REFRESH

Košarka » Danas » Tečajevi

ARGENTINA: Liga A

01:30Estudiantes - Boca Juniors 68:82 [ 2.20 | 1.62 ]
02:00Olimpico - Obras 91:89 [ 1.45 | 2.60 ]

AUSTRALIJA: NBL - Playoff

09:30Sydney Kings - Melbourne United -:- [ 1.38 | 3.10 ]

AUSTRIJA: Superliga - Stupanj gubitnika

17:30Vienna - UBSC Graz -:- [ 1.23 | 3.85 ]

AUSTRIJA: Superliga - Stupanj pobjednika

17:30St. Polten - Oberwart -:- [ 1.86 | 1.80 ]
17:30Wels - Klosterneuburg -:- [ 1.71 | 2.00 ]
19:00Swans Gmunden - Kapfenberg -:- [ 1.47 | 2.55 ]

AUSTRIJA: Zweite Liga - Playoff

17:00Mistelbach - Jennersdorf -:-
17:30Basket Flames - Dornbirn Lions -:-
18:00BBC Nord - Mattersburg -:-

AUSTRIJA: Zweite Liga - Playout

18:00Wagram - Raiders Tirol -:-

AUSTRIJA: Superliga Women - Stupanj gubitnika

19:30Vienna Timberwolves Ž - Vienna United Ž -:-

AZIJA: ABL

09:00OdgođenoFubon Braves - Wolf Warriors -:-
11:00OdgođenoMacau Black Bears - Eastern Long Lions -:-

BELGIJA: EuroMillions Basketball League

20:30Belfius Mons - Antwerp Giants -:- [ 2.30 | 1.55 ]
20:30Oostende - Basic-Fit Brussels -:- [ 1.13 | 5.25 ]
20:30Spotter Leuven - Limburg -:- [ 1.83 | 1.83 ]

BELGIJA: Top Division Women

18:00Liege Ž - Lummen Ž -:-
21:00Phantoms Ž - Charleroi Ž -:-

BJELORUSIJA: Premier League - Stupanj gubitnika

11:00Rguor Minsk - Gomel -:-
13:00Brest - Prinemanye -:-

BJELORUSIJA: Premier League - Stupanj pobjednika

13:00Tsmoki Minsk 3 - Impuls -:-
16:00Rubon - Grodno -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

18:00Bratunac - Capljina -:-
18:00Spars Sarajevo - Kakanj -:-
19:00Leotar Trebinje - Mrkonjic Grad -:-

BRAZIL: NBB

23:30Pato - Unifacisa 71:61 [ 3.25 | 1.33 ]
00:00Rio Claro - Cearense 86:79 [ 1.30 | 3.40 ]
01:10Paulistano - Bauru 88:93 [ 1.62 | 2.20 ]
16:50Sao Paulo - Corinthians Paulista -:- [ 1.55 | 2.30 ]
19:00Botafogo RJ - Pinheiros -:- [ 2.20 | 1.62 ]

BUGARSKA: NBL

17:00Academic - Cherno More -:- [ 1.28 | 3.50 ]
17:00Academic Bultex - Yambol -:- [ 1.15 | 4.75 ]
17:00Chernomorets - Balkan -:- [ 16.00 | - ]
17:00Spartak Pleven - Rilski Sportist -:- [ 9.00 | 1.04 ]

CIPAR: Division A

15:00AEK - Apollon -:-
15:00Keravnos S. - Paralimni -:-

CRNA GORA: Prva A Liga

15:00Ibar Rozaje - Danilovgrad -:-
17:00Lovcen Cetinje - Primorje -:-
17:30Sutjeska - Zeta -:-
18:00Studentski Centar - Jedinstvo -:-
18:05Tivat - All Stars -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - Stupanj gubitnika

17:30Ostrava - Hradec Kralove -:-
17:45Kolin - Brno -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - Stupanj pobjednika

17:00Opava - USK Prag -:-
17:30Pardubice - Olomoucko -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene - Stupanj pobjednika

16:00Hradec Kralove Ž - KP Brno Ž -:-
19:00Slavia Prague Ž - Zabiny Brno Ž -:-

ČILE: LNB - Playoff

00:00Las Animas - Ancud -:-
00:00Puente Alto - Catolica -:-
00:00U. De Concepcion - Temuco -:-

ČILE: LNB - Playout

00:00CD Puerto Varas - Deportes Castro -:-
00:00Leones Quilpue - Quilicura -:-

EUROPA: ABA League

18:00Krka - Partizan -:- [ 4.25 | 1.21 ]
20:00Zadar - FMP -:- [ 1.83 | 1.83 ]

EUROPA: Latvia-Estonian League

16:00Tallinna Kalev - Latvijas Universitate -:- [ 1.23 | 3.85 ]
16:00Ventspils - Rapla -:- [ 1.01 | 12.00 ]

EUROPA: EWBL Women - Playoff

17:00Piestanske Cajky Ž - Rostov Ž -:-

EUROPA: WBBL Women - Playoff

16:00TTT Riga Ž - Liepajas Papirs/LSSS Ž -:-
18:30Kibirkstis Vilnius Ž - Aistes LSU Kaunas Ž -:-

FINSKA: Korisliiga

14:00Salon Vilpas - Helsinki Seagulls -:- [ 1.66 | 2.10 ]
16:00Kataja - BC Nokia -:- [ 1.36 | 3.00 ]
16:00Ura Basket - Kouvot -:- [ 2.70 | 1.41 ]

FINSKA: Korisliiga Women

12:00Lappeenranta Ž - Forssan Alku Ž -:-
14:00Torpan Pojat Helsinki Ž - PeKa Ž -:-
14:00Vimpelin Veto Ž - HyPo Ž -:-
16:00Espoo Team Ž - Kouvottaret Ž -:-

FRANCUSKA: LNB

20:00Cholet - Chalon/Saone -:- [ 1.31 | 3.60 ]
20:00Dijon - Orleans -:- [ 1.14 | 6.00 ]
20:00Nanterre - Boulazac -:- [ 1.20 | 4.75 ]
20:00Strasbourg - Le Portel -:- [ 1.19 | 5.00 ]
20:30Le Mans - JL Bourg -:- [ 1.58 | 2.50 ]

FRANCUSKA: Pro B

20:00Ada Blois - Evreux -:- [ 1.14 | 5.00 ]
20:00Nancy - Poitiers -:- [ 1.05 | 8.50 ]

FRANCUSKA: LFB - žene

18:30Lattes Montpellier Ž - Union Hainaut Ž -:- [ 1.16 | 4.50 ]
20:00Bourges Ž - Charnay Bourgogne Sud Ž -:- [ 1.01 | 12.50 ]
20:00Flammes Carolo Ž - ESB Villeneuve Ž -:- [ 1.11 | 6.00 ]
20:00Lyon Ž - Landerneau Bretagne Ž -:- [ 1.16 | 4.50 ]
20:00Nantes Ž - Tarbes GB Ž -:- [ 1.71 | 2.00 ]

GRČKA: Basket League

14:30Ifaistos Limnou - PAOK -:- [ 1.57 | 2.55 ]
14:30Kolossos Rhodes - Aris -:- [ 1.41 | 3.00 ]
14:30Panionios - AEK Athens -:- [ 26.00 | - ]
16:00Panathinaikos - Larisa -:-
16:45Peristeri - Promitheas -:- [ 1.71 | 2.20 ]

GRČKA: A2

16:00Amyntas - Olympiakos B -:-
16:00AO Triton - Anatolia -:-
16:00Apollon Patron - Eleftheroupoli -:-
16:00Dafni Dafniou - Pagrati -:-
16:00Filippos Veroi - Agriniou -:-
16:00Harilaos Trikoupis - AS Karditsas -:-
16:00Oiakas Nafpliou - Diagoras Driopideon -:-
16:00Psychikou - Koroivos -:-

GRČKA: A1 Women

14:00Olympiakos Ž - Lefkadas Ž -:-

GRUZIJA: Superleague

10:45TSU Hyunda - Olimpi Tbilisi -:-
13:00Mgzavrebi Tbilisi - Titebi -:-
15:15Dinamo Tbilisi - Vera Tbilisi -:-

HRVATSKA: Premijer liga

17:00Osijek - Alkar -:- [ 1.14 | 5.00 ]

INDONEZIJA: IBL

2. četvrtinaNSH Jakarta - Hangtuah 25:24
09:00Bima Perkasa Yogyakarta - Satria Muda -:-
11:00Satya Wacana - Pacific Caesar Surabaya -:-
13:00Indonesia Patriots - Prawira Bandung -:-

IRSKA: SuperLeague

18:30Dublin - Belfast -:-
20:00Eanna - UCD Marian -:-
20:00Killester - KCYMS -:-
20:00Neptune - DCU Saints -:-
20:00Templeogue - Moycullen -:-
20:30Tralee Warriors - Maree -:-

ITALIJA: Lega A

20:30OdgođenoSassari - Cantu -:-
20:45OdgođenoReggiana - Pesaro -:-

ITALIJA: Serie A1 - žene

17:00OdgođenoPalermo Ž - BK Costa Ž -:-
21:00OdgođenoEmpoli Ž - Vigarano Ž -:-

IZRAEL: Super League

17:30Hapoel Beer Sheva - Maccabi Ashdod -:- [ 1.47 | 2.55 ]
19:00Maccabi Tel Aviv - Gilboa Galil -:- [ 1.02 | 10.50 ]

IZRAEL: Liga Leumit

18:30H. Haifa - Galil Elyon -:-
19:30Maccabi Raanana - H. Hevel Modiin -:-

JAPAN: B.League

06:05OdgođenoShiga - Chiba -:-
06:05OdgođenoSun Rockers - Toyama -:-
07:05OdgođenoDiamond Dolphins - Alvark -:-
09:05OdgođenoNeoPhoenix - Akita -:-
10:05OdgođenoBrave Thunders - Osaka -:-
10:05OdgođenoKyoto - Hokkaido -:-
10:05OdgođenoNiigata - SeaHorses Mikawa -:-
10:25OdgođenoUtsunomiya Brex - Yokohama -:-
10:35OdgođenoShimane - Ryukyu -:-

JUŽNA KOREJA: KBL

2. četvrtinaKCC Egis - Sonic Boom 31:15 [ 1.09 | 8.00 ]
09:00Anyang - Goyang -:- [ 1.23 | 4.25 ]
09:00Seoul Knights - Incheon -:- [ 1.47 | 2.75 ]

JUŽNA KOREJA: WKBL - žene

3. četvrtinaBusan BNK Sum Ž - Woori Wibee Ž 40:41 [ 6.25 | 1.13 ]

KANADA: NBL

00:00Moncton - Sudbury 109:75
00:00Island Storm - KW Titans -:-

KANADA: U Sports - Playoff

01:30UNB - Cape Breton 77:76

KATAR: QBL - Playoff

15:00Al Arabi - Al Gharafa -:-
17:00Al Shamal - Al Wakrah -:-

KAZAHSTAN: Premier League

08:00Kazygurt - Atyrau 2 -:-
10:00BC Almaty 2 - Bars Petropavlovsk -:-
12:00Pavlodar - BC Almaty -:-

KINA: CBA

12:35OdgođenoZhejiang Chouzhou - Beijing -:-

KINA: WCBA - žene

12:30OdgođenoGuangdong Ž - Bayi Kilin Ž -:-
12:30OdgođenoHeilongjiang Ž - Hebei Ž -:-
12:30OdgođenoHenan Ž - Wuhan Ž -:-
12:30OdgođenoJiangsu Phoenix Ž - Shanxi Xing Rui Ž -:-
12:30OdgođenoShaanxi Tianze Ž - Sichuan Ž -:-
12:30OdgođenoShanghai Ž - Beijing Ž -:-
12:30OdgođenoTianjin Ž - Inner Mongolia Ž -:-
12:30OdgođenoZhejiang Golden Bulls Ž - Shandong Ž -:-
13:00OdgođenoXinjiang Ž - Fujian Ž -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Trepca - Feronikeli -:-
19:00Bashkimi - Z-Mobile Prishtina -:-

LITVA: LKL

15:30Pieno Zvaigzdes - Alytaus Dzukija -:- [ 1.38 | 2.85 ]
16:00Juventus - Rytas -:- [ 2.55 | 1.47 ]
16:00Neptunas - Lietkabelis -:- [ 1.83 | 1.83 ]

LITVA: NKL - Stupanj gubitnika

15:00Ezerunas - Mazeikiai -:-
15:00Taurages Krepsinio - Gargzdu -:-
18:30Palanga - Jonavos Sintek -:-

LITVA: NKL - Stupanj pobjednika

15:00Delikatesas Joniskis - Suduva-Mantinga -:-
15:00Perlas - Klaipedos Neptunas -:-
15:00Sakiai Vytis - Silute -:-
15:00Zalgiris Kaunas 2 - Telsiai -:-

LITVA: Moteru Lyga Women

17:30Kibirkstis Vilnius 2 Ž - Siauliai-Universitetas Ž -:-

MAĐARSKA: NB I. A

18:00Szedeak - Kaposvari -:-

MAĐARSKA: Division 1 - žene

17:00NKE-Csata Ž - UNI Gyor Ž -:-
17:00Vasas Csata Ž - TFSE-MTK Ž -:-
17:00ZTE NKK Ž - Ujbuda BEAC Ž -:-
18:00Cegledi Ž - Atomeromu Szekszard Ž -:-

NIZOZEMSKA: DBL

19:30Amsterdam - BAL Weert -:- [ 1.71 | 2.00 ]
20:00Leeuwarden - Zwolle -:- [ 7.75 | 1.06 ]
20:00Leiden - Den Bosch -:- [ 1.80 | 1.86 ]

NORVEŠKA: BLNO

15:00Nidaros Jets - Bærum -:- [ 10.00 | 1.03 ]
17:00Asker - Fyllingen -:- [ 1.71 | 2.00 ]
17:00Froya - Gimle -:- [ 3.25 | 1.33 ]

NORVEŠKA: Kvinneligaen - Žene

16:00Bærum Ž - Tromsø Ž -:-

NJEMAČKA: BBL

18:00Bayreuth - Ulm -:- [ 1.52 | 2.67 ]
20:30Hamburg - Crailsheim Merlins -:- [ 3.00 | 1.41 ]
20:30Vechta - Giessen -:- [ 1.23 | 4.25 ]

NJEMAČKA: Pro A

19:00Kirchheim - Leverkusen -:-
19:00Phoenix Hagen - PS Karlsruhe -:-
19:30Artland - Nurnberger -:-
19:30Schalke - Panthers Schwenningen -:-
20:00Bremerhaven - Heidelberg -:-

NJEMAČKA: Pro B

15:00Bayern 2 - Frankfurt 2 -:-
18:00Dresden - G. Dusseldorf -:-
19:00Bernau - Munster -:-
19:00Oberhaching - Coburg -:-
19:30BIS Baskets Speyer - Baunach -:-
19:30Itzehoe - Bochum -:-
19:30Schwelm - Oldenburg Juniors -:-

NJEMAČKA: DBBL - žene

17:30Heidelberg Ž - GiroLive Ž -:-
18:00Herner Ž - Halle Ž -:-
19:00Marburg Ž - Saarlouis Ž -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga

15:00Legia - Dabrowa Gornicza -:- [ 1.41 | 2.70 ]
17:30Slask Wroclaw - Spojnia Stargard -:- [ 1.45 | 2.60 ]
19:30Lublin - Polpharma Starogard -:- [ 1.04 | 9.00 ]

POLJSKA: 1. Liga

17:30Pogon Prudnik - Poznań -:-
18:00Kotwica Kolobrzeg - Ksiezak Lowicz -:-
18:00Krosno - Nysa Klodzko -:-
18:00Leszno - Lancut -:-
19:00GKS Tychy - Pruszkow -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga - žene

17:00Artego Bydgoszcz Ž - Gorzow Ž -:-
17:00Sleza Wroclaw Ž - Uniw. Gdanski Ž -:-
17:00Wisla Can-Pack Ž - Arka Gdynia Ž -:-
18:00Politech. Gdanska Ž - Lublin Ž -:-
18:00Torun Ž - Widzew Lodz Ž -:-
19:00AZS Poznan Ž - Polkowice Ž -:-

PORTORIKO: BSN

00:30Aguada Santeros - Piratas de Quebradillas 69:74 [ 1.80 | 1.86 ]
00:30Brujos de Guayama - San German -:-
00:30Cariduros Fajardo - Indios de Mayaguez -:-

PORTUGAL: LPB

16:00Vitoria - Sporting CP -:-
17:00CAB Madeira - Oliveirense -:-
17:30Maia - Ovarense -:-
18:00Lusitania - Terceira -:-
22:30Esgueira - Illiabum -:-

PORTUGAL: LFB Women

17:30AD Vagos Ž - Ovarense Ž -:-
19:30Quinta Dos Lombos Ž - Natacao Ž -:-

RUMUNJSKA: Divizia A - 7.-12. mjesta

16:00Municipal Galati - CSM Focsani -:-

RUMUNJSKA: Divizia A - Stupanj gubitnika

15:00Miercurea Ciuc - Athletic Constanta -:-
16:00Sighetu Marmatiei - ASC Targu Jiu -:-

RUMUNJSKA: Divizia A - Stupanj pobjednika

18:00Cluj Napoca - BC Steaua Bucuresti -:-

RUMUNJSKA: Liga National Women - Stupanj gubitnika

15:00Targu Mures Ž - Rapid Bucuresti Ž -:-
16:00Targu Secuiesc Ž - Agronomia Bucuresti Ž -:-

RUMUNJSKA: Liga National Women - Stupanj pobjednika

15:00Cluj Napoca Ž - FCC ICIM Arad Ž -:-
16:00Satu Mare Ž - Olimpia Brasov Ž -:-
18:00Sfantu Gheorghe Ž - Municipal Targoviste Ž -:-

RUSIJA: VTB United League

14:00Nizhny Novgorod - Lokomotiv Kuban -:- [ 2.55 | 1.47 ]
14:00Saratov - Tsmoki Minsk -:- [ 1.55 | 2.30 ]
16:00Unics Kazan - BC Kalev/Cramo -:- [ 1.12 | 5.50 ]

RUSIJA: Kup - Playoff

11:00Uralmash Ekaterinburg - Vostok 65 -:-

SAD: NBA

01:00Orlando Magic - Minnesota Timberwolves 136:125 [ 1.28 | 3.75 ]
01:30Atlanta Hawks - Brooklyn Nets 141:118 [ 2.20 | 1.71 ]
01:30Toronto Raptors - Charlotte Hornets 96:99 [ 1.07 | 9.50 ]
02:00Memphis Grizzlies - Sacramento Kings 101:104 [ 1.74 | 2.15 ]
02:00Miami Heat - Dallas Mavericks 126:118 [ 1.74 | 2.15 ]
02:00Milwaukee Bucks - Oklahoma City Thunder 133:86 [ 1.14 | 6.00 ]
02:00New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers 116:104 [ 1.10 | 7.50 ]
03:00Phoenix Suns - Detroit Pistons 111:113 [ 1.25 | 4.20 ]
03:00Utah Jazz - Washington Wizards 129:119 [ 1.18 | 5.25 ]
04:30Los Angeles Clippers - Denver Nuggets 132:103 [ 1.36 | 3.25 ]
23:00New York Knicks - Chicago Bulls -:- [ 1.66 | 2.30 ]

SAD: NBA G League

01:00Greensboro Swarm - Windy City Bulls 107:110
02:00Memphis Hustle - Salt Lake City Stars 91:112
02:30Texas Legends - Sioux Falls Skyforce 125:117
04:00Santa Cruz Warriors - Rio Grande Valley Vipers 130:128
20:00Canton Charge - Capital City Go-Go -:-
23:00Westchester - Wisconsin Herd -:-

SAD: NCAA

00:30Ohio - Kent State 76:69 [ 1.76 | 2.10 ]
01:00Brown - Princeton 49:71 [ 1.90 | 1.90 ]
01:00Columbia - Harvard 69:77 [ 4.50 | 1.22 ]
01:00Cornell - Dartmouth 70:82 [ 2.05 | 1.80 ]
01:00Dayton - Davidson 82:67 [ 1.15 | 5.75 ]
01:00Fairfield - Quinnipiac 58:60 [ 1.71 | 2.20 ]
01:00Georgia State - Georgia Southern 70:79 [ 1.45 | 2.80 ]
01:00Marist - Siena 50:52 [ 3.15 | 1.38 ]
01:00Northern Kentucky - Wright State 62:64 [ 1.66 | 2.30 ]
01:00Yale - Pennsylvania 76:73 [ 1.20 | 4.75 ]
03:00Rider - Monmouth (N.J.) 79:67 [ 1.62 | 2.40 ]
03:00Texas Arlington - Texas State 85:87prod [ 1.83 | 2.00 ]
03:00Washington - Washington State 74:78 [ 1.20 | 4.75 ]
18:00Boston University - Bucknell -:-
18:00Colgate - Army -:-
18:00Eastern Michigan - Central Michigan -:-
18:00Iowa - Penn State -:-
18:00IUPUI - Detroit -:-
18:00LSU - Texas A&M -:-
18:00N.C. State - Pittsburgh -:-
18:00Texas Tech - Texas -:-
18:00Villanova - Providence -:-
19:00Central Conn. St. - St. Francis (NY) -:-
19:00Florida Gulf Coast - North Alabama -:-
19:00Kennesaw State - NJIT -:-
19:00Maine - UMBC Retrievers -:-
19:00New Hampshire - Binghamton -:-
19:00Niagara - Iona -:-
19:00Ole Miss - Vanderbilt -:-
19:00Robert Morris - St. Francis (PA) -:-
19:00Saint Josephs - Fordham -:-
19:00Stetson - Jacksonville -:-
19:00Winthrop - High Point -:-
19:30Kansas State - Kansas -:-
20:00Bradley - Loyola (Ill). -:-
20:00Buffalo - Akron -:-
20:00Canisius - St. Peters -:-
20:00Clemson - Florida State -:-
20:00East Carolina - Uconn -:-
20:00Evansville - Illinois State -:-
20:00Indiana State - Valparaiso -:-
20:00Lafayette - Navy -:-
20:00La Salle - St. Bonaventure -:-
20:00Lipscomb - Liberty -:-
20:00TCU - Baylor -:-
20:00Tennessee - Florida -:-
20:00Toledo - Ball State -:-
20:00Wagner - Bryant University -:-
20:05Holy Cross - American -:-
20:30Marquette - Seton Hall -:-
21:00AR Little Rock - La Lafayette -:-
21:00Denver - Western Illinois -:-
21:00Siu Edwardsville - Eastern Illinois -:-
21:30Miami (Ohio) - Bowling Green -:-
21:30Missouri - Mississippi St. -:-
21:30Sacred Heart - LIU Sharks -:-
21:45Kentucky - Auburn -:-
22:00Coll Of Charltn - Drexel -:-
22:00Colorado State - Air Force -:-
22:00East Tennessee St - Western Carolina -:-
22:00Furman - Citadel -:-
22:00Hofstra - James Madison -:-
22:00Md.-East. Shore - Delaware State -:-
22:00Missouri State - Southern Illinois -:-
22:00Morgan State - Coppin State -:-
22:00Mt. St. Marys - Fairleigh Dickinson -:-
22:00Nicholls State - New Orleans -:-
22:00Oklahoma State - Iowa State -:-
22:00Presbyterian - Charleston Southern -:-
22:00Radford - Gardner Webb -:-
22:00Santa Clara - Portland -:-
22:00South Carolina St - N.Carolina Central -:-
22:00Syracuse - North Carolina -:-
22:00VCU Rams - George Washington -:-
22:00Wake Forest - Notre Dame -:-
22:00West Virginia - Oklahoma -:-
22:00William & Mary - Elon -:-
22:12Illinois (Chi.) - Oakland -:-
22:30Abilene Christian - Central Arkansas -:-
22:30Appalachian State - Coastal Carolina -:-
22:30Campbell - NC Asheville -:-
22:30Hampton - USC Upstate -:-
22:30Mercer - Wofford -:-
22:30South Dakota Coyotes - North Dakota -:-
22:30UT Chattanooga - NC Greensboro -:-
22:30Western Michigan - Northern Illinois -:-
23:00Loyola MD - Lehigh -:-
23:00North Dakota St. - Nebraska O. -:-
23:00Samford - VMI -:-
23:00San Jose State - UNLV -:-
23:00SE Louisiana - Northwestern St. -:-
23:00Tenn. Martin - SE Missouri State -:-
23:30Stephen F. Austin - Lamar -:-
23:30UMass Lowell - Vermont -:-
00:00Brown - Pennsylvania -:-
00:00California - Utah Utes -:-
00:00Cornell - Harvard -:-
00:00Drake - Northern Iowa -:-
00:00Georgia - Arkansas -:-
00:00Northern Arizona - Montana State -:-
00:00Pepperdine - Brigham Young -:-
00:00Prairie View A&M - Alabama State -:-
00:00Richmond - UMass -:-
00:00Tulsa - UCF Knights -:-
00:00Virginia - Duke -:-
00:30Alcorn State - Southern -:-
00:30Butler - Depaul -:-
00:30Grambling St. - Arkansas-Pine Bluff -:-
00:30Jackson State - Miss. Valley St. -:-
00:30Norfolk State - Howard -:-
00:30Texas A&M-CC - Incarnate Word -:-

SJEV. MAKEDONIJA: Superleague

18:00Kozuv - Pelister -:-
19:00Euro Nickel - Gostivar -:-

SLOVAČKA: Extraliga

18:00Handlova - Svit -:-
18:00Inter Bratislava - Levice -:-
18:00Prievidza - BKM Lucenec -:-
18:00Spisska Nova Ves - Komarno -:-

SLOVAČKA: Extraliga - žene

17:30Dubcek Bratislava Ž - Ruzomberok Ž -:-

SLOVENIJA: Liga Nova KBM - Stupanj gubitnika

19:00Sencur - Podcetrtek -:- [ - | 16.00 ]
19:00Tajfun Sentjur - Lasko -:- [ - | 16.00 ]

SLOVENIJA: Liga Nova KBM - Stupanj pobjednika

19:00Hopsi Polzela - Helios Domzale -:- [ 1.35 | 3.05 ]

SLOVENIJA: 1. SKL Women - Stupanj pobjednika

16:30Konjice Ž - Ledita Ž -:-
17:00Cinkarna Celje Ž - Grosuplje Ž -:-
20:15Triglav Ž - Jezica Ž -:-

SRBIJA: First League

19:00Borac - OKK Beograd -:-
19:00Sloboda - Vojvodina Novi Sad -:-
20:00Tamis - Napredak Aleksinac -:-

ŠPANJOLSKA: ACB

18:00Tenerife - Joventut -:- [ 1.23 | 4.25 ]
18:00Zaragoza - Estudiantes -:- [ 1.12 | 6.50 ]
20:30Fuenlabrada - Baskonia -:- [ 2.75 | 1.47 ]
20:30MoraBanc Andorra - Gran Canaria -:- [ 1.29 | 3.70 ]

ŠPANJOLSKA: LEB Oro

18:30Granada - Mallorca Palma -:- [ 1.80 | 1.86 ]
18:30Oviedo - Castello -:- [ 1.62 | 2.20 ]

ŠPANJOLSKA: LEB Plata - Stupanj gubitnika

18:30Pardinyes - Moron -:-
18:30Taldea - Benicarlo -:-
19:00Clavijo - Albacete -:-
20:00Gijon - La Roda -:-
20:00Marbella - L'Hospitalet -:-

ŠPANJOLSKA: LEB Plata - Stupanj pobjednika

18:30Iraurgi SB - Menorca -:-
18:30Ponferrada - Prat Joventut -:-
19:30Estela - Basquet Girona -:-
19:30Zamora - Barcelona B -:-
20:00Algeciras - Gran Canaria B -:-
20:00Tizona Burgos - Real Murcia -:-

ŠPANJOLSKA: Liga Femenina - žene

18:30RPK Araski Ž - Perfumerias Avenida Ž -:- [ 7.00 | 1.08 ]
19:00Ensino Ž - Gernika Bizkaia Ž -:- [ 2.40 | 1.52 ]
19:15Valencia Ž - Clarinos Tenerife Ž -:- [ 1.13 | 5.25 ]
20:00Cadi La Seu Ž - Bembibre Ž -:- [ 1.13 | 5.25 ]

ŠVEDSKA: Basketligan

16:04Koping Stars - Djurgarden -:- [ 1.02 | 10.50 ]

ŠVEDSKA: Superettan

16:00AIK Basket - Helsingborg -:-
17:30IK Eos - Hogsbo -:-

ŠVEDSKA: Basketligan Women

14:30Lund Ž - Norrkoping Ž -:-
15:00Wetterbygden Sparks Ž - Umea Ž -:-
15:30Hogsbo Ž - Lulea Ž -:-

ŠVEDSKA: Basketettan Women

14:00Blackeberg Ž - Västerås Ž -:-
14:30Helsingborg Ž - Huddinge Ž -:-
15:00Ostersund Ž - Djurgarden Ž -:-
16:00Lulea Stars Ž - Lidingö Ž -:-
16:00Marbo Ž - Brahe Ž -:-
16:00Oskarshamn Ž - SBBK Utveckling Ž -:-

ŠVICARSKA: SB League

17:30Geneva Lions - Lausanne Basket -:- [ - | 16.00 ]
18:00Neuchatel - Sdent BBC Nyon -:- [ 1.01 | 14.00 ]
18:00Swiss Central Basket - BC Boncourt -:- [ 3.50 | 1.28 ]

ŠVICARSKA: SB League Women - Stupanj gubitnika

17:30Nyon Ž - Riva Basket Ž -:-

ŠVICARSKA: SB League Women - Stupanj pobjednika

16:30Geneve Ž - Fribourg Ž -:-
16:30Winterthur Ž - BBC Troistorrents Ž -:-

TURSKA: Super Ligi

11:00Bahcesehir Kol. - Darussafaka -:- [ 2.25 | 1.57 ]
13:15Galatasaray - Tofas -:- [ 1.62 | 2.20 ]
15:30Bursaspor - Bandirma -:- [ 1.02 | 11.00 ]

TURSKA: TBL

12:30Final Spor - Anadolu Basket -:-
13:00Manisa - Fethiye Bld. -:-
14:00Balikesir - Socar Spor -:-
15:00Duzce Belediye - Gemlik -:-
15:00Samsun - Akhisar Belediye -:-
15:00Yalova Bld. - Konyaspor -:-

TURSKA: TB2L - Prvi stupanj

12:00Murat Pasaoglu - Karsiyaka Belediyespor -:-
16:00Ankara Kayi Genclik - Gecit Spor -:-
16:00Kocaeli - Bossan -:-

TURSKA: KBSL Women

12:00Ormanspor Ž - Cankaya Ž -:-
13:00Adana BK Ž - Elazig Il Ozel Idare Ž -:-
14:00Botas Ž - Bellona Kayseri Ž -:-
14:30Besiktas Ž - Galatasaray Ž -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL

20:30Bristol Flyers - Manchester Giants -:-
20:30Leicester Riders - Sheffield Sharks -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: WBBL Women

14:00Durham Palatinates Ž - Leicester Riders Ž -:-
17:00Manchester Mystics Ž - Caledonia Pride Ž -:-
18:00Essex Rebels Ž - Newcastle Eagles Ž -:-
18:45Oaklands Wolves Ž - Nottingham Wildcats Ž -:-

UKRAJINA: FBU Superleague

15:00Mykolaiv - Cherkaski Mavpy -:-

UKRAJINA: Superleague Women

12:30Rivne Ž - Dynamo Kyiv Ž -:-
13:00Frankivsk Halichina Ž - Odessa Ž -:-

URUGVAJ: Liga Uruguaya - Stupanj gubitnika

00:10Bigua - Goes 88:67 [ 1.55 | 2.30 ]

URUGVAJ: Liga Uruguaya - Stupanj pobjednika

00:10Malvin - Defensor Sporting 91:72 [ 1.22 | 4.00 ]
00:10Nacional - Olimpia 102:105prod [ 1.62 | 2.20 ]
00:10Trouville - Hebraica y Macabi 89:76 [ 1.55 | 2.30 ]

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.