REFRESH

Hokej » Danas » Sve utakmice

oglasi

AUSTRIJA: EBEL

17:45Dornbirn - O. Ljubljana -:-
17:45Fehervar AV19 - Znojmo -:-
17:45Innsbruck - Villacher -:-
17:45Klagenfurt - Graz -:-
17:45Linz - Bolzano -:-
17:45Salzburg - Vienna -:-

AZIJA: Azijska liga

06:00Nikko Icebucks - Oji Eagles 2:6
07:00High 1 - China Dragon 8:2
08:00Sakhalin - Nippon P. Cranes 5:2

BJELORUSIJA: Extraleague - Stupanj pobjednika

15:00Neman Grodno - Molodechno -:-
15:00Yunost Minsk - Gomel -:-
15:00Zhlobin - Soligorsk -:-

BJELORUSIJA: Extraleague - Stupanj gubitnika

15:00Brest - Vitebsk -:-
15:00Lida - Novopolotsk -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

15:00Slavia Prag - Sparta Praha -:-
15:00Trinec - Liberec -:-
15:30Zlin - Vitkovice -:-
17:00Olomouc - Pardubice -:-
17:30Mlada Boleslav - Plzen -:-
17:30Mountfield HK - Karlovy Vary -:-
18:20Kometa Brno - Litvinov -:-
oglasi

EUROPA: MOL Liga

18:00Brasov - Nove Zamky -:-
18:00Csikszereda - Ferencvaros -:-
18:00Debrecen - Miskolci -:-
18:00Ujpest - DAB-Docler -:-

FINSKA: Suomi-sarja

12:30Indians Kaarina - Hunters -:-
15:00IPK - JHT -:-
15:00Ketterä - Pyry -:-
15:00Red Ducks - RoKi -:-
16:15Jokipojat - Satakunta -:-

KANADA: OHL

01:00Kingston Frontenacs - Sarnia Sting 5:2
01:00Kitchener Rangers - Guelph Storm 4:1
01:05Peterborough Petes - Ottawa 67s 2:4
01:05Plymouth Whalers - Windsor Spitfires 2:3pen
01:07Soo Greyhounds - Mississauga Steelheads 7:1
01:30Barrie Colts - Niagara IceDogs 6:3
01:30Owen Sound Attack - Sudbury Wolves 7:2
01:35Saginaw Spirit - Belleville Bulls 4:5prod.
20:00North Bay Battalion - Niagara IceDogs -:-
20:05Oshawa Generals - Kingston Frontenacs -:-
20:05Windsor Spitfires - Belleville Bulls -:-
21:00Ottawa 67s - Erie Otters -:-

KANADA: WHL

02:00Moose Jaw Warriors - Brandon Wheat Kings 0:6
02:05Saskatoon Blades - Swift Current Broncos 4:0
03:00Kootenay Ice - Kelowna Rockets 1:5
03:00Lethbridge Hurricanes - Regina Pats 2:6
03:00Red Deer Rebels - Prince Albert Raiders 5:6pen
04:00Portland Winterhawks - Everett Silvertips 6:3
04:00Prince George Cougars - Seattle Thunderbirds 0:3
04:00Vancouver Giants - Kamloops Blazers 2:3pen
04:05Spokane Chiefs - Medicine Hat Tigers 4:3pen
04:05Tri-City Americans - Victoria Royals 2:3pen

KANADA: QMJHL

00:00Acadie-Bathurst Titan - Chicoutimi Sagueneens 0:5
00:00Halifax Mooseheads - Baie-Comeau Drakkar 1:2
01:00Gatineau Olympiques - Sherbrooke Phoenix 1:2
01:00Quebec Remparts - Victoriaville Tigres 9:4
01:00Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 6:5prod.

KANADA: LNAH

01:30Riviere-du-Loup 3L - Cornwall River Kings 9:2

KANADA: CIS

00:00Saint Marys - St. Thomas 7:1
00:00StFX - UPEI 1:4
00:00UNB - Dalhousie 4:2
01:00Carleton - Toronto 4:1
01:00McGill - UOIT 4:1
01:00RMC - Ryerson 2:5
01:30Lakehead - Guelph 5:6prod.
01:30Laurier - Brock 4:1
01:30Windsor - York 1:0
01:45Laurentian - Queens 1:4
18:00Moncton - Acadia -:-
20:00UOIT - Concordia -:-

KAZAHSTAN: Championship

14:00Kokshetau - Temirtau -:-
14:00Pavlodar - Almaty -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

17:00Frisk Asker - Kongsvinger -:-
17:00Lorenskog - Vålerenga -:-
17:00Manglerud - Stjernen -:-

NORVEŠKA: Division 1

14:00Narvik - Krakene -:-
16:15Bergen - Gruner -:-

NJEMAČKA: DEL

14:30Köln - Düsseldorf -:-
14:30Mannheim - Hamburg -:-
14:30Wolfsburg - Eisbaren Berlin -:-
16:30Schwenninger - Iserlohn -:-
16:30Straubing - Munchen -:-
17:45Krefeld - Ingolstadt -:-

NJEMAČKA: DEL2

17:00Bietigheim/Bissingen - Lausitzer Füchse -:-
17:00Landshut - Kaufbeuren -:-
17:00Riessersee - Crimmitschau -:-
17:00Rosenheim - Dresdner Eislöwen -:-
18:30Bad Nauheim - Bremerhaven -:-
18:30Heilbronner - Frankfurt Lowen -:-
18:30Ravensburg - Kassel -:-

NJEMAČKA: Oberliga North

18:00Hannover - Crocodiles Hamburg -:-
18:30Hamburger SV - Harzer F. -:-
19:00EC Hannover - Nordhorn -:-
19:00Rostock - Timmendorfer -:-

NJEMAČKA: Oberliga South

17:00Peiting - Bayreuth -:-
18:00Erding - Klostersee -:-
18:00Füssen - Regensburg -:-
18:00Sonthofen - Weiden -:-
18:00Tolzer Lowen - Selber -:-
18:30Deggendorfer - Freiburg -:-

NJEMAČKA: Oberliga - Final Stage

18:30Herner - Leipzig -:-
19:00Essen - Niesky -:-
19:00Leipzig - Halle -:-
19:00Neuwied - Erfurt -:-

POLJSKA: Polish Hockey League - Stupanj gubitnika

17:00Katowice - Bytom -:-

RUSIJA: KHL

08:00Khabarovsk - Novokuznetsk 0:3
08:00Vladivostok - Novosibirsk 2:1
PauzaOmsk - Cherepovets 0:1
13:00Ekaterinburg - Yugra -:-
13:00Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk -:-
13:00Ufa - CSKA Moscow -:-
14:00Lada - Niznekamsk -:-
15:00Dyn. Moscow - Podolsk -:-
15:00Kazan - Dynamo Minsk -:-
15:00St. Petersburg - Medveščak Zagreb -:-
15:30Jokerit - Mytishi -:-
15:30Sochi - Yaroslavl -:-
16:00Dinamo Riga - Slovan Bratislava -:-

RUSIJA: VHL

3. trećinaBars - Izhevsk 1:3
3. trećinaKrasnoyarsk - Mechel Chelyabinsk 0:2
15:00Almetyevsk - Toros Neftekamsk -:-
15:00Volzhsk - Perm -:-

SAD: NHL

01:00Boston Bruins - Los Angeles Kings 3:1
01:00New Jersey Devils - Florida Panthers 3:1
01:00New York Rangers - Carolina Hurricanes 4:1
01:00Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs 1:0
01:00Winnipeg Jets - Dallas Stars 2:5
01:30Tampa Bay Lightning - Columbus Blue Jackets 3:1
04:00Calgary Flames - Edmonton Oilers 4:2
04:30San Jose Sharks - Chicago Blackhawks 2:0
19:00Montreal Canadiens - Arizona Coyotes -:-
19:00Washington Capitals - St.Louis Blues -:-
20:00Pittsburgh Penguins - Nashville Predators -:-
21:00Vancouver Canucks - Minnesota Wild -:-

SAD: AHL

01:00Adirondack Flames - Rochester Americans 3:2
01:00Bridgeport Sound Tigers - Portland Pirates 4:6
01:00Grand Rapids Griffins - Milwaukee Admirals 0:4
01:00Hartford Wolf Pack - Springfield Falcons 3:1
01:00Hershey Bears - Syracuse Crunch 2:3pen
01:00Worcester Sharks - Providence Bruins 3:2
01:05Binghamton Senators - Norfolk Admirals 1:2prod.
01:05Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley Phantoms 2:6
02:00Chicago Wolves - Rockford IceHogs 4:1
02:00Oklahoma City - Lake Erie Monsters 1:2prod.
02:30Texas Stars - Charlotte Checkers 4:0
20:00Hershey Bears - Norfolk Admirals -:-

SAD: ECHL

01:00Florida Everblades - Greenville Road Warriors 2:1
01:30Fort Wayne Komets - Toledo Walleye 3:2
01:30Kalamazoo Wings - Wheeling Nailers 4:3
01:35Cincinnati Cyclones - Reading Royals 1:5
01:35Indy Fuel - Elmira Jackals 3:0
02:05Missouri Mavericks - Wichita Thunder 4:0
02:05Quad City Mallards - Brampton Beast 3:1
02:15Evansville IceMen - Gwinnett Gladiators 3:5
03:00Ontario Reign - Idaho 4:1
04:30Stockton - Utah Grizzlies 5:2
05:15Alaska Aces - Colorado Eagles 2:4

SAD: FHL

01:30Danville Dashers - Danbury Whalers 4:1
01:35Berkshire Battalion - Watertown Privateers 6:1
01:35Dayton Demonz - Steel City 4:2

SAD: SPHL

01:30Columbus Cottonmouths - Louisiana IceGators 4:5prod.
01:35Fayetteville FireAntz - Knoxville Ice Bears 2:1prod.
02:05Pensacola Ice Flyers - Peoria Rivermen 3:4prod.
02:30Huntsville Havoc - Mississippi RiverKings 1:4

SLOVAČKA: Extraliga

16:30Zilina - Poprad -:-
17:00Martin - Kosice -:-
17:00Piestany - Nitra -:-
17:00Trencin - B. Bystrica -:-
17:00Zvolen - Skalica -:-

SLOVAČKA: 1. liga

17:30Slovačka U18 - Detva -:-

SRBIJA: Hockey League

15:45Partizan - Beostar -:-

ŠVEDSKA: HockeyEttan Norra - Relegacija - doigravanje

16:00Ornskoldsvik - Tegs -:-
16:00Vännäs - Lejon -:-

ŠVEDSKA: HockeyEttan Sodra - Relegacija - doigravanje

16:00Kallinge/Ronneby - Halmstad -:-
16:00Olofström - Helsingborgs -:-

ŠVEDSKA: HockeyEttan Vastra - Relegacija - doigravanje

16:00Borlänge - Arboga -:-
16:00Forshaga - Grästorps -:-
16:00Mariestad - Kumla -:-
16:00Surahammar - Lindlövens -:-

ŠVEDSKA: HockeyEttan Ostra - Relegacija - doigravanje

16:00Enköpings - Hammarby -:-
16:00Haninge - Akers -:-
16:00Tierps - Väsby -:-
16:00Varmdo - Vallentuna -:-

ŠVEDSKA: AllEttan Norra

16:00Arlanda - Ostersund -:-
16:00Huddinge - Piteå -:-
16:00Hudiksvalls - Kalix -:-
18:00Visby-Roma - Sundsvall -:-

ŠVEDSKA: AllEttan Södra

16:00Pantern - Vimmerby -:-
16:00Tranås - Troja/Ljungby -:-

ŠVICARSKA: NLB

17:00Thurgau - Olten -:-
17:30Lions - Red Ice -:-
17:45Visp - Ajoie -:-
18:15Langnau - Langenthal -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

17:00Nottingham - Belfast -:-
19:00Cardiff - Coventry -:-
19:00Edinburgh - Sheffield -:-
19:00Hull - Fife -:-
19:30Dundee - Braehead -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju