REFRESH

Košarka » Juče » Sve utakmice

EUROPA: Euroleague

17:00Unics Kazan - CSKA Moskva 75:86
19:00Monaco - Real Madrid 84:90prod
20:00Panathinaikos - Baskonia 75:63
20:30Bayern - Alba Berlin 62:56
20:30Milano - Zalgiris Kaunas 65:58

FRANCUSKA: LNB

20:00Fos-sur-Mer - Cholet 69:81
20:00Roanne - Chalons-Reims 99:78

HRVATSKA: Premijer liga

17:00Gorica - Cedevita 89:79
18:00Sonik Puntamika - Škrljevo 67:91

ITALIJA: Lega A

20:00Trento - Varese 84:90
20:00OdgođenoTreviso - Trieste -:-

SAD: NBA

01:30Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers 105:87
04:00Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves 124:115

ŠPANJOLSKA: ACB

18:00San Pablo Burgos - Tenerife 73:81
20:30Fuenlabrada - Joventut 82:104
21:00Valencia - Gran Canaria 91:62

ARGENTINA: Liga A

00:00Obras - Platense 80:71
01:00Ferro - Gimnasia 84:85

AUSTRALIJA: NBL

09:30Tasmania JackJumpers - Adelaide 36ers 76:71
09:30OdgođenoTasmania JackJumpers - NZ Breakers -:-
09:30OdgođenoTasmania JackJumpers - Sydney Kings -:-
11:30OdgođenoPerth Wildcats - Adelaide 36ers -:-

AUSTRALIJA: WNBL Women

08:00Canberra Capitals Ž - Sydney Ž 86:54
10:30Townsville Ž - Adelaide Lightning Ž 65:73prod

BAHREIN: Premier League - Stupanj pobjednika

17:00OdgođenoAl Muharraq - Bahrain Club -:-

BRAZIL: NBB

23:00Minas - Caxias do Sul 83:62
23:30Rio Claro - Bauru 76:84
00:00Franca - Pinheiros 95:80
00:30Cerrado - Sao Paulo 86:84
23:30Paulistano - Mogi 69:62
00:00Corinthians Paulista - Pato 58:60

CIPAR: Division A

18:30Achilleas K. - Omonia 71:68
18:30Etha Encomi - AEL 93:80

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

19:00Novy Jicin - Zlin 112:89
19:00Plzen - Sokol Pisek 82:90
19:00Sokol Vysehrad - Pelhrimov 61:87
19:30Chomutov - Slavia Prague 73:111
19:30Sokol Prazsky - Litomerice 71:79
20:00Opava 2010 - Prostejov 82:94
20:00Pardubice 2 - Svitavy 55:84

DANSKA: Basketligaen

18:30Bears Academy - Herlev Wolfpack 103:74
19:30Værløse - Amager 98:88

DANSKA: Dameligaen - Žene

19:00Aabyhoj Ž - BMS Herlev Ž 60:69

EUROPA: ABA League

17:00Krka - Partizan 63:79
19:00Split - Igokea 89:77
21:00Borac - Zadar 79:73prod

EUROPA: WABA League Women - Stupanj pobjednika

18:00Cinkarna Celje Ž - Buducnost Ž 75:67

EUROPA: WBBL Women

17:00OdgođenoNeptunas Ž - TTT Riga Ž -:-
18:30Jurmala Ž - Ogres Kolibri Ž 48:84
18:30OdgođenoValmiera Ž - Jelgava Ž -:-

FILIPINI: Governors Cup

08:00OdgođenoAlaska Aces - Magnolia Hotshots -:-
11:00OdgođenoNLEX Road Warriors - Ginebra Kings -:-

FINSKA: Korisliiga

17:30Kobrat - KTP Basket 79:80

FINSKA: I Divisioona A

17:30HBA-Marsky Helsinki - Jyvaskyla 82:67
17:30Honka - ToPo 85:100
18:30OdgođenoKristika Turku - Munk. Kisapojat -:-

FRANCUSKA: Pro B

20:00Aix-Maurienne - Ada Blois 89:92prod
20:00ASA - Saint-Vallier 85:92
20:00Denain-Voltaire - Evreux 65:71
20:00Nantes - Lille 66:90
20:00Saint Quentin - Rouen 80:77

FRANCUSKA: Espoirs U21

16:30Fos Provence U21 - Cholet U21 71:59
16:45Roanne U21 - Chalons-Reims U21 84:98

IRAN: Super League - Drugi stupanj

12:30OdgođenoShahrdari Gorgan - Kalleh -:-
13:30Mes Rafsanjan - Exxon Tehran 64:69

ISLAND: Premier League

19:15KR Basket - Grindavik 83:81
20:15OdgođenoBreidablik - Tindastoll -:-
21:15Thorl - Stjarnan 88:75

ITALIJA: Serie A1 - žene

20:30Libertas Moncalieri Ž - San Martino Ž 55:71

IZRAEL: Liga Leumit

11:30Maccabi Ramat Gan - Ramat Hasharon 79:90

JUŽNA KOREJA: KBL

11:00Mobis Phoebus - KCC Egis 82:88

KANADA: U Sports

02:00OdgođenoBishop's - McGill -:-

KAZAHSTAN: Championship Women - Stupanj gubitnika

05:00OdgođenoMBJSM Almaty Ž - Karaganda Ž -:-
07:30Aktau Ž - Shymkent Ž 87:57

KAZAHSTAN: Championship Women - Stupanj pobjednika

10:00Okzhetpes Ž - Pavlodar Ž 78:55
12:30Nur-Sultan Ž - Turan Ž 50:73

KINA: CBA

04:00Sichuan - Jiangsu Dragons 100:84
04:00Xinjiang - Jilin 96:117
08:00Fujian - Tianjin 85:105
08:30Shanxi Zhongyu - Shandong 112:116
12:35Guangdong - Shanghai 101:108
13:00Zhejiang Guangsha - Beijing Royal Fighters 110:83

LUKSEMBURG: Total League

20:00Musel Pikes - T71 Dudelange 79:74
20:15Bertrange - Heffingen 77:86
20:30Ettelbruck - Amicale Steesel 76:80
20:30Larochette - Hesperange 74:75
20:30Racing Luxembourg - Contern 73:102
20:45Esch - Walferdange 67:70

NORVEŠKA: BLNO

19:00Gimle - Kongsberg Miners 97:95

NJEMAČKA: BBL

19:00Chemnitz - Frankfurt 87:86prod

POLJSKA: Energa Basket Liga

18:00Dabrowa Gornicza - Zielona Gora 83:78
20:00Slask Wroclaw - Czarni Slupsk 96:84

POLJSKA: Kup - žene

19:30Basket 25 Bydgoszcz Ž - Uniw. Gdanski Ž 94:54

PORTUGAL: LPB

21:30OdgođenoFC Porto - Illiabum -:-

PORTUGAL: Proliga

22:45Sanjoanense - Sampaense 73:76

PORTUGAL: LFB Women

21:45CDEFF Ž - Esgueira Ž 60:56

SAD: NBA G League

01:00Delaware Blue Coats - Greensboro Swarm 106:94
02:30Austin Toros Spurs - Sioux Falls Skyforce 119:97
02:30Rio Grande Valley Vipers - Santa Cruz Warriors 126:111
04:00Agua Caliente Clippers - Iowa Wolves 116:108prod
04:00Stockton Kings - Salt Lake City Stars 123:118

SAD: NCAA

23:00Florida Gulf Coast - Eastern Kentucky 77:73
23:00Nebraska - Wisconsin 65:73
00:30Appalachian State - Arkansas State 61:54
01:00Bryant University - Merrimack Warriors 76:67
01:00Central Conn. St. - LIU Sharks 65:62
01:00Coastal Carolina - AR Little Rock 65:49
01:00Coll Of Charltn - Hofstra 73:76
01:00Detroit - Illinois (Chi.) 80:67
01:00Elon - William & Mary 61:54
01:00Fairleigh Dickinson - Mt. St. Marys 56:67
01:00Jacksonville - Lipscomb 66:59
01:00James Madison - Drexel 82:88
01:00Liberty - North Alabama 72:53
01:00Marshall - Middle Tenn. St. 79:81
01:00NC Asheville - Gardner Webb 55:61
01:00NC Wilmington - Northeastern 67:62
01:00OtkazanoOakland - IUPUI -:-
01:00Robert Morris - Wisc. Milwaukee 77:53
01:00Sacred Heart - St. Francis (NY) 66:71
01:00Tennessee Tech - Murray State 75:80
01:00OdgođenoTowson - Delaware -:-
01:00Wagner - St. Francis (PA) 69:54
01:00Youngstown State - Wisc. Green Bay 63:50
01:30Kennesaw State - Jacksonville St. 64:70
01:30Louisiana Monroe - Georgia Southern 45:50
01:30Louisiana Tech - Rice 80:63
01:30Stetson - Bellarmine 47:72
02:00Chicago St - Utah Valley 87:101
02:00Houston Baptist - New Orleans 66:77
02:00La Lafayette - Georgia State 64:68
02:00Minnesota - Ohio State 64:75
02:00Nebraska O. - Oral Roberts 88:100
02:00Northern Colorado - Weber State 76:85
02:00Northern Illinois - Ball State 67:74
02:00North Florida - Central Arkansas 93:74
02:00South Alabama - Troy 82:63
02:00South Dakota Coyotes - North Dakota St. 62:74prod
02:00South Dakota St. - North Dakota 96:61
02:00Southern Illinois - Loyola (Ill). 39:44
02:00Southern Miss - North Texas 54:63
02:00Texas Arlington - Texas State 70:58
02:00UTSA Roadrunners - Florida Intl 73:66
02:30Austin Peay - Belmont 67:75
02:30Mcneese State - Nicholls State 71:81
02:30Northwestern St. - Incarnate Word 79:70
02:30Siu Edwardsville - Tennessee State 70:75
03:00Denver - UMKC 61:72
03:00Iowa - Purdue 73:83
03:00Memphis - East Carolina 71:54
03:00Montana - Idaho 81:62
03:00Montana State - East. Washington 69:65
03:00SE Louisiana - Texas A&M-CC 71:86
03:00SE Missouri State - Morehead State 73:74prod
03:00Tenn. Martin - Eastern Illinois 53:58
03:00UC Davis - CS Fullerton 58:74
03:00UCLA - California 81:57
03:00UTEP - Florida Atlantic 70:68
03:00Western Kentucky - UAB 65:68
04:00Portland - Pacific 64:56
04:00Portland State - Southern Utah 82:85prod
04:00Sacramento State - Idaho State 61:60
04:00San Francisco - St. Marys (CA) 70:72
04:00UC Irvine - Cal St. Bakersfield 57:52
04:00UC Riverside - Long Beach State 62:68
04:00UC San Diego - Cal Poly 55:59
04:30San Diego Toreros - Pepperdine 64:56
05:00Gonzaga - Loyola Marymount 89:55
05:00Santa Clara - Brigham Young 77:76
05:00USC - Stanford 61:64
05:00Washington - Colorado 60:58
05:59Hawaii - CS Northridge 72:65
20:00Boston University - Colgate 76:72
23:00Harvard - Pennsylvania 74:78
23:00Holy Cross - Lehigh 67:65
23:00New Hampshire - Stony Brook 69:76
00:00Air Force - Wyoming 61:63
00:00Monmouth (N.J.) - Canisius 72:67

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

12:00Abha - Ohod 88:91
14:00Al-Hilal - Al Ahli 111:87
15:00Al Ansar - Al Nahdha 85:72
16:00Al-Fateh - Al Salam 80:64
16:00Al Nasr - Al Ittihad 117:74
16:00Al Wehda - Dbae 66:57

SLOVENIJA: Liga Nova KBM

18:00Lasko - Tajfun Sentjur 74:79

SLOVENIJA: 1. SKL Women

19:30ZKK Domzale Ž - Ilirija Ž 47:68

SRBIJA: First League

18:00Vojvodina Novi Sad - Sloga 83:87

SVIJET: Champions League Americas

23:00Boca Juniors - U. De Concepcion 88:66
23:00OdgođenoCangrejeros - Real Esteli -:-

ŠPANJOLSKA: LEB Oro

20:00Leyma Coruna - Caceres 74:55
20:45Melilla - Mallorca Palma 82:89prod
21:00Huesca - Castello 93:94prod
21:00Lleida - Estudiantes 81:75
21:00Palencia - Prat Joventut 74:83

ŠVEDSKA: Basketligan

19:04Borås - KFUM Fryshuset 93:78

ŠVEDSKA: Basketligan Women

19:00OdgođenoMarbo Ž - Visby Ž -:-
19:00Wetterbygden Sparks Ž - Borås Ž 82:59

ŠVEDSKA: Basketettan Women

13:00OdgođenoRIG Mark Ž - Marbo Ž -:-

ŠVICARSKA: SB League Women

20:30Alte Kanti Aarau Ž - Pully Ž 66:65

TURSKA: TBL

16:00OdgođenoAkhisar Belediye - Kocaeli -:-

TURSKA: TB2L - Prvi stupanj

12:00Egospor - Gecit Spor 93:84
13:00Nef Istanbul - Etimesgut 79:86
14:00Fenerbahce 2 - Istanbul Efendileri 87:77
14:00Yeni Sincan Spor - Diyarbakir 106:39
15:00Sertas Spor - Gelisim Koleji 71:51
17:00Cozum Ankara - Darica Genclerbirligi 84:79

TURSKA: TKBL Women

13:00Fenerbahce 2 Ž - Cesme Ž 94:64
16:00Urla Bld Ž - Antalya Gunesi Ž 63:66

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL

20:00Plymouth City Patriots - London Lions 94:101
20:30Surrey Scorchers - Cheshire Phoenix 80:85

UKRAJINA: FBU Superleague

17:00OdgođenoBK Zaporozhye - Prometey -:-
17:30Cherkaski Mavpy - Budivelnik 82:96

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.