REFRESH

Košarka » Danas » Sve utakmice

EUROPA: Euroleague

18:30Alba Berlin - Barcelona -:-
18:30Anadolu Efes - Olympiakos -:-
20:00Lyon-Villeurbanne - Monaco -:-
20:30Baskonia - Milano -:-
20:45Partizan - Valencia -:-

SAD: NBA

01:00Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers 113:85
01:00Orlando Magic - Atlanta Hawks 108:125
01:30Boston Celtics - Miami Heat 134:121
01:30Brooklyn Nets - Washington Wizards 113:107
01:30New York Knicks - Milwaukee Bucks 103:109
02:00Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies 109:101
02:00New Orleans Pelicans - Toronto Raptors 126:108
02:00Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs 119:111
03:00Denver Nuggets - Houston Rockets 120:100
03:00Phoenix Suns - Chicago Bulls 132:113
03:00Utah Jazz - Los Angeles Clippers 125:112
04:00Sacramento Kings - Indiana Pacers 137:114
04:30Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers 128:109

ARGENTINA: Liga A

01:10Ferro - San Lorenzo 80:48
01:30Gimnasia - Comunicaciones Mercedes 71:82
00:30Union De Santa Fe - Quimsa -:-

AUSTRALIJA: NBL

07:30NZ Breakers - South East Melbourne 110:84
4. četvrtinaBrisbane Bullets - Perth Wildcats 77:67

AUSTRALIJA: WNBL Women

08:35Southside Ž - Sydney Ž 82:75

BAHREIN: Premier League

16:00Samaheej - ISSA Town -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Spars Ilidža - Bosna Royal -:-

BRAZIL: NBB

23:30Pato - Pinheiros 95:76
23:15Flamengo - Brasilia -:-
23:30Sao Jose - Cerrado -:-
00:00Franca - Uniao Corinthians -:-
00:00Rio Claro - Caxias do Sul -:-

DANSKA: Basketligaen

19:15Næstved - Bears Academy -:-
19:15Værløse - Herlev Wolfpack -:-

EUROPA: BIBL

16:30Hapoel Beer Sheva - Beroe -:-

EUROPA: ENBL

19:00Trefl Sopot - Nes Ziona -:-

EUROPA: WBBL Women

17:00Siauliai Ž - TTT Riga Ž -:-
18:00BJBS Riga Ž - RSU Merks Ž -:-

FINSKA: Korisliiga Women

17:30PeKa Ž - Lappeenranta Ž -:-

FINSKA: I Divisioona Women

17:30Puhuttaret Ž - Torpan Pojat Helsinki II Ž -:-

FRANCUSKA: French Cup Women

20:00La Roche Ž - Lyon Ž -:-
20:00Lattes Montpellier Ž - Angers Ž -:-

GRUZIJA: Superleague

15:30Kutaisi - Mega Tbilisi -:-

IRAN: Super League - Prvi stupanj

13:30Avije Sanat Parsa - Sanaye Hormozgan -:-
13:30Mahram Tehran - Kalleh -:-
13:30Mes Kerman - Nobogh Arak -:-
13:30Shahrdari Gorgan - Padafan Raad -:-
13:30Toofarghan Azarshahr - Palayesh Naft Abadan -:-
13:30Zob Ahan - Mes Rafsanjan -:-

ISLAND: Premier League

19:15KR Basket - IR Reykjavik -:-
20:15Hottur - Grindavik -:-
20:15Thorl - Njardvik -:-
21:15Haukar - Tindastoll -:-

IZRAEL: WBL Women

16:00Maccabi Urban Ž - Maccabi Haifa Ž -:-
18:00Asa Jerusalem Ž - Maccabi Ashdod Ž -:-
18:00Elitzur Ramla Ž - Holon Ž -:-
18:00Hapoel Petah Tikva Ž - Bnei Herzliya Ž -:-
18:00Ramat Hasharon Ž - Hapoel Rishon LeZion Ž -:-

JUŽNA AMERIKA: Južnoamerička Liga - Playoff

01:00Obera TC - Boca Juniors 72:68

JUŽNA AMERIKA: Južnoamerička Liga - Stupanj gubitnika

21:00San Martin - Unifacisa -:-
23:30Bauru - Boca Juniors -:-

JUŽNA KOREJA: KBL

11:00KoGas - KCC Egis -:-
11:00Suwon KT - Anyang -:-

JUŽNA KOREJA: WKBL - žene

11:00Busan BNK Sum Ž - Woori WON Ž -:-

KANADA: U Sports

02:00Guelph - McMaster 80:83

KAZAHSTAN: National League

15:00Irbis Almaty - Aktobe -:-

KINA: WCBA - žene

03:00Tianjin Ž - Shaanxi Tianze Ž 76:60
06:30Liaoning Ž - Wuhan Ž 53:65
4. četvrtinaFujian Ž - Henan Ž 60:45
12:30Hebei Ž - Beijing Ž -:-

KOSOVO: Superliga

19:00Bashkimi - Sigal Prishtina -:-

LITVA: NKL

17:00Kauno Atletas - Zalgiris Kaunas 2 -:-
17:00Klaipedos Neptunas - Kretinga -:-
17:00Mazeikiai - Vilkaviskis -:-
17:00Silute - Delikatesas Joniskis -:-
17:00Suduva-Mantinga - Telsiai -:-
17:00Vytis VDU - Palanga -:-
18:00Rytas 2 - Vilniaus Stekas -:-

LITVA: King Mindaugas Cup

17:00Pieno Zvaigzdes - Nevezis -:-
17:30Jonava - Siauliai -:-

NIZOZEMSKA: DBL Cup

21:00Lokomotief WO - Den Helder -:-
21:00Lokomotief 2 - Leiden -:-

NIZOZEMSKA: WBL Women

20:30Grasshoppers Ž - Landslake Lions Ž -:-
20:45Binnenland Ž - Lekdetec Ž -:-

NORVEŠKA: BLNO

19:00Ammerud - Centrum Tigers -:-

PARAGVAJ: LNB - Clausura - Playoff

23:30Olimpia - Dep. San Jose -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga

17:30Gdynia - Zielona Gora -:-

PORTUGAL: LFB Women

12:00Esgueira Ž - Imortal Ž -:-
17:00CAB Madeira Ž - CDEFF Ž -:-
17:00Uniao Sportiva Ž - Benfica Ž -:-
17:30AD Vagos Ž - Natacao Ž -:-
17:30Galitos Ž - Gdessa Barreiro Ž -:-
18:00Quinta Dos Lombos Ž - Olivais Ž -:-

RUSIJA: Kup - Playoff

13:30Novosibirsk - Temp Sumz Revda -:-

SAD: NBA G League - Preliminarna runda

00:00Cleveland Charge - Sioux Falls Skyforce 115:103
01:00Capital City Go-Go - Maine Celtics 114:116
01:00Grand Rapids Gold - Wisconsin Herd 106:112
02:00Memphis Hustle - Texas Legends 120:113prod
04:00Agua Caliente Clippers - Oklahoma City Blue 119:101
04:00G League Ignite - Stockton Kings 111:113

SAD: NCAA

00:00Army - USMMA 88:57
00:00Binghamton - Loyola MD 70:84
00:00La Salle - Temple 51:67
00:00UMass Lowell - Merrimack Warriors 77:51
00:30Butler - Kansas State 76:64
01:00Bucknell - St. Francis (PA) 89:65
01:00Charleston Southern - Citadel 73:76
01:00Cincinnati - NJIT 86:60
01:00Dartmouth - Northern Vermont - Johnson 99:41
01:00Dayton - Western Michigan 67:47
01:00Drexel - Lafayette 64:56
01:00East Tennessee St - Mars Hill 84:56
01:00Florida Atlantic - South Alabama 84:59
01:00Florida Intl - Eastern Michigan 68:80
01:00George Mason - Hofstra 81:77prod
01:00Georgia - Hampton 73:54
01:00Hartford - Fairleigh Dickinson 74:66
01:00High Point - Elon 84:70
01:00Holy Cross - Harvard 38:72
01:00Indiana State - Drake 75:73
01:00Marshall - Akron 68:57
01:00Md.-East. Shore - Lehigh 64:60
01:00N. Carolina A&T - NC Greensboro 73:56
01:00New Hampshire - Sacred Heart 61:66
01:00Ohio - Cincinnati-Clermont 113:44
01:00Princeton - Cairn 92:58
01:00St. Bonaventure - Middle Tenn. St. 71:64
01:00Stonehill - Eastern Nazarene 92:45
01:00Tennessee Tech - Chattanooga Mocs 74:81
01:00Toledo - Richmond 90:67
01:00UMBC Retrievers - Coppin State 109:82
01:00USC Upstate - Columbia International 93:59
01:00VCU Rams - Vanderbilt 70:65
01:00Western Carolina - Gardner Webb 55:71
01:00Yale - Howard 86:40
01:15Duke - Ohio State 81:72
01:15Florida State - Purdue 69:79
01:15Miami - Rutgers 68:61
01:15Tennessee - Mcneese State 76:40
01:30Coastal Carolina - NC Wilmington 58:60
01:30Fordham - Maine 59:57
01:30Georgia Southern - Florida Gulf Coast 53:70
01:30Incarnate Word - Dallas Christian 112:64
01:30St. Francis (NY) - Delaware State 81:73
01:30UAB - Jacksonville 80:61
01:30UTRGV - Texas A&M-CC 89:82
02:00Abilene Christian - North American Stallions 93:46
02:00Austin Peay - Western Kentucky 74:75
02:00Bradley - Northern Iowa 68:53
02:00Eastern Illinois - Northern Illinois 70:90
02:00Evansville - Southern Illinois 53:80
02:00Florida - Florida A&M 102:62
02:00Illinois (Chi.) - Missouri State 51:66
02:00Iowa State - North Dakota 63:44
02:00Lindenwood - EWU Phantoms 103:56
02:00Memphis - North Alabama 87:68
02:00Rice - Prairie View A&M 70:62
02:00Rider - Monmouth (N.J.) 88:62
02:00TCU - Providence 75:62
02:00Texas A&M - SMU Mustangs 83:64
02:00Texas Tech - Georgetown 79:65
02:30Pennsylvania - Saint Josephs 80:85prod
02:30Western Illinois - Southern Indiana 86:78
02:30Xavier - SE Louisiana 95:63
03:00Air Force - Arkansas-Pine Bluff 81:53
03:00Colorado State - Loyola Marymount 87:71
03:00Depaul - Samford 103:98prod
03:00OdgođenoEast. Washington - Northwest -:-
03:00George Washington - South Carolina 79:55
03:00Loyola (Ill). - Central Arkansas 85:70
03:00New Mexico State - UTEP 95:70
03:00Southern Utah - Montana State 83:86
03:00St. Louis - Tennessee State 80:63
03:15Indiana - North Carolina 77:65
03:15Nebraska - Boston College 88:67
03:15Notre Dame - Michigan State 70:52
04:00California - USC 51:66
04:00California Baptist - UC Riverside 65:60
04:00OdgođenoPepperdine - Cal Poly -:-
04:00Portland - Multnomah 100:79
04:00Portland State - Portland Bible 114:31
04:00San Francisco - AR Little Rock 90:68
04:00Seattle - CS Fullerton 69:62
04:00St. Marys (CA) - New Mexico 65:69
05:59Hawaii - TX A&M Commerce 51:53
22:00Utah State - Utah Tech -:-
00:30UConn - Oklahoma State -:-

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

16:00Al Ittihad - Dbae -:-

SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga

18:00Euro Nickel - Pelister -:-

ŠPANJOLSKA: Liga Femenina - žene

19:30IDK Gipuzkoa Ž - Ensino Ž -:-
19:30Valencia Ž - Barcelona CBS Ž -:-
20:00Estudiantes Ž - Gran Canaria Ž -:-
20:00Gernika Bizkaia Ž - Perfumerias Avenida Ž -:-
20:00Uni Girona Ž - Araski Ž -:-
20:00Zaragoza Ž - Cadi La Seu Ž -:-
20:30Leganes Ž - Jairis Ž -:-
21:00Ciudad de La Laguna Ž - Bembibre Ž -:-

ŠVEDSKA: Basketligan

19:04Borås - BC Lulea -:-
19:04Sodertalje - Nassjo -:-

ŠVEDSKA: Basketettan Women

18:30Norrort Ž - Tureberg Ž -:-

TURSKA: KBSL Women

11:00Bursa Ž - Antalya 07 Ž -:-
12:00Botas Ž - Nesibe Aydin Ž -:-
14:00CBK Mersin Ž - Cankaya Ž -:-
17:00Fenerbahce Ž - Galatasaray Ž -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL

20:30London Lions - Manchester Giants -:-

UKRAJINA: Superleague Women

12:00OdgođenoVinnytski Blyskavky 2 Ž - Vinnytski Blyskavky Ž -:-

URUGVAJ: Liga Uruguaya

00:15Penarol - Olimpia -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.