REFRESH

Odbojka » Danas » Sve utakmice

oglasi

ARGENTINA: Serie A1

00:45Lomas - Personal Bolivar -:-

AUSTRIJA: 2. Bundesliga jug

20:30Weiz 2 - Liebenau -:-

BRAZIL: Superliga

00:30Caramuru Volei - Corinthians/Guarulhos 2:3

DANSKA: 1. Divizija - Zapad

20:30Nordenskov UIF - Ikast -:-
20:30Randers - Lyseng -:-

DANSKA: 1. Divizija - Zapad - Žene

18:30Ry 75 Ž - Ikast WC Ž -:-

EUROPA: CEV Cup

18:00Barkom - M. Tel Aviv -:-
19:00Draisma - Ferizaj -:-
19:00Rijeka - Bijelo Polje -:-

EUROPA: Challenge Cup - Preliminarna runda

16:00Inegol - Olympiakos -:-
18:00H. Kfar Saba - Salamina -:-
18:30Fino Kaposvar SE - Nitra -:-
19:00Viking - Førde -:-
19:30Strassen - Levski Sofia -:-
20:00Lausanne - Ploiesti -:-
21:30Benfica - Zalau -:-

EUROPA: Challenge Cup - žene - Preliminarna runda

17:00Slavia Bratislava Ž - UVC Graz Ž -:-
17:30Polkky Kuusamo Ž - Charleroi Ž -:-
19:00ZOK Osijek Ž - SG SVS Post Ž -:-
21:00Famalicao Ž - Logrono Ž -:-

EUROPA: MEVZA - žene

17:00Vasas Ž (Hun) - Calcit Kamnik Ž (Slo) -:-
18:00Nyiregyhaza Ž (Hun) - Bekescsabai Ž (Hun) -:-

EUROPA: Baltic League

18:00Parnu - Jarvamaa -:-

FINSKA: Mestaruusliiga

17:30Isku - Vantaa Ducks -:-

IRAN: Super League

12:30Ardakan Arman - Matin Varamin -:-
12:30Saipa Alborz - Shahrdari Sari -:-
13:30Kashan - Paykan -:-
13:30Shahrdari Urmia - Shahrdari Tabriz -:-
15:00Javaheri Gonbad - Shams -:-
15:00Sarmayeh Bank - Kalleh Mazandaran -:-

ITALIJA: Serie A1

20:30Lube Civitanova - Ravenna -:-

ITALIJA: Serie A1 - žene

20:30Bergamo Ž - Firenze Ž -:-
20:30Busto Arsizio Ž - Conegliano Ž -:-
20:30Casalmaggiore Ž - Filottrano Ž -:-
20:30Modena Ž - Grima Legnano Ž -:-
20:30Monza Ž - Pesaro Ž -:-
20:30Scandicci Ž - Novara Ž -:-

JUŽNA KOREJA: Volleyball League

3. setKB Stars - Samsung Blue Fangs 1:1

JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene

09:00Hyundai E&C Hillstate Ž - IBK Ž 3:0

KATAR: Volleyball League

14:30Al-Wakra - Al Khor -:-
16:00Al-Ahli - Al Arabi -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

19:00Zwolle - Papendal/Arnhem -:-

NJEMAČKA: 1. Bundesliga

19:10United Volleys RheinMain - BR Volleys -:-
19:30Solingen - Friedrichshafen -:-

POLJSKA: PlusLiga

18:00Belchatow - Gdansk -:-
20:30Rzeszow - Zawiercie -:-

RUSIJA: Superliga

13:30Novosibirsk - Ufa -:-
17:00Zenit St. Petersburg - Zenit Kazan -:-

SLOVENIJA: 1. DOL

20:00ACH Ljubljana - OK Maribor -:-
20:00Calcit Kamnik - Pomgrad -:-
20:00Hoce - Triglav Kranj -:-

SLOVENIJA: Slovenia Cup - žene

18:00Korvolley Ž - Vital Ljubljana Ž -:-
18:00Nova KBM Branik Ž - ZOK Maribor Ž -:-
19:30GEN-I Volley Ž - Ankaran Ž -:-
20:00ZOK GSV Zava Ptuj Ž - Puconci Ž -:-
20:30Luka Koper Ž - Aliansa Ž -:-

SRBIJA: Serbia Cup

17:00Nis - Novi P. -:-
19:00Jedinstvo - Vojvodina -:-

SRBIJA: Kup - žene

17:00Dinamo Azotara Ž - Crvena zvezda Ž -:-
18:00Ivanjica Ž - Stara Pazova Ž -:-
18:00Partizan Ž - Vizura Ž -:-

ŠVEDSKA: Elitserien

19:00Falkoping - Falkenberg -:-

ŠVEDSKA: Elitserien - Žene

19:00Hylte/Halmstad Ž - Gislaved Ž -:-
19:00Sollentuna Ž - Linkopings Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Igrajte odgovorno. 18+

Prebaci na touch verziju