m.Rezultati.com

REFRESH

Hokej » Danas » Sve utakmice

oglasi

AZIJA: Azijska liga - Playoff

09:00Anyang - Sakhalin -:-
09:00Nippon P. Cranes - Daemyung -:-

BJELORUSIJA: Extraleague

11:00Bobruisk - Bjelorusija U18 -:-
11:00Brest - Pinskiye Yastreby -:-
11:00Gomel - Lida -:-
11:00Lokomotiv Orsha - Novopolotsk -:-
11:00Soligorsk - Bjelorusija U20 -:-
11:00Vitebsk - Mogilev -:-
11:00Yunost Minsk - Molodechno -:-
11:00Zhlobin - Neman Grodno -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Chance Liga

16:00Poruba - Ceske Budejovice -:-
16:00Usti - AZ Havirov -:-
17:00Benatky - Slavia Prag -:-
17:00Frydek-Mistek - Prostejov -:-
17:00Litomerice - Kadan -:-
17:30Trebic - Kladno -:-
17:30Vsetin - Prerov -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga

17:00Koprivnice - Hodonin -:-
17:00Nymburk - Kolin -:-
17:00Risuty - Decin -:-
17:00Valasske Mezirici - Orlova -:-
17:30Bilina - Klatovy -:-
17:30Sokolov - Kobra Praha -:-
18:00DS Ceske Budejovice - Moravske Budejovice -:-
18:00HC Vrchlabi - Dvur Kralove -:-
18:00Letnany - Jablonec -:-
18:00Novy Jicin - Opava -:-
18:00Pelhrimov - Havl. Brod -:-
18:00Tabor - Zdar nad Sazavou -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ - Stupanj pobjednika

11:00Salzburg U20 - Sparta Praha U20 -:-
12:00Plzen U20 - Trinec U20 -:-
12:30Slavia Praha U20 - Kometa Brno U20 -:-
13:00Litvinov U20 - Vitkovice U20 -:-
13:15Liberec U20 - Vsetin U20 -:-
16:00Ceske Budejovice U20 - Pardubice U20 -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ - Stupanj gubitnika

12:00Jihlava U20 - Prerov U20 -:-
12:00Kladno U20 - Mountfield HK U20 -:-
13:00Mlada Boleslav U20 - Havl. Brod U20 -:-
13:30Karlovy Vary U20 - Olomouc U20 -:-
16:30Zdar nad Sazavou U20 - Zlin U20 -:-

ESTONIJA: Hokiliiga

15:30Narva - Tallinn -:-
16:00Tartu Kalev-Valk - Everest -:-

EUROPA: Alps Hockey League

18:00Jesenice - Lustenau -:-
19:00Milano - Klagenfurt II -:-
19:30Bregenzerwald - Asiago -:-
19:30Vipiteno - HK Olimpija -:-
19:30Zeller Eisbaren - Fassa -:-
20:00Kitzbuhel - Cortina -:-
20:00Ritten - Salzburg 2 -:-
20:00Valpusteria - Feldkirch -:-

EUROPA: BeNe League

20:30Nijmegen - Trappers B -:-
20:45Zoetermeer - Amstel -:-
19:45Antwerp - Mechelen -:-
20:00Leuven - Liege/Luik -:-
20:30Heerenveen - Nijmegen -:-

FINSKA: Liiga

16:00Hämeenlinna - JYP -:-
16:00KooKoo - Kärpät -:-
16:00Tappara - SaiPa -:-
16:00TPS Turku - KalPa -:-
17:30Ässät - IFK Helsinki -:-
17:30Jukurit - Pelicans -:-

FINSKA: Mestis

16:00Hermes - Kettera -:-
16:00Jokipojat - Koovee -:-
16:00KeuPa - IPK -:-
16:00K-Vantaa - SaPKo -:-
16:00Peliitat - TUTO -:-

FINSKA: Suomi-sarja - Stupanj pobjednika

14:00HCIK - FPS -:-
14:45D-Kiekko - JHT -:-
16:00Hokki - Hunters -:-
16:00Kiekko-Espoo - Pyry -:-

FINSKA: Suomi-sarja - Stupanj gubitnika

15:20Jarvenpaa - RaaheK -:-
16:00Titaanit - Muik Hockey -:-
17:00S-Kiekko - Laser HT -:-

FINSKA: Nuorten SM-Liiga - Stupanj pobjednika

11:30IFK Helsinki U20 - KalPa U20 -:-
11:30Tappara U20 - Espoo U20 -:-
12:00TPS U20 - Hämeenlinna U20 -:-
12:30Jukurit U20 - Sport U20 -:-
14:00Pelicans U20 - Kärpät U20 -:-

FINSKA: Nuorten SM-Liiga - Relegacija - doigravanje

11:30KooKoo U20 - Ilves U20 -:-
12:00Lukko U20 - Karhu-Kissat U20 -:-
12:30Ässät U20 - K-Vantaa U20 -:-
15:00SaiPa U20 - Jyväskylä U20 -:-
16:00TUTO U20 - Jokerit U20 -:-

FINSKA: Liiga Women - Playoff

12:00Kärpät Ž - Hämeenlinna Ž -:-
16:45KalPa Ž - Kuortane Ž -:-

FINSKA: Liiga Women - Relegacija - doigravanje

14:30IFK Helsinki Ž - RoKi Ž -:-
17:30Rauman Lukko Ž - KJT Ž -:-

FRANCUSKA: Ligue Magnus

20:00Amiens - Anglet -:-

ITALIJA: IHL - Stupanj pobjednika

19:30Kaltern - Eppan -:-
19:30Merano - Bressanone -:-

KANADA: OHL

01:00Kingston Frontenacs - Ottawa 67s 3:2
01:05Sarnia Sting - North Bay Battalion 6:2
01:05Sudbury Wolves - Barrie Colts 0:1prod.
01:30Guelph Storm - Erie Otters 4:1
01:30Kitchener Rangers - Soo Greyhounds 4:3
01:30London Knights - Hamilton Bulldogs 4:2
01:35Oshawa Generals - Mississauga Steelheads 5:3

KANADA: WHL

02:00Prince Albert Raiders - Kootenay Ice 4:0
02:00Regina Pats - Calgary Hitmen 5:4prod.
02:00Swift Current Broncos - Moose Jaw Warriors 2:4
02:30Brandon Wheat Kings - Saskatoon Blades 6:2
03:00Edmonton Oil Kings - Red Deer Rebels 2:1
03:00Lethbridge Hurricanes - Medicine Hat Tigers 6:3
04:00Kamloops Blazers - Prince George Cougars 1:2pen
04:05Spokane Chiefs - Kelowna Rockets 3:4pen
04:05Tri-City Americans - Portland Winterhawks 4:2
04:30Vancouver Giants - Victoria Royals 4:0
04:35Everett Silvertips - Seattle Thunderbirds 2:3prod.
21:30Moose Jaw Warriors - Regina Pats -:-

KANADA: QMJHL

00:00Acadie-Bathurst Titan - Blainville-Boisbriand Armada 4:6
01:00Val-d'Or Foreurs - Shawinigan Cataractes 4:3
01:00Victoriaville Tigres - Moncton Wildcats 0:3
01:30Gatineau Olympiques - Sherbrooke Phoenix 5:2
01:30Rimouski Oceanic - Quebec Remparts 4:2
01:30Rouyn-Noranda Huskies - Cape Breton Screaming Eagles 7:5
21:00Drummondville Voltigeurs - Moncton Wildcats -:-
22:00Sherbrooke Phoenix - Baie-Comeau Drakkar -:-
00:00Charlottetown Islanders - Blainville-Boisbriand Armada -:-
00:00Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs -:-
00:00Val-d'Or Foreurs - Cape Breton Screaming Eagles -:-

KANADA: LNAH

02:00Jonquiere Marquis - Petroliers du Nord 7:2
02:00Riviere-du-Loup 3L - Saint-Georges 9:8

