REFRESH

Košarka » Sutra » Sve utakmice

ARGENTINA: Torneo Super 20

02:00Hispano Americano - Obras -:-

BJELORUSIJA: Premier League Women

17:30Tsmoki Minsk Ž - BDU-Tsmoki Ž -:-

BRAZIL: NBB

00:00Pinheiros - Franca -:-
01:00Corinthians Paulista - Bauru -:-
00:00Flamengo - Paulistano -:-

ČILE: LNB

01:00OdgođenoPuente Alto - Temuco -:-

EUROPA: Eurocup

18:30Maccabi Rishon - MoraBanc Andorra -:-
18:30Promitheas - Virtus Bologna -:-
20:00Partizan - Lokomotiv Kuban -:-
20:30Venezia - Limoges -:-

EUROPA: Champions League

18:00Besiktas - Zaragoza -:-
18:00Szombathely - PAOK -:-
18:30Mornar - Tenerife -:-
18:30Nymburk - Gaziantep -:-
18:30Oostende - Hapoel Holon -:-
18:30Torun - Strasbourg -:-
20:00Elan Bearnais - Vechta -:-
20:30Brindisi - Bonn -:-
20:30San Pablo Burgos - Anwil Wloclawek -:-

EUROPA: FIBA Europe Cup - Prvi stupanj

19:30Groningen - Basic-Fit Brussels -:-

EUROPA: ABA League 2

19:00Rogaska - KK Dynamic -:-

EUROPA: BIBL

17:00Vllaznia - Ibar Rozaje -:-

EUROPA: Alpe Adria Cup

18:00Decin - Osijek -:-

FRANCUSKA: French Cup

20:30Nantes - Chalon/Saone -:-

ITALIJA: A2 West

20:30Leonis Roma - Tortona -:-

IZRAEL: Israel Cup

17:40Ramat Hasharon - Elitzur Yavne -:-
17:45Bnei Herzliya - Raanana -:-
18:00Elitzur Ashkelon - Gilboa Galil -:-
18:05Elitzor Netania - Ironi Nahariya -:-
18:10M. Hod Hasharon - Maccabi Haifa -:-
18:15Hapoel Ramat Gan - H. Haifa -:-
18:15Maccabi Kiryat Motzkin - Galil Elyon -:-

JUŽNA KOREJA: KBL

12:00Mobis Phoebus - LG Sakers -:-

LITVA: LKF Cup

17:00Pieno Zvaigzdes - Telsiai -:-
17:15CBet - Silute -:-
17:30Alytaus Dzukija - Taurages Krepsinio -:-
18:00Siauliai - BC Kursiai -:-

LITVA: Moteru Lyga Women

17:30Kibirkstis Vilnius Ž - Kibirkstis Vilnius 2 Ž -:-

MEKSIKO: LNBP

04:00Capitanes - San Luis -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga

19:00GTK Gliwice - Spojnia Stargard -:-

RUSIJA: Super League

17:00Ekaterinburg - Petersburg -:-
17:00Runa Moscow - Burevestnik Jaroslav -:-

SLOVENIJA: Slovenian Cup

18:00Tajfun Sentjur - Vojnik -:-
19:00Hidria - KK Triglav Kranj -:-
19:00Lasko - Zoltasti Troti -:-
19:00Podcetrtek - Nova KBM Branik -:-
20:00Gorica - Ajdovscina -:-
20:00Plama P. - Misel -:-
20:30Ilirija - Tolmin -:-

UKRAJINA: Ukrainian Cup

17:00Azovmash Mariupol 2 - Khimik Yuzhny -:-
17:00Cherkaski Mavpy 2 - Khimik Yuzhny 2 -:-
17:00Goverla - Cherkaski Mavpy -:-

URUGVAJ: Liga Uruguaya

01:15Bigua - Sportivo Capitol -:-
01:15Hebraica y Macabi - Defensor Sporting -:-
01:15Olimpia - Goes -:-
02:15Nacional - Urunday -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.