REFRESH

Odbojka » Danas » Sve utakmice

ARGENTINA: LVA

23:00PSM Voley - Ciudad 0:3
01:30Ateneo - UPCN 0:3
01:30River Plate - Obras Pocito 3:2
21:00Personal Bolivar - PSM Voley -:-

AUSTRIJA: Austria Cup

18:00UVC Graz - Ried -:-
20:00VBK Klagenfurt - Aich/Dob -:-

AUSTRIJA: 2. Bundesliga - žene - Stupanj gubitnika

15:00Brunnenbau 2 Ž - SG Eisenerz/Trofaiach 2 Ž -:-

AUSTRIJA: 2. Bundesliga - žene - Stupanj pobjednika

18:00Seekirchen Ž - Jennersdorf Ž -:-

AUSTRIJA: Austria Cup - žene

14:00Wildcats Ž - Linz-Steg Ž -:-
16:00SG TI-Volley Ž - UVC Graz Ž -:-

BELGIJA: EuroMillions League - Qualification - Winners stage

20:30Haasrode Leuven - Achel -:-
20:30Maaseik - Prefaxis Menen -:-
20:30Roeselare - VDK G. -:-

BELGIJA: Liga A Women

20:30Gent Ž - Antwerp Ž -:-
20:30Oostende Ž - Oudegem Ž -:-
20:30Tchalou Ž - Asterix Avo Ž -:-
20:30Tongeren Ž - Lendelede Ž -:-

BJELORUSIJA: Championship Women - Playoff

14:00Minsk 2 - Mogilev Ž -:-
14:30Zhemchuzhina Ž - A. Baranovichi Ž -:-
15:00Pribuzhe Ž - Kommunalnik Grodno Ž -:-

BJELORUSIJA: Division A - Stupanj gubitnika

15:00Mapid Minsk - Mogilev -:-
16:00Bate-BGUFK - Marco Vitebsk -:-

BJELORUSIJA: Division A - Stupanj pobjednika

15:00Soligorsk - Energia -:-
15:30Stroitel Minsk - Legion Obuhovo -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer liga - Stupanj gubitnika

16:30Bijeljina - Tempo -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer liga - Stupanj pobjednika

18:00Jedinstvo - Bosna -:-
18:00Kakanj - Domaljevac -:-

BRAZIL: Superliga

20:00Minas - Funvic -:-
21:00Sada Cruzeiro - Blumenau -:-
22:00UM Itapetininga - America Volei -:-
22:00Volei Renata - Ponta Grossa -:-
23:30SESC-RJ - Sesi -:-

BRAZIL: Superliga - Žene

23:30Sao Caetano Ž - Barueri Ž 1:3
00:00Minas Ž - Sesi Bauru Ž 3:1
00:00Pinheiros Ž - Fluminense Ž 0:3
00:30Flamengo Ž - Curitiba Volei Ž 3:0
01:30Praia Clube Ž - Osasco Ž 3:0
23:00Valinhos Ž - SESC-RJ Ž -:-

BUGARSKA: SuperLiga

17:00Dobrudja - Montana -:-

BUGARSKA: Superliga - Žene

15:00CSKA Sofia Ž - Beroe Ž -:-
17:30Slaviya Sofia Ž - Perun Varna Ž -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

17:00Beskydy - Zlin -:-
18:00Karlovarsko - Pribram -:-
18:00Kladno - Ceske Budejovice -:-
18:00Liberec - Ostrava -:-
18:00Prague - Usti -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - žene

15:00VK Liberec Ž - Ostrava Ž -:-
17:00Prostejov Ž - Olymp Prague Ž -:-
17:00TJ Sokol Sternberk Ž - Frydek-Mistek Ž -:-
18:00Prerov Ž - Olomouc Ž -:-
19:30KP Brno Ž - Selmy Brno Ž -:-

DANSKA: Volleyligaen - Playoff

14:00Aarhus - Marienlyst -:-
16:30Aalborg Volley - Nordenskov UIF -:-

DANSKA: 1. Divizija - Zapad

13:00Skovbakken - Randers -:-

DANSKA: 1. Divizija - Istok

14:00Koge - DTU -:-

DANSKA: Volleyligaen - žene - Playoff

12:00ASV Elite Ž - Koge Ž -:-
20:00Fortuna Odense Ž - Gentofte Ž -:-

DANSKA: 1. Divizija - Zapad - Žene

14:00Aalborg Volley Ž - Esbjerg Ž -:-

DANSKA: 1. Divizija - Istok - Žene

12:00Koge 2 Ž - KSV Ž -:-

ENGLESKA: Super League - Stupanj gubitnika

13:00Wessex - Tendring -:-
19:00Newcastle - Essex Blaze -:-

ENGLESKA: Super League - Stupanj pobjednika

16:15Malory Eagles - Sheffield -:-
17:30London Polonia - Durham -:-

ENGLESKA: Super League Women - Stupanj gubitnika

16:00OdgođenoCambridge Ž - Bristol Ž -:-

ENGLESKA: Super League Women - Stupanj pobjednika

14:00Malory Eagles Ž - Polonia London Ž -:-
14:45Wessex Ž - Durham Ž -:-

ESTONIJA: Meeste Liiga

12:00Eesti Maaulikooli - Tallin University -:-
12:00Kiili - Neemeco -:-
15:00Saaremaa 2 - Valio Voru -:-
16:00Jarvamaa - Liider -:-

EUROPA: Baltic League - Playoff

16:00Biolars/Olaine - Saaremaa -:-
18:30RTU - Tallinn -:-

FINSKA: Mestaruusliiga

16:00Tiikerit - Hurrikaani -:-

FINSKA: Mestaruusliiga - žene

16:00Polkky Kuusamo Ž - Kangasala Ž -:-
16:00Puijo Ž - OrPo Ž -:-
16:00WoVo Ž - Viesti Ž -:-

FRANCUSKA: Ligue A

18:00Poitiers - Nantes -:-
19:00Rennes - Tourcoing -:-
20:00Ajaccio - Sète -:-
20:00Chaumont - Montpellier -:-
20:00Narbonne - Paris -:-

FRANCUSKA: Ligue B

18:00Plessis Robinson - Illacaise -:-
20:00Cambrai - St-Quentin -:-
20:00Martigues - Frejus -:-
20:00Nazaire - Nancy -:-

FRANCUSKA: Ligue A - žene

15:00Nantes Ž - France Avenir 2024 Ž -:-
19:30Marcq Baroeul Ž - Chamalierois Ž -:-
20:00Le Cannet Ž - Beziers Ž -:-
20:00Mougins Ž - Saint-Raphael Ž -:-
20:00Mulhouse Ž - Venelles Ž -:-
20:00Paris Ž - TFOC Ž -:-
20:00Vandoeuvre Ž - RC Cannes Ž -:-

GRČKA: A1

16:30Iraklis - Pamvochaikos -:-
18:00Alexandropolis - PAOK -:-
18:00Foinikas Syroy - OFI -:-

GRČKA: A1 - žene

16:00Evosmou Ž - Olympiakos Ž -:-
17:00GS Ilioupolis Ž - AO Porfiras Ž -:-
17:00Markopoulo Ž - Panathinaikos Ž -:-
18:00Thira Ž - Ilisiakos Ž -:-
19:00ASP Thetis Ž - Pannaxiakos Ž -:-

HRVATSKA: Superliga

14:15Trnje - Mok Mursa -:-
17:00Varaždin - Split -:-
19:00Marsonia - Rijeka -:-
19:00Mok Rovinj - Centrometal -:-

HRVATSKA: Superliga Women - Stupanj gubitnika

19:30Brda Ž - Porec Ž -:-
19:30ZOK Osijek Ž - Split Ž -:-

HRVATSKA: Superliga Women - Stupanj pobjednika

18:00Kaštela Ž - Marina Kastela Ž -:-
18:00Mladost Ž - Rijeka Ž -:-

HRVATSKA: Prva Liga Women - Stupanj gubitnika

18:30Drenova Ž - Kostrena Ž -:-
19:30Karlovac Ž - Veli Vrh Ž -:-

HRVATSKA: Prva Liga Women - Stupanj pobjednika

16:00Dubrovnik Ž - Don Bosco Ž -:-
16:00Zadar Ž - Dinamo Zagreb Ž -:-

ITALIJA: Serie A1 - žene

20:30OdgođenoConegliano Ž - Perugia Ž -:-
20:30OdgođenoUYBA Busto Arsizio Ž - Scandicci Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 - žene - Stupanj gubitnika

17:00OdgođenoClub Italia Ž - Montecchio Ž -:-

JAPAN: V.League - Playoff

09:10Panasonic Panthers - JTEKT -:-

JUŽNA KOREJA: Volleyball League

3. setRush & Cash - Kepco 2:0

JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene

08:00Hungkuk Ž - IBK Ž -:-

MAĐARSKA: NB I Women

18:00MTK Budapest Ž - Ujpest Ž -:-
18:00Nyiregyhaza Ž - Bekescsabai Ž -:-
18:00Penta-Godolloi RC Ž - Budaors Ž -:-
19:00Haladas Ž - Jaszberenyi Ž -:-
19:30DSZC Eotvos Ž - Palota RSC Ž -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Stupanj pobjednika

19:30Sliedrecht - Draisma -:-
20:00Orion - RECO -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - žene - Stupanj pobjednika

20:00Apollo 8 Ž - Sliedrecht Ž -:-
20:00Sneek Ž - FAST Ž -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

12:00NTNUI - Askim -:-
16:00Førde - Tromsø -:-

NORVEŠKA: Eliteserien - žene

13:30Førde Ž - Tromso Ž -:-
16:00Koll Ž - Volda Ž -:-

NJEMAČKA: 1. Bundesliga

15:10Luneburg - Duren -:-
18:00Alpenvolleys Haching - UV Frankfurt -:-
19:00Herrsching - Buhl -:-
19:30Rottenburg - Friedrichshafen -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever

18:00Lindow/Gransee - Schuttorf -:-
18:30Warnemunde - Essen -:-
19:00Bocholt - Baden -:-
19:30Moerser - Bitterfeld -:-
19:30Mondorf - VCO Berlin -:-
20:00Kiel - Braunschweig -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug

19:00Gonsenheim - Unterhaching II -:-
19:00Grafing - Schwaig -:-
20:00Delitzsch - VC Gotha -:-
20:00Karlsruhe - Leipzig -:-
20:00Kriftel - Freiburg -:-

NJEMAČKA: 1. Bundesliga - žene

18:00Erfurt Ž - Stuttgart Ž -:-
19:00Suhl Ž - Aachen Ž -:-
19:30SC Schweriner Ž - Wiesbaden Ž -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever - žene

15:00VCO Berlin Ž - Ostbevern Ž -:-
17:00Stralsund Ž - Prenzlauer Berg Ž -:-
19:00Essen-Borbeck Ž - Emlichheim Ž -:-
19:00Koln Ž - Borken Ž -:-
19:30Dingden Ž - Leverkusen Ž -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug - žene

15:00Vilsbiburg II Ž - Wiesbaden II Ž -:-
19:00Neuwied Ž - Dingolfing Ž -:-
19:00Planegg-Krailling Ž - Grimma Ž -:-

POLJSKA: PlusLiga

14:45Kedzierzyn-Kozle - Gdansk -:-
17:30Jastrzebski - Rzeszow -:-
20:30Verva Warszawa - GKS Katowice -:-

POLJSKA: I. Liga

16:00Spala - Siedlce -:-
17:00Krispol Wrzesnia - AGH Krakow -:-
17:00Norwid Czestochowa - Gwardia Wroclaw -:-
18:00Stal Nysa - Kluczbork -:-
20:00Politechnika Lublin - Strzelce Opolskie -:-

POLJSKA: Liga Siatkowki Women

16:00Chemik Police Ž - Radom Ž -:-
17:00Rzeszow Ž - Pila Ž -:-
18:00Wisla Warszawa Ž - Legionowo Ž -:-

POLJSKA: I. Liga Women

16:00Mielec Ž - Joker Swiecie Ž -:-
17:00OtkazanoBudowlani Torun Ž - Tarnow Ž -:-
17:00Czestochowianka Ž - SMS PZPS Szczyrk Ž -:-
17:00KS AZS Gliwice Ž - Opole Ž -:-
17:00San Jaroslaw Ž - Ostrowiec Swietokrzyski Ž -:-
18:00Solna Wieliczka Ž - Energetyk Poznan Ž -:-

PORTUGAL: Campeonato Honda

16:00Sporting CP - Mamede -:-
17:00Castelo Maia GC - Benfica -:-
17:00Sporting de Espinho - Vitoria -:-
18:00Leixoes SC - SC Caldas -:-
19:00A. J. F. Bastardo - Ginastica -:-
19:00Clube K - Famalicense -:-
19:00Viana - Esmoriz GC -:-

PORTUGAL: 1. Divisao - žene

21:00Clube Kairos Ž - Castelo Maia Ž -:-

RUMUNJSKA: Divizia A1

12:00Gloria Buzau - Dinamo Bucuresti -:-
12:30Craiova - Zalau -:-
16:30Timisoara - Unirea Dej -:-
17:00Campia Turzii - U. Cluj -:-

RUMUNJSKA: Divizia A1 - žene

15:00Voluntari Ž - Rapid Bucuresti Ž -:-
16:00Stiinta Bacau Ž - Medgidia Ž -:-
16:00Targoviste Ž - Pitesti Ž -:-
17:30Lugoj Ž - Alba Blaj Ž -:-

RUSIJA: Superliga

11:00Kemerovo - Nizhnevartovsk -:-
11:00Krasnoyarsk - Zenit St. Petersburg -:-
13:00Novosibirsk - Dinamo-Lo -:-
14:00Surgut region - Novyi Urengoy -:-
15:00Zenit Kazan - ASK N. Novgorod -:-
15:30Belgorod - Novokuybyshevsk -:-

RUSIJA: Vysshaya Liga А

10:00Akademiya Kazan - Novosibirsk II -:-
12:00Lokomotiv Izumrud - Gazprom Stavropol -:-
12:30Tekhnolog-Belogorie - Barnaul -:-
14:00Yaroslavl - Iskra Odintsovo -:-
14:30Tyumen - Groznyj -:-
16:30VC Vladimir - Avtomobilist -:-

RUSIJA: Superliga - Žene - Playoff

1. setSakhalin Ž - Uralochka Ž 0:0
15:00Krasnodar Ž - Kaliningrad Ž -:-

SLOVAČKA: Extraliga - Playoff

18:00Komarno - Presov -:-
18:00Svidnik - Myjava -:-
18:30Kosice - Nitra -:-

SLOVAČKA: Extraliga - žene - Playoff

17:00Slavia Bratislava Ž - Presov Ž -:-
18:00Nove Mesto nad Vahom Ž - UCM Trnava Ž -:-
18:00UKF Nitra Ž - Brusno Ž -:-

SLOVENIJA: 1. DOL - Playout

18:00Triglav Kranj - Crnuce -:-
20:00Sostanj - Hoce -:-

SLOVENIJA: 1. DOL - Stupanj pobjednika

19:00Salonit Anhovo - ACH Ljubljana -:-
20:00Calcit Kamnik - Krka -:-
20:30OK Maribor - Pomgrad -:-

SLOVENIJA: 1. DOL - žene - Relegacija - doigravanje

17:00Formula Formis Ž - Krim Ž -:-
19:00Ankaran Ž - Ptuj Ž -:-

SLOVENIJA: 1. DOL - žene - Stupanj pobjednika

17:30Calcit Kamnik Ž - Grosuplje Ž -:-
18:00GEN-I Volley NG Ž - Nova KBM Branik Ž -:-

ŠPANJOLSKA: SuperLiga

17:30Almoradi - Grau -:-
19:00Ibiza - Emeve Lugo -:-
19:00Manacor - Santanderina -:-
19:00Vecindario - Melilla -:-
19:30Almeria - Voleibol Teruel -:-

ŠVEDSKA: Elitserien

14:00Vingaker - Hylte/Halmstad -:-
14:30Sollentuna - Linkopings -:-
15:00Lunds - Falkenberg -:-
16:00Habo - Sodertelge -:-

ŠVEDSKA: Elitserien - Žene

14:00Svedala Ž - Lindesberg Ž -:-
16:00Orebro Ž - Hylte/Halmstad Ž -:-
17:00Sollentuna Ž - Linkopings Ž -:-
17:30Lunds VK Ž - Gislaved Ž -:-

ŠVICARSKA: NLA - Playoff

17:00Basel - Amriswil -:-
17:30Lausanne - Chenois -:-
18:00Nafels - Luzern -:-

ŠVICARSKA: NLA - žene - 9.-10. mjesto

17:30Geneve Ž - Toggenburg Ž -:-

TURSKA: Efeler Ligi

12:00Galatasaray - Sorgun -:-
13:30Belediye Plevne - Arhavi Bld. -:-
14:00Bursa - Spor Toto -:-
16:00Fenerbahce - Istanbul BB -:-
17:00Ziraat Bankasi - Arkasspor -:-

TURSKA: Division 1 - žene

15:30Vakifbank Ž - Besiktas Ž -:-

UKRAJINA: Superleague - žene

10:00Polesie Zhytomyr Ž - Regina Ž -:-
10:00Zaporizhya Ž - Bilozgar Meduniversitet Ž -:-
11:00Khimik Ž - Ternopil Ž -:-
12:00Prometey Ž - Peduniversitet-SHVSM Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.