Košarka » 31.03.2024 » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
FRANCUSKA: LNB
15:30Gravelines-Dunkerque - Le Portel -:-18:00JL Bourg - Dijon -:-
18:00Paris - Nanterre -:-
SAD: NBA
00:00Orlando Magic - Memphis Grizzlies -:-00:30Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks -:-
20:30Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers -:-
23:00Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers -:-
23:00Charlotte Hornets - Los Angeles Clippers -:-
23:00Toronto Raptors - Philadelphia 76ers -:-
23:00Washington Wizards - Miami Heat -:-
00:00Houston Rockets - Dallas Mavericks -:-
00:00Minnesota Timberwolves - Chicago Bulls -:-
00:00New York Knicks - Oklahoma City Thunder -:-
00:00San Antonio Spurs - Golden State Warriors -:-
ŠPANJOLSKA: ACB
11:30Real Madrid - Manresa -:-12:00Gran Canaria - Valencia -:-
16:00Granada - Joventut -:-
16:00Murcia - MoraBanc Andorra -:-
17:30Obradoiro CAB - Barcelona -:-
ARGENTINA: Liga A
01:00Gimnasia - Ferro -:-01:15Obras - Instituto de Cordoba -:-
AUSTRALIJA: NBL - Playoff
06:00Melbourne United - Tasmania JackJumpers -:-BELGIJA: Top Division Women
14:15Mechelen Ž - Braine Ž -:-BJELORUSIJA: Premier League
12:00Brest - Minsk 3 -:-12:00Rubon II - Grodno GrSU -:-
13:00Gomel 2 - Borisfen 2 -:-
BOLIVIJA: Libobasquet
01:00Carl A-Z - Can Oruro -:-BRAZIL: NBB
15:00Paulistano - Brasilia -:-20:30Unifacisa - Flamengo -:-
BUGARSKA: NBL - Stupanj pobjednika
11:00Balkan - Rilski Sportist -:-16:30Cherno More - CSKA Sofia -:-
CIPAR: Division A - Stupanj pobjednika
15:00Anorthosis - AEL -:-ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - Stupanj gubitnika
16:00Srsni Pisek - Olomoucko -:-ČILE: LNB
23:15Las Animas - Puerto Montt -:-23:30Puente Alto - Sportiva Italiana -:-
23:45Ancud - Valdivia -:-
00:00Deportes Castro - Liceo Pablo Neruda -:-
00:15Espanol de Talca - Leones Quilpue -:-
00:30U. De Concepcion - Catolica -:-
23:00Deportes Castro - Valdivia -:-
23:15Ancud - Liceo Pablo Neruda -:-
23:30Espanol Osorno - Puerto Montt -:-
23:45Las Animas - CD Puerto Varas -:-
ČILE: LNB 2
23:00Arabe Valparaiso - Arturo Prat San Felipe -:-23:15Stadio Italiano - Municipal Chillan -:-
00:00Sergio Ceppi - Aleman -:-
20:00Boston C. C. - Aleman -:-
21:00Sergio Ceppi - Municipal Chillan -:-
DANSKA: Basketligaen - Stupanj pobjednika
13:30Svendborg - Næstved -:-EUROPA: ABA League
17:00Mega Basket - Split -:-18:30Budućnost - Partizan -:-
EUROPA: BNXT League - Stupanj pobjednika
15:00Zwolle - Spirou Charleroi -:-FILIPINI: Kup
08:00Phoenix Fuelmasters - San Miguel Beermen -:-11:15Magnolia Hotshots - Ginebra Kings -:-
FINSKA: I Divisioona A - Playoff
15:00Huima - Jyvaskyla -:-15:00Pyrinto Tampere 2 - Honka -:-
15:00Raholan Pyrkiva - Kipina -:-
15:00Raiders Basket - ToPo -:-
FRANCUSKA: Pro B
14:00Denain-Voltaire - Rouen -:-GRČKA: Basket League - Stupanj pobjednika
15:15Olympiakos - Aris -:-19:00Panathinaikos - Promitheas -:-
GRČKA: A1 Women
12:00Olympiakos Ž - Lefkadas Ž -:-12:30Esperides Kalliotheas Ž - Iraklis Ž -:-
13:00GAS Evnikos Ž - Eleftheria Ž -:-
13:00PAOK Ž - Proteas Voulas Ž -:-
GRČKA: A2 Women
11:00Anorthosis Volou Ž - Ment Ž -:-11:00Aris Ž - Ioannina Ž -:-
11:00Promitheas Ž - Kronos Ž -:-
12:00Sporting Athens Ž - Danaoi Argous Ž -:-
12:30Pylaia Ž - Pierikos Arhelaos Ž -:-
12:45Panorama Ž - Panathlitikos Ž -:-
14:45Dafni Ž - AEK Peristeriou Ž -:-
14:45Ionikos Ž - Porfyras Ž -:-
15:00Agia Paraskevis Ž - Melission Ž -:-
15:00Apollon Ptolemaidas Ž - Anagennisi Ž -:-
15:00Falirou Ž - Amilla Peristeriou Ž -:-
16:30Terpsithea Glyfadas Ž - Amyntas Ž -:-
GRUZIJA: Superleague
10:00Gau - Batumi -:-12:30Rashi - Kavkasia -:-
16:00Rustavi - Iverioni -:-
ITALIJA: Serie A2
17:00Chiusi - Sebastiani Rieti -:-17:00Orzinuovi - Basket Torino -:-
17:00Rimini - Monferrato -:-
IZRAEL: Israel Cup
16:00Hapoel Jerusalem - Hapoel Tel-Aviv -:-17:30Ironi Kiryat Ata - Nes Ziona -:-
JAPAN: B.League
06:05Akita - Sun Rockers Shibuya -:-06:05Hiroshima D. - Gunma -:-
06:05Nagasaki - Shimane -:-
06:05Osaka - Hokkaido -:-
06:05Saga - Kyoto -:-
06:05Sendai - NeoPhoenix -:-
06:05Shinshu - Nagoya Fighting Eagles -:-
06:05Yokohama - Alvark -:-
07:05Chiba - Brave Thunders -:-
07:05Diamond Dolphins - Toyama -:-
07:05SeaHorses Mikawa - Utsunomiya Brex -:-
10:05Ryukyu - Ibaraki Robots -:-
JAPAN: B2.League
05:00Iwate - Niigata -:-06:00Kobe - Shizuoka -:-
06:00Koshigaya Alphas - Yamagata Wyverns -:-
06:00Shiga - Nara -:-
07:00Altiri Chiba - Fukushima -:-
07:00Aomori - Kumamoto -:-
JUŽNA KOREJA: KBL
10:00Goyang Sono - Suwon KT -:-10:00KCC Egis - Seoul Knights -:-
10:00LG Sakers - Seoul Thunders -:-
10:00Mobis Phoebus - Anyang JungKwanJang -:-
10:00Wonju DB - KoGas -:-
KANADA: Super League
00:00Montreal Toundra - London -:-00:00Sudbury - Lebanon Leprechauns -:-
19:00Montreal Toundra - KW Titans -:-
KAZAHSTAN: National League - Playoff
14:00Tobol Kostanay - Almaty -:-KINA: CBA
12:35Beijing - Ningbo Rockets -:-12:35Guangdong - Guangzhou -:-
12:35Nanjing Tongxi - Liaoning -:-
12:35Shanxi Zhongyu - Tianjin -:-
12:35Zhejiang Guangsha - Qingdao -:-
13:00Xinjiang - Jilin -:-
NOVI ZELAND: NBL
02:00Wellington Saints - Auckland Tuatara -:-06:30Nelson Giants - Franklin Bulls -:-
NJEMAČKA: BBL
14:30Alba Berlin - Hamburg -:-14:30Bamberg - Bayern -:-
16:00Ludwigsburg - Ulm -:-
17:30Rostock - Oldenburg -:-
NJEMAČKA: Pro A
15:30Jena - Bremerhaven -:-16:30Frankfurt - Munster -:-
17:00Dresden - Paderborn -:-
NJEMAČKA: Pro B
15:00Sandersdorf - Koln -:-POLJSKA: Basket Liga
16:30Anwil Wloclawek - Czarni Slupsk -:-RUMUNJSKA: Divizia A - Stupanj pobjednika
16:00Rapid Bucharest - CSU Sibiu -:-RUSIJA: VTB United League - Stupanj gubitnika
13:00MBA Moscow - Nizhny Novgorod -:-13:30Saratov - Astana -:-
14:00Uralmash Ekaterinburg - Minsk -:-
RUSIJA: VTB United League - Stupanj pobjednika
11:00Enisey - Zenit Petersburg -:-RUSIJA: Super League - Playoff
08:15Dynamo Vladivostok - Barnaul -:-09:10Irkutsk - Zenit Petersburg 2 -:-
SAD: NBA G League
23:00Delaware Blue Coats - Oklahoma City Blue -:-23:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
23:30College Park Skyhawks - Long Island Nets -:-
00:00Grand Rapids Gold - Capital City Go-Go -:-
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-
00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
01:00Birmingham Squadron - Cleveland Charge -:-
01:00Iowa Wolves - Austin Toros Spurs -:-
01:00Sioux Falls Skyforce - Stockton Kings -:-
01:00South Bay Lakers - Mexico City Capitanes -:-
01:00Windy City Bulls - Wisconsin Herd -:-
01:30Rio Grande Valley Vipers - Salt Lake City Stars -:-
01:30Texas Legends - Maine Celtics -:-
SAD: NCAA - Playoff
23:09UConn - Illinois -:-01:49Alabama - Clemson -:-
SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga
18:00Vardar - Euro Nickel -:-SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga Women
12:00Basket Kam Ž - Probasket Ž -:-SLOVAČKA: Extraliga
16:00Inter Bratislava - BC Komarno -:-SRBIJA: 1. ZLS Women
17:30Nis Ž - Novosadska Novi Sad Ž -:-19:00Subotica Ž - Vrbas Ž -:-
ŠPANJOLSKA: LEB Oro
11:30Gipuzkoa - Melilla -:-16:00Leyma Coruna - Hestia Menorca -:-
17:00Clavijo - Lleida -:-
17:30Estudiantes - Castello -:-
18:00Caceres - Tizona Burgos -:-
ŠPANJOLSKA: LEB Plata
12:00Moron - Almansa -:-17:00Palmer Basket - L'Hospitalet -:-
ŠPANJOLSKA: Liga Femenina - žene
11:00Ensino Ž - Ferrol Ž -:-12:00Gran Canaria Ž - Jairis Ž -:-
17:00Celta Ž - Zaragoza Ž -:-
17:00Gernika Bizkaia Ž - Uni Girona Ž -:-
17:00Valencia Ž - Barcelona CBS Ž -:-
17:15Bembibre Ž - Cadi La Seu Ž -:-
18:00Araski Ž - Perfumerias Avenida Ž -:-
TAJVAN: SBL
10:00Bank of Taiwan - Changhua -:-12:00Taiwan Beer - Yulon Luxgen Dinos -:-
TAJVAN: P. League+
07:30Taoyuan Pauian Pilots - Kaohsiung Steelers -:-10:00New Taipei Kings - Formosa Dreamers -:-
TAJVAN: T1 League
07:00Tainan TSG GhostHawks - Kaohsiung Aquas -:-TAJVAN: WSBL Women
06:00Chunghua Telecom Ž - Taipower Ž -:-08:00Taiyuan Ž - Cathay Life Ž -:-
UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL
15:00Leicester Riders - Newcastle Eagles -:-18:00Cheshire Phoenix - Bristol Flyers -:-
UJEDINJENO KRALJEVSTVO: WBBL Women
14:00BA London Lions Ž - Essex Rebels Ž -:-15:00Sheffield Hatters Ž - Leicester Riders Ž -:-
17:00Caledonia Gladiators Ž - Newcastle Eagles Ž -:-
17:30Nottingham Wildcats Ž - Manchester Giants Ž -:-
UKRAJINA: FBU Superleague - Playoff
16:00Stariy Lutsk - Rivne -:-Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.