REFRESH

Košarka » Danas » Sve utakmice

ITALIJA: Lega A - Playoff

21:00Sassari - Brescia -:-

SAD: NBA - Playoff

02:30Boston Celtics - Miami Heat 103:109

AFRIKA: BAL - Playoff

4. četvrtinaMonastir - Cape Town 84:65
18:00Zamalek - SLAC -:-

ARGENTINA: Liga A - Playoff

02:30San Martin - Instituto de Cordoba 74:73

AUSTRALIJA: NBL1 North

09:00Southern District - Suncoast Clippers 87:104

AUSTRALIJA: NBL1 North Women

07:00Southern District Spartans Ž - Sunshine Coast Phoenix Ž 96:44

AUSTRALIJA: NBL1 South

06:00Kilsyth - Dandenong 79:64
06:30Melbourne Tigers - Sandringham Sabres 80:85
06:30Nunawading - Keilor Thunder 90:81
06:30Waverley - Ballarat 74:67

AUSTRALIJA: NBL1 South Women

04:00Kilsyth Ž - Dandenong Rangers Ž 80:79
04:30Melbourne Tigers Ž - Sandringham Ž 56:62
04:30Nunawading Ž - Keilor Thunder Ž 83:65
04:30Waverley Ž - Ballarat Ž 63:77

AUSTRALIJA: NBL1 Central

07:45Central Districts Lions - Woodville Warriors 85:110
07:45Eastern Mavericks - South Adelaide Panthers 94:96
07:45Norwood Flames - North Adelaide Rockets 103:74

AUSTRALIJA: NBL1 Central Women

06:00Central Districts Lions Ž - Woodville Warriors Ž 65:61
06:00Eastern Mavericks Ž - South Adelaide Panthers Ž 79:90
06:00Norwood Flames Ž - North Adelaide Rockets Ž 76:61

AUSTRIJA: Superliga - Playoff

19:00Vienna - Swans Gmunden -:-

AZIJA: Southeast Asian Games

06:00Kambodža - Singapur 62:81
10:00Indonezija - Filipini 85:81
14:00Tajland - Vijetnam 89:73

AZIJA: Southeast Asian Games Women

04:00Malezija Ž - Filipini Ž 96:93
08:00Indonezija Ž - Singapur Ž 87:53
12:00Vijetnam Ž - Tajland Ž 75:78

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Championship - Playoff

21:00Borac Banja Luka - Igokea -:-

BRAZIL: LBF - žene

21:00Funvic Ž - Pro Esporte Ž -:-
23:00Santo Andre Ž - Blumenau Ž -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - Playoff

17:00Opava - Nymburk -:-

ČILE: LNB - Playoff

01:00Leones Quilpue - Valdivia 87:85
03:00U. De Concepcion - Deportes Castro 104:66

ESTONIJA: Korvpalli Meistriliiga - Playoff

1. četvrtinaTAL TECH - BC Kalev/Cramo 9:10

EUROPA: ABA League - Playoff

18:30Partizan - Buducnost -:-

FRANCUSKA: Espoirs U21 - Playoff

3. četvrtinaCholet U21 - Limoges U21 44:22

GRČKA: Basket League - Playoff

1. četvrtinaKolossos Rhodes - Larisa 11:4
18:30Panathinaikos - Aris -:-

ITALIJA: Serie A2 - Playoff

18:00Verona - Pistoia -:-
20:00Udine - Chiusi -:-

ITALIJA: Serie A2 Women - North - Playoff

18:00Basket Crema Ž - Sanga Milano Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 Women - South - Playoff

18:00Umbertide Ž - Patti Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 Women - South - Playout

18:00Savona Ž - Nico Basket Ž -:-

IZRAEL: Super League - Playoff

20:00Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Tel Aviv -:-

JAPAN: B.League - Playoff

09:05Brave Thunders - Utsunomiya Brex 73:77
12:05Ryukyu - Shimane 72:70

KANADA: NBL - Playoff

01:00KW Titans - Sudbury 111:98

KOLUMBIJA: LBP - Apertura - Playoff

00:00Corsarios Cartagena - Team Cali 72:82
21:30Tigrillos de Antioqui - Bucaros -:-
00:00Caribbean Storm Islands - Cafeteros -:-

KOSOVO: Superliga - Playoff

17:30Golden Eagle Ylli - Trepca -:-

MEKSIKO: CIBACOPA

04:15Caballeros de Culiacan - Astros 82:89
04:15Venados de Mazatlan - Zonkeys de Tijuana 86:89
05:15Ostioneros de Guaymas - Pioneros de Los Mochis 98:94
05:15Rayos de Hermosillo - Halcones de Obregon 88:96

MEKSIKO: LMBPF Women

00:00Escaramuzas Ž - Quetzales Ž 60:64
02:00Algodoneras Ž - Lobas Aguascalientes Ž 65:96
02:00Las Plebes Ž - Mieleras Ž 70:79
02:00Phoenix Ž - Mexcaltecas Ž 42:96
02:00Racers Saltillo Ž - Teporacas Ž 46:79
03:00Regias Ž - Atleticas Ž 89:56
19:00Phoenix Ž - Mexcaltecas Ž -:-
19:00Regias Ž - Atleticas Ž -:-
20:00Algodoneras Ž - Lobas Aguascalientes Ž -:-
20:00Escaramuzas Ž - Quetzales Ž -:-
20:00Las Plebes Ž - Mieleras Ž -:-
20:00Racers Saltillo Ž - Teporacas Ž -:-

NOVI ZELAND: NBL

05:00Wellington Saints - Canterbury Rams 89:95
07:00Manawatu Jets - Otago Nuggets 72:87

NJEMAČKA: Pro B - Playoff

1. četvrtinaDresden - G. Dusseldorf 10:14

POLJSKA: Energa Basket Liga - Playoff

20:40Legia - Slask Wroclaw -:-

POLJSKA: 1. Liga - Playoff

18:00Gornik Walbrzych - Lancut -:-

PORTORIKO: BSN

02:00Brujos de Guayama - Gigantes de Carolina 74:88
02:00Cariduros Fajardo - Piratas de Quebradillas 61:77
00:00Capitanes De Arecibo - San German -:-
00:00Gigantes de Carolina - Vaqueros de Bayamon -:-
00:00Grises de Humacao - Cangrejeros -:-
00:00Indios de Mayaguez - Leones De Ponce -:-

PORTUGAL: LPB - Playoff

1. četvrtinaFC Porto - Sporting CP 10:16

RUSIJA: VTB United League - Playoff

13:00CSKA Moskva - Zenit Petersburg 82:73

SAD: WNBA

02:00Dallas Wings Ž - Minnesota Lynx Ž 94:78
20:00Indiana Fever Ž - Connecticut Sun Ž -:-
21:00Washington Mystics Ž - Chicago Sky Ž -:-

SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga - Promotion Group

18:00TFT Skopje - Gostivar -:-
18:30Pelister - MZT Skopje -:-

SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga Women - Playoff

18:30Basket Kam Ž - Badel 1862 Skopje Ž -:-

SRBIJA: Superleague

12:00Mega Basket - Borac 85:71

ŠVICARSKA: SB League Women - Playoff

1. četvrtinaFribourg Ž - Nyon Ž 12:9

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.