m.Rezultati.com

REFRESH

Košarka » Juče » Sve utakmice

oglasi

ARGENTINA: Liga A

00:30San Lorenzo - Hispano Americano 91:72
03:00La Union - Instituto de Cordoba 73:92
03:00Quimsa - Gimnasia 75:80

AUSTRALIJA: NBL1

12:00Frankston - Dandenong 74:85

AUSTRALIJA: NBL1 Women

10:00Frankston Ž - Dandenong Ž 63:87

AUSTRIJA: AWBL Women - Playoff

19:00UBI Graz Ž - Duches Klosterneuburg Ž 61:47

AZIJA: ABL - Playoff

13:20Mono Vampire - CLS Knights 79:71

BELGIJA: EuroMillions Basketball League

20:00Antwerp Giants - Okapi Aalstar 96:69

BELGIJA: Top Division Women - Playoff

20:30Braine Ž - Sint-Katelijne-Waver Ž 67:56

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Stupanj pobjednika

17:30Spars Sarajevo - Vogosca Sarajevo 90:56
19:30Sloboda - Mrkonjic Grad 80:75
19:30Široki Brijeg - Zrinjski Mostar 91:75

BUGARSKA: NBL

17:00Rilski Sportist - Yambol 74:67
17:30Academic Bultex - Cherno More 100:79
18:00Beroe - Balkan 92:84
18:00Spartak Pleven - Academic 89:78

ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - Playoff

18:00Opava - Decin 89:68
18:00Pardubice - Olomoucko 91:100

ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene - Playoff

17:00USK Prague Ž - Zabiny Brno Ž 93:56

DANSKA: Dameligaen - Žene - Playoff

19:00Amager Ž - Stevnsgade Ž 81:54

EUROPA: Euroleague - Playoff

20:30Baskonia - CSKA Moscow 77:84
21:00Barcelona - Anadolu Efes 68:102

EUROPA: FIBA Europe Cup - Playoff

20:30Sassari - s.Oliver Wurzburg 89:84

FILIPINI: Kup - Playoff

13:00Magnolia Hotshots - Rain Or Shine Paint. 82:74

FRANCUSKA: LNB

20:00Lyon-Villeurbanne - Monaco 92:91

GRČKA: A2

14:00Ippokratis - Ermis Agias 78:69
16:00Amyntas - Koroivos 55:63
16:00Apollon Patron - Kastoria 51:47
16:00AS Karditsas - Harilaos Trikoupis 85:69
16:00Diagoras Driopideon - Iraklis 73:71
16:00E. Piraeus - Kavala 76:94
16:00Marousi - Pefkohori 71:72
16:00Psychikou - Ionikos 73:86

HRVATSKA: Premijer liga - Playoff

19:00Cedevita - Osijek 104:86
19:00Split - Gorica 102:71

ISLAND: Premier League Women - Playoff

21:15Keflavik Ž - Valur Ž 96:100

ITALIJA: Lega A

20:30Brescia - Virtus Bologna 77:75

ITALIJA: Serie A1 - žene - Playoff

20:30Ragusa Ž - Venezia Ž 66:57
21:00San Martino Ž - Schio Ž 53:62

KAZAHSTAN: National League

15:30Astana - Tobol Kostanay 93:76

KAZAHSTAN: Premier League - Playoff

10:00Aktobe - Bars Petropavlovsk 75:72

KOSOVO: Superliga - Relegacija - doigravanje

19:00Vellaznimi - Lipjani -:-

LATVIJA: LBL - Playoff

18:30VEF Riga - BK Ogre 90:85

LITVA: LKL

18:00Rytas - Pieno Zvaigzdes 80:74

MAĐARSKA: NB I. A - Stupanj pobjednika

17:00Szolnoki Olaj - Kormend 88:84
18:00Pecsi VSK - Jaszberenyi 77:56

MAĐARSKA: NB I. A - Stupanj gubitnika

18:00TF Budapest - Alba Fehervar 70:65

MAĐARSKA: NB I. A - 6th-10th places

18:00DEAC - KTE-Duna 72:77
18:00Soproni KC - Zalakeramia 70:66

MAĐARSKA: Division 1 - žene - Ispadanje skupina

19:30Ujbuda BEAC Ž - Vasas Csata Ž 75:69

NJEMAČKA: DBBL - žene - Playoff

19:00Keltern Ž - Herner Ž 70:59

POLJSKA: Energa Basket Liga

19:00Zielona Gora - Krosno 105:87

POLJSKA: Energa Basket Liga - žene - Playoff

18:10Polkowice Ž - Gorzow Ž 74:56

PORTORIKO: BSN

02:00Aguada Santeros - Piratas de Quebradillas 99:98prod

PORTUGAL: LPB - Stupanj pobjednika

20:45Oliveirense - Benfica 79:84

RUMUNJSKA: Divizia A - Playoff

17:00Cluj Napoca - BC Steaua Bucuresti 72:64
17:30SCM Craiova - BC Timisoara 69:71

RUMUNJSKA: Liga National Women - 5.-8. mjesto

17:00Municipal Targoviste Ž - CSM Oradea Ž 84:27

RUMUNJSKA: Liga National Women - 9.-13. mjesto

17:30Targu Mures Ž - Targu Secuiesc Ž 87:41
19:30Agronomia Bucuresti Ž - Rapid Bucuresti Ž 66:77

RUSIJA: VTB United League

18:00BC Kalev/Cramo - Lokomotiv Kuban 81:76
19:30Khimki M. - Enisey 86:94

RUSIJA: Premier League Women - Playoff

18:00MBA Moscow Ž - Nadezhda Ž 65:69

SAD: NBA - Playoff

01:00Toronto Raptors - Orlando Magic 115:96
02:00Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets 122:100
03:30Denver Nuggets - San Antonio Spurs 108:90
04:30Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder 118:115

SJEV. MAKEDONIJA: Superleague - Stupanj pobjednika

18:30Blokotehna - Kozuv 87:78
19:00Gostivar - Rabotnicki 80:70

SJEV. MAKEDONIJA: Superleague - Stupanj gubitnika

18:00Feni Industries - Vardar 88:58

SLOVAČKA: Extraliga - Playoff

18:00Prievidza - Levice 68:62
18:00Svit - Inter Bratislava 74:95

ŠPANJOLSKA: ACB

20:30Valencia - Unicaja 96:57
21:30Tenerife - Joventut 79:72

ŠVEDSKA: Basketligan Women - Playoff

19:00Umea Ž - Hogsbo Ž 63:68

TURSKA: KBSL Women - Playoff

19:00Fenerbahce Ž - Galatasaray Ž 72:51

URUGVAJ: Liga Uruguaya - Playoff

02:15Urunday - Malvin 79:73

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju