REFRESH

Hokej » Danas » Sve utakmice

AZIJA: Azijska liga

07:10Sakhalin - Daemyung 6:3

AZIJA: Southeast Asian Games - Playoff

08:00Tajland - Malezija 15:0
12:00Filipini - Singapur 3:4

BJELORUSIJA: Extraleague - Stupanj gubitnika

11:00Bjelorusija U18 - Baranavichy 3:6

BJELORUSIJA: Extraleague - Stupanj pobjednika

15:00Gomel - Molodechno 2:1pen
15:00Neman Grodno - Yunost Minsk 1:0
15:00Zhlobin - Soligorsk 2:1pen

ČEŠKA REPUBLIKA: Chance Liga

15:00Slavia Prag - Kadan 4:3
16:00Chomutov - AZ Havirov 3:2
16:00Poruba - Frydek-Mistek 0:3
17:00Benatky - Usti 1:3
17:00Ceske Budejovice - Prostejov 6:0
17:00Litomerice - Vsetin 2:1
17:00Prerov - Sokolov 3:1
17:30Jihlava - Trebic 3:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

15:00Pardubice - Sparta Praha 4:3

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - North

17:00Dvur Kralove - Nova Paka 1:2
17:30Bilina - Mostecti Lvi 3:8
18:00Decin - Trutnov 5:6prod.
18:00HC Vrchlabi - Jablonec 9:1

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - Central

17:00Pribram - Tabor 1:5
17:30Klatovy - DS Ceske Budejovice 2:1prod.
18:00China Golden Dragon - Kolin 3:7
18:00Kobra Praha - Pisek 4:8

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - East

17:00Moravske Budejovice - Koprivnice 3:6
17:00Novy Jicin - Hodonin 3:1
17:00Opava - Zdar nad Sazavou 4:1
17:00Valasske Mezirici - Sumperk 3:5

ČEŠKA REPUBLIKA: O Pohar DHL

12:00Ceske Budejovice U20 - Trinec U20 3:0
12:00Jihlava U20 - Mountfield HK U20 1:3
12:00Olomouc U20 - Liberec U20 6:0
12:30Zlin U20 - Mlada Boleslav U20 3:4
13:00Kladno U20 - Vitkovice U20 4:2
14:30Salzburg U20 - Slavia Praha U20 3:5
16:00Litvinov U20 - Karlovy Vary U20 1:4

ČEŠKA REPUBLIKA: ULLH

11:40Cavaliers Brno - UK Prague 0:3

ESTONIJA: Hokiliiga

15:00Everest - Narva PSK 3:5
17:00HC Viking - Valk 494 5:4prod.

EUROPA: Alps Hockey League

3. trećinaBregenzerwald - Fassa 1:2
3. trećinaFeldkirch - Vipiteno 1:3
PauzaRitten - Lustenau 4:1
2. trećinaCortina - Kitzbuhel 3:0
2. trećinaGherdeina - Valpusteria 1:5

EUROPA: BeNe League

16:45Trappers B - Herentals 1:10
3. trećinaMechelen - Limburg 7:3
2. trećinaZoetermeer - Leuven 1:4
2. trećinaAntwerp - Den Haag 1:5

FINSKA: Liiga

15:00Hämeenlinna - Tappara 3:1
16:00Ilves - Ässät 2:0
16:00Jukurit - KalPa 0:6
16:00JYP - Sport 2:3
16:00Kärpät - IFK Helsinki 1:4
17:30Lukko - KooKoo 3:4prod.
17:30SaiPa - TPS Turku 2:3prod.

FINSKA: Mestis

14:00SaPKo - Hokki 3:4prod.
16:00IPK - RoKi 6:3
16:00K-Vantaa - KeuPa 3:1
16:00Peliitat - Hermes 4:3
16:00TUTO - Jokipojat 2:6

FINSKA: Suomi-sarja

15:00Hunters - Giants 9:2
15:00JHT - Laser HT 7:5
15:20Jarvenpaa - Muik Hockey 1:0
16:00FPS - Titaanit 7:1
16:00Kiekko-Espoo - Riemu 5:0
16:00RaaheK - HCIK 3:2

FINSKA: Nuorten SM-Liiga

11:00Ässät U20 - SaiPa U20 7:3
11:00Hämeenlinna U20 - IFK Helsinki U20 5:4prod.
11:00KooKoo U20 - Jokerit U20 4:5pen
11:30Ilves U20 - Tappara U20 4:5prod.
12:00Jukurit U20 - Kärpät U20 1:7
12:00Jyväskylä U20 - Lukko U20 6:5prod.
13:30Kiekko-Espoo U20 - TUTO U20 3:1
15:00Sport U20 - KalPa U20 3:2

FINSKA: Naisten Liiga - Stupanj gubitnika

12:50TPS Turku Ž - RoKi Ž 2:3prod.
14:20IFK Helsinki Ž - Lukko Ž 8:0
15:30Sport Ž - APV Ž 7:1

FINSKA: Naisten Liiga - Stupanj pobjednika

13:00Ilves Ž - Hämeenlinna Ž 1:6
14:30Kuortane Ž - KalPa Ž 1:3
16:30Kiekko-Espoo Ž - Kärpät Ž 3:7

FRANCUSKA: D1

18:00Strasbourg - Chambery 2:3
19:00Marseille - Clermont-Ferrand -:-
19:30Mont Blanc - Dunkerque Corsaires -:-
20:00Brest - Nantes -:-
20:30Caen - Cholet -:-
20:30Tours - Montpellier -:-

ITALIJA: IHL

18:00Como - Eppan 5:4pen
ProdužeciKaltern - Unterland 3:3
2. trećinaAlleghe - Varese 0:2
2. trećinaValpeagle - Merano 1:0

KANADA: OHL

01:00Erie Otters - Soo Greyhounds 1:2
01:00Kingston Frontenacs - Peterborough Petes 7:2
01:00Mississauga Steelheads - Hamilton Bulldogs 4:6
01:05Sarnia Sting - Saginaw Spirit 8:11
01:05Sudbury Wolves - Flint Firebirds 8:5
01:30Guelph Storm - Barrie Colts 4:0
01:30Kitchener Rangers - Oshawa Generals 6:4
01:30London Knights - Owen Sound Attack 3:6
22:00Hamilton Bulldogs - Mississauga Steelheads -:-

KANADA: WHL

02:00Moose Jaw Warriors - Red Deer Rebels 3:7
02:00Prince Albert Raiders - Kelowna Rockets 1:2
02:00Swift Current Broncos - Everett Silvertips 1:5
02:30Brandon Wheat Kings - Kamloops Blazers 4:5pen
02:30Winnipeg Ice - Regina Pats 3:2prod.
03:00Calgary Hitmen - Edmonton Oil Kings 2:4
03:00Lethbridge Hurricanes - Medicine Hat Tigers 3:4pen
04:05Victoria Royals - Seattle Thunderbirds 1:4
04:30Vancouver Giants - Spokane Chiefs 1:2

KANADA: QMJHL

00:00Halifax Mooseheads - Cape Breton Eagles 6:5
01:00Sherbrooke Phoenix - Moncton Wildcats 6:3
01:00Val-d'Or Foreurs - Rimouski Oceanic 8:10
01:30Baie-Comeau Drakkar - Charlottetown Islanders 4:1
01:30Blainville-Boisbriand Armada - Shawinigan Cataractes 4:2
01:30Chicoutimi Sagueneens - Acadie-Bathurst Titan 4:2
01:30Drummondville Voltigeurs - Saint John Sea Dogs 2:5
01:30Gatineau Olympiques - Ottawa 67s 0:4
22:00Chicoutimi Sagueneens - Charlottetown Islanders -:-
22:00Shawinigan Cataractes - Victoriaville Tigres -:-
00:00Cape Breton Eagles - Halifax Mooseheads -:-
00:00Sherbrooke Phoenix - Saint John Sea Dogs -:-

KANADA: LNAH

02:00Jonquiere Marquis - Thetford Mines Isothermic 2:7
02:00Riviere-du-Loup 3L - Petroliers du Nord 3:5
02:00Saint-Georges - Sorel-Tracy 1:2

KAZAHSTAN: Championship

13:00Beibarys Atyrau - Temirtau 3:1

LATVIJA: Optibet Hokeja Liga

12:00HS Riga - Kurbads 2:6
12:00Riga Prizma - HK Olimp 3:6
16:00Daugavpils - Mogo 4:5
16:00Zemgale - Liepaja 3:4

MAĐARSKA: Erste Liga

17:30Brasov - Hokiklub Budapest 5:4pen
17:30Gyergyoi - DAB 5:2

NORVEŠKA: Get-ligaen

16:00Gruner - Storhamar 2:9
16:00Stjernen - Manglerud 5:2
16:00Vålerenga - Stavanger 1:2

NORVEŠKA: Division 1

17:00Gjovik - Nidaros 5:0
17:00Haugesund - Furuset 6:4
17:00Lorenskog - Ringerike 3:1

RUMUNJSKA: Campionatul National

17:30Steaua Bucharest - Sportul Studentesc 21:1

RUSIJA: KHL

08:00Vladivostok - Kunlun 5:4pen
13:00Ekaterinburg - Dinamo Riga 5:4
13:00Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 0:1
15:30Sochi - Barys Nur-Sultan 1:4

RUSIJA: MHL

09:00Mamonty Yugry - Irbis 3:1
09:00Tolpar - Snezhnye Barsy 2:1
10:30Reaktor - Omskie Yastreby 6:5pen
11:00Ladya - Kuznetskie Medvedi 8:1
11:00Sputnik Almetievsk - Tyumensky Legion 7:0
13:00Sarmaty - Sibirskie Snaipery 2:1pen

RUSIJA: NMHL

11:00Lipetsk - Rossosh 4:3pen
11:00Loko Junior - Polot 8:1
15:00Bryansk - Belgorod 1:7

RUSIJA: VHL

12:00Kazzinc-Torpedo - Bars 2:5
12:00Nomad Nur-Sultan - Ryazan 0:1pen
13:00Tyumen - Voronezh 3:0
13:00Yugra - Tambov 2:3
15:00Penza - Perm 3:2prod.
15:00Zvezda Moscow - Khimik 2:1

SAD: NHL

01:00New Jersey Devils - Chicago Blackhawks 1:2pen
01:00New York Rangers - Montreal Canadiens 1:2
01:00Pittsburgh Penguins - Arizona Coyotes 2:0
03:00Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 2:1
04:00Anaheim Ducks - Washington Capitals 2:3
3. trećinaPhiladelphia Flyers - Ottawa Senators 4:3
22:00Vancouver Canucks - Buffalo Sabres -:-

SAD: AHL

01:00Belleville Senators - Cleveland Monsters 2:6
01:00Grand Rapids Griffins - Rockford IceHogs 1:2pen
01:00Syracuse Crunch - Laval Rocket 5:2
01:00Utica Comets - Bridgeport Sound Tigers 4:5pen
01:05Lehigh Valley Phantoms - Hershey Bears 1:2
01:05Providence Bruins - Binghamton 6:2
01:05Rochester Americans - Charlotte Checkers 4:0
01:05Springfield Thunderbirds - Hartford Wolf Pack 2:5
01:05Wilkes-Barre/Scranton - Texas Stars 3:4
02:00Manitoba Moose - Chicago Wolves 3:1
02:00Milwaukee Admirals - Iowa Wild 7:1
04:00Ontario Reign - San Jose Barracuda 2:9
22:00Toronto Marlies - San Antonio Rampage -:-

SAD: ECHL

23:30Newfoundland - Worcester Railers 7:5
01:00Adirondack Thunder - Maine Mariners 4:5prod.
01:00Orlando Solar Bears - Atlanta Gladiators 3:1
01:05Wheeling Nailers - Kalamazoo Wings 6:2
01:15Toledo Walleye - Brampton Beast 6:2
01:30Florida Everblades - South Carolina Stingrays 0:2
01:30Norfolk Admirals - Greenville Swamp Rabbits 4:1
02:05Kansas City - Wichita Thunder 4:1
02:05Tulsa Oilers - Fort Wayne Komets 0:1
03:05Rapid City Rush - Utah Grizzlies 5:4prod.
03:10Idaho - Allen Americans 6:5prod.
23:30Newfoundland - Worcester Railers -:-
00:00Maine Mariners - Adirondack Thunder -:-

SAD: FHL

01:00Danbury Hat Tricks - Delaware Thunder 6:4
01:05Elmira Enforcers - Watertown Wolves 3:2
01:35Battle Creek - Carolina Thunderbirds 0:7
01:35Columbus River Dragons - Port Huron Prowlers 2:4
02:05Danville Dashers - Mentor Ice Breakers 3:2

SAD: SPHL

02:15Evansville Thunderbolts - Macon Mayhem 10:3
02:35Pensacola Ice Flyers - Huntsville Havoc 2:0

SAD: USHL

01:35Youngstown Phantoms - SAD U18 2:5
02:05Chicago Steel - Cedar Rapids 4:2
02:05Des Moines Buccaneers - Sioux-City 1:4
02:05Dubuque Fighting Saints - Muskegon Lumberjacks 5:2
02:05Madison Capitols - Green Bay Gamblers 2:7
02:05Omaha Lancers - Sioux Falls Stampede 2:3prod.
02:05Waterloo Black Hawks - Lincoln Stars 3:2pen

SLOVAČKA: 2. Liga

17:00Prievidza - Puchov 4:5
17:00R. Sobota - L. Mikulas B 6:1
17:30Bardejov - HC 19 Humenne 3:4
17:30Gelnica - Kezmarok 1:2
17:30Trebisov - Sanok 3:5
18:00Senica - PHC Budapest 4:3
18:00Ziar nad Hronom - Partizánske 5:1
18:45Brezno - Dolný Kubín 4:1

SLOVENIJA: IHL

18:00OtkazanoVojvodina - Medveščak Zagreb -:-
19:00Slavija - Crvena zvezda 2:6

SLOVENIJA: Hokejska liga

14:15Triglav Kranj - Maribor 17:7

SVIJET: Internacionalne prijateljske

17:30Spisska Nova Ves - Slovačka U18 -:-

SVIJET: World Junior A Challenge

22:00Rusija U18 - Kanada U19 -:-

SVIJET: WCH III Women

12:00Belgija Ž - Litva Ž 3:4
15:30Južna Afrika Ž - Hong Kong Ž 2:1
19:00Rumunjska Ž - Bugarska Ž 3:4prod.

ŠPANJOLSKA: LNHH

14:30Barcelona - Majadahonda 7:1
21:30Jaca - Puigcerda -:-

ŠVEDSKA: SHL

15:15Frolunda - HV 71 2:4
15:15Oskarshamn - Orebro 0:2
15:15Skelleftea - Leksands 3:2
18:00Brynäs - Vaxjo 4:3prod.
18:00Lulea - Farjestads 3:4
18:00Malmo - Linkopings 0:1pen

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

15:15IF Bjorkloven - Modo 4:3pen
18:00Vasterviks IK - Vasteras 4:6

ŠVEDSKA: HockeyEttan Norra

18:00Ostersund - Piteå 2:3

ŠVEDSKA: HockeyEttan Sodra

15:00Tranås - Hanhals 4:1
16:00Morrums GoIS - Borås 6:3

ŠVEDSKA: HockeyEttan Vastra

16:00Surahammar - Koping 3:5

ŠVEDSKA: SuperElit U20

12:00Linkopings U20 - Karlskrona U20 4:2
12:00Timra U20 - Modo U20 0:3
13:00Leksands U20 - Skelleftea U20 4:1
13:00Malmo U20 - HV 71 U20 6:2
13:00Mora U20 - Lulea U20 0:3
13:00Sodertalje U20 - Vaxjo U20 0:2
15:30Rogle U20 - Frolunda U20 4:3

ŠVEDSKA: SDHL Women

13:30Lulea Ž - AIK Ž 4:0
15:30Linkopings Ž - Göteborg Ž 8:1
16:00Modo Ž - SDE HF Ž 2:3prod.

ŠVICARSKA: National League

3. trećinaBern - Fribourg 3:2
3. trećinaDavos - Lausanne 0:1
3. trećinaLugano - Zurich 3:0
3. trećinaRapperswil - Servette 3:1
3. trećinaZug - Langnau 4:2

ŠVICARSKA: Swiss League

16:00Ticino Rockets - Chaux-de-Fonds 1:8
17:00Lions - Thurgau 1:2
17:30Langenthal - Visp 2:3
17:30Olten - Academy Zug 10:5
18:00Sierre-Anniviers - Winterthur 7:2
PauzaAjoie - Kloten 0:1

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

19:00Guildford - Manchester 4:1
2. trećinaBelfast - Sheffield 0:1
PauzaCoventry - Nottingham 3:5
2. trećinaDundee - Fife 1:3
2. trećinaGlasgow - Cardiff 1:2

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.