Košarka » 21.03.2024 » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
EUROPA: Euroleague
18:30Anadolu Efes - Alba Berlin 85:8419:00Zalgiris Kaunas - Baskonia 94:76
20:15Olympiakos - Lyon-Villeurbanne 80:64
20:30Partizan - Real Madrid 76:88
SAD: NBA
00:00Cleveland Cavaliers - Miami Heat 104:10700:00Detroit Pistons - Indiana Pacers 103:122
00:30Boston Celtics - Milwaukee Bucks 122:119
00:30Toronto Raptors - Sacramento Kings 89:123
01:00Oklahoma City Thunder - Utah Jazz 119:107
03:00Golden State Warriors - Memphis Grizzlies 137:116
03:00Phoenix Suns - Philadelphia 76ers 115:102
03:00Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers 103:116
00:00Orlando Magic - New Orleans Pelicans 121:106
00:00Washington Wizards - Sacramento Kings 109:102
AFRIKA: African Games 3x3 - Playoff
18:20Srednjoafrička Republika 3x3 U23 - Bocvana 3x3 U23 15:1618:40Burkina Faso 3x3 U23 - Ghana 3x3 U23 19:21
19:40Madagaskar 3x3 U23 - Uganda 3x3 U23 18:20
20:00Alžir 3x3 U23 - Ruanda 3x3 U23 21:14
AFRIKA: African Games 3x3 Women - Playoff
17:40Egipat 3x3 U23 W - Mali 3x3 U23 W 20:2118:00Benin 3x3 U23 W - Ruanda 3x3 U23 W 21:19prod
19:00DR Kongo 3x3 U23 W - Obala Bjelokosti 3x3 U23 W 14:13prod
19:20Nigerija 3x3 U23 W - Gana 3x3 U23 W 19:17prod
ARGENTINA: Liga A
01:00Zarate - Obras 86:9402:00Comunicaciones Mercedes - Gimnasia 88:79
00:00OdgođenoFerro - San Lorenzo -:-
AUSTRIJA: Superliga - Stupanj gubitnika
19:00Kapfenberg - Vienna 123:7019:00Oberwart - Vienna Timberwolves 86:70
AUSTRIJA: Superliga - Stupanj pobjednika
19:00St. Polten - Swans Gmunden 76:8619:00Wels - Klosterneuburg 80:69
AUSTRIJA: Superliga Women - Playoff
19:30Duches Klosterneuburg Ž - UBI Graz Ž 61:63BAHREIN: Premier League - Stupanj pobjednika
19:30Al Manama - Al Ahli 86:73BJELORUSIJA: Premier League Women
15:00Horizont Minsk 2 Ž - BC Minsk youth Ž 63:88BRAZIL: NBB
23:00Paulistano - Uniao Corinthians 106:7200:00Mogi - Brasilia 104:61
00:00Sao Paulo - Caxias do Sul 74:67
00:15Sao Jose - Cerrado 71:69
23:30Bauru - Botafogo RJ 113:95
00:00Franca - Flamengo 73:88
BRAZIL: LBF - Žene
23:30Ponta Grossa Ž - Campinas Ž 73:78BUGARSKA: NBL - Stupanj gubitnika
18:00Shumen - Beroe 122:74ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene - Playoff
17:30KP Brno Ž - Chomutov Ž 83:8218:00Slavia Prague Ž - Hradec Kralove Ž 70:71
18:00USK Prague Ž - Trutnov Ž 94:37
DANSKA: Basketligaen - Stupanj pobjednika
19:15Horsens - Næstved 90:8719:15Svendborg - Randers 83:91
19:30Værløse - Bakken Bears 79:103
EUROPA: ABA League
18:00FMP - Budućnost 84:76EUROPA: ABA League 2
15:00Subotica - Cedevita 83:8018:00Podgorica - Pelister 86:81
21:00Vojvodina Novi Sad - TFT Skopje 72:50
EUROPA: WBBL Women - Playoff
18:30LCC Ž - Aistes LSU Kaunas Ž 95:44FINSKA: I Divisioona Women - Playout
16:30Pantterit Ž - Kataja Ž 53:3617:30LePy Ž - Korihait Ž 81:51
HRVATSKA: Prva Liga
19:00Samobor - Crikvenica 86:7920:00Marsonia - Mladost 91:75
IZRAEL: WBL Women
19:00Asa Jerusalem Ž - Hapoel Rishon LeZion Ž 49:10319:00Elitzur Ramla Ž - Ramat Hasharon Ž 82:69
19:00Hapoel Jerusalem Ž - Maccabi Haifa Ž 98:88prod
19:00Hapoel Petah Tikva Ž - Maccabi Urban Ž 54:85
19:00Holon Ž - Maccabi Ashdod Ž 37:94
JUŽNA KOREJA: KBL
11:00Anyang JungKwanJang - KoGas 85:7011:00Seoul Knights - Wonju DB 83:84
KANADA: Super League
22:30Newfoundland Rogues - Montreal Toundra 115:10700:00KW Titans - Kokomo Bobkats 125:99
KINA: CBA
12:35Jilin - Shanxi Zhongyu 101:10812:35Liaoning - Sichuan 113:66
12:35Ningbo Rockets - Fujian 90:104
12:35Qingdao - Guangzhou 99:102
12:35Zhejiang Chouzhou - Shenzhen 112:86
12:35Zhejiang Guangsha - Tianjin 110:101
KOSOVO: Superliga
19:00Istogu - Peja 66:10120:00Trepca - Prizreni 97:73
LIBANON: Division 1
16:00Antonine - Champville 76:8120:00Homenetmen Beirut - Mayrouba 103:89
LITVA: NKL - Playoff
17:00Delikatesas Joniskis - BC Olimpas Palanga 68:9317:00Suduva-Mantinga - Vilkaviskis 78:84prod
MEKSIKO: CIBACOPA
04:15Ostioneros de Guaymas - Frayles de Guasave 102:8904:15Rayos de Hermosillo - Caballeros de Culiacan 87:81
04:15Venados de Mazatlan - Angeles CDMX 83:93
POLJSKA: Basket Liga
17:30Lancut - Torun 93:8720:30GTK Gliwice - Ostrow Wielkopolski 81:94
PORTUGAL: Proliga - Stupanj pobjednika
19:00CAB Madeira - Illiabum 79:77prodRUSIJA: VTB United League - Stupanj gubitnika
16:00Astana - Uralmash Ekaterinburg 61:9616:00Saratov - Samara 66:70
18:00MBA Moscow - Runa Basket Moscow 89:77
RUSIJA: VTB United League - Stupanj pobjednika
17:00Unics Kazan - Zenit Petersburg 91:90RUSIJA: Super League
12:00MBA Moscow 2 - Rusichi Kursk 84:8813:00Barnaul - CSKA Moskva 2 89:75
13:30Novosibirsk - Zenit Petersburg 2 100:105prod
14:00Lokomotiv Kuban 2 - Dynamo Vladivostok 65:90
15:00University-Ugra - Chelyabinsk 79:62
16:00Dome-Springs Izhevsk - Tambov 102:86
17:00Khimki M. - Temp Sumz Revda 80:77
18:00Bars Rostov - Irkutsk 82:93
SAD: NBA G League
00:00Capital City Go-Go - Wisconsin Herd 111:12500:00Long Island Nets - Indiana Mad Ants 98:127
00:00Maine Celtics - Westchester 122:118
00:00Motor City Cruise - Delaware Blue Coats 109:121
SAD: NCAA - Playoff
23:40Montana State - Grambling St. 81:88prod02:10Boise State - Colorado 53:60
17:15Mississippi St. - Michigan State 51:69
17:40Brigham Young - Duquesne 67:71
18:30Creighton - Akron 77:60
19:00Arizona - Long Beach State 85:65
19:45North Carolina - Wagner 90:62
20:10Illinois - Morehead State 85:69
21:00South Carolina - Oregon 73:87
21:30Dayton - Nevada 63:60
23:50Texas - Colorado State 56:44
00:10Kentucky - Oakland 76:80
00:25Gonzaga - Mcneese State 86:65
00:35Iowa State - South Dakota St. 82:65
SAD: NIT
00:00Bradley - Loyola (Ill). 74:6200:00Indiana State - SMU Mustangs 101:92
00:00Seton Hall - Saint Josephs 75:72prod
01:00Princeton - UNLV 77:84
01:00Wake Forest - Appalachian State 87:76
02:00Cincinnati - San Francisco 73:72prod
02:00Villanova - VCU Rams 61:70
SAD: CIT
00:00Bowling Green - IPFW 75:7700:00Tarleton - Abilene Christian 86:59
01:00Austin Peay - Alabama A&M 71:81
SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League
20:00Al Ahli - Al Ittihad 81:80SLOVENIJA: 1. SKL Women
17:30Konjice Ž - Ilirija Ž 52:74ŠPANJOLSKA: Spanish Cup Women
18:00Valencia Ž - IDK Gipuzkoa Ž 63:5520:30Uni Girona Ž - Estudiantes Ž 49:72
ŠVEDSKA: Basketligan
19:34Sodertalje - Koping Stars 84:74TURSKA: TB2L - Playoff
18:30Konya BBSK - Gemlik 76:49UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL
20:45Manchester Giants - Surrey Scorchers 78:86URUGVAJ: Liga Uruguaya - Stupanj gubitnika
01:00Bigua - Trouville 76:87Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.