REFRESH

Hokej » Danas » Tečajevi

ČEŠKA REPUBLIKA: Generali Ceska Cup

17:30Plzen - Kladno -:-
18:00Liberec - Litvinov -:-

RUSIJA: Liga Pro - Short Hockey

23:10Moskovskiy Eshelon - Shest Trolley 4:2
00:15Chetyre Ledokola - Molotoboytsy 1:0
06:00Proletarii Hokkeya - Kalininsky Front -:-
07:10Proletarii Hokkeya - Beliye Ldiny -:-
08:20Kalininsky Front - Beliye Ldiny -:-
09:30Kalininsky Front - Proletarii Hokkeya -:-
10:40Beliye Ldiny - Proletarii Hokkeya -:-
11:50Beliye Ldiny - Kalininsky Front -:-
18:50Ice Banda - Molotoboytsy -:-
19:50Shest Trolley - Chetyre Ledokola -:-
20:55Shest Trolley - Ice Banda -:-
21:55Chetyre Ledokola - Molotoboytsy -:-
23:05Ice Banda - Chetyre Ledokola -:-
00:05Molotoboytsy - Shest Trolley -:-

RUSIJA: Comet Division - Short Hockey

12:50Ershistie Tigry - Ledoviy Desant -:-
13:50Stalker Moscow - Krasnye Kryliya -:-
14:50Ledoviy Desant - Stalker Moscow -:-
15:50Krasnye Kryliya - Ershistie Tigry -:-
16:50Ledoviy Desant - Krasnye Kryliya -:-
17:50Stalker Moscow - Ershistie Tigry -:-

SAD: NHL - Playoff

3. trećinaVegas Golden Knights - Chicago Blackhawks 3:3 [ 1.76 | 4.00 | 3.60 ]
02:00Boston Bruins - Carolina Hurricanes -:- [ 2.10 | 3.85 | 3.10 ]
04:30Dallas Stars - Calgary Flames -:- [ 2.75 | 3.60 | 2.35 ]
20:00Colorado Avalanche - Arizona Coyotes -:-
21:00Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens -:-
00:30St. Louis Blues - Vancouver Canucks -:-

SVIJET: Klupske prijateljske

16:00Vitkovice U20 (Cze) - Kometa Brno U20 (Cze) -:-
15:00Sparta Praha U20 (Cze) - Liberec U20 (Cze) -:-
17:00OtkazanoBenatky (Cze) - Salzburg (Aut) -:-
17:00Jastrzebie (Pol) - Frydek-Mistek (Cze) -:-
17:00Jihlava U20 (Cze) - Kometa Brno U20 (Cze) -:-
17:00Khabarovsk (Rus) - Novosibirsk (Rus) -:-
17:00Opava U20 (Cze) - AZ Havirov U20 (Cze) -:-
17:00Poruba (Cze) - Vsetin (Cze) -:-
18:00Karlovy Vary U20 (Cze) - Mountfield HK U20 (Cze) -:-
18:00OtkazanoMannheim U20 (Ger) - Mountfield HK U20 (Cze) -:-
18:00Velke Mezirici (Cze) - Hodonin (Cze) -:-
19:00Chaux-de-Fonds (Sui) - Biel (Sui) -:-
19:00Langenthal (Sui) - Winterthur (Sui) -:-
19:00Zug (Sui) - Academy Zug (Sui) -:-
19:00Zurich (Sui) - Davos (Sui) -:-
19:30Kloten (Sui) - Bern (Sui) -:-
19:30Langnau (Sui) - Olten (Sui) -:-
19:30Visp (Sui) - Ambri-Piotta (Sui) -:-
20:00Thurgau (Sui) - Dornbirn (Aut) -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.