REFRESH

Košarka » Juče » Sve utakmice

oglasi

ARGENTINA: Liga A

01:30Comunicaciones Mercedes - Ferro 90:77
01:30Libertad - San Martin 83:60

AUSTRIJA: Kup

20:00Jennersdorf - UBSC Graz 71:81

AZIJA: ABL

13:00CLS Knights - Mono Vampire 80:75

BAHREIN: Premier League

16:00Sitra Club - Al-Hala -:-
17:45ISSA Town - Nuwaidrad -:-

BELGIJA: Top Division Women

20:30Liege Ž - Charleroi Ž 53:41

BJELORUSIJA: Premier League

16:00Borisfen - Gomel 89:57
17:00Tsmoki Minsk 3 - Brest 120:49

BJELORUSIJA: Premier League Women

15:30Horizont Minsk 2 Ž - Rguor Minsk Ž 63:41

BRAZIL: NBB

23:00Vasco - Pinheiros 65:71
23:00Cearense - Minas 70:61

CIPAR: Division A

18:00AEL - Keravnos S. 71:74

ČEŠKA REPUBLIKA: NBL

17:45Kolin - Ostrava 101:65
18:00Decin - Svitavy 77:79
18:00Pardubice - Usti n. Labem 82:67
18:00USK Prag - Hradec Kralove 88:87
20:00Brno - Olomoucko 71:88

DANSKA: Basketligaen

19:00Copenhagen Wolfpack - Randers 78:107
19:00Næstved - Stevnsgade 84:65
19:00Svendborg - Horsens 64:106

EUROPA: Latvia-Estonian League

18:00Valmiera Glass Via - VEF Riga 76:95
19:00Tallinna Kalev - Jekabpils 85:82

EUROPA: Eurocup

17:00Unics Kazan - Unicaja 87:84
18:00Lokomotiv Kuban - Cedevita 80:76
18:00Turk Telekom - Trento 84:77
19:00Crvena zvezda - Brescia 103:67
19:00Mornar - Frankfurt 83:87
19:45Monaco - Galatasaray 76:71

EUROPA: Champions League

18:00Neptunas - Virtus Bologna 88:85
18:30Anwil Wloclawek - Ventspils 84:71
18:30PAOK - Venezia 77:76
20:00Ludwigsburg - Banvit 76:88
20:30Avellino - Nizhny Novgorod 71:92
20:30Fribourg Olympic - Hapoel Holon 90:95
20:30Fuenlabrada - Bamberg 65:75
20:30Le Mans - Murcia 71:80
20:30Nanterre - Opava 110:64

EUROPA: FIBA Europe Cup - Drugi stupanj

16:00Saratov - Kataja 98:57
18:00Balkan - Alba Fehervar 88:82prod
18:00Lukoil Levski - Nes Ziona 89:98
18:00Szolnoki Olaj - Pinar Karsiyaka 70:74
18:30Bakken Bears - Leiden 111:71
19:00s.Oliver Wurzburg - Z-Mobile Prishtina 95:77
19:30Groningen - Sassari 78:84
20:30Varese - AEK 109:74

EUROPA: ABA League 2

18:00Split - Helios Domzale 82:76
19:00KK Dynamic - Lovcen Cetinje 87:88
19:00Rogaska - KK Primorska 74:75
19:00Sutjeska - Borac 71:64

EUROPA: BIBL

17:30Academic Bultex - Kozuv 88:57

EUROPA: Euroleague Women

19:00Flammes Carolo Ž - Olympiakos Ž 73:68
19:00Polkowice Ž - Nadezhda Ž 70:36
20:00Braine Ž - Bourges Ž 65:78
20:00ESB Lille Ž - USK Prague Ž 62:101
20:30Perfumerias Avenida Ž - Dynamo Kursk Ž 56:58

EUROPA: EuroCup Women

16:00Spartak Moscow Ž - Artego Bydgoszcz Ž 44:55
16:30Mersin Ž - Enisey Krasnoyarsk Ž 90:77
17:30Fribourg Ž - Landes Ž 70:85
18:00Galatasaray Ž - MBA Moscow Ž 59:45
18:00Torun Ž - Lefkadas Ž 95:48
18:30Miskolc Ž - Venezia Ž 63:61
18:30Wisla Can-Pack Ž - Besiktas Ž 78:49
19:00Gernika Bizkaia Ž - Uniao Sportiva Ž 84:66
19:00UNI Gyor Ž - Uni Girona Ž 56:78
20:00Nantes Ž - KP Brno Ž 93:84prod

EUROPA: CEWL Women

18:00Zabiny Brno Ž - UBI Graz Ž 92:49
18:30Hradec Kralove Ž - Marburg Ž 74:50

EUROPA: WABA League Women

18:00Banovici Ž - Crvena zvezda Ž 77:92
19:00Trešnjevka 2009 Ž - Triglav Ž 52:64

FILIPINI: Governors Cup - Playoff

12:00Alaska Aces - Magnolia Hotshots 90:76

FINSKA: Korisliiga

17:30Kouvot - BC Nokia 85:90
17:30Salon Vilpas - Pyrinto Tampere 94:93

GRČKA: A2

16:00Psychikou - Marousi 89:71
17:00Iraklis - Ionikos 93:90prod

ISLAND: Premier League Women

20:15Haukar Ž - Stjarnan Ž 60:73
20:15KR Reykjavik Ž - Breidablik Ž 76:73
20:15Skallagrimur Ž - Snaefell Ž 90:87prod

ITALIJA: A2 West

20:30Biella - Siena 79:60

JAPAN: B.League

11:05Akita - Sun Rockers 93:73
11:05Chiba - Hokkaido 98:60
11:05Fukuoka - Diamond Dolphins 81:102
11:05NeoPhoenix - Niigata 74:82
11:05Osaka - Shiga 67:58
11:05SeaHorses Mikawa - Brave Thunders 79:75
11:05Tochigi Brex - Alvark 63:64
11:05Toyama - Yokohama 106:72
12:05Ryukyu - Kyoto 87:71

JUŽNA KOREJA: KBL

11:30Anyang - KCC Egis 109:111prod
11:30Seoul Knights - Wonju DB 72:80

JUŽNA KOREJA: WKBL - žene

11:00KEB Hanabank Ž - KB Stars Ž 75:69

KAZAHSTAN: National League

14:00Atyrau - Almaty 81:88
14:00Kokshetay - Tobol Kostanay 74:96
14:30Astana - Kaspiy Aktau 104:57

KINA: CBA

12:35Beijing - Xinjiang 113:111prod
12:35Shanxi Zhongyu - Bayi Rockets 96:86
12:35Tianjin - Beijing Dragons 130:125

KOSOVO: Superliga

19:00Golden Eagle Ylli - Lipjani 105:83
19:00Kalaja - Trepca 81:76

NORVEŠKA: Kvinneligaen - Žene

17:30Gimle Ž - Bergen Ž 61:30

POLJSKA: Energa Basket Liga

19:00Zielona Gora - Szczecin 96:89

RUMUNJSKA: Divizia A - Prvi stupanj

16:30Aurel Vlaicu - CS Energia Targu Jiu 77:90
17:00SCM Craiova - BC Steaua Bucuresti 75:66
17:30Rapid Bucharest - Miercurea Ciuc 70:68prod

RUMUNJSKA: Liga National Women

13:00Rapid Bucuresti Ž - CSM Oradea Ž 63:65

RUSIJA: Super League

14:00Temp Sumz Revda - Petersburg 92:68
15:00Khimki-Podmoskovie - Novosibirsk 63:81
15:00Uralmash Ekaterinburg - Zenit Petersburg 2 80:67
17:00Burevestnik Jaroslav - Irkutsk 76:65

SAD: NBA

02:00Houston Rockets - Portland Trail Blazers 111:104
02:30San Antonio Spurs - Phoenix Suns 111:86
04:30Los Angeles Clippers - Toronto Raptors 99:123

SAD: NBA G League

01:00Lakeland Magic - Westchester 115:91
02:30Northern Arizona Suns - Capital City Go-Go 102:108
03:00Salt Lake City Stars - Austin Toros Spurs 102:108
19:00Greensboro Swarm - Wisconsin Herd 140:117

SAD: NCAA

23:00Southern Miss - Millsaps 81:47
00:00Liberty - South Carolina St 79:55
01:00Furman - Char. Southern 77:69
01:00Maryland - Loyola MD 94:71
01:00Pennsylvania - Villanova 78:75
01:00St. Francis (NY) - UMass Lowell 75:69
01:00UCF Knights - Georgia Southern 95:88
01:00UMBC Retrievers - Towson 76:80prod
01:00Yale - Albany 71:63
01:30AR Little Rock - Miles College 67:47
01:30Louisiana Tech - Miss. Valley St. 96:80
02:00Fordham - NJIT 50:53
02:00Jackson State - Fisk 77:56
02:00La Lafayette - Prairie View A&M 122:90
02:00Louisiana Monroe - Grambling St. 72:67
02:00South Dakota St. - Savannah State 139:72
02:00Wisc. Green Bay - Wisconsin-Stout 112:46
03:00Minnesota - North Florida 80:71
03:00New Mexico - Colorado 75:78
03:00Northern Colorado - Johnson and Wales (CO) 118:52
03:00Wyoming - Denver 87:90prod
04:05Sacramento State - Holy Names 81:56
21:15Troy - Carver Bible 88:43

SLOVAČKA: Extraliga

18:00Prievidza - Svit 72:82

SLOVENIJA: Liga Nova KBM

19:00Lasko - Krka 85:93

ŠPANJOLSKA: LEB Plata

20:00Estela - Iraurgi SB 68:59
20:00Gijon - Tormes 78:66
20:00Menorca - Girona 62:64
20:00Taldea - Navarra 82:67
20:30Alicante - La Roda 77:56
20:30Almansa - Azuqueca 73:66
20:30L'Hospitalet - Vic 87:78
20:30Plasencia - Peixegalego 65:69
20:30Zamora - Baskonia B 73:63
20:45Albacete - Real Murcia 70:78
20:45Moron - Villarrobledo 55:65

ŠVEDSKA: Basketettan Women

19:00Fryshuset Basket Ž - AIK Basket Ž -:-

UKRAJINA: Ukrainian Cup

17:00Sumdu Sumy - Dnipro 60:91

URUGVAJ: Liga Uruguaya

00:30Aguada - Bigua 79:77
00:30Verdirrojo - Goes 75:83

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju