REFRESH

Košarka » Juče » Sve utakmice

EUROPA: Eurocup

18:00Bursaspor - Cluj-Napoca 95:80
18:00Lietkabelis - Cedevita Olimpija 104:98
18:00Prometey - Ulm 105:106
20:00Trento - Gran Canaria 75:72
20:30London Lions - Slask Wroclaw 97:80
20:30Paris - Hamburg 87:84

EUROPA: Champions League

18:30Peristeri - Rytas 71:82
20:00Bilbao - Igokea 81:84
20:00Dijon - Unicaja 70:91
20:00Hapoel Jerusalem - Bakken Bears 89:80
20:00Ludwigsburg - Darussafaka 63:77

HRVATSKA: Premijer liga

20:00Gorica - Cedevita 88:95

SAD: NBA

01:00Detroit Pistons - New York Knicks 110:140
01:30Dallas Mavericks - Golden State Warriors 116:113
04:00Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers 112:118

ARGENTINA: Liga A

23:30OdgođenoObras - Platense -:-
01:30Independiente de Oliva - Quimsa 91:81

AUSTRALIJA: WNBL Women

08:30Adelaide Lightning Ž - Canberra Capitals Ž 90:80

BAHREIN: Premier League

15:30Nuwaidrad - Al Ahli 52:89
17:30Al Ittihad - Al Muharraq 92:100

BELGIJA: Top Division Women

20:30Brunehaut Ž - Mechelen Ž -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

14:00Borac Banja Luka - Slavija 89:68
18:00Široki Brijeg - Sloboda 77:64

BRAZIL: NBB

23:00Minas - Cearense 79:71
00:00Flamengo - Cerrado 91:80
23:30Pato - Pinheiros 95:76

CRNA GORA: Prva A Liga

18:30Sutjeska - Jedinstvo 104:68
19:00Podgorica - Lovćen Cetinje 106:71

ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene

18:00Zabiny Brno Ž - Chomutov Ž 89:56

ČEŠKA REPUBLIKA: Kup - žene

17:15BA Sparta Ž - Ostrava Ž 62:70
18:30Brandys nad Labem Ž - Slavia Prague Ž 36:101
19:00Trutnov Ž - Slovanka Ž 61:90

DANSKA: Basketligaen

19:15Svendborg - Horsens 84:88

EUROPA: FIBA Europe Cup

18:00Pärnu - Fribourg Olympic 94:99
18:30BC Kalev/Cramo - Brindisi 73:72
18:30Budivelnik - Groningen 86:81
19:00Keravnos S. - Balkan 82:61
19:00Kormend - Anwil Wloclawek 67:94
19:00Levice - Opava 94:80
19:00Norrkoping - SCM Craiova 79:90
19:00Sporting CP - Karhu Basket 84:93
19:00Swans Gmunden - Gaziantep 83:75
19:00Voluntari - Crailsheim Merlins 79:93
20:00Chemnitz - Galil Elyon 111:79
20:00Den Bosch - FC Porto 82:64
20:00Golden Eagle Ylli - Bamberg 60:76
20:30Mechelen - CSM Oradea 72:86

EUROPA: Alpe Adria Cup

17:00BC Komarno - Kapfenberg 67:65
17:45Kolin - Škrljevo 66:65
18:00Furnir - Dabrowa Gornicza 62:69
18:00GKK Sibenka - Ilirija 92:77
19:00Oberwart - Pardubice 76:85
19:00Olomoucko - Vienna 81:90

EUROPA: BIBL

21:00Milenijum - Peja 76:89

EUROPA: ENBL

14:00Tartu Ulikool - Brno 77:75

EUROPA: Latvia-Estonian League

18:00VEF Riga - Rakvere Tarvas 104:47

EUROPA: WABA League Women

15:45Niksic 1995 Ž - Lavovi Ž 68:79
16:30Vojvodina 021 Ž - Cinkarna Celje Ž 70:68
17:30Zagreb Ž - Montana 2003 Ž 61:57
18:00Budućnost Ž - Play Off Sarajevo Ž 20:0
19:00Banovići Ž - Duga Ž 56:77

EUROPA: WBBL Women

17:30Liepajas Papirs/LSSS Ž - Kibirkstis Vilnius Ž 63:56

FILIPINI: Commissioners Cup

08:00Meralco Bolts - NLEX Road Warriors 81:92
10:45Converge FiberXers - Ginebra Kings 96:115

FINSKA: Korisliiga

17:30Kobrat - Pyrinto Tampere 74:77
17:30Kouvot - Lahti Basketball 96:94

FINSKA: Korisliiga Women

17:00Tapiolan Honka Ž - Kouvottaret Ž 72:73
17:30HBA-Marsky Helsinki Ž - Espoo Team Ž 68:80
17:30Pyrinto Ž - Forssan Alku Ž 86:84
17:30Vimpelin Veto Ž - Torpan Pojat Helsinki Ž 61:73

FRANCUSKA: Espoirs U21

17:00Strasbourg U21 - Boulogne-Levallois U21 69:77

FRANCUSKA: French Cup Women

18:00Monaco Ž - Flammes Carolo Ž 77:72
20:00Union Hainaut Ž - Tarbes GB Ž 63:82

GRČKA: A1 Women

14:00Giannina Ž - Lefkadas Ž 61:70
14:00PAOK Ž - Esperides Kalliotheas Ž 84:80prod
15:45Dafni Ž - GAS Evnikos Ž 81:61
16:00Panathinaikos Ž - Chania Ž 85:40
16:00Panathlitikos Ž - Eleftheria Ž 64:56
19:30Proteas Voulas Ž - Olympiakos Ž 59:90

ITALIJA: Serie A2

17:00Mantova - San Severo 76:77
20:30Chieti Basket - Chiusi 76:86

ITALIJA: Serie A2 Women - South

19:30Roma-Nord Ž - Battipaglia Ž 53:68

IZRAEL: Liga Leumit

18:00Maccabi Maale Adumim - Ironi Nahariya 70:65

JAPAN: B.League

11:05Akita - Alvark 83:69
11:05Brave Thunders - Yokohama 98:60
11:05Diamond Dolphins - Ryukyu 66:70
11:05Hokkaido - Chiba 77:88
11:05Ibaraki Robots - Sendai 77:85
11:05Kyoto - Hiroshima D. 74:81
11:05Nagoya Fighting Eagles - Shimane 77:87
11:05Osaka - Shiga 67:62
11:05SeaHorses Mikawa - Niigata 90:79
11:05Sun Rockers Shibuya - NeoPhoenix 87:82
11:05Toyama - Shinshu 70:61
11:25Utsunomiya Brex - Gunma 91:89prod

JUŽNA AMERIKA: Južnoamerička Liga - Playoff

01:00Boca Juniors - Sao Paulo 79:71
20:00Unifacisa - Titanes de Barranquilla 69:75

JUŽNA AMERIKA: Južnoamerička Liga - Stupanj gubitnika

17:30Aguada - Bauru 64:68
22:30San Martin - Sao Paulo 85:81

JUŽNA KOREJA: KBL

11:00Seoul Thunders - LG Sakers 75:70

JUŽNA KOREJA: WKBL - žene

11:00KB Stars Ž - Hana 1Q Ž 66:70

KAZAHSTAN: National League

14:30Atyrau - Tobol Kostanay 79:59
15:00Irbis Almaty - Aktobe 74:67

KINA: WCBA - žene

03:00Zhejiang Golden Bulls Ž - Jiangsu Phoenix Ž 70:94
06:30Guangdong Ž - Shanghai Ž 54:73
09:30Shanxi Xing Rui Ž - Shandong Ž 63:58
12:30Inner Mongolia Ž - Sichuan Ž 62:84

LITVA: King Mindaugas Cup

17:30Prienai - BC Wolves 68:76
18:00Neptunas - Juventus 99:86

MAĐARSKA: NB I. A

18:00Atomeromu Paks - Szombathely 77:84
19:00Budapesti Honved Se - KTE-Duna 57:68

MAĐARSKA: Division 1 - žene

18:00Cegledi Ž - Szekszard Ž 58:91

PORTUGAL: LPB

18:30Benfica - Esgueira 95:82
22:15Lusitania - Sangalhos 86:79

RUMUNJSKA: Romanian Cup Women

12:00Cluj Napoca Ž - Targu Secuiesc Ž 69:72
15:00CSBT Alexandria Ž - Targu Mures Ž 54:53
16:00Centrul de Excelenta Ž - Agronomia Bucuresti Ž 48:75
17:00FCC ICIM Arad Ž - Rapid Bucuresti Ž 62:47
17:30Olimpia Brasov Ž - Municipal Targoviste Ž 80:53
18:00Sepsi S. Ž - Phoenix Constanta Ž 87:64

RUSIJA: Premier League Women

14:00Din. Moskva Ž - Nadezhda Ž 48:83
14:00Neftyanik Omsk Ž - MBA Moscow Ž 61:75
15:00UMMC Ekaterinburg Ž - Dynamo Kursk Ž 68:40
16:30Nika Siktivkar Ž - Rostov Ž 79:55

