REFRESH

Košarka » Juče » Gotove

EUROPA: Euroleague

18:00Crvena zvezda - Virtus Bologna 83:74
18:45Fenerbahce - Real Madrid 71:85
19:00Zalgiris Kaunas - Panathinaikos 67:81
20:30Bayern - Maccabi Tel Aviv 98:89

FRANCUSKA: LNB

20:00Gravelines-Dunkerque - Le Mans 82:74
20:00Roanne - Cholet 98:72
20:00Strasbourg - Le Portel 80:74
20:30Boulogne-Levallois - Fos-sur-Mer 96:85

HRVATSKA: Premijer liga

19:00Split - GKK Sibenka 70:55

SAD: NBA

01:00Detroit Pistons - Dallas Mavericks 131:125prod

ALBANIJA: Superliga

18:00Apolonia Fier - Kamza Basket 87:91

ARGENTINA: Liga A

00:30Union De Santa Fe - Quimsa 76:66
01:30Instituto de Cordoba - Olimpico 87:84
00:00Platense - La Union 83:81prod

AUSTRALIJA: NBL

09:30Adelaide 36ers - Cairns Taipans 78:75

AUSTRALIJA: WNBL Women

10:00Townsville Ž - Bendigo Ž 66:68
11:30Perth Lynx Ž - Melbourne Boomers Ž 73:88

AUSTRIJA: Zweite Liga

19:00Raiders Tirol - Upper Austrian Ballers 100:68

BRAZIL: NBB

23:15Flamengo - Brasilia 72:50
23:30Sao Jose - Cerrado 88:79
00:00Franca - Uniao Corinthians 104:65
00:00Rio Claro - Caxias do Sul 75:83

CIPAR: Division A

18:00AEL - Achilleas K. 94:64
18:00Anorthosis - Apollon 79:62

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

18:00Prostejov - Svitavy 48:89
18:30Zlin - Snakes Ostrava 93:83
19:00Litomerice - Chomutov 85:77
19:00Olomouc - Jihlava 60:70
19:30SP Basket - Plzen 73:100
20:00Pardubice 2 - Opava 2 78:67

ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene

17:45OdgođenoStrakonice Ž - Slavia Prague Ž -:-
19:00Chomutov Ž - KP Brno Ž 80:59

ČILE: Copa Chile - Playoff

00:30Leones Quilpue - Catolica 64:57

EUROPA: ABA League

19:00Zadar - FMP 103:97

EUROPA: BNXT League

20:00Antwerp Giants - Spirou Charleroi 66:77
20:30Belfius Mons - Oostende 80:78

EUROPA: Latvia-Estonian League

18:00BK Liepaja - Tartu Ulikool 65:84
18:30Keila - VEF Riga 76:88

FILIPINI: Commissioners Cup

08:00San Miguel Beermen - Meralco Bolts 113:108
10:45Rain Or Shine Paint. - Magnolia Hotshots 90:106

FINSKA: Korisliiga

17:30Honka - UU-Korihait 80:73

FINSKA: I Divisioona A

17:30Bisons Loimaa - Oulu 79:75
17:30HBA-Marsky Helsinki - Kristika Turku 90:79

FINSKA: Korisliiga Women

17:30Kouvottaret Ž - Vimpelin Veto Ž 75:96

FRANCUSKA: Pro B

20:00Chalons-Reims - Saint Quentin 64:73
20:00Evreux - Aix-Maurienne 89:74
20:00La Rochelle - Vichy-Clermont 69:73
20:00Lille - Chalon/Saone 70:78
20:00Nantes - Denain-Voltaire 85:64
20:30Antibes - Quimper 92:80
20:30St. Chamond - Boulazac 84:93

FRANCUSKA: Espoirs U21

15:30Boulogne-Levallois U21 - Fos-sur-Mer U21 81:63
16:30Gravelines-Dunkerque U21 - Le Mans U21 100:75
16:30Strasbourg U21 - Le Portel U21 107:63
16:45Roanne U21 - Cholet U21 69:100

GRUZIJA: Superleague

16:00Batumi - TSU 82:80

ISLAND: Premier League

19:15Breidablik - Stjarnan 101:90
21:15Valur - Keflavik 75:100

ITALIJA: Serie A2

20:30Stella Azzurra - Cremona 62:74
20:45Ferrara - Pallacanestro Nardo 77:80

IZRAEL: Super League

12:30Hapoel Holon - Hapoel Tel-Aviv 74:79

IZRAEL: Liga Leumit

11:00Maccabi Haifa - Maccabi Ramat Gan 87:69
12:00Elitzor Netania - H. Hevel Modiin 82:81

JUŽNA AMERIKA: Južnoamerička Liga - Stupanj gubitnika

23:30Bauru - Boca Juniors 65:61

JUŽNA KOREJA: KBL

11:00Mobis Phoebus - Goyang 74:75
11:00Wonju DB - Seoul Thunders 65:62

JUŽNA KOREJA: WKBL - žene

11:00KB Stars Ž - S-Birds Ž 51:78

KANADA: U Sports

01:00Dalhousie - Acadia 83:53
02:00UQAM - Laval 83:60
03:00Winnipeg - Brandon 108:99

KINA: WCBA - žene

03:00Shandong Ž - Guangdong Ž 73:71
06:30Shanghai Ž - Zhejiang Golden Bulls Ž 91:77
09:30Jiangsu Phoenix Ž - Inner Mongolia Ž 56:75
12:30Xinjiang Ž - Shanxi Xing Rui Ž 74:59

KOSOVO: Superliga Women

19:00Prishtina Ž - Bashkimi Ž 71:88

MAĐARSKA: NB I. A

18:00Nyiregyhazi - Alba Fehervar 80:108
18:00Szedeak - Szolnoki Olaj 65:76

MAĐARSKA: Division 1 - žene

18:00Szigetszentmiklos Ž - PINKK-Pecsi Ž 77:69

NIZOZEMSKA: DBL Cup

21:00Yoast Utd - Zwolle 80:89

NJEMAČKA: BBL

19:00Syntainics MBC - Bonn 74:91

PARAGVAJ: LNB - Clausura - Playoff

23:30NapuštenoOlimpia - Dep. San Jose 57:60

POLJSKA: Energa Basket Liga

17:30Czarni Slupsk - Torun 94:58
19:30Bydgoszcz - Legia 61:86

POLJSKA: 1. Liga

19:00Lublin 2 - Polonia Warszawa 70:96

RUMUNJSKA: Divizia A - Prvi stupanj

17:30BC Timisoara - Athletic Constanta 88:83prod
19:00Dinamo Bucharest - BC Steaua Bucuresti 88:69

RUSIJA: VTB United League

15:00Parma Perm - Samara 81:83

RUSIJA: Kup - Playoff

10:30Dynamo Vladivostok - Uralmash Ekaterinburg 76:82
13:00CSKA Moskva 2 - Nizhny Novgorod 59:76
17:00Runa Basket Moscow - Barnaul 94:52

SAD: NBA G League - Preliminarna runda

01:00Delaware Blue Coats - Raptors 905 127:117
01:00Westchester - College Park Skyhawks 141:100
02:30Austin Toros Spurs - Rio Grande Valley Vipers 98:113
04:00South Bay Lakers - Salt Lake City Stars 141:120
17:00Motor City Cruise - Iowa Wolves 106:116

SAD: NCAA

00:30UConn - Oklahoma State 74:64
01:00Cleveland State - Oakland 80:64
01:00Delaware - Cornell 67:74
01:00Georgia State - Middle Georgia State 79:53
01:00IPFW - Detroit 66:75
01:00Manhattan - Fairfield 56:53
01:00Northern Kentucky - Youngstown State 77:73prod
01:00Radford - N.Carolina Central 80:78
01:00St. Peters - Mt. St. Marys 58:73
01:00Texas - Creighton 72:67
01:00Vermont - NVU-Lyndon 101:63
01:00Wofford - Presbyterian 76:63
01:00Wright State - Robert Morris 59:80
02:00Arkansas State - Miss. Valley St. 58:38
02:00Belmont - Valparaiso 76:64
02:00Bethune Cookman - Chicago St 86:73
02:00Houston Christian - Denver 83:93
02:00Murray State - Illinois State 70:67prod
02:00Wisc. Green Bay - Wisc. Milwaukee 67:81
02:30Colorado - Arizona State 59:60
02:30Lamar - Texas State 55:65
02:30Utah Utes - Arizona 81:66
03:00Kansas - Seton Hall 91:65
03:00Stephen F. Austin - Northwestern St. 96:102
03:00UC Davis - Pacific 72:74
03:00Utah State - Utah Tech 86:81
04:00Oregon State - Washington 66:65
04:00OdgođenoSan Diego Toreros - UC San Diego -:-
04:30Oregon - Washington State 74:60
04:30Stanford - UCLA 66:80
00:00Bryant University - Brown 60:72

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

14:00Al-Hilal - Ohod 86:87
14:00Al Salam - Al Adalh 94:89
14:00Al Wehda - Al Taawon 92:70
16:00Al Ahli - Al Ansar 117:56

SLOVAČKA: Extraliga - žene

18:30CBK Kosice Ž - Samorin Ž 58:71

SLOVENIJA: Liga Nova KBM

20:00Rogaška - LTH Castings 93:83

SRBIJA: First League

17:00Leskovac Zdravlje - Mladost Zemun 85:92
18:00Kolubara - Dunav 81:71
18:00Vojvodina Novi Sad - Sloboda 86:79

ŠPANJOLSKA: LEB Oro

20:30Leyma Coruna - Alicante 86:69
20:30Melilla - Oviedo 67:70
21:00Lleida - Gipuzkoa 78:75prod
21:00Ourense - Caceres 76:70
21:00Palencia - Albacete 101:81

ŠPANJOLSKA: LEB Plata

20:30Navarra - Baskonia B 83:80

ŠVEDSKA: Basketligan

19:04KFUM Kalmar - Umeå IK 76:91
19:04Koping Stars - Norrkoping 65:87
19:04Uppsala - Jamtland 83:89

ŠVEDSKA: Basketligan Women

18:00Alvik Ž - Ostersund Ž 81:88

ŠVEDSKA: Basketettan Women

19:00RIG Mark Ž - Onsala Ž 54:81

TAJVAN: P. League+

12:00New Taipei Kings - Taoyuan Pauian Pilots 93:88

TURSKA: TBL

16:00Kocaeli - Gemlik 76:64

TURSKA: TB2L - Prvi stupanj

12:00Cozum Ankara - Buyuk Anadolu Spor 89:83
13:00Aykanat Spor - Karsiyaka Belediyespor 79:69
13:00Bursa - Ilkadim 81:57
14:00Degerleme - Sertas Spor 97:66
14:00Ege Universitesi - Rino Seramik Porselen 89:82prod

TURSKA: TKBL Women

15:00Bogazici Ž - Izmit Belediyespor Ž 82:87prod
15:00Fenerbahce 2 Ž - Elazig Ž 65:48
15:30Yalova Ž - Antalya Gunesi Ž 74:51
16:00Kirklareli Ž - Urla Bld Ž 79:62

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL

20:45Newcastle Eagles - Cheshire Phoenix 67:75

UKRAJINA: Superleague Women

12:30SBK Lviv Ž - Vinnytski Blyskavky 2 Ž 92:25
15:00Frankivsk Halichina Ž - BC Rivne Ž 89:41

URUGVAJ: Liga Uruguaya

00:15Penarol - Olimpia 71:69
00:15Nacional - Bigua 83:93
00:30Malvin - Larre Borges 84:93
00:30Urunday - Goes 69:80
00:30Urupan - Defensor Sporting 101:74

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.