REFRESH

Košarka » Danas » Sve utakmice

EUROPA: Eurocup

19:00Turk Telekom - Levallois -:-
19:30Hamburg - Partizan -:-
20:00Trento - Joventut -:-
20:30Valencia - Promitheas -:-
21:00Gran Canaria - Cedevita Olimpija -:-

EUROPA: Champions League

18:30AEK Athens - Treviso -:-
18:30Rytas - San Pablo Burgos -:-
20:00Oldenburg - Besiktas -:-
20:30Dijon - Nizhny Novgorod -:-

HRVATSKA: Premijer liga

19:00Zadar - Osijek -:-

EUROPA: FIBA Europe Cup

20:00Den Bosch - Opava -:-
20:00Groningen - Bayreuth -:-

EUROPA: Alpe Adria Cup

17:00Levice - Pardubice -:-
18:00GKK Sibenka - Wels -:-

EUROPA: BIBL - Prvi stupanj

19:00TFT Skopje - Sigal Prishtina -:-

EUROPA: WBBL Women

18:00Aistes LSU Kaunas Ž - Siauliai-Universitetas Ž -:-

FINSKA: Korisliiga

17:30KTP Basket - Kataja -:-
17:30Pyrinto Tampere - Helsinki Seagulls -:-

FRANCUSKA: French Cup

20:00Aix-Maurienne - Roanne -:-
20:00Boulazac - Quimper -:-
20:00Chartres - Le Portel -:-
20:00Cholet - Poitiers -:-
20:00Dax-Gamarde - Ada Blois -:-
20:00Denain-Voltaire - Gravelines-Dunkerque -:-
20:00Fos-sur-Mer - ALS Basket Andrezieux-Boutheon -:-
20:00Lille - Chalons-Reims -:-
20:00Mulhouse - St. Chamond -:-
20:00Nancy - Rueil -:-
20:00Nanterre - Saint Quentin -:-
20:00Nantes - Limoges -:-
20:00Orchies - Evreux -:-
20:00Vichy-Clermont - Antibes -:-

FRANCUSKA: French Cup Women

20:00Champagne Ž - Landerneau Bretagne Ž -:-
20:00Toulouse Ž - Charnay Bourgogne Sud Ž -:-

IZRAEL: Liga Leumit

18:00H. Afula - Maccabi Haifa -:-
18:00Maccabi Ramat Gan - Elitzur Ashkelon -:-
18:30Ironi Nahariya - Elitzur Kiryat Ata -:-
18:30Maccabi Raanana - M. Hod Hasharon -:-

JUŽNA KOREJA: KBL

12:00Mobis Phoebus - Seoul Thunders -:-

KINA: CBA

05:00Tianjin - Shenzhen -:-
05:00Xinjiang - Ningbo Rockets -:-
09:00Fujian - Jiangsu Dragons -:-
09:30Shanxi Zhongyu - Guangzhou -:-
13:35Zhejiang Chouzhou - Beijing -:-
14:00Shandong - Liaoning -:-

MEKSIKO: LNBP

4. četvrtinaPlateros - Lenadores 77:44

NORVEŠKA: Kvinneligaen - Žene

19:00Ullern Ž - Asker/Bærums Verk Ž -:-

PARAGVAJ: LNB - Treći stupanj

01:00Dep. San Jose - Olimpia 98:77
01:00Libertad - Ciudad Nueva 92:72

PORTORIKO: BSN - Playoff

4. četvrtinaCapitanes De Arecibo - Cangrejeros 80:82

RUSIJA: Super League

16:15Ufimets Ufa - Temp Sumz Revda -:-
17:00CSKA Moscow 2 - Uralmash Ekaterinburg -:-

SLOVENIJA: Slovenian Cup

18:00Sezana - LTH Castings -:-
19:00Hrastnik - Zoltasti Troti -:-
19:15Celje - Hopsi Polzela -:-
20:00Crnomelj - Nova KBM Branik -:-
20:00Plama P. - Sencur -:-
21:00Grosuplje - Podcetrtek -:-
21:00Medvode - Ilirija -:-

SRBIJA: 1. ZLS Women

18:30Partizan Ž - Vrsac Ž -:-

ŠVEDSKA: Basketettan Women

19:00SBBK Utveckling Ž - Hammarby Ž -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL Cup

20:00Manchester Giants - Sheffield Sharks -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.