SAD: NBA G League - Preliminarna runda

00:00Cleveland Charge - Sioux Falls Skyforce 126:111
01:00Delaware Blue Coats - Maine Celtics 125:123
01:00Grand Rapids Gold - Wisconsin Herd 129:122prod
01:00Westchester - Greensboro Swarm 119:106
02:00Memphis Hustle - Texas Legends 129:139
04:00South Bay Lakers - Salt Lake City Stars 125:120
00:00Cleveland Charge - Sioux Falls Skyforce 115:103

SAD: NCAA

00:00Morgan State - Virginia-Lynchburg 123:59
00:30Appalachian State - Furman 61:65
00:30St. Johns - LIU Sharks 95:68
00:30Stony Brook - St. Joseph's (NY-LI) 89:48
01:00American - Albany 88:62
01:00Bowling Green - Queens Royals 66:72
01:00Central Conn. St. - Brown 51:59
01:00Central Michigan - Purdue Northwest 74:67
01:00Clemson - Penn State 101:94prod
01:00Coll Of Charltn - Old Dominion 75:60
01:00Davidson - Charlotte 66:68prod
01:00Duquesne - UC Santa Barbara 72:61
01:00East Carolina - South Carolina St 68:73
01:00Kentucky - Bellarmine 60:41
01:00Louisville - Maryland 54:79
01:00Miami (Ohio) - Jackson State 95:78
01:00Morehead State - Kentucky Christian 109:62
01:00N.Carolina Central - NC Asheville 79:66
01:00N.C. State - William & Mary 85:64
01:00North Florida - Trinity Baptist 90:49
01:00Presbyterian - VMI 72:57
01:00South Florida - UMass 67:73
01:00Stetson - Johnson Suns 125:51
01:00Winthrop - Toccoa Falls 99:52
01:30Illinois - Syracuse 73:44
02:00Houston - Norfolk State 100:52
02:00La Lafayette - Loyola NO 104:70
02:00Nicholls State - Champion Christian Tigers 115:50
02:00Northern Arizona - Ottawa Spirit 82:51
02:00Oral Roberts - Bacone 116:68
02:00Siu Edwardsville - St. Ambrose 89:54
02:00Southern Miss - Montana 64:54
02:00St. Thomas (Minn.) - North Central Rams 111:63
02:00Tarleton - Weber State 75:65
02:00UMKC - Idaho State 65:75
02:00Wichita State - Missouri 84:88prod
02:30Marquette - Baylor 96:70
03:00Boise State - CS Northridge 55:46
03:00Brigham Young - Westminster UT 100:70
03:00Grand Canyon - Alcorn State 80:72
03:00Iowa - Georgia Tech 81:65
03:00Wisconsin - Wake Forest 75:78
03:30Michigan - Virginia 68:70
04:00Cal St. Bakersfield - La Sierra 90:49
04:00San Diego State - UC Irvine 72:69
18:00Lipscomb - Navy 82:77
22:00Santa Clara - Wyoming 89:85prod
00:00Army - USMMA 88:57
00:00Binghamton - Loyola MD 70:84
00:00La Salle - Temple 51:67
00:00UMass Lowell - Merrimack Warriors 77:51
00:30Butler - Kansas State 76:64

SLOVAČKA: Extraliga

18:00Handlova - BKM Lucenec 77:100
18:00Prievidza - Inter Bratislava 76:80
18:00Spisski Rytieri - Svit 94:88

SLOVENIJA: Slovenian Cup

18:00Zoltasti Troti - KK Triglav Kranj 59:83

SRBIJA: First League

18:00OKK Novi Pazar - Zlatibor Čajetina 69:79

SRBIJA: 1. ZLS Women

19:30Vrbas Ž - Crvena zvezda Ž 83:96

ŠVEDSKA: Superettan

19:00Helsingborg - Trelleborg -:-

ŠVEDSKA: Basketligan Women

19:00Sjuharads Ž - Marbo Ž 76:74

TURSKA: KBSL Women

12:00Rize Ž - Hatay Ž 82:69
13:00Ormanspor Ž - Besiktas Ž 87:79
14:00Emlak Konut Ž - Bellona Kayseri Ž 87:73

UKRAJINA: FBU Superleague

13:00Cherkaski Mavpy - BIPA 73:94
16:00Kyiv Basket - Goverla 74:62

URUGVAJ: Liga Uruguaya

00:15Goes - Malvin 83:75
00:30Bigua - Urupan 85:75

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.