REFRESH

Košarka » Danas » Sve utakmice

BJELORUSIJA: Premier League

2. četvrtinaImpuls - Brest 24:21
2. četvrtinaRguor Minsk - Gomel 21:23

DANSKA: Dameligaen - Žene

18:30Horsholm Ž - Sisu Ž -:-

EUROPA: Eurocup

17:00Unics Kazan - Joventut -:-
18:00Monaco - Lokomotiv Kuban -:-
19:00Mornar - Buducnost -:-
19:15Ulm - Unicaja -:-
20:30Partizan - JL Bourg -:-
20:30Venezia - Bahcesehir Kol. -:-
20:45Brescia - Levallois -:-

EUROPA: Champions League

18:00Darussafaka - Oostende -:-
18:00Limoges - Igokea -:-
18:00VEF Riga - Strasbourg -:-
18:30OtkazanoHapoel Holon - Fortitudo Bologna -:-
20:30OtkazanoTenerife - Rytas -:-

EUROPA: BIBL

18:00Tivat - Ibar Rozaje -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

18:00BC Kalev/Cramo - Rakvere Tarvas -:-
18:00Tartu Ulikool - Rapla -:-
18:30Tallinna Kalev - TAL TECH -:-

EUROPA: Euroleague Women - Kvalifikacije

4. četvrtinaMiskolc Ž - Izmit Belediyespor Ž 53:79
18:00Uni Girona Ž - Sepsi S. Ž -:-

EUROPA: WABA League Women

17:00Montana 2003 Ž - Orlovi Ž -:-
17:45Vojvodina Ž - Buducnost Ž -:-
18:00Banovici Ž - Partizan Ž -:-
18:00Cinkarna Celje Ž - Beroe Ž -:-

FILIPINI: Kup

09:00OdgođenoMagnolia Hotshots - Blackwater Elite -:-
11:45Meralco Bolts - San Miguel Beermen 82:89

FINSKA: Korisliiga

17:30BC Nokia - Kobrat -:-
17:30Karhu Basket - KTP Basket -:-
17:30Kouvot - Lahti Basketball -:-
17:30Salon Vilpas - Kataja -:-
17:30Ura Basket - Helsinki Seagulls -:-
17:30UU-Korihait - Pyrinto Tampere -:-

FINSKA: Korisliiga Women

17:30PeKa Ž - Vimpelin Veto Ž -:-
17:30Pyrinto Ž - Torpan Pojat Helsinki Ž -:-
17:30Tapiolan Honka Ž - Kouvottaret Ž -:-

FRANCUSKA: LNB

17:30Elan Bearnais - Le Mans -:-
17:30OdgođenoLe Portel - Orleans -:-

FRANCUSKA: LFB - žene

19:30Landes Ž - La Roche Ž -:-
20:00Bourges Ž - Lyon Ž -:-

GRČKA: A2

15:00Panerythraikos - Filippos Veroi -:-
16:00Koroivos - Apollon Patron -:-

ISLAND: Premier League Women

20:15OdgođenoKeflavik Ž - Valur Ž -:-
20:15OdgođenoKR Reykjavik Ž - Haukar Ž -:-
20:15OdgođenoSkallagrimur Ž - Fjolnir Ž -:-
20:15OdgođenoSnaefell Ž - Breidablik Ž -:-

JAPAN: B.League

11:05Brave Thunders - Niigata 92:69
11:05Chiba - Alvark 82:73
11:05Diamond Dolphins - Shinshu 65:61
11:05Hiroshima D. - Ryukyu 72:74
11:05NeoPhoenix - Kyoto 94:75
11:05Osaka - SeaHorses Mikawa 98:76
11:05Sun Rockers Shibuya - Akita 89:86
11:05Toyama - Yokohama 84:64
11:15Shiga - Shimane 80:82
11:25Utsunomiya Brex - Hokkaido 85:76

JUŽNA KOREJA: KBL

11:00LG Sakers - Wonju DB 84:76

JUŽNA KOREJA: WKBL - žene

11:00Hana 1Q Ž - S-Birds Ž 72:80

KAZAHSTAN: Premier League

10:00Aktobe 2 - Karaganda 48:64
12:30Bars Petropavlovsk - Atyrau 2 72:52

KINA: CBA

04:00Qingdao - Jiangsu Dragons 113:114
05:30Shandong - Xinjiang 97:99
08:30Tianjin - Liaoning 91:119
12:35Jilin - Guangzhou 99:87
13:00Nanjing Tongxi - Beijing Royal Fighters 82:110

KINA: WCBA - žene

06:30Henan Ž - Tianjin Ž 83:71
09:30Hebei Ž - Beijing Ž 63:74
12:30Shanxi Xing Rui Ž - Jiangsu Phoenix Ž 55:59

KOLUMBIJA: LBP

01:40Titanes de Barranquilla - Team Cali 87:59

LUKSEMBURG: Total League

19:30T71 Dudelange - Esch -:-

MAĐARSKA: NB I. A

18:00OdgođenoAlba Fehervar - Szedeak -:-
18:00OdgođenoAtomeromu Paks - Jaszberenyi -:-
18:00OdgođenoKTE-Duna - Szombathely -:-
18:00OdgođenoOSE Lions - Szolnoki Olaj -:-
18:00Pecsi VSK - Kaposvari -:-
18:30OdgođenoKormend - Zalakeramia -:-

MAĐARSKA: Division 1 - žene

17:00UNI Gyor Ž - PINKK-Pecsi Ž -:-
18:00OdgođenoEuroleasing Sopron Ž - Ujbuda BEAC Ž -:-
19:00TFSE-MTK Ž - Cegledi Ž -:-
19:00OdgođenoZTE NKK Ž - Vasas Csata Ž -:-

NORVEŠKA: BLNO

19:00Fyllingen - Gimle -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga

18:00Anwil Wloclawek - Dabrowa Gornicza -:-

POLJSKA: 1. Liga

19:00Slask Wroclaw II - GKS Tychy -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga - žene

18:00Arka Gdynia Ž - Politech. Gdanska Ž -:-
18:00Artego Bydgoszcz Ž - Lublin Ž -:-
18:00Sosnowiec Ž - Sleza Wroclaw Ž -:-

PORTUGAL: LFB Women

22:00CB Queluz Ž - Gdessa Barreiro Ž -:-
22:30Guifoes Ž - Olivais Ž -:-

RUSIJA: Super League

12:10Irkutsk - Ufimets Ufa 71:84
17:00OdgođenoBurevestnik Jaroslav - Uralmash Ekaterinburg -:-
17:00CSKA Moscow 2 - Dome-Springs Izhevsk -:-
17:00Runa Basket Moscow - Temp Sumz Revda -:-
17:15OdgođenoVostok 65 - Samara -:-

RUSIJA: Premier League Women

13:00Dynamo Kursk Ž - Dinamo Moscow Ž 103:56

SLOVAČKA: Extraliga

18:00BKM Lucenec - Prievidza -:-
18:00Handlova - Spisski Rytieri -:-
18:00Levice - Inter Bratislava -:-

SLOVENIJA: Liga Nova KBM

18:00Krka - Rogaska -:-
20:00Primorska - Hopsi Polzela -:-

SLOVENIJA: 1. SKL Women

19:00OdgođenoLedita Ž - Grosuplje Ž -:-
20:30Triglav Ž - Ilirija Ž -:-

SLOVENIJA: Slovenian Cup

20:30OdgođenoAjdovscina - Nagode Postojna -:-

ŠPANJOLSKA: ACB

18:30Baskonia - Manresa -:-
21:15Estudiantes - Gipuzkoa -:-

ŠPANJOLSKA: Liga Femenina - žene

20:00Ciudad de La Laguna Ž - Campus Promete Ž -:-
20:00Gernika Bizkaia Ž - Quesos El Pastor Ž -:-
20:00Gran Canaria Ž - RPK Araski Ž -:-
20:00IDK Gipuzkoa Ž - Perfumerias Avenida Ž -:-
20:00Zaragoza Ž - Al-Qazeres Ž -:-
20:30Valencia Ž - Ensino Ž -:-

ŠVEDSKA: Superettan

18:00Alvik - RIG Mark -:-

ŠVICARSKA: SB League

19:30Lugano - BBC Monthey -:-
19:30Regio Basel - SAM Massagno -:-
20:00Neuchatel - Sdent BBC Nyon -:-

ŠVICARSKA: SB League Women

20:30BBC Troistorrents Ž - Nyon Ž -:-
20:30Fribourg Ž - Geneve Ž -:-
20:30Pully Ž - Alte Kanti Aarau Ž -:-
20:30Winterthur Ž - Helios VS Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.