REFRESH

Košarka » Danas » Sve utakmice

EUROPA: Euroleague

19:00Zalgiris Kaunas - Anadolu Efes -:-
20:00Olympiakos - Virtus Bologna -:-
20:30Barcelona - Lyon-Villeurbanne -:-
20:30Baskonia - Bayern -:-

FRANCUSKA: LNB

20:00Fos-sur-Mer - Pau-Orthez -:-
20:00Gravelines-Dunkerque - Limoges -:-
20:00Le Portel - Cholet -:-
20:30Dijon - Roanne -:-

HRVATSKA: Premijer liga

20:00Alkar - Cedevita -:-
20:00Cibona - Škrljevo -:-

SAD: NBA

01:30Miami Heat - Los Angeles Clippers 115:110
02:30San Antonio Spurs - Houston Rockets 118:109
04:00Portland Trail Blazers - Denver Nuggets 120:121

TURSKA: Super Lig

17:00Manisa - Darussafaka -:-

ARGENTINA: Liga A

23:30Ferro - Union De Santa Fe 80:78
01:30Olimpico - Atenas 87:66
00:00Gimnasia - Regatas -:-

AUSTRALIJA: NBL

09:30Adelaide 36ers - Perth Wildcats 90:98

BAHREIN: Premier League

15:30Al Najma - ISSA Town -:-
17:30Nuwaidrad - Samaheej -:-

BELGIJA: Belgian Cup

20:30Liege - Circus Brussels -:-
20:30Limburg - Oostende -:-
20:30Mechelen - Spirou Charleroi -:-
20:30Spotter Leuven - Antwerp Giants -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Spars Ilidža - Slavija -:-

BRAZIL: NBB

23:00Minas - Rio Claro 90:61
23:15Caxias do Sul - Corinthians Paulista 62:72
23:30Uniao Corinthians - Pato 85:93
00:30Cearense - Sao Paulo 81:111

CIPAR: Division A

18:00Apollon - Omonia -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

19:00Chomutov - Lynx Liberec -:-
19:00Jihlava - Novy Jicin -:-
19:00Jindrichuv Hradec - SP Basket -:-
19:00Plzen - Polabi -:-
19:30Opava 2 - Zlin -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene

18:30Trutnov Ž - Slavia Prague Ž -:-

ČILE: Copa Chile - Playoff

23:00Manquehue - Sportiva Italiana 66:71

DANSKA: Basketligaen

18:30Bakken Bears - Værløse -:-

EUROPA: ABA League

18:00Igokea - Zadar -:-

EUROPA: BNXT League

20:00OdgođenoLeeuwarden - Den Bosch -:-

EUROPA: WBBL Women

16:00Aistes LSU Kaunas Ž - Tallinn University Ž -:-

FILIPINI: Commissioners Cup - Playoff

08:00Bay Area Dragons - Rain Or Shine Paint. 126:96
10:45Magnolia Hotshots - Phoenix Fuelmasters 102:95

FINSKA: I Divisioona A

19:00ToPo - HBA-Marsky Helsinki -:-

FINSKA: Suomen Cup

17:30Kobrat - BC Nokia -:-

FRANCUSKA: Pro B

20:00Aix-Maurienne - Antibes -:-
20:00Angers - Chalons-Reims -:-
20:00Denain-Voltaire - Evreux -:-
20:00La Rochelle - Lille -:-
20:00OdgođenoSaint Quentin - Nantes -:-
20:30St. Chamond - Chalon/Saone -:-
20:30Vichy-Clermont - Orleans -:-

FRANCUSKA: Espoirs U21

16:30Gravelines-Dunkerque U21 - Limoges U21 -:-
17:00Dijon U21 - Roanne U21 -:-
17:00Fos-sur-Mer U21 - Pau-Orthez U21 -:-
17:00Le Portel U21 - Cholet U21 -:-

ISLAND: Premier League

19:15Grindavik - Breidablik -:-
21:15Njardvik - KR Basket -:-

IZRAEL: Super League

3. četvrtinaNes Ziona - Hapoel Jerusalem 54:63

IZRAEL: Liga Leumit

11:30Maccabi Maale Adumim - Maccabi Rishon 84:71
12:00Maccabi Haifa - Maccabi Rehovot 91:77

JUŽNA KOREJA: KBL

11:00KoGas - Wonju DB 77:72

JUŽNA KOREJA: WKBL - žene

11:00KB Stars Ž - Samsung Blue Minx Ž 54:66

KAZAHSTAN: Higher League

10:30GOTOBELES Astana - BC Almaty 2 70:107
4. četvrtinaChelSU Kostanay - Bars Petropavlovsk 59:92
14:30Kaspiy Aktau - Atyrau 2 -:-

KINA: CBA

04:00Beijing - Ningbo Rockets 113:108prod
04:00Shanxi Zhongyu - Tianjin 93:91
08:00Shenzhen - Liaoning 90:104
08:30Qingdao - Beijing Royal Fighters 97:101
3. četvrtinaShanghai - Sichuan 80:63
2. četvrtinaJiangsu Dragons - Nanjing Tongxi 64:43

KINA: WCBA - žene

03:00Fujian Ž - Tianjin Ž 90:63
06:30Shaanxi Tianze Ž - Hebei Ž 42:87
09:30Liaoning Ž - Beijing Ž 58:76
Čeka se
ažuriranje
Wuhan Ž - Henan Ž 60:49

KOSOVO: Superliga Women

18:00Bashkimi Ž - Trepca Ž -:-
19:00Penza Ž - Prishtina Ž -:-

MAĐARSKA: NB I. A

18:00Alba Fehervar - DEAC -:-
18:00KTE-Duna - OSE Lions -:-

NORVEŠKA: BLNO

19:30Fyllingen - Kongsberg Miners -:-

NJEMAČKA: BBL

19:00Wurzburg - Frankfurt -:-

PARAGVAJ: LNB - Clausura - Playoff

23:30OtkazanoOlimpia - Dep. San Jose -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga

17:30Ostrow Wielkopolski - Zielona Gora -:-

POLJSKA: 1. Liga

20:00Pelplin - Poznań -:-
20:00Polonia Warszawa - Gornik Walbrzych -:-

RUSIJA: VTB United League

16:00Samara - Lokomotiv Kuban -:-
18:00Minsk - CSKA Moskva -:-

RUSIJA: Super League

14:00Temp Sumz Revda - Irkutsk -:-
15:00University-Ugra - Lokomotiv Kuban 2 -:-
15:00Uralmash Ekaterinburg - Dynamo Vladivostok -:-
16:00Khimki M. - Runa Basket Moscow -:-
17:00Zenit Petersburg 2 - Dome-Springs Izhevsk -:-

SAD: NBA G League - Preliminarna runda

02:00Birmingham Squadron - Memphis Hustle 109:114
03:00Salt Lake City Stars - Agua Caliente Clippers 117:124

SAD: NCAA

01:00Duquesne - Marshall 71:82
01:00Ohio State - Rutgers 67:66
01:00UMass - UMass Lowell 80:85
01:00Youngstown State - Westminster Titans 117:65
01:30St. Francis (PA) - St. Vincent 88:58
02:00Iowa - Iowa State 75:56
03:00Colorado - Colorado State 93:65
03:00Minnesota - Michigan 75:90
03:00Montana State - St. Thomas (Minn.) 82:65
04:00Utah Utes - Jacksonville St. 99:58
00:00Bryant University - Stony Brook -:-

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

14:00Al-Hilal - Al Adalh -:-
14:00Al Salam - Al Ahli -:-
14:00Al Taawon - Al Ansar -:-
15:00Dbae - Al Wehda -:-
16:00Al Ittihad - Al Nasr -:-

SLOVENIJA: Liga Nova KBM

20:00Rogaška - Krka -:-

SRBIJA: 1. ZLS Women

19:00Vrbas Ž - ZKK Kraljevo Ž -:-

SVIJET: Champions League Americas

23:30U. De Concepcion - Franca -:-

ŠVEDSKA: Basketligan

19:04Norrkoping - KFUM Kalmar -:-

ŠVEDSKA: Basketligan Women

18:30Visby Ž - Sodertalje Ž -:-

ŠVICARSKA: SB League

19:30SAM Massagno - Swiss Central Basket -:-

TURSKA: TBL

16:00OGM Ormanspor - Ankara Kolejliler -:-

TURSKA: TB2L - Prvi stupanj

PoluvrijemeEsenler Erokspor - Bursa 39:30
13:00Gaziantep GG - Cozum Ankara -:-
14:00Buyuk Anadolu Spor - Cayirova -:-
16:00High Touch - Aykanat Spor -:-
16:00Karsiyaka Belediyespor - Saray -:-
16:30Ilkadim - Degerleme -:-
17:00Gecit Spor - Yalova Acarspor -:-
17:00Rino Seramik Porselen - Lima Spor -:-

TURSKA: TKBL Women

12:00Karsiyaka Ž - Turgutlu Ž 33:92
15:30Botas 2 Ž - Elazig Il Ozel Idare Ž -:-
15:45Antalya Gunesi Ž - Kirklareli Ž -:-
16:00Emlak Konut Gelisim 2 Ž - Bogazici Ž -:-
16:00Urla Bld Ž - Fenerbahce 2 Ž -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL

20:30Bristol Flyers - Surrey Scorchers -:-
20:45Leicester Riders - Caledonia Gladiators -:-

UKRAJINA: FBU Superleague

11:00BIPA - Cherkaski Mavpy 83:76
17:00Stariy Lutsk - BC Halychyna -:-

UKRAJINA: Superleague Women

11:30OdgođenoCherkasy Ž - Kyiv Basket Ž -:-
12:00OdgođenoBK Poltava Ž - Dynamo Kyiv Ž -:-
12:00OdgođenoKhmelnitsky Ž - Kyiv Basket Ž -:-

URUGVAJ: Liga Uruguaya

00:15Hebraica y Macabi - Defensor Sporting 89:72
00:30Malvin - Penarol 84:72
00:30Trouville - Bigua 93:92
00:15Nacional - Goes -:-
00:30Urunday - Olimpia -:-
00:30Urupan - Larre Borges -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.