REFRESH

Odbojka » Danas » Sve utakmice

oglasi

AUSTRIJA: AVL

20:00Ried - Niederosterreich -:-

BELGIJA: EuroMillions League - Drugi stupanj

20:30Zoersel - Lindemans Aalst -:-
20:45Guibertin - Waremme -:-

BRAZIL: Superliga

23:00Sesi - Volei Renata -:-
23:30Maringa - Canoas -:-
00:00Corinthians/Guarulhos - Caramuru Volei -:-
00:00Funvic - Montes Claros -:-
00:00Sada Cruzeiro - Minas -:-
00:00SESC-RJ - JF Volei -:-

BUGARSKA: SuperLiga

17:00Minior - Montana -:-
17:30Levski Sofia - Cherno More -:-

DANSKA: 1. Divizija - Zapad - Žene

18:30Skovbakken Ž - Ikast WC Ž -:-

EUROPA: Liga Prvaka - žene

17:00Dynamo Kazan Ž - Chemik Police Ž -:-
17:00Prostejov Ž - Conegliano Ž -:-
20:00Mulhouse Ž - Volero Zurich Ž -:-

EUROPA: CEV Cup - žene

3. setUralochka Ž - Minsk Ž 1:1
19:00Dresdner SC Ž - Stuttgart Ž -:-
20:30Casalmaggiore Ž - SC Schweriner Ž -:-

EUROPA: Challenge Cup - žene

18:00Ostrava Ž - Krasnodar Ž -:-
20:30Oostende Ž - Bursa Ž -:-

EUROPA: MEVZA - žene

15:30SG SVS Post Ž (Aut) - Mladost Ž (Cro) -:-
18:00BVK Bratislava Ž (Svk) - Nova KBM Branik Ž (Slo) -:-

EUROPA: Baltic League

19:00Limbazi - Parnu -:-

FINSKA: Mestaruusliiga

17:30Sampo - Lakkapaa -:-
17:30Tiikerit - VaLePa -:-
17:30Vantaa Ducks - Hurrikaani -:-

GRČKA: Greek Cup

16:30AEK - Iraklis -:-
17:00Olympiakos - Iraklis Chalkidas -:-
17:30E. Piraeus - Panathinaikos -:-
18:00PAOK - Niki Aiginio -:-

HRVATSKA: Superliga - Stupanj pobjednika

18:00Mok Mursa - Rijeka -:-
19:00Mladost Kaštel Lukšić - HAOK Mladost -:-

HRVATSKA: Superliga - Stupanj gubitnika

18:30Centrometal - Sisak -:-
19:30Medicinar - Varaždin -:-

HRVATSKA: Prva Liga - Stupanj pobjednika

19:00Mok Rovinj - Split -:-

IRAN: Super League - Playoff

13:30Shahrdari Tabriz - Ardakan Arman 0:3
15:30Sarmayeh Bank - Paykan -:-

ITALIJA: Serie A1

20:30Monza - Piacenza -:-
20:30Padova - Lube Civitanova -:-
20:30Perugia - Latina -:-
20:30Ravenna - Modena -:-
20:30Trentino - Vibo Valentia -:-
20:30Verona - Milano -:-

ITALIJA: Serie A2 - žene

20:30Barricalla Collegno Ž - Givova Baronissi Ž -:-
20:30Chieri Torino Ž - Zambelli Orvieto Ž -:-
20:30Club Italia Ž - Mondovi Ž -:-
20:30Marsala Ž - Olbia Ž -:-
20:30Sorelle Ramonda Ž - Soverato Ž -:-
20:30Trentino Ž - Caserta Ž -:-

JUŽNA KOREJA: Volleyball League

11:00Rush & Cash - Woori 3:0

JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene

09:00Hungkuk Ž - IBK Ž 3:2

LATVIJA: Nacionala Liga

19:00Ozolnieki - RTU -:-

LIBANON: 1st Division - 9.-12. mjesto

18:30Sarafand - Finikia Jbeil -:-
19:30Mechmech - Army -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Stupanj pobjednika

20:00Taurus - Draisma -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - žene - Stupanj pobjednika

19:30Dros/Alterno Ž - Sneek Ž -:-
19:30Set-Up' 65 Ž - Sliedrecht Ž -:-
19:30Zwolle Ž - Eurosped Almelo Ž -:-

NJEMAČKA: 1. Bundesliga

19:00Netzhoppers - Alpenvolleys Haching -:-
19:30BR Volleys - Solingen -:-
20:00Friedrichshafen - United Volleys RheinMain -:-

NJEMAČKA: 1. Bundesliga - žene

18:00VCO Berlin Ž - USC Munster Ž -:-

SLOVENIJA: 1. DOL

18:00ACH Ljubljana - Krka -:-

ŠVEDSKA: Elitserien - Žene

19:00Hylte/Halmstad Ž - Lunds VK Ž -:-
19:00Sollentuna Ž - Lindesberg Ž -:-

UKRAJINA: Superleague - žene

17:00Severodonec Ž - Bilozgar Meduniversitet Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju