REFRESH

Košarka » Danas » Tečajevi

AFRIKA: Svjetsko Prvenstvo - Kvalifikacije - Prva runda

11:00Srednjoafrička Republika - Obala Bjelokosti 64:92
14:00Nigerija - Mali 72:70
17:00Angola - Gvineja -:-
20:00Uganda - Zelenortska Republika -:-

AMERICA: Svjetsko Prvenstvo - Kvalifikacije - Prva runda

01:10Argentina - Paragvaj 93:67
16:10Panama - Venezuela -:-
19:10Kolumbija - Urugvaj -:-
23:10Čile - Brazil -:-

AUSTROASIA: Svjetsko Prvenstvo - Kvalifikacije - Prva runda

04:05Kina - Japan 79:63

SAD: NBA

01:00Charlotte Hornets - Minnesota Timberwolves 133:115 [ 1.68 | 2.15 ]
01:00New York Knicks - Phoenix Suns 97:118 [ 2.40 | 1.58 ]
01:00Orlando Magic - Chicago Bulls 88:123 [ 4.30 | 1.22 ]
02:00Indiana Pacers - Toronto Raptors 114:97 [ 1.45 | 2.75 ]
02:00Memphis Grizzlies - Atlanta Hawks 100:132 [ 1.90 | 1.83 ]
02:00Oklahoma City Thunder - Washington Wizards 99:101 [ 3.30 | 1.33 ]
02:30San Antonio Spurs - Boston Celtics 96:88 [ 2.65 | 1.50 ]
03:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks 109:120 [ 3.25 | 1.34 ]
03:00Utah Jazz - New Orleans Pelicans 97:98 [ 1.08 | 8.25 ]
04:00Golden State Warriors - Portland Trail Blazers 118:103 [ 1.38 | 3.10 ]
04:30Los Angeles Lakers - Sacramento Kings 137:141prod [ 1.30 | 3.50 ]
00:00Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves -:- [ 1.50 | 2.70 ]

AUSTRIJA: Superliga

17:30Wels - UBSC Graz -:-

AUSTRIJA: Zweite Liga

17:00Wagram - Mistelbach -:-
18:00Celovec - Kufstein -:-
18:00OdgođenoFurstenfeld - Steiermark -:-
18:00Jennersdorf - Basket Flames -:-
18:30Dornbirn Lions - Worthersee Piraten -:-

BELGIJA: Top Division Women

18:00Pepinster Ž - Braine Ž -:-
20:30Lummen Ž - Charleroi Ž -:-
20:30Namur Ž - Kortrijk Ž -:-
21:00Phantoms Ž - Liege Ž -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH Women

14:00Feniks Ž - Konjic Ž 72:67
16:00Play Off Sarajevo Ž - Orlovi Ž -:-
19:00Mladi Krajisnik Ž - Jedinstvo Dzenex Ž -:-
19:30Celik Zenica Ž - Banovici Ž -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene

16:00Hradec Kralove Ž - Ostrava Ž -:-
17:00Zabiny Brno Ž - USK Prague Ž -:-

ČILE: LNB 2

20:30Boston C. C. - Liceo Curico -:-
23:30Stadio Italiano - Arturo Prat San Felipe -:-

DANSKA: Dameligaen - Žene

14:30OdgođenoAmager Ž - Falcon Ž -:-

EUROPA: WBBL Women

10:00TTT Riga 2 Ž - Jurmala Ž 73:46
PoluvrijemeDaugavpils Ž - Neptunas Ž 15:42
3. četvrtinaLiepajas Papirs/LSSS Ž - Tallinn University Ž 41:42
3. četvrtinaTTT Riga Ž - TalTech Ž 43:10
16:00Dimantu Akademijas Ž - RSU Merks 2 Ž -:-

FINSKA: I Divisioona A

14:00Jyvaskyla - Helsingin NMKY 69:82
17:00ToPo - Korikouvot -:-

FINSKA: Korisliiga Women

13:00Tapiolan Honka Ž - Espoo Team Ž 86:59
13:30Pyrinto Ž - Torpan Pojat Helsinki Ž 59:68
14:00HBA-Marsky Helsinki Ž - Kouvottaret Ž 69:80
14:00Vimpelin Veto Ž - Forssan Alku Ž 86:68
16:00PeKa Ž - Lappeenranta Ž -:-

FRANCUSKA: Espoirs U21

17:00Pau-Orthez U21 - Roanne U21 -:-

FRANCUSKA: LFB - žene

20:00Charnay Bourgogne Sud Ž - Lyon Ž -:-
20:00Landes Ž - La Roche Ž -:-
20:00Union Hainaut Ž - Lattes Montpellier Ž -:-

FRANCUSKA: Ligue 2 Women

20:00Mondeville Ž - Calais Ž -:-
20:00Montbrison Ž - Graffenstaden Ž -:-
20:00Nantes Ž - Avenir Chartres Ž -:-
20:00Toulouse Ž - Champagne Ž -:-
20:00Tronche Meylan Ž - Aulnoye AS Ž -:-
20:00US La Glacerie Ž - Centre Federal BB Ž -:-

GRČKA: A2

16:00Dafni Dafniou - Panerythraikos -:-
16:00Eleftheroupoli - Psychikou -:-
16:00Filippos Veroi - Pagrati -:-
16:00Harilaos Trikoupis - Amyntas -:-
16:00Oiakas Nafpliou - Koroivos -:-

HRVATSKA: Prva Liga

2. četvrtinaDinamo Zagreb - Omis 19:21
16:00Bosco - Kaštela -:-
19:45Zaprudje - Kvarner -:-

HRVATSKA: Premijer Liga Women

16:00Ragusa Dubrovnik Ž - FSV Rijeka Ž -:-
17:45Split Ž - Plamen Požega Ž -:-
18:00Pula Moviter Ž - Šibenik Ž -:-
18:30Medveščak Ž - KAŽL Split Ž -:-

ITALIJA: Serie A1 - žene

20:30Faenza Ž - Virtus Bologna Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 Women - North

19:00OdgođenoLibertas Udine Ž - Vicenza Ž -:-
19:00Ponzano Ž - Valbruna Bolzano Ž -:-
20:30Carugate Ž - Alpo VillaFranca Ž -:-
20:30Itas Alperia Bolzano Ž - Torino Teen Ž -:-
20:30Mantova Ž - Treviso Ž -:-
20:30Scrivia Ž - Sanga Milano Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 Women - South

16:00Nico Basket Ž - Patti Ž -:-
18:00San Salvatore Selargius Ž - Cagliari Ž -:-
21:00Valdarno Ž - Umbertide Ž -:-

IZRAEL: Liga Leumit

18:30Ramat Hasharon - Hapoel Ramat Gan -:-
19:00Maccabi Haifa - Elitzur Kiryat Ata -:-
19:30Elitzur Ashkelon - M. Hod Hasharon -:-
19:30H. Hevel Modiin - Migdal Haemek -:-

JUŽNA KOREJA: KBL

07:00Wonju DB - Seoul Thunders 77:67 [ 1.28 | 3.50 ]

JUŽNA KOREJA: WKBL - žene

06:00Busan BNK Sum Ž - S-Birds Ž 68:75 [ 3.25 | 1.33 ]

KANADA: U Sports

02:00Algoma - Waterloo 60:64
02:00Lakehead - West. Ontario Univ. 85:88
02:00Laval - McGill 62:76
02:00Queens - Laurentian 105:82
02:00Toronto - University of Ottawa 71:82
02:00York - Carleton 71:92
03:00Manitoba - Brandon 99:53
03:00Regina - Saskatchewan 82:68
04:00Calgary - Alberta 73:82
04:00Mount Royal - Lethbridge 83:78
04:00Thompson Rivers - UBC Okanagan 82:72
05:00UNBC - UBC 76:85
20:00Cape Breton - UNB -:-
21:00Guelph - Brock -:-
23:00Queens - Laurentian -:-
23:00Toronto - University of Ottawa -:-
23:00York - Carleton -:-
00:00Algoma - Waterloo -:-
00:00Laurier - Windsor -:-
00:00OdgođenoUBC Okanagan - UFV -:-
00:00UQAM - Concordia -:-

KATAR: QBL

2. četvrtinaQatar Sports - Al Gharafa 21:35
17:30Al Wakrah - Al Khor -:-

KAZAHSTAN: Championship Women

05:00Pavlodar Ž - MBJSM Almaty Ž 93:53
07:30Shymkent Ž - Karaganda Ž 55:58
10:00Astana Ž - Aktau Ž 78:74prod
12:30Turan Ž - Okzhetpes Ž 65:38

KINA: WCBA - žene

03:00Shandong Ž - Shaanxi Tianze Ž 103:52
05:30Hebei Ž - Liaoning Ž 74:61
08:00Fujian Ž - Inner Mongolia Ž 49:124
10:30Jiangsu Phoenix Ž - Guangdong Ž 76:58
13:00Shanxi Xing Rui Ž - FUSC Ž 45:71

LITVA: NKL

PoluvrijemeDelikatesas Joniskis - Zalgiris Kaunas 2 38:48
PoluvrijemeGargzdu - Kauno Atletas 36:36
3. četvrtinaKlaipedos Neptunas - Mazeikiai 48:36
PoluvrijemeSilute - Vilkaviskis 50:58
15:00OdgođenoSuduva-Mantinga - Perlas -:-
PoluvrijemeTelsiai - Sakiai Vytis 41:36
18:30Kretinga - Palanga -:-

LUKSEMBURG: Total League Women

18:30Grengewald Hueschtert Ž - Bertrange Ž -:-
18:30Walferdange Ž - Esch Ž -:-
19:00Contern Ž - Musel Pikes Ž -:-
20:00Dudelange Ž - Amicale Steesel Ž -:-

MAĐARSKA: Division 1 - žene

3. četvrtinaUjbuda BEAC Ž - Vasas Csata Ž 34:30
18:00Sopron Ž - PINKK-Pecsi Ž -:-
18:00TFSE-MTK Ž - Szigetszentmiklos Ž -:-

NIZOZEMSKA: WBL Women

20:15Utrecht Ž - Grasshoppers Ž -:-

NJEMAČKA: Pro A

19:30Itzehoe - Bochum -:-

NJEMAČKA: Pro B

19:00Bayern 2 - Hanau -:-

NJEMAČKA: DBBL - žene

16:00Dusseldorf Ž - Eigner Angels Nordlingen Ž -:-
18:00Halle Ž - Wasserburg Ž -:-
19:00Freiburg Ž - Herner Ž -:-

POLJSKA: 1. Liga

17:00Gornik Walbrzych - Starogard Gdanski -:-
17:00Pelplin - Krosno -:-
17:30Poli. Opolska - MKKS Koszalin -:-
18:00Kotwica Kolobrzeg - Ksiezak Lowicz -:-
18:00Turow Zgorzelec - Lublin 2 -:-
20:00Alstom Krakow - Dziki Warszawa -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga - žene

PoluvrijemePolonia W. Ž - GTK Gdynia Ž 43:31
17:00Sosnowiec Ž - Sleza Wroclaw Ž -:-

PORTUGAL: LPB

18:00Academica - CAB Madeira -:-

PORTUGAL: Proliga

16:00Galitos Barreiro - Academia do Lumiar -:-
17:30Sanjoanense - Galitos Aveiro -:-
19:30Belenenses - CAQ Queluz -:-
22:30Esgueira - Sampaense -:-

PORTUGAL: LFB Women

16:00CAB Madeira Ž - Guifoes Ž -:-
16:00Vitoria Ž - Galitos Ž -:-

RUMUNJSKA: Liga National Women - Prvi stupanj

3. četvrtinaPhoenix Constanta Ž - Satu Mare Ž 32:51
PoluvrijemeSepsi S. Ž - Cluj Napoca Ž 30:22
2. četvrtinaCSBT Alexandria Ž - Targu Mures Ž 20:16

RUSIJA: Premier League Women

16:00Din. Moskva Ž - Rostov Ž -:-

SAD: NCAA

23:00Depaul - Northern Kentucky 77:68 [ 1.40 | 3.05 ]
00:00Hawaii - South Alabama 69:72 [ 2.70 | 1.47 ]
00:30Belmont - Iona 72:65 [ 1.62 | 2.40 ]
01:00Florida Gulf Coast - Western Michigan 77:67 [ 1.11 | 6.00 ]
01:00Iowa - Portland State 85:51
01:00Kentucky - North Florida 86:52
01:00Loyola (Ill). - Arizona State 77:59 [ 1.28 | 3.65 ]
01:00LSU - Penn State 68:63prod [ 1.20 | 4.60 ]
01:00OtkazanoNC Wilmington - UC San Diego -:-
01:00Virginia - Lehigh 61:43 [ 1.01 | 14.00 ]
01:00Virginia Tech - Xavier 58:59 [ 1.40 | 3.05 ]
01:00West Virginia - Eastern Kentucky 80:77 [ 1.04 | 8.75 ]
02:00Arkansas State - Morehead State 51:75 [ 1.74 | 2.05 ]
02:00Illinois - UTRGV 94:85
02:00Southern Illinois - Alcorn State 62:59 [ 1.04 | 9.00 ]
02:00Tulsa - AR Little Rock 77:63 [ 1.08 | 8.00 ]
03:00Boise State - Cal St. Bakersfield 39:46 [ 1.03 | 15.25 ]
03:00Georgetown - Saint Josephs 74:77 [ 1.31 | 3.60 ]
03:00Memphis - Iowa State 59:78 [ 1.11 | 7.00 ]
03:00Missouri - Wichita State 55:61 [ 2.30 | 1.66 ]
03:00New Mexico - Towson 58:73 [ 1.58 | 2.50 ]
03:00Wyoming - Hastings Broncos 108:59
03:30Montana - Southern Miss 74:62 [ 1.31 | 3.40 ]
03:30Wake Forest - Oregon State 80:77prod [ 1.50 | 2.65 ]
04:00Pacific - Arkansas-Pine Bluff 74:50 [ 1.02 | 10.50 ]
04:30Gonzaga - Duke 81:84 [ 1.25 | 4.10 ]
05:30San Diego State - USC 43:58 [ 2.00 | 1.76 ]
05:30UAB - San Francisco 61:63 [ 2.25 | 1.64 ]
16:00Maryland - Louisville -:- [ 2.20 | 1.71 ]
17:00N. Carolina A&T - St. Francis (NY) -:- [ 1.64 | 2.35 ]
18:00La Lafayette - Jackson State -:- [ 1.16 | 5.50 ]
18:00Providence - St. Peters -:- [ 1.14 | 6.00 ]
18:30Incarnate Word - Montana State -:- [ 5.00 | 1.19 ]
18:30Mississippi St. - Richmond -:- [ 1.71 | 2.20 ]
19:00Army - Marist -:- [ 1.50 | 2.70 ]
19:00Ball State - Indiana State -:- [ 2.00 | 1.83 ]
19:00East Carolina - Coppin State -:- [ 1.07 | 9.50 ]
19:00Elon - Jacksonville St. -:- [ 2.20 | 1.71 ]
19:00UMass Lowell - Fisher -:-
19:00Western Kentucky - Tenn. Martin -:- [ 1.05 | 12.00 ]
19:30Samford - Mcneese State -:- [ 1.36 | 3.25 ]
20:00Cincinnati - Monmouth (N.J.) -:- [ 1.16 | 5.50 ]
20:00Colorado State - Northern Colorado -:- [ 1.08 | 8.50 ]
20:00Davidson - Robert Morris -:- [ 1.08 | 8.50 ]
20:00Gardner Webb - Western Carolina -:- [ 1.27 | 3.80 ]
20:00High Point - Chowan U. -:-
20:00Hofstra - Detroit -:- [ 1.30 | 3.65 ]
20:00LIU Sharks - Delaware State -:- [ 1.10 | 7.25 ]
20:00Mercer - Milligan -:-
20:00Mt. St. Marys - Navy -:- [ 2.67 | 1.52 ]
20:00N.C. State - Louisiana Tech -:- [ 1.54 | 2.65 ]
20:00Nebraska - South Dakota Coyotes -:- [ 1.14 | 6.00 ]
20:00Pittsburgh - UMBC Retrievers -:- [ 1.41 | 3.00 ]
20:00St. Bonaventure - Northern Iowa -:- [ 1.19 | 5.00 ]
20:00UCF Knights - Oklahoma -:- [ 2.00 | 1.83 ]
20:00UMass - Rutgers -:- [ 2.10 | 1.76 ]
20:30Nicholls State - Southwestern Christian -:-
21:00Bradley - Maine -:- [ 1.08 | 8.50 ]
21:00Cleveland State - Penn St-Behrend -:-
21:00Middle Tenn. St. - Bryan -:-
21:00N.Carolina Central - Newport Apprentice -:-
21:00Portland - SE Missouri State -:- [ 1.83 | 2.00 ]
21:00Stetson - Campbell -:- [ 2.00 | 1.83 ]
21:00Texas A&M-CC - St. Mary's (TX) -:-
21:00Western Illinois - Miami (Ohio) -:- [ 2.55 | 1.57 ]
22:00Air Force - Idaho State -:- [ 1.62 | 2.40 ]
22:00Chattanooga Mocs - Coll Of Charltn -:- [ 1.23 | 4.25 ]
22:00East Tennessee St - Lees-McRae -:-
22:00Oregon State - Penn State -:- [ 1.95 | 1.86 ]
22:00Rhode Island - Georgia State -:- [ 1.37 | 3.20 ]
22:00St. Johns - NJIT -:- [ 1.03 | 15.50 ]
22:00Texas Tech - Lamar -:- [ 1.02 | 16.00 ]
22:00USC Upstate - Furman -:- [ 8.50 | 1.08 ]
22:00William & Mary - Mary Baldwin -:-
22:30IPFW - Western Michigan -:- [ 1.58 | 2.50 ]
23:00Harvard - Northeastern -:- [ 1.76 | 2.10 ]
23:00Holy Cross - New Hampshire -:- [ 3.90 | 1.27 ]
23:00Liberty - Md.-East. Shore -:- [ 1.03 | 15.50 ]
23:00NC Greensboro - Vermont -:- [ 2.25 | 1.68 ]
23:00UNLV - UCLA -:- [ 5.25 | 1.18 ]
23:00Utah Valley - Denver -:- [ 1.13 | 6.25 ]
00:00Creighton - Siu Edwardsville -:- [ 1.04 | 13.50 ]
00:00Jacksonville - Coastal Georgia -:-
00:00Pepperdine - Grand Canyon -:- [ 2.45 | 1.60 ]

SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga Women

13:30Vardar Ž - Rabotnicki Ž 93:63
14:00Kriva Palanka Ž - Basket Kam Ž 61:96

SLOVAČKA: Extraliga - žene

3. četvrtinaSlovan Bratislava Ž - Samorin Ž 41:31
16:00Young Angels Kosice Ž - Ruzomberok Ž -:-
17:00SK UMB Banska Bystrica Ž - BK SKP 08 Banska Bystrica Ž -:-
17:30Poprad Ž - Piestanske Cajky Ž -:-

SLOVENIJA: 1. SKL Women

16:00Cinkarna Celje Ž - Ledita Ž -:-
16:00Jezica Ž - Ilirija Ž -:-
16:30Konjice Ž - Grosuplje Ž -:-

SRBIJA: First League

18:00KK Dunav - Sloga -:-
18:00KK Dynamic - Kolubara -:-
18:00Sloboda - Radnički -:-
18:00Vrsac - OKK Beograd -:-
20:00Tamis - Vojvodina Novi Sad -:-

SRBIJA: 1. ZLS Women

PoluvrijemeVrsac Ž - Proleter Zrenjanin Ž 50:32
16:30Vrbas Ž - Crvena zvezda Ž -:-
20:00Partizan Ž - Radnicki Kragujevac Ž -:-
20:30Radivoj Korac Ž - Art Basket Ž -:-

SVIJET: Klupske prijateljske

09:30OtkazanoIllawarra Hawks (Aus) - Sydney Kings (Aus) -:-

ŠPANJOLSKA: Liga Femenina - žene

18:00IDK Gipuzkoa Ž - Bembibre Ž -:-
18:30Gernika Bizkaia Ž - Araski Ž -:-
19:30Estudiantes Ž - Ensino Ž -:-
20:00Gran Canaria Ž - Leganes Ž -:-
20:00Perfumerias Avenida Ž - Uni Girona Ž -:-

ŠVEDSKA: Basketligan Women

14:00Uppsala Ž - Sodertalje Ž 67:64
PoluvrijemeAlvik Ž - Lund Ž 43:41
2. četvrtinaHogsbo Ž - A3 Basket Umea Ž 26:27
16:00Visby Ž - Borås Ž -:-

ŠVEDSKA: Basketettan Women

15:00Lidingö Ž - Djurgarden Ž -:-
16:00Wetterbygden Sparks 2 Ž - Hammarby Ž -:-

ŠVICARSKA: SB League Women

4. četvrtinaAlte Kanti Aarau Ž - Helios VS Ž 46:61
17:00Geneve Ž - BBC Troistorrents Ž -:-

TAJLAND: TBL - Playoff

10:00Bangkok Tiger Thunder - Bangkok C. 62:73
12:00Dunkin Raptors - Thai General 65:79

TURSKA: TBL

12:00Fethiye Bld. - Akhisar Belediye 80:76
13:45Manisa - Bornova 83:77
2. četvrtinaAntalya Gunesi - Samsunspor 22:32

TURSKA: TB2L - Prvi stupanj

11:00Genclik Spor - Seyhan 29:69
12:00Sertas Spor - Baskent Yenisehir 74:71
13:00Samsun Basketbol - Etimesgut 70:83
13:00Yeni Sincan Spor - Cagdas Bodrum Spor 81:64
14:00Kastamonu - Anadolu Basket 106:59
4. četvrtinaUskudar - Harem Spor 70:85
PoluvrijemeIstanbul Basket - Darica Genclerbirligi 41:26
PoluvrijemeSaray - Gecit Spor 44:25
16:00Cozum Ankara - Gelisim Koleji -:-
16:00Tesvikiye - Istanbul BB -:-

TURSKA: KBSL Women

14:00Nesibe Aydin Ž - Cankaya Ž 101:69
4. četvrtinaBesiktas Ž - Bursa Ž 59:58
3. četvrtinaIzmit Belediyespor Ž - Botas Ž 29:45

TURSKA: TKBL Women

12:00Bodrum Karya Ž - Urla Bld Ž 79:83
12:00Cesme Ž - Botas 2 Ž 53:65
12:00Mersin Ž - Yalova Ž 58:56
12:30Turgutlu Ž - Uludag Ž 49:52
13:00Ferhatoglu Ž - Rize Ž 69:65

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: WBBL Women

14:00OdgođenoDurham Palatinates Ž - Oaklands Wolves Ž -:-
16:00Caledonia Pride Ž - Nottingham Wildcats Ž -:-
18:00Essex Rebels Ž - Cardiff Met Archers Ž -:-
20:00Newcastle Eagles Ž - BA London Lions Ž -:-
20:30Gloucester Ž - Sevenoaks Suns Ž -:-

UKRAJINA: Superleague Women

13:00Dynamo Kyiv Ž - Budivelnik Ž 70:94
13:00Kyiv Basket Ž - Prometey Ž 99:88
13:00Odessa Ž - Frankivsk Halichina Ž 82:62
17:00Berdyansk Ž - Rivne Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.