Košarka » Danas » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
EUROPA: Euroleague
18:30Anadolu Efes - Olympiakos -:-19:00Zalgiris Kaunas - Virtus Bologna -:-
20:00Alba Berlin - Real Madrid -:-
20:05Maccabi Tel Aviv - Lyon-Villeurbanne -:-
20:30Partizan - Baskonia -:-
EUROPA: Champions League - Stupanj pobjednika
18:30Peristeri - Tenerife -:-18:30Pinar Karsiyaka - Hapoel Jerusalem -:-
20:30Strasbourg - Tofas -:-
20:30Unicaja - Cholet -:-
SAD: NBA
00:00Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers 103:10800:30Boston Celtics - Detroit Pistons 119:94
00:30Philadelphia 76ers - Miami Heat 98:91
01:00Chicago Bulls - Portland Trail Blazers 110:107
02:00Utah Jazz - Minnesota Timberwolves 104:114
4. četvrtinaGolden State Warriors - New York Knicks 106:115
4. četvrtinaSacramento Kings - Memphis Grizzlies 101:103
4. četvrtinaLos Angeles Lakers - Atlanta Hawks 128:94
00:00Orlando Magic - Charlotte Hornets -:-
00:00Washington Wizards - Houston Rockets -:-
00:30Brooklyn Nets - New Orleans Pelicans -:-
AFRIKA: African Games 3x3
17:20Egipat 3x3 U23 - Srednjoafrička Republika 3x3 U23 -:-17:40Obala Bjelokosti 3x3 U23 - Ruanda 3x3 U23 -:-
18:40Alžir 3x3 U23 - Zambija 3x3 U23 -:-
19:00Kenija 3x3 U23 - Bocvana 3x3 U23 -:-
20:00Srednjoafrička Republika 3x3 U23 - Ruanda 3x3 U23 -:-
20:20Egipat 3x3 U23 - Obala Bjelokosti 3x3 U23 -:-
21:20Zambija 3x3 U23 - Bocvana 3x3 U23 -:-
21:40Alžir 3x3 U23 - Kenija 3x3 U23 -:-
AFRIKA: African Games 3x3 Women
16:00Etiopija 3x3 U23 W - Mali 3x3 U23 W -:-16:20Ruanda 3x3 U23 W - Alžir 3x3 U23 W -:-
17:20Uganda 3x3 U23 W - Nigerija 3x3 U23 W -:-
17:40Benin 3x3 U23 W - Togo 3x3 U23 W -:-
18:40Alžir 3x3 U23 W - Etiopija 3x3 U23 W -:-
19:00Mali 3x3 U23 W - DR Kongo 3x3 U23 W -:-
20:00Benin 3x3 U23 W - Nigerija 3x3 U23 W -:-
20:20Togo 3x3 U23 W - Uganda 3x3 U23 W -:-
ARGENTINA: Liga A
01:00Zarate - Platense 40:72ARGENTINA: Liga Femenina Women - Clausura
00:00Obras Ž - Juventud Ameghino Ž 67:71BJELORUSIJA: Premier League
16:00Impuls - Grodno -:-16:00Rubon - Borisfen -:-
BRAZIL: NBB
00:00Bauru - Flamengo -:-00:00Franca - Botafogo RJ -:-
BRAZIL: LBF - Žene
23:00Sodie Mesquita Ž - Santo Andre Ž -:-00:00Blumenau Ž - Campinas Ž -:-
00:30SESI Araraquara Ž - Corinthians Ž -:-
CIPAR: Division A
18:30Apoel - Achilleas K. -:-18:30Apollon - Keravnos S. -:-
18:30Etha Encomi - Apop Paphou -:-
EUROPA: ABA League 2
15:00Cedevita - Podgorica -:-18:00Široki Brijeg - Subotica -:-
21:00TFT Skopje - MZT Skopje -:-
EUROPA: BNXT League - Stupanj pobjednika
20:00Antwerp Giants - Groningen -:-EUROPA: ENBL - Playoff
17:00Siauliai - Bristol Flyers -:-EUROPA: Latvia-Estonian League
18:00BC Kalev/Cramo - Ventspils -:-EUROPA: Liga Unike Women
17:00Flamurtari Ž - Prishtina Ž -:-17:00Penza Ž - Partizani Ž -:-
17:00Tirana Ž - Bashkimi Ž -:-
FINSKA: Korisliiga - Stupanj pobjednika
17:30Karhu Basket - Kataja -:-GRUZIJA: Superleague
11:00Orbi - Kavkasia -:-16:00Kutaisi - Iverioni -:-
HRVATSKA: Prva Liga
20:00Hermes - Marsonia -:-ISLAND: Icelandic Cup
18:15Alftanes - Tindastoll -:-21:00Keflavik - Stjarnan -:-
ITALIJA: Serie A1 - žene
19:00Oxygen Roma Ž - Virtus Bologna Ž -:-IZRAEL: Liga Leumit
17:30Gilboa Galil - Hapoel Bnei Kfar Kasem -:-17:30Maccabi Rehovot - Elitzur Shomron -:-
18:00Maccabi Maale Adumim - Elitzor Netania -:-
18:30Ironi Nahariya - Maccabi Haifa -:-
18:30Ramat Hasharon - Safed -:-
JAPAN: B2.League
11:00Shiga - Iwate -:-JUŽNA KOREJA: KBL
11:00LG Sakers - Anyang JungKwanJang -:-11:00Seoul Knights - Goyang Sono -:-
KANADA: Super League
00:00London - Kokomo Bobkats -:-KAZAHSTAN: National League
14:00Tobol Kostanay - Kaspiy Aktau -:-KINA: CBA
12:35Guangzhou - Jiangsu Dragons -:-12:35Liaoning - Shanxi Zhongyu -:-
12:35Ningbo Rockets - Shenzhen -:-
12:35Sichuan - Jilin -:-
12:35Tianjin - Beijing Royal Fighters -:-
12:35Zhejiang Guangsha - Fujian -:-
KINA: WCBA - žene - Playoff
12:30Beijing Ž - Shanxi Xing Rui Ž -:-12:30Hebei Ž - Shanghai Ž -:-
12:30Liaoning Ž - Zhejiang Golden Bulls Ž -:-
12:30Shandong Ž - Xinjiang Ž -:-
LITVA: NKL - Playoff
17:00Telsiai - Kretinga -:-18:00BC Olimpas Palanga - Delikatesas Joniskis -:-
NORVEŠKA: BLNO - Playoff
18:30Fyllingen - Gimle -:-18:30Kongsberg Miners - Bærum -:-
NJEMAČKA: Pro B
18:30Bayern 2 - Coburg -:-RUMUNJSKA: Divizia A - Stupanj pobjednika
16:45CSM Targu Mures - Dinamo Bucharest -:-RUSIJA: Premier League Women
13:00Neftyanik Omsk Ž - Novosibirsk Ž -:-15:00UMMC Ekaterinburg Ž - Nadezhda Ž -:-
16:00Samara Ž - MBA Moscow Ž -:-
16:00Sp. Moskva Ž - Dynamo Kursk Ž -:-
16:30Nika Siktivkar Ž - Din. Moskva Ž -:-
SAD: NBA G League
01:00Texas Legends - Motor City Cruise 122:10200:00Grand Rapids Gold - Salt Lake City Stars -:-
00:30Raptors 905 - Westchester -:-
SAD: NCAA - Playoff
23:40Howard - Wagner -:-SAD: NIT
00:00Georgia - Xavier -:-00:00LSU - North Texas -:-
00:00Ohio State - Cornell -:-
00:00Providence - Boston College -:-
SAD: CIT
00:00Tarleton - Texas Southern -:-ŠVEDSKA: Basketligan
19:04Borås - BC Lulea -:-19:04Nassjo - Uppsala -:-
19:04Umeå IK - Sodertalje -:-
ŠVEDSKA: Superettan
18:45Hogsbo - RIG Mark -:-ŠVICARSKA: SB League
19:30Fribourg Olympic - Neuchatel -:-20:00Lausanne Basket - Geneva Lions -:-
TAJVAN: P. League+
12:00Kaohsiung Steelers - Taoyuan Pauian Pilots -:-UKRAJINA: FBU Superleague
10:00Stariy Lutsk - BK Zaporozhye -:-13:00Cherkaski Mavpy - Kryvbas -:-
16:00Kyiv Basket - Dnipro -:-
URUGVAJ: Liga Uruguaya - Stupanj gubitnika
23:00Bigua - Urupan 83:7302:15Malvin - Larre Borges 86:62
02:15Trouville - Goes 67:80
URUGVAJ: Liga Uruguaya - Stupanj pobjednika
23:00Defensor Sporting - Cordon 79:6001:00Nacional - Hebraica y Macabi 66:101
01:15Penarol - Aguada 81:82
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.