KANADA: U Sports - Playoff

00:00UNB - UPEI -:-
01:00Western - Brock -:-
01:30Queens - Ottawa WGK 2:5
02:00Saskatchewan - Mount Royal -:-
03:00Alberta - Calgary -:-
00:00Saint Marys - StFX -:-

KANADA: CWHL Women

07:30Vanke Rays Ž - Calgary Inferno Ž -:-
00:00Toronto Furies Ž - Worcester Blades Ž -:-
00:30Les Canadiennes Ž - Markham Thunder Ž -:-

KAZAHSTAN: Championship - Playoff

12:00Kokshetau - Almaty -:-
12:00Pavlodar - Kulager -:-

LATVIJA: Optibet Hokeja Liga

12:00HS Riga - Liepaja -:-
12:30Mogo - Riga Prizma -:-
16:00Zemgale - Lido -:-

MAĐARSKA: Erste Liga - Stupanj pobjednika

17:30Csikszereda - Ferencvaros -:-

NORVEŠKA: Get-ligaen

16:00Stavanger - Lillehammer -:-

NORVEŠKA: Division 1

15:00Nidaros - Furuset -:-
16:00Gjovik - Narvik -:-
16:00Storhamar II - Comet -:-
16:00Tonsberg - Hasle/Loren -:-

POLJSKA: Polish Hockey League - Relegacija - doigravanje

18:00Bytom - Opole 0:5
18:00Janow - Zaglebie -:-

RUMUNJSKA: Campionatul National

17:30Sportul Studentesc - Gyergyoi -:-

RUSIJA: VHL

08:00Heilongjiang - Karaganda -:-
11:00Tseng Tou - Kazzinc-Torpedo -:-
15:00Zvezda Chekhov - Khimik -:-

RUSIJA: MHL

04:00Amurskie Tigry - HC Riga 0:2
11:00Krylya Sovetov - Russkie Vityazi -:-
12:00Altay - Sibirskie Snaipery -:-
12:00Snezhnye Barsy - Kuznetskie Medvedi -:-
15:00Kunlun Junior - SKA-1946 -:-

RUSIJA: VHL-B - Drugi stupanj

11:00Cheboksary - Yuzhny Ural Metallurg -:-
15:00Chelny - Junior Kurgan -:-

RUSIJA: NMHL

11:00Golden Dogs - Tverichi -:-
11:00HC Rostov - Bryansk -:-
11:00Lipetsk - Progress Glazov -:-
11:00Rossosh - Belgorod -:-
15:00Novomoskovsk U20 - Polot -:-

RUSIJA: WHL Women

10:00Gornyi Ž - St. Petersburg Ž -:-

SAD: NHL

01:00Ottawa Senators - Columbus Blue Jackets 0:3
01:30Chicago Blackhawks - Colorado Avalanche 3:5
01:30Detroit Red Wings - Minnesota Wild 2:3
03:00Calgary Flames - Anaheim Ducks 2:1
04:00Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets 3:6
19:00Buffalo Sabres - Washington Capitals -:-
19:00New York Rangers - New Jersey Devils -:-
22:00St. Louis Blues - Boston Bruins -:-
23:00Columbus Blue Jackets - San Jose Sharks -:-
23:00Dallas Stars - Carolina Hurricanes -:-
23:00Florida Panthers - Los Angeles Kings -:-
23:30Nashville Predators - Colorado Avalanche -:-

SAD: AHL

01:00Charlotte Checkers - Lehigh Valley Phantoms 2:1
01:00Cleveland Monsters - Milwaukee Admirals 3:2prod.
01:00Grand Rapids Griffins - Texas Stars 4:3pen
01:00Iowa Wild - San Jose Barracuda 2:3pen
01:00Syracuse Crunch - Toronto Marlies 1:0prod.
01:00Utica Comets - Rochester Americans 3:4prod.
01:05Binghamton - Belleville Senators 3:5
01:05Providence Bruins - Bridgeport Sound Tigers 4:5prod.
01:05Wilkes-Barre/Scranton - Hershey Bears 2:4
01:15Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds 3:2
01:30Laval Rocket - Manitoba Moose 3:0
04:00Ontario Reign - San Antonio Rampage 2:4
21:00Laval Rocket - Manitoba Moose -:-
00:00Charlotte Checkers - Lehigh Valley Phantoms -:-

SAD: ECHL

01:00Adirondack Thunder - Maine Mariners 3:4prod.
01:00Manchester Monarchs - Reading Royals 3:4pen
01:05South Carolina Stingrays - Florida Everblades 3:5
02:00Fort Wayne Komets - Wichita Thunder 6:5
02:05Allen Americans - Utah Grizzlies 7:5
02:05Kansas City - Toledo Walleye 5:3
03:05Rapid City Rush - Atlanta Gladiators 0:4
03:10Idaho - Tulsa Oilers 6:3
22:00Brampton Beast - Newfoundland -:-
00:00Manchester Monarchs - Maine Mariners -:-
00:05Indy Fuel - Wichita Thunder -:-

SAD: FHL

01:05Elmira Enforcers - Port Huron Prowlers 3:1
01:30Watertown Wolves - Carolina Thunderbirds 4:3
01:35Mentor Ice Breakers - Danville Dashers 6:2

SAD: SPHL

02:00Huntsville Havoc - Macon Mayhem 6:3
02:15Evansville Thunderbolts - Quad City Storm 3:1
02:15Peoria Rivermen - Roanoke Dawgs 8:2
02:30Birmingham Bulls - Knoxville Ice Bears 3:2
00:00Fayetteville Marksmen - Pensacola Ice Flyers -:-

SAD: USHL

01:00SAD U18 - Muskegon Lumberjacks 3:7
01:35Omaha Lancers - Fargo Force 3:1
02:05Des Moines Buccaneers - Youngstown Phantoms 5:2
02:05Dubuque Fighting Saints - Cedar Rapids RoughRiders 3:4
02:05Lincoln Stars - Waterloo Black Hawks 0:8
02:05Madison Capitols - Green Bay Gamblers 4:3pen
02:05Sioux-City - Sioux Falls Stampede 2:6
02:05Tri-City Storm - Chicago Steel 5:3

SAD: NWHL Women

23:00Buffalo Beauts Ž - Metropolitan Riveters Ž -:-

SLOVENIJA: IHL

18:00Celje - Medveščak Zagreb 2 -:-
19:15Triglav Kranj - Vojvodina -:-

ŠPANJOLSKA: LNHH - Playoff

22:00Puigcerda - Barcelona -:-
22:05Urdin - Majadahonda -:-

ŠVEDSKA: SHL

15:15Farjestads - Timra -:-
15:15Malmo - Skelleftea -:-
15:15Rogle - Mora -:-
18:00Linkopings - Djurgardens -:-
18:00Lulea - Frolunda -:-
18:00Orebro - Brynäs -:-
18:00Vaxjo - HV 71 -:-

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

15:15Västerås - BIK Karlskoga -:-
18:00Modo - Karlskrona -:-

ŠVEDSKA: SDHL Women - Playoff

12:00Linkopings Ž - Djurgardens Ž -:-
18:00Leksands Ž - HV 71 Ž -:-

ŠVEDSKA: SDHL Women - Relegacija - doigravanje

18:00Farjestad Ž - Skelleftea Ž -:-

ŠVICARSKA: National League

19:45Ambri-Piotta - Biel -:-
19:45Davos - Zurich -:-
19:45Langnau - Fribourg -:-
19:45Lugano - Rapperswil -:-
19:45Zug - Bern -:-

TURSKA: Super Lig - Stupanj pobjednika

11:10Buz Adamlar - Gumus Patenler -:-
16:30Zeytinburnu Istanbul - Narmanspor -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

20:00Belfast - Cardiff -:-
20:00Milton Keynes - Manchester -:-
20:00Nottingham - Glasgow -:-
20:00Sheffield - Coventry -:-
20:15Fife - Dundee -:-

UKRAJINA: UHL

14:05Kharkiv - Kryzhani Vovky -:-
16:00Donbass - Dnipro Kherson -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju