Košarka » Danas » Tečajevi
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Oklade koje nudi bet365 - Kladi se sada!
EUROPA: Euroleague
19:00Zalgiris Kaunas - Milano -:- [ 1.74 | 2.15 ]20:30Baskonia - Anadolu Efes -:- [ 1.65 | 2.30 ]
20:30Bayern - Barcelona -:- [ 2.65 | 1.50 ]
20:30Partizan - Olympiakos -:- [ 1.80 | 2.05 ]
21:00Lyon-Villeurbanne - Monaco -:- [ 3.80 | 1.28 ]
HRVATSKA: Premijer liga
18:00Cedevita - Bosco -:-19:00Dinamo Zagreb - Cibona -:-
SAD: NBA
00:00Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers 118:111 [ 4.50 | 1.22 ]00:00Orlando Magic - Golden State Warriors 93:101 [ 1.54 | 2.55 ]
00:00Washington Wizards - Brooklyn Nets 119:122prod [ 2.45 | 1.59 ]
00:30Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers 120:106 [ 1.15 | 5.75 ]
00:30Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers 107:108 [ 3.20 | 1.37 ]
00:30Toronto Raptors - New York Knicks 101:145 [ 7.25 | 1.11 ]
01:00Chicago Bulls - Indiana Pacers 125:99 [ 2.35 | 1.63 ]
01:00Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 124:136 [ 2.55 | 1.54 ]
01:00Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons 106:91 [ 1.05 | 11.00 ]
01:00Oklahoma City Thunder - Houston Rockets 126:132prod [ 1.53 | 2.60 ]
02:00Utah Jazz - San Antonio Spurs 111:118 [ 1.54 | 2.55 ]
03:00Denver Nuggets - Phoenix Suns 97:104 [ 1.45 | 2.80 ]
00:30Atlanta Hawks - Boston Celtics -:- [ 11.00 | 1.05 ]
ARGENTINA: Liga A
01:00Gimnasia - Obera TC 85:82 [ 1.38 | 2.85 ]02:00Independiente de Oliva - Riachuelo 76:80 [ 1.80 | 1.87 ]
00:00Obras - Platense -:- [ 1.53 | 2.40 ]
ARGENTINA: Liga Femenina Women - Clausura
01:00Rocamora Ž - Ciclista Olimpico Ž 76:41AUSTRALIJA: NBL - Playoff
1. četvrtinaTasmania JackJumpers - Melbourne United 20:17AUSTRALIJA: NBL1 Central
10:45Central Districts Lions - Norwood Flames -:- [ 3.15 | 1.32 ]10:45Forestville Eagles - Eastern Mavericks -:- [ 1.04 | 9.50 ]
11:00Southern Tigers - Woodville Warriors -:- [ 3.50 | 1.27 ]
AUSTRALIJA: NBL1 Central Women
09:00Central Districts Lions Ž - Norwood Flames Ž -:-09:00Forestville Eagles Ž - Eastern Mavericks Ž -:-
09:00Southern Tigers Ž - Woodville Warriors Ž -:-
AUSTRALIJA: NBL1 West
13:30Beeliar Boodjar - Mandurah Magic -:-13:30Joondalup Wolves - Perth Redbacks -:-
13:30Kalamunda Eastern Suns - Perry Lakes Hawks -:-
13:30Rockingham Flames - South West Slammers -:-
13:30Warwick Senators - East Perth Eagles -:-
13:30Willetton Tigers - Lakeside Lightning -:-
AUSTRALIJA: NBL1 West Women
11:30Beeliar Boodjar Ž - Mandurah Magic Ž -:-11:30Joondalup Wolves Ž - Perth Redbacks Ž -:-
11:30Kalamunda Eastern Suns Ž - Perry Lakes Hawks Ž -:-
11:30Rockingham Flames Ž - South West Slammers Ž -:-
11:30Warwick Senators Ž - East Perth Eagles Ž -:-
11:30Willetton Tigers Ž - Lakeside Lightning Ž -:-
AZIJA: WASL - West Asia League - Play Offs
19:30Shahrdari Gorgan - Al Shorta -:-AZIJA: Asia Cup 3x3 - Kvalifikacije
04:00Macau 3x3 - Maldivi 3x3 21:1304:25Malezija 3x3 - Indija 3x3 21:9
05:45Indonezija 3x3 - Sjeverni Marijana Otoci 3x3 16:10
06:10Šri Lanka 3x3 - Južna Koreja 3x3 21:19
07:15Tajvan 3x3 - Hong Kong 3x3 19:17
08:05Tahiti 3x3 - Kirgistan 3x3 9:11prod
08:35Australija 3x3 - Kazahstan 3x3 18:7
11:30Tajvan 3x3 - Iran 3x3 -:-
13:10Iran 3x3 - Hong Kong 3x3 -:-
AZIJA: Asia Cup 3x3 Women - Kvalifikacije
04:50Tahiti 3x3 W - Maldivi 3x3 W 12:605:20Filipini 3x3 W - Kazahstan 3x3 W 21:12
07:40Iran 3x3 W - Macau 3x3 W 16:5
09:00Hong Kong 3x3 W - Indija 3x3 W -:-
09:25Južna Koreja 3x3 W - Macau 3x3 W -:-
11:55Indija 3x3 W - Indonezija 3x3 W -:-
12:20Sjeverni Marijana Otoci 3x3 W - Hong Kong 3x3 W -:-
12:45Iran 3x3 W - Južna Koreja 3x3 W -:-
13:35Indonezija 3x3 W - Sjeverni Marijana Otoci 3x3 W -:-
BJELORUSIJA: Premier League
16:00SDUSHOR Minsk - Brest -:-BJELORUSIJA: Premier League Women
14:00Gomel Ž - BC Minsk youth Ž -:-BOLIVIJA: Libobasquet
01:30Atletico Nacional - Saracho 77:7000:00Basquetbol La Paz - Pichincha Potosi -:-
BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH Women
20:00Zrinjski Ž - Jumper Ž -:-BRAZIL: NBB
23:00Minas - Pinheiros 81:51 [ 1.10 | 6.50 ]23:30Uniao Corinthians - Cearense 85:93 [ 2.25 | 1.57 ]
00:00Caxias do Sul - Franca 79:89 [ 6.00 | 1.11 ]
23:30Brasilia - Bauru -:- [ 5.00 | 1.14 ]
23:30Pato - Corinthians Paulista -:- [ 2.20 | 1.63 ]
00:00Vasco - Paulistano -:- [ 1.56 | 2.30 ]
BRAZIL: LBF - Žene
23:30Sampaio Ž - Sao Jose Ž 82:4200:00SESI Araraquara Ž - Catanduva Ž 98:45
23:30Blumenau Ž - Ituano Ž -:-
BUGARSKA: NBL - Stupanj pobjednika
18:00Balkan - CSKA Sofia -:-CRNA GORA: Prva A Liga
16:00Dečić - Studentski Centar -:-ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga - Playout
19:00Zlin - Chomutov -:-DANSKA: Basketligaen - Stupanj pobjednika
19:15Horsens - Værløse -:-EUROPA: ABA League
18:00Zadar - FMP -:-EUROPA: Liga Unike
16:00Peja - Teuta Durres -:-19:00Beselidhja - Sigal Prishtina -:-
FINSKA: I Divisioona A - Playoff
17:30Honka - Pyrinto Tampere 2 -:-17:30Jyvaskyla - Huima -:-
17:30Kipina - Raholan Pyrkiva -:-
FINSKA: Korisliiga Women - Playoff
17:30Pyrinto Ž - Forssan Alku Ž -:-HRVATSKA: Prva Liga
17:00Vrijednosnice Osijek - Crikvenica -:-19:00Stoja - Podstrana -:-
19:15Gorica - Kvarner -:-
ISLAND: Premier League
17:00Haukar - Alftanes -:-18:00Hottur - Tindastoll -:-
19:00Stjarnan - Grindavik -:-
20:15Hamar - Thorl -:-
20:15Valur - Breidablik -:-
21:00Keflavik - Njardvik -:-
IZRAEL: WBL Women - Playoff
16:40Maccabi Ashdod Ž - Hapoel Jerusalem Ž -:-16:55Maccabi Urban Ž - Elitzur Ramla Ž -:-
JUŽNA KOREJA: KBL
11:00Seoul Knights - LG Sakers -:- [ 1.74 | 2.15 ]11:00Suwon KT - Anyang JungKwanJang -:- [ 1.42 | 2.95 ]
JUŽNA KOREJA: WKBL - žene - Playoff
11:00Woori WON Ž - KB Stars Ž -:- [ 2.20 | 1.71 ]KANADA: Super League
22:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-00:00KW Titans - Lebanon Leprechauns -:-
KINA: CBA
12:35Fujian - Shandong -:- [ 3.00 | 1.40 ]12:35Jiangsu Dragons - Shenzhen -:- [ 12.00 | 1.04 ]
12:35Ningbo Rockets - Zhejiang Chouzhou -:- [ 17.50 | 1.01 ]
12:35Qingdao - Beijing Royal Fighters -:- [ 1.45 | 2.70 ]
12:35Shanghai - Xinjiang -:- [ 2.60 | 1.50 ]
12:35Sichuan - Liaoning -:-
KOSOVO: Superliga
19:00Istogu - Prizreni -:-LIBANON: Division 1
15:00Champville - Antranik Beirut -:-15:00NSA - Homenetmen Beirut -:-
20:00Mayrouba - Beirut Club -:-
LITVA: LKL
17:50Lietkabelis - Rytas -:-LITVA: NKL - Playoff
17:00BC Olimpas Palanga - Jurbarkas -:-MEKSIKO: CIBACOPA
03:00Zonkeys de Tijuana - Ostioneros de Guaymas 83:6604:15Caballeros de Culiacan - Astros 69:80
04:15Pioneros de Los Mochis - Halcones de Obregon 70:62
04:15Rayos de Hermosillo - Angeles CDMX 72:88
05:00Venados de Mazatlan - Frayles de Guasave 95:86
NOVI ZELAND: NBL
07:30Whai - Bay Hawks 91:70NJEMAČKA: DBBL - žene - Playoff
18:00Saarlouis Ž - Alba Berlin Ž -:-19:00Eigner Angels Nordlingen Ž - Halle Ž -:-
19:00Freiburg Ž - Keltern Ž -:-
19:00Osnabruck Ž - TK Hannover Ž -:-
RUMUNJSKA: Divizia A - Stupanj pobjednika
17:15Brasov - CSM Targu Mures -:-RUMUNJSKA: Liga National Women - 5.-8. mjesto
11:00Rapid Bucuresti Ž - Olimpia Brasov Ž -:-RUSIJA: VTB United League - Stupanj gubitnika
16:00Samara - Uralmash Ekaterinburg -:-16:30Saratov - MBA Moscow -:-
18:00Runa Basket Moscow - Nizhny Novgorod -:-
RUSIJA: VTB United League - Stupanj pobjednika
18:00CSKA Moskva - Zenit Petersburg -:-SAD: NBA G League
00:00Cleveland Charge - Windy City Bulls 103:98prod00:00Osceola Magic - Iowa Wolves 142:124
00:00Wisconsin Herd - Indiana Mad Ants 113:109
03:00Mexico City Capitanes - Rio Grande Valley Vipers 104:100
03:00Santa Cruz Warriors - South Bay Lakers 117:120
00:00College Park Skyhawks - Maine Celtics -:-
00:00Grand Rapids Gold - Cleveland Charge -:-
SAD: NCAA - Playoff
00:09Arizona - Clemson -:- [ 1.32 | 3.55 ]00:39UConn - San Diego State -:- [ 1.14 | 6.00 ]
SAD: NIT
00:00Seton Hall - UNLV 91:68 [ 1.36 | 3.30 ]02:00Utah Utes - VCU Rams 74:54 [ 1.26 | 4.00 ]
SAD: CIT
00:00Norfolk State - IPFW 75:67SLOVENIJA: 1. SKL Women
19:00Konjice Ž - Domel Skofja Loka Ž -:-ŠPANJOLSKA: LEB Plata
17:45Prat Joventut - CB Santfeliuenc -:-ŠPANJOLSKA: Liga Femenina - žene
12:00Jairis Ž - Bembibre Ž -:-18:00Ferrol Ž - IDK Gipuzkoa Ž -:-
18:00Valencia Ž - Perfumerias Avenida Ž -:-
20:00Uni Girona Ž - Celta Ž -:-
20:00Zaragoza Ž - Araski Ž -:-
21:00Barcelona CBS Ž - Gernika Bizkaia Ž -:-
21:00Cadi La Seu Ž - Gran Canaria Ž -:-
TURSKA: TB2L - Playoff
12:00Akhisar Belediye - Ayos Spor -:-17:00High Touch - Karamursel -:-
UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL
20:45Newcastle Eagles - Caledonia Gladiators -:-UKRAJINA: FBU Superleague - Playoff
16:00BC Halychyna - Dnipro -:-Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.