m.Rezultati.com

REFRESH

Košarka » Danas » Sve utakmice

oglasi

AFRIKA: Svjetsko Prvenstvo - Kvalifikacije - Druga runda

16:00Senegal - Mali -:-
18:30Srednjoafrička Republika - Nigerija -:-
21:00Obala Bjelokosti - Ruanda -:-

AMERICA: Svjetsko Prvenstvo - Kvalifikacije - Druga runda

01:00Portoriko - Argentina 87:86prod
01:00SAD - Panama 111:80
03:30Meksiko - Urugvaj 88:77

AUSTRIJA: Zweite Liga

17:00BBC Nord - Worthersee Piraten -:-
18:00St. Polten - Wagram -:-
19:00Mattersburg - Dornbirn Lions -:-
19:30Salzburg - Villach -:-

AZIJA: ABL

08:00Formosa Dreamers - Eastern Long Lions 109:101
09:00Mono Vampire - Alab Pilipinas 59:78

BELGIJA: Top Division Women

19:30Rebond Ž - Lummen Ž -:-
20:30Antwerp Ž - Braine Ž -:-
20:30Namur Ž - Sint-Katelijne-Waver Ž -:-
20:45Jeugd Gentson Ž - Laarne Ž -:-

BRAZIL: NBB

18:00Botafogo RJ - Vasco -:-

CRNA GORA: Prva A Liga

18:00Lovcen Cetinje - Ulcinj -:-
18:00Studentski Centar - Jedinstvo -:-
19:00Sutjeska - Zeta -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene

14:30Nymburk Ž - Chance U19 Ž -:-
15:30KP Brno Ž - Trutnov Ž -:-

DANSKA: Basketligaen

16:15EBAA Aarhus - Stevnsgade -:-

DANSKA: Dameligaen - Žene - Prvi stupanj

1. četvrtinaAabyhoj Ž - Vaerlose Ž 21:9
16:00Horsholm Ž - Lemvig Ž -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

15:00Jekabpils - BK Liepaja -:-

EUROPA: CEWL Women - Playoff

15:00Zabiny Brno Ž - Piestanske Cajky Ž -:-
18:00Hradec Kralove Ž - Young Angels Kosice Ž -:-

EUROPA: WBBL Women - Stupanj pobjednika

16:00RSU Merks Ž - Vilkmerge Ž -:-
18:00Kibirkstis Vilnius Ž - TTT Riga Ž -:-

EUROPA: WBBL Women - Stupanj gubitnika

13:00OdgođenoJelgava Ž - Daugavpils Ž -:-
13:30G4S Noorteliiga Ž - Saldus Ž -:-
16:00Audentese Ž - Liepajas SSS Ž -:-

FINSKA: Korisliiga Women

4. četvrtinaHyPo Ž - Tapiolan Honka Ž 69:50
1. četvrtinaLappeenranta Ž - Vimpelin Veto Ž 11:5
14:00PeKa Ž - Espoo Team Ž -:-
17:00Torpan Pojat Helsinki Ž - Kouvottaret Ž -:-

FRANCUSKA: LFB - žene

20:00Union Hainaut Ž - Landerneau Bretagne Ž -:-

GRČKA: A2

16:00AS Karditsas - Diagoras Driopideon -:-
16:00Ermis Agias - E. Piraeus -:-
16:00Harilaos Trikoupis - Ionikos -:-
16:00Kastoria - Koroivos -:-
16:00Pefkohori - Kavala -:-
17:00Apollon Patron - Iraklis -:-

IRSKA: SuperLeague

19:30Belfast - Tralee Warriors -:-
20:00DCU Saints - Templeogue -:-
20:15KCYMS - UCD Marian -:-
20:30Moycullen - Killester -:-
21:00Maree - Neptune -:-

ITALIJA: A2 West

16:30Leonis Roma - Bergamo -:-

ITALIJA: A2 East

20:45Verona - Bakery Piacenza -:-

JUŽNA KOREJA: WKBL - žene

09:00Woori Wibee Ž - KB Stars Ž 59:74

KANADA: U Sports

00:30Memorial - Dalhousie 75:87
01:00Cape Breton - UPEI 70:77
01:00UNB - Saint Marys 88:76
18:30Memorial - Dalhousie -:-
00:00McGill - Laval -:-
00:00UQAM - Bishop's -:-

KANADA: U Sports - Playoff

04:00Alberta - UBC 62:74
04:00Calgary - Saskatchewan 117:77
20:00Western - Brock -:-
22:00Laurier - McMaster -:-

LITVA: NKL - Stupanj pobjednika

15:00Perlas - Telsiai -:-
15:00Sakiai Vytis - Delikatesas Joniskis -:-
15:00OdgođenoSilute - Klaipedos Neptunas -:-
15:00Suduva-Mantinga - Palanga -:-

LITVA: NKL - Stupanj gubitnika

15:00Ezerunas - Gargzdu -:-
15:00Kauno KTU - Taurages Krepsinio -:-
18:00Jonavos Sintek - Zalgiris Kaunas 2 -:-

MAĐARSKA: Division 1 - žene

16:00Ujbuda BEAC Ž - Cegledi Ž -:-
17:00Miskolc Ž - Vasas Csata Ž -:-
18:00MTK Budapest Ž - UNI Gyor Ž -:-
18:00PEAC-Pecs Ž - Euroleasing Sopron Ž -:-
18:00PINKK-Pecsi Ž - Atomeromu Szekszard Ž -:-
18:30NKE-Csata Ž - ZTE NKK Ž -:-

NORVEŠKA: BLNO

17:00Kongsberg Miners - Tromso -:-
18:00Gimle - Nidaros Jets -:-

NJEMAČKA: Pro A

19:00Kirchheim - PS Karlsruhe -:-
20:00Paderborn - Rostock -:-
20:00Tubingen - Chemnitz -:-

NJEMAČKA: Pro B

19:30Bernau - Wolfenbuttel -:-
19:30Elchingen - Giessen 2 -:-
19:30Frankfurt 2 - Coburg -:-
19:30Iserlohn - Weser-Ems/OTB -:-
19:30Itzehoe - Dresden -:-
19:30Leverkusen - Erfurt -:-
19:30Munster - ETB Wohnbau -:-
19:30OrangeAcademy - Koln -:-
19:30Panthers Schwenningen - Bayern 2 -:-
19:30Rhondorf - TG Wurzburg -:-
19:30Sandersdorf - Bochum -:-
19:30Schwelm - Wedel -:-

NJEMAČKA: DBBL - žene

17:00Braunschweig Ž - Keltern Ž -:-
19:30Freiburg Ž - Flippo Ž -:-

POLJSKA: 1. Liga

15:30Poznań - GKS Tychy -:-
17:00Bydgoszcz - Lancut -:-
17:00Gornik Walbrzych - Siedlce -:-
17:30Pogon Prudnik - Pruszkow -:-
18:00Czarni Slupsk - Kutno -:-
18:00WKK Wroclaw - Leszno -:-
19:30Alstom Krakow - Ksiezak Lowicz -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga - žene

15:10AZS Poznan Ž - Politechnika Gdanska Ž -:-
17:00Arka Gdynia Ž - Artego Bydgoszcz Ž -:-
17:00Ostrow Wielkopolski Ž - Wisla Can-Pack Ž -:-
17:00Siedlce Ž - Sleza Wroclaw Ž -:-
18:00Gorzow Ž - Widzew Lodz Ž -:-

PORTUGAL: LPB

19:00Galitos - CAB Madeira -:-

RUMUNJSKA: Divizia A - Drugi stupanj

16:00CS Energia Targu Jiu - Miercurea Ciuc -:-
18:00Aurel Vlaicu - Agronomia Bucuresti -:-

RUSIJA: Premier League Women

1. četvrtinaNadezhda Ž - Novosibirsk Ž 5:10

SAD: NBA

01:00Charlotte Hornets - Washington Wizards 123:110
01:00Indiana Pacers - New Orleans Pelicans 126:111
01:00Orlando Magic - Chicago Bulls 109:110
01:00Toronto Raptors - San Antonio Spurs 120:117
01:30Atlanta Hawks - Detroit Pistons 122:125
01:30New York Knicks - Minnesota Timberwolves 104:115
02:00Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers 106:112
02:30Dallas Mavericks - Denver Nuggets 104:114
03:30Oklahoma City Thunder - Utah Jazz 148:147prod
19:00Philadelphia 76ers - Portland Trail Blazers -:-

SAD: NBA G League

01:00Capital City Go-Go - Greensboro Swarm 111:108
01:00Delaware Blue Coats - Maine Red Claws 109:112prod
01:00Erie BayHawks - Canton Charge 95:104
01:00Lakeland Magic - Salt Lake City Stars 107:112
01:00Westchester - Grand Rapids Drive 120:106
02:00Rio Grande Valley Vipers - Iowa Wolves 142:117
02:00Windy City Bulls - Fort Wayne Mad Ants 119:112
02:00Wisconsin Herd - Agua Caliente Clippers 93:121
04:00South Bay Lakers - Austin Toros Spurs 115:95
04:00Stockton Kings - Oklahoma City Blue 110:105
20:00Raptors 905 - Long Island Nets -:-

SAD: NCAA

00:30Ohio - Bowling Green 92:87prod
01:00Brown - Harvard 88:79
01:00Buffalo - Kent State 80:57
01:00IUPUI - Wisc. Milwaukee 67:60
01:00Manhattan - Iona 52:66
01:00Marist - St. Peters 59:65
01:00Monmouth (N.J.) - Canisius 59:60
01:00Rider - Niagara 97:81
01:00Yale - Dartmouth 77:59
02:00Pennsylvania - Columbia 77:79prod
02:00Princeton - Cornell 68:59
03:00Illinois (Chi.) - Wisc. Green Bay 62:63
03:00Iowa - Indiana 76:70prod
03:00Rhode Island - Davidson 66:75
18:00Clemson - Boston College -:-
18:00Illinois - Penn State -:-
18:00Louisville - Virginia -:-
18:00LSU - Tennessee -:-
18:00Oklahoma - Texas -:-
18:00Providence - Marquette -:-
18:00Temple - Tulsa -:-
18:30Northeastern - Towson -:-
19:00Citadel - Samford -:-
19:00Old Dominion - Western Kentucky -:-
19:00St. Francis (PA) - Long Island -:-
19:30Kentucky - Auburn -:-
20:00Akron - Miami (Ohio) -:-
20:00Appalachian State - Georgia Southern -:-
20:00Ball State - Central Michigan -:-
20:00Baylor - West Virginia -:-
20:00Binghamton - Vermont -:-
20:00Bradley - Evansville -:-
20:00Coastal Carolina - Georgia State -:-
20:00Colgate - Navy -:-
20:00Colorado State - Wyoming -:-
20:00Eastern Michigan - Western Michigan -:-
20:00La Salle - Richmond -:-
20:00Maryland - Ohio State -:-
20:00Miami - Georgia Tech -:-
20:00Missouri State - Indiana State -:-
20:00Nebraska - Purdue -:-
20:00TCU - Iowa State -:-
20:00UMass - Saint Josephs -:-
20:00VCU Rams - George Washington -:-
20:00Winthrop - Charleston Southern -:-
20:30Austin Peay - Tenn. Martin -:-
20:30Creighton - Georgetown -:-
21:00Longwood - Campbell -:-
21:00Oakland - Detroit -:-
21:00Southern Miss - UAB -:-
21:00Texas Arlington - Louisiana Monroe -:-
21:00Wright State - Youngstown State -:-
21:30Central Conn. St. - Sacred Heart -:-
21:30Ole Miss - Georgia -:-
21:30Pacific - Loyola Marymnt -:-
21:45North Carolina - Florida State -:-
22:00Air Force - San Jose State -:-
22:00Bethune Cookman - Florida A&M -:-
22:00Boise State - Utah State -:-
22:00Bryant University - Mt. St. Marys -:-
22:00Coppin State - Howard -:-
22:00Dayton - St. Louis -:-
22:00Delaware State - Md.-East. Shore -:-
22:00Fla Atlantic - Florida Intl -:-
22:00Florida - Missouri -:-
22:00Furman - Wofford -:-
22:00George Mason - Duquesne -:-
22:00Hofstra - James Madison -:-
22:00Kansas State - Oklahoma State -:-
22:00Mcneese State - New Orleans -:-
22:00Mercer - UT Chattanooga -:-
22:00Morgan State - Norfolk State -:-
22:00N. Carolina A&T - South Carolina St -:-
22:00N.Carolina Central - Savannah State -:-
22:00North Dakota - Denver -:-
22:00Northern Arizona - East. Washington -:-
22:00Notre Dame - Virginia Tech -:-
22:00Seattle - Chicago St -:-
22:00Southern Utah - Idaho -:-
22:00Stetson - North Alabama -:-
22:00William & Mary - NC Wilmington -:-
22:30Abilene Christian - SE Louisiana -:-
22:30Boston University - Loyola MD -:-
22:30Fairleigh Dickinson - Wagner -:-
22:30Fordham - St. Bonaventure -:-
22:30NC Asheville - Presbyterian -:-
22:30Nicholls State - Central Arkansas -:-
22:30Texas A&M-CC - Lamar -:-
23:00Drexel - Delaware -:-
23:00Jacksonville St. - Eastern Kentucky -:-
23:00North Dakota St. - Nebraska O. -:-
23:00North Florida - Liberty -:-
23:00Radford - Hampton -:-
23:00Robert Morris - St. Francis (NY) -:-
23:00South Dakota St. - South Dakota Coyotes -:-
23:00Texas State - La Lafayette -:-
23:15Troy - South Alabama -:-
23:30Stephen F. Austin - Incarnate Word -:-
23:30UMass Lowell - Hartford -:-
00:00Alabama - Vanderbilt -:-
00:00Belmont - Siu Edwardsville -:-
00:00Brown - Dartmouth -:-
00:00Houston - South Florida -:-
00:00Jacksonville - NJIT -:-
00:00Middle Tenn. St. - Charlotte -:-
00:00Mississippi St. - South Carolina -:-
00:00New Mexico State - UTRGV -:-
00:00Prairie View A&M - Miss. Valley St. -:-
00:00Syracuse - Duke -:-
00:00Toledo - Northern Illinois -:-
00:00USC - Oregon State -:-
00:30Alcorn State - Alabama State -:-
00:30Jackson State - Grambling St. -:-

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

16:00Al Ahli - Al Nahdha -:-
16:00Al Ansar - Al Wehda -:-
16:00Al-Fateh - Al Nasr -:-
16:00Al Salam - Al Ittihad -:-
16:00Ohod - Al-Hilal -:-

SLOVAČKA: Extraliga - žene - Stupanj pobjednika

18:00Samorin Ž - Ruzomberok Ž -:-

SLOVENIJA: 1. SKL Women

18:00Jezica Ž - Ilirija Ž -:-
18:00Triglav Ž - Cinkarna Celje Ž -:-
18:30ZKK Domzale Ž - Grosuplje Ž -:-

ŠPANJOLSKA: LEB Oro

18:00Araberri - Iberojet Palma -:-
18:30Oviedo - Granada -:-
19:00Real Betis - Prat Joventut -:-
21:00Barcelona B - Real Canoe -:-

ŠPANJOLSKA: Liga Femenina - žene

18:00Perfumerias Avenida Ž - Bembibre Ž -:-
19:00Al-Qazeres Ž - Valencia Ž -:-
19:00Ensino Ž - Uni Girona Ž -:-
19:00Ferrol Ž - Gernika Bizkaia Ž -:-
19:30Quesos El Pastor Ž - Zaragoza Ž -:-
19:45Cadi La Seu Ž - Sant Adria Ž -:-

ŠVEDSKA: Basketligan Women

15:00Hogsbo Ž - Sodertalje Ž -:-

ŠVEDSKA: Basketettan Women

13:00RIG Mark Ž - Helsingborg Ž -:-
14:00Västerås Ž - Fryshuset Basket Ž -:-
15:00Alvik 2 Ž - KFUM Uppsala Ž -:-
15:30Haga Ž - Lobas Ž -:-
16:00BG Lulea Ž - AIK Basket Ž -:-
16:00Lidingö Ž - Ostersund Ž -:-

ŠVICARSKA: SB League

17:00Lugano - Swiss Central Basket -:-
17:45Lausanne Basket - Neuchatel -:-

ŠVICARSKA: SB League Women

17:30Riva Basket Ž - Pully Ž -:-
19:00Winterthur Ž - Portes du Soleil Ž -:-

TURSKA: TBL

PoluvrijemeFinal Spor - Bursaspor 28:48
14:00Aliaga Bld. - Karesi Spor -:-
16:00Akhisar Belediye - Ankara D.S.I. -:-

TURSKA: TB2L - Prvi stupanj

11:00Bolu Spor - Mavisehir 58:60
14:00Erzurum BSB - Beylikduzu -:-
14:00Kepez Bld. - Ankara Kolejliler -:-
14:00Samsun - Haliliye -:-
16:00Bossan - Kocaeli -:-
16:00Rota Koleji - Fethiye Bld. -:-

TURSKA: KBSL Women

3. četvrtinaBodrum Ž - Adana BK Ž 48:74
4. četvrtinaMersin Ž - Fenerbahce Ž 69:51

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: WBBL Women

13:45Caledonia Pride Ž - Leicester Riders Ž -:-
15:00Cardiff Met Archers Ž - Oaklands Wolves Ž -:-
16:00OdgođenoEssex Rebels Ž - Sheffield Hatters Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju