Košarka » Sutra » Tečajevi
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Oklade koje nudi bet365 - Kladi se sada!
EUROPA: Euroleague
18:45Fenerbahce - Barcelona -:- [ 1.56 | 2.50 ]19:00Monaco - Milano -:- [ 1.25 | 4.20 ]
20:00Crvena zvezda - Panathinaikos -:- [ 2.55 | 1.54 ]
20:30Valencia - Bayern -:- [ 1.59 | 2.45 ]
EUROPA: Champions League - Stupanj pobjednika
18:30AEK Athens - Promitheas -:- [ 2.75 | 1.40 ]18:30Hapoel Holon - Murcia -:- [ 2.50 | 1.50 ]
20:00Dijon - Galatasaray -:- [ 1.45 | 2.60 ]
20:00Ludwigsburg - Bonn -:- [ 1.53 | 2.40 ]
FRANCUSKA: LNB
20:00Roanne - JL Bourg -:- [ 2.95 | 1.42 ]20:30Paris - Nancy -:- [ 1.06 | 10.50 ]
SAD: NBA
00:00Orlando Magic - Charlotte Hornets -:- [ 1.10 | 7.50 ]00:00Washington Wizards - Houston Rockets -:- [ 4.25 | 1.24 ]
00:30Brooklyn Nets - New Orleans Pelicans -:- [ 3.40 | 1.33 ]
01:00San Antonio Spurs - Dallas Mavericks -:- [ 3.80 | 1.28 ]
02:00Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets -:- [ 3.40 | 1.33 ]
00:00Cleveland Cavaliers - Miami Heat -:-
00:00Detroit Pistons - Indiana Pacers -:-
00:30Boston Celtics - Milwaukee Bucks -:-
00:30Toronto Raptors - Sacramento Kings -:-
AFRIKA: African Games 3x3
16:40Uganda 3x3 U23 - Burkina Faso 3x3 U23 -:-17:00Togo 3x3 U23 - DR Kongo 3x3 U23 -:-
18:00Ruanda 3x3 U23 - Egipat 3x3 U23 -:-
18:20Obala Bjelokosti 3x3 U23 - Srednjoafrička Republika 3x3 U23 -:-
19:20Bocvana 3x3 U23 - Alžir 3x3 U23 -:-
19:40Kenija 3x3 U23 - Zambija 3x3 U23 -:-
20:40Benin 3x3 U23 - Madagaskar 3x3 U23 -:-
21:00Mali 3x3 U23 - Ghana 3x3 U23 -:-
AFRIKA: African Games 3x3 Women
16:40Mali 3x3 U23 W - Ruanda 3x3 U23 W -:-17:00Etiopija 3x3 U23 W - DR Kongo 3x3 U23 W -:-
18:00Uganda 3x3 U23 W - Benin 3x3 U23 W -:-
18:20Nigerija 3x3 U23 W - Togo 3x3 U23 W -:-
19:20Egipat 3x3 U23 W - Madagaskar 3x3 U23 W -:-
19:40Obala Bjelokosti 3x3 U23 W - Gana 3x3 U23 W -:-
ARGENTINA: Liga A
01:00Olimpico - Boca Juniors -:- [ 1.42 | 2.70 ]02:10Quimsa - Instituto de Cordoba -:- [ 1.38 | 2.85 ]
00:10Ferro - San Lorenzo -:- [ 2.20 | 1.63 ]
AUSTRIJA: Superliga Women - Playoff
20:00UBSC-DBBC Graz Ž - St. Polten Ž -:-AZIJA: WASL - West Asia League - Play Offs
20:00Al Shorta - Al Ittihad -:-BJELORUSIJA: Premier League
16:30Gomel - Minsk 2 -:-BJELORUSIJA: Premier League Women
14:00Gomel 2 Ž - Brest Ž -:-14:00Horizont Minsk Ž - Gomel Ž -:-
16:00Olimpia Grodno Ž - Minsk Ž -:-
BRAZIL: NBB
00:00Bauru - Flamengo -:- [ 3.00 | 1.36 ]00:00Franca - Botafogo RJ -:- [ 1.03 | 10.50 ]
20:00Cearense - Minas -:- [ 3.00 | 1.36 ]
23:00Paulistano - Uniao Corinthians -:- [ 1.17 | 4.50 ]
00:00Mogi - Brasilia -:- [ 1.25 | 3.70 ]
00:00Sao Paulo - Caxias do Sul -:- [ 1.14 | 5.00 ]
00:15Sao Jose - Cerrado -:- [ 1.33 | 3.10 ]
BRAZIL: LBF - Žene
23:00Sodie Mesquita Ž - Santo Andre Ž -:-00:00Blumenau Ž - Campinas Ž -:-
00:30SESI Araraquara Ž - Corinthians Ž -:-
21:45Sao Jose Ž - Ituano Ž -:-
CIPAR: Division A
16:00AEK - AEL -:-18:30Anorthosis - Paralimni -:-
CRNA GORA: Prva A Liga
18:00Ibar Rožaje - Studentski Centar -:-ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - Stupanj gubitnika
18:00Olomoucko - Ostrava -:-ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - Stupanj pobjednika
17:30Pardubice - Kolin -:-18:00Decin - Usti n. Labem -:-
18:00Nymburk - USK Prag -:-
18:00Opava - Brno -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene - Playoff
18:00Zabiny Brno Ž - Ostrava Ž -:-EUROPA: ABA League 2
15:00Zlatibor Čajetina - Šenčur -:-18:00Borac Banja Luka - Helios Domžale -:-
21:00GKK Šibenka - Sutjeska -:-
EUROPA: ENBL - Playoff
17:30Juventus - Liege -:-EUROPA: Latvia-Estonian League
17:30TAL TECH - Tartu Ulikool -:-18:00Rapla - Prometey -:-
18:00Valmiera Glass Via - Viimsi -:-
18:00VEF Riga - BK Ogre -:-
18:30Keila - Tallinna Kalev -:-
EUROPA: WBBL Women - Playoff
17:30Liepajas Papirs/LSSS Ž - Klaipedos Neptunas Ž -:-18:45Siauliai Ž - Kibirkstis Vilnius Ž -:-
FINSKA: Korisliiga - Stupanj gubitnika
17:30Lahti Basketball - Kobrat -:-FINSKA: Korisliiga Women
17:30Forssan Alku Ž - Kouvottaret Ž -:-17:30PeKa Ž - Tapiolan Honka Ž -:-
17:30Pyrinto Ž - HBA-Marsky Helsinki Ž -:-
17:30Vimpelin Veto Ž - Torpan Pojat Helsinki Ž -:-
FINSKA: I Divisioona Women - Playoff
16:30Puhuttaret Ž - Lappeenranta Ž -:-17:30BC Nokia Ž - Tapiolan Honka II Ž -:-
17:30Turun NMKY Ž - Pyrinto II Ž -:-
18:30Torpan Pojat Helsinki II Ž - Lahti Basketball Ž -:-
FRANCUSKA: Espoirs U21
16:00Paris U21 - Nancy U21 -:-GRČKA: A1 Women
15:00Iraklis Ž - Eleftheria Ž -:-GRUZIJA: Superleague
08:30Rashi - Batumi -:-11:00Gau - TSU -:-
15:00Rustavi - Gurjaani Delta -:-
HRVATSKA: Premijer Liga Women
18:00Šibenik Ž - KAŽL Split Ž -:-JAPAN: B.League
06:05Akita - Utsunomiya Brex -:-07:05Gunma - Alvark -:-
07:05Ibaraki Robots - Chiba -:-
07:05Kyoto - Hiroshima D. -:-
07:05Sun Rockers Shibuya - Nagoya Fighting Eagles -:-
07:05Yokohama - Toyama -:-
07:45Nagasaki - Saga -:-
08:05Sendai - Hokkaido -:-
11:05Brave Thunders - NeoPhoenix -:-
11:05Diamond Dolphins - Shimane -:-
11:05SeaHorses Mikawa - Shinshu -:-
11:35Ryukyu - Osaka -:-
JAPAN: B2.League
06:00Shiga - Iwate -:-JUŽNA KOREJA: KBL
11:00KCC Egis - Seoul Thunders -:-KANADA: Super League
00:00London - Kokomo Bobkats -:-KAZAHSTAN: National League
14:00Tobol Kostanay - Kaspiy Aktau -:-KINA: CBA
12:35Beijing - Shanghai -:-12:35Guangdong - Shandong -:-
KOSOVO: Superliga
19:00Bashkimi - Sigal Prishtina -:-19:00Golden Eagle Ylli - Vellaznimi -:-
LITVA: LKL
17:15Lietkabelis - Mazeikiai -:-LITVA: NKL - Playoff
18:00Jurbarkas - Vytis VDU -:-MEKSIKO: CIBACOPA
04:15Ostioneros de Guaymas - Frayles de Guasave -:-04:15Rayos de Hermosillo - Caballeros de Culiacan -:-
04:15Venados de Mazatlan - Angeles CDMX -:-
NORVEŠKA: Kvinneligaen - Žene - Playoff
17:30Ulriken Ž - Asker/Bærums Verk Ž -:-POLJSKA: 1. Liga
17:00WKK Wroclaw - MKKS Koszalin -:-19:00Gornik Walbrzych - Alstom Krakow -:-
RUMUNJSKA: Divizia A - Stupanj pobjednika
17:00Voluntari - CSM Oradea -:-18:00CSU Sibiu - Brasov -:-
18:00Rapid Bucharest - CSM Constanta -:-
18:30Arges Pitesti - Cluj-Napoca -:-
RUMUNJSKA: Liga National Women - Playoff
11:00Rapid Bucuresti Ž - Arad Ž -:-15:00Olimpia Brasov Ž - Sepsi S. Ž -:-
16:00Targu Mures Ž - CSM Constanta Ž -:-
18:00Cluj Napoca Ž - Municipal Targoviste Ž -:-
RUSIJA: VTB United League - Stupanj gubitnika
17:00Nizhny Novgorod - Minsk -:-RUSIJA: VTB United League - Stupanj pobjednika
17:30Lokomotiv Kuban - Parma Perm -:-18:00CSKA Moskva - Enisey -:-
SAD: NBA G League
00:00Grand Rapids Gold - Salt Lake City Stars -:-00:30Raptors 905 - Westchester -:-
01:00Birmingham Squadron - Osceola Magic -:-
01:00Memphis Hustle - Sioux Falls Skyforce -:-
01:30Rio Grande Valley Vipers - Austin Toros Spurs -:-
03:00Ontario Clippers - Rip City Remix -:-
16:00Long Island Nets - Indiana Mad Ants -:-
00:00Capital City Go-Go - Wisconsin Herd -:-
SAD: NCAA - Playoff
23:40Howard - Wagner -:- [ 1.61 | 2.40 ]02:10Virginia - Colorado State -:- [ 2.35 | 1.63 ]
23:40Montana State - Grambling St. -:- [ 1.59 | 2.45 ]
SAD: NIT
00:00Georgia - Xavier -:- [ 1.83 | 2.00 ]00:00LSU - North Texas -:- [ 1.67 | 2.25 ]
00:00Ohio State - Cornell -:- [ 1.17 | 5.50 ]
00:00Providence - Boston College -:- [ 1.61 | 2.40 ]
02:00Butler - Minnesota -:- [ 1.59 | 2.45 ]
02:00Iowa - Kansas State -:- [ 1.38 | 3.10 ]
02:00UCF Knights - South Florida -:- [ 1.45 | 2.80 ]
02:00Virginia Tech - Richmond -:- [ 1.40 | 3.05 ]
04:00Utah Utes - UC Irvine -:- [ 1.29 | 3.70 ]
00:00Bradley - Loyola (Ill). -:- [ 1.54 | 2.55 ]
00:00Indiana State - SMU Mustangs -:- [ 1.32 | 3.50 ]
00:00Seton Hall - Saint Josephs -:- [ 1.32 | 3.50 ]
SAD: CIT
00:00Tarleton - Texas Southern -:-02:00Texas A&M-CC - Abilene Christian -:-
00:00Bowling Green - IPFW -:-
SLOVAČKA: Extraliga
18:00BC Komarno - Prievidza -:-18:00BKM Lucenec - Handlova -:-
18:00Inter Bratislava - Levice -:-
18:00Nitra - Spisski Rytieri -:-
SLOVAČKA: Extraliga - žene - Playoff
17:00Ruzomberok Ž - Young Angels Kosice Ž -:-18:00Piestanske Cajky Ž - Trencin Ž -:-
18:00Slavia Banska Bystrica Ž - UMB Banska Bystrica Ž -:-
19:00Samorin Ž - CBK Kosice Ž -:-
SLOVENIJA: Liga Nova KBM
18:00Krka - Ilirija -:-SLOVENIJA: 1. SKL Women
19:45Triglav Ž - Jezica Ž -:-ŠVEDSKA: Superettan
20:00Djurgarden - Eskilstuna -:-ŠVEDSKA: Basketettan Women
18:00Huddinge Ž - Sodertalje 2 Ž -:-ŠVICARSKA: SB League
19:30BBC Monthey - Regio Basel -:-19:30SAM Massagno - Vevey Riviera -:-
TURSKA: KBSL Women
13:00Ormanspor Ž - Fenerbahce Ž -:-16:00Antalya 07 Ž - Bursa Ž -:-
16:00Bellona Kayseri Ž - Botas Ž -:-
16:00Besiktas Ž - Nesibe Aydin Ž -:-
16:00Cankaya Ž - Hatay Ž -:-
16:00CBK Mersin Ž - Galatasaray Ž -:-
16:00Emlak Konut Ž - Tarsus Ž -:-
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.