m.Rezultati.com

REFRESH

Odbojka » Danas » Tečajevi

oglasi

ARGENTINA: Serie A1

23:00Obras Pocito - Libertad Burgi 2:3 [ 1.44 | 2.62 ]
22:00Obras Pocito - PSM Voley -:- [ 1.06 | 8.00 ]
00:30Ciudad - River Plate -:- [ 1.44 | 2.62 ]

ARGENTINA: Liga Women

01:00Estud. de La Plata Ž - Velez Sarsfield Ž 2:3

AUSTRIJA: AVL

18:00VBK Klagenfurt - Waldviertel -:- [ 8.00 | 1.06 ]

AUSTRIJA: 2. Bundesliga

19:00SV Salzburg - Enns -:-

AUSTRIJA: Austria Cup

20:25UVC Graz - Niederosterreich -:-

AUSTRIJA: Austria Cup - žene

17:25Wildcats Ž - Linz-Steg Ž -:-

BELGIJA: EuroMillions League - Prvi stupanj

20:30Achel - Zoersel -:- [ 1.66 | 2.10 ]
20:30Lindemans Aalst - Haasrode Leuven -:- [ 1.05 | 8.50 ]
20:30Maaseik - Roeselare -:- [ 1.53 | 2.37 ]
20:30Waremme - VDK G. -:- [ 1.36 | 3.00 ]

BELGIJA: Liga A Women

20:30Asterix Avo Ž - Antwerp Ž -:- [ 1.12 | 5.50 ]
20:30Gent Ž - Tongeren Ž -:- [ 1.57 | 2.25 ]
20:30Oostende Ž - Farciennes Ž -:- [ 1.01 | 15.00 ]
20:30Zoersel Ž - Jaraco Ž -:- [ 1.12 | 5.50 ]

BJELORUSIJA: Division A

14:00RGUOR - Zapadnij Bug -:-
15:00Mapid Minsk - Marco Vitebsk -:-
16:00Bgu Bate Borisov - Soligorsk -:-
16:00Energia - Legion Obuhovo -:-
16:30Mogilev - Stroitel Minsk -:-

BJELORUSIJA: Championship Women - Drugi stupanj

14:00Kommunalnik Grodno Ž - Mogilev Ž -:-
14:00RGUOR Ž - Minsk 2 -:-

BRAZIL: Superliga

23:00Sada Cruzeiro - Minas 3:1 [ 1.10 | 6.50 ]
15:00Sao Judas - Volei Ribeirao -:- [ 3.25 | 1.33 ]
22:00Corinthians/Guarulhos - Caramuru Volei -:- [ 1.16 | 4.50 ]
22:00Volei Renata - Maringa -:- [ 1.36 | 3.00 ]
23:00SESC-RJ - UM Itapetininga -:- [ 1.07 | 7.50 ]
00:30Funvic - Sesi -:- [ 1.44 | 2.62 ]

BRAZIL: Superliga - Žene

23:30Sesi Bauru Ž - Sao Caetano Ž 3:2 [ 1.05 | 8.50 ]
00:00Fluminense Ž - Curitiba Volei Ž 3:0 [ 1.40 | 2.75 ]
00:00Pinheiros Ž - Brasilia Volei Ž 3:2 [ 1.30 | 3.40 ]
01:30Osasco Ž - SESC-RJ Ž 3:2 [ 2.10 | 1.66 ]

BUGARSKA: SuperLiga

16:30Dea Sport Burgas - Pirin Razlog -:-
17:30Hebar - Minior -:-

BUGARSKA: Superliga - Žene

17:00Kazanlak Ž - Perun Varna Ž -:-
17:00Maritsa Plovdiv Ž - Rakovski Ž -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

17:00Ostrava - Zlin -:- [ 1.16 | 4.50 ]
18:00Brno - Odolena Voda -:- [ 2.25 | 1.57 ]
18:00Karlovarsko - Pribram -:- [ 1.08 | 7.00 ]
18:00Liberec - Ceske Budejovice -:- [ 1.61 | 2.20 ]
18:00Prague - Benatky -:- [ 1.28 | 3.50 ]

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - žene - 1.-4. mjesta

15:00VK Liberec Ž - Olymp Prague Ž -:- [ 1.20 | 4.33 ]
17:00Prostejov Ž - Olomouc Ž -:- [ 2.75 | 1.40 ]

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - žene - 5.-8. mjesto

18:00Prerov Ž - Selmy Brno Ž -:- [ 1.66 | 2.10 ]
18:30KP Brno Ž - Ostrava Ž -:- [ 1.16 | 4.50 ]

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - žene - 9.-10. mjesto

17:00TJ Sokol Sternberk Ž - Frydek-Mistek Ž -:- [ 1.44 | 2.62 ]

DANSKA: Volleyligaen

15:00Arhus - Hvidovre -:-
16:00Aalborg HIK - Middelfart -:-
16:00Marienlyst - Amager -:-

DANSKA: 1. Divizija - Zapad

13:00Aabenraa I&G - Skovbakken -:-
13:00Bedsted - DHV Odense -:-

DANSKA: Volleyligaen - žene

14:00Fortuna Odense Ž - Holte Ž -:-
17:00Arhus Ž - Brøndby Ž -:-

DANSKA: 1. Divizija - Zapad - Žene

15:00Bedsted Ž - DHV Odense Ž -:-

ENGLESKA: Super 8 - Stupanj pobjednika

16:45Essex Blaze - Sheffield -:-

ESTONIJA: Meistriliiga - žene

15:00Saaremaa Kuressaare Ž - TTU Ž -:-

EUROPA: Baltic League - Playoff

16:00Parnu - Tallinn -:-
16:00Pere Leib Tartu - TTU -:-
18:00RTU - Rakvere -:-
18:00Saaremaa - Jekabpils -:-

FINSKA: Mestaruusliiga

16:00Savo - Hurrikaani -:- [ 1.66 | 2.10 ]

FINSKA: Mestaruusliiga - žene

16:00Kangasala Ž - LP-Vampula Ž -:-
16:00Polkky Kuusamo Ž - OrPo Ž -:-
16:00Viesti Ž - Hameenlinna Ž -:-

FRANCUSKA: Ligue A

19:00Tourcoing - Chaumont -:- [ 3.25 | 1.33 ]
20:00Montpellier - Nantes -:- [ 1.20 | 4.33 ]
20:00Narbonne - Cannes -:- [ 1.28 | 3.50 ]
20:00Rennes - Sète -:- [ 1.07 | 7.50 ]

FRANCUSKA: Ligue B

18:00Plessis Robinson - St-Quentin -:-
19:00Nancy - Cambrai -:-
20:00Avignon - Frejus -:-
20:00Paris - Martigues -:-
20:30Lozere - Illacaise -:-

FRANCUSKA: Ligue A - žene

15:00France Avenir 2024 Ž - Nantes Ž -:- [ 15.00 | 1.01 ]
19:00RC Cannes Ž - Saint-Raphael Ž -:- [ 1.25 | 3.75 ]
20:00Mulhouse Ž - Vandoeuvre Ž -:- [ 1.07 | 7.50 ]

GRČKA: A1

16:00Panathinaikos - Iraklis -:- [ 1.22 | 4.00 ]
16:00PAOK - Foinikas Syroy -:- [ 1.16 | 4.50 ]
17:00Olympiakos - Pamvochaikos -:- [ 1.05 | 8.50 ]

GRČKA: A1 - žene

17:00Aris Ž - Asp Korinthos Ž -:- [ 1.07 | 7.50 ]
17:00Evosmou Ž - ASP Thetis Ž -:- [ 4.50 | 1.16 ]
17:00Markopoulo Ž - Ilisiakos Ž -:- [ 1.83 | 1.83 ]
19:00AO Porfiras Ž - Thira Ž -:- [ 6.50 | 1.10 ]

HRVATSKA: Superliga - Stupanj pobjednika

18:00HAOK Mladost - Mok Mursa -:-

HRVATSKA: Superliga - Stupanj gubitnika

19:00Centrometal - Split -:-
19:00Sisak - Mok Rovinj -:-

HRVATSKA: Prva Liga

15:00Trnje - Zadar -:-
20:15Croatia - Šibenik -:-

HRVATSKA: Superliga Women - Stupanj pobjednika

18:15Olimpik Ž - Mladost Ž -:-

HRVATSKA: Superliga Women - Stupanj gubitnika

17:00Marina Kastela Ž - Vukovar Ž -:-
18:00Brda Ž - Porec Ž -:-

HRVATSKA: Prva Liga Women - Stupanj pobjednika

17:00Nova Gradiska Ž - Zadar Ž -:-

ITALIJA: Serie A1

18:00Trentino - Padova -:- [ 1.10 | 6.50 ]

ITALIJA: Serie A2 - Prvi stupanj

20:30Bergamasco - Catania -:- [ 2.50 | 1.50 ]
20:30Pordenone - Cuneo -:- [ 1.66 | 2.10 ]

ITALIJA: Serie A1 - žene

20:30Monza Ž - Novara Ž -:- [ 3.40 | 1.30 ]
20:30Scandicci Ž - Busto Arsizio Ž -:- [ 1.25 | 3.75 ]

ITALIJA: Serie A2 - žene - Playoff

18:00Ravenna Ž - Martignacco Ž -:- [ 1.40 | 2.75 ]
20:30Barricalla Collegno Ž - Mondovi Ž -:- [ 2.10 | 1.66 ]

JAPAN: V Premier League

04:00Toray Arrows - Nagano 3:1
05:00JTEKT - Oita Miyoshi 3:1
05:00JT Thunders - Suntory Sunbirds 3:1
07:00Panasonic Panthers - Osaka Sakai 0:3
08:00Gosei Trefuerza - FC Tokyo 3:0

JAPAN: V Premier League - žene

04:00Denso Airybees Ž - Ageo Ž 3:2
07:00JT Marvelous Ž - PFU Blue Cats Ž 3:2

JUŽNA AMERIKA: South American Club Championship Women

15:30Boca Juniors Ž - San Lorenzo Ž -:-
17:00Minas Ž - Praia Clube Ž -:-

JUŽNA KOREJA: Volleyball League

06:00Hyundai Skywalkers - Kepco 3:0 [ 1.16 | 4.50 ]

JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene

08:00Hungkuk Ž - GS Caltex Ž 3:0 [ 1.36 | 3.00 ]

LATVIJA: Nacionala Liga

3. setJekabpils - Riga 1:1
3. setRTU - Vecumnieki 0:2
1. setVentspils - Aizkraukle 0:0
16:00Ozolnieki - Aizpute -:-

LATVIJA: Nacionala Liga Women - Playoff

12:00Latvijas Universitate Ž - LLU Ž 3:0
17:30RSU-MVS Ž - Zeltaleja Ž -:-

MAĐARSKA: NB I - Stupanj pobjednika

19:00MAFC - Kecskemeti RC -:-

MAĐARSKA: NB I - Stupanj gubitnika

16:00Szolnoki - Sumegi -:-
16:30PTE-PEAC - Dunaferr -:-
17:00Győr - MAV Elore SC -:-

MAĐARSKA: NB I Women

17:00Bekescsabai Ž - Haladas Ž -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Stupanj pobjednika

20:00Draisma - Orion -:- [ 1.53 | 2.37 ]
20:00Taurus - Groningen/Lycurgus -:- [ 7.00 | 1.08 ]

NIZOZEMSKA: Eredivisie - žene - Stupanj pobjednika

20:30Set-Up' 65 Ž - Eurosped Almelo Ž -:- [ 3.00 | 1.36 ]

NORVEŠKA: Eliteserien

16:00Stod - Viking -:-
16:00Tromsø - Koll -:-
17:00TVN - Førde -:-

NORVEŠKA: Eliteserien - žene

14:00TVN Ž - NTNUI Volley Ž -:-
16:00Koll Ž - Viking TIF Ž -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever

18:00Delbruck - Moerser -:-

POLJSKA: PlusLiga

14:45Kedzierzyn-Kozle - Warszawska -:- [ 1.36 | 3.00 ]
20:30Gdansk - Cuprum -:- [ 1.16 | 4.50 ]

POLJSKA: I. Liga

15:00AGH Krakow - Slepsk Suwalki -:-
17:00Bielsko-Biala - Kluczbork -:-
17:00Czestochowa - Olimpia Sulecin -:-
17:00Kielce - Jaworzno -:-
17:00Krispol Wrzesnia - Norwid Czestochowa -:-
17:00Lechia Tomaszow Mazowiecki - Siedlce -:-

POLJSKA: Liga Siatkowki Women

17:30LKS Lodz Ž - Budowlani Lodz Ž -:- [ 2.62 | 1.44 ]
18:00Chemik Police Ž - Ostrowiec Swietokrzyski Ž -:- [ 1.01 | 13.00 ]
18:00Legionowo Ž - Pila Ž -:- [ 1.72 | 2.00 ]

PORTUGAL: Campeonato Honda

16:00Esmoriz GC - Benfica -:-
16:00Vitoria Guimaraes - Clube K -:-
17:00SC Caldas - Sporting CP -:-
17:00Sporting de Espinho - Mamede -:-
18:00Castelo Maia GC - A. J. F. Bastardo -:-
19:00Famalicense - Leixoes SC -:-
19:00Viana - Academica de Espinho -:-

RUMUNJSKA: Divizia A1

16:00U. Cluj - Unirea Dej -:-
16:00Zalau - CSM Bucuresti -:-
17:00OtkazanoPiatra Neamt - Arcada Galati -:-
17:00Stiinta Baia Mare - Campia Turzii -:-
18:45Craiova - Dinamo Bucuresti -:-

RUMUNJSKA: Divizia A1 - žene

11:30CSM Bucuresti Ž - U. Cluj Ž -:- [ 1.01 | 15.00 ]
13:00Dinamo Bucuresti Ž - Metal Galati Ž -:- [ 1.01 | 12.00 ]
18:00OtkazanoLugoj Ž - ACS Agroland Timisoara Ž -:-

RUSIJA: Superliga

11:00Krasnoyarsk - Nizhnevartovsk 3:0 [ 1.16 | 4.50 ]
14:00Novyi Urengoy - Din. Moscow -:- [ 1.30 | 3.40 ]
16:00Belgorod - Kemerovo -:- [ 1.61 | 2.20 ]
16:00Dinamo-Lo - Surgut region -:- [ 1.66 | 2.10 ]

RUSIJA: Vysshaya League А

11:00Barnaul - Sterlitamak 3:1
13:00Orenburg - Gazprom Stavropol -:-
15:00Akademiya Kazan - Tyumen -:-
15:00Groznyj - Avtomobilist -:-
15:00MGTU Moscow - Chelyabinsk -:-
16:00ASK N. Novgorod - Odintsovo -:-

RUSIJA: Superliga - Žene

1. setUralochka Ž - Odintsovo Ž 0:0 [ 1.12 | 5.50 ]
15:00Dynamo Moscow Ž - Sakhalin Ž -:- [ 1.03 | 10.00 ]
15:00Krasnodar Ž - Metar Chelyabinsk Ž -:- [ 1.07 | 7.50 ]
15:00Minsk Ž - Yenisey Ž -:- [ 2.50 | 1.50 ]
15:00Saratov Ž - Dynamo Kazan Ž -:- [ 8.50 | 1.05 ]
17:00Kaliningrad Ž - Leningradka Ž -:- [ 1.06 | 8.00 ]

SLOVAČKA: Extraliga - Stupanj pobjednika

16:00Presov - Prievidza -:-
19:30Nitra - Kosice -:-

SLOVAČKA: Extraliga - Stupanj gubitnika

18:00Zvolen - Myjava -:-
19:00Stara Lubovna - Svidnik -:-

SLOVAČKA: Extraliga - žene - Stupanj pobjednika

19:00BVK Bratislava Ž - Slavia Bratislava Ž -:-
19:30Pezinok Ž - Nove Mesto nad Vahom Ž -:-

SLOVAČKA: Extraliga - žene - Stupanj gubitnika

17:30UKF Nitra Ž - Kezmarok Ž -:-
19:00Presov Ž - UCM Trnava Ž -:-

SLOVENIJA: 1. DOL

19:00Hoce - ACH Ljubljana -:-
19:00Krka - Sostanj -:-
19:00Salonit Anhovo - Triglav Kranj -:-
19:30Calcit Kamnik - Pomgrad -:-
19:30Crnuce - OK Maribor -:-

SLOVENIJA: 1. DOL - žene

17:00Calcit Kamnik Ž - Formula Formis Ž -:-
18:00Puconci Ž - Luka Koper Ž -:-
19:00Ankaran Ž - GEN-I Volley NG Ž -:-

SRBIJA: Liga - Stupanj pobjednika

18:00Vojvodina - Subotica -:- [ 1.14 | 5.00 ]

SRBIJA: Liga - Stupanj gubitnika

18:00Partizan - Spartak Ljig -:- [ 1.57 | 2.25 ]
18:00Valjevo - Novi P. -:- [ 2.62 | 1.44 ]

SRBIJA: Liga - žene - Stupanj pobjednika

19:00Stara Pazova Ž - Vizura Ž -:- [ 1.44 | 2.62 ]

SRBIJA: Liga - žene - Stupanj gubitnika

18:00Ub Ž - Klek Ž -:- [ 1.72 | 2.00 ]
19:00Dinamo Azotara Ž - Partizan Ž -:- [ 1.57 | 2.25 ]

ŠPANJOLSKA: SuperLiga

17:00Grau - Barcelona -:- [ 1.30 | 3.40 ]
18:00Santanderina - Voleibol Teruel -:- [ 5.50 | 1.12 ]
19:00Ibiza - Melilla -:- [ 1.10 | 6.50 ]
19:00Manacor - Vecindario -:- [ 1.83 | 1.83 ]
19:30Almeria - Rio Duero -:- [ 1.08 | 7.00 ]
19:30San Sadurnino - Palma Volley -:- [ 7.50 | 1.07 ]

ŠVEDSKA: Elitserien - Žene - Stupanj pobjednika

15:00Lindesberg Ž - Engelholm Ž -:-

ŠVICARSKA: NLA

17:00Luzern - Nafels -:- [ 1.40 | 2.75 ]
17:30Lausanne - Amriswil -:- [ 1.80 | 1.90 ]
17:30Schonenwerd - Chenois -:- [ 1.11 | 6.00 ]
18:30Uni Bern - TSV Jona -:- [ 1.50 | 2.50 ]

ŠVICARSKA: NLA - žene

17:00Geneve Ž - Aesch Pfeffingen Ž -:- [ 7.00 | 1.08 ]
17:30NUC Volleyball Ž - Dudingen Ž -:- [ 2.20 | 1.61 ]
18:00Lugano Ž - Schaffhausen Ž -:- [ 3.25 | 1.33 ]

TURSKA: Division 1

3. setFenerbahce - Afyon Bld. Yuntas 1:1 [ 1.07 | 7.50 ]
2. setIstanbul BB - Maliye Piyango 1:0 [ 1.22 | 4.00 ]
14:00Arkasspor - Halkbank -:- [ 1.66 | 2.10 ]
14:00Ziraat Bankasi - Galatasaray -:- [ 1.83 | 1.83 ]

TURSKA: Division 1 - žene

11:00Aydin Bld. Spor Ž - Halkbank Ž 3:0 [ 1.20 | 4.33 ]
3. setVakifbank Ž - Eczacibasi Ž 2:0 [ 2.50 | 1.50 ]
15:30Nilufer Bld. Ž - Fenerbahce Ž -:- [ 5.50 | 1.12 ]
17:00Galatasaray Ž - Beylikduzu Ž -:- [ 1.16 | 4.50 ]

UKRAJINA: Kup - žene - Playoff

10:00Ternopil Ž - Volyn Lutsk Ž 0:3
12:00Zaporizhya Ž - Khimik Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju