Košarka » Sutra » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
FRANCUSKA: LNB
16:00Limoges - Chalon/Saone -:-18:30Ada Blois - Le Mans -:-
18:30Nancy - Cholet -:-
18:30Roanne - Boulogne-Levallois -:-
18:30Strasbourg - Lyon-Villeurbanne -:-
21:00Saint Quentin - Monaco -:-
HRVATSKA: Premijer liga
17:30Alkar - Dubrava -:-18:00GKK Šibenka - Zadar -:-
ITALIJA: Lega A
17:00Treviso - Pesaro -:-18:00Tortona - Cremona -:-
19:00Basket Napoli - Venezia -:-
19:30Trento - Scafati -:-
20:00Brindisi - Sassari -:-
20:30Reggiana - Milano -:-
21:00Varese - Brescia -:-
SAD: NBA
00:00Charlotte Hornets - Golden State Warriors -:-00:00Indiana Pacers - Los Angeles Lakers -:-
00:00Orlando Magic - Los Angeles Clippers -:-
00:00Washington Wizards - Detroit Pistons -:-
00:30Brooklyn Nets - Chicago Bulls -:-
00:30Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers -:-
01:00Miami Heat - Portland Trail Blazers -:-
01:00Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns -:-
01:00San Antonio Spurs - New York Knicks -:-
02:00Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves -:-
02:30Utah Jazz - Houston Rockets -:-
03:00Sacramento Kings - Dallas Mavericks -:-
22:00New Orleans Pelicans - Boston Celtics -:-
00:00Orlando Magic - Memphis Grizzlies -:-
00:30Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks -:-
ŠPANJOLSKA: ACB
18:00Breogan - Bilbao -:-18:00Palencia - Tenerife -:-
20:45Baskonia - Zaragoza -:-
20:45Unicaja - Basquet Girona -:-
TURSKA: Super Lig
11:00Turk Telekom - Manisa -:-13:30Darussafaka - Merkezefendi -:-
16:00Pinar Karsiyaka - Bahcesehir Kol. -:-
ALBANIJA: Superliga
18:00Elbasani - Beselidhja -:-18:00Kamza Basket - Teuta Durres -:-
18:00Partizani Tirana - Apolonia Fier -:-
18:00PBC Flamurtari - Skenderbeu -:-
18:00Vllaznia - Fieri -:-
ARGENTINA: Liga A
02:00Zarate - Union De Santa Fe -:-15:00San Martin - Quimsa -:-
ARGENTINA: Liga Femenina Women - Clausura
21:00Ferro Ž - Obras Ž -:-00:00Instituto Ž - Juventud Ameghino Ž -:-
00:00Quimsa Ž - Ciclista Olimpico Ž -:-
00:00Riachuelo Ž - Montmartre Ž -:-
AUSTRALIJA: NBL1 Central
10:45North Adelaide Rockets - Sturt Sabres -:-AUSTRALIJA: NBL1 Central Women
09:00North Adelaide Rockets Ž - Sturt Sabres Ž -:-AUSTRIJA: Superliga - Stupanj gubitnika
18:00BBC Nord - Kapfenberg -:-19:00Furstenfeld - Vienna -:-
19:00Vienna Timberwolves - Oberwart -:-
AUSTRIJA: Superliga - Stupanj pobjednika
17:30Swans Gmunden - Traiskirchen -:-17:30UBSC Graz - St. Polten -:-
AUSTRIJA: Zweite Liga - Playoff
17:30Kufstein - Mistelbach -:-18:00Wagram - Worthersee Piraten -:-
AUSTRIJA: Superliga Women - Playoff
20:15St. Polten Ž - UBI Graz Ž -:-AZIJA: Asia Cup 3x3
08:05Kina 3x3 - Iran 3x3 -:-08:35Japan 3x3 - Australija 3x3 -:-
09:25Singapur 3x3 - Iran 3x3 -:-
11:30Filipini 3x3 - Australija 3x3 -:-
11:55Kina 3x3 - Singapur 3x3 -:-
13:10Japan 3x3 - Filipini 3x3 -:-
AZIJA: Asia Cup 3x3 Women
07:15Japan 3x3 W - Iran 3x3 W -:-07:40Novi Zeland 3x3 W - Indija 3x3 W -:-
09:00Tajland 3x3 W - Iran 3x3 W -:-
12:20Novi Zeland 3x3 W - Australija 3x3 W -:-
12:45Japan 3x3 W - Tajland 3x3 W -:-
13:35Australija 3x3 W - Indija 3x3 W -:-
BELGIJA: Top Division Women
18:15Liege Ž - Phantoms Ž -:-20:30Laarne Ž - Kortrijk Ž -:-
20:30Namur Ž - Lummen Ž -:-
BJELORUSIJA: Premier League
11:00Rubon - Grodno -:-13:00Gomel - Impuls -:-
13:00Minsk 2 - Borisfen -:-
BJELORUSIJA: Premier League Women
11:00Horizont Minsk Ž - Rguor Minsk Ž -:-11:00Minsk Ž - Victoria Grodno Ž -:-
11:00Olimpia Grodno Ž - Brest Ž -:-
BOLIVIJA: Libobasquet
00:00Kinwa - La Salle Tarija -:-01:30Saracho - Leones de Potosi -:-
BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Stupanj gubitnika
17:00Posušje - Prijedor -:-19:30Promo - Slavija -:-
BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Stupanj pobjednika
20:00Sloboda - Široki Brijeg -:-BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH Women
18:00Mladi Krajisnik Ž - Banovići Ž -:-20:00Čelik Zenica Ž - Igman Ž -:-
BRAZIL: NBB
23:30Uniao Corinthians - Franca -:-21:10Minas - Corinthians Paulista -:-
22:00Pato - Pinheiros -:-
22:00Vasco - Sao Paulo -:-
BRAZIL: LBF - Žene
01:00Corinthians Ž - Campinas Ž -:-21:30Sampaio Ž - Santo Andre Ž -:-
BUGARSKA: NBL - Stupanj gubitnika
18:00Beroe - Academic Plovdiv -:-CRNA GORA: Prva A Liga
18:00Danilovgrad - Podgorica -:-18:00Lovćen Cetinje - Primorje -:-
19:00Jedinstvo - Kotor -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - Stupanj gubitnika
17:30Ostrava - Slavia Prague -:-ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - Stupanj pobjednika
17:30Decin - Nymburk -:-17:30Opava - Usti n. Labem -:-
17:30Pardubice - USK Prag -:-
17:45Kolin - Brno -:-
ČILE: LNB
23:00Espanol Osorno - CD Puerto Varas -:-00:15Espanol de Talca - Catolica -:-
00:30U. De Concepcion - Leones Quilpue -:-
23:15Las Animas - Puerto Montt -:-
23:30Puente Alto - Sportiva Italiana -:-
23:45Ancud - Valdivia -:-
00:00Deportes Castro - Liceo Pablo Neruda -:-
00:15Espanol de Talca - Leones Quilpue -:-
00:30U. De Concepcion - Catolica -:-
ČILE: LNB 2
19:30Quilpue Basquetbol - Brisas -:-22:30Colo Colo - Truenos De Talca -:-
23:00Arabe Valparaiso - Arturo Prat San Felipe -:-
23:15Stadio Italiano - Municipal Chillan -:-
00:00Sergio Ceppi - Aleman -:-
DANSKA: Basketligaen - Stupanj pobjednika
17:30Bakken Bears - Horsens -:-EUROPA: ABA League
17:00Krka - Cedevita Olimpija -:-19:00Mornar - Borac -:-
21:00Cibona - Igokea -:-
EUROPA: BNXT League - Stupanj gubitnika
19:30Den Helder - Mechelen -:-20:00LWD Basket - Spotter Leuven -:-
20:30Okapi Aalst - Kortrijk -:-
EUROPA: BNXT League - Stupanj pobjednika
20:00BAL Weert - Antwerp Giants -:-20:00Leiden - Liege -:-
EUROPA: Latvia-Estonian League - Playoff
16:00Prometey - BK Ogre -:-FINSKA: Korisliiga - Stupanj gubitnika
16:00Bisons Loimaa - Lahti Basketball -:-16:00Kouvot - Kobrat -:-
16:00KTP Basket - Pyrinto Tampere -:-
FINSKA: Korisliiga - Stupanj pobjednika
16:00Helsinki Seagulls - BC Nokia -:-16:00Kataja - Salon Vilpas -:-
16:00UU-Korihait - Karhu Basket -:-
FINSKA: Korisliiga Women - Playoff
16:00Forssan Alku Ž - Pyrinto Ž -:-FRANCUSKA: Pro B
20:00Boulazac - Poitiers -:-FRANCUSKA: Espoirs U21
14:30Nancy U21 - Cholet U21 -:-15:00Ada Blois U21 - Le Mans U21 -:-
15:00Saint Quentin U21 - Monaco U21 -:-
15:00Strasbourg U21 - Lyon-Villeurbanne U21 -:-
19:30Limoges U21 - Chalon/Saone U21 -:-
FRANCUSKA: LFB - žene
20:30Charnay Bourgogne Sud Ž - Union Hainaut Ž -:-20:30ESB Villeneuve Ž - Landes Ž -:-
20:30Flammes Carolo Ž - Angers Ž -:-
20:30La Roche Ž - Lattes Montpellier Ž -:-
20:30Lyon Ž - Landerneau Bretagne Ž -:-
20:30Tarbes GB Ž - Bourges Ž -:-
FRANCUSKA: Ligue 2 Women
20:00Aulnoye AS Ž - Avenir Chartres Ž -:-20:00Champagne Ž - Centre Federal BB Ž -:-
20:00Montbrison Ž - Tronche Meylan Ž -:-
20:00Nice Ž - Feytiat Ž -:-
20:00Pays Voironnais Ž - Graffenstaden Ž -:-
20:00Toulouse Ž - Mondeville Ž -:-
GRČKA: Basket League - Stupanj gubitnika
17:00PAOK - Apollon Patron -:-GRČKA: Basket League - Stupanj pobjednika
16:15Peristeri - Kolossos Rhodes -:-GRČKA: Elite League
15:00Aias Evosmou - Lefkadas -:-15:00Eleftheroupoli - Psychikou -:-
15:00Ermis Schimatari - NE Megaridas -:-
15:00Esperos - Amyntas -:-
15:00Harilaos Trikoupis - Mykonos -:-
15:00Iraklis - Panionios -:-
15:00Koroivos - Panerythraikos -:-
15:00Milon Aons - Papagou -:-
GRČKA: A1 Women
15:30Panathinaikos Ž - Giannina Ž -:-GRUZIJA: Superleague
11:00Mega Tbilisi - Gurjaani Delta -:-16:00Kutaisi - Orbi -:-
IRSKA: SuperLeague - Playoff
20:00Maree - Eanna -:-20:15Killester - UCC Demons -:-
ITALIJA: Serie A2
19:00Cento - Latina -:-20:00Cividale - Cantu -:-
20:00Forli - JuVi Cremona -:-
20:30Fortitudo Bologna - Urania Milano -:-
20:30Pallacanestro Nardo - Trapani -:-
20:30Trieste - Vigevano -:-
20:30Verona - Luiss Roma -:-
20:45Assigeco Piacenza - Agrigento -:-
ITALIJA: Serie A1 - žene
16:00Sassari Ž - Brixia Ž -:-19:00Schio Ž - Ragusa Ž -:-
19:30Venezia Ž - Virtus Bologna Ž -:-
20:30Campobasso Ž - Battipaglia Ž -:-
20:30Oxygen Roma Ž - San Martino Ž -:-
20:30San Giovanni Ž - Faenza Ž -:-
IZRAEL: Super League
20:10Galil Elyon - Maccabi Tel Aviv -:-IZRAEL: Liga Leumit
18:00Maccabi Haifa - Maccabi Rehovot -:-18:45Elitzur Shomron - Elitzor Netania -:-
19:00Maccabi Raanana - Maccabi Maale Adumim -:-
19:00Safed - Maccabi Rishon -:-
IZRAEL: Israel Cup
17:50Hapoel Holon - Hapoel Beer Sheva -:-JAPAN: B.League
06:05Akita - Sun Rockers Shibuya -:-06:05Hiroshima D. - Gunma -:-
06:05Osaka - Hokkaido -:-
06:05Shinshu - Nagoya Fighting Eagles -:-
07:05Chiba - Brave Thunders -:-
07:05Diamond Dolphins - Toyama -:-
07:05SeaHorses Mikawa - Utsunomiya Brex -:-
07:05Yokohama - Alvark -:-
08:05Nagasaki - Shimane -:-
08:05Saga - Kyoto -:-
08:05Sendai - NeoPhoenix -:-
10:05Ryukyu - Ibaraki Robots -:-
JAPAN: B2.League
06:00Shiga - Nara -:-07:00Altiri Chiba - Fukushima -:-
07:00Aomori - Kumamoto -:-
07:00Ehime Orange Vikings - Fukuoka -:-
07:00Koshigaya Alphas - Yamagata Wyverns -:-
08:00Kobe - Shizuoka -:-
09:00Iwate - Niigata -:-
JAPAN: W League Women - Playoff
05:00Chanson V-Magic Ž - Aisin Wings Ž -:-07:00Sunshine Rabbits Ž - Hitachi Cougars Ž -:-
JUŽNA KOREJA: WKBL - žene - Playoff
10:00Woori WON Ž - KB Stars Ž -:-KANADA: Super League
00:30Montreal Toundra - Windsor -:-22:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-
00:00Montreal Toundra - London -:-
00:00Sudbury - Lebanon Leprechauns -:-
KAZAHSTAN: National League - Playoff
14:00Tobol Kostanay - Almaty -:-KINA: CBA
12:35Fujian - Shanghai -:-12:35Jiangsu Dragons - Beijing Royal Fighters -:-
12:35Shenzhen - Shandong -:-
12:35Sichuan - Zhejiang Chouzhou -:-
LIBANON: Division 1
20:00Al-Riyadi - Sagesse Al Hekmeh Beirut -:-LITVA: LKL
15:00Nevezis - Rytas -:-16:20BC Wolves - Juventus -:-
LUKSEMBURG: LBBL - Ispadanje skupina
19:00Kordall Steelers - Musel Pikes -:-20:30Grengewald Hueschtert - Mambra Mamer -:-
LUKSEMBURG: LBBL - Playoff
20:00Walferdange - Larochette -:-20:30Amicale Steesel - Bertrange -:-
LUKSEMBURG: LBBL Women - Relegacija
17:00Schieren Ž - Esch Ž -:-18:00Musel Pikes Ž - Soleuvre Ž -:-
LUKSEMBURG: LBBL Women - Stupanj pobjednika
18:30Contern Ž - Amicale Steesel Ž -:-18:30Grengewald Hueschtert Ž - Bertrange Ž -:-
19:00Les Sangliers Wooltz Ž - Dudelange Ž -:-
MAĐARSKA: NB I. A
18:00Alba Fehervar - Szombathely -:-18:00Atomeromu Paks - KTE-Duna -:-
18:00Budapesti Honved Se - Zalakeramia -:-
18:00Kaposvari - Szolnoki Olaj -:-
18:00NKA Pecs - Kormend -:-
18:00OSE Lions - Soproni KC -:-
18:00Szedeak - DEAC -:-
MAĐARSKA: Division 1 - žene - Playoff
14:30PEAC-Pecs Ž - Sopron Ž -:-18:00Vasas Csata Ž - UNI Gyor Ž -:-
19:00TFSE-MTK Ž - Szekszard Ž -:-
19:00Ujbuda BEAC Ž - DVTK Ž -:-
MAĐARSKA: Division 1 - žene - Playout
18:00Cegledi Ž - Szigetszentmiklos Ž -:-NIZOZEMSKA: WBL Women - Stupanj gubitnika
13:00Leiden Ž - Den Helder Ž -:-NIZOZEMSKA: WBL Women - Stupanj pobjednika
18:30Jolly Jumpers Ž - Triple Threat Ž -:-19:30Landslake Lions Ž - Grasshoppers Ž -:-
NOVI ZELAND: NBL
03:00Otago Nuggets - Southland Sharks -:-07:30Manawatu Jets - Taranaki Airs -:-
NJEMAČKA: BBL
16:00Syntainics MBC - Chemnitz -:-18:30Heidelberg - Crailsheim Merlins -:-
20:00Bonn - Vechta -:-
20:00Wurzburg - Tubingen -:-
NJEMAČKA: Pro A
19:00G. Dusseldorf - Bochum -:-19:00Kirchheim - Bayreuth -:-
19:00Phoenix Hagen - PS Karlsruhe -:-
19:30Artland - Giessen -:-
19:30Trier - Nurnberger -:-
NJEMAČKA: Pro B
15:00Berlin Braves - Wedel -:-15:30Ludwigsburg 2 - Frankfurt 2 -:-
17:30Fellbach - Lowen -:-
19:00Bernau - Iserlohn -:-
19:00Ibbenburen - Wolmirstedt -:-
19:00Panthers Schwenningen - Breitenguessbach -:-
19:30BIS Baskets Speyer - Rhondorf -:-
19:30Herford - Rostock 2 -:-
19:30Itzehoe - Leverkusen -:-
19:30Leitershofen/Stadtbergen - Coburg -:-
19:30Schwelm - RSV Eintracht -:-
NJEMAČKA: DBBL - žene - Playoff
16:00Osnabruck Ž - TK Hannover Ž -:-18:30Eigner Angels Nordlingen Ž - Halle Ž -:-
POLJSKA: Basket Liga
15:30Lancut - Trefl Sopot -:-17:30Lublin - Dziki Warszawa -:-
PORTUGAL: Proliga - Stupanj gubitnika
16:00Barreirense - Vasco Da Gama -:-16:00Benfica B - Academica -:-
17:30Sampaense - Imortal B -:-
PORTUGAL: Proliga - Stupanj pobjednika
16:00Braga - Galitos Barreiro -:-16:00Sangalhos - CAB Madeira -:-
19:00Illiabum - CA Queluz -:-
PORTUGAL: Taca da Liga - Grupna faza
16:00CD Povoa - Benfica -:-16:30Lusitania - Sporting CP -:-
22:30Esgueira - Ovarense -:-
PORTUGAL: LFB Women - Playoff
16:00Natacao Ž - Uniao Sportiva Ž -:-17:00Imortal Ž - Gdessa Barreiro Ž -:-
19:30Barcelos Ž - Benfica Ž -:-
19:30Quinta Dos Lombos Ž - Esgueira Ž -:-
RUSIJA: VTB United League - Stupanj pobjednika
16:00Unics Kazan - Parma Perm -:-RUSIJA: Premier League Women
11:30MBA Moscow Ž - UMMC Ekaterinburg Ž -:-14:00Din. Moskva Ž - Sp. Moskva Ž -:-
SAD: NBA G League
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
00:30Raptors 905 - Motor City Cruise -:-
01:00Iowa Wolves - Austin Toros Spurs -:-
01:00Sioux Falls Skyforce - Stockton Kings -:-
01:00Windy City Bulls - Wisconsin Herd -:-
01:30Rio Grande Valley Vipers - Salt Lake City Stars -:-
02:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
03:00South Bay Lakers - Mexico City Capitanes -:-
23:00Delaware Blue Coats - Oklahoma City Blue -:-
23:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
23:30College Park Skyhawks - Long Island Nets -:-
00:00Grand Rapids Gold - Capital City Go-Go -:-
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-
00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
SAD: NCAA - Playoff
00:09Marquette - N.C. State -:-00:39Purdue - Gonzaga -:-
02:39Houston - Duke -:-
03:09Tennessee - Creighton -:-
23:09UConn - Illinois -:-
SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga
18:00Rabotnički - Gostivar -:-18:30FMP Akademija - MZT Skopje -:-
19:00Kozuv - Pelister -:-
20:30TFT Skopje - Feniks 2010 -:-
21:00Cair 2030 - Ohrid -:-
SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga Women
13:00MZT Skopje Ž - Kriva Palanka Ž -:-13:30Struga Ž - Badel 1862 Skopje Ž -:-
18:30Vardar Ž - Kumanovo-Grizli Ž -:-
SLOVAČKA: Extraliga
15:30Nitra - Levice -:-18:00Iskra Svit - Prievidza -:-
18:00Spisski Rytieri - Handlova -:-
SLOVENIJA: Liga Nova KBM
13:00Helios Domžale - Šenčur -:-18:00KK Triglav Kranj - Hopsi Polzela -:-
19:00Tajfun Sentjur - Podcetrtek -:-
SLOVENIJA: 1. SKL Women
15:00Domel Skofja Loka Ž - Jezica Ž -:-16:00Ilirija Ž - Maribor Ž -:-
18:00Cinkarna Celje Ž - Triglav Ž -:-
SRBIJA: First League
16:00Vojvodina Novi Sad - OKK Beograd -:-17:00Subotica - Cacak 94 -:-
18:00Vršac - Radnički -:-
19:00Metalac - Sloboda -:-
19:00Tamis - Sloga -:-
SRBIJA: 1. ZLS Women
18:00Sloga Požega Ž - Mega MIS Ž -:-18:00Topolchanka Ž - Vojvodina 021 Ž -:-
18:00ZKK Kraljevo Ž - Crvena zvezda Ž -:-
ŠPANJOLSKA: LEB Oro
19:00Real Valladolid - San Pablo Burgos -:-ŠPANJOLSKA: LEB Plata
17:45Mataro - Fibwi Palma -:-18:00Cartagena - Basquet L'Horta Godella -:-
18:00Gran Canaria B - Salou -:-
18:30Zornotza ST - Enrique Soler -:-
19:00Algeciras - Huelva -:-
19:00Juventud Alcala - Zamora -:-
19:00La Roda - Huesca -:-
19:00Tarragona - Benicarlo -:-
19:30Albacete - Iraurgi SB -:-
19:30Ciudad de Huelva - Ponferrada -:-
19:30Sant Antoni - Alginet -:-
ŠVICARSKA: SB League - Playoff
17:30Fribourg Olympic - Sdent BBC Nyon -:-17:30SAM Massagno - Lausanne Basket -:-
18:00Geneva Lions - BBC Monthey -:-
TAJVAN: SBL
10:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos -:-12:00Changhua - Taiwan Beer -:-
TAJVAN: P. League+
07:30Taoyuan Pauian Pilots - Hsinchu Jko Lioneers -:-10:00New Taipei Kings - Fubon Braves -:-
TAJVAN: T1 League
07:00Tainan TSG GhostHawks - New Taipei CTBC DEA -:-TAJVAN: WSBL Women
06:00Chunghua Telecom Ž - Cathay Life Ž -:-08:00Taipower Ž - Taiyuan Ž -:-
TURSKA: TBL
11:00Sigortam.net ITU - Konyaspor -:-12:00Kocaeli BŞB Kağıtspor - Esenler Erokspor -:-
12:00OGM Ormanspor - Fenerbahce 2 -:-
13:00Ankara Kolejliler - Kapakli Spor -:-
14:00Gaziantep - Mersin BŞB -:-
15:00Harem Spor - MKE Ankaragucu -:-
18:00Yalovaspor - Alagoz -:-
TURSKA: TKBL Women - Playoff
12:00Adana BK Ž - Botas 2 Ž -:-13:00Bodrum Ž - Emlak Konut Gelisim 2 Ž -:-
13:30Ferhatoglu Ž - Yalova Ž -:-
14:00Bursa Antspor Ž - Turgutlu Ž -:-
UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL
18:00Surrey Scorchers - Caledonia Gladiators -:-21:00Bristol Flyers - Plymouth City Patriots -:-
UJEDINJENO KRALJEVSTVO: WBBL Women
14:00Durham Palatinates Ž - Newcastle Eagles Ž -:-19:00Oaklands Wolves Ž - Cardiff Met Archers Ž -:-
UKRAJINA: FBU Superleague - Playoff
18:00Goverla - Kyiv Basket -:-UKRAJINA: Superleague Women - Playoff
12:00Kyiv Basket Ž - Odessa Ž -:-15:00Frankivsk Halichina Ž - BC Rivne Ž -:-
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.