Košarka » Danas » Tečajevi
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Oklade koje nudi bet365 - Kladi se sada!
EUROPA: Euroleague
18:45Fenerbahce - Alba Berlin -:- [ 1.04 | 14.00 ]20:30Real Madrid - Crvena zvezda -:- [ 1.11 | 7.25 ]
20:30Virtus Bologna - Panathinaikos -:- [ 2.30 | 1.65 ]
EUROPA: Eurocup - Playoff
18:45Besiktas - JL Bourg -:- [ 1.43 | 2.90 ]20:30London Lions - Paris -:- [ 2.30 | 1.65 ]
HRVATSKA: Premijer liga
17:00Dubrovnik - Split -:-19:00Zabok - Škrljevo -:-
SAD: NBA
00:30Atlanta Hawks - Boston Celtics 123:122prod [ 8.00 | 1.09 ]01:00New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks 107:100 [ 2.15 | 1.74 ]
00:00Charlotte Hornets - Golden State Warriors -:- [ 7.00 | 1.11 ]
00:00Indiana Pacers - Los Angeles Lakers -:- [ 1.63 | 2.35 ]
00:00Orlando Magic - Los Angeles Clippers -:- [ 2.00 | 1.83 ]
00:00Washington Wizards - Detroit Pistons -:- [ 1.56 | 2.50 ]
00:30Brooklyn Nets - Chicago Bulls -:- [ 2.30 | 1.65 ]
00:30Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers -:- [ 1.31 | 3.60 ]
TURSKA: Super Lig
16:00Buyukcekmece - Samsunspor -:-16:00Çağdaş Bodrum Spor - Galatasaray -:-
18:30Bursaspor - Tofas -:-
ARGENTINA: Liga A
00:00Obras - Platense 90:85 [ 1.53 | 2.40 ]02:00La Union - Boca Juniors 83:81 [ 3.00 | 1.36 ]
ARGENTINA: Liga Femenina Women - Clausura
01:00Berazategui Ž - Union Florida Ž 62:72AUSTRALIJA: NBL1 Central
08:15West Adelaide Bearcats - South Adelaide Panthers 92:98 [ 1.71 | 2.00 ]AUSTRALIJA: NBL1 Central Women
06:30West Adelaide Bearcats Ž - South Adelaide Panthers Ž 60:66AUSTRIJA: Superliga - Stupanj pobjednika
19:00Klosterneuburg - Wels -:- [ 1.45 | 2.60 ]AZIJA: Asia Cup 3x3
07:15Novi Zeland 3x3 - Malezija 3x3 21:19prod07:40Mongolija 3x3 - Šri Lanka 3x3 15:13prod
09:00Katar 3x3 - Malezija 3x3 16:15
12:20Mongolija 3x3 - Tajland 3x3 20:14
12:45Novi Zeland 3x3 - Katar 3x3 22:3
13:35Tajland 3x3 - Šri Lanka 3x3 21:9
AZIJA: Asia Cup 3x3 Women
08:05Kina 3x3 W - Chinese Taipei 3x3 W 11:9prod08:35Mongolija 3x3 W - Malezija 3x3 W 21:4
09:25Kina 3x3 W - Singapur 3x3 W 20:12
11:30Mongolija 3x3 W - Filipini 3x3 W 8:19
11:55Chinese Taipei 3x3 W - Singapur 3x3 W 18:8
13:10Malezija 3x3 W - Filipini 3x3 W 10:17
BJELORUSIJA: Premier League Women
3. četvrtinaGomel 2 Ž - Horizont Minsk 2 Ž 45:40BOLIVIJA: Libobasquet
00:00Basquetbol La Paz - Pichincha Potosi 75:8700:00Kinwa - La Salle Tarija -:-
BRAZIL: NBB
23:30Brasilia - Bauru 84:103 [ 5.00 | 1.14 ]23:30Pato - Corinthians Paulista 100:87 [ 2.20 | 1.63 ]
00:00Vasco - Paulistano 73:70 [ 1.63 | 2.20 ]
01:00Flamengo - Sao Paulo 88:78 [ 1.14 | 5.00 ]
23:30Uniao Corinthians - Franca -:- [ 4.75 | 1.15 ]
BRAZIL: LBF - Žene
23:30Blumenau Ž - Ituano Ž 60:74BUGARSKA: NBL - Stupanj gubitnika
18:00Minyor - Levski -:-ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene - Playoff
18:30Hradec Kralove Ž - Slavia Prague Ž -:-19:00Chomutov Ž - KP Brno Ž -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene - Playout
18:30Brandys nad Labem Ž - Slovanka Ž -:-ČILE: LNB
23:00Espanol Osorno - CD Puerto Varas -:-00:15Espanol de Talca - Catolica -:-
00:30U. De Concepcion - Leones Quilpue -:-
ČILE: LNB 2
01:00Luis Matte Larrain - Boston C. C. 73:62EUROPA: BNXT League - Stupanj pobjednika
20:00Den Bosch - Limburg -:-EUROPA: Latvia-Estonian League - Playoff
13:00VEF Riga - Rigas Zelli 87:7216:00Ventspils - Tartu Ulikool -:-
18:00BC Kalev/Cramo - Pärnu -:-
EUROPA: Liga Unike
16:00Peja - Golden Eagle Ylli -:-19:00Trepca - Sigal Prishtina -:-
EUROPA: WBBL Women - Playoff
15:15TTT Riga Ž - Kibirkstis Vilnius Ž -:-18:00LCC Ž - Klaipedos Neptunas Ž -:-
FINSKA: I Divisioona A - Playoff
17:30ToPo - Raiders Basket -:-FINSKA: Korisliiga Women - Playoff
1. četvrtinaVimpelin Veto Ž - PeKa Ž 13:9FINSKA: I Divisioona Women - Playoff
16:00BC Nokia Ž - Puhuttaret Ž -:-18:00Torpan Pojat Helsinki II Ž - Turun NMKY Ž -:-
FRANCUSKA: Pro B
20:00Angers - Vichy -:-20:00Chalons-Reims - Fos-sur-Mer -:-
20:00La Rochelle - Lille -:-
20:00Nantes - Orleans -:-
20:30Antibes - ASA -:-
20:30Pau-Orthez - Aix-Maurienne -:-
20:30St. Chamond - Evreux -:-
FRANCUSKA: Espoirs U21
19:00Gravelines-Dunkerque U21 - Le Portel U21 -:-ITALIJA: Serie A2
20:45Udine - Treviglio -:- [ 1.25 | 3.70 ]IZRAEL: Liga Leumit
11:00Gilboa Galil - Elitzur Ashkelon 66:6112:15Hapoel Bnei Kfar Kasem - Ramat Hasharon 86:63
JAPAN: B2.League
11:00Ehime Orange Vikings - Fukuoka 81:90JUŽNA KOREJA: KBL
11:00KCC Egis - Mobis Phoebus 110:103 [ 1.40 | 3.05 ]KANADA: Super League
00:00KW Titans - Lebanon Leprechauns 105:9700:30Montreal Toundra - Windsor -:-
KINA: CBA
12:35Beijing - Jilin 113:104 [ 1.08 | 8.00 ]12:35Guangdong - Zhejiang Guangsha 131:78 [ 1.13 | 5.75 ]
12:35Nanjing Tongxi - Shanxi Zhongyu 123:122 [ 2.40 | 1.59 ]
12:35Tianjin - Guangzhou 99:103 [ 2.80 | 1.43 ]
KINA: WCBA - žene - Playoff
12:30Guangdong Ž - Shanghai Ž 80:6512:30Inner Mongolia Ž - Shandong Ž 71:54
12:30Jiangsu Phoenix Ž - Zhejiang Golden Bulls Ž 81:80
12:30Sichuan Ž - Shanxi Xing Rui Ž 92:72
LITVA: NKL - Playoff
18:00Suduva-Mantinga - Kretinga -:-LITVA: Moteru Lyga Women - Playoff
16:30Aistes LSU Kaunas Ž - Siauliai Ž -:-POLJSKA: Basket Liga
17:30Torun - Dabrowa Gornicza -:- [ 2.20 | 1.63 ]19:00GTK Gliwice - Legia -:- [ 2.90 | 1.36 ]
POLJSKA: 1. Liga
18:00AWF Katowice - GKS Tychy -:-19:00Starogard Gdanski - Pelplin -:-
PORTUGAL: Proliga - Stupanj pobjednika
17:00Maia - Santo Andre -:-PORTUGAL: Taca da Liga - Grupna faza
21:00FC Porto - Vitoria -:-RUMUNJSKA: Divizia A - Stupanj gubitnika
17:00BC Timisoara - Valcea -:-17:00CSM Focsani - Laguna Bucuresti -:-
17:00Municipal Galati - Petrolul Ploiesti -:-
17:00SCM Craiova - CSM Targu Jiu -:-
RUMUNJSKA: Divizia A - Stupanj pobjednika
17:00Cluj-Napoca - CSM Constanta -:-17:00CSM Oradea - Dinamo Bucharest -:-
18:30Arges Pitesti - Voluntari -:-
RUMUNJSKA: Liga National Women - 5.-8. mjesto
12:00Cluj Napoca Ž - Targu Mures Ž 75:44RUMUNJSKA: Liga National Women - Playoff
17:30Sepsi S. Ž - Arad Ž -:-18:00CSM Constanta Ž - Municipal Targoviste Ž -:-
SAD: NBA G League
00:00College Park Skyhawks - Maine Celtics 132:12200:00Grand Rapids Gold - Cleveland Charge 86:105
01:00Oklahoma City Blue - Texas Legends 132:113
03:00Ontario Clippers - G League Ignite 113:102
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-
00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
00:30Raptors 905 - Motor City Cruise -:-
SAD: NCAA - Playoff
00:09Arizona - Clemson 72:77 [ 1.32 | 3.55 ]00:39UConn - San Diego State 82:52 [ 1.11 | 7.00 ]
02:39North Carolina - Alabama 87:89 [ 1.48 | 2.75 ]
03:09Iowa State - Illinois 69:72 [ 1.83 | 2.00 ]
00:09Marquette - N.C. State -:- [ 1.33 | 3.40 ]
00:39Purdue - Gonzaga -:- [ 1.42 | 2.95 ]
SLOVENIJA: Liga Nova KBM
19:00Ilirija - Rogaška -:-SRBIJA: First League
17:00Mladost Zemun - Leskovac Zdravlje -:-18:00Zlatibor Čajetina - OKK Novi Pazar -:-
SRBIJA: 1. ZLS Women
20:30Duga Ž - Partizan Ž -:-ŠPANJOLSKA: LEB Oro
20:00Estela - Oviedo -:- [ 1.71 | 2.00 ]20:45Alicante - Real Betis -:-
21:00Fuenlabrada - Ourense -:- [ 1.42 | 2.70 ]
ŠVICARSKA: SB League - Playoff
19:30Vevey Riviera - Neuchatel -:-ŠVICARSKA: SB League Women - Playoff
20:00BBC Troistorrents Ž - Nyon Ž -:-20:15Pully Ž - Fribourg Ž -:-
TAJVAN: SBL
10:00Taiwan Beer - Bank of Taiwan 103:105 [ 1.31 | 3.20 ]12:00Yulon Luxgen Dinos - Changhua 87:75 [ 1.43 | 2.65 ]
TAJVAN: P. League+
12:00Formosa Dreamers - Kaohsiung Steelers 117:104TAJVAN: WSBL Women
06:00Cathay Life Ž - Taipower Ž 87:6608:00Taiyuan Ž - Chunghua Telecom Ž 87:51
TURSKA: TBL
4. četvrtinaBornova - Cayirova 80:871. četvrtinaBalıkesir BŞB - Final Spor 7:6
TURSKA: KBSL Women - Playoff
12:30CBK Mersin Ž - Besiktas Ž 91:6417:00Fenerbahce Ž - Galatasaray Ž -:-
UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL
20:30Plymouth City Patriots - Cheshire Phoenix -:-20:45Sheffield Sharks - Leicester Riders -:-
UJEDINJENO KRALJEVSTVO: WBBL Women
20:30Caledonia Gladiators Ž - BA London Lions Ž -:-URUGVAJ: Liga Uruguaya - Stupanj gubitnika
01:00Malvin - Bigua 103:9101:15Goes - Urupan 73:79
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.