REFRESH

Rugby » Danas » Sve utakmice

AUSTRALIJA: NRC - Playoff

06:00Force - Brisbane City 42:38

ENGLESKA: Premiership Rugby

16:00Exeter Chiefs - Harlequins -:-
16:00Sale Sharks - Gloucester -:-
16:00Saracens - Northampton Saints -:-
16:00Worcester Warriors - Leicester Tigers -:-

ENGLESKA: Greene King IPA Championship

15:00Ealing - Jersey -:-
15:30Doncaster - Cornish Pirates -:-
16:00Ampthill - Yorkshire -:-
16:00Coventry R.F.C - Bedford Blues -:-

FRANCUSKA: Top 14

15:30Montpellier - Stade Toulousain -:-
18:00Agen - Stade Francais -:-
18:00Brive - Bordeaux Begles -:-
18:00Section Paloise - Castres Olympique -:-
18:00Toulon - Bayonne -:-
20:45La Rochelle - Racing 92 -:-

GRUZIJA: Didi 10

PoluvrijemeAIA Kutaisi - Kharebi Rustavi 3:3
16:00Locomotive Tbilisi - Armazi Tbilisi -:-

IRSKA: All Ireland League

15:30Ballynahinch - UCD -:-
15:30Dublin University - Garryowen -:-
15:30Young Munster - U.C.C. -:-
17:00Cork Con - Lansdowne -:-

ITALIJA: Top12

16:00Cammi Calvisano - Colorno -:-
16:00Emilia - Viadana -:-
16:00Fiamme Oro - San Dona -:-
16:00Mogliano - Lazio -:-
16:00Petrarca Padova - I Medicei -:-
16:00Rugby Lyons - Rovigo -:-

NIZOZEMSKA: Ereklasse - Stupanj gubitnika

15:00DSR-C - Waterland -:-
15:00Hookers - Dukes -:-
15:00Oemoemenoe - Amstelveense -:-
15:00Oisterwijk - Eemland -:-

NIZOZEMSKA: Ereklasse - Stupanj pobjednika

15:00Ascrum - Hilversum -:-
15:00Castricumse - LRC DIOK -:-
15:00Haagse - URC -:-
16:00The Bassets - Gooi -:-

NOVI ZELAND: Heartland Championships - 5.-8. mjesto

03:00West Coast - Poverty Bay 41:35
03:30Buller - South Cant 24:56

NOVI ZELAND: Heartland Championships - Playoff

03:00Thames Valley - Wanganui 15:20
03:30North Otago - Wairarapa 27:25

NOVI ZELAND: Mitre 10 Cup - Pobjednici- Playoff

03:05Tasman - Auckland 18:9
08:05Wellington - Canterbury 30:19

NOVI ZELAND: Mitre 10 Cup - Promocija - Playoff

05:35Hawke's Bay - Otago 44:39

NJEMAČKA: 1. Bundesliga

13:00Frankfurt - Heidelberger 33:13
13:00Hannover 78 - RK 03 Berlin 20:8
2. poluvrijemeBerlin Grizzlies - Hamburger 17:12
2. poluvrijemeLeipzig - Berliner 31:12
2. poluvrijemePforzheim - Neuenheim 7:18
16:00Heidelberg - Handschuhsheim -:-

POLJSKA: Ekstraliga

14:00Budowlani Lublin - Pogon Awenta Siedlce -:-
14:00Skra Warszawa - Arka -:-
15:00Orkan Sochaczew - Master Pharm Lodz -:-

PORTUGAL: CN Honra

16:00Agronomia - CDUP -:-
16:00Cascais - Valdevez -:-
16:00CDUL - Montemor -:-
16:30Lousa - Belenenses -:-

RUMUNJSKA: SuperLiga

10:00Buzau - Steaua Bucuresti -:-
10:00Constanta - CSM Baia Mare -:-

RUSIJA: Premier League - Playoff

11:00Krasny Yar Krasnoyarsk - Novokuznetsk 24:0
13:00Slava Moscow - Lokomotiv Penza -:-
15:00Kuban - VVA-Podmoskovye -:-

SVIJET: Svjetsko Prvenstvo - Playoff

09:15Engleska - Australija 40:16
12:15Novi Zeland - Irska 46:14

ŠKOTSKA: Tennent's Premiership

16:00Currie - Aberdeen Grammar -:-
16:00GHA RFC - Jed-Forest -:-
16:00Hawick - Glasgow Hawks -:-
16:00Marr - Edinburgh Academical -:-
16:00Selkirk - Musselburgh -:-

ŠPANJOLSKA: Division de Honor

17:00Burgos - Alcobendas -:-

WALES: Premiership

15:30Llandovery - Bridgend -:-
15:30Llanelli - RGC 1404 -:-
15:30Merthyr - Aberavon -:-
15:30Swansea - Newport -:-
18:15Cardiff - Carmarthen -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - rugby uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.