m.Rezultati.com

REFRESH

Odbojka » Danas » Sve utakmice

oglasi

ARGENTINA: Serie A1

15:00UNTREF - UPCN 0:3
23:00River Plate - Obras Pocito -:-
00:00Gigantes del Sur - Monteros -:-

ARGENTINA: Liga Women

00:00Boca Juniors Ž - Universitario de Cordoba Ž 3:0
00:00San Jose Ž - Villa Dora Ž 2:3
01:00Banco Provincia Ž - Estud. de La Plata Ž 3:0
01:00Velez Sarsfield Ž - Plottier Ž 3:1

BELGIJA: EuroMillions League - Prvi stupanj

15:00Maaseik - Waremme 2:3
3. setRoeselare - Lindemans Aalst 2:0

BELGIJA: Liga A Women

15:30Lendelede Ž - Asterix Avo Ž 1:3
17:30Michelbeke Ž - Antwerp Ž -:-
18:00Farciennes Ž - Tongeren Ž -:-
18:00Jaraco Ž - Oostende Ž -:-
20:00Gent Ž - Zoersel Ž -:-

BJELORUSIJA: Division A

10:00Stroitel Minsk - Zapadnij Bug 3:1
11:00Legion Obuhovo - Bgu Bate Borisov 3:1
11:00Marco Vitebsk - Soligorsk -:-
12:00Energia - Mapid Minsk 3:0
12:30Mogilev - RGUOR 3:0

BJELORUSIJA: Championship Women - Drugi stupanj

10:00Minsk 2 - RGUOR Ž 1:3
10:30Mogilev Ž - Lokomotiv Pribuzhe Ž 0:3

BRAZIL: Superliga

23:00Caramuru Volei - Maringa 1:3
15:00Minas - SESC-RJ 3:1

BRAZIL: Superliga - Žene

00:00Curitiba Volei Ž - Pinheiros Ž 3:1

BUGARSKA: SuperLiga

16:00Dunav - Hebar 2:3
16:00Marek Dupnitsa - Cherno More 2:3
17:00Pirin Razlog - Montana 3:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Kup - Playoff

16:00Liberec - Ceske Budejovice 2:3
2. setKladno - Karlovarsko 1:0

DANSKA: Volleyligaen

12:40Amager - Vestsjaelland 0:3
15:00Hvidovre - Aalborg HIK 3:0
15:15Middelfart - Arhus 3:0
17:00Ishoj - Nordenskov UIF 0:3

DANSKA: Volleyligaen - žene

14:00Frederiksberg Ž - Arhus Ž 0:3

ESTONIJA: Meeste Liiga

11:00Noortekoondis - Jarvamaa 2:3
12:00Eesti Maaulikooli - Valio Voru 3:0
12:00Rakvere II - Saaremaa 3:1
13:00Tallin University - Liider 3:0
15:00Parnu - Tallinn II 1:3
17:00Kiili - Neemeco 3:0

EUROPA: Baltic League

15:00Biolars/Olaine - RTU 2:3

EUROPA: Balti Liiga - žene

11:00Jelgava Ž - Alytus Ž 1:3
11:00Riga VS Ž - Heksa Ž 2:3
11:00TTU Ž - Ausrine KKSC Ž 3:0
13:00Tartu Ulikool Ž - VK miLATss Ž 3:2

FINSKA: Mestaruusliiga

16:00Tiikerit - ETTA 3:1
16:00Vantaa Ducks - VaLePa 3:2

FINSKA: Mestaruusliiga - žene

16:00LiigaPloki Ž - Viesti Ž 0:3
16:00WoVo Ž - OrPo Ž 0:3

GRČKA: A1

15:30Foinikas Syroy - Kifisia 2:3

HRVATSKA: Superliga Women - Stupanj pobjednika

3. setRijeka Ž - Kaštela Ž 2:0

HRVATSKA: Superliga Women - Stupanj gubitnika

18:00Porec Ž - Brda Ž 0:3

IRAN: Super League

13:30Dorna Urmia - Tehran Eagle 3:1
13:30Javaheri Gonbad - Shahrdari Tabriz 3:2
13:30Matin Varamin - Kalleh Mazandaran 2:3
13:30Saipa Alborz - Shahrdari Urmia 1:3
13:30Shahrdari Arak - Paykan 3:2
13:30Sirjan - Ardakan Arman 3:0

ITALIJA: Serie A1

5. setLatina - Ravenna 2:2
18:00Padova - Vibo Valentia 3:0
18:00Perugia - BCC-NEP Castellana 3:0
18:00Sora - Monza 0:3
20:30Lube Civitanova - Modena -:-

ITALIJA: Serie A2 - Prvi stupanj

4. setAlessano - Brescia 2:1
18:00Cantu - Ortona 3:0
18:00Gioia del Colle - Catania 3:0
18:00Leverano - Lamezia 3:0
18:00Monini Spoleto - Lagonegro 3:0
18:00Piacenza - Tuscania 3:0
2. setMacerata - Potenza Picena 0:1
3. setReggio Emilia - Mondovi 2:0

ITALIJA: Serie A1 - žene

17:00Busto Arsizio Ž - Club Italia Ž 3:0
17:00Chieri '76 Ž - Casalmaggiore Ž 1:3
17:00S. Bernardo Cuneo Ž - Bergamo Ž 3:1
17:00Scandicci Ž - Monza Ž 3:1

ITALIJA: Serie A2 - žene - Playoff

17:00Barricalla Collegno Ž - Martignacco Ž 3:0
17:00Mondovi Ž - Ravenna Ž 3:0
17:00Trentino Ž - Soverato Ž 3:1
17:00Zambelli Orvieto Ž - Marignano Ž 3:1

ITALIJA: Serie A2 - žene - Playout

17:00Cutrofiano Ž - Givova Baronissi Ž 0:3
17:00Eurospin Ford Sara Pinerolo Ž - Marsala Ž 2:3
17:00Roma Ž - Sorelle Ramonda Ž 3:1
17:00Sassuolo Ž - Olbia Ž 3:0

JAPAN: V Premier League

04:00JT Thunders - JTEKT 3:0
04:00Toray Arrows - Oita Miyoshi 3:1
07:00FC Tokyo - Suntory Sunbirds 1:3
07:00Gosei Trefuerza - Osaka Sakai 3:2

JAPAN: V Premier League - žene

05:00Denso Airybees Ž - Body Queenseis Ž 0:3
05:00Okayama Seagulls Ž - Ageo Ž 0:3
06:00Toray Arrows Ž - PFU Blue Cats Ž 3:2
08:00NEC Red Rockets Ž - Kurobe Aqua Fairies Ž 3:1

JUŽNA KOREJA: Volleyball League

06:00KB Stars - Rush & Cash 3:2

JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene

08:00Hyundai E&C Hillstate Ž - Expressway Co Ž 1:3

KINA: CVL - Playoff

09:00Beijing - Shanghai 0:3
09:00Jiangsu - Shandong 3:0

LATVIJA: Nacionala Liga

15:00Vecumnieki - Jekabpils 3:1

LATVIJA: Nacionala Liga Women - Playoff

14:30LLU Ž - Latvijas Universitate Ž 0:3

MAĐARSKA: Hungarian Cup Women

12:30Vasas Ž - Jaszberenyi Ž -:-
15:00Bekescsabai Ž - Nyiregyhaza Ž -:-

MAĐARSKA: NB I Women

17:00Penta-Godolloi RC Ž - SZBBRA Ž 1:3

NORVEŠKA: Eliteserien

16:00Randaberg - Tromsø 3:2
16:00Stod - TVN 3:0

NORVEŠKA: Eliteserien - žene

13:00Førde Ž - Oslo Ž 3:0
14:00Randaberg Ž - Lierne Ž 3:0

NJEMAČKA: 1. Bundesliga

15:00BR Volleys - VCO Berlin 3:0
17:00Alpenvolleys Haching - Herrsching 3:0

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever

16:00Essen - Delbruck 3:1
16:00Schuttorf - Moerser 3:2

NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug

15:30Grafing - Friedrichshafen 2 3:0
16:00Mimmenhausen - Eltmann 0:3

NJEMAČKA: 1. Bundesliga - žene

14:30USC Munster Ž - Wiesbaden Ž 1:3

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever - žene

16:00Emlichheim Ž - Stralsund Ž 1:3

NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug - žene

16:00Holz Ž - Grimma Ž 3:2
16:00Wiesbaden II Ž - VCO Dresden Ž 1:3

POLJSKA: PlusLiga

14:45Gdansk - Jastrzebski 1:3
17:30Belchatow - Cuprum 3:1

POLJSKA: Liga Siatkowki Women

18:00Pila Ž - Rzeszow Ž 0:3
18:00Wroclaw Ž - Legionowo Ž 3:0

PORTUGAL: Campeonato Honda

15:00Clube K - Academica de Espinho -:-
17:00A. J. F. Bastardo - Sporting de Espinho -:-

RUSIJA: Superliga

15:00Zenit Kazan - Novosibirsk 3:0
16:00Zenit St. Petersburg - Novyi Urengoy 3:1

SLOVENIJA: 1. DOL - žene

18:00GEN-I Volley NG Ž - Nova KBM Branik Ž 3:1

SRBIJA: Liga - Stupanj pobjednika

3. setCrvena zvezda - Radnicki 1:1

ŠPANJOLSKA: SuperLiga

12:00Rio Duero - Grau 3:2
12:30Barcelona - Manacor 3:2

ŠPANJOLSKA: Superliga - Žene

12:00Cajasol Ž - Emeve Lugo Ž 3:2
17:00Sant Cugat Ž - Haro Rioja Ž 3:0
4. setLas Palmas Ž - Barca Ž 2:1

ŠVEDSKA: Elitserien - Stupanj pobjednika

16:00Orkelljunga - Falkenberg 2:3

ŠVEDSKA: Elitserien - Stupanj gubitnika

15:00Lunds - Habo 3:2

TURSKA: Division 1

13:30Belediye Plevne - Galatasaray 2:3
14:30Maliye Piyango - Halkbank 0:3

TURSKA: Division 1 - žene

12:00Halkbank Ž - Galatasaray Ž 1:3
13:00Fenerbahce Ž - Canakkale Ž 3:0
14:00Beylikduzu Ž - Vakifbank Ž 0:3
15:00Eczacibasi Ž - Besiktas Ž 3:0
15:30Nilufer Bld. Ž - Aydin Bld. Spor Ž 3:0
15:30Thy Ž - Ankara Karayollari Ž 3:0

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju