REFRESH

Hokej » Danas » Tečajevi

BJELORUSIJA: Belarusian Cup

18:00Gomel - Brest -:-
18:00Lokomotiv Orsha - Bjelorusija U18 -:-
18:00Molodechno - Pinskiye Yastreby -:-
18:00Neman Grodno - Lida -:-
18:00Novopolotsk - Vitebsk -:-
18:00Soligorsk - Baranavichy -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Generali Ceska Cup

17:00Mlada Boleslav - Liberec -:-
17:00Olomouc - Kometa Brno -:-
17:30Litvinov - Karlovy Vary -:-
17:30Plzen - Sparta Praha -:-
17:30Vitkovice - Prerov -:-
17:30Zlin - Trinec -:-
18:00Kladno - Ceske Budejovice -:-
18:00Mountfield HK - Pardubice -:-

NOVI ZELAND: NZIHL

09:15Botany Swarm - West Auckland Admirals -:-

RUSIJA: Liga Pro - Short Hockey

23:15Shest Trolley - Ice Banda 1:3
00:15Chetyre Ledokola - Moskovskiy Eshelon 1:2
06:10Sinie Tigry - Tsentrovye Kulturologi 7:4
07:15Sinie Tigry - Moskovskie Kremlevtsy 6:5
3. trećinaTsentrovye Kulturologi - Moskovskie Kremlevtsy 4:3
09:30Tsentrovye Kulturologi - Sinie Tigry -:-
10:40Moskovskie Kremlevtsy - Sinie Tigry -:-
11:50Moskovskie Kremlevtsy - Tsentrovye Kulturologi -:-
18:50Shest Trolley - Molotoboytsy -:-
19:50Moskovskiy Eshelon - Chetyre Ledokola -:-
20:55Chetyre Ledokola - Shest Trolley -:-
21:55Molotoboytsy - Moskovskiy Eshelon -:-
23:05Moskovskiy Eshelon - Shest Trolley -:-
00:05Chetyre Ledokola - Molotoboytsy -:-

RUSIJA: Comet Division - Short Hockey

12:50Stalker Moscow - Krasnye Kryliya -:-
13:50Ledoviy Desant - Ershistie Tigry -:-
14:50Krasnye Kryliya - Ledoviy Desant -:-
15:50Ershistie Tigry - Stalker Moscow -:-
16:50Krasnye Kryliya - Ershistie Tigry -:-
17:50Ledoviy Desant - Stalker Moscow -:-

SAD: NHL - Playoff

23:30Colorado Avalanche - Arizona Coyotes 3:0 [ 1.83 | 3.85 | 3.60 ]
02:00Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens 2:1 [ 2.10 | 3.65 | 3.10 ]
04:30St. Louis Blues - Vancouver Canucks 2:5 [ 2.00 | 4.00 | 3.20 ]
21:00Tampa Bay Lightning - Columbus Blue Jackets -:- [ 1.95 | 3.90 | 3.40 ]
23:30Vegas Golden Knights - Chicago Blackhawks -:- [ 1.83 | 4.25 | 3.60 ]

SVIJET: Klupske prijateljske

10:00Niznekamsk (Rus) - Traktor Chelyabinsk (Rus) -:-
10:00Tayfun (Rus) - Almaz (Rus) -:-
12:00Novosibirsk (Rus) - Ekaterinburg (Rus) -:-
16:00Magnitogorsk (Rus) - Khabarovsk (Rus) -:-
16:30Ufa (Rus) - Cherepovets (Rus) -:-
17:00CSKA Moscow (Rus) - Kazan (Rus) -:-
17:00OtkazanoJastrzebie (Pol) - Prostejov (Cze) -:-
17:00OtkazanoJihlava (Cze) - Trebic (Cze) -:-
17:00OtkazanoPoruba (Cze) - Frydek-Mistek (Cze) -:-
17:00OtkazanoSlavia Praha U20 (Cze) - Kladno U20 (Cze) -:-
17:00Vitkovice U20 (Cze) - Kometa Brno U20 (Cze) -:-
17:30Hämeenlinna (Fin) - SaiPa (Fin) -:-
17:30Jokerit (Fin) - St. Petersburg (Rus) -:-
17:30Rapperswil (Sui) - Zurich (Sui) -:-
17:30Slavia Prag (Cze) - Sokolov (Cze) -:-
18:00Kolin (Cze) - Havl. Brod (Cze) -:-
18:00Mostecti Lvi (Cze) - Kobra Praha (Cze) -:-
18:00Sumperk (Cze) - HC Vrchlabi (Cze) -:-
18:00Unia Oswiecim (Pol) - AZ Havirov (Cze) -:-
18:00Vasteras (Swe) - Farjestads (Swe) -:-
18:00Vsetin (Cze) - Frydek-Mistek (Cze) -:-
18:00Zdar nad Sazavou (Cze) - Hodonin (Cze) -:-
18:00Znojmo (Cze) - Tabor (Cze) -:-
18:30Ringerike (Nor) - Storhamar (Nor) -:-
19:00Orebro (Swe) - Djurgardens (Swe) -:-
19:00Vaxjo (Swe) - Rogle (Swe) -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.