REFRESH

Hokej » Danas » Tečajevi

ČEŠKA REPUBLIKA: Chance Liga - Stupanj gubitnika

17:30Jihlava - Trebic -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - North

17:00Dvur Kralove - Jablonec -:-
17:00Nova Paka - Mostecti Lvi -:-
17:30Bilina - Trutnov -:-
18:00HC Vrchlabi - Risuty -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - Central

17:00Pribram - China Golden Dragon -:-
17:30Klatovy - Tabor -:-
17:30Pisek - DS Ceske Budejovice -:-
18:00Kobra Praha - Kolin -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - East

17:00Havl. Brod - Opava -:-
17:00Moravske Budejovice - Novy Jicin -:-
17:00Sumperk - Hodonin -:-
17:00Valasske Mezirici - Zdar nad Sazavou -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: O Pohar DHL

12:00Plzen U20 - Kometa Brno U20 -:-
12:00Trinec U20 - Olomouc U20 -:-
12:30Mlada Boleslav U20 - Litvinov U20 -:-
13:00Karlovy Vary U20 - Jihlava U20 -:-
13:00Vitkovice U20 - Zlin U20 -:-
15:30Mountfield HK U20 - Sparta Praha U20 -:-
16:00Liberec U20 - Chomutov U20 -:-
17:15Pardubice U20 - Slavia Praha U20 -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ULLH

20:00Cavaliers Brno - Engineers Prague -:-

DANSKA: Metal Ligaen

19:00Rodovre - Esbjerg -:-

ESTONIJA: Hokiliiga

16:00Valk 494 - Narva PSK -:-
17:00HC Viking - Everest -:-

EUROPA: Channel One Cup

09:00Finska - Švedska -:- [ 2.45 | 4.10 | 2.25 ]
13:00Rusija - Češka -:- [ 1.70 | 4.50 | 3.50 ]

EUROPA: Alps Hockey League

19:00Linz II - Fassa -:-
19:30Bregenzerwald - Kitzbuhel -:-
19:30Feldkirch - Gherdeina -:-
19:30Vipiteno - Ritten -:-
19:30Zeller Eisbaren - Asiago -:-
20:30Cortina - Valpusteria -:-

EUROPA: BeNe League

18:45Liege Bulldogs - Mechelen -:-
20:30Antwerp - Herentals -:-

FINSKA: Mestis

16:00Hokki - Peliitat -:- [ 1.86 | 4.65 | 2.90 ]
16:00Jokipojat - K-Vantaa -:- [ 1.53 | 5.00 | 4.20 ]
16:00Koovee - SaPKo -:- [ 1.90 | 4.75 | 2.80 ]

FINSKA: Suomi-sarja

15:00Muik Hockey - Karhu HT -:-
15:20Jarvenpaa - Riemu -:-
16:00FPS - S-Kiekko -:-
16:00Titaanit - RaaheK -:-
16:30D-Kiekko - Pyry -:-
17:30Laser HT - Hunters -:-

FINSKA: Nuorten SM-Liiga

14:00Tappara U20 - Ilves U20 -:-
15:00Ässät U20 - Jyväskylä U20 -:-
15:00Pelicans U20 - Jokerit U20 -:-
15:00SaiPa U20 - IFK Helsinki U20 -:-
15:00Sport U20 - Hämeenlinna U20 -:-
16:00Jukurit U20 - KooKoo U20 -:-
16:00KalPa U20 - Lukko U20 -:-
16:00Kärpät U20 - TUTO U20 -:-

FRANCUSKA: D1

18:00Nantes - Brest -:-
18:30Neuilly Sur Marne - Cergy-Pontoise -:-
19:00Dunkerque Corsaires - Mont Blanc -:-
19:00Montpellier - Tours -:-
19:30Cholet - Caen -:-
20:30Chambery - Strasbourg -:-
20:30Clermont-Ferrand - Marseille -:-

ITALIJA: IHL

18:30Varese - Unterland -:-
19:30Kaltern - Como -:-
20:30Eppan - Alleghe -:-
20:30Valpeagle - Pergine -:-

KANADA: OHL

01:00Flint Firebirds - Saginaw Spirit 4:5
01:00Kingston Frontenacs - Barrie Colts 6:3
01:00Mississauga Steelheads - North Bay Battalion 4:2
01:05Sudbury Wolves - Erie Otters 4:7
01:07Soo Greyhounds - Owen Sound Attack 4:2
01:30Guelph Storm - Windsor Spitfires 6:3
01:30Kitchener Rangers - Hamilton Bulldogs 9:6
01:30London Knights - Sarnia Sting 3:5
01:35Oshawa Generals - Peterborough Petes 2:3
20:00Guelph Storm - Kitchener Rangers -:-
20:00Ottawa 67s - Barrie Colts -:-
22:00Hamilton Bulldogs - Kingston Frontenacs -:-
22:05Sarnia Sting - Mississauga Steelheads -:-

KANADA: WHL

02:00Prince Albert Raiders - Winnipeg Ice 3:1
02:00Regina Pats - Kelowna Rockets 4:3
02:00Saskatoon Blades - Kamloops Blazers 2:5
02:30Brandon Wheat Kings - Moose Jaw Warriors 11:1
03:00Edmonton Oil Kings - Swift Current Broncos 5:1
03:00Red Deer Rebels - Medicine Hat Tigers 6:4
04:00Portland Winterhawks - Everett Silvertips 3:2prod.
04:00Prince George Cougars - Victoria Royals 2:3pen
04:35Seattle Thunderbirds - Tri-City Americans 5:1

KANADA: QMJHL

00:00Acadie-Bathurst Titan - Saint John Sea Dogs 3:6
00:00Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders 0:5
00:00Moncton Wildcats - Cape Breton Eagles 4:0
01:00Sherbrooke Phoenix - Drummondville Voltigeurs 2:4
01:30Blainville-Boisbriand Armada - Gatineau Olympiques 7:4
01:30Chicoutimi Sagueneens - Baie-Comeau Drakkar 6:3
01:30Rimouski Oceanic - Victoriaville Tigres 2:5
01:30Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 5:4prod.
01:30Shawinigan Cataractes - Quebec Remparts 4:3
21:00Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan -:-
22:00Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Sagueneens -:-
22:00Rimouski Oceanic - Quebec Remparts -:-
22:00Shawinigan Cataractes - Sherbrooke Phoenix -:-
22:00Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies -:-
22:00Victoriaville Tigres - Blainville-Boisbriand Armada -:-
00:00Charlottetown Islanders - Cape Breton Eagles -:-
00:00Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads -:-

KANADA: LNAH

02:00Petroliers du Nord - Riviere-du-Loup 3L 6:3
02:00Sorel-Tracy - Jonquiere Marquis 7:4
02:00Thetford Mines Isothermic - Saint-Georges 5:3

LATVIJA: Optibet Hokeja Liga

12:00Riga Prizma - Daugavpils -:-
18:30HK Olimp - Kurbads -:-

NORVEŠKA: Division 1

16:00Hasle/Loren - Nidaros -:-
17:00Tonsberg - Comet -:-

NJEMAČKA: DEL2

20:30Bad Nauheim - Frankfurt Lowen -:- [ 2.00 | 4.75 | 2.70 ]

RUMUNJSKA: Campionatul National

10:00Csikszereda - Sportul Studentesc -:-
17:30CSM Galati - Csikszereda -:-
17:30OdgođenoSapientia U23 - Brasov -:-

RUSIJA: MHL

1. trećinaKuznetskie Medvedi - Avto 0:3 [ 6.00 | 6.00 | 1.30 ]
1. trećinaSibirskie Snaipery - Tolpar 0:0 [ 3.30 | 4.50 | 1.75 ]
08:00Omskie Yastreby - Sarmaty -:- [ 1.47 | 4.75 | 4.75 ]
09:00Altay - Stalnye Lisy -:- [ 3.10 | 4.50 | 1.80 ]
09:00Tyumensky Legion - Ladya -:- [ 3.10 | 4.75 | 1.75 ]
12:00Almaz - MHC Spartak -:- [ 1.61 | 4.50 | 3.80 ]

RUSIJA: NMHL

10:00Kristall BDK - HC AK59 -:-
13:00Ryazan - GUOR Kareliya -:-

RUSIJA: VHL

11:00HC Rostov - Orsk -:- [ 2.80 | 4.00 | 2.00 ]
11:00Tseng Tou - Novokuznetsk -:- [ 3.50 | 4.35 | 1.70 ]
13:00Humo - Khimik -:- [ 2.11 | 3.75 | 2.80 ]
15:00Dynamo Tver - Tyumen -:- [ 3.50 | 3.75 | 1.86 ]
15:00SKA Neva St. Petersburg - Yugra -:- [ 2.00 | 4.00 | 2.90 ]
15:00Tambov - Kurhan -:- [ 2.65 | 3.85 | 2.20 ]
15:00Voronezh - Gornyak Uchaly -:-

RUSIJA: VHL-B

11:00Cheboksary - Kristall Saratov -:-
11:00HK Orenburg - Dyn. Altay -:-
11:00Junior Kurgan - Chelny -:-

SAD: NHL

02:00Dallas Stars - Vegas Golden Knights 2:3prod. [ 1.86 | 4.00 | 3.75 ]
03:00Colorado Avalanche - New Jersey Devils 3:1 [ 1.52 | 4.65 | 5.25 ]
19:00New York Islanders - Buffalo Sabres -:-
19:00Ottawa Senators - Columbus Blue Jackets -:-
22:00Anaheim Ducks - New York Rangers -:-
22:00Calgary Flames - Carolina Hurricanes -:-
00:30Nashville Predators - Dallas Stars -:-

SAD: AHL

01:00Belleville Senators - Rockford IceHogs 5:2 [ 2.30 | 4.25 | 2.30 ]
01:00Charlotte Checkers - Syracuse Crunch 3:2 [ 2.37 | 4.25 | 2.25 ]
01:00Cleveland Monsters - Wilkes-Barre/Scranton 4:0 [ 2.37 | 4.25 | 2.25 ]
01:00Utica Comets - Bridgeport Sound Tigers 3:4 [ 1.61 | 4.75 | 3.75 ]
01:05Springfield Thunderbirds - Binghamton 5:3 [ 1.83 | 4.50 | 3.00 ]
01:15Hartford Wolf Pack - Lehigh Valley Phantoms 4:0 [ 2.25 | 4.10 | 2.45 ]
01:30Laval Rocket - Rochester Americans 2:3 [ 2.30 | 4.10 | 2.37 ]
02:00Milwaukee Admirals - Chicago Wolves 4:1 [ 2.15 | 4.25 | 2.50 ]
02:00San Antonio Rampage - Tucson Roadrunners 1:2pen [ 2.30 | 4.25 | 2.30 ]
02:00Texas Stars - Manitoba Moose 3:2 [ 2.30 | 4.25 | 2.37 ]
03:05Colorado Eagles - San Diego Gulls 1:2pen [ 2.40 | 4.35 | 2.25 ]
04:00Bakersfield Condors - Grand Rapids Griffins 5:6prod. [ 2.05 | 4.35 | 2.60 ]
21:00Laval Rocket - Rochester Americans -:-
22:00Toronto Marlies - Belleville Senators -:-
22:15San Jose Barracuda - Stockton Heat -:-
00:00Charlotte Checkers - Syracuse Crunch -:-

SAD: ECHL

01:00Adirondack Thunder - Allen Americans 1:4
01:00Reading Royals - Brampton Beast 5:2
01:05Greenville Swamp Rabbits - Orlando Solar Bears 1:5
01:05Worcester Railers - Maine Mariners 2:4
01:15Toledo Walleye - Indy Fuel 6:2
01:30Florida Everblades - Kansas City 5:3
01:30Norfolk Admirals - South Carolina Stingrays 5:4prod.
01:35Atlanta Gladiators - Jacksonville IceMen 3:4
01:35Cincinnati Cyclones - Kalamazoo Wings 5:2
02:05Tulsa Oilers - Wichita Thunder 6:3
03:05Rapid City Rush - Wheeling Nailers 1:3
03:10Idaho - Fort Wayne Komets 4:2
03:10Utah Grizzlies - Newfoundland 4:0
23:00Adirondack Thunder - Allen Americans -:-
00:05Indy Fuel - Kalamazoo Wings -:-
00:05South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits -:-

SAD: FHL

01:05Delaware Thunder - Danville Dashers 5:3
01:30Port Huron Prowlers - Columbus River Dragons 3:2
01:30Watertown Wolves - Danbury Hat Tricks 4:6
01:35Battle Creek - Mentor Ice Breakers 1:6
01:35Carolina Thunderbirds - Elmira Enforcers 4:2
00:00Port Huron Prowlers - Columbus River Dragons -:-
00:05Carolina Thunderbirds - Elmira Enforcers -:-
00:30Mentor Ice Breakers - Battle Creek -:-

SAD: SPHL

01:00Fayetteville Marksmen - Huntsville Havoc 3:4prod.
01:30Macon Mayhem - Quad City Storm 5:4
02:15Evansville Thunderbolts - Peoria Rivermen 4:3pen
02:30Birmingham Bulls - Pensacola Ice Flyers 2:7
00:00Fayetteville Marksmen - Huntsville Havoc -:-

SAD: USHL

01:05Muskegon Lumberjacks - SAD U18 2:5
02:05Chicago Steel - Tri-City Storm 2:1pen
02:05Green Bay Gamblers - Dubuque Fighting Saints 2:3
02:05Lincoln Stars - Des Moines Buccaneers 1:3
02:05Madison Capitols - Youngstown Phantoms 3:2
02:05Omaha Lancers - Waterloo Black Hawks 3:5
02:05Sioux-City - Fargo Force 3:4prod.
02:05Sioux Falls Stampede - Cedar Rapids 3:1

SLOVAČKA: 2. Liga

17:00PHC Budapest - Prievidza -:-
17:30Dolný Kubín - Partizánske -:-
17:30Gelnica - Trebisov -:-
17:30HC 19 Humenne - R. Sobota -:-
17:30Kezmarok - Sabinov -:-
17:30L. Mikulas B - Sanok -:-
17:30Puchov - Ziar nad Hronom -:-
18:30Bratislava 2 - Brezno -:-

SVIJET: Olimpijske igre - Kvalifikacije - Drugi stupanj

15:00Srbija - Bugarska -:-
16:00Nizozemska - Tajvan -:-
19:00Hrvatska - Turska -:-
20:00Španjolska - Meksiko -:-

SVIJET: Internacionalne prijateljske

15:00Finska U16 - Švedska U16 -:-

SVIJET: SP U20 IB

12:00Mađarska U20 - Estonija U20 -:-
15:30Francuska U20 - Italija U20 -:-
19:00Poljska U20 - Ukrajina U20 -:-

SVIJET: World Junior A Challenge

03:00Kanada U19 - Češka U19 4:6

SVIJET: Internacionalne prijateljske

12:30Francuska Ž - Češka Ž -:-
14:00Švicarska Ž - Švedska Ž -:-
16:00Danska Ž - Rusija B Ž -:-
17:30Njemačka Ž - Finska Ž -:-

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

15:15Mora - Vasteras -:- [ 3.10 | 4.10 | 2.05 ]
18:00IF Bjorkloven - Almtuna -:- [ 1.40 | 5.00 | 6.50 ]

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

20:00Cardiff - Nottingham -:-
20:00Glasgow - Guildford -:-
20:00Manchester - Coventry -:-
20:00Sheffield - Fife -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.