REFRESH

Hokej » Danas » Gotove

AZIJA: Azijska liga

07:00Nikko Icebucks - Anyang 2:4
08:00East Hokkaido Cranes - Sakhalin 0:1
08:00Oji Eagles - Daemyung 2:1

BJELORUSIJA: Extraleague

12:00Lida - Molodechno 4:3prod.
12:00Neman Grodno - Soligorsk 2:3

ČEŠKA REPUBLIKA: O Pohar DHL

11:00Salzburg U20 - Zlin U20 6:3

EUROPA: Kontinetalni kup - Druga runda

13:30Crvena zvezda - Brasov 4:7
14:00Urdin - HK Olimpija 1:6

FINSKA: Suomi-sarja

11:30Riemu - S-Kiekko 0:2
14:30D-Kiekko - Hunters 2:4
15:00JHT - Giants 6:3
15:00Laser HT - FPS 2:3

FINSKA: Nuorten SM-Liiga

11:00Kärpät U20 - IFK Helsinki U20 2:0
12:00Lukko U20 - Tappara U20 4:1
14:30Jyväskylä U20 - Ilves U20 2:1

FINSKA: Naisten Liiga

11:45Kärpät Ž - IFK Helsinki Ž 2:1prod.
12:30Kiekko-Espoo Ž - TPS Turku Ž 4:1
13:00Hämeenlinna Ž - Sport Ž 8:3
14:00Ilves Ž - Kuortane Ž 3:4
14:30KalPa Ž - Rauman Lukko Ž 7:2

KANADA: OHL

01:00Erie Otters - Mississauga Steelheads 2:3pen
01:00Flint Firebirds - North Bay Battalion 6:3
01:00Niagara IceDogs - Guelph Storm 5:4pen
01:05Saginaw Spirit - Kitchener Rangers 5:3
01:07Soo Greyhounds - Barrie Colts 4:7
01:30Owen Sound Attack - Sudbury Wolves 4:1

KANADA: WHL

02:30Winnipeg Ice - Saskatoon Blades 4:1
03:00Lethbridge Hurricanes - Moose Jaw Warriors 5:4prod.
03:00Portland Winterhawks - Brandon Wheat Kings 4:1
03:00Red Deer Rebels - Regina Pats 5:6pen
04:00Kamloops Blazers - Kelowna Rockets 2:1
04:00Prince George Cougars - Spokane Chiefs 2:5
04:00Vancouver Giants - Swift Current Broncos 4:3pen
04:05Everett Silvertips - Prince Albert Raiders 2:1prod.
04:05Tri-City Americans - Seattle Thunderbirds 3:2pen

KANADA: QMJHL

00:00Halifax Mooseheads - Cape Breton Eagles 2:8
00:00Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan 6:1
00:00Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 2:4

KANADA: LNAH

01:30Jonquiere Marquis - Thetford Mines Isothermic 2:4
01:30Riviere-du-Loup 3L - Petroliers du Nord 5:1

KANADA: U Sports

23:00Saskatchewan - Lethbridge 8:3
00:00Acadia - UPEI 4:3
00:00Moncton - StFX 6:3
00:00UBC - Regina 1:2
00:00UNB - Dalhousie 4:3prod.
01:00Carleton - Western 3:2prod.
01:00Lakehead - Windsor 2:3prod.
01:00McGill - Laurier 2:5
01:00Ottawa WGK - Guelph 5:4prod.
01:00Toronto - Ryerson 6:5prod.
01:15York - Queens 3:0
01:30Concordia - Waterloo 2:3prod.
02:00Mount Royal - Alberta 0:3

KAZAHSTAN: Championship

13:00Almaty - Kokshetau 2:1pen
13:00Humo 2 - Aktobe 2:5

NORVEŠKA: Get-ligaen

14:00Narvik - Stjernen 3:1

NORVEŠKA: Division 1

14:00Haugesund - Gjovik 5:3

NJEMAČKA: DEL

14:00Köln - Düsseldorf 4:1
14:00Munchen - Krefeld 2:1

RUMUNJSKA: Campionatul National

10:00Sportul Studentesc - Sapientia U23 2:10

RUSIJA: KHL

13:00Barys Nur-Sultan - Podolsk 3:2prod.
14:00Magnitogorsk - Omsk 3:0

RUSIJA: MHL

05:00Tayfun - Sakhalinskie Akuly 3:4
12:00Atlant - Din. St. Petersburg 2:5
12:00Dyn. Moscow - Amurskie Tigry 1:0
12:00Krasnaya Armiya - SKA-Varyagi 6:0
12:00Loko - HC Riga 2:5
12:00MHC Spartak - Kapitan 3:1
13:00Almaz - ORG Juniors 10:0

RUSIJA: VHL

09:00KRS ORG - Angarsk 5:3
14:00Perm - Kazzinc-Torpedo 1:2prod.
14:00Toros Neftekamsk - Nomad Nur-Sultan 0:2
14:00Torpedo Gorky - Orsk 2:1
15:00Izhevsk - Novokuznetsk 0:2
15:00Lada - Dynamo Tver 4:0

RUSIJA: VHL-B

12:00Cheboksary - Dyn. Altay 2:6
12:00Krasnoyarskie Rysi - Junior Kurgan 2:4

RUSIJA: WHL Women

10:00Ufa Ž - Sverdlovsk Region Ž 5:2
12:00Tornado Ž - Gornyi Ž 3:2

SAD: NHL

01:00Arizona Coyotes - Ottawa Senators 5:2
01:00Columbus Blue Jackets - New York Islanders 2:3prod.
01:00Philadelphia Flyers - Dallas Stars 1:4
01:00Pittsburgh Penguins - Vegas Golden Knights 0:3
01:00Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche 2:6
01:00Toronto Maple Leafs - Boston Bruins 4:3prod.
02:00Nashville Predators - Florida Panthers 2:3pen
04:00Los Angeles Kings - Calgary Flames 4:1
04:30San Jose Sharks - Buffalo Sabres 3:4

SAD: AHL

01:00Belleville Senators - Providence Bruins 4:7
01:00Bridgeport Sound Tigers - Wilkes-Barre/Scranton 2:3pen
01:00Laval Rocket - Hershey Bears 2:4
01:00Manitoba Moose - Iowa Wild 2:4
01:00Milwaukee Admirals - Colorado Eagles 2:3prod.
01:00Syracuse Crunch - Charlotte Checkers 3:7
01:00Utica Comets - Rochester Americans 7:1
01:05Binghamton - Hartford Wolf Pack 3:4
01:05Lehigh Valley Phantoms - Springfield Thunderbirds 3:4pen
02:00Chicago Wolves - Rockford IceHogs 2:3
02:00Texas Stars - Grand Rapids Griffins 3:0
04:00Bakersfield Condors - Stockton Heat 3:4
04:05Tucson Roadrunners - San Antonio Rampage 4:2

SAD: ECHL

23:30Newfoundland - Brampton Beast 5:7
00:05South Carolina Stingrays - Orlando Solar Bears 4:2
01:00Adirondack Thunder - Worcester Railers 3:2
01:00Florida Everblades - Norfolk Admirals 4:2
01:00Kalamazoo Wings - Cincinnati Cyclones 4:3prod.
01:00Reading Royals - Maine Mariners 3:5
01:05Atlanta Gladiators - Greenville Swamp Rabbits 6:4
01:05Wheeling Nailers - Indy Fuel 4:3
01:35Fort Wayne Komets - Toledo Walleye 3:5
02:05Allen Americans - Utah Grizzlies 5:4prod.
02:05Tulsa Oilers - Rapid City Rush 0:5
03:10Idaho - Wichita Thunder 5:2

SAD: SPHL

00:00Fayetteville Marksmen - Knoxville Ice Bears 3:4prod.
01:00Macon Mayhem - Huntsville Havoc 2:1
02:05Pensacola Ice Flyers - Roanoke Dawgs 2:1
02:15Evansville Thunderbolts - Birmingham Bulls 2:4
02:15Peoria Rivermen - Quad City Storm 3:2prod.

SAD: USHL

01:05Muskegon Lumberjacks - Green Bay Gamblers 3:2
01:05SAD U18 - Madison Capitols 6:1
02:05Chicago Steel - SAD U18 4:5prod.
02:05Lincoln Stars - Youngstown Phantoms 3:4pen
02:05Omaha Lancers - Cedar Rapids 6:5
02:05Sioux-City - Dubuque Fighting Saints 0:1
02:05Tri-City Storm - Sioux Falls Stampede 1:2
02:05Waterloo Black Hawks - Des Moines Buccaneers 9:1

SAD: NWHL Women

00:30Boston Pride Ž - Minnesota Whitecaps Ž 3:1

SVIJET: Internacionalne prijateljske

10:00Finska U16 - Njemačka U16 3:1

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

15:00Västerås - Tingsryds 4:5

ŠVEDSKA: HockeyEttan Vastra

15:00Forshaga - Eskilstuna Linden 3:4

ŠVEDSKA: HockeyEttan Ostra

15:00Vallentuna - Visby-Roma 2:5

ŠVEDSKA: SuperElit U20

12:00AIK U20 - Modo U20 1:0
12:00Frolunda U20 - Linkopings U20 5:2
12:00HV 71 U20 - Sodertalje U20 4:3prod.
12:00Lulea U20 - Mora U20 7:6pen
12:00Malmo U20 - Orebro U20 5:4
12:00Rogle U20 - Farjestads U20 4:0
12:00Skelleftea U20 - Leksands U20 0:2
13:00Djurgardens U20 - Timra U20 2:1pen

ŠVEDSKA: SDHL Women

13:00Göteborg Ž - Brynäs Ž 3:5

ŠVICARSKA: Swiss Cup

13:00Langenthal - Bern 1:6
13:30Biel - Ambri-Piotta 4:3prod.
13:30Davos - Lugano 2:1pen

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.