:00Grenoble - Dijon -:-
20:00Rouen - Epinal -:-
20:30Gap - Amiens -:-

FRANCUSKA: Ligue Magnus - Playout

20:00Caen - Lyon -:-

ITALIJA: Serie A - Playoff

19:30Eppan - Asiago -:-
19:30Vipiteno - Valpusteria -:-
20:30Gherdeina - Ritten -:-
20:30Valpellice - Milano -:-

KANADA: OHL

01:00Kingston Frontenacs - Sudbury Wolves 3:0
01:05Sarnia Sting - Plymouth Whalers 3:2prod.
01:07Soo Greyhounds - Windsor Spitfires 5:3
01:11Saginaw Spirit - Ottawa 67s 0:5
01:30Kitchener Rangers - North Bay Battalion 1:5
01:30London Knights - Guelph Storm 6:2
01:30Owen Sound Attack - Erie Otters 5:4
01:35Oshawa Generals - Belleville Bulls 8:4

KANADA: WHL

02:00Moose Jaw Warriors - Saskatoon Blades 3:1
02:00Regina Pats - Medicine Hat Tigers 1:2
02:30Brandon Wheat Kings - Kootenay Ice 2:3pen
03:00Red Deer Rebels - Prince Albert Raiders 5:3
04:00Kamloops Blazers - Victoria Royals 4:2
04:05Tri-City Americans - Spokane Chiefs 0:4
04:30Vancouver Giants - Kelowna Rockets 0:4
04:35Everett Silvertips - Calgary Hitmen 7:2
04:35Seattle Thunderbirds - Prince George Cougars 4:5prod.

KANADA: QMJHL

00:00Moncton Wildcats - Gatineau Olympiques 3:7
00:30Acadie-Bathurst Titan - Rimouski Oceanic 0:8
00:30Saint John - Charlottetown Islanders 7:3
01:00Quebec Remparts - Cape Breton 6:5prod.
01:30Baie-Comeau Drakkar - Halifax Mooseheads 4:2
01:30Rouyn-Noranda Huskies - Drummondville Voltigeurs 6:3
01:30Val-d'Or Foreurs - Shawinigan Cataractes 4:3
01:30Victoriaville Tigres - Sherbrooke Phoenix 7:4
22:00Chicoutimi Sagueneens - Cape Breton -:-
22:00Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada -:-
22:00Val-d'Or Foreurs - Drummondville Voltigeurs -:-

KANADA: LNAH

02:00Jonquière Marquis - Saint-Georges 5:1
02:00Predateurs de Laval - Cornwall River Kings 8:5
02:00Riviere-du-Loup 3L - Trois-Rivieres 7:4
02:30Thetford Mines Isothermic - Sorel-Tracy 2:5

KANADA: CIS - Playoff

01:30Guelph - Windsor 5:4
03:00Alberta - UBC 3:1
03:00Calgary - Mount Royal 3:2prod.

LATVIJA: LHL

2. trećinaKurbads - Zemgale 4:1
14:15Riga Prizma - Liepaja -:-
15:00Ogre/Saga - Mogo -:-

NORVEŠKA: Get-ligaen

16:00Stavanger - Vålerenga -:-

POLJSKA: Polish Hockey League - Playoff

17:00Tychy - Oswiecim -:-
18:00Sanok - Opole -:-
18:30Krakow - MMKS Podhale -:-
19:00Jastrzebie - Janow -:-

RUSIJA: KHL - Playoff

2. trećinaMagnitogorsk - Ufa 0:0
PauzaNovosibirsk - Traktor Chelyabinsk 1:2
PauzaOmsk - Barys Astana 1:1
15:00CSKA Moscow - Sochi -:-
15:00Dyn. Moscow - Yaroslavl -:-
15:00Kazan - Ekaterinburg -:-
15:00St. Petersburg - Nizhny Novgorod -:-
16:00Jokerit - Dynamo Minsk -:-

RUSIJA: VHL - Playoff

10:00Angarsk - Lipetsk 2:0
1. trećinaMechel Chelyabinsk - Karaganda 0:1
15:00Krasnodar - Tver -:-
15:00Penza - Voronezh -:-

SAD: NHL

01:00Carolina Hurricanes - Washington Capitals 3:0
01:00New Jersey Devils - Boston Bruins 2:3prod.
01:00New York Islanders - Calgary Flames 2:1
01:30Tampa Bay Lightning - Chicago Blackhawks 4:0
02:30Dallas Stars - Colorado Avalanche 4:5pen
04:00Anaheim Ducks - Los Angeles Kings 4:2
21:00Florida Panthers - Buffalo Sabres -:-
21:00Nashville Predators - Detroit Red Wings -:-
23:00Columbus Blue Jackets - New Jersey Devils -:-
23:00New York Islanders - Carolina Hurricanes -:-
23:30Boston Bruins - Arizona Coyotes -:-

SAD: AHL

01:00Manchester Monarchs - Hartford Wolf Pack 4:2
01:00Springfield Falcons - Bridgeport Sound Tigers 5:3
01:00Syracuse Crunch - Albany Devils 6:7
01:00Utica Comets - Adirondack Flames 0:4
01:05Binghamton Senators - Hershey Bears 1:5
01:05Rochester Americans - Toronto Marlies 3:4prod.
01:30Hamilton Bulldogs - Charlotte Checkers 4:0
01:30Lake Erie Monsters - Iowa Wild 1:2prod.
01:30Norfolk Admirals - Providence Bruins 1:2
01:30Worcester Sharks - St. John's IceCaps 6:3
02:00Milwaukee Admirals - Grand Rapids Griffins 0:4
02:00Oklahoma City - San Antonio Rampage 2:4
02:30Texas Stars - Rockford IceHogs 3:4prod.

SAD: ECHL

01:30Florida Everblades - South Carolina Stingrays 3:5
01:30Kalamazoo Wings - Toledo Walleye 8:3
01:30Orlando Solar Bears - Gwinnett Gladiators 3:4pen
01:30Reading Royals - Greenville Road Warriors 5:6pen
01:35Wheeling Nailers - Elmira Jackals 3:2pen
02:00Fort Wayne Komets - Indy Fuel 2:3prod.
02:05Missouri Mavericks - Quad City Mallards 0:3
02:05Wichita Thunder - Brampton Beast 4:1
03:05Colorado Eagles - Alaska Aces 1:3
03:05Rapid City Rush - Tulsa Oilers 5:6prod.
04:00Bakersfield Condors - Idaho 4:5

SAD: FHL

01:35Berkshire Battalion - Watertown Privateers 3:4
01:35Dayton Demonz - Danbury Whalers 6:3

SAD: SPHL

01:30Columbus Cottonmouths - Mississippi RiverKings 5:4
01:35Knoxville Ice Bears - Huntsville Havoc 4:1
02:05Louisiana IceGators - Pensacola Ice Flyers 1:5
02:05Peoria Rivermen - Fayetteville FireAntz 3:4
21:00Huntsville Havoc - Pensacola Ice Flyers -:-

SLOVAČKA: Extraliga - Playoff

17:00Kosice - Piestany -:-
17:00Nitra - Martin -:-

SRBIJA: Hockey League

17:00Partizan - Crvena Zvezda -:-

ŠVEDSKA: SHL

16:00Farjestads - Modo -:-
16:00Linkopings - Djurgardens -:-
18:30Brynäs - Vaxjo -:-
18:30Leksands - Frolunda -:-
18:30Lulea - HV 71 -:-
18:30Orebro - Skelleftea -:-

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

16:00Almtuna - Rogle -:-
16:00Asplöven - Mora -:-
16:00Hästen - BIK Karlskoga -:-
16:00Malmö - AIK -:-
16:00Oskarshamn - Timra -:-
16:00Sodertalje - Karlskrona -:-
16:00Västerås - Bjorkloven -:-

ŠVEDSKA: AllEttan Playoff

16:00Huddinge - Ostersund -:-
16:00Piteå - Troja/Ljungby -:-
16:00Västervik - Hudiksvalls -:-
16:15Kristianstads - Tingsryds -:-

ŠVICARSKA: NLA - Playoff

19:45Bern - Lausanne -:-
19:45Zurich - Biel -:-
20:15Lugano - Servette -:-
20:15Zug - Davos -:-

ŠVICARSKA: NLA - Ispadanje skupina

19:45Fribourg - Ambri-Piotta -:-
19:45Rapperswil - Kloten -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

20:00Dundee - Nottingham -:-
20:00Hull - Sheffield -:-
20:15Fife - Edinburgh -:-

UKRAJINA: Championship

12:00Generals Kiev - Vityaz Kharkiv -